[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Wrocław II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Różanka Wrocław 26 59 19 2 5 80-42 10 2 1 42-17 9 0 4 38-25
2.  Kometa Kryniczno 26 57 19 0 7 89-31 11 0 2 47-13 8 0 5 42-18
3.  Tomtex Widawa Wrocław 26 52 17 1 8 90-49 12 0 1 65-16 5 1 7 25-33
4.  LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 26 49 15 4 7 62-35 9 1 3 34-17 6 3 4 28-18
5.  Grom Ligota Piękna 26 48 14 6 6 69-39 9 2 2 41-15 5 4 4 28-24
6.  MKS Sołtysowice (Wrocław) 26 45 14 3 9 55-48 7 1 5 30-25 7 2 4 25-23
7.  Malinka Malin 26 39 11 6 9 81-74 6 3 4 41-32 5 3 5 40-42
8.  Avia Ozorowice 26 37 11 4 11 60-61 7 3 3 37-25 4 1 8 23-36
9.  Perła Węgrów 26 30 10 0 16 61-63 6 0 7 42-31 4 0 9 19-32
10.  Sparta Będkowo 26 29 7 8 11 41-65 5 5 3 24-20 2 3 8 17-45
11.  SKS Głuchów Górny 26 28 8 4 14 67-98 6 0 7 42-37 2 4 7 25-61
12.  Błyskawica Szewce 26 19 4 7 15 44-60 3 5 5 27-28 1 2 10 17-32
13.  Start Strzeszów 26 18 5 3 18 43-100 4 1 8 27-36 1 2 10 16-64
14.  Silesia Szymanów 26 11 3 2 21 31-108 1 2 10 16-46 2 0 11 15-62

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Różanka Wrocław    2-1 2-1 4-2 2-1 1-1 4-2 2-0 1-3 8-1 2-2 4-2 4-0 6-1 
 2 Kometa Kryniczno3-1     4-0 3-2 1-3 6-1 2-0 2-1 2-1 4-1 10-0 2-0 6-0 2-3 
 3 Tomtex Widawa Wrocław4-0 4-1     2-0 3-5 3-1 7-3 3-1 4-0 5-0 8-0 3-2 17-2 2-1 
 4 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)0-1 3-2 2-0     4-0 0-2 4-4 4-2 4-2 6-1 1-0 0-2 2-1 4-0 
 5 Grom Ligota Piękna2-0 2-1 1-2 1-1     0-3 3-0* 9-5 1-0 2-1 10-0 0-0 4-2 6-0 
 6 MKS Sołtysowice (Wrocław)2-5 1-3 3-2 1-1 1-3     3-6 3-2 3-0 0-1 2-0 3-1 4-0 4-1 
 7 Malinka Malin2-6 0-7 6-0 0-1 2-2 3-1     0-3* 5-2 5-1 3-3 3-2 3-3 9-1 
 8 Avia Ozorowice3-1 0-7 3-4 3-0 2-2 1-3 6-6     3-0 1-1 7-1 2-0 2-0 4-0 
 9 Perła Węgrów1-2 0-4 3-1 1-4 0-3* 3-5 1-3 2-3     3-0 4-2 3-2 13-1 8-1 
 10 Sparta Będkowo2-4 3-1 2-2 0-0 0-0 2-1 0-0 2-0 1-4     4-4 1-0 1-4 6-0 
 11 SKS Głuchów Górny2-3 0-3 2-3 2-5 5-2 0-1 3-7 7-1 4-2 5-2     7-4 3-0 2-4 
 12 Błyskawica Szewce3-5 1-4 1-2 1-4 2-2 1-1 3-1 1-3 3-0 2-2 1-1     3-3 5-0 
 13 Start Strzeszów0-4 0-2 4-2 0-3 2-1 2-3 2-3 0-1 1-3 3-3 7-8 2-0     4-3 
 14 Silesia Szymanów1-6 2-6 0-6 0-5 0-4 1-2 4-5 1-1 0-2 1-3 2-4 2-2 2-0     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Avia Ozorowice 3-4 Tomtex Widawa Wrocław 23 sierpnia, 14:00
Różanka Wrocław 4-2 Błyskawica Szewce 23 sierpnia, 11:00
MKS Sołtysowice (Wrocław) 1-3 Grom Ligota Piękna 23 sierpnia, 11:00
SKS Głuchów Górny 0-3 Kometa Kryniczno 23 sierpnia, 14:00
Silesia Szymanów 0-5 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 23 sierpnia, 17:00
Start Strzeszów 2-3 Malinka Malin 23 sierpnia, 14:00
Perła Węgrów 3-0 Sparta Będkowo 23 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Tomtex Widawa Wrocław 5-0 Sparta Będkowo 30 sierpnia, 11:00
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 2-1 Start Strzeszów 30 sierpnia, 14:00
Kometa Kryniczno 2-3 Silesia Szymanów 30 sierpnia, 14:00
w Szymanowie; Kometa gospodarzem
Grom Ligota Piękna 10-0 SKS Głuchów Górny 30 sierpnia, 11:00
Błyskawica Szewce 1-1 MKS Sołtysowice (Wrocław) 30 sierpnia, 11:00
Avia Ozorowice 3-1 Różanka Wrocław 30 sierpnia, 14:00
Perła Węgrów 1-3 Malinka Malin 30 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Różanka Wrocław 2-1 Tomtex Widawa Wrocław 6 września, 11:00
MKS Sołtysowice (Wrocław) 3-2 Avia Ozorowice 6 września, 11:00
SKS Głuchów Górny 7-4 Błyskawica Szewce 6 września, 11:00
Silesia Szymanów 0-4 Grom Ligota Piękna 6 września, 17:00
Start Strzeszów 0-2 Kometa Kryniczno 6 września, 14:00
Perła Węgrów 1-4 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 6 września, 14:00
Sparta Będkowo 0-0 Malinka Malin 6 września, 14:00
w Nowym Dworze

Kolejka 4 - 12-13 września

Tomtex Widawa Wrocław 7-3 Malinka Malin 13 września, 11:00
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 6-1 Sparta Będkowo 13 września, 14:00
Kometa Kryniczno 2-1 Perła Węgrów 13 września, 11:00
Grom Ligota Piękna 4-2 Start Strzeszów 13 września, 11:00
Błyskawica Szewce 5-0 Silesia Szymanów 13 września, 11:00
Avia Ozorowice 7-1 SKS Głuchów Górny 13 września, 14:00
Różanka Wrocław 1-1 MKS Sołtysowice (Wrocław) 13 września, 11:00

Kolejka 5 - 19-20 września

MKS Sołtysowice (Wrocław) 3-2 Tomtex Widawa Wrocław 20 września, 11:00
SKS Głuchów Górny 2-3 Różanka Wrocław 20 września, 11:00
Silesia Szymanów 1-1 Avia Ozorowice 20 września, 14:00
Start Strzeszów 2-0 Błyskawica Szewce 20 września, 14:00
Perła Węgrów 0-3 Grom Ligota Piękna 20 września, 14:00
(wo)
na boisku 3-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Sparta Będkowo 3-1 Kometa Kryniczno 20 września, 14:00
Malinka Malin 0-1 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 20 września, 14:00
w Ligocie Pięknej

Kolejka 6 - 26-27 września

Tomtex Widawa Wrocław 2-0 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 27 września, 11:00
Kometa Kryniczno 2-0 Malinka Malin 27 września, 11:00
Grom Ligota Piękna 2-1 Sparta Będkowo 27 września, 11:00
Błyskawica Szewce 3-0 Perła Węgrów 27 września, 11:00
Avia Ozorowice 2-0 Start Strzeszów 27 września, 14:00
Różanka Wrocław 6-1 Silesia Szymanów 27 września, 11:00
MKS Sołtysowice (Wrocław) 2-0 SKS Głuchów Górny 27 września, 11:00

Kolejka 7 - 3-4 października

SKS Głuchów Górny 2-3 Tomtex Widawa Wrocław 4 października, 14:00
Silesia Szymanów 1-2 MKS Sołtysowice (Wrocław) 4 października, 14:00
Start Strzeszów 0-4 Różanka Wrocław 4 października, 14:00
Perła Węgrów 2-3 Avia Ozorowice 4 października, 14:00
Sparta Będkowo 1-0 Błyskawica Szewce 4 października, 14:00
w Nowym Dworze
Malinka Malin 2-2 Grom Ligota Piękna 4 października, 14:00
w Ligocie Pięknej
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 3-2 Kometa Kryniczno 4 października, 14:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Tomtex Widawa Wrocław 4-1 Kometa Kryniczno 11 października, 11:00
Grom Ligota Piękna 1-1 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 11 października, 11:00
Błyskawica Szewce 3-1 Malinka Malin 11 października, 11:00
Avia Ozorowice 1-1 Sparta Będkowo 11 października, 14:00
Różanka Wrocław 1-3 Perła Węgrów 11 października, 11:00
MKS Sołtysowice (Wrocław) 4-0 Start Strzeszów 11 października, 11:00
SKS Głuchów Górny 2-4 Silesia Szymanów 11 października, 14:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Silesia Szymanów 0-6 Tomtex Widawa Wrocław 18 października, 11:00
Start Strzeszów 7-8 SKS Głuchów Górny 18 października, 14:00
Perła Węgrów 3-5 MKS Sołtysowice (Wrocław) 18 października, 14:00
Sparta Będkowo 2-4 Różanka Wrocław 18 października, 14:00
Malinka Malin 0-3 Avia Ozorowice 18 października, 14:00
(wo)
w Ligocie Pięknej / na boisku 6-4
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 0-2 Błyskawica Szewce 18 października, 14:00
Kometa Kryniczno 1-3 Grom Ligota Piękna 18 października, 11:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Tomtex Widawa Wrocław 3-5 Grom Ligota Piękna 25 października, 11:00
Błyskawica Szewce 1-4 Kometa Kryniczno 25 października, 11:00
Avia Ozorowice 3-0 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 25 października, 14:00
Różanka Wrocław 4-2 Malinka Malin 25 października, 11:00
MKS Sołtysowice (Wrocław) 0-1 Sparta Będkowo 25 października, 11:00
SKS Głuchów Górny 4-2 Perła Węgrów 25 października, 12:00
Silesia Szymanów 2-0 Start Strzeszów 25 października, 11:00

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Start Strzeszów 4-2 Tomtex Widawa Wrocław 8 listopada, 14:00
Perła Węgrów 8-1 Silesia Szymanów 8 listopada, 14:00
Sparta Będkowo 4-4 SKS Głuchów Górny 8 listopada, 14:00
Malinka Malin 3-1 MKS Sołtysowice (Wrocław) 8 listopada, 14:00
w Ligocie Pięknej
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 0-1 Różanka Wrocław 8 listopada, 14:00
Kometa Kryniczno 2-1 Avia Ozorowice 8 listopada, 11:00
Grom Ligota Piękna 0-0 Błyskawica Szewce 8 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 14-15 listopada

Tomtex Widawa Wrocław 3-2 Błyskawica Szewce 15 listopada, 11:00
Avia Ozorowice 2-2 Grom Ligota Piękna 15 listopada, 14:00
Różanka Wrocław 2-1 Kometa Kryniczno 15 listopada, 11:00
MKS Sołtysowice (Wrocław) 1-1 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 15 listopada, 11:00
SKS Głuchów Górny 3-7 Malinka Malin 15 listopada, 14:00
Silesia Szymanów 1-3 Sparta Będkowo 15 listopada, 11:00
Start Strzeszów 1-3 Perła Węgrów 15 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 21-22 listopada

Perła Węgrów 3-1 Tomtex Widawa Wrocław 22 listopada, 14:00
Sparta Będkowo 1-4 Start Strzeszów 22 listopada, 14:00
Malinka Malin 9-1 Silesia Szymanów 22 listopada, 11:00
w Ligocie Pięknej
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 1-0 SKS Głuchów Górny 22 listopada, 14:00
Kometa Kryniczno 6-1 MKS Sołtysowice (Wrocław) 22 listopada, 11:00
Grom Ligota Piękna 2-0 Różanka Wrocław 22 listopada, 14:00
Błyskawica Szewce 1-3 Avia Ozorowice 22 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 19-20 marca

Tomtex Widawa Wrocław 3-1 Avia Ozorowice 20 marca, 11:00
Błyskawica Szewce 3-5 Różanka Wrocław 20 marca, 11:00
Grom Ligota Piękna 0-3 MKS Sołtysowice (Wrocław) 20 marca, 11:00
Kometa Kryniczno 10-0 SKS Głuchów Górny 20 marca, 11:00
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 4-0 Silesia Szymanów 20 marca, 11:00
Malinka Malin 3-3 Start Strzeszów 20 marca, 11:00
w Strzeszowie
Sparta Będkowo 1-4 Perła Węgrów 20 marca, 18:00
w Trzebnicy

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Malinka Malin 5-2 Perła Węgrów 3 kwietnia, 14:00
w Ligocie Pięknej
Sparta Będkowo 2-2 Tomtex Widawa Wrocław 3 kwietnia, 14:00
Start Strzeszów 0-3 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 3 kwietnia, 11:00
Silesia Szymanów 2-6 Kometa Kryniczno 3 kwietnia, 11:00
SKS Głuchów Górny 5-2 Grom Ligota Piękna 3 kwietnia, 14:00
MKS Sołtysowice (Wrocław) 3-1 Błyskawica Szewce 3 kwietnia, 11:00
Różanka Wrocław 2-0 Avia Ozorowice 3 kwietnia, 11:00

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Tomtex Widawa Wrocław 4-0 Różanka Wrocław 10 kwietnia, 11:00
Avia Ozorowice 1-3 MKS Sołtysowice (Wrocław) 10 kwietnia, 14:00
Błyskawica Szewce 1-1 SKS Głuchów Górny 10 kwietnia, 11:00
Grom Ligota Piękna 6-0 Silesia Szymanów 10 kwietnia, 11:00
Kometa Kryniczno 6-0 Start Strzeszów 10 kwietnia, 11:00
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 4-2 Perła Węgrów 11 maja, 17:30
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Malinka Malin 5-1 Sparta Będkowo 10 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Malinka Malin 6-0 Tomtex Widawa Wrocław 17 kwietnia, 14:00
we Wrocławiu; na stadionie Tomtexu Widawy; Malinka gospodarzem
Sparta Będkowo 0-0 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 17 kwietnia, 14:00
Perła Węgrów 0-4 Kometa Kryniczno 17 kwietnia, 11:00
Start Strzeszów 2-1 Grom Ligota Piękna 17 kwietnia, 11:00
Silesia Szymanów 2-2 Błyskawica Szewce 17 kwietnia, 11:00
SKS Głuchów Górny 7-1 Avia Ozorowice 17 kwietnia, 14:00
MKS Sołtysowice (Wrocław) 2-5 Różanka Wrocław 17 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Tomtex Widawa Wrocław 3-1 MKS Sołtysowice (Wrocław) 24 kwietnia, 11:00
Różanka Wrocław 2-2 SKS Głuchów Górny 24 kwietnia, 11:00
Avia Ozorowice 4-0 Silesia Szymanów 24 kwietnia, 14:00
Błyskawica Szewce 3-3 Start Strzeszów 24 kwietnia, 11:00
Grom Ligota Piękna 1-0 Perła Węgrów 24 kwietnia, 11:00
Kometa Kryniczno 4-1 Sparta Będkowo 24 kwietnia, 11:00
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 4-4 Malinka Malin 24 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 2-0 Tomtex Widawa Wrocław 3 maja, 16:30
w pierwotnym terminie (1 maja, 11:00) odwołany
Malinka Malin 0-7 Kometa Kryniczno 1 maja, 11:00
w Krynicznie; Malinka gospodarzem
Sparta Będkowo 0-0 Grom Ligota Piękna 1 maja, 14:00
Perła Węgrów 3-2 Błyskawica Szewce 1 maja, 11:00
Start Strzeszów 0-1 Avia Ozorowice 1 maja, 11:00
Silesia Szymanów 1-6 Różanka Wrocław 1 maja, 11:00
SKS Głuchów Górny 0-1 MKS Sołtysowice (Wrocław) 1 maja, 14:00

Kolejka 20 - 7-8 maja

Tomtex Widawa Wrocław 8-0 SKS Głuchów Górny 8 maja, 11:00
MKS Sołtysowice (Wrocław) 4-1 Silesia Szymanów 8 maja, 11:00
Różanka Wrocław 4-0 Start Strzeszów 8 maja, 11:00
Avia Ozorowice 3-0 Perła Węgrów 8 maja, 14:00
Błyskawica Szewce 2-2 Sparta Będkowo 8 maja, 11:00
Grom Ligota Piękna 3-0 Malinka Malin 8 maja, 11:00
(wo)
na boisku 2-1
Kometa Kryniczno 3-2 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 8 maja, 12:00

Kolejka 21 - 14-15 maja

Kometa Kryniczno 4-0 Tomtex Widawa Wrocław 15 maja, 14:00
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 4-0 Grom Ligota Piękna 15 maja, 11:00
Malinka Malin 3-2 Błyskawica Szewce 15 maja, 11:00
Sparta Będkowo 2-0 Avia Ozorowice 15 maja, 14:00
Perła Węgrów 1-2 Różanka Wrocław 15 maja, 11:00
Start Strzeszów 2-3 MKS Sołtysowice (Wrocław) 15 maja, 11:00
Silesia Szymanów 2-4 SKS Głuchów Górny 15 maja, 11:00

Kolejka 22 - 21-22 maja

Tomtex Widawa Wrocław 2-1 Silesia Szymanów 22 maja, 11:00
SKS Głuchów Górny 3-0 Start Strzeszów 22 maja, 14:00
MKS Sołtysowice (Wrocław) 3-0 Perła Węgrów 22 maja, 11:00
Różanka Wrocław 8-1 Sparta Będkowo 22 maja, 11:00
Avia Ozorowice 6-6 Malinka Malin 24 maja, 18:30
w pierwotnym terminie (22 maja, 14:00) odwołany
Błyskawica Szewce 1-4 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 22 maja, 11:00
Grom Ligota Piękna 2-1 Kometa Kryniczno 22 maja, 11:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Grom Ligota Piękna 1-2 Tomtex Widawa Wrocław 29 maja, 11:00
Kometa Kryniczno 2-0 Błyskawica Szewce 29 maja, 11:00
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 4-2 Avia Ozorowice 29 maja, 11:00
Malinka Malin 2-6 Różanka Wrocław 29 maja, 11:00
w Wiszni Małej
Sparta Będkowo 2-1 MKS Sołtysowice (Wrocław) 29 maja, 14:00
Perła Węgrów 4-2 SKS Głuchów Górny 29 maja, 11:00
Start Strzeszów 4-3 Silesia Szymanów 29 maja, 11:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Tomtex Widawa Wrocław 17-2 Start Strzeszów 5 czerwca, 11:00
Silesia Szymanów 0-2 Perła Węgrów 5 czerwca, 11:00
SKS Głuchów Górny 5-2 Sparta Będkowo 5 czerwca, 14:00
MKS Sołtysowice (Wrocław) 3-6 Malinka Malin 5 czerwca, 11:00
Różanka Wrocław 4-2 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 5 czerwca, 11:00
Avia Ozorowice 0-7 Kometa Kryniczno 5 czerwca, 14:00
Błyskawica Szewce 2-2 Grom Ligota Piękna 5 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Błyskawica Szewce 1-2 Tomtex Widawa Wrocław 12 czerwca, 11:00
Grom Ligota Piękna 9-5 Avia Ozorowice 12 czerwca, 11:00
Kometa Kryniczno 3-1 Różanka Wrocław 12 czerwca, 11:00
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 0-2 MKS Sołtysowice (Wrocław) 12 czerwca, 11:00
Malinka Malin 3-3 SKS Głuchów Górny 12 czerwca, 14:00
Sparta Będkowo 6-0 Silesia Szymanów 12 czerwca, 11:00
Perła Węgrów 13-1 Start Strzeszów 12 czerwca, 11:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Tomtex Widawa Wrocław 4-0 Perła Węgrów 19 czerwca, 11:00
Start Strzeszów 3-3 Sparta Będkowo 19 czerwca, 11:00
Silesia Szymanów 4-5 Malinka Malin 19 czerwca, 11:00
SKS Głuchów Górny 2-5 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 19 czerwca, 14:00
MKS Sołtysowice (Wrocław) 1-3 Kometa Kryniczno 19 czerwca, 11:00
Różanka Wrocław 2-1 Grom Ligota Piękna 19 czerwca, 11:00
Avia Ozorowice 2-0 Błyskawica Szewce 19 czerwca, 11:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas