[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2003/2004, grupa: Wielkopolski ZPN - Poznań

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 17 sierpnia

ZP Witkowo 0-0 Pelikan Niechanowo
k. 6-5
Huragan Łukowo 2-4 Orkan Objezierze
Trans Rakieta Biedrusko 6-0 Odlew Poznań
GKS Golęczewo 0-4 Suchary Suchy Las
Błękitni Owińska 4-4 LKS Kicin
k. 5-6
Okoń Sapowice 1-6 Wielkopolska Komorniki
Wielkopolska Komorniki (oldboje) 1-2 Lipno II Stęszew
Wełnianka Kiszkowo 3-0 Polonia Strzyżewo
(wo)
goście nie przystąpili do rozgrywek
Dragon Tulce 2-2 Lotnik-1997 Poznań
k. 1-4
Clescevia Kleszczewo 11-1 Orkan Karłowice
LZS Wronczyn 3-2 Orkan Manieczki
Borusja Boruja Kościelna 2-4 Rakieta Głuponie
Maratończyk Brzeźno 3-3 Kasztelania Dominowo
k. 4-5
Czerwoni II Gaj Wielki 0-3 KS Sarbia
(wo)
gospodarze nie przystąpili do rozgrywek
Orkan Działyń 0-6 Mieszko II Gniezno
Huragan Podrzewie 7-1 Czerwoni Gaj Wielki
Przemysław Poznań (oldboje) 4-1 TKKF Winogrady (Poznań) 25 sierpnia

II runda - 10 września

Wielkopolska Komorniki 2-3 Stella Luboń
Czarni Czerniejewo 2-3 GKS Gułtowy
Huragan Podrzewie 3-5 Opał Lubosz
Wełnianka Kiszkowo 5-2 LKS Kicin
ZP Witkowo 1-0 Fara Pelikan Żydowo
Lipno II Stęszew 5-0 Spójnia Strykowo
Sparta Brody 3-2 Wicher Strzyżewo
Rokita Rokietnica 3-3 Concordia Murowana Goślina
k. 3-1
KS Sękowo 1-4 Sokół II Pniewy
Przemysław Poznań (oldboje) 5-1 Przemysław Poznań
Rakieta Głuponie 2-8 Błędno Nądnia
Las Puszczykowo 4-1 Tornado Trzebaw
Mieszko II Gniezno 11-2 Gmina Mieleszyn
KS Sarbia 0-2 Huragan Michorzewo
Świt Piotrowo 9-1 Warta Wartosław
Orkan Objezierze 7-0 Warta Obrzycko
Suchary Suchy Las 3-2 Lotnik-1997 Poznań
Orzeł Granowo 1-2 Ogrol Wojnowice
Rzemieślnik Kwilcz 1-3 Paech Kamionna
Trans Rakieta Biedrusko 1-3 Rożnovia Rożnowo
Clescevia Kleszczewo 1-1 Kasztelania Dominowo
k. 2-4
LZS Wronczyn 3-0 Zawisza Dolsk
(wo)
goście nie dojechali

III runda - 1 października

LZS Wronczyn 4-4 Las Puszczykowo
k. 4-3
Mieszko II Gniezno 14-2 Vitcovia Witkowo
Paech Kamionna 1-1 Warta Międzychód
k. 2-4
Suchary Suchy Las 2-1 Rożnovia Rożnowo
Opał Lubosz 2-2 Pogoń Lwówek
k. 2-4
Przemysław Poznań (oldboje) 4-4 Polonia Poznań
k. 3-2
Lipno II Stęszew 3-4 Stella Luboń
ZP Witkowo 2-1 Lechita Kłecko
Wełnianka Kiszkowo 3-1 Piast Kobylnica
Świt Piotrowo 1-1 Kłos Gałowo
k. 5-4
Sparta Brody 0-3 Sokół II Pniewy
Rokita Rokietnica 1-1 Orkan Konarzewo
k. 4-3
Kłos Zaniemyśl 2-0 Pogoń Książ Wielkopolski
Kasztelania Dominowo 1-0 GKS Gułtowy
GKS Kaźmierz 2-1 Sokół Duszniki
Orkan Objezierze 2-1 Tęcza Lulin
Błędno Nądnia 1-4 Obra Zbąszyń
Ogrol Wojnowice 0-6 Promień Opalenica
Korona Bukowiec 0-1 Huragan Michorzewo
Orzeł Modrze 2-3 Lipno Stęszew

IV runda - 22 października

Warta Międzychód 2-0 Sokół II Pniewy
Mieszko II Gniezno 3-0 Zjednoczeni Trzemeszno
(wo)
goście nie stawili się na spotkanie
Świt Piotrowo 2-1 Czarni Wróblewo
Wełnianka Kiszkowo 2-3 Unia Swarzędz
ZP Witkowo 0-3 1922 Lechia Kostrzyn
Kasztelania Dominowo 0-0 Kłos Zaniemyśl
k. 4-3
LZS Wronczyn 2-0 Lipno Stęszew
Przemysław Poznań (oldboje) 2-0 Stella Luboń
Orkan Objezierze 2-6 Sparta Szamotuły
Rokita Rokietnica 1-4 Grom Plewiska
GKS Kaźmierz 6-4 TS 1998 Dopiewo
Suchary Suchy Las 1-3 Olimpia Poznań
Pogoń Lwówek 2-3 Tarnovia Tarnowo Podgórne
Huragan Michorzewo 1-1 Promień Opalenica
k. 3-4
Obra Zbąszyń 3-2 Polonia Nowy Tomyśl

V runda - 23 listopada

Mieszko II Gniezno 3-5 Mieszko Gniezno 15 listopada
Przemysław Poznań (oldboje) 2-5 TPS Winogrady (Poznań)
Sparta Szamotuły 1-3 Sparta Oborniki
Kasztelania Dominowo 2-4 Warta Śrem
boisko w Środzie Wlkp.
Warta Międzychód 1-4 Lech II Poznań
Świt Piotrowo 1-7 Amica II Wronki
LZS Wronczyn 0-3 Luboński KS
Obra Zbąszyń 1-0 Sokół Rakoniewice
GKS Kaźmierz 2-2 Sokół Pniewy
k. 1-4
Promień Opalenica 2-0 Patria Buk
Tarnovia Tarnowo Podgórne 2-0 Wełna Rogoźno
Phytopharm Klęka 2-4 Polonia Środa Wielkopolska
Unia Swarzędz 4-2 Olimpia Poznań
1922 Lechia Kostrzyn 0-1 Huragan Pobiedziska
Kotwica Kórnik 4-0 1920 Mosina 22 listopada
Grom Plewiska 0-2 Warta Poznań

1/8 finału - 7-14 marca

Promień Opalenica 0-2 Amica II Wronki 7 marca, 12:00
Luboński KS 0-1 Mieszko Gniezno 7 marca, 12:00
Warta Śrem 1-4 Warta Poznań 7 marca, 12:00
Obra Zbąszyń 0-5 Sokół Pniewy 14 marca, 12:00
Tarnovia Tarnowo Podgórne 1-4 Lech II Poznań 14 marca, 12:00
TPS Winogrady (Poznań) 1-1 Huragan Pobiedziska 14 marca, 12:00
k. 6-5
Unia Swarzędz 0-2 Sparta Oborniki 13 marca, 15:00
Kotwica Kórnik 1-3 Polonia Środa Wielkopolska 14 marca, 12:00

1/4 finału - 24 marca

Sparta Oborniki 2-0 TPS Winogrady (Poznań) 24 marca, 15:30
Statucki 40, Brauza 75
Polonia Środa Wielkopolska 0-5 Warta Poznań 24 marca, 15:30
M.Król 20, 43, 70, 74, Ludwiczak 39
Sokół Pniewy 4-3 Amica II Wronki 24 marca, 15:30
Oszmałek 5, Rzeszowski 15, 35, Klepczarek 89 - Łożyński 30, Próchnik 60, 90
Lech II Poznań 1-2 Mieszko Gniezno 24 marca, 15:30
Buzała 52 - Iwanicki 74, Gąsiorowski 79

1/2 finału - 14 kwietnia
(Losowanie - 2 kwietnia 2004 - siedziba WZPN w Poznaniu)

Sokół Pniewy 3-4 Warta Poznań 14 kwietnia, 17:30
Rzeszowski 60, 69 (k), Kramer 75 - Gościniak 20, Mowlik 35, Król 50, 80
Sparta Oborniki 0-1 Mieszko Gniezno 14 kwietnia, 17:30
Suchomski 90

Finał - 5 maja
Losowanie gospodarza - 23 kwietnia 2004 - siedziba WZPN w Poznaniu

Warta Poznań 2-1 Mieszko Gniezno 5 maja, 17:00
Ludwiczak 47, 65 - Zarembski 44
na stadionie Warty

Autor: Przemysław Puziak
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas