[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Poznań IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Obra Zbąszyń 24 67 22 1 1 137-22 12 0 0 90-9 10 1 1 47-13
2.  LSSG Grodzisk Wielkopolski 24 54 17 3 4 61-36 10 1 1 30-8 7 2 3 31-28
3.  Orzeł Rostarzewo 24 49 15 4 5 87-34 8 2 2 50-15 7 2 3 37-19
4.  Płomień II Przyprostynia 24 47 14 5 5 59-36 8 2 2 36-22 6 3 3 23-14
5.  Borusja Boruja Kościelna 24 43 13 4 7 57-41 7 2 3 32-14 6 2 4 25-27
6.  TS 05 Nowy Tomyśl 24 41 12 5 7 67-53 6 2 4 27-19 6 3 3 40-34 2 6 2 0 0 8-3
7.  Sam Jastrzębsko Stare 24 41 13 2 9 73-67 7 1 4 41-29 6 1 5 32-38 2 0 0 0 2 3-8
8.  Jastrząb Rudniki 24 24 7 3 14 40-87 4 3 5 23-34 3 0 9 17-53
9.  Orlik Sepno 24 23 6 5 13 45-70 3 2 7 26-38 3 3 6 19-32
10.  LZS Wąsowo 24 22 7 1 16 46-76 3 0 9 25-33 4 1 7 21-43
11.  Dąb Bolewice 24 16 4 4 16 41-71 2 3 7 22-32 2 1 9 19-39
12.  Błędno Nądnia 24 12 3 3 18 43-94 3 2 7 29-41 0 1 11 14-53
13.  Piast Jabłonna 24 8 2 2 20 31-100 2 1 9 17-45 0 1 11 14-55

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Obra Zbąszyń    4-0 4-2 2-0 9-1 7-1 6-1 17-0 8-1 14-0 5-0* 3-2 11-1 
 2 LSSG Grodzisk Wielkopolski3-0     1-0 2-1 3-0 0-1 1-1 2-1 4-1 2-0 2-0 5-1 5-2 
 3 Orzeł Rostarzewo1-2 2-3     2-1 3-3 2-2 8-1 6-0 2-1 4-0 7-2 7-0 6-0 
 4 Płomień II Przyprostynia1-1 0-3 1-4     2-1 3-3 3-2 2-1 1-0 5-1 8-3 4-1 6-2 
 5 Borusja Boruja Kościelna1-2 4-1 1-2 0-0     0-2 10-0 3-1 2-2 3-1 1-0 5-2 2-1 
 6 TS 05 Nowy Tomyśl0-4 1-2 1-4 1-1 1-2     4-1 2-1 4-0 5-0 2-2 3-1 3-1 
 7 Sam Jastrzębsko Stare2-7 4-1 2-5 1-2 3-0 2-4     10-3 3-2 1-1 2-1 6-1 5-2 
 8 Jastrząb Rudniki0-4 1-4 1-1 1-1 2-6 3-2 1-8     3-5 2-1 3-0 2-2 4-0 
 9 Orlik Sepno0-8 3-4 3-2 1-4 1-1 3-4 1-2 0-2     2-5 3-2 7-2 2-2 
 10 LZS Wąsowo2-4 3-4 2-3 2-4 1-3 3-2 0-4 1-3 2-3     1-3 4-0 4-0 
 11 Dąb Bolewice1-2 3-3 2-2 1-2 1-3 6-6 0-3* 1-3 0-1 1-5     3-0 3-2 
 12 Błędno Nądnia0-6 2-2 1-5 0-5 1-3 3-6 3-4 6-1 3-3 2-3 4-2     4-1 
 13 Piast Jabłonna2-7 1-4 0-7 1-2 0-2 2-7 1-5 3-1 0-0 2-4 1-4 4-2     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Pauza: TS 05 Nowy Tomyśl.
 
Sam Jastrzębsko Stare 6-1 Błędno Nądnia 30 sierpnia, 16:00
Jastrząb Rudniki 2-6 Borusja Boruja Kościelna 30 sierpnia, 13:00
Piast Jabłonna 1-4 Dąb Bolewice 29 sierpnia, 16:00
Orzeł Rostarzewo 2-3 LSSG Grodzisk Wielkopolski 30 sierpnia, 14:00
Orlik Sepno 1-4 Płomień II Przyprostynia 30 sierpnia, 15:00
Obra Zbąszyń 14-0 LZS Wąsowo 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 5-6 września

Pauza: LZS Wąsowo.
 
Płomień II Przyprostynia 1-1 Obra Zbąszyń 5 września, 17:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 4-1 Orlik Sepno 6 września, 11:00
Dąb Bolewice 2-2 Orzeł Rostarzewo 6 września, 14:00
Borusja Boruja Kościelna 2-1 Piast Jabłonna 5 września, 16:00
Błędno Nądnia 6-1 Jastrząb Rudniki 5 września, 16:00
TS 05 Nowy Tomyśl 4-1 Sam Jastrzębsko Stare 6 września, 14:00

Kolejka 3 - 12-13 września

Pauza: Sam Jastrzębsko Stare.
 
Jastrząb Rudniki 3-2 TS 05 Nowy Tomyśl 13 września, 13:00
Piast Jabłonna 4-2 Błędno Nądnia 12 września, 16:00
Orzeł Rostarzewo 3-3 Borusja Boruja Kościelna 13 września, 14:00
Orlik Sepno 3-2 Dąb Bolewice 12 września, 17:00
Obra Zbąszyń 4-0 LSSG Grodzisk Wielkopolski 13 września, 15:00
LZS Wąsowo 2-4 Płomień II Przyprostynia 13 września, 14:00

Kolejka 4 - 19-20 września

Pauza: Płomień II Przyprostynia.
 
LSSG Grodzisk Wielkopolski 2-0 LZS Wąsowo 20 września, 11:00
Dąb Bolewice 1-2 Obra Zbąszyń 20 września, 14:00
Borusja Boruja Kościelna 2-2 Orlik Sepno 19 września, 16:00
Błędno Nądnia 1-5 Orzeł Rostarzewo 19 września, 16:00
TS 05 Nowy Tomyśl 3-1 Piast Jabłonna 20 września, 14:00
Sam Jastrzębsko Stare 10-3 Jastrząb Rudniki 2 września, 17:00

Kolejka 5 - 26-27 września

Pauza: Jastrząb Rudniki.
 
Piast Jabłonna 1-5 Sam Jastrzębsko Stare 26 września, 16:00
Orzeł Rostarzewo 2-2 TS 05 Nowy Tomyśl 27 września, 14:00
Orlik Sepno 7-2 Błędno Nądnia 27 września, 15:00
Obra Zbąszyń 9-1 Borusja Boruja Kościelna 26 września, 16:00
LZS Wąsowo 1-3 Dąb Bolewice 27 września, 14:00
Płomień II Przyprostynia 0-3 LSSG Grodzisk Wielkopolski 27 września, 16:00

Kolejka 6 - 3-4 października

Pauza: LSSG Grodzisk Wielkopolski.
 
Dąb Bolewice 1-2 Płomień II Przyprostynia 2 września, 17:00
Borusja Boruja Kościelna 3-1 LZS Wąsowo 3 października, 16:00
Błędno Nądnia 0-6 Obra Zbąszyń 3 października, 16:00
TS 05 Nowy Tomyśl 4-0 Orlik Sepno 4 października, 14:00
Sam Jastrzębsko Stare 2-5 Orzeł Rostarzewo 4 października, 16:00
Jastrząb Rudniki 4-0 Piast Jabłonna 4 października, 13:00

Kolejka 7 - 10-11 października

Pauza: Piast Jabłonna.
 
Orzeł Rostarzewo 6-0 Jastrząb Rudniki 11 października, 14:00
Orlik Sepno 1-2 Sam Jastrzębsko Stare 22 listopada, 12:00
w pierwotnym terminie (11 października, 15:00) odwołany z powodu braku protokołu weryfikacji boiska
Obra Zbąszyń 7-1 TS 05 Nowy Tomyśl 11 października, 15:00
LZS Wąsowo 4-0 Błędno Nądnia 11 października, 14:00
Płomień II Przyprostynia 2-1 Borusja Boruja Kościelna 10 października, 15:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 2-0 Dąb Bolewice 11 października, 11:00

Kolejka 8 - 17-18 października

Pauza: Dąb Bolewice.
 
Borusja Boruja Kościelna 4-1 LSSG Grodzisk Wielkopolski 17 października, 15:00
Błędno Nądnia 0-5 Płomień II Przyprostynia 17 października, 16:00
TS 05 Nowy Tomyśl 5-0 LZS Wąsowo 18 października, 14:00
Sam Jastrzębsko Stare 2-7 Obra Zbąszyń 18 października, 15:00
Jastrząb Rudniki 3-5 Orlik Sepno 18 października, 13:00
Piast Jabłonna 0-7 Orzeł Rostarzewo 18 października, 15:00

Kolejka 9 - 24-25 października

Pauza: Orzeł Rostarzewo.
 
Orlik Sepno 2-2 Piast Jabłonna 25 października, 14:00
Obra Zbąszyń 17-0 Jastrząb Rudniki 24 października, 15:00
LZS Wąsowo 0-4 Sam Jastrzębsko Stare 25 października, 14:00
Płomień II Przyprostynia 3-3 TS 05 Nowy Tomyśl 25 października, 11:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 5-1 Błędno Nądnia 25 października, 11:00
Dąb Bolewice 1-3 Borusja Boruja Kościelna 25 października, 14:00

Kolejka 10 - 31 października

Pauza: Borusja Boruja Kościelna.
 
Błędno Nądnia 4-2 Dąb Bolewice 31 października, 14:00
TS 05 Nowy Tomyśl 1-2 LSSG Grodzisk Wielkopolski 31 października, 14:00
Sam Jastrzębsko Stare 1-2 Płomień II Przyprostynia 31 października, 14:00
Jastrząb Rudniki 2-1 LZS Wąsowo 31 października, 13:00
Piast Jabłonna 2-7 Obra Zbąszyń 31 października, 14:00
Orzeł Rostarzewo 2-1 Orlik Sepno 31 października, 14:00

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Pauza: Orlik Sepno.
 
Obra Zbąszyń 4-2 Orzeł Rostarzewo 7 listopada, 14:00
LZS Wąsowo 4-0 Piast Jabłonna 8 listopada, 14:00
Płomień II Przyprostynia 2-1 Jastrząb Rudniki 8 listopada, 11:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 1-1 Sam Jastrzębsko Stare 8 listopada, 11:00
Dąb Bolewice 6-6 TS 05 Nowy Tomyśl 8 listopada, 14:00
Borusja Boruja Kościelna 5-2 Błędno Nądnia 7 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 11 listopada

Pauza: Błędno Nądnia.
 
TS 05 Nowy Tomyśl 1-2 Borusja Boruja Kościelna 11 listopada, 14:00
Sam Jastrzębsko Stare 2-1 Dąb Bolewice 11 listopada, 14:00
Jastrząb Rudniki 1-4 LSSG Grodzisk Wielkopolski 11 listopada, 14:00
Piast Jabłonna 1-2 Płomień II Przyprostynia 11 listopada, 14:00
Orzeł Rostarzewo 4-0 LZS Wąsowo 11 listopada, 14:00
Orlik Sepno 0-8 Obra Zbąszyń 11 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Pauza: Obra Zbąszyń.
 
LZS Wąsowo 2-3 Orlik Sepno 15 listopada, 14:00
Płomień II Przyprostynia 1-4 Orzeł Rostarzewo 15 listopada, 14:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 5-2 Piast Jabłonna 15 listopada, 11:00
Dąb Bolewice 1-3 Jastrząb Rudniki 15 listopada, 14:00
Borusja Boruja Kościelna 10-0 Sam Jastrzębsko Stare 14 listopada, 13:00
Błędno Nądnia 3-6 TS 05 Nowy Tomyśl 14 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 26 marca

Pauza: TS 05 Nowy Tomyśl.
 
Błędno Nądnia 3-4 Sam Jastrzębsko Stare 26 marca, 16:00
Borusja Boruja Kościelna 3-1 Jastrząb Rudniki 26 marca, 16:00
Dąb Bolewice 3-2 Piast Jabłonna 26 marca, 16:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 1-0 Orzeł Rostarzewo 26 marca, 16:00
Płomień II Przyprostynia 1-0 Orlik Sepno 26 marca, 13:00
LZS Wąsowo 2-4 Obra Zbąszyń 26 marca, 15:30

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Pauza: LZS Wąsowo.
 
Obra Zbąszyń 2-0 Płomień II Przyprostynia 2 kwietnia, 15:00
Orlik Sepno 3-4 LSSG Grodzisk Wielkopolski 3 kwietnia, 13:00
Orzeł Rostarzewo 7-2 Dąb Bolewice 3 kwietnia, 14:00
Piast Jabłonna 0-2 Borusja Boruja Kościelna 2 kwietnia, 16:00
Jastrząb Rudniki 2-2 Błędno Nądnia 3 kwietnia, 13:00
Sam Jastrzębsko Stare 2-4 TS 05 Nowy Tomyśl 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Pauza: Sam Jastrzębsko Stare.
 
TS 05 Nowy Tomyśl 2-1 Jastrząb Rudniki 10 kwietnia, 14:00
Błędno Nądnia 4-1 Piast Jabłonna 9 kwietnia, 16:00
Borusja Boruja Kościelna 1-2 Orzeł Rostarzewo 9 kwietnia, 16:00
Dąb Bolewice 0-1 Orlik Sepno 10 kwietnia, 14:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 3-0 Obra Zbąszyń 10 kwietnia, 11:00
Płomień II Przyprostynia 5-1 LZS Wąsowo 9 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Pauza: Płomień II Przyprostynia.
 
LZS Wąsowo 3-4 LSSG Grodzisk Wielkopolski 17 kwietnia, 14:00
Obra Zbąszyń 5-0 Dąb Bolewice 16 kwietnia, 17:00
(wo)
mecz przerwany po I połowie przy stanie 5-1 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Orlik Sepno 1-1 Borusja Boruja Kościelna 16 kwietnia, 16:00
Orzeł Rostarzewo 7-0 Błędno Nądnia 17 kwietnia, 14:00
Piast Jabłonna 2-7 TS 05 Nowy Tomyśl 17 kwietnia, 15:00
Jastrząb Rudniki 1-8 Sam Jastrzębsko Stare 17 kwietnia, 13:00

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Pauza: Jastrząb Rudniki.
 
Sam Jastrzębsko Stare 5-2 Piast Jabłonna 23 kwietnia, 16:00
TS 05 Nowy Tomyśl 1-4 Orzeł Rostarzewo 24 kwietnia, 14:00
Błędno Nądnia 3-3 Orlik Sepno 23 kwietnia, 16:00
Borusja Boruja Kościelna 1-2 Obra Zbąszyń 23 kwietnia, 16:00
Dąb Bolewice 1-5 LZS Wąsowo 24 kwietnia, 14:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 2-1 Płomień II Przyprostynia 24 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: LSSG Grodzisk Wielkopolski.
 
Płomień II Przyprostynia 8-3 Dąb Bolewice 20 marca, 13:30
LZS Wąsowo 1-3 Borusja Boruja Kościelna 30 kwietnia, 17:00
Obra Zbąszyń 3-2 Błędno Nądnia 30 kwietnia, 17:00
Orlik Sepno 3-4 TS 05 Nowy Tomyśl 1 maja, 16:00
Orzeł Rostarzewo 8-1 Sam Jastrzębsko Stare 1 maja, 14:00
Piast Jabłonna 3-1 Jastrząb Rudniki 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Pauza: Piast Jabłonna.
 
Jastrząb Rudniki 1-1 Orzeł Rostarzewo 8 maja, 13:00
Sam Jastrzębsko Stare 3-2 Orlik Sepno 8 maja, 16:00
TS 05 Nowy Tomyśl 0-4 Obra Zbąszyń 8 maja, 14:00
Błędno Nądnia 2-3 LZS Wąsowo 7 maja, 16:00
Borusja Boruja Kościelna 0-0 Płomień II Przyprostynia 7 maja, 16:00
Dąb Bolewice 3-3 LSSG Grodzisk Wielkopolski 8 maja, 14:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Pauza: Dąb Bolewice.
 
LSSG Grodzisk Wielkopolski 3-0 Borusja Boruja Kościelna 3 maja, 16:00
Płomień II Przyprostynia 4-1 Błędno Nądnia 15 maja, 13:00
LZS Wąsowo 3-2 TS 05 Nowy Tomyśl 15 maja, 14:00
Obra Zbąszyń 6-1 Sam Jastrzębsko Stare 14 maja, 17:00
Orlik Sepno 0-2 Jastrząb Rudniki 14 maja, 16:00
Orzeł Rostarzewo 6-0 Piast Jabłonna 15 maja, 14:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Pauza: Orzeł Rostarzewo.
 
Piast Jabłonna 0-0 Orlik Sepno 21 maja, 16:00
Jastrząb Rudniki 0-4 Obra Zbąszyń 22 maja, 13:00
Sam Jastrzębsko Stare 1-1 LZS Wąsowo 22 maja, 16:00
TS 05 Nowy Tomyśl 1-1 Płomień II Przyprostynia 22 maja, 14:00
Błędno Nądnia 2-2 LSSG Grodzisk Wielkopolski 21 maja, 16:00
Borusja Boruja Kościelna 1-0 Dąb Bolewice 21 maja, 16:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Pauza: Borusja Boruja Kościelna.
 
Dąb Bolewice 3-0 Błędno Nądnia 29 maja, 14:00
LSSG Grodzisk Wielkopolski 0-1 TS 05 Nowy Tomyśl 29 maja, 11:00
Płomień II Przyprostynia 3-2 Sam Jastrzębsko Stare 29 maja, 12:00
LZS Wąsowo 1-3 Jastrząb Rudniki 29 maja, 14:00
Obra Zbąszyń 11-1 Piast Jabłonna 28 maja, 17:00
Orlik Sepno 3-2 Orzeł Rostarzewo 29 maja, 13:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Pauza: Orlik Sepno.
 
Orzeł Rostarzewo 1-2 Obra Zbąszyń 5 czerwca, 14:00
Piast Jabłonna 2-4 LZS Wąsowo 4 czerwca, 16:00
Jastrząb Rudniki 1-1 Płomień II Przyprostynia 5 czerwca, 13:00
Sam Jastrzębsko Stare 4-1 LSSG Grodzisk Wielkopolski 5 czerwca, 16:00
TS 05 Nowy Tomyśl 2-2 Dąb Bolewice 5 czerwca, 14:00
Błędno Nądnia 1-3 Borusja Boruja Kościelna 5 czerwca, 14:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Pauza: Błędno Nądnia.
 
Borusja Boruja Kościelna 0-2 TS 05 Nowy Tomyśl 11 czerwca, 16:00
Dąb Bolewice 0-3 Sam Jastrzębsko Stare 12 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 1-1
LSSG Grodzisk Wielkopolski 2-1 Jastrząb Rudniki 12 czerwca, 16:00
Płomień II Przyprostynia 6-2 Piast Jabłonna 12 czerwca, 12:00
LZS Wąsowo 2-3 Orzeł Rostarzewo 11 czerwca, 17:00
Obra Zbąszyń 8-1 Orlik Sepno 11 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Pauza: Obra Zbąszyń.
 
Orlik Sepno 2-5 LZS Wąsowo 18 czerwca, 16:00
Orzeł Rostarzewo 2-1 Płomień II Przyprostynia 19 czerwca, 16:00
Piast Jabłonna 1-4 LSSG Grodzisk Wielkopolski 19 czerwca, 16:00
Jastrząb Rudniki 3-0 Dąb Bolewice 19 czerwca, 16:00
Sam Jastrzębsko Stare 3-0 Borusja Boruja Kościelna 19 czerwca, 16:00
TS 05 Nowy Tomyśl 3-1 Błędno Nądnia 19 czerwca, 16:00

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas