[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2015/2016, grupa: Bydgoszcz I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Myśliwiec Gostycyn 22 55 18 1 3 65-21 10 0 1 36-7 8 1 2 29-14
2.  Tarpan Mrocza 22 38 12 2 8 73-46 7 2 2 45-20 5 0 6 28-26
3.  Łokietek Wierzchucin Królewski 22 37 11 4 7 59-52 5 2 4 29-24 6 2 3 30-28 2 4 1 1 0 5-2
4.  TKP Tuchola 22 37 11 4 7 52-49 7 2 2 31-21 4 2 5 21-28 2 1 0 1 1 2-5
5.  Olimpia Wtelno 22 31 8 7 7 47-44 6 3 2 30-20 2 4 5 17-24
6.  Taxus Komierowo 22 30 7 9 6 44-53 3 4 4 24-30 4 5 2 20-23 2 4 1 1 0 3-1
7.  Gwiazda Sypniewo 22 30 9 3 10 42-43 6 2 3 29-21 3 1 7 13-22 2 1 0 1 1 1-3
8.  Sokół Nowy Dwór 22 29 9 2 11 43-47 7 0 4 23-18 2 2 7 20-29
9.  Victoria Mąkowarsko 22 26 7 5 10 39-43 4 4 3 17-17 3 1 7 22-26
10.  Fuks Wielowicz 22 23 7 2 13 56-64 4 0 7 27-29 3 2 6 29-35
11.  LKS Kęsowo 22 20 6 2 14 43-72 3 1 7 19-30 3 1 7 24-42
12.  LZS Skarpa 22 18 5 3 14 35-64 3 2 6 19-32 2 1 8 16-32

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Myśliwiec Gostycyn    3-0 1-4 3-0 2-0 3-2 3-0 4-0 3-0 5-0 5-0 4-1 
 2 Tarpan Mrocza2-2     6-1 3-4 6-1 9-1 2-0 1-1 3-0 4-7 4-2 5-1 
 3 Łokietek Wierzchucin Królewski1-5 2-4     4-1 5-3 1-1 1-4 1-2 2-1 2-2 6-0 4-1 
 4 TKP Tuchola1-2 4-3 1-1     4-3 2-2 3-1 4-2 4-1 3-2 2-3 3-1 
 5 Olimpia Wtelno0-1 3-1 2-2 5-2     0-0 4-1 3-1 2-5 6-3 4-3 1-1 
 6 Taxus Komierowo2-5 1-0 2-3 4-4 0-0     0-0 4-3 2-1 3-7 4-4 2-3 
 7 Gwiazda Sypniewo3-1 1-5 4-1 4-0 1-1 1-3     2-1 0-5 2-2 7-0 4-2 
 8 Sokół Nowy Dwór2-1 2-1 2-3 1-2 2-1 2-3 4-1     1-4 2-0 3-1 2-1 
 9 Victoria Mąkowarsko3-4 1-3 1-4 0-0 1-1 1-1 2-1 1-1     2-1 3-1 2-0 
 10 Fuks Wielowicz0-1 8-5 2-3 0-1 0-2 1-3 1-3 5-3 4-1     3-5 3-2 
 11 LKS Kęsowo0-3 1-4 3-2 1-5 1-3 2-2 1-2 0-3* 2-1 6-2     2-3 
 12 LZS Skarpa0-4 0-2 4-6 3-2 2-2 1-2 1-0 4-3 3-3 0-3 1-5     

REKLAMA

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

LKS Kęsowo 6-2 Fuks Wielowicz 23 sierpnia, 11:30
w Wieszczycach
Taxus Komierowo 2-3 Łokietek Wierzchucin Królewski 22 sierpnia, 17:00
Sokół Nowy Dwór 4-1 Gwiazda Sypniewo 23 sierpnia, 16:00
Olimpia Wtelno 0-1 Myśliwiec Gostycyn 23 sierpnia, 16:00
w Koronowie
TKP Tuchola 4-1 Victoria Mąkowarsko 22 sierpnia, 18:00
Tarpan Mrocza 5-1 LZS Skarpa 23 sierpnia, 17:30

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Fuks Wielowicz 3-2 LZS Skarpa 30 sierpnia, 14:00
w Szynwałdzie
Victoria Mąkowarsko 1-3 Tarpan Mrocza 30 sierpnia, 14:00
Myśliwiec Gostycyn 3-0 TKP Tuchola 30 sierpnia, 12:00
Gwiazda Sypniewo 1-1 Olimpia Wtelno 30 sierpnia, 12:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 1-2 Sokół Nowy Dwór 30 sierpnia, 16:00
LKS Kęsowo 2-2 Taxus Komierowo 30 sierpnia, 11:30
w Wieszczycach

Kolejka 3 - 5-6 września

Taxus Komierowo 3-7 Fuks Wielowicz 5 września, 17:00
Sokół Nowy Dwór 3-1 LKS Kęsowo 6 września, 16:00
Olimpia Wtelno 2-2 Łokietek Wierzchucin Królewski 6 września, 14:00
w Koronowie
TKP Tuchola 3-1 Gwiazda Sypniewo 6 września, 11:00
Tarpan Mrocza 2-2 Myśliwiec Gostycyn 6 września, 15:00
LZS Skarpa 3-3 Victoria Mąkowarsko 6 września, 15:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Fuks Wielowicz 4-1 Victoria Mąkowarsko 13 września, 14:00
w Szynwałdzie
Myśliwiec Gostycyn 4-1 LZS Skarpa 13 września, 12:00
Gwiazda Sypniewo 1-5 Tarpan Mrocza 13 września, 17:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 4-1 TKP Tuchola 13 września, 16:00
LKS Kęsowo 1-3 Olimpia Wtelno 13 września, 11:30
w Wieszczycach
Taxus Komierowo 4-3 Sokół Nowy Dwór 12 września, 14:30

Kolejka 5 - 19-20 września

Sokół Nowy Dwór 2-0 Fuks Wielowicz 20 września, 16:00
Olimpia Wtelno 0-0 Taxus Komierowo 20 września, 14:00
TKP Tuchola 2-3 LKS Kęsowo 20 września, 11:00
Tarpan Mrocza 6-1 Łokietek Wierzchucin Królewski 20 września, 15:00
LZS Skarpa 1-0 Gwiazda Sypniewo 20 września, 15:00
Victoria Mąkowarsko 3-4 Myśliwiec Gostycyn 20 września, 14:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Fuks Wielowicz 0-1 Myśliwiec Gostycyn 27 września, 14:00
w Szynwałdzie
Gwiazda Sypniewo 0-5 Victoria Mąkowarsko 26 września, 16:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 4-1 LZS Skarpa 27 września, 14:00
LKS Kęsowo 1-4 Tarpan Mrocza 27 września, 11:30
w Wieszczycach
Taxus Komierowo 4-4 TKP Tuchola 27 września, 14:00
Sokół Nowy Dwór 2-1 Olimpia Wtelno 27 września, 14:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Olimpia Wtelno 6-3 Fuks Wielowicz 4 października, 14:00
w Koronowie
TKP Tuchola 4-2 Sokół Nowy Dwór 4 października, 11:00
Tarpan Mrocza 9-1 Taxus Komierowo 4 października, 15:00
LZS Skarpa 1-5 LKS Kęsowo 4 października, 13:00
Victoria Mąkowarsko 1-4 Łokietek Wierzchucin Królewski 4 października, 14:00
Myśliwiec Gostycyn 3-0 Gwiazda Sypniewo 4 października, 12:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Fuks Wielowicz 1-3 Gwiazda Sypniewo 11 października, 14:00
w Szynwałdzie
Łokietek Wierzchucin Królewski 1-5 Myśliwiec Gostycyn 11 października, 14:00
LKS Kęsowo 2-1 Victoria Mąkowarsko 11 października, 11:30
w Wieszczycach
Taxus Komierowo 2-3 LZS Skarpa 11 października, 14:00
Sokół Nowy Dwór 2-1 Tarpan Mrocza 11 października, 11:00
Olimpia Wtelno 5-2 TKP Tuchola 11 października, 14:00
w Koronowie

Kolejka 9 - 17-18 października

TKP Tuchola 3-2 Fuks Wielowicz 18 października, 11:00
Tarpan Mrocza 6-1 Olimpia Wtelno 18 października, 15:00
LZS Skarpa 4-3 Sokół Nowy Dwór 18 października, 13:00
Victoria Mąkowarsko 1-1 Taxus Komierowo 18 października, 14:00
Myśliwiec Gostycyn 5-0 LKS Kęsowo 18 października, 12:00
Gwiazda Sypniewo 4-1 Łokietek Wierzchucin Królewski 18 października, 12:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Fuks Wielowicz 2-3 Łokietek Wierzchucin Królewski 25 października, 14:00
w Szynwałdzie
LKS Kęsowo 1-2 Gwiazda Sypniewo 25 października, 11:30
w Wieszczycach
Taxus Komierowo 2-5 Myśliwiec Gostycyn 25 października, 14:00
Sokół Nowy Dwór 1-4 Victoria Mąkowarsko 25 października, 14:00
Olimpia Wtelno 1-1 LZS Skarpa 25 października, 14:00
w Koronowie
TKP Tuchola 4-3 Tarpan Mrocza 24 października, 15:00

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Tarpan Mrocza 4-7 Fuks Wielowicz 7 listopada, 14:00
LZS Skarpa 3-2 TKP Tuchola 8 listopada, 13:00
Victoria Mąkowarsko 1-1 Olimpia Wtelno 8 listopada, 14:00
Myśliwiec Gostycyn 4-0 Sokół Nowy Dwór 8 listopada, 12:00
Gwiazda Sypniewo 1-3 Taxus Komierowo 8 listopada, 12:00
Łokietek Wierzchucin Królewski 6-0 LKS Kęsowo 8 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 9-10 kwietnia

Fuks Wielowicz 3-5 LKS Kęsowo 10 kwietnia, 14:00
w Szynwałdzie
Łokietek Wierzchucin Królewski 1-1 Taxus Komierowo 10 kwietnia, 14:00
Gwiazda Sypniewo 2-1 Sokół Nowy Dwór 10 kwietnia, 12:00
Myśliwiec Gostycyn 2-0 Olimpia Wtelno 10 kwietnia, 12:00
Victoria Mąkowarsko 0-0 TKP Tuchola 10 kwietnia, 15:00
LZS Skarpa 0-2 Tarpan Mrocza 9 kwietnia, 17:00

Kolejka 13 - 16-17 kwietnia

LZS Skarpa 0-3 Fuks Wielowicz 16 kwietnia, 16:30
Tarpan Mrocza 3-0 Victoria Mąkowarsko 17 kwietnia, 15:00
TKP Tuchola 1-2 Myśliwiec Gostycyn 17 kwietnia, 11:00
Olimpia Wtelno 4-1 Gwiazda Sypniewo 17 kwietnia, 12:30
w Koronowie
Sokół Nowy Dwór 2-3 Łokietek Wierzchucin Królewski 17 kwietnia, 14:00
Taxus Komierowo 4-4 LKS Kęsowo 17 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 23-24 kwietnia

Fuks Wielowicz 1-3 Taxus Komierowo 24 kwietnia, 17:00
w Szynwałdzie
LKS Kęsowo 0-3 Sokół Nowy Dwór 23 kwietnia, 16:00
(wo)
w Wieszczycach / na boisku 1-0
Łokietek Wierzchucin Królewski 5-3 Olimpia Wtelno 24 kwietnia, 14:00
Gwiazda Sypniewo 4-0 TKP Tuchola 23 kwietnia, 16:00
Myśliwiec Gostycyn 3-0 Tarpan Mrocza 24 kwietnia, 12:00
Victoria Mąkowarsko 2-0 LZS Skarpa 24 kwietnia, 14:00

Kolejka 15 - 30 kwietnia-1 maja

Victoria Mąkowarsko 2-1 Fuks Wielowicz 30 kwietnia, 15:00
LZS Skarpa 0-4 Myśliwiec Gostycyn 30 kwietnia, 17:00
Tarpan Mrocza 2-0 Gwiazda Sypniewo 30 kwietnia, 16:00
TKP Tuchola 1-1 Łokietek Wierzchucin Królewski 1 maja, 11:00
Olimpia Wtelno 4-3 LKS Kęsowo 30 kwietnia, 17:00
w Koronowie
Sokół Nowy Dwór 2-3 Taxus Komierowo 1 maja, 14:00

Kolejka 16 - 7-8 maja

Fuks Wielowicz 5-3 Sokół Nowy Dwór 8 maja, 14:00
w Szynwałdzie
Taxus Komierowo 0-0 Olimpia Wtelno 8 maja, 14:00
LKS Kęsowo 1-5 TKP Tuchola 7 maja, 16:00
w Wieszczycach
Łokietek Wierzchucin Królewski 2-4 Tarpan Mrocza 7 maja, 14:30
Gwiazda Sypniewo 4-2 LZS Skarpa 8 maja, 12:00
Myśliwiec Gostycyn 3-0 Victoria Mąkowarsko 8 maja, 12:00

Kolejka 17 - 14-15 maja

Myśliwiec Gostycyn 5-0 Fuks Wielowicz 15 maja, 12:00
Victoria Mąkowarsko 2-1 Gwiazda Sypniewo 15 maja, 15:00
LZS Skarpa 4-6 Łokietek Wierzchucin Królewski 14 maja, 17:00
Tarpan Mrocza 4-2 LKS Kęsowo 15 maja, 15:00
TKP Tuchola 2-2 Taxus Komierowo 15 maja, 11:00
Olimpia Wtelno 3-1 Sokół Nowy Dwór 15 maja, 11:00
w Koronowie

Kolejka 18 - 21-22 maja

Fuks Wielowicz 0-2 Olimpia Wtelno 22 maja, 14:00
w Szynwałdzie
Sokół Nowy Dwór 1-2 TKP Tuchola 22 maja, 14:00
Taxus Komierowo 1-0 Tarpan Mrocza 22 maja, 15:00
LKS Kęsowo 2-3 LZS Skarpa 21 maja, 16:00
w Wieszczycach / pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3
Łokietek Wierzchucin Królewski 2-1 Victoria Mąkowarsko 22 maja, 14:00
Gwiazda Sypniewo 3-1 Myśliwiec Gostycyn 22 maja, 12:00

Kolejka 19 - 28-29 maja

Gwiazda Sypniewo 2-2 Fuks Wielowicz 29 maja, 14:00
Myśliwiec Gostycyn 1-4 Łokietek Wierzchucin Królewski 29 maja, 12:00
Victoria Mąkowarsko 3-1 LKS Kęsowo 29 maja, 15:00
LZS Skarpa 1-2 Taxus Komierowo 28 maja, 17:00
Tarpan Mrocza 1-1 Sokół Nowy Dwór 29 maja, 15:00
TKP Tuchola 4-3 Olimpia Wtelno 28 maja, 16:00

Kolejka 20 - 4-5 czerwca

Fuks Wielowicz 0-1 TKP Tuchola 5 czerwca, 14:00
w Szynwałdzie
Olimpia Wtelno 3-1 Tarpan Mrocza 5 czerwca, 11:00
w Mroczy; Olimpia gospodarzem
Sokół Nowy Dwór 2-1 LZS Skarpa 5 czerwca, 14:00
Taxus Komierowo 2-1 Victoria Mąkowarsko 5 czerwca, 15:00
LKS Kęsowo 0-3 Myśliwiec Gostycyn 4 czerwca, 17:00
w Wieszczycach
Łokietek Wierzchucin Królewski 1-4 Gwiazda Sypniewo 5 czerwca, 14:00

Kolejka 21 - 11-12 czerwca

Łokietek Wierzchucin Królewski 2-2 Fuks Wielowicz 12 czerwca, 14:00
Gwiazda Sypniewo 7-0 LKS Kęsowo 11 czerwca, 16:00
Myśliwiec Gostycyn 3-2 Taxus Komierowo 12 czerwca, 12:00
Victoria Mąkowarsko 1-1 Sokół Nowy Dwór 12 czerwca, 15:00
LZS Skarpa 2-2 Olimpia Wtelno 11 czerwca, 17:00
Tarpan Mrocza 3-4 TKP Tuchola 12 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 18-19 czerwca

Fuks Wielowicz 8-5 Tarpan Mrocza 19 czerwca, 14:00
w Szynwałdzie
TKP Tuchola 3-1 LZS Skarpa 19 czerwca, 11:00
Olimpia Wtelno 2-5 Victoria Mąkowarsko 18 czerwca, 14:00
Sokół Nowy Dwór 2-1 Myśliwiec Gostycyn 19 czerwca, 15:00
Taxus Komierowo 0-0 Gwiazda Sypniewo 18 czerwca, 17:00
LKS Kęsowo 3-2 Łokietek Wierzchucin Królewski 18 czerwca, 17:00
w Wieszczycach

Autor: Rafał Olejnik
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas