[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Częstochowa II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Mrzygłód (Myszków) 22 54 18 0 4 71-21 10 0 1 35-6 8 0 3 36-15
2.  Sokół Olsztyn 22 47 15 2 5 48-22 8 2 1 22-7 7 0 4 26-15
3.  Czarni Starcza 22 46 15 1 6 94-42 9 0 2 51-18 6 1 4 43-24
4.  Orkan Rzerzęczyce 22 36 11 3 8 47-44 7 2 2 29-14 4 1 6 18-30
5.  Sparta Szczekociny 22 35 11 2 9 71-58 7 1 3 38-24 4 1 6 33-34
6.  Unia Rędziny 22 33 10 3 9 60-43 8 1 2 40-15 2 2 7 20-28
7.  Sparta Siedlec Duży 22 32 10 2 10 67-54 7 1 3 43-24 3 1 7 24-30
8.  LKS Kamienica Polska 22 29 9 2 11 36-37 6 0 5 23-19 3 2 6 13-18
9.  Kmicic Kruszyna 22 26 7 5 10 42-39 6 2 3 31-20 1 3 7 11-19
10.  Jura Niegowa 22 23 7 2 13 36-68 3 1 7 14-29 4 1 6 22-39
11.  Warta Zawada 22 16 5 1 16 33-107 5 0 6 23-39 0 1 10 10-68
12.  Orły Kusięta 22 6 1 3 18 20-90 1 3 7 15-46 0 0 11 5-44
KS Kotowice wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 LZS Mrzygłód (Myszków)    1-0 0-3* 7-0 3-0 2-0 3-1 3-1 1-0 2-1 10-0 3-0* 
 2 Sokół Olsztyn0-1     3-1 3-0 1-1 3-2 1-0 2-0 0-0 3-1 4-1 2-0 
 3 Czarni Starcza5-4 1-3     7-1 5-0 3-1 6-4 2-1 1-0 2-4 11-0 8-0 
 4 Orkan Rzerzęczyce3-1 1-2 2-1     5-2 4-4 2-2 0-1 1-0 3-0 5-0 3-1 
 5 Sparta Szczekociny2-4 1-2 5-4 4-1     4-1 5-1 4-1 2-4 2-2 7-3 2-1 
 6 Unia Rędziny2-0 2-1 2-3 2-0 5-6     3-2 1-0 1-1 9-2 5-0 8-0 
 7 Sparta Siedlec Duży1-3 3-1 1-5 1-2 3-2 4-2     1-1 7-5 7-1 10-0 5-2 
 8 LKS Kamienica Polska1-6 0-1 2-5 3-1 3-0 1-0 1-4     2-0 1-2 4-0 5-0 
 9 Kmicic Kruszyna0-4 3-0 1-3 2-4 4-1 0-0 3-1 2-2     5-2 5-2 6-1 
 10 Jura Niegowa0-4 2-3 1-1 0-6 1-4 1-4 1-3 1-3 2-0     4-1 1-0 
 11 Warta Zawada1-3 1-8 6-3 0-2 1-11 4-2 3-2 1-3 1-0 4-5     1-0 
 12 Orły Kusięta0-6 0-5 1-14 1-1 3-6 2-4 2-4 1-0 1-1 1-2 3-3     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Unia Rędziny 5-0 Warta Zawada 11 listopada, 13:00
Orły Kusięta 1-0 LKS Kamienica Polska 15 sierpnia, 18:00
Jura Niegowa 1-1 Czarni Starcza 15 sierpnia, 18:00
Kmicic Kruszyna 3-0 Sokół Olsztyn 15 sierpnia, 18:00
Sparta Siedlec Duży 1-3 LZS Mrzygłód (Myszków) 15 sierpnia, 18:00
Orkan Rzerzęczyce 5-2 Sparta Szczekociny 15 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Sokół Olsztyn 1-1 Sparta Szczekociny 22 sierpnia, 17:00
Czarni Starcza 1-0 Kmicic Kruszyna 22 sierpnia, 17:00
LKS Kamienica Polska 1-6 LZS Mrzygłód (Myszków) 22 sierpnia, 17:00
Unia Rędziny 8-0 Orły Kusięta 22 sierpnia, 11:00
Orkan Rzerzęczyce 5-0 Warta Zawada 22 sierpnia, 17:00
Jura Niegowa 1-3 Sparta Siedlec Duży 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Orły Kusięta 3-3 Warta Zawada 29 sierpnia, 17:00
LZS Mrzygłód (Myszków) 2-0 Unia Rędziny 29 sierpnia, 17:00
Jura Niegowa 1-3 LKS Kamienica Polska 30 sierpnia, 15:30
Kmicic Kruszyna 3-1 Sparta Siedlec Duży 29 sierpnia, 17:00
Sparta Szczekociny 5-4 Czarni Starcza 30 sierpnia, 17:00
Sokół Olsztyn 3-0 Orkan Rzerzęczyce 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Warta Zawada 1-8 Sokół Olsztyn 5 września, 17:00
Sparta Siedlec Duży 3-2 Sparta Szczekociny 5 września, 17:00
Unia Rędziny 9-2 Jura Niegowa 5 września, 17:00
Orły Kusięta 0-6 LZS Mrzygłód (Myszków) 5 września, 14:45
Orkan Rzerzęczyce 2-1 Czarni Starcza 6 września, 17:00
Kmicic Kruszyna 2-2 LKS Kamienica Polska 5 września, 17:00

Kolejka 5 - 12-13 września

LZS Mrzygłód (Myszków) 10-0 Warta Zawada 12 września, 17:00
Jura Niegowa 1-0 Orły Kusięta 13 września, 17:00
Kmicic Kruszyna 0-0 Unia Rędziny 12 września, 17:00
Sparta Szczekociny 4-1 LKS Kamienica Polska 13 września, 17:00
Sokół Olsztyn 3-1 Czarni Starcza 13 września, 17:00
Sparta Siedlec Duży 1-2 Orkan Rzerzęczyce 12 września, 17:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Warta Zawada 6-3 Czarni Starcza 19 września, 16:30
Sparta Siedlec Duży 3-1 Sokół Olsztyn 19 września, 16:30
LKS Kamienica Polska 3-1 Orkan Rzerzęczyce 19 września, 11:00
Unia Rędziny 5-6 Sparta Szczekociny 19 września, 11:00
Orły Kusięta 1-1 Kmicic Kruszyna 19 września, 16:30
LZS Mrzygłód (Myszków) 2-1 Jura Niegowa 19 września, 12:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Jura Niegowa 4-1 Warta Zawada 27 września, 16:00
Kmicic Kruszyna 0-4 LZS Mrzygłód (Myszków) 27 września, 16:00
Sparta Szczekociny 2-1 Orły Kusięta 27 września, 16:00
Orkan Rzerzęczyce 4-4 Unia Rędziny 27 września, 16:00
Sokół Olsztyn 2-0 LKS Kamienica Polska 26 września, 16:00
Czarni Starcza 6-4 Sparta Siedlec Duży 26 września, 12:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Warta Zawada 3-2 Sparta Siedlec Duży 3 października, 16:00
LKS Kamienica Polska 2-5 Czarni Starcza 3 października, 16:00
Unia Rędziny 2-1 Sokół Olsztyn 3 października, 11:00
Orły Kusięta 1-1 Orkan Rzerzęczyce 3 października, 16:00
LZS Mrzygłód (Myszków) 3-0 Sparta Szczekociny 3 października, 16:00
Jura Niegowa 2-0 Kmicic Kruszyna 4 października, 16:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Kmicic Kruszyna 5-2 Warta Zawada 10 października, 15:00
Sparta Szczekociny 2-2 Jura Niegowa 11 października, 15:00
Orkan Rzerzęczyce 3-1 LZS Mrzygłód (Myszków) 11 października, 15:00
Sokół Olsztyn 2-0 Orły Kusięta 10 października, 15:00
Czarni Starcza 3-1 Unia Rędziny 10 października, 15:00
Sparta Siedlec Duży 1-1 LKS Kamienica Polska 10 października, 15:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Warta Zawada 1-3 LKS Kamienica Polska 17 października, 15:00
Unia Rędziny 3-2 Sparta Siedlec Duży 17 października, 11:00
Orły Kusięta 1-14 Czarni Starcza 17 października, 15:00
LZS Mrzygłód (Myszków) 1-0 Sokół Olsztyn 17 października, 11:00
Jura Niegowa 0-6 Orkan Rzerzęczyce 18 października, 15:00
Kmicic Kruszyna 4-1 Sparta Szczekociny 17 października, 15:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Sparta Szczekociny 7-3 Warta Zawada 25 października, 14:00
Orkan Rzerzęczyce 1-0 Kmicic Kruszyna 25 października, 14:00
Sokół Olsztyn 3-1 Jura Niegowa 24 października, 15:00
Czarni Starcza 5-4 LZS Mrzygłód (Myszków) 24 października, 15:00
Sparta Siedlec Duży 5-2 Orły Kusięta 24 października, 15:00
LKS Kamienica Polska 1-0 Unia Rędziny 24 października, 15:00

Kolejka 12 - 31 października

LZS Mrzygłód (Myszków) 3-1 Sparta Siedlec Duży 31 października, 11:00
Sparta Szczekociny 4-1 Orkan Rzerzęczyce 31 października, 13:00
Warta Zawada 4-2 Unia Rędziny 31 października, 14:00
LKS Kamienica Polska 5-0 Orły Kusięta 31 października, 11:30
Czarni Starcza 2-4 Jura Niegowa 31 października, 13:00
Sokół Olsztyn 0-0 Kmicic Kruszyna 31 października, 13:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Warta Zawada 0-2 Orkan Rzerzęczyce 8 listopada, 13:00
Sparta Siedlec Duży 7-1 Jura Niegowa 7 listopada, 13:00
Sparta Szczekociny 1-2 Sokół Olsztyn 7 listopada, 13:00
Kmicic Kruszyna 1-3 Czarni Starcza 7 listopada, 13:00
LZS Mrzygłód (Myszków) 3-1 LKS Kamienica Polska 7 listopada, 13:00
Orły Kusięta 2-4 Unia Rędziny 8 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 14-15 listopada

Orkan Rzerzęczyce 1-2 Sokół Olsztyn 15 listopada, 13:00
Warta Zawada 1-0 Orły Kusięta 14 listopada, 13:00
Unia Rędziny 2-0 LZS Mrzygłód (Myszków) 14 listopada, 13:00
LKS Kamienica Polska 1-2 Jura Niegowa 14 listopada, 11:00
Sparta Siedlec Duży 7-5 Kmicic Kruszyna 14 listopada, 13:00
Czarni Starcza 5-0 Sparta Szczekociny 14 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 19-20 marca

Czarni Starcza 7-1 Orkan Rzerzęczyce 19 marca, 16:00
LKS Kamienica Polska 2-0 Kmicic Kruszyna 19 marca, 11:00
Sokół Olsztyn 4-1 Warta Zawada 19 marca, 16:00
Sparta Szczekociny 5-1 Sparta Siedlec Duży 20 marca, 16:00
Jura Niegowa 1-4 Unia Rędziny 20 marca, 16:00
LZS Mrzygłód (Myszków) 3-0 Orły Kusięta 19 marca, 16:00
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 16 - 26-27 marca

Orkan Rzerzęczyce 2-2 Sparta Siedlec Duży 26 marca, 16:00
Warta Zawada 1-3 LZS Mrzygłód (Myszków) 26 marca, 16:00
Orły Kusięta 1-2 Jura Niegowa 26 marca, 16:00
Unia Rędziny 1-1 Kmicic Kruszyna 26 marca, 13:00
LKS Kamienica Polska 3-0 Sparta Szczekociny 26 marca, 11:00
Czarni Starcza 1-3 Sokół Olsztyn 26 marca, 16:00

Kolejka 17 - 2-3 kwietnia

Czarni Starcza 11-0 Warta Zawada 2 kwietnia, 17:00
Sokół Olsztyn 1-0 Sparta Siedlec Duży 2 kwietnia, 17:00
Orkan Rzerzęczyce 0-1 LKS Kamienica Polska 3 kwietnia, 17:00
Sparta Szczekociny 4-1 Unia Rędziny 3 kwietnia, 17:00
Kmicic Kruszyna 6-1 Orły Kusięta 2 kwietnia, 17:00
Jura Niegowa 0-4 LZS Mrzygłód (Myszków) 3 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 9-10 kwietnia

Warta Zawada 4-5 Jura Niegowa 9 kwietnia, 17:00
LZS Mrzygłód (Myszków) 1-0 Kmicic Kruszyna 9 kwietnia, 17:00
Orły Kusięta 3-6 Sparta Szczekociny 9 kwietnia, 17:00
Unia Rędziny 2-0 Orkan Rzerzęczyce 9 kwietnia, 17:00
LKS Kamienica Polska 0-1 Sokół Olsztyn 9 kwietnia, 11:00
Sparta Siedlec Duży 1-5 Czarni Starcza 9 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 16-17 kwietnia

Sparta Siedlec Duży 10-0 Warta Zawada 16 kwietnia, 17:00
Czarni Starcza 2-1 LKS Kamienica Polska 16 kwietnia, 17:00
Sokół Olsztyn 3-2 Unia Rędziny 16 kwietnia, 17:00
Orkan Rzerzęczyce 3-1 Orły Kusięta 17 kwietnia, 17:00
Sparta Szczekociny 2-4 LZS Mrzygłód (Myszków) 17 kwietnia, 17:00
Kmicic Kruszyna 5-2 Jura Niegowa 16 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 23-24 kwietnia

Warta Zawada 1-0 Kmicic Kruszyna 23 kwietnia, 17:00
Jura Niegowa 1-4 Sparta Szczekociny 24 kwietnia, 17:00
LZS Mrzygłód (Myszków) 7-0 Orkan Rzerzęczyce 23 kwietnia, 17:00
Orły Kusięta 0-5 Sokół Olsztyn 23 kwietnia, 17:00
Unia Rędziny 2-3 Czarni Starcza 24 kwietnia, 17:00
LKS Kamienica Polska 1-4 Sparta Siedlec Duży 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 30 kwietnia-1 maja

LKS Kamienica Polska 4-0 Warta Zawada 30 kwietnia, 17:00
Sparta Siedlec Duży 4-2 Unia Rędziny 30 kwietnia, 17:00
Czarni Starcza 8-0 Orły Kusięta 30 kwietnia, 17:00
Sokół Olsztyn 0-1 LZS Mrzygłód (Myszków) 30 kwietnia, 11:00
Orkan Rzerzęczyce 3-0 Jura Niegowa 30 kwietnia, 17:00
Sparta Szczekociny 2-4 Kmicic Kruszyna 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 7-8 maja

Warta Zawada 1-11 Sparta Szczekociny 8 maja, 17:00
Kmicic Kruszyna 2-4 Orkan Rzerzęczyce 8 maja, 17:00
Jura Niegowa 2-3 Sokół Olsztyn 8 maja, 17:00
LZS Mrzygłód (Myszków) 0-3 Czarni Starcza 8 maja, 17:00
(wo)
przerwany w 40. minucie przy stanie 0-2 z powodu naruszenia nietykalności cielesnej sędziego przez zawodnika gospodarzy
Orły Kusięta 2-4 Sparta Siedlec Duży 8 maja, 17:00
Unia Rędziny 1-0 LKS Kamienica Polska 7 maja, 17:00

Autor: Rafał Olejnik
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas