[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Poznań I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Warta II Śrem 20 41 13 2 5 77-33 9 0 1 52-9 4 2 4 25-24
2.  Kłos II Zaniemyśl 20 40 13 1 6 51-36 8 0 2 32-16 5 1 4 19-20 2 6 2 0 0 7-3
3.  Wełnianka Kiszkowo 20 40 13 1 6 47-33 7 0 3 29-19 6 1 3 18-14 2 0 0 0 2 3-7
4.  Meblorz Swarzędz 20 32 10 2 8 57-43 7 1 2 32-20 3 1 6 25-23
5.  Fara Pelikan Żydowo 20 30 8 6 6 33-29 3 5 2 10-10 5 1 4 23-19
6.  KS Szczytniki 20 28 8 4 8 72-64 6 1 3 52-38 2 3 5 20-26
7.  GKS Gułtowy 20 25 7 4 9 33-58 5 2 3 20-20 2 2 6 13-38
8.  Poznań FC 20 24 8 0 12 41-57 5 0 5 20-21 3 0 7 21-36 2 6 2 0 0 5-1
9.  KSGB Manieczki 20 24 7 3 10 34-36 5 2 3 19-11 2 1 7 15-25 2 0 0 0 2 1-5
10.  Antares Zalasewo 20 17 5 2 13 33-63 2 1 7 11-30 3 1 6 22-33
11.  Avia II Kamionki 20 16 5 1 14 41-67 4 1 5 23-25 1 0 9 18-42
PSP Poznań wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Warta II Śrem    5-0 1-2 5-2 6-1 4-1 11-0 8-1 2-0 2-1 8-1 
 2 Kłos II Zaniemyśl3-0     4-1 4-2 0-3 0-3 4-1 4-2 4-1 6-3 3-0 
 3 Wełnianka Kiszkowo1-2 2-3     3-2 1-3 2-1 5-0 4-2 3-1 4-3 4-2 
 4 Meblorz Swarzędz3-2 1-3 1-0     1-0 7-3 2-2 1-3 3-1 8-2 5-4 
 5 Fara Pelikan Żydowo2-2 2-1 0-2 0-0     1-1 0-0 0-1 1-0 1-1 3-2 
 6 KS Szczytniki7-5 4-1 3-3 6-3 2-8     9-3 7-4 2-3 4-5 8-3 
 7 GKS Gułtowy5-3 2-2 1-2 0-6 0-2 2-1     3-2 1-1 4-1 2-0 
 8 Poznań FC0-4 1-2 3-2 2-0 4-0 3-4 1-4     3-1 2-1 1-3 
 9 KSGB Manieczki1-1 1-0 0-1 3-0* 2-2 3-2 3-0 0-2     1-2 5-1 
 10 Antares Zalasewo0-3 0-4 1-2 0-6 1-4 0-0 0-3 4-2 2-4     3-2 
 11 Avia II Kamionki2-3 2-3 0-3 0-4 2-0 4-4 3-0* 5-2 4-3 1-3     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Pauza: Warta II Śrem.
 
KS Szczytniki 4-5 Antares Zalasewo 30 sierpnia, 14:00
Wełnianka Kiszkowo 4-2 Avia II Kamionki 30 sierpnia, 14:00
Meblorz Swarzędz 2-2 GKS Gułtowy 30 sierpnia, 16:00
Fara Pelikan Żydowo 0-1 Poznań FC 29 sierpnia, 16:00
KSGB Manieczki 1-0 Kłos II Zaniemyśl 30 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 5-6 września

Pauza: Avia II Kamionki.
 
Poznań FC 3-1 KSGB Manieczki 5 września, 14:00
GKS Gułtowy 0-2 Fara Pelikan Żydowo 6 września, 15:00
Warta II Śrem 5-2 Meblorz Swarzędz 6 września, 14:00
KS Szczytniki 3-3 Wełnianka Kiszkowo 5 września, 14:00
Kłos II Zaniemyśl 6-3 Antares Zalasewo 6 września, 11:00

Kolejka 3 - 12-13 września

Pauza: KS Szczytniki.
 
Wełnianka Kiszkowo 4-3 Antares Zalasewo 13 września, 14:00
Meblorz Swarzędz 5-4 Avia II Kamionki 13 września, 15:00
Fara Pelikan Żydowo 2-2 Warta II Śrem 12 września, 16:00
KSGB Manieczki 3-0 GKS Gułtowy 13 września, 15:00
Kłos II Zaniemyśl 4-2 Poznań FC 13 września, 11:00

Kolejka 4 - 19-20 września

Pauza: Wełnianka Kiszkowo.
 
Antares Zalasewo 4-2 Poznań FC 20 września, 11:00
GKS Gułtowy 2-2 Kłos II Zaniemyśl 20 września, 15:00
Warta II Śrem 2-0 KSGB Manieczki 20 września, 14:00
KS Szczytniki 6-3 Meblorz Swarzędz 20 września, 14:00
Fara Pelikan Żydowo 3-2 Avia II Kamionki 19 września, 16:00

Kolejka 5 - 26-27 września

Pauza: Antares Zalasewo.
 
Meblorz Swarzędz 1-0 Wełnianka Kiszkowo 27 września, 15:00
Fara Pelikan Żydowo 1-1 KS Szczytniki 26 września, 16:00
KSGB Manieczki 5-1 Avia II Kamionki 27 września, 16:00
Kłos II Zaniemyśl 3-0 Warta II Śrem 27 września, 11:00
Poznań FC 1-4 GKS Gułtowy 26 września, 12:00

Kolejka 6 - 3-4 października

Pauza: Meblorz Swarzędz.
 
Antares Zalasewo 0-3 GKS Gułtowy 4 października, 11:00
Warta II Śrem 8-1 Poznań FC 4 października, 14:00
KS Szczytniki 2-3 KSGB Manieczki 4 października, 14:00
Wełnianka Kiszkowo 1-3 Fara Pelikan Żydowo 4 października, 14:00
Kłos II Zaniemyśl 3-0 Avia II Kamionki 4 października, 11:00

Kolejka 7 - 10-11 października

Pauza: Fara Pelikan Żydowo.
 
Meblorz Swarzędz 8-2 Antares Zalasewo 11 października, 15:00
KSGB Manieczki 0-1 Wełnianka Kiszkowo 11 października, 15:00
Kłos II Zaniemyśl 0-3 KS Szczytniki 11 października, 15:00
Poznań FC 1-3 Avia II Kamionki 10 października, 12:00
GKS Gułtowy 5-3 Warta II Śrem 11 października, 15:00

Kolejka 8 - 17-18 października

Pauza: KSGB Manieczki.
 
Antares Zalasewo 0-3 Warta II Śrem 18 października, 11:00
KS Szczytniki 7-4 Poznań FC 18 października, 14:00
Wełnianka Kiszkowo 2-3 Kłos II Zaniemyśl 18 października, 14:00
Meblorz Swarzędz 1-0 Fara Pelikan Żydowo 18 października, 15:00
GKS Gułtowy 2-0 Avia II Kamionki 18 października, 15:00

Kolejka 9 - 24-25 października

Pauza: Kłos II Zaniemyśl.
 
Fara Pelikan Żydowo 1-1 Antares Zalasewo 24 października, 15:00
KSGB Manieczki 3-0 Meblorz Swarzędz 25 października, 14:00
(wo)
przerwany w 90. minucie przy stanie 0-1 z powodu naruszenia nietykalności asystenta przez kibica gości
Poznań FC 3-2 Wełnianka Kiszkowo 24 października, 12:00
GKS Gułtowy 2-1 KS Szczytniki 25 października, 14:00
Warta II Śrem 8-1 Avia II Kamionki 25 października, 14:00

Kolejka 10 - 7-8 listopada

Pauza: Poznań FC.
 
Antares Zalasewo 3-2 Avia II Kamionki 8 listopada, 11:00
KS Szczytniki 7-5 Warta II Śrem 8 listopada, 14:00
Wełnianka Kiszkowo 5-0 GKS Gułtowy 8 listopada, 14:00
Meblorz Swarzędz 1-3 Kłos II Zaniemyśl 8 listopada, 14:00
Fara Pelikan Żydowo 1-0 KSGB Manieczki 7 listopada, 14:00

Kolejka 11 - 14-15 listopada

Pauza: GKS Gułtowy.
 
KSGB Manieczki 1-2 Antares Zalasewo 15 listopada, 13:30
Kłos II Zaniemyśl 0-3 Fara Pelikan Żydowo 11 listopada, 12:00
Poznań FC 2-0 Meblorz Swarzędz 14 listopada, 12:00
Warta II Śrem 1-2 Wełnianka Kiszkowo 15 listopada, 14:00
KS Szczytniki 8-3 Avia II Kamionki 15 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Pauza: Warta II Śrem.
 
Antares Zalasewo 0-0 KS Szczytniki 3 kwietnia, 15:00
Avia II Kamionki 0-3 Wełnianka Kiszkowo 3 kwietnia, 11:00
GKS Gułtowy 0-6 Meblorz Swarzędz 3 kwietnia, 15:00
Poznań FC 4-0 Fara Pelikan Żydowo 2 kwietnia, 16:00
Kłos II Zaniemyśl 4-1 KSGB Manieczki 3 kwietnia, 11:00

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Pauza: Avia II Kamionki.
 
Antares Zalasewo 0-4 Kłos II Zaniemyśl 10 kwietnia, 14:00
KSGB Manieczki 0-2 Poznań FC 10 kwietnia, 15:00
Fara Pelikan Żydowo 0-0 GKS Gułtowy 9 kwietnia, 16:00
Meblorz Swarzędz 3-2 Warta II Śrem 10 kwietnia, 15:00
Wełnianka Kiszkowo 2-1 KS Szczytniki 10 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Pauza: KS Szczytniki.
 
Antares Zalasewo 1-2 Wełnianka Kiszkowo 17 kwietnia, 11:00
Avia II Kamionki 0-4 Meblorz Swarzędz 11 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska / w drugim terminie (30 kwietnia, 12:00) odwołany
Warta II Śrem 6-1 Fara Pelikan Żydowo 17 kwietnia, 14:00
GKS Gułtowy 1-1 KSGB Manieczki 17 kwietnia, 15:00
Poznań FC 1-2 Kłos II Zaniemyśl 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 23-24 kwietnia

Pauza: Wełnianka Kiszkowo.
 
Avia II Kamionki 2-0 Fara Pelikan Żydowo 24 kwietnia, 11:00
Poznań FC 2-1 Antares Zalasewo 23 kwietnia, 16:00
Kłos II Zaniemyśl 4-1 GKS Gułtowy 24 kwietnia, 11:00
KSGB Manieczki 1-1 Warta II Śrem 24 kwietnia, 15:00
Meblorz Swarzędz 7-3 KS Szczytniki 24 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 7-8 maja

Pauza: Antares Zalasewo.
 
Wełnianka Kiszkowo 3-2 Meblorz Swarzędz 8 maja, 14:00
KS Szczytniki 2-8 Fara Pelikan Żydowo 8 maja, 11:00
Avia II Kamionki 4-3 KSGB Manieczki 8 maja, 11:00
Warta II Śrem 5-0 Kłos II Zaniemyśl 8 maja, 14:00
GKS Gułtowy 3-2 Poznań FC 8 maja, 15:00

Kolejka 17 - 14-15 maja

Pauza: Meblorz Swarzędz.
 
Avia II Kamionki 2-3 Kłos II Zaniemyśl 15 maja, 11:00
GKS Gułtowy 4-1 Antares Zalasewo 15 maja, 15:00
Poznań FC 0-4 Warta II Śrem 14 maja, 16:00
KSGB Manieczki 3-2 KS Szczytniki 15 maja, 15:00
Fara Pelikan Żydowo 0-2 Wełnianka Kiszkowo 14 maja, 16:00

Kolejka 18 - 21-22 maja

Pauza: Fara Pelikan Żydowo.
 
Antares Zalasewo 0-6 Meblorz Swarzędz 22 maja, 16:00
Wełnianka Kiszkowo 3-1 KSGB Manieczki 22 maja, 14:00
KS Szczytniki 4-1 Kłos II Zaniemyśl 22 maja, 11:00
Avia II Kamionki 5-2 Poznań FC 22 maja, 11:00
Warta II Śrem 11-0 GKS Gułtowy 22 maja, 14:00

Kolejka 19 - 28-29 maja

Pauza: KSGB Manieczki.
 
Avia II Kamionki 3-0 GKS Gułtowy 29 maja, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Warta II Śrem 2-1 Antares Zalasewo 29 maja, 14:00
Poznań FC 3-4 KS Szczytniki 28 maja, 16:00
Kłos II Zaniemyśl 4-1 Wełnianka Kiszkowo 29 maja, 11:00
Fara Pelikan Żydowo 0-0 Meblorz Swarzędz 28 maja, 16:00

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Pauza: Kłos II Zaniemyśl.
 
Antares Zalasewo 1-4 Fara Pelikan Żydowo 5 czerwca, 11:00
Meblorz Swarzędz 3-1 KSGB Manieczki 5 czerwca, 15:00
Wełnianka Kiszkowo 4-2 Poznań FC 5 czerwca, 17:00
KS Szczytniki 9-3 GKS Gułtowy 5 czerwca, 11:00
Avia II Kamionki 2-3 Warta II Śrem 5 czerwca, 11:00

Kolejka 21 - 11-12 czerwca

Pauza: Poznań FC.
 
Avia II Kamionki 1-3 Antares Zalasewo 12 czerwca, 11:00
Warta II Śrem 4-1 KS Szczytniki 8 czerwca, 18:00
GKS Gułtowy 1-2 Wełnianka Kiszkowo 12 czerwca, 14:00
Kłos II Zaniemyśl 4-2 Meblorz Swarzędz 12 czerwca, 11:00
KSGB Manieczki 2-2 Fara Pelikan Żydowo 12 czerwca, 13:00

Kolejka 22 - 18-19 czerwca

Pauza: GKS Gułtowy.
 
Avia II Kamionki 4-4 KS Szczytniki 19 czerwca, 14:00
Antares Zalasewo 2-4 KSGB Manieczki 19 czerwca, 14:00
Fara Pelikan Żydowo 2-1 Kłos II Zaniemyśl 18 czerwca, 16:00
Meblorz Swarzędz 1-3 Poznań FC 19 czerwca, 11:00
Wełnianka Kiszkowo 1-2 Warta II Śrem 19 czerwca, 14:00

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas