[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2015/2016, grupa: Krosno Odrzańskie
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Nietkowice 22 57 18 3 1 80-15 10 0 1 45-5 8 3 0 35-10
2.  Bóbr Bobrowice 22 52 17 1 4 86-38 9 1 1 46-21 8 0 3 40-17
3.  Kruszywo Raduszec Stary 22 45 14 3 5 52-38 9 1 1 32-14 5 2 4 20-24
4.  Rywal Stargard Gubiński 22 44 14 2 6 59-34 6 2 3 33-18 8 0 3 26-16
5.  Polesie Białków 22 30 8 6 8 53-64 3 4 4 25-24 5 2 4 28-40
6.  Piaszno Bronków 22 29 9 2 11 43-49 7 0 4 24-16 2 2 7 19-33 2 6 2 0 0 6-1
7.  Nafta Rybaki 22 29 8 5 9 45-45 4 3 4 23-18 4 2 5 22-27 2 0 0 0 2 1-6
8.  Płomień Chlebowo 22 27 8 3 11 53-59 6 1 4 30-25 2 2 7 23-34
9.  Odra Radnica 22 19 6 1 15 40-62 5 0 6 30-27 1 1 9 10-35
10.  Solaris Drzeńsk Wielki 22 17 4 5 13 24-59 2 3 6 13-31 2 2 7 11-28
11.  Odra Rąpice 22 13 3 4 15 32-77 0 2 9 9-42 3 2 6 23-35
12.  Spartakus Dąbie 22 14 3 5 14 20-47 2 3 6 15-21 1 2 8 5-26
Spartakus Dąbie wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Sparta Nietkowice    3-1 3-0 1-2 8-1 3-0 4-0 4-1 7-0 5-0 4-0 3-0* 
 2 Bóbr Bobrowice1-3     5-2 4-2 8-3 3-1 7-2 8-5 3-0* 3-0 3-2 1-1 
 3 Kruszywo Raduszec Stary2-2 4-2     4-2 2-3 4-0 3-2 5-3 1-0 1-0 3-0* 3-0* 
 4 Rywal Stargard Gubiński0-3 1-2 0-2     2-2 6-2 3-3 3-0 2-1 7-0 6-2 3-1 
 5 Polesie Białków2-2 1-3 2-4 0-2     7-2 3-5 2-2 3-1 1-1 2-2 2-0 
 6 Piaszno Bronków0-6 1-2 6-1 0-2 1-2     2-0 4-1 3-2 1-0 3-0* 3-0* 
 7 Nafta Rybaki2-4 3-0 0-0 1-2 6-2 1-4     0-2 3-0 1-1 3-3 3-0* 
 8 Płomień Chlebowo1-2 1-5 1-1 1-2 3-4 4-2 2-1     3-0 4-3 7-5 3-0* 
 9 Odra Radnica0-2 2-6 0-2 4-3 9-0 2-6 0-1 3-2     4-1 3-4 3-0* 
 10 Solaris Drzeńsk Wielki0-3* 0-9 1-2 0-4 1-1 2-1 2-2 2-1 2-4     1-2 2-2 
 11 Odra Rąpice0-6 1-7 2-6 1-2 0-7 1-1 0-4 2-5 1-1 1-2     0-1 
 12 Spartakus Dąbie2-2 0-3* 4-0 0-3* 0-3* 0-0 1-2 1-1 7-1 0-3* 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Odra Rąpice 0-6 Sparta Nietkowice 31 października, 14:00
w pierwotnym terminie (23 sierpnia) odwołany
Płomień Chlebowo 1-1 Kruszywo Raduszec Stary 23 sierpnia, 16:00
Polesie Białków 1-1 Solaris Drzeńsk Wielki 23 sierpnia, 13:00
Odra Radnica 2-6 Piaszno Bronków 23 sierpnia, 13:30
Bóbr Bobrowice 4-2 Rywal Stargard Gubiński 23 sierpnia, 16:00
Spartakus Dąbie 1-2 Nafta Rybaki 23 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Sparta Nietkowice 4-0 Nafta Rybaki 30 sierpnia, 16:00
Rywal Stargard Gubiński 3-1 Spartakus Dąbie 30 sierpnia, 16:00
Piaszno Bronków 1-2 Bóbr Bobrowice 29 sierpnia, 11:00
Solaris Drzeńsk Wielki 2-4 Odra Radnica 30 sierpnia, 13:00
Kruszywo Raduszec Stary 2-3 Polesie Białków 29 sierpnia, 17:00
Odra Rąpice 2-5 Płomień Chlebowo 30 sierpnia, 13:30

Kolejka 3 - 5-6 września

Płomień Chlebowo 1-2 Sparta Nietkowice 6 września, 15:00
Polesie Białków 2-2 Odra Rąpice 6 września, 13:00
Odra Radnica 0-2 Kruszywo Raduszec Stary 6 września, 13:00
Bóbr Bobrowice 3-0 Solaris Drzeńsk Wielki 6 września, 15:00
Spartakus Dąbie 0-0 Piaszno Bronków 6 września, 15:00
Nafta Rybaki 1-2 Rywal Stargard Gubiński 6 września, 15:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Piaszno Bronków 2-0 Nafta Rybaki 13 września, 15:00
Solaris Drzeńsk Wielki 2-2 Spartakus Dąbie 13 września, 15:00
Kruszywo Raduszec Stary 4-2 Bóbr Bobrowice 13 września, 16:00
Odra Rąpice 1-1 Odra Radnica 13 września, 13:00
Płomień Chlebowo 3-4 Polesie Białków 13 września, 15:00
Rywal Stargard Gubiński 0-3 Sparta Nietkowice 13 września, 15:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Polesie Białków 2-2 Sparta Nietkowice 20 września, 13:00
Odra Radnica 3-2 Płomień Chlebowo 20 września, 13:00
Bóbr Bobrowice 3-2 Odra Rąpice 20 września, 15:00
Spartakus Dąbie 4-0 Kruszywo Raduszec Stary 20 września, 15:30
Nafta Rybaki 1-1 Solaris Drzeńsk Wielki 20 września, 15:00
Rywal Stargard Gubiński 6-2 Piaszno Bronków 20 września, 15:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Sparta Nietkowice 3-0 Piaszno Bronków 27 września, 15:00
Solaris Drzeńsk Wielki 0-4 Rywal Stargard Gubiński 27 września, 15:00
Kruszywo Raduszec Stary 3-2 Nafta Rybaki 26 września, 16:00
Odra Rąpice 0-1 Spartakus Dąbie 27 września, 13:00
Płomień Chlebowo 1-5 Bóbr Bobrowice 27 września, 15:30
Polesie Białków 3-1 Odra Radnica 27 września, 13:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Odra Radnica 0-2 Sparta Nietkowice 4 października, 13:00
Bóbr Bobrowice 8-3 Polesie Białków 4 października, 15:00
Spartakus Dąbie 1-1 Płomień Chlebowo 4 października, 15:00
Nafta Rybaki 3-3 Odra Rąpice 4 października, 15:00
Rywal Stargard Gubiński 0-2 Kruszywo Raduszec Stary 4 października, 15:00
Piaszno Bronków 1-0 Solaris Drzeńsk Wielki 4 października, 15:30

Kolejka 8 - 10-11 października

Sparta Nietkowice 5-0 Solaris Drzeńsk Wielki 11 października, 15:00
Kruszywo Raduszec Stary 4-0 Piaszno Bronków 10 października, 16:00
Odra Rąpice 1-2 Rywal Stargard Gubiński 11 października, 13:00
Płomień Chlebowo 2-1 Nafta Rybaki 11 października, 15:40
Polesie Białków 2-0 Spartakus Dąbie 11 października, 13:00
Odra Radnica 2-6 Bóbr Bobrowice 11 października, 13:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Bóbr Bobrowice 1-3 Sparta Nietkowice 18 października, 12:30
Spartakus Dąbie 7-1 Odra Radnica 18 października, 15:00
Nafta Rybaki 6-2 Polesie Białków 18 października, 15:00
Rywal Stargard Gubiński 3-0 Płomień Chlebowo 18 października, 15:00
Piaszno Bronków 3-0 Odra Rąpice 18 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Solaris Drzeńsk Wielki 1-2 Kruszywo Raduszec Stary 17 października, 16:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Sparta Nietkowice 3-0 Kruszywo Raduszec Stary 25 października, 14:00
Odra Rąpice 1-2 Solaris Drzeńsk Wielki 25 października, 12:30
Płomień Chlebowo 4-2 Piaszno Bronków 25 października, 14:00
Polesie Białków 0-2 Rywal Stargard Gubiński 25 października, 15:00
Odra Radnica 0-1 Nafta Rybaki 25 października, 14:00
Bóbr Bobrowice 1-1 Spartakus Dąbie 25 października, 15:00

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Spartakus Dąbie 2-2 Sparta Nietkowice 8 listopada, 14:00
Nafta Rybaki 3-0 Bóbr Bobrowice 8 listopada, 14:00
Rywal Stargard Gubiński 2-1 Odra Radnica 7 listopada, 14:00
Piaszno Bronków 1-2 Polesie Białków 8 listopada, 14:00
Solaris Drzeńsk Wielki 2-1 Płomień Chlebowo 8 listopada, 14:00
Kruszywo Raduszec Stary 3-0 Odra Rąpice 7 listopada, 14:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 12 - 26 marca

Sparta Nietkowice 4-0 Odra Rąpice 26 marca, 15:00
Kruszywo Raduszec Stary 5-3 Płomień Chlebowo 26 marca, 15:30
Solaris Drzeńsk Wielki 1-1 Polesie Białków 26 marca, 13:00
Piaszno Bronków 3-2 Odra Radnica 26 marca, 12:00
Rywal Stargard Gubiński 1-2 Bóbr Bobrowice 26 marca, 15:30
Nafta Rybaki 3-0 Spartakus Dąbie
(wo)

Kolejka 13 - 2-3 kwietnia

Nafta Rybaki 2-4 Sparta Nietkowice 3 kwietnia, 15:40
Spartakus Dąbie 0-3 Rywal Stargard Gubiński
(wo)
Bóbr Bobrowice 3-1 Piaszno Bronków 3 kwietnia, 13:00
Odra Radnica 4-1 Solaris Drzeńsk Wielki 3 kwietnia, 15:00
Polesie Białków 2-4 Kruszywo Raduszec Stary 3 kwietnia, 13:00
Płomień Chlebowo 7-5 Odra Rąpice 3 kwietnia, 15:30

Kolejka 14 - 9-10 kwietnia

Sparta Nietkowice 4-1 Płomień Chlebowo 10 kwietnia, 16:00
Odra Rąpice 0-7 Polesie Białków 10 kwietnia, 13:00
Kruszywo Raduszec Stary 1-0 Odra Radnica 9 kwietnia, 16:00
Solaris Drzeńsk Wielki 0-9 Bóbr Bobrowice 10 kwietnia, 13:00
Piaszno Bronków 3-0 Spartakus Dąbie
(wo)
Rywal Stargard Gubiński 3-3 Nafta Rybaki 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 16-17 kwietnia

Sparta Nietkowice 1-2 Rywal Stargard Gubiński 17 kwietnia, 13:00
Nafta Rybaki 1-4 Piaszno Bronków 17 kwietnia, 13:00
Spartakus Dąbie 0-3 Solaris Drzeńsk Wielki
(wo)
Bóbr Bobrowice 5-2 Kruszywo Raduszec Stary 17 kwietnia, 16:00
Odra Radnica 3-4 Odra Rąpice 3 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 16:00) odwołany
Polesie Białków 2-2 Płomień Chlebowo 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 23-24 kwietnia

Sparta Nietkowice 8-1 Polesie Białków 24 kwietnia, 16:00
Płomień Chlebowo 3-0 Odra Radnica 24 kwietnia, 13:00
Odra Rąpice 1-7 Bóbr Bobrowice 24 kwietnia, 13:00
Kruszywo Raduszec Stary 3-0 Spartakus Dąbie
(wo)
Solaris Drzeńsk Wielki 2-2 Nafta Rybaki 24 kwietnia, 13:00
Piaszno Bronków 0-2 Rywal Stargard Gubiński 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 30 kwietnia-1 maja

Piaszno Bronków 0-6 Sparta Nietkowice 1 maja, 16:00
Rywal Stargard Gubiński 7-0 Solaris Drzeńsk Wielki 1 maja, 16:00
Nafta Rybaki 0-0 Kruszywo Raduszec Stary 1 maja, 16:00
Spartakus Dąbie 0-3 Odra Rąpice
(wo)
Bóbr Bobrowice 8-5 Płomień Chlebowo 1 maja, 13:00
Odra Radnica 9-0 Polesie Białków 1 maja, 13:00

Kolejka 18 - 7-8 maja

Sparta Nietkowice 7-0 Odra Radnica 8 maja, 16:00
Polesie Białków 1-3 Bóbr Bobrowice 8 maja, 13:00
Płomień Chlebowo 3-0 Spartakus Dąbie
(wo)
Odra Rąpice 0-4 Nafta Rybaki 8 maja, 15:30
Kruszywo Raduszec Stary 4-2 Rywal Stargard Gubiński 7 maja, 17:00
Solaris Drzeńsk Wielki 2-1 Piaszno Bronków 8 maja, 13:00

Kolejka 19 - 14-15 maja

Solaris Drzeńsk Wielki 0-3 Sparta Nietkowice 15 maja, 13:00
(wo)
na boisku 0-0; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Piaszno Bronków 6-1 Kruszywo Raduszec Stary 15 maja, 15:30
Rywal Stargard Gubiński 6-2 Odra Rąpice 15 maja, 16:00
Nafta Rybaki 0-2 Płomień Chlebowo 15 maja, 16:30
Spartakus Dąbie 0-3 Polesie Białków
(wo)
Bóbr Bobrowice 3-0 Odra Radnica 15 maja, 13:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 20 - 21-22 maja

Sparta Nietkowice 3-1 Bóbr Bobrowice 22 maja, 16:00
Odra Radnica 3-0 Spartakus Dąbie
(wo)
Polesie Białków 3-5 Nafta Rybaki 22 maja, 15:30
Płomień Chlebowo 1-2 Rywal Stargard Gubiński 22 maja, 16:00
Odra Rąpice 1-1 Piaszno Bronków 22 maja, 13:00
Kruszywo Raduszec Stary 1-0 Solaris Drzeńsk Wielki 21 maja, 17:00

Kolejka 21 - 28-29 maja

Kruszywo Raduszec Stary 2-2 Sparta Nietkowice 29 maja, 17:00
Solaris Drzeńsk Wielki 1-2 Odra Rąpice 29 maja, 14:00
Piaszno Bronków 4-1 Płomień Chlebowo 29 maja, 17:00
Rywal Stargard Gubiński 2-2 Polesie Białków 29 maja, 17:00
Nafta Rybaki 3-0 Odra Radnica 29 maja, 14:00
Spartakus Dąbie 0-3 Bóbr Bobrowice
(wo)

REKLAMA

Kolejka 22 - 4-5 czerwca

Sparta Nietkowice 3-0 Spartakus Dąbie
(wo)
Bóbr Bobrowice 7-2 Nafta Rybaki 5 czerwca, 17:00
Odra Radnica 4-3 Rywal Stargard Gubiński 5 czerwca, 17:00
Polesie Białków 7-2 Piaszno Bronków 5 czerwca, 14:00
Płomień Chlebowo 4-3 Solaris Drzeńsk Wielki 5 czerwca, 15:00
Odra Rąpice 2-6 Kruszywo Raduszec Stary 5 czerwca, 14:00

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas