[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Małopolski ZPN - Wadowice - Oświęcim

I runda - 1-2 sierpnia

Sygnał Włosienica 0-5 Soła Łęki 1 sierpnia, 17:00
LKS Bulowice 0-4 Strażak Rajsko 1 sierpnia, 17:00
LKS Głębowice 1-1 Przeciszovia Przeciszów 1 sierpnia, 17:00
k. 0-3
Mariusz Skiernik ? - nieznany ?
Pogórze Gierałtowice 0-2 Górnik Brzeszcze 1 sierpnia, 17:00
Hejnał Kęty 2-0 LKS Bobrek 1 sierpnia, 17:00
Solavia Grojec 1-4 Brzezina Osiek 1 sierpnia, 17:00
Skawa Podolsze 1-2 Unia Oświęcim 1 sierpnia, 17:00
Iskra Brzezinka 1-3 LKS Jawiszowice 1 sierpnia, 17:00
Orzeł Witkowice 2-7 KS Chełmek 1 sierpnia, 17:00
LKS Palczowice 0-5 Strumień Polanka Wielka 2 sierpnia, 17:00
Zgoda Malec 5-2 Soła II Oświęcim 1 sierpnia, 17:00
LKS Piotrowice (k. Oświęcimia) 0-1 Zatorzanka Zator 3 sierpnia
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 3-2 LKS Gorzów (k. Oświęcimia) 1 sierpnia, 17:00

II runda - 5 sierpnia

Strażak Rajsko 4-1 Soła Łęki 5 sierpnia, 18:00
Przeciszovia Przeciszów 2-1 Górnik Brzeszcze 5 sierpnia, 18:00
Hejnał Kęty 4-0 Brzezina Osiek 5 sierpnia, 18:00
Damian Flisek 7 (k), Mateusz Kowalski 40, Łukasz Ryłko 57, 70
LKS Jawiszowice 1-4 Unia Oświęcim 5 sierpnia, 18:00
Mateusz Mazur 59 - Przemysław Dudzic 65 (k), 81, Tomasz Całus 71, Michał Domżał 85
Strumień Polanka Wielka 5-4 KS Chełmek 5 sierpnia, 18:00
Zgoda Malec 3-4 Zatorzanka Zator 5 sierpnia, 18:00
Patryk Woźniak ?, Mateusz Lekki ?, Krzysztof Drebszok ? - nieznany ?, ?, ?, ?
LKS Poręba Wielka (k. Oświęcimia) 1-6 Niwa Nowa Wieś 5 sierpnia, 18:00
nieznany 64 - Piotr Klimczyński 1, 52, Kacper Górkiewicz 10, 76, Bartosz Michałek 24, Bogdan Swarzyński 50

III runda - 8-9 sierpnia

Strażak Rajsko 0-3 Soła Oświęcim 12 sierpnia, 18:15
Łukasz Ząbek 10, Arkadiusz Czapla 89, 90
Hejnał Kęty 1-1 Przeciszovia Przeciszów 8 sierpnia, 18:15
k. 4-2
Damian Flisek 81 - Krystian Bartuś 38
Strumień Polanka Wielka 4-0 Unia Oświęcim 8 sierpnia, 14:00
Arkadiusz Bieszczad ? (k), ? (k), Sebastian Nowak ?, Dawid Kozub ?
Zatorzanka Zator 0-2 Niwa Nowa Wieś 11 sierpnia, 18:30
Mariusz Piskorek 68, Przemysław Oczkowski 71

IV runda - 2 września

Hejnał Kęty 0-2 Soła Oświęcim 2 września, 17:30 (350)
Przemysław Knapik 13, Jakub Snadny 21
Strumień Polanka Wielka 1-3 Niwa Nowa Wieś 2 września, 17:30
Mariusz Gałgan 27 - Mariusz Piskorek 29 (k), Łukasz Łęcki 76, 90

Finał - 23 września

Niwa Nowa Wieś 1-3 Soła Oświęcim 23 września, 16:00
Adam Żmuda 47 - Lucjan Stawowczyk 15 (s), Dawid Skiernik 48, Łukasz Ząbek 89
w Nowej Wsi

Puchar Polski 2015/2016 (Małopolski ZPN - Wadowice)

Puchar Polski 2015/2016 (Małopolski ZPN - Wadowice - Chrzanów)
Puchar Polski 2015/2016 (Małopolski ZPN - Wadowice - Wadowice)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas