[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: warmińsko-mazurska IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  ITR Jeziorak Iława 16 44 14 2 0 81-5 7 1 0 48-3 7 1 0 33-2
2.  Wicher Gwiździny 16 31 9 4 3 60-24 7 0 1 45-9 2 4 2 15-15
3.  Jordan Kazanice 16 29 9 2 5 29-21 5 1 2 12-7 4 1 3 17-14
4.  Avista Łążyn 16 28 7 7 2 37-24 3 4 1 19-13 4 3 1 18-11
5.  Olimpia Kisielice 16 17 5 2 9 29-37 2 2 4 13-15 3 0 5 16-22 2 6 2 0 0 4-2
6.  Iskra Smykówko 16 17 5 2 9 33-46 2 1 5 19-20 3 1 4 14-26 2 0 0 0 2 2-4
7.  Mewa Smykowo 16 14 3 5 8 25-65 2 2 4 13-27 1 3 4 12-38 2 4 1 1 0 4-0
8.  GKS LZS Szymbark 16 14 3 5 8 13-46 1 3 4 6-23 2 2 4 7-23 2 1 0 1 1 0-4
9.  LZS Jamielnik 16 6 1 3 12 12-51 1 2 5 9-18 0 1 7 3-33
GSKF Montowo wycofało się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 ITR Jeziorak Iława    2-0 6-0 3-3 6-0 6-0 14-0 3-0 8-0 
 2 Wicher Gwiździny0-3     3-1 3-0 5-3 9-0 6-1 12-0 7-1 
 3 Jordan Kazanice0-3 2-1     0-0 0-2 2-1 4-0 1-0 3-0 
 4 Avista Łążyn0-0 3-3 2-2     3-2 2-3 1-1 4-1 4-1 
 5 Olimpia Kisielice0-3 2-3 0-2 0-2     2-1 3-3 1-1 5-0 
 6 Iskra Smykówko1-4 3-3 1-3 2-4 1-2     8-1 1-3 2-0 
 7 Mewa Smykowo0-8 2-2 0-7 1-3 3-1 3-5     0-0 4-1 
 8 GKS LZS Szymbark0-7 1-1 2-0 0-4 2-6 1-1 0-4     0-0 
 9 LZS Jamielnik1-5 0-2 0-2 2-2 2-0 1-3 2-2 1-2     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Pauza: Avista Łążyn.
 
LZS Jamielnik 1-3 Iskra Smykówko 30 sierpnia, 13:00
Olimpia Kisielice 1-1 GKS LZS Szymbark 30 sierpnia, 15:00
Jordan Kazanice 4-0 Mewa Smykowo 30 sierpnia, 14:00
Wicher Gwiździny 0-3 ITR Jeziorak Iława 30 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 5-6 września

Pauza: Wicher Gwiździny.
 
Iskra Smykówko 1-4 ITR Jeziorak Iława 6 września, 16:00
Mewa Smykowo 1-3 Avista Łążyn 6 września, 14:00
GKS LZS Szymbark 2-0 Jordan Kazanice 5 września, 16:00
LZS Jamielnik 2-0 Olimpia Kisielice 6 września, 13:00

Kolejka 3 - 12-13 września

Pauza: ITR Jeziorak Iława.
 
Olimpia Kisielice 2-1 Iskra Smykówko 13 września, 15:00
Avista Łążyn 4-1 GKS LZS Szymbark 12 września, 16:00
w Fijewie
Wicher Gwiździny 6-1 Mewa Smykowo 13 września, 14:00
LZS Jamielnik 0-2 Jordan Kazanice 13 września, 14:00

Kolejka 4 - 19-20 września

Pauza: Iskra Smykówko.
 
Mewa Smykowo 0-8 ITR Jeziorak Iława 20 września, 14:00
GKS LZS Szymbark 1-1 Wicher Gwiździny 19 września, 16:00
LZS Jamielnik 2-2 Avista Łążyn 20 września, 13:00
Olimpia Kisielice 0-2 Jordan Kazanice 20 września, 15:00

Kolejka 5 - 26-27 września

Pauza: Mewa Smykowo.
 
Jordan Kazanice 2-1 Iskra Smykówko 27 września, 14:00
Avista Łążyn 3-2 Olimpia Kisielice 26 września, 16:00
w Fijewie
Wicher Gwiździny 7-1 LZS Jamielnik 27 września, 14:00
ITR Jeziorak Iława 3-0 GKS LZS Szymbark 26 września, 16:00

Kolejka 6 - 3-4 października

Pauza: GKS LZS Szymbark.
 
Iskra Smykówko 8-1 Mewa Smykowo 4 października, 14:00
LZS Jamielnik 1-5 ITR Jeziorak Iława 4 października, 13:00
Olimpia Kisielice 2-3 Wicher Gwiździny 4 października, 15:00
Jordan Kazanice 0-0 Avista Łążyn 4 października, 14:00

Kolejka 7 - 10-11 października

Pauza: LZS Jamielnik.
 
Avista Łążyn 2-3 Iskra Smykówko 10 października, 16:00
w Fijewie
Wicher Gwiździny 3-1 Jordan Kazanice 11 października, 14:00
ITR Jeziorak Iława 6-0 Olimpia Kisielice 10 października, 14:30
Mewa Smykowo 0-0 GKS LZS Szymbark 11 października, 14:00

Kolejka 8 - 17-18 października

Pauza: Olimpia Kisielice.
 
Iskra Smykówko 1-3 GKS LZS Szymbark 18 października, 14:00
LZS Jamielnik 2-2 Mewa Smykowo 18 października, 13:00
Jordan Kazanice 0-3 ITR Jeziorak Iława 18 października, 14:00
Avista Łążyn 3-3 Wicher Gwiździny 17 października, 15:30
w Fijewie

Kolejka 9 - 24-25 października

Pauza: Jordan Kazanice.
 
Wicher Gwiździny 9-0 Iskra Smykówko 25 października, 14:00
ITR Jeziorak Iława 3-3 Avista Łążyn 24 października, 15:00
Mewa Smykowo 3-1 Olimpia Kisielice 25 października, 14:00
GKS LZS Szymbark 0-0 LZS Jamielnik 24 października, 15:30

Kolejka 10 - 16-17 kwietnia

Pauza: Avista Łążyn.
 
Iskra Smykówko 2-0 LZS Jamielnik 17 kwietnia, 16:00
GKS LZS Szymbark 2-6 Olimpia Kisielice 16 kwietnia, 16:00
Mewa Smykowo 0-7 Jordan Kazanice 17 kwietnia, 14:00
ITR Jeziorak Iława 2-0 Wicher Gwiździny 17 kwietnia, 15:00

Kolejka 11 - 23-24 kwietnia

Pauza: Wicher Gwiździny.
 
ITR Jeziorak Iława 6-0 Iskra Smykówko 23 kwietnia, 17:00
Avista Łążyn 1-1 Mewa Smykowo 24 kwietnia, 14:00
Jordan Kazanice 1-0 GKS LZS Szymbark 24 kwietnia, 14:00
Olimpia Kisielice 5-0 LZS Jamielnik 23 kwietnia, 17:00

Kolejka 12 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: ITR Jeziorak Iława.
 
Jordan Kazanice 3-0 LZS Jamielnik 30 kwietnia, 16:00
Iskra Smykówko 1-2 Olimpia Kisielice 1 maja, 16:00
GKS LZS Szymbark 0-4 Avista Łążyn 30 kwietnia, 16:00
Mewa Smykowo 2-2 Wicher Gwiździny 1 maja, 14:00

Kolejka 13 - 7-8 maja

Pauza: Iskra Smykówko.
 
ITR Jeziorak Iława 14-0 Mewa Smykowo 7 maja, 17:00
Wicher Gwiździny 12-0 GKS LZS Szymbark 8 maja, 14:00
Avista Łążyn 4-1 LZS Jamielnik 7 maja, 16:00
Jordan Kazanice 0-2 Olimpia Kisielice 8 maja, 14:00

Kolejka 14 - 14-15 maja

Pauza: Mewa Smykowo.
 
Iskra Smykówko 1-3 Jordan Kazanice 15 maja, 14:00
Olimpia Kisielice 0-2 Avista Łążyn 14 maja, 17:00
LZS Jamielnik 0-2 Wicher Gwiździny 15 maja, 13:00
GKS LZS Szymbark 0-7 ITR Jeziorak Iława 14 maja, 17:00

Kolejka 15 - 21-22 maja

Pauza: GKS LZS Szymbark.
 
Mewa Smykowo 3-5 Iskra Smykówko 22 maja, 14:00
ITR Jeziorak Iława 8-0 LZS Jamielnik 21 maja, 17:00
Wicher Gwiździny 5-3 Olimpia Kisielice 21 maja, 17:00
Avista Łążyn 2-2 Jordan Kazanice 21 maja, 16:00

Kolejka 16 - 28-29 maja

Pauza: LZS Jamielnik.
 
Iskra Smykówko 2-4 Avista Łążyn 29 maja, 14:00
Jordan Kazanice 2-1 Wicher Gwiździny 29 maja, 14:00
Olimpia Kisielice 0-3 ITR Jeziorak Iława 28 maja, 17:00
GKS LZS Szymbark 0-4 Mewa Smykowo 28 maja, 16:00

Kolejka 17 - 4-5 czerwca

Pauza: Olimpia Kisielice.
 
GKS LZS Szymbark 1-1 Iskra Smykówko 4 czerwca, 16:00
Mewa Smykowo 4-1 LZS Jamielnik 5 czerwca, 14:00
ITR Jeziorak Iława 6-0 Jordan Kazanice 4 czerwca, 17:00
Wicher Gwiździny 3-0 Avista Łążyn 4 czerwca, 17:00

Kolejka 18 - 11-12 czerwca

Pauza: Jordan Kazanice.
 
Iskra Smykówko 3-3 Wicher Gwiździny 12 czerwca, 14:00
Avista Łążyn 0-0 ITR Jeziorak Iława 11 czerwca, 16:00
Olimpia Kisielice 3-3 Mewa Smykowo 12 czerwca, 14:00
LZS Jamielnik 1-2 GKS LZS Szymbark 12 czerwca, 14:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas