[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

III liga kobiet 2015/2016, grupa: podkarpacka
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Grodziszczanka Grodzisko Dolne 20 47 15 2 3 53-15 7 1 2 21-6 8 1 1 32-9
2.  Aquila Stalowa Wola 20 45 14 3 3 61-23 7 2 1 28-10 7 1 2 33-13
3.  Olimpia Pysznica 20 37 11 4 5 49-26 5 3 2 23-13 6 1 3 26-13
4.  San Gorzyce 20 17 5 2 13 43-50 3 0 7 21-29 2 2 6 22-21
5.  Izolator Boguchwała 20 15 5 0 15 16-84 4 0 6 11-52 1 0 9 5-32
6.  GKS Majdan Sieniawski 20 13 4 1 15 8-32 2 0 8 4-12 2 1 7 4-20

 1  2  3  4  5  6 
 1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne    1-3 
3-0* 
0-2 
2-0 
3-0 
3-0 
3-0* 
3-0 
2-0 
1-1 
 2 Aquila Stalowa Wola2-1 
0-2 
    2-2 
1-0 
2-2 
6-1 
7-1 
3-1 
4-0 
1-0 
 3 Olimpia Pysznica2-3 
2-2 
2-1 
2-2 
    1-1 
3-2 
3-0 
5-1 
3-0 
0-1 
 4 San Gorzyce2-5 
1-2 
3-5 
0-5 
2-6 
1-4 
    2-1 
5-0 
5-0 
0-1 
 5 Izolator Boguchwała0-6 
0-8 
2-11 
0-4 
0-6 
3-2 
0-14 
2-0 
    2-0 
2-1 
 6 GKS Majdan Sieniawski0-1 
0-2 
0-1 
0-1 
1-2 
1-2 
0-2 
1-0 
1-0 
0-1 
    

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Olimpia Pysznica 2-1 Aquila Stalowa Wola 16 sierpnia, 17:30
GKS Majdan Sieniawski 0-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 13 września, 13:00
Izolator Boguchwała 0-14 San Gorzyce 15 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 19 sierpnia

Aquila Stalowa Wola 2-2 San Gorzyce 19 sierpnia, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-0 Izolator Boguchwała 19 sierpnia, 17:00
(wo)
nie odbył się
Olimpia Pysznica 3-0 GKS Majdan Sieniawski 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

GKS Majdan Sieniawski 0-1 Aquila Stalowa Wola 22 sierpnia, 17:00
Izolator Boguchwała 0-6 Olimpia Pysznica 23 sierpnia, 13:00
San Gorzyce 2-5 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Aquila Stalowa Wola 2-1 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 29 sierpnia, 17:00
Olimpia Pysznica 1-1 San Gorzyce 29 sierpnia, 17:00
GKS Majdan Sieniawski 1-0 Izolator Boguchwała 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 5-6 września

Izolator Boguchwała 2-11 Aquila Stalowa Wola 6 września, 11:00
San Gorzyce 5-0 GKS Majdan Sieniawski 5 września, 17:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0-2 Olimpia Pysznica 6 września, 16:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Aquila Stalowa Wola 2-2 Olimpia Pysznica 19 września, 15:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-0 GKS Majdan Sieniawski 19 września, 10:00
San Gorzyce 2-1 Izolator Boguchwała 20 września, 13:00

Kolejka 7 - 26-27 września

San Gorzyce 3-5 Aquila Stalowa Wola 26 września, 16:00
Izolator Boguchwała 0-6 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 27 września, 11:00
GKS Majdan Sieniawski 1-2 Olimpia Pysznica 26 września, 16:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Aquila Stalowa Wola 4-0 GKS Majdan Sieniawski 3 października, 11:00
Olimpia Pysznica 3-0 Izolator Boguchwała 3 października, 16:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-0 San Gorzyce 4 października, 15:00

Kolejka 9 - 14 października

Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-3 Aquila Stalowa Wola 14 października, 14:00
San Gorzyce 2-6 Olimpia Pysznica 14 października, 16:00
Izolator Boguchwała 2-0 GKS Majdan Sieniawski 14 października, 16:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Aquila Stalowa Wola 7-1 Izolator Boguchwała 18 października, 14:00
GKS Majdan Sieniawski 0-2 San Gorzyce 18 października, 15:00
Olimpia Pysznica 2-3 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 17 października, 11:00

Kolejka 11 - 29 marca

Aquila Stalowa Wola 1-0 Olimpia Pysznica 29 marca, 12:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 1-1 GKS Majdan Sieniawski 29 marca, 15:00
San Gorzyce 5-0 Izolator Boguchwała 29 marca, 11:00

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

GKS Majdan Sieniawski 1-2 Olimpia Pysznica 2 kwietnia, 15:00
Izolator Boguchwała 0-8 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2 kwietnia, 11:00
San Gorzyce 0-5 Aquila Stalowa Wola 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Aquila Stalowa Wola 1-0 GKS Majdan Sieniawski 10 kwietnia, 12:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-0 San Gorzyce 10 kwietnia, 16:00
Olimpia Pysznica 5-1 Izolator Boguchwała 9 kwietnia, 11:00

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Izolator Boguchwała 2-1 GKS Majdan Sieniawski 17 kwietnia, 11:00
San Gorzyce 1-4 Olimpia Pysznica 16 kwietnia, 10:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-0 Aquila Stalowa Wola 17 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 1-2

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Olimpia Pysznica 2-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 30 kwietnia, 11:00
GKS Majdan Sieniawski 1-0 San Gorzyce 30 kwietnia, 16:00
Aquila Stalowa Wola 3-1 Izolator Boguchwała 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 16 - 7-8 maja

Olimpia Pysznica 2-2 Aquila Stalowa Wola 7 maja, 11:00
Izolator Boguchwała 2-0 San Gorzyce 7 maja, 14:00
GKS Majdan Sieniawski 0-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 7 maja, 17:00

Kolejka 17 - 21-22 maja

Olimpia Pysznica 0-1 GKS Majdan Sieniawski 22 maja, 16:00
Aquila Stalowa Wola 6-1 San Gorzyce 22 maja, 11:00
Grodziszczanka Grodzisko Dolne 3-0 Izolator Boguchwała 22 maja, 14:00

Kolejka 18 - 26 maja

San Gorzyce 1-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 25 maja, 17:00
GKS Majdan Sieniawski 0-1 Aquila Stalowa Wola 25 maja, 18:00
Izolator Boguchwała 3-2 Olimpia Pysznica 26 maja, 17:00

Kolejka 19 - 28-29 maja

Aquila Stalowa Wola 0-2 Grodziszczanka Grodzisko Dolne 28 maja, 11:00
GKS Majdan Sieniawski 0-1 Izolator Boguchwała 1 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (28 maja, 11:00) odwołany
Olimpia Pysznica 3-2 San Gorzyce 28 maja, 11:00

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2-0 Olimpia Pysznica 5 czerwca, 11:00
Izolator Boguchwała 0-4 Aquila Stalowa Wola 5 czerwca, 11:00
San Gorzyce 0-1 GKS Majdan Sieniawski 5 czerwca, 11:00

Autor: Łukasz Malesa

 

Napisz do nas