[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga kobiet 2015/2016, grupa: podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Grodziszczanka Grodzisko Dolne 20 47 15 2 3 53-15 7 1 2 21-6 8 1 1 32-9
2.  Aquila Stalowa Wola 20 45 14 3 3 61-23 7 2 1 28-10 7 1 2 33-13
3.  Olimpia Pysznica 20 37 11 4 5 49-26 5 3 2 23-13 6 1 3 26-13
4.  San Gorzyce 20 17 5 2 13 43-50 3 0 7 21-29 2 2 6 22-21
5.  Izolator Boguchwała 20 15 5 0 15 16-84 4 0 6 11-52 1 0 9 5-32
6.  WKS Majdan Sieniawski 20 13 4 1 15 8-32 2 0 8 4-12 2 1 7 4-20

 1  2  3  4  5  6 
 1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne    1-3 
3-0* 
0-2 
2-0 
3-0 
3-0 
3-0* 
3-0 
2-0 
1-1 
 2 Aquila Stalowa Wola2-1 
0-2 
    2-2 
1-0 
2-2 
6-1 
7-1 
3-1 
4-0 
1-0 
 3 Olimpia Pysznica2-3 
2-2 
2-1 
2-2 
    1-1 
3-2 
3-0 
5-1 
3-0 
0-1 
 4 San Gorzyce2-5 
1-2 
3-5 
0-5 
2-6 
1-4 
    2-1 
5-0 
5-0 
0-1 
 5 Izolator Boguchwała0-6 
0-8 
2-11 
0-4 
0-6 
3-2 
0-14 
2-0 
    2-0 
2-1 
 6 WKS Majdan Sieniawski0-1 
0-2 
0-1 
0-1 
1-2 
1-2 
0-2 
1-0 
1-0 
0-1 
    

REKLAMA

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Olimpia Pysznica 2-1 Aquila Stalowa Wola 16 sierpnia, 17:30
WKS Majdan Sieniawski 0-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 13 września, 13:00
Izolator Boguchwała 0-14 San Gorzyce 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 19 sierpnia

Aquila Stalowa Wola 2-2 San Gorzyce 19 sierpnia, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-0 Izolator Boguchwała 19 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
Olimpia Pysznica 3-0 WKS Majdan Sieniawski 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

WKS Majdan Sieniawski 0-1 Aquila Stalowa Wola 22 sierpnia, 17:00
Izolator Boguchwała 0-6 Olimpia Pysznica 23 sierpnia, 13:00
San Gorzyce 2-5 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Aquila Stalowa Wola 2-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 29 sierpnia, 17:00
Olimpia Pysznica 1-1 San Gorzyce 29 sierpnia, 17:00
WKS Majdan Sieniawski 1-0 Izolator Boguchwała 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Izolator Boguchwała 2-11 Aquila Stalowa Wola 6 września, 11:00
San Gorzyce 5-0 WKS Majdan Sieniawski 5 września, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-2 Olimpia Pysznica 6 września, 16:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Aquila Stalowa Wola 2-2 Olimpia Pysznica 19 września, 15:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-0 WKS Majdan Sieniawski 19 września, 10:00
San Gorzyce 2-1 Izolator Boguchwała 20 września, 13:00

Kolejka 7 - 26-27 września

San Gorzyce 3-5 Aquila Stalowa Wola 26 września, 16:00
Izolator Boguchwała 0-6 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 27 września, 11:00
WKS Majdan Sieniawski 1-2 Olimpia Pysznica 26 września, 16:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Aquila Stalowa Wola 4-0 WKS Majdan Sieniawski 3 października, 11:00
Olimpia Pysznica 3-0 Izolator Boguchwała 3 października, 16:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-0 San Gorzyce 4 października, 15:00

Kolejka 9 - 14 października

Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-3 Aquila Stalowa Wola 14 października, 14:00
San Gorzyce 2-6 Olimpia Pysznica 14 października, 16:00
Izolator Boguchwała 2-0 WKS Majdan Sieniawski 14 października, 16:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Aquila Stalowa Wola 7-1 Izolator Boguchwała 18 października, 14:00
WKS Majdan Sieniawski 0-2 San Gorzyce 18 października, 15:00
Olimpia Pysznica 2-3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 17 października, 11:00

Kolejka 11 - 29 marca

Aquila Stalowa Wola 1-0 Olimpia Pysznica 29 marca, 12:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-1 WKS Majdan Sieniawski 29 marca, 15:00
San Gorzyce 5-0 Izolator Boguchwała 29 marca, 11:00

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

WKS Majdan Sieniawski 1-2 Olimpia Pysznica 2 kwietnia, 15:00
Izolator Boguchwała 0-8 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2 kwietnia, 11:00
San Gorzyce 0-5 Aquila Stalowa Wola 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Aquila Stalowa Wola 1-0 WKS Majdan Sieniawski 10 kwietnia, 12:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-0 San Gorzyce 10 kwietnia, 16:00
Olimpia Pysznica 5-1 Izolator Boguchwała 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Izolator Boguchwała 2-1 WKS Majdan Sieniawski 17 kwietnia, 11:00
San Gorzyce 1-4 Olimpia Pysznica 16 kwietnia, 10:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-0 Aquila Stalowa Wola 17 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 1-2

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Olimpia Pysznica 2-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 kwietnia, 11:00
WKS Majdan Sieniawski 1-0 San Gorzyce 30 kwietnia, 16:00
Aquila Stalowa Wola 3-1 Izolator Boguchwała 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 7-8 maja

Olimpia Pysznica 2-2 Aquila Stalowa Wola 7 maja, 11:00
Izolator Boguchwała 2-0 San Gorzyce 7 maja, 14:00
WKS Majdan Sieniawski 0-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 7 maja, 17:00

Kolejka 17 - 21-22 maja

Olimpia Pysznica 0-1 WKS Majdan Sieniawski 22 maja, 16:00
Aquila Stalowa Wola 6-1 San Gorzyce 22 maja, 11:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-0 Izolator Boguchwała 22 maja, 14:00

Kolejka 18 - 26 maja

San Gorzyce 1-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 25 maja, 17:00
WKS Majdan Sieniawski 0-1 Aquila Stalowa Wola 25 maja, 18:00
Izolator Boguchwała 3-2 Olimpia Pysznica 26 maja, 17:00

Kolejka 19 - 28-29 maja

Aquila Stalowa Wola 0-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 28 maja, 11:00
WKS Majdan Sieniawski 0-1 Izolator Boguchwała 1 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (28 maja, 11:00) odwołany
Olimpia Pysznica 3-2 San Gorzyce 28 maja, 11:00

REKLAMA

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-0 Olimpia Pysznica 5 czerwca, 11:00
Izolator Boguchwała 0-4 Aquila Stalowa Wola 5 czerwca, 11:00
San Gorzyce 0-1 WKS Majdan Sieniawski 5 czerwca, 11:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: podkarpackie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas