[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Tarnów I (Bochnia)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Szreniawa Nowy Wiśnicz 24 63 20 3 1 89-17 11 1 0 45-9 9 2 1 44-8
2.  Czarni Kobyle 24 56 18 2 4 68-27 9 1 2 38-14 9 1 2 30-13
3.  Husaria Łapczyca 24 50 15 5 4 65-33 7 4 1 36-14 8 1 3 29-19
4.  Korona Brzeźnica (k. Bochni) 24 44 13 5 6 71-35 9 1 2 46-16 4 4 4 25-19
5.  Raba II Książnice 24 41 13 2 9 66-48 8 0 4 37-18 5 2 5 29-30
6.  Ostrowianka Ostrów Królewski 24 40 13 1 10 71-53 7 0 5 31-22 6 1 5 40-31
7.  Błyskawica Proszówki 24 35 11 2 11 49-50 7 1 4 27-22 4 1 7 22-28
8.  Wisła Grobla 24 32 10 2 12 39-44 4 1 7 20-24 6 1 5 19-20
9.  Gryf Chronów 24 31 8 7 9 62-66 4 4 4 35-32 4 3 5 27-34
10.  Naprzód II Sobolów 24 23 7 2 15 51-86 5 1 6 27-34 2 1 9 24-52
11.  Promień Mikluszowice 24 17 4 5 15 23-58 2 4 6 11-24 2 1 9 12-34
12.  Polonia Wyżyce 24 10 3 1 20 18-97 3 1 8 13-41 0 0 12 5-56
13.  Beskid II Żegocina 24 7 2 1 21 19-77 2 0 10 14-41 0 1 11 5-36
Beskid II Żegocina wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Szreniawa Nowy Wiśnicz    2-0 2-0 0-0 2-1 5-4 2-0 3-1 7-2 4-1 7-0 10-0 1-0 
 2 Czarni Kobyle0-0     4-1 3-0 2-3 4-3 1-0 0-2 3-1 5-2 4-1 9-1 3-0* 
 3 Husaria Łapczyca1-0 0-1     3-2 2-2 1-1 5-1 2-2 3-3 8-1 3-0* 5-0 3-1 
 4 Korona Brzeźnica (k. Bochni)2-2 2-3 4-0     5-2 2-4 3-2 3-0* 4-1 9-0 7-0 2-0 3-2 
 5 Raba II Książnice0-1 1-2 1-3 2-1     6-1 6-3 2-1 1-5 5-0 3-1 4-0 6-0 
 6 Ostrowianka Ostrów Królewski0-5 1-2 1-2 0-3 2-1     1-2 3-1 7-1 6-4 2-1 5-0 3-0* 
 7 Błyskawica Proszówki0-4 3-1 3-3 4-2 3-0 0-4     1-3 2-3 2-1 2-0 4-1 3-0* 
 8 Wisła Grobla1-2 1-4 0-1 1-1 2-3 1-4 1-2     3-1 4-6 1-0 2-0 3-0* 
 9 Gryf Chronów2-5 1-3 1-3 2-2 5-5 4-2 3-0 1-3     4-3 3-3 7-1 2-2 
 10 Naprzód II Sobolów2-8 0-3* 1-3 2-5 5-1 0-6 3-1 3-0* 2-2     1-3 5-2 3-0* 
 11 Promień Mikluszowice0-7 0-1 2-5 2-2 1-4 1-3 0-0 0-1 0-0 1-1     1-0 3-0 
 12 Polonia Wyżyce0-7 1-1 0-5 0-4 1-4 2-0 2-9 0-1 2-5 1-5 1-0     3-0* 
 13 Beskid II Żegocina0-3* 1-9 0-3* 0-3* 0-3* 5-8 1-2 2-4 0-3* 3-0* 0-3* 2-0     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Pauza: Szreniawa Nowy Wiśnicz.
 
Naprzód II Sobolów 3-1 Błyskawica Proszówki 16 sierpnia, 13:30
Promień Mikluszowice 0-0 Gryf Chronów 16 sierpnia, 14:00
Beskid II Żegocina 2-0 Polonia Wyżyce 16 sierpnia, 17:00
Wisła Grobla 2-3 Raba II Książnice 16 sierpnia, 17:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 2-3 Czarni Kobyle 15 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (16 sierpnia, 14:00) przerwany w 51. minucie przy stanie 2-2 z powodu złych warunków atmosferycznych / w drugim terminie dokończony
Ostrowianka Ostrów Królewski 1-2 Husaria Łapczyca 16 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Pauza: Husaria Łapczyca.
 
Czarni Kobyle 4-3 Ostrowianka Ostrów Królewski 23 sierpnia, 17:00
Raba II Książnice 2-1 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 23 sierpnia, 11:00
Polonia Wyżyce 0-1 Wisła Grobla 23 sierpnia, 14:00
Gryf Chronów 2-2 Beskid II Żegocina 23 sierpnia, 13:00
Błyskawica Proszówki 2-0 Promień Mikluszowice 23 sierpnia, 17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 4-1 Naprzód II Sobolów 23 sierpnia, 18:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Pauza: Naprzód II Sobolów.
 
Beskid II Żegocina 1-2 Błyskawica Proszówki 30 sierpnia, 11:00
Wisła Grobla 3-1 Gryf Chronów 30 sierpnia, 14:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 2-0 Polonia Wyżyce 30 sierpnia, 17:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-1 Raba II Książnice 30 sierpnia, 17:00
Husaria Łapczyca 0-1 Czarni Kobyle 30 sierpnia, 17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 7-0 Promień Mikluszowice 30 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Pauza: Czarni Kobyle.
 
Raba II Książnice 1-3 Husaria Łapczyca 6 września, 14:00
Polonia Wyżyce 2-0 Ostrowianka Ostrów Królewski 6 września, 16:00
Gryf Chronów 2-2 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 6 września, 12:00
Błyskawica Proszówki 1-3 Wisła Grobla 6 września, 17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 1-0 Beskid II Żegocina 6 września, 14:30
Naprzód II Sobolów 1-3 Promień Mikluszowice 6 września, 17:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Pauza: Promień Mikluszowice.
 
Beskid II Żegocina 3-0 Naprzód II Sobolów
(wo)
w pierwotnym terminie (13 września, 14:00) odwołany, goście nie przyjechali na mecz
Wisła Grobla 1-2 Szreniawa Nowy Wiśnicz 13 września, 17:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 3-2 Błyskawica Proszówki 13 września, 17:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 7-1 Gryf Chronów 13 września, 11:00
Husaria Łapczyca 5-0 Polonia Wyżyce 13 września, 14:00
Czarni Kobyle 2-3 Raba II Książnice 13 września, 14:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Pauza: Raba II Książnice.
 
Polonia Wyżyce 1-1 Czarni Kobyle 20 września, 17:00
Gryf Chronów 1-3 Husaria Łapczyca 20 września, 11:00
Błyskawica Proszówki 0-4 Ostrowianka Ostrów Królewski 20 września, 14:00
Naprzód II Sobolów 3-0 Wisła Grobla 20 września, 17:00
(wo)
goście nie posiadali kart zdrowia
Promień Mikluszowice 3-0 Beskid II Żegocina 20 września, 11:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 2-2 Szreniawa Nowy Wiśnicz 19 września, 17:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Pauza: Beskid II Żegocina.
 
Wisła Grobla 1-0 Promień Mikluszowice 27 września, 16:30
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 9-0 Naprzód II Sobolów 27 września, 16:30
Ostrowianka Ostrów Królewski 0-5 Szreniawa Nowy Wiśnicz 26 września, 16:00
Husaria Łapczyca 5-1 Błyskawica Proszówki 27 września, 13:30
Czarni Kobyle 3-1 Gryf Chronów 27 września, 13:30
Raba II Książnice 4-0 Polonia Wyżyce 27 września, 11:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Pauza: Polonia Wyżyce.
 
Gryf Chronów 5-5 Raba II Książnice 4 października, 16:00
Błyskawica Proszówki 3-1 Czarni Kobyle 4 października, 16:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 2-0 Husaria Łapczyca 4 października, 11:00
Naprzód II Sobolów 0-6 Ostrowianka Ostrów Królewski 4 października, 13:00
Promień Mikluszowice 2-2 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 4 października, 13:00
Beskid II Żegocina 2-4 Wisła Grobla 4 października, 11:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Pauza: Wisła Grobla.
 
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 3-2 Beskid II Żegocina 11 października, 11:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-1 Promień Mikluszowice 11 października, 11:00
Husaria Łapczyca 8-1 Naprzód II Sobolów 11 października, 11:00
Czarni Kobyle 0-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 11 października, 15:00
Raba II Książnice 6-3 Błyskawica Proszówki 11 października, 11:00
Polonia Wyżyce 2-5 Gryf Chronów 11 października, 16:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Pauza: Gryf Chronów.
 
Błyskawica Proszówki 4-1 Polonia Wyżyce 18 października, 15:30
Szreniawa Nowy Wiśnicz 2-1 Raba II Książnice 17 października, 15:00
Naprzód II Sobolów 0-3 Czarni Kobyle 18 października, 13:30
(wo)
w Kobylach; Naprzód II gospodarzem / gospodarze nie dojechali
Promień Mikluszowice 2-5 Husaria Łapczyca 18 października, 14:00
Beskid II Żegocina 5-8 Ostrowianka Ostrów Królewski 18 października, 14:00
Wisła Grobla 1-1 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 18 października, 11:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Pauza: Korona Brzeźnica (k. Bochni).
 
Ostrowianka Ostrów Królewski 3-1 Wisła Grobla 25 października, 14:00
Husaria Łapczyca 3-1 Beskid II Żegocina 25 października, 11:00
Czarni Kobyle 4-1 Promień Mikluszowice 25 października, 14:00
Raba II Książnice 5-0 Naprzód II Sobolów 25 października, 14:30
Polonia Wyżyce 0-7 Szreniawa Nowy Wiśnicz 25 października, 14:00
Gryf Chronów 3-0 Błyskawica Proszówki 25 października, 11:00

Kolejka 12 - 31 października

Pauza: Błyskawica Proszówki.
 
Szreniawa Nowy Wiśnicz 7-2 Gryf Chronów 31 października, 10:00
Naprzód II Sobolów 5-2 Polonia Wyżyce 15 listopada, 13:30
w pierwotnym terminie (31 października, 11:00) odwołany
Promień Mikluszowice 1-4 Raba II Książnice 31 października, 14:00
Beskid II Żegocina 1-9 Czarni Kobyle 31 października, 14:00
Wisła Grobla 0-1 Husaria Łapczyca 31 października, 14:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 2-4 Ostrowianka Ostrów Królewski 31 października, 14:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Pauza: Ostrowianka Ostrów Królewski.
 
Husaria Łapczyca 3-2 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 8 listopada, 10:30
Czarni Kobyle 0-2 Wisła Grobla 8 listopada, 13:30
Raba II Książnice 6-0 Beskid II Żegocina 8 listopada, 10:30
Polonia Wyżyce 1-0 Promień Mikluszowice 8 listopada, 13:30
Gryf Chronów 4-3 Naprzód II Sobolów 8 listopada, 10:30
Błyskawica Proszówki 0-4 Szreniawa Nowy Wiśnicz 8 listopada, 13:30

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Pauza: Szreniawa Nowy Wiśnicz.
 
Błyskawica Proszówki 2-1 Naprzód II Sobolów 3 kwietnia, 16:00
Gryf Chronów 3-3 Promień Mikluszowice 3 kwietnia, 13:00
Polonia Wyżyce 3-0 Beskid II Żegocina
(wo)
Raba II Książnice 2-1 Wisła Grobla 3 kwietnia, 11:00
Czarni Kobyle 3-0 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 3 kwietnia, 16:00
Husaria Łapczyca 1-1 Ostrowianka Ostrów Królewski 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Pauza: Husaria Łapczyca.
 
Ostrowianka Ostrów Królewski 1-2 Czarni Kobyle 10 kwietnia, 12:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 5-2 Raba II Książnice 10 kwietnia, 17:00
Wisła Grobla 2-0 Polonia Wyżyce 10 kwietnia, 14:00
Beskid II Żegocina 0-3 Gryf Chronów
(wo)
Promień Mikluszowice 0-0 Błyskawica Proszówki 10 kwietnia, 17:00
Naprzód II Sobolów 2-8 Szreniawa Nowy Wiśnicz 10 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Pauza: Naprzód II Sobolów.
 
Promień Mikluszowice 0-7 Szreniawa Nowy Wiśnicz 17 kwietnia, 17:00
Błyskawica Proszówki 3-0 Beskid II Żegocina
(wo)
Gryf Chronów 1-3 Wisła Grobla 17 kwietnia, 14:00
Polonia Wyżyce 0-4 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 17 kwietnia, 11:00
Raba II Książnice 6-1 Ostrowianka Ostrów Królewski 17 kwietnia, 11:00
Czarni Kobyle 4-1 Husaria Łapczyca 17 kwietnia, 17:00

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Pauza: Czarni Kobyle.
 
Husaria Łapczyca 2-2 Raba II Książnice 24 kwietnia, 11:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 5-0 Polonia Wyżyce 24 kwietnia, 11:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 4-1 Gryf Chronów 24 kwietnia, 17:00
Wisła Grobla 1-2 Błyskawica Proszówki 24 kwietnia, 14:00
Beskid II Żegocina 0-3 Szreniawa Nowy Wiśnicz
(wo)
Promień Mikluszowice 1-1 Naprzód II Sobolów 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Promień Mikluszowice.
 
Naprzód II Sobolów 3-0 Beskid II Żegocina
(wo)
Szreniawa Nowy Wiśnicz 3-1 Wisła Grobla 3 maja, 15:00
Błyskawica Proszówki 4-2 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 1 maja, 17:00
Gryf Chronów 4-2 Ostrowianka Ostrów Królewski 1 maja, 11:00
Polonia Wyżyce 0-5 Husaria Łapczyca 1 maja, 14:00
Raba II Książnice 1-2 Czarni Kobyle 1 maja, 17:00

Kolejka 19 - 7-8 maja

Pauza: Raba II Książnice.
 
Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-0 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 8 maja, 15:00
Czarni Kobyle 9-1 Polonia Wyżyce 8 maja, 17:00
Husaria Łapczyca 3-3 Gryf Chronów 8 maja, 17:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 1-2 Błyskawica Proszówki 8 maja, 15:00
Wisła Grobla 4-6 Naprzód II Sobolów 8 maja, 14:00
Beskid II Żegocina 0-3 Promień Mikluszowice
(wo)

Kolejka 20 - 14-15 maja

Pauza: Beskid II Żegocina.
 
Promień Mikluszowice 0-1 Wisła Grobla 15 maja, 14:00
Naprzód II Sobolów 2-5 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 15 maja, 13:30
Szreniawa Nowy Wiśnicz 5-4 Ostrowianka Ostrów Królewski 15 maja, 14:00
Błyskawica Proszówki 3-3 Husaria Łapczyca 15 maja, 17:00
Gryf Chronów 1-3 Czarni Kobyle 15 maja, 13:00
Polonia Wyżyce 1-4 Raba II Książnice 15 maja, 11:00

Kolejka 21 - 21-22 maja

Pauza: Polonia Wyżyce.
 
Raba II Książnice 1-5 Gryf Chronów 22 maja, 11:00
Czarni Kobyle 1-0 Błyskawica Proszówki 22 maja, 17:00
Husaria Łapczyca 1-0 Szreniawa Nowy Wiśnicz 22 maja, 17:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 6-4 Naprzód II Sobolów 22 maja, 16:00
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 7-0 Promień Mikluszowice 22 maja, 13:00
Wisła Grobla 3-0 Beskid II Żegocina
(wo)

Kolejka 22 - 26 maja

Pauza: Wisła Grobla.
 
Beskid II Żegocina 0-3 Korona Brzeźnica (k. Bochni)
(wo)
Promień Mikluszowice 1-3 Ostrowianka Ostrów Królewski 26 maja, 17:00
Naprzód II Sobolów 1-3 Husaria Łapczyca 26 maja, 14:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 2-0 Czarni Kobyle 26 maja, 15:00
Błyskawica Proszówki 3-0 Raba II Książnice 26 maja, 11:00
Gryf Chronów 7-1 Polonia Wyżyce 26 maja, 17:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Pauza: Gryf Chronów.
 
Polonia Wyżyce 2-9 Błyskawica Proszówki 29 maja, 17:00
Raba II Książnice 0-1 Szreniawa Nowy Wiśnicz 29 maja, 14:00
Czarni Kobyle 5-2 Naprzód II Sobolów 29 maja, 11:00
Husaria Łapczyca 3-0 Promień Mikluszowice 29 maja, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Ostrowianka Ostrów Królewski 3-0 Beskid II Żegocina
(wo)
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 3-0 Wisła Grobla 29 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Pauza: Korona Brzeźnica (k. Bochni).
 
Wisła Grobla 1-4 Ostrowianka Ostrów Królewski 5 czerwca, 16:00
Beskid II Żegocina 0-3 Husaria Łapczyca
(wo)
Promień Mikluszowice 0-1 Czarni Kobyle 5 czerwca, 17:00
Naprzód II Sobolów 5-1 Raba II Książnice 5 czerwca, 11:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 10-0 Polonia Wyżyce 5 czerwca, 17:00
Błyskawica Proszówki 2-3 Gryf Chronów 5 czerwca, 14:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Pauza: Błyskawica Proszówki.
 
Gryf Chronów 2-5 Szreniawa Nowy Wiśnicz 11 czerwca, 17:00
Polonia Wyżyce 1-5 Naprzód II Sobolów 12 czerwca, 14:00
Raba II Książnice 3-1 Promień Mikluszowice 12 czerwca, 14:00
Czarni Kobyle 3-0 Beskid II Żegocina
(wo)
Husaria Łapczyca 2-2 Wisła Grobla 12 czerwca, 14:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 0-3 Korona Brzeźnica (k. Bochni) 12 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Pauza: Ostrowianka Ostrów Królewski.
 
Korona Brzeźnica (k. Bochni) 4-0 Husaria Łapczyca 19 czerwca, 14:00
Wisła Grobla 1-4 Czarni Kobyle 19 czerwca, 14:00
Beskid II Żegocina 0-3 Raba II Książnice
(wo)
Promień Mikluszowice 1-0 Polonia Wyżyce 19 czerwca, 11:00
Naprzód II Sobolów 2-2 Gryf Chronów 19 czerwca, 14:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz 2-0 Błyskawica Proszówki 18 czerwca, 15:00

Klasa A 2015/2016 (Tarnów I (Bochnia))

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas