[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa C 2015/2016, grupa: Krosno IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Iwełka Iwla 20 47 15 2 3 87-27 9 0 1 52-9 6 2 2 35-18
2.  Zorza 03 Łubienko 20 39 12 3 5 49-34 8 0 2 30-17 4 3 3 19-17
3.  Tajfun Łubno Szlacheckie 20 38 11 5 4 52-33 5 3 2 26-16 6 2 2 26-17
4.  Sparta Draganowa 20 36 11 3 6 48-38 6 2 2 27-15 5 1 4 21-23
5.  Sparta Osobnica 20 34 11 1 8 57-31 6 1 3 28-11 5 0 5 29-20
6.  Nurt Potok 20 28 8 4 8 46-40 4 2 4 24-20 4 2 4 22-20 2 2 0 2 0 3-3
7.  Rędzinianka Wojaszówka 20 28 8 4 8 41-32 5 2 3 27-13 3 2 5 14-19 2 2 0 2 0 3-3
8.  LKS Brzezówka (k. Krosna) 20 25 7 4 9 42-48 4 1 5 23-19 3 3 4 19-29
9.  Chlebianka Chlebna 20 19 5 4 11 37-63 3 4 3 25-24 2 0 8 12-39
10.  LKS Łęki Strzyżowskie 20 13 4 1 15 25-63 3 0 7 15-28 1 1 8 10-35
11.  Wrzos Krempna 20 7 2 1 17 31-106 2 1 7 21-45 0 0 10 10-61

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Iwełka Iwla    4-0 1-2 4-1 3-0 4-2 3-0 8-1 6-3 9-0 10-0 
 2 Zorza 03 Łubienko5-3     2-1 3-1 1-4 1-2 4-1 3-2 4-0 3-2 4-1 
 3 Tajfun Łubno Szlacheckie3-3 3-3     4-1 3-2 1-0 0-4 0-0 0-2 6-0 6-1 
 4 Sparta Draganowa2-2 5-1 2-1     3-2 0-0 4-0 2-5 1-3 3-0 5-1 
 5 Sparta Osobnica1-2 0-0 0-2 5-1     2-0 0-2 4-1 5-1 5-0 6-2 
 6 Nurt Potok0-2 1-2 3-3 3-5 4-3     1-1 0-2 4-0 3-2 5-0 
 7 Rędzinianka Wojaszówka0-1 1-2 3-3 0-1 1-0 2-2     6-1 8-1 2-0 4-2 
 8 LKS Brzezówka (k. Krosna)2-1 0-5 1-2 1-2 1-3 3-4 0-0     5-1 1-0 9-1 
 9 Chlebianka Chlebna1-5 1-1 2-6 1-1 0-1 5-3 3-2 2-2     2-2 8-1 
 10 LKS Łęki Strzyżowskie2-8 2-1 0-2 1-4 3-4 1-4 0-2 1-2 1-0     4-1 
 11 Wrzos Krempna2-8 0-4 3-4 1-4 1-10 1-5 4-2 3-3 5-1 1-4     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Pauza: Sparta Osobnica.
 
Nurt Potok 1-1 Rędzinianka Wojaszówka 16 sierpnia, 13:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 0-2 Chlebianka Chlebna 16 sierpnia, 13:00
Sparta Draganowa 5-1 Zorza 03 Łubienko 16 sierpnia, 13:00
Wrzos Krempna 3-3 LKS Brzezówka (k. Krosna) 16 sierpnia, 16:30
w Kotani
LKS Łęki Strzyżowskie 2-8 Iwełka Iwla 16 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Pauza: Rędzinianka Wojaszówka.
 
Iwełka Iwla 3-0 Sparta Osobnica 23 sierpnia, 16:30
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-0 LKS Łęki Strzyżowskie 23 sierpnia, 13:00
Zorza 03 Łubienko 4-1 Wrzos Krempna 23 sierpnia, 11:00
Chlebianka Chlebna 1-1 Sparta Draganowa 23 sierpnia, 13:00
Nurt Potok 3-3 Tajfun Łubno Szlacheckie 23 sierpnia, 13:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Pauza: Iwełka Iwla.
 
Tajfun Łubno Szlacheckie 0-4 Rędzinianka Wojaszówka 30 sierpnia, 13:00
Sparta Draganowa 0-0 Nurt Potok 30 sierpnia, 13:00
Wrzos Krempna 5-1 Chlebianka Chlebna 30 sierpnia, 16:30
w Kotani
LKS Łęki Strzyżowskie 2-1 Zorza 03 Łubienko 30 sierpnia, 13:00
Sparta Osobnica 4-1 LKS Brzezówka (k. Krosna) 30 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Pauza: LKS Brzezówka (k. Krosna).
 
Rędzinianka Wojaszówka 0-1 Iwełka Iwla 6 września, 10:00
Zorza 03 Łubienko 1-4 Sparta Osobnica 6 września, 11:00
Chlebianka Chlebna 2-2 LKS Łęki Strzyżowskie 6 września, 11:00
Nurt Potok 5-0 Wrzos Krempna 6 września, 13:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 4-1 Sparta Draganowa 6 września, 13:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Pauza: Zorza 03 Łubienko.
 
Sparta Draganowa 4-0 Rędzinianka Wojaszówka 13 września, 13:00
Wrzos Krempna 3-4 Tajfun Łubno Szlacheckie 13 września, 16:30
w Kotani
LKS Łęki Strzyżowskie 1-4 Nurt Potok 13 września, 13:00
w Wojaszówce
Sparta Osobnica 5-1 Chlebianka Chlebna 13 września, 13:00
Iwełka Iwla 8-1 LKS Brzezówka (k. Krosna) 12 września, 16:30

Kolejka 6 - 19-20 września

Pauza: Chlebianka Chlebna.
 
Rędzinianka Wojaszówka 6-1 LKS Brzezówka (k. Krosna) 20 września, 11:00
Zorza 03 Łubienko 5-3 Iwełka Iwla 20 września, 11:00
Nurt Potok 4-3 Sparta Osobnica 20 września, 12:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 6-0 LKS Łęki Strzyżowskie 20 września, 12:00
Sparta Draganowa 5-1 Wrzos Krempna 20 września, 12:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Pauza: Nurt Potok.
 
Wrzos Krempna 4-2 Rędzinianka Wojaszówka 27 września, 15:30
w Kotani
LKS Łęki Strzyżowskie 1-4 Sparta Draganowa 27 września, 12:00
w Wojaszówce
Sparta Osobnica 0-2 Tajfun Łubno Szlacheckie 27 września, 12:00
Iwełka Iwla 6-3 Chlebianka Chlebna 26 września, 15:30
LKS Brzezówka (k. Krosna) 0-5 Zorza 03 Łubienko 27 września, 12:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Pauza: Tajfun Łubno Szlacheckie.
 
Rędzinianka Wojaszówka 1-2 Zorza 03 Łubienko 4 października, 11:00
Chlebianka Chlebna 2-2 LKS Brzezówka (k. Krosna) 4 października, 12:00
Nurt Potok 0-2 Iwełka Iwla 4 października, 12:00
Sparta Draganowa 3-2 Sparta Osobnica 4 października, 12:00
Wrzos Krempna 1-4 LKS Łęki Strzyżowskie 4 października, 15:30
w Kotani

Kolejka 9 - 10-11 października

Pauza: Sparta Draganowa.
 
LKS Łęki Strzyżowskie 0-2 Rędzinianka Wojaszówka 11 października, 12:00
w Wojaszówce; LKS gospodarzem
Sparta Osobnica 6-2 Wrzos Krempna 11 października, 12:00
Iwełka Iwla 1-2 Tajfun Łubno Szlacheckie 11 października, 15:30
LKS Brzezówka (k. Krosna) 3-4 Nurt Potok 31 października, 13:00
w pierwotnym terminie (11 października, 12:00) odwołany
Zorza 03 Łubienko 4-0 Chlebianka Chlebna 11 października, 11:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Pauza: Wrzos Krempna.
 
Rędzinianka Wojaszówka 8-1 Chlebianka Chlebna 18 października, 11:00
Nurt Potok 1-2 Zorza 03 Łubienko 18 października, 12:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 0-0 LKS Brzezówka (k. Krosna) 18 października, 12:00
Sparta Draganowa 2-2 Iwełka Iwla 18 października, 12:00
LKS Łęki Strzyżowskie 3-4 Sparta Osobnica 18 października, 13:30
w Wojaszówce

Kolejka 11 - 24-25 października

Pauza: LKS Łęki Strzyżowskie.
 
Sparta Osobnica 0-2 Rędzinianka Wojaszówka 25 października, 11:00
Iwełka Iwla 10-0 Wrzos Krempna 25 października, 15:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-2 Sparta Draganowa 25 października, 11:00
Zorza 03 Łubienko 2-1 Tajfun Łubno Szlacheckie 25 października, 13:00
Chlebianka Chlebna 5-3 Nurt Potok 25 października, 11:00

Kolejka 12 - 9-10 kwietnia

Pauza: Sparta Osobnica.
 
Rędzinianka Wojaszówka 2-2 Nurt Potok 10 kwietnia, 11:00
Chlebianka Chlebna 2-6 Tajfun Łubno Szlacheckie 10 kwietnia, 13:00
Zorza 03 Łubienko 3-1 Sparta Draganowa 10 kwietnia, 11:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 9-1 Wrzos Krempna 10 kwietnia, 13:00
Iwełka Iwla 9-0 LKS Łęki Strzyżowskie 10 kwietnia, 16:30

Kolejka 13 - 16-17 kwietnia

Pauza: Rędzinianka Wojaszówka.
 
Sparta Osobnica 1-2 Iwełka Iwla 17 kwietnia, 11:00
LKS Łęki Strzyżowskie 1-2 LKS Brzezówka (k. Krosna) 17 kwietnia, 13:00
w Wojaszówce
Wrzos Krempna 0-4 Zorza 03 Łubienko 17 kwietnia, 16:30
w Kotani
Sparta Draganowa 1-3 Chlebianka Chlebna 17 kwietnia, 13:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 1-0 Nurt Potok 17 kwietnia, 13:00

Kolejka 14 - 23-24 kwietnia

Pauza: Iwełka Iwla.
 
Rędzinianka Wojaszówka 3-3 Tajfun Łubno Szlacheckie 24 kwietnia, 11:00
Nurt Potok 3-5 Sparta Draganowa 24 kwietnia, 13:00
Chlebianka Chlebna 8-1 Wrzos Krempna 24 kwietnia, 13:00
Zorza 03 Łubienko 3-2 LKS Łęki Strzyżowskie 24 kwietnia, 11:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-3 Sparta Osobnica 24 kwietnia, 13:00

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: LKS Brzezówka (k. Krosna).
 
Iwełka Iwla 3-0 Rędzinianka Wojaszówka 1 maja, 16:30
Sparta Osobnica 0-0 Zorza 03 Łubienko 1 maja, 11:00
LKS Łęki Strzyżowskie 1-0 Chlebianka Chlebna 1 maja, 13:00
w Wojaszówce
Wrzos Krempna 1-5 Nurt Potok 1 maja, 16:30
Sparta Draganowa 2-1 Tajfun Łubno Szlacheckie 1 maja, 13:00

Kolejka 16 - 7-8 maja

Pauza: Zorza 03 Łubienko.
 
Rędzinianka Wojaszówka 0-1 Sparta Draganowa 8 maja, 14:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 6-1 Wrzos Krempna 8 maja, 13:00
Nurt Potok 3-2 LKS Łęki Strzyżowskie 8 maja, 13:00
Chlebianka Chlebna 0-1 Sparta Osobnica 8 maja, 13:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 2-1 Iwełka Iwla 8 maja, 13:00

Kolejka 17 - 14-15 maja

Pauza: Chlebianka Chlebna.
 
LKS Brzezówka (k. Krosna) 0-0 Rędzinianka Wojaszówka 15 maja, 13:00
Iwełka Iwla 4-0 Zorza 03 Łubienko 15 maja, 16:30
Sparta Osobnica 2-0 Nurt Potok 15 maja, 11:00
LKS Łęki Strzyżowskie 0-2 Tajfun Łubno Szlacheckie 15 maja, 13:00
w Wojaszówce
Wrzos Krempna 1-4 Sparta Draganowa 15 maja, 16:30

Kolejka 18 - 21-22 maja

Pauza: Nurt Potok.
 
Rędzinianka Wojaszówka 4-2 Wrzos Krempna 22 maja, 11:00
Sparta Draganowa 3-0 LKS Łęki Strzyżowskie 22 maja, 13:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 3-2 Sparta Osobnica 22 maja, 13:00
Chlebianka Chlebna 1-5 Iwełka Iwla 22 maja, 13:00
Zorza 03 Łubienko 3-2 LKS Brzezówka (k. Krosna) 22 maja, 11:00

Kolejka 19 - 28-29 maja

Pauza: Tajfun Łubno Szlacheckie.
 
Zorza 03 Łubienko 4-1 Rędzinianka Wojaszówka 29 maja, 11:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 5-1 Chlebianka Chlebna 29 maja, 13:00
Iwełka Iwla 4-2 Nurt Potok 29 maja, 16:30
Sparta Osobnica 5-1 Sparta Draganowa 29 maja, 11:00
LKS Łęki Strzyżowskie 4-1 Wrzos Krempna 29 maja, 13:00
w Wojaszówce

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Pauza: Sparta Draganowa.
 
Rędzinianka Wojaszówka 2-0 LKS Łęki Strzyżowskie 5 czerwca, 11:00
Wrzos Krempna 1-10 Sparta Osobnica 5 czerwca, 16:30
Tajfun Łubno Szlacheckie 3-3 Iwełka Iwla 5 czerwca, 13:00
Nurt Potok 0-2 LKS Brzezówka (k. Krosna) 5 czerwca, 13:00
Chlebianka Chlebna 1-1 Zorza 03 Łubienko 5 czerwca, 13:00

Kolejka 21 - 11-12 czerwca

Pauza: Wrzos Krempna.
 
Chlebianka Chlebna 3-2 Rędzinianka Wojaszówka 12 czerwca, 13:00
Zorza 03 Łubienko 1-2 Nurt Potok 12 czerwca, 11:00
LKS Brzezówka (k. Krosna) 1-2 Tajfun Łubno Szlacheckie 12 czerwca, 13:00
Iwełka Iwla 4-1 Sparta Draganowa 12 czerwca, 14:30
Sparta Osobnica 5-0 LKS Łęki Strzyżowskie 12 czerwca, 11:00

Kolejka 22 - 18-19 czerwca

Pauza: LKS Łęki Strzyżowskie.
 
Rędzinianka Wojaszówka 1-0 Sparta Osobnica 19 czerwca, 13:00
Wrzos Krempna 2-8 Iwełka Iwla 19 czerwca, 13:00
Sparta Draganowa 2-5 LKS Brzezówka (k. Krosna) 19 czerwca, 13:00
Tajfun Łubno Szlacheckie 3-3 Zorza 03 Łubienko 19 czerwca, 13:00
Nurt Potok 4-0 Chlebianka Chlebna 19 czerwca, 13:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas