[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Beskid Posada Górna 20 48 16 0 4 65-25 9 0 1 34-9 7 0 3 31-16
2.  LKS Górki 20 47 15 2 3 63-23 8 1 1 38-13 7 1 2 25-10
3.  LKS Golcowa 20 43 14 1 5 76-41 7 0 3 42-18 7 1 2 34-23
4.  Jutrzenka Jaćmierz 19 41 13 2 4 51-28 8 1 1 35-16 5 1 3 16-12
5.  Sokół Domaradz 20 31 9 4 7 43-40 4 3 3 20-17 5 1 4 23-23
6.  Górnik Grabownica Starzeńska 20 26 8 2 10 31-54 6 1 3 18-20 2 1 7 13-34
7.  Victoria Niebocko 20 23 7 2 11 49-47 4 2 4 21-21 3 0 7 28-26
8.  LKS Głębokie 20 19 6 1 13 41-59 4 1 5 26-24 2 0 8 15-35
9.  LKS Hłudno 20 18 4 6 10 37-51 1 2 7 17-30 3 4 3 20-21
10.  Orły Jabłonka 20 14 4 2 14 35-89 1 1 8 16-48 3 1 6 19-41
11.  Zryw Dydnia 19 5 1 2 16 20-54 0 0 9 5-23 1 2 7 15-31

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Beskid Posada Górna    4-0 4-0 0-3 4-1 3-0 2-1 2-0 4-1 9-2 2-1 
 2 LKS Górki3-1     2-3 2-0 4-0 7-0 3-1 5-3 1-1 7-2 4-2 
 3 LKS Golcowa5-6 3-1     1-2 0-3 4-1 4-2 3-1 5-0 6-2 11-0 
 4 Jutrzenka Jaćmierz2-1 1-1 3-4     6-2 4-1 5-2 5-0 2-1 5-3 2-1 
 5 Sokół Domaradz0-1 0-4 3-3 3-1     4-1 2-1 1-2 3-3 3-0 1-1 
 6 Górnik Grabownica Starzeńska3-2 0-6 1-4 2-1 3-2     2-1 4-1 2-2 0-1 1-0 
 7 Victoria Niebocko0-3 1-3 3-2 1-2 1-2 2-0     4-3 3-3 2-2 4-1 
 8 LKS Głębokie1-4 0-1 2-3 1-3 2-2 4-1 6-4     0-3 7-2 3-1 
 9 LKS Hłudno1-2 0-2 1-6 1-1 3-5 1-2 2-6 5-1     2-4 1-1 
 10 Orły Jabłonka1-10 1-4 2-5 1-3 0-5 4-4 0-4 4-1 1-5     2-7 
 11 Zryw Dydnia0-1 0-3 2-4 0-1 1-3 0-6 2-3 0-1 0-1     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Pauza: LKS Hłudno.
 
Jutrzenka Jaćmierz 4-1 Górnik Grabownica Starzeńska 16 sierpnia, 13:00
LKS Golcowa 5-6 Beskid Posada Górna 16 sierpnia, 13:00
LKS Górki 7-2 Orły Jabłonka 16 sierpnia, 13:00
Victoria Niebocko 1-2 Sokół Domaradz 16 sierpnia, 13:00
LKS Głębokie 3-1 Zryw Dydnia 16 sierpnia, 16:30

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Pauza: Zryw Dydnia.
 
Sokół Domaradz 1-2 LKS Głębokie 23 sierpnia, 11:00
Orły Jabłonka 0-4 Victoria Niebocko 23 sierpnia, 13:00
Beskid Posada Górna 4-0 LKS Górki 23 sierpnia, 13:00
Górnik Grabownica Starzeńska 1-4 LKS Golcowa 23 sierpnia, 16:30
LKS Hłudno 1-1 Jutrzenka Jaćmierz 23 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Pauza: Jutrzenka Jaćmierz.
 
LKS Golcowa 5-0 LKS Hłudno 30 sierpnia, 13:00
LKS Górki 7-0 Górnik Grabownica Starzeńska 30 sierpnia, 13:00
Victoria Niebocko 0-3 Beskid Posada Górna 30 sierpnia, 13:00
LKS Głębokie 7-2 Orły Jabłonka 30 sierpnia, 16:30
Zryw Dydnia 0-1 Sokół Domaradz 30 sierpnia, 13:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Pauza: Sokół Domaradz.
 
Orły Jabłonka 2-7 Zryw Dydnia 6 września, 13:00
w Niebocku
Beskid Posada Górna 2-0 LKS Głębokie 6 września, 13:00
Górnik Grabownica Starzeńska 2-1 Victoria Niebocko 6 września, 16:30
LKS Hłudno 0-2 LKS Górki 6 września, 13:00
Jutrzenka Jaćmierz 3-4 LKS Golcowa 6 września, 13:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Pauza: LKS Golcowa.
 
LKS Górki 2-0 Jutrzenka Jaćmierz 13 września, 13:00
Victoria Niebocko 3-3 LKS Hłudno 13 września, 13:00
LKS Głębokie 4-1 Górnik Grabownica Starzeńska 13 września, 16:30
Zryw Dydnia 0-1 Beskid Posada Górna 13 września, 13:00
Sokół Domaradz 3-0 Orły Jabłonka 13 września, 11:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Pauza: Orły Jabłonka.
 
Beskid Posada Górna 4-1 Sokół Domaradz 20 września, 12:00
Górnik Grabownica Starzeńska 1-0 Zryw Dydnia 20 września, 15:30
LKS Hłudno 5-1 LKS Głębokie 20 września, 12:00
Jutrzenka Jaćmierz 5-2 Victoria Niebocko 20 września, 12:00
LKS Golcowa 3-1 LKS Górki 20 września, 12:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Pauza: LKS Górki.
 
Victoria Niebocko 3-2 LKS Golcowa 27 września, 12:00
LKS Głębokie 1-3 Jutrzenka Jaćmierz 27 września, 15:30
Zryw Dydnia 0-1 LKS Hłudno 27 września, 12:00
Sokół Domaradz 4-1 Górnik Grabownica Starzeńska 27 września, 11:00
Orły Jabłonka 1-10 Beskid Posada Górna 27 września, 15:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Pauza: Beskid Posada Górna.
 
Górnik Grabownica Starzeńska 0-1 Orły Jabłonka 4 października, 15:30
LKS Hłudno 3-5 Sokół Domaradz 4 października, 12:00
Jutrzenka Jaćmierz 2-1 Zryw Dydnia 4 października, 12:00
LKS Golcowa 3-1 LKS Głębokie 4 października, 12:00
LKS Górki 3-1 Victoria Niebocko 3 października, 16:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Pauza: Victoria Niebocko.
 
LKS Głębokie 0-1 LKS Górki 11 października, 15:30
Zryw Dydnia 2-4 LKS Golcowa 11 października, 12:00
Sokół Domaradz 3-1 Jutrzenka Jaćmierz 11 października, 11:00
Orły Jabłonka 1-5 LKS Hłudno 11 października, 12:00
w Niebocku
Beskid Posada Górna 3-0 Górnik Grabownica Starzeńska 11 października, 12:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Pauza: Górnik Grabownica Starzeńska.
 
LKS Hłudno 1-2 Beskid Posada Górna 18 października, 12:00
Jutrzenka Jaćmierz 5-3 Orły Jabłonka 18 października, 12:00
LKS Golcowa 0-3 Sokół Domaradz 18 października, 12:00
LKS Górki 4-2 Zryw Dydnia 18 października, 12:00
Victoria Niebocko 4-3 LKS Głębokie 18 października, 12:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Pauza: LKS Głębokie.
 
Zryw Dydnia 0-6 Victoria Niebocko 25 października, 11:00
Sokół Domaradz 0-4 LKS Górki 25 października, 11:00
Orły Jabłonka 2-5 LKS Golcowa 25 października, 11:00
w Niebocku
Beskid Posada Górna 0-3 Jutrzenka Jaćmierz 25 października, 11:00
Górnik Grabownica Starzeńska 2-2 LKS Hłudno 25 października, 13:00

Kolejka 12 - 9-10 kwietnia

Pauza: LKS Hłudno.
 
Górnik Grabownica Starzeńska 2-1 Jutrzenka Jaćmierz 10 kwietnia, 16:30
Beskid Posada Górna 4-0 LKS Golcowa 10 kwietnia, 13:00
Orły Jabłonka 1-4 LKS Górki 10 kwietnia, 13:00
w Niebocku
Sokół Domaradz 2-1 Victoria Niebocko 10 kwietnia, 11:00
Zryw Dydnia 2-3 LKS Głębokie 10 kwietnia, 13:00

Kolejka 13 - 16-17 kwietnia

Pauza: Zryw Dydnia.
 
LKS Głębokie 2-2 Sokół Domaradz 17 kwietnia, 16:30
Victoria Niebocko 2-2 Orły Jabłonka 17 kwietnia, 13:00
LKS Górki 3-1 Beskid Posada Górna 17 kwietnia, 15:00
LKS Golcowa 4-1 Górnik Grabownica Starzeńska 17 kwietnia, 13:00
Jutrzenka Jaćmierz 2-1 LKS Hłudno 17 kwietnia, 13:00

Kolejka 14 - 23-24 kwietnia

Pauza: Jutrzenka Jaćmierz.
 
LKS Hłudno 1-6 LKS Golcowa 24 kwietnia, 13:00
Górnik Grabownica Starzeńska 0-6 LKS Górki 24 kwietnia, 16:30
Beskid Posada Górna 2-1 Victoria Niebocko 24 kwietnia, 13:00
Orły Jabłonka 4-1 LKS Głębokie 24 kwietnia, 13:00
w Niebocku
Sokół Domaradz 1-1 Zryw Dydnia 24 kwietnia, 11:00

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Sokół Domaradz.
 
Zryw Dydnia 0-1 Orły Jabłonka 1 maja, 13:00
LKS Głębokie 1-4 Beskid Posada Górna 1 maja, 16:30
Victoria Niebocko 2-0 Górnik Grabownica Starzeńska 1 maja, 13:00
LKS Górki 1-1 LKS Hłudno 1 maja, 15:00
LKS Golcowa 1-2 Jutrzenka Jaćmierz 1 maja, 13:00

Kolejka 16 - 7-8 maja

Pauza: LKS Golcowa.
 
Jutrzenka Jaćmierz 1-1 LKS Górki 8 maja, 13:00
LKS Hłudno 2-6 Victoria Niebocko 8 maja, 13:00
Górnik Grabownica Starzeńska 4-1 LKS Głębokie 8 maja, 16:30
Beskid Posada Górna 2-1 Zryw Dydnia 8 maja, 13:00
Orły Jabłonka 0-5 Sokół Domaradz 8 maja, 13:00

Kolejka 17 - 14-15 maja

Pauza: Orły Jabłonka.
 
Sokół Domaradz 0-1 Beskid Posada Górna 15 maja, 11:00
Zryw Dydnia 1-3 Górnik Grabownica Starzeńska 15 maja, 13:00
LKS Głębokie 0-3 LKS Hłudno 15 maja, 16:30
Victoria Niebocko 1-2 Jutrzenka Jaćmierz 15 maja, 13:00
LKS Górki 2-3 LKS Golcowa 15 maja, 15:00

Kolejka 18 - 21-22 maja

Pauza: LKS Górki.
 
LKS Golcowa 4-2 Victoria Niebocko 22 maja, 13:00
Jutrzenka Jaćmierz 5-0 LKS Głębokie 22 maja, 16:30
LKS Hłudno 1-1 Zryw Dydnia 22 maja, 13:00
Górnik Grabownica Starzeńska 3-2 Sokół Domaradz 22 maja, 16:30
Beskid Posada Górna 9-2 Orły Jabłonka 22 maja, 13:00

Kolejka 19 - 28-29 maja

Pauza: Beskid Posada Górna.
 
Orły Jabłonka 4-4 Górnik Grabownica Starzeńska 29 maja, 16:00
Sokół Domaradz 3-3 LKS Hłudno 29 maja, 11:00
Zryw Dydnia - Jutrzenka Jaćmierz 29 maja, 13:00
mecz przerwany w 60. minucie przy stanie 0-1 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
LKS Głębokie 2-3 LKS Golcowa 29 maja, 16:30
Victoria Niebocko 1-3 LKS Górki 29 maja, 13:00

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Pauza: Victoria Niebocko.
 
LKS Górki 5-3 LKS Głębokie 5 czerwca, 15:00
LKS Golcowa 11-0 Zryw Dydnia 5 czerwca, 13:00
Jutrzenka Jaćmierz 6-2 Sokół Domaradz 5 czerwca, 13:00
LKS Hłudno 2-4 Orły Jabłonka 5 czerwca, 13:00
Górnik Grabownica Starzeńska 3-2 Beskid Posada Górna 5 czerwca, 16:30

Kolejka 21 - 11-12 czerwca

Pauza: Górnik Grabownica Starzeńska.
 
Beskid Posada Górna 4-1 LKS Hłudno 12 czerwca, 13:00
Orły Jabłonka 1-3 Jutrzenka Jaćmierz 12 czerwca, 13:00
Sokół Domaradz 3-3 LKS Golcowa 12 czerwca, 11:00
Zryw Dydnia 0-3 LKS Górki 12 czerwca, 13:00
LKS Głębokie 6-4 Victoria Niebocko 12 czerwca, 14:30

Kolejka 22 - 18-19 czerwca

Pauza: LKS Głębokie.
 
Victoria Niebocko 4-1 Zryw Dydnia 19 czerwca, 13:00
LKS Górki 4-0 Sokół Domaradz 19 czerwca, 13:00
LKS Golcowa 6-2 Orły Jabłonka 19 czerwca, 13:00
Jutrzenka Jaćmierz 2-1 Beskid Posada Górna 19 czerwca, 13:00
LKS Hłudno 1-2 Górnik Grabownica Starzeńska 19 czerwca, 13:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas