[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Liga okręgowa 2015/2016, grupa: Tarnów I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Jadowniczanka Jadowniki 26 66 21 3 2 98-33 11 1 1 48-15 10 2 1 50-18
2.  Okocimski KS II Brzesko 26 50 15 5 6 55-31 8 3 2 31-10 7 2 4 24-21
3.  LKS Gnojnik 26 49 14 7 5 66-44 6 4 3 36-27 8 3 2 30-17 2 3 1 0 1 5-4
4.  Dunajec Zakliczyn 26 49 15 4 7 59-36 7 2 4 33-17 8 2 3 26-19 2 3 1 0 1 4-5
5.  Rylovia Rylowa 26 48 14 6 6 45-32 8 2 3 25-14 6 4 3 20-18
6.  Olimpia Kąty 26 44 14 2 10 57-53 9 1 3 36-20 5 1 7 21-33
7.  Olimpia Wojnicz 26 43 13 4 9 65-37 9 2 2 44-15 4 2 7 21-22
8.  Olimpia Bucze 26 38 11 5 10 51-52 7 3 3 33-25 4 2 7 18-27
9.  Naprzód Sobolów 26 37 11 4 11 50-46 6 3 4 27-17 5 1 7 23-29
10.  Orzeł Dębno 26 24 6 6 14 45-61 3 2 8 20-31 3 4 6 25-30
11.  Dunajec Mikołajowice 26 23 7 2 17 50-63 5 2 6 27-23 2 0 11 23-40
12.  LKS Uszew 26 22 6 4 16 47-69 2 1 10 25-33 4 3 6 22-36
13.  Żubr Gawłówek 26 14 3 5 18 30-95 2 3 8 19-41 1 2 10 11-54
14.  Macierz Lipnica Murowana 26 10 3 1 22 14-80 1 0 12 3-37 2 1 10 11-43
Macierz Lipnica Murowana wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Jadowniczanka Jadowniki    5-2 1-0 3-0 2-2 3-0 3-2 4-0 1-4 4-1 4-3 11-1 4-0 3-0* 
 2 Okocimski KS II Brzesko0-0     0-1 2-4 2-1 2-2 2-0 2-0 4-1 3-0 4-0 1-1 6-0 3-0* 
 3 LKS Gnojnik4-4 0-3     0-1 2-1 2-1 4-1 1-1 4-3 4-4 2-6 1-1 7-0 5-1 
 4 Dunajec Zakliczyn0-1 2-0 3-5     0-1 4-0 1-1 4-1 1-2 2-2 2-1 2-1 6-2 6-0 
 5 Rylovia Rylowa0-4 1-1 2-1 1-2     0-3 1-0 2-1 2-1 3-0 4-1 0-0 6-0 3-0* 
 6 Olimpia Kąty3-1 4-1 1-2 2-3 3-3     6-2 2-1 2-0 0-5 4-0 3-2 3-0 3-0* 
 7 Olimpia Wojnicz2-3 2-1 2-3 1-0 4-1 9-0     4-1 2-2 0-0 3-1 2-1 8-0 5-2 
 8 Olimpia Bucze2-5 3-3 1-1 2-2 0-1 2-1 0-5     3-0 3-1 4-1 5-1 3-2 5-2 
 9 Naprzód Sobolów3-6 0-1 2-2 4-1 0-0 5-2 2-0 1-1     2-0 3-0 2-3 3-0 0-1 
 10 Orzeł Dębno0-2 0-2 2-7 1-2 1-3 0-3 0-0 1-2 6-2     4-3 0-3 2-2 3-0* 
 11 Dunajec Mikołajowice0-5 0-1 1-1 1-3 1-2 1-3 3-2 3-1 1-2 2-1     9-0 2-2 3-0* 
 12 LKS Uszew3-5 1-2 1-2 2-2 1-2 2-3 0-3 2-4 0-1 3-4 4-2     4-0 2-3 
 13 Żubr Gawłówek1-9 2-3 1-2 0-3 2-2 3-1 0-2 1-2 3-2 3-3 1-5 0-5     2-2 
 14 Macierz Lipnica Murowana0-5 1-4 0-3* 0-3* 0-1 0-2 0-3* 0-3* 0-3* 1-4 1-0 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Żubr Gawłówek 0-5 LKS Uszew 16 sierpnia, 17:00
Rylovia Rylowa 4-1 Dunajec Mikołajowice 16 sierpnia, 17:00
LKS Gnojnik 0-1 Dunajec Zakliczyn 15 sierpnia, 15:30
Orzeł Dębno 0-2 Jadowniczanka Jadowniki 16 sierpnia, 15:30
opóźniony o godzinę z powodu intensywnych opadów
Olimpia Wojnicz 5-2 Macierz Lipnica Murowana 15 sierpnia, 17:00
Olimpia Kąty 2-0 Naprzód Sobolów 16 sierpnia, 17:00
Olimpia Bucze 3-3 Okocimski KS II Brzesko 15 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

LKS Uszew 1-2 Okocimski KS II Brzesko 23 sierpnia, 17:00
Naprzód Sobolów 1-1 Olimpia Bucze 23 sierpnia, 17:00
Macierz Lipnica Murowana 0-2 Olimpia Kąty 23 sierpnia, 14:00
Jadowniczanka Jadowniki 3-2 Olimpia Wojnicz 22 sierpnia, 14:00
Dunajec Zakliczyn 2-2 Orzeł Dębno 23 sierpnia, 18:00
Dunajec Mikołajowice 1-1 LKS Gnojnik 23 sierpnia, 17:00
Żubr Gawłówek 2-2 Rylovia Rylowa 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Rylovia Rylowa 0-0 LKS Uszew 30 sierpnia, 17:00
LKS Gnojnik 7-0 Żubr Gawłówek 29 sierpnia, 17:00
Orzeł Dębno 4-3 Dunajec Mikołajowice 29 sierpnia, 17:00
Olimpia Wojnicz 1-0 Dunajec Zakliczyn 29 sierpnia, 17:30
Olimpia Kąty 3-1 Jadowniczanka Jadowniki 30 sierpnia, 17:00
Olimpia Bucze 5-2 Macierz Lipnica Murowana 29 sierpnia, 17:30
Okocimski KS II Brzesko 4-1 Naprzód Sobolów 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 5-6 września

LKS Uszew 0-1 Naprzód Sobolów 6 września, 15:00
Macierz Lipnica Murowana 1-4 Okocimski KS II Brzesko 6 września, 14:00
Jadowniczanka Jadowniki 4-0 Olimpia Bucze 5 września, 17:00
Dunajec Zakliczyn 4-0 Olimpia Kąty 5 września, 17:00
Dunajec Mikołajowice 3-2 Olimpia Wojnicz 6 września, 17:00
Żubr Gawłówek 3-3 Orzeł Dębno 6 września, 16:00
Rylovia Rylowa 2-1 LKS Gnojnik 6 września, 17:00

Kolejka 5 - 12-13 września

LKS Gnojnik 1-1 LKS Uszew 12 września, 16:30
Orzeł Dębno 1-3 Rylovia Rylowa 13 września, 15:00
Olimpia Wojnicz 8-0 Żubr Gawłówek 12 września, 17:00
Olimpia Kąty 4-0 Dunajec Mikołajowice 13 września, 17:00
Olimpia Bucze 2-2 Dunajec Zakliczyn 12 września, 17:00
Okocimski KS II Brzesko 0-0 Jadowniczanka Jadowniki 12 września, 17:00
Naprzód Sobolów 0-1 Macierz Lipnica Murowana 13 września, 17:00

Kolejka 6 - 19-20 września

LKS Uszew 2-3 Macierz Lipnica Murowana 20 września, 16:00
Jadowniczanka Jadowniki 1-4 Naprzód Sobolów 19 września, 16:00
Dunajec Zakliczyn 2-0 Okocimski KS II Brzesko 19 września, 16:30
Dunajec Mikołajowice 3-1 Olimpia Bucze 20 września, 16:00
Żubr Gawłówek 3-1 Olimpia Kąty 20 września, 16:00
Rylovia Rylowa 1-0 Olimpia Wojnicz 20 września, 16:00
LKS Gnojnik 4-4 Orzeł Dębno 19 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Orzeł Dębno 0-3 LKS Uszew 11 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (26 września, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Olimpia Wojnicz 2-3 LKS Gnojnik 27 września, 16:00
Olimpia Kąty 3-3 Rylovia Rylowa 27 września, 16:00
Olimpia Bucze 3-2 Żubr Gawłówek 26 września, 16:00
Okocimski KS II Brzesko 4-0 Dunajec Mikołajowice 27 września, 16:00
Naprzód Sobolów 4-1 Dunajec Zakliczyn 27 września, 16:00
Macierz Lipnica Murowana 0-5 Jadowniczanka Jadowniki 27 września, 14:00

Kolejka 8 - 3-4 października

LKS Uszew 3-5 Jadowniczanka Jadowniki 3 października, 16:00
Dunajec Zakliczyn 6-0 Macierz Lipnica Murowana 4 października, 16:00
Dunajec Mikołajowice 1-2 Naprzód Sobolów 4 października, 16:00
Żubr Gawłówek 2-3 Okocimski KS II Brzesko 4 października, 16:00
Rylovia Rylowa 2-1 Olimpia Bucze 4 października, 16:00
LKS Gnojnik 2-1 Olimpia Kąty 14 listopada, 13:00
Orzeł Dębno 0-0 Olimpia Wojnicz 3 października, 16:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Olimpia Wojnicz 2-1 LKS Uszew 11 października, 15:00
Olimpia Kąty 0-5 Orzeł Dębno 11 października, 15:00
Olimpia Bucze 1-1 LKS Gnojnik 11 października, 15:00
Okocimski KS II Brzesko 2-1 Rylovia Rylowa 11 października, 15:00
Naprzód Sobolów 3-0 Żubr Gawłówek 11 października, 14:00
Macierz Lipnica Murowana 1-0 Dunajec Mikołajowice 11 października, 14:00
Jadowniczanka Jadowniki 3-0 Dunajec Zakliczyn 10 października, 15:30

Kolejka 10 - 17-18 października

LKS Uszew 2-2 Dunajec Zakliczyn 17 października, 15:00
Dunajec Mikołajowice 0-5 Jadowniczanka Jadowniki 18 października, 15:00
Żubr Gawłówek 2-2 Macierz Lipnica Murowana 18 października, 15:00
Rylovia Rylowa 2-1 Naprzód Sobolów 18 października, 15:00
LKS Gnojnik 0-3 Okocimski KS II Brzesko 17 października, 15:00
Orzeł Dębno 1-2 Olimpia Bucze 17 października, 15:00
Olimpia Wojnicz 9-0 Olimpia Kąty 18 października, 15:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Olimpia Kąty 3-2 LKS Uszew 25 października, 14:00
Olimpia Bucze 0-5 Olimpia Wojnicz 25 października, 14:30
Okocimski KS II Brzesko 3-0 Orzeł Dębno 25 października, 14:00
Naprzód Sobolów 2-2 LKS Gnojnik 25 października, 14:00
Macierz Lipnica Murowana 0-1 Rylovia Rylowa 25 października, 14:00
Jadowniczanka Jadowniki 4-0 Żubr Gawłówek 24 października, 14:00
Dunajec Zakliczyn 2-1 Dunajec Mikołajowice 25 października, 14:00

Kolejka 12 - 31 października

LKS Uszew 4-2 Dunajec Mikołajowice 31 października, 14:00
Żubr Gawłówek 0-3 Dunajec Zakliczyn 31 października, 14:00
Rylovia Rylowa 0-4 Jadowniczanka Jadowniki 31 października, 14:00
LKS Gnojnik 5-1 Macierz Lipnica Murowana 31 października, 14:00
Orzeł Dębno 6-2 Naprzód Sobolów 31 października, 14:00
Olimpia Wojnicz 2-1 Okocimski KS II Brzesko 31 października, 14:00
Olimpia Kąty 2-1 Olimpia Bucze 31 października, 14:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Olimpia Bucze 5-1 LKS Uszew 8 listopada, 13:00
Okocimski KS II Brzesko 2-2 Olimpia Kąty 8 listopada, 12:00
Naprzód Sobolów 2-0 Olimpia Wojnicz 8 listopada, 13:00
Macierz Lipnica Murowana 1-4 Orzeł Dębno 8 listopada, 13:00
Jadowniczanka Jadowniki 1-0 LKS Gnojnik 7 listopada, 13:00
Dunajec Zakliczyn 0-1 Rylovia Rylowa 8 listopada, 13:00
Dunajec Mikołajowice 2-2 Żubr Gawłówek 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (8 listopada, 13:00) odwołany

Kolejka 14 - 19-20 marca

LKS Uszew 4-0 Żubr Gawłówek 20 marca, 15:00
Dunajec Mikołajowice 1-2 Rylovia Rylowa 20 marca, 12:00
Dunajec Zakliczyn 3-5 LKS Gnojnik 20 marca, 14:00
Jadowniczanka Jadowniki 4-1 Orzeł Dębno 19 marca, 15:00
Macierz Lipnica Murowana 0-3 Olimpia Wojnicz
(wo)
Naprzód Sobolów 5-2 Olimpia Kąty 19 marca, 15:00
Okocimski KS II Brzesko 2-0 Olimpia Bucze 19 marca, 14:00

Kolejka 15 - 26 marca

Okocimski KS II Brzesko 1-1 LKS Uszew 26 marca, 14:00
Olimpia Bucze 3-0 Naprzód Sobolów 26 marca, 14:00
Olimpia Kąty 3-0 Macierz Lipnica Murowana
(wo)
Olimpia Wojnicz 2-3 Jadowniczanka Jadowniki 26 marca, 14:00
Orzeł Dębno 1-2 Dunajec Zakliczyn 26 marca, 14:00
LKS Gnojnik 2-6 Dunajec Mikołajowice 26 marca, 13:00
Rylovia Rylowa 6-0 Żubr Gawłówek 26 marca, 11:00

Kolejka 16 - 2-3 kwietnia

LKS Uszew 1-2 Rylovia Rylowa 3 kwietnia, 16:00
Żubr Gawłówek 1-2 LKS Gnojnik 3 kwietnia, 16:00
Dunajec Mikołajowice 2-1 Orzeł Dębno 3 kwietnia, 15:00
Dunajec Zakliczyn 1-1 Olimpia Wojnicz 3 kwietnia, 16:00
Jadowniczanka Jadowniki 3-0 Olimpia Kąty 2 kwietnia, 16:00
Macierz Lipnica Murowana 0-3 Olimpia Bucze
(wo)
Naprzód Sobolów 0-1 Okocimski KS II Brzesko 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

Naprzód Sobolów 2-3 LKS Uszew 9 kwietnia, 16:00
Okocimski KS II Brzesko 3-0 Macierz Lipnica Murowana
(wo)
Olimpia Bucze 2-5 Jadowniczanka Jadowniki 10 kwietnia, 16:00
Olimpia Kąty 2-3 Dunajec Zakliczyn 10 kwietnia, 16:00
Olimpia Wojnicz 3-1 Dunajec Mikołajowice 10 kwietnia, 16:00
Orzeł Dębno 2-2 Żubr Gawłówek 9 kwietnia, 16:00
LKS Gnojnik 2-1 Rylovia Rylowa 9 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 16-17 kwietnia

LKS Uszew 1-2 LKS Gnojnik 17 kwietnia, 16:00
Rylovia Rylowa 3-0 Orzeł Dębno 16 kwietnia, 17:00
Żubr Gawłówek 0-2 Olimpia Wojnicz 17 kwietnia, 17:00
Dunajec Mikołajowice 1-3 Olimpia Kąty 16 kwietnia, 17:00
Dunajec Zakliczyn 4-1 Olimpia Bucze 17 kwietnia, 17:00
Jadowniczanka Jadowniki 5-2 Okocimski KS II Brzesko 16 kwietnia, 17:00 (400)
Macierz Lipnica Murowana 0-3 Naprzód Sobolów
(wo)

Kolejka 19 - 23-24 kwietnia

Macierz Lipnica Murowana 0-3 LKS Uszew
(wo)
Naprzód Sobolów 3-6 Jadowniczanka Jadowniki 23 kwietnia, 17:30
Okocimski KS II Brzesko 2-4 Dunajec Zakliczyn 23 kwietnia, 17:00
Olimpia Bucze 4-1 Dunajec Mikołajowice 23 kwietnia, 17:00
Olimpia Kąty 3-0 Żubr Gawłówek 24 kwietnia, 17:30
Olimpia Wojnicz 4-1 Rylovia Rylowa 24 kwietnia, 17:00
Orzeł Dębno 2-7 LKS Gnojnik 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 20 - 30 kwietnia-1 maja

LKS Uszew 3-4 Orzeł Dębno 30 kwietnia, 17:00
LKS Gnojnik 4-1 Olimpia Wojnicz 30 kwietnia, 16:00
Rylovia Rylowa 0-3 Olimpia Kąty 30 kwietnia, 17:00
Żubr Gawłówek 1-2 Olimpia Bucze 1 maja, 17:00
Dunajec Mikołajowice 0-1 Okocimski KS II Brzesko 1 maja, 16:00
Dunajec Zakliczyn 1-2 Naprzód Sobolów 1 maja, 17:00
Jadowniczanka Jadowniki 3-0 Macierz Lipnica Murowana
(wo)

Kolejka 21 - 7-8 maja

Jadowniczanka Jadowniki 11-1 LKS Uszew 7 maja, 17:00
Macierz Lipnica Murowana 0-3 Dunajec Zakliczyn
(wo)
Naprzód Sobolów 3-0 Dunajec Mikołajowice 7 maja, 17:30
Okocimski KS II Brzesko 6-0 Żubr Gawłówek 7 maja, 17:00
Olimpia Bucze 0-1 Rylovia Rylowa 7 maja, 17:00
Olimpia Kąty 1-2 LKS Gnojnik 8 maja, 18:00
Olimpia Wojnicz 0-0 Orzeł Dębno 8 maja, 17:30

Kolejka 22 - 14-15 maja

LKS Uszew 0-3 Olimpia Wojnicz 15 maja, 17:00
Orzeł Dębno 0-3 Olimpia Kąty 15 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (14 maja, 17:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
LKS Gnojnik 1-1 Olimpia Bucze 18 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (14 maja, 17:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Rylovia Rylowa 1-1 Okocimski KS II Brzesko 15 maja, 17:00
Żubr Gawłówek 3-2 Naprzód Sobolów 15 maja, 18:00
Dunajec Mikołajowice 3-0 Macierz Lipnica Murowana
(wo)
Dunajec Zakliczyn 0-1 Jadowniczanka Jadowniki 15 maja, 17:00

Kolejka 23 - 21-22 maja

Dunajec Zakliczyn 2-1 LKS Uszew 18 maja, 18:00
w pierwotnym terminie (22 maja, 17:00) odwołany
Jadowniczanka Jadowniki 4-3 Dunajec Mikołajowice 21 maja, 18:00
Macierz Lipnica Murowana 0-3 Żubr Gawłówek
(wo)
Naprzód Sobolów 0-0 Rylovia Rylowa 21 maja, 17:00
Okocimski KS II Brzesko 0-1 LKS Gnojnik 21 maja, 17:00
Olimpia Bucze 3-1 Orzeł Dębno 22 maja, 17:00
Olimpia Kąty 6-2 Olimpia Wojnicz 22 maja, 18:00

Kolejka 24 - 25 maja

LKS Uszew 2-3 Olimpia Kąty 25 maja, 18:00
Olimpia Wojnicz 4-1 Olimpia Bucze 25 maja, 18:00
Orzeł Dębno 0-2 Okocimski KS II Brzesko 25 maja, 18:00
LKS Gnojnik 4-3 Naprzód Sobolów 25 maja, 18:00
Rylovia Rylowa 3-0 Macierz Lipnica Murowana
(wo)
Żubr Gawłówek 1-9 Jadowniczanka Jadowniki 25 maja, 18:00
Dunajec Mikołajowice 1-3 Dunajec Zakliczyn 25 maja, 18:00

Kolejka 25 - 28-29 maja

Dunajec Mikołajowice 9-0 LKS Uszew 29 maja, 18:00
Dunajec Zakliczyn 6-2 Żubr Gawłówek 29 maja, 18:00
Jadowniczanka Jadowniki 2-2 Rylovia Rylowa 29 maja, 18:00
Macierz Lipnica Murowana 0-3 LKS Gnojnik
(wo)
Naprzód Sobolów 2-0 Orzeł Dębno 29 maja, 18:00
Okocimski KS II Brzesko 2-0 Olimpia Wojnicz 29 maja, 18:00
Olimpia Bucze 2-1 Olimpia Kąty 29 maja, 18:00

Kolejka 26 - 4-5 czerwca

LKS Uszew 2-4 Olimpia Bucze 4 czerwca, 18:00
Olimpia Kąty 4-1 Okocimski KS II Brzesko 4 czerwca, 18:00
Olimpia Wojnicz 2-2 Naprzód Sobolów 4 czerwca, 18:00
Orzeł Dębno 3-0 Macierz Lipnica Murowana
(wo)
LKS Gnojnik 4-4 Jadowniczanka Jadowniki 4 czerwca, 18:00
Rylovia Rylowa 1-2 Dunajec Zakliczyn 4 czerwca, 18:00
Żubr Gawłówek 1-5 Dunajec Mikołajowice 4 czerwca, 18:00

IV liga 2015/2016 (małopolska (wschód))

Liga okręgowa 2015/2016 (Nowy Sącz)
Liga okręgowa 2015/2016 (Tarnów II)

Klasa A 2015/2016 (Tarnów II (Brzesko))

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas