[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LKS Milcza 18 45 15 0 3 62-24 8 0 1 35-10 7 0 2 27-14
2.  Orzeł Pustyny 18 37 12 1 5 66-25 6 1 2 36-13 6 0 3 30-12
3.  KS Szczepańcowa 18 35 11 2 5 53-28 5 1 3 17-11 6 1 2 36-17
4.  Beskid Równe 18 32 10 2 6 55-45 7 0 2 32-16 3 2 4 23-29
5.  Rotar Węglówka 18 29 9 2 7 50-39 6 0 3 39-27 3 2 4 11-12
6.  Nafciarz Bóbrka 18 27 8 3 7 46-32 4 2 3 19-9 4 1 4 27-23
7.  Orlew Suchodół (Krosno) 18 22 6 4 8 40-48 4 2 3 26-19 2 2 5 14-29
8.  Grodzisko Wietrzno 18 17 5 2 11 29-53 3 1 5 18-29 2 1 6 11-24
9.  Iskra Wróblik Szlachecki 18 8 1 5 12 26-64 0 4 5 12-34 1 1 7 14-30
10.  LKS Wzdów 18 7 2 1 15 15-84 1 0 8 6-34 1 1 7 9-50

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
 1 LKS Milcza    2-1 4-2 4-1 2-1 0-1 6-2 3-0 4-2 10-0 
 2 Orzeł Pustyny1-2     3-4 9-2 0-0 2-1 6-0 3-1 6-3 6-0 
 3 KS Szczepańcowa0-1 4-1     2-2 2-1 3-2 0-1 2-0 3-1 1-2 
 4 Beskid Równe4-1 2-0 1-3     1-0 8-1 1-4 6-2 3-2 6-3 
 5 Rotar Węglówka1-2 2-7 0-5 5-2     6-4 6-3 4-2 3-1 12-1 
 6 Nafciarz Bóbrka2-4 0-1 3-0* 3-0 1-2     4-0 1-1 1-1 4-0 
 7 Orlew Suchodół (Krosno)2-6 1-2 2-2 2-3 3-2 1-1     3-1 7-1 5-1 
 8 Grodzisko Wietrzno4-2 0-7 2-6 1-4 1-2 1-5 1-1     3-1 5-1 
 9 Iskra Wróblik Szlachecki0-2 1-4 0-9 3-3 2-2 1-8 2-2 2-3     1-1 
 10 LKS Wzdów0-7 0-7 2-5 0-6 0-1 1-4 3-1 0-1 0-2     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Beskid Równe 3-2 Iskra Wróblik Szlachecki 16 sierpnia, 16:30
KS Szczepańcowa 0-1 LKS Milcza 16 sierpnia, 11:00
Orzeł Pustyny 3-1 Grodzisko Wietrzno 15 sierpnia, 15:00
Rotar Węglówka 6-3 Orlew Suchodół (Krosno) 16 sierpnia, 16:30
LKS Wzdów 1-4 Nafciarz Bóbrka 15 sierpnia, 15:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Iskra Wróblik Szlachecki 2-2 Orlew Suchodół (Krosno) 23 sierpnia, 13:00
Grodzisko Wietrzno 1-2 Rotar Węglówka 23 sierpnia, 13:00
LKS Milcza 2-1 Orzeł Pustyny 23 sierpnia, 13:00
LKS Wzdów 2-5 KS Szczepańcowa 23 sierpnia, 13:00
Beskid Równe 8-1 Nafciarz Bóbrka 23 sierpnia, 16:30

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Nafciarz Bóbrka 1-1 Iskra Wróblik Szlachecki 30 sierpnia, 13:00
KS Szczepańcowa 2-2 Beskid Równe 30 sierpnia, 11:00
Orzeł Pustyny 6-0 LKS Wzdów 30 sierpnia, 11:00
Rotar Węglówka 1-2 LKS Milcza 30 sierpnia, 13:00
Orlew Suchodół (Krosno) 3-1 Grodzisko Wietrzno 30 sierpnia, 13:00
na boisku przy ul. Bursaki

Kolejka 4 - 5-6 września

Iskra Wróblik Szlachecki 2-3 Grodzisko Wietrzno 6 września, 13:00
LKS Milcza 6-2 Orlew Suchodół (Krosno) 6 września, 13:00
LKS Wzdów 0-1 Rotar Węglówka 6 września, 13:00
Beskid Równe 2-0 Orzeł Pustyny 6 września, 16:30
Nafciarz Bóbrka 3-0 KS Szczepańcowa 6 września, 13:00
(wo)
na boisku 1-3; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 5 - 12-13 września

KS Szczepańcowa 3-1 Iskra Wróblik Szlachecki 13 września, 11:00
Orzeł Pustyny 2-1 Nafciarz Bóbrka 13 września, 11:00
Rotar Węglówka 5-2 Beskid Równe 13 września, 13:00
Orlew Suchodół (Krosno) 5-1 LKS Wzdów 13 września, 13:00
na boisku przy ul. Bursaki
Grodzisko Wietrzno 4-2 LKS Milcza 13 września, 13:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Iskra Wróblik Szlachecki 0-2 LKS Milcza 20 września, 12:00
LKS Wzdów 0-1 Grodzisko Wietrzno 20 września, 12:00
Beskid Równe 1-4 Orlew Suchodół (Krosno) 20 września, 12:00
Nafciarz Bóbrka 1-2 Rotar Węglówka 20 września, 12:00
KS Szczepańcowa 4-1 Orzeł Pustyny 20 września, 11:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Orzeł Pustyny 6-3 Iskra Wróblik Szlachecki 18 października, 11:00
w pierwotnym terminie (27 września, 11:00) odwołany
Rotar Węglówka 0-5 KS Szczepańcowa 27 września, 12:00
Orlew Suchodół (Krosno) 1-1 Nafciarz Bóbrka 27 września, 12:00
na boisku przy ul. Bursaki
Grodzisko Wietrzno 1-4 Beskid Równe 27 września, 12:00
LKS Milcza 10-0 LKS Wzdów 27 września, 12:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Iskra Wróblik Szlachecki 1-1 LKS Wzdów 4 października, 12:00
Beskid Równe 4-1 LKS Milcza 4 października, 12:00
Nafciarz Bóbrka 1-1 Grodzisko Wietrzno 4 października, 12:00
KS Szczepańcowa 0-1 Orlew Suchodół (Krosno) 4 października, 11:00
Orzeł Pustyny 0-0 Rotar Węglówka 4 października, 12:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Rotar Węglówka 3-1 Iskra Wróblik Szlachecki 11 października, 12:00
Orlew Suchodół (Krosno) 1-2 Orzeł Pustyny 11 października, 12:00
na boisku przy ul. Bursaki
Grodzisko Wietrzno 2-6 KS Szczepańcowa 11 października, 12:00
LKS Milcza 0-1 Nafciarz Bóbrka 11 października, 12:00
LKS Wzdów 0-6 Beskid Równe 11 października, 12:00

Kolejka 10 - 9-10 kwietnia

Nafciarz Bóbrka 4-0 LKS Wzdów 10 kwietnia, 13:00
Iskra Wróblik Szlachecki 3-3 Beskid Równe 10 kwietnia, 13:00
LKS Milcza 4-2 KS Szczepańcowa 10 kwietnia, 13:00
Grodzisko Wietrzno 0-7 Orzeł Pustyny 10 kwietnia, 13:00
Orlew Suchodół (Krosno) 3-2 Rotar Węglówka 10 kwietnia, 16:30
na boisku przy ul. Bursaki

Kolejka 11 - 16-17 kwietnia

Orlew Suchodół (Krosno) 7-1 Iskra Wróblik Szlachecki 17 kwietnia, 13:00
na boisku przy ul. Bursaki
Rotar Węglówka 4-2 Grodzisko Wietrzno 17 kwietnia, 13:00
Orzeł Pustyny 1-2 LKS Milcza 17 kwietnia, 11:00
KS Szczepańcowa 1-2 LKS Wzdów 17 kwietnia, 11:00
Nafciarz Bóbrka 3-0 Beskid Równe 17 kwietnia, 13:00

Kolejka 12 - 23-24 kwietnia

Iskra Wróblik Szlachecki 1-8 Nafciarz Bóbrka 26 maja, 15:00
Beskid Równe 1-3 KS Szczepańcowa 24 kwietnia, 16:30
LKS Wzdów 0-7 Orzeł Pustyny 24 kwietnia, 13:00
LKS Milcza 2-1 Rotar Węglówka 24 kwietnia, 13:00
Grodzisko Wietrzno 1-1 Orlew Suchodół (Krosno) 24 kwietnia, 13:00

Kolejka 13 - 30 kwietnia-1 maja

Grodzisko Wietrzno 3-1 Iskra Wróblik Szlachecki 1 maja, 13:00
Orlew Suchodół (Krosno) 2-6 LKS Milcza 1 maja, 13:00
Rotar Węglówka 12-1 LKS Wzdów 1 maja, 13:00
Orzeł Pustyny 9-2 Beskid Równe 1 maja, 11:00
KS Szczepańcowa 3-2 Nafciarz Bóbrka 1 maja, 11:00

Kolejka 14 - 7-8 maja

Iskra Wróblik Szlachecki 0-9 KS Szczepańcowa 8 maja, 13:00
Nafciarz Bóbrka 0-1 Orzeł Pustyny 8 maja, 15:00
Beskid Równe 1-0 Rotar Węglówka 8 maja, 16:30
LKS Wzdów 3-1 Orlew Suchodół (Krosno) 8 maja, 13:00
LKS Milcza 3-0 Grodzisko Wietrzno 8 maja, 13:00

Kolejka 15 - 14-15 maja

LKS Milcza 4-2 Iskra Wróblik Szlachecki 15 maja, 13:00
Grodzisko Wietrzno 5-1 LKS Wzdów 15 maja, 13:00
Orlew Suchodół (Krosno) 2-3 Beskid Równe 15 maja, 13:00
Rotar Węglówka 6-4 Nafciarz Bóbrka 15 maja, 13:00
Orzeł Pustyny 3-4 KS Szczepańcowa 15 maja, 11:00

Kolejka 16 - 21-22 maja

Iskra Wróblik Szlachecki 1-4 Orzeł Pustyny 22 maja, 13:00
KS Szczepańcowa 2-1 Rotar Węglówka 22 maja, 11:00
Nafciarz Bóbrka 4-0 Orlew Suchodół (Krosno) 22 maja, 13:00
Beskid Równe 6-2 Grodzisko Wietrzno 22 maja, 16:30
LKS Wzdów 0-7 LKS Milcza 22 maja, 13:00

Kolejka 17 - 28-29 maja

LKS Wzdów 0-2 Iskra Wróblik Szlachecki 29 maja, 13:00
LKS Milcza 4-1 Beskid Równe 29 maja, 13:00
Grodzisko Wietrzno 1-5 Nafciarz Bóbrka 29 maja, 13:00
Orlew Suchodół (Krosno) 2-2 KS Szczepańcowa 29 maja, 13:00
Rotar Węglówka 2-7 Orzeł Pustyny 29 maja, 13:00

Kolejka 18 - 4-5 czerwca

Iskra Wróblik Szlachecki 2-2 Rotar Węglówka 5 czerwca, 13:00
Orzeł Pustyny 6-0 Orlew Suchodół (Krosno) 5 czerwca, 13:00
KS Szczepańcowa 2-0 Grodzisko Wietrzno 5 czerwca, 13:00
Nafciarz Bóbrka 2-4 LKS Milcza 5 czerwca, 15:00
Beskid Równe 6-3 LKS Wzdów 5 czerwca, 13:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas