[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Małopolski ZPN - Kraków - Kraków

I runda - 1-2 sierpnia
(Losowanie - 22 lipca 2015, 12:00 - siedziba PPN Kraków)

Ekler Baranówka 3-0 Jastrzębiec Książ Wielki
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Tytan Polekarcice 3-0 Wawel Kraków
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Płomień Kościelec 3-0 Szreniawa Koszyce
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Galicja Raciborowice 3-0 Sparta Skrzeszowice
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Agricola Klimontów 3-4 LKS Skała 2004 2 sierpnia, 17:30
Grzegorz Woźniak 34 (s), Dawid Wojcieszek 39, 83 - Szymon Szlęk 40, Mariusz Ornat 73, Piotr Drozdzowski 89, Mateusz Wilk 90 (s)
Czarni 03 II Grzegorzowice 3-0 Orzeł II Iwanowice 1 sierpnia, 17:30
(wo)
Mariusz Stachura 16, Ireneusz Madejski 26, Michał Żurowicz 85 - Bartosz Kijak 83
na boisku 3-1 / udział nieuprawnionego do gry zawodnika
Spartak Charsznica 2-4 Pogoń Wronin 1 sierpnia, 17:30
Grzegorz Dudziński 36, Marcin Pypno 64 - Piotr Frączek 12, 22, Maciej Leśniewski 28, Dariusz Niemczyk 54
Bieżanowianka Kraków 0-4 KS Rybitwy (Kraków) 1 sierpnia, 17:30
Adrian Bialik 22, Przemysław Godyń 62, Daniel Adamczyk 70, 88
KS Tyniec (Kraków) 0-3 Pychowianka Kraków
(wo)
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Orzeł Sidzina 2-4 Rzozovia Rzozów 1 sierpnia, 17:30
Stanisław Kutek 78, Marcin Walczyszewski 89 - Marcin Koral 39, Rafał Kolbusz 58, 90, Karol Kurek 85
Bronowicki KS Kraków 5-3 Krakus Swoszowice (Kraków) 1 sierpnia, 17:30
Grzegorz Musiał 10, 23, 28, Michał Klimczak 50, Michał Zaremba 70 - Marcin Chwastowski 18, 58, Robert Szczurek 53
Orlęta Rudawa 2-2 Polonia Kraków 1 sierpnia, 17:30
k. 6-7
Bartosz Małodobry 1, Marek Lewiński 90 - Krzysztof Kręzołek 50, Paweł Tokarz 85
Trzebol Wielkie Drogi 1-1 Bratniak Kraków 1 sierpnia, 17:30
k. 8-7
Rafał Kamyczura 80 - Rafał Miś 13

II runda - 8-9 sierpnia
(Losowanie - 22 lipca 2015, 12:00 - siedziba PPN Kraków)
Tęcza Piekary - wolny los

LKS Niedźwiedź 2-3 Prądniczanka II Kraków 8 sierpnia, 17:30
Sławomir Gałkowski 60, Marcin Marek 90 (s) - Wojciech Rumian 9, Jędrzej Kokoszyński 37, Paweł Jarosz 83
LKS Skała 2004 2-1 Wierzbowianka Wierzbno 8 sierpnia, 17:30
Marcin Mosur 86, Dawid Duda 89 - Hubert Hytroś 42
Galicja Raciborowice 0-3 Orzeł Bębło 9 sierpnia, 17:30
(wo)
Tomasz Misiak 9, Tomasz Sikora 53 - Mateusz Łaśko 37
na boisku 2-1
Ekler Baranówka 0-2 Orzeł Iwanowice 8 sierpnia, 17:30
Paweł Byrski 36, Piotr Srebnicki 76
Pogoń Wronin 6-2 Bibiczanka Bibice 8 sierpnia, 17:30
Artur Poterek 13, 74, Jarosław Sosin 17, Norbert Wyjadłowski 19, Maciej Leśniewski 35, Jarosław Nowak 57 - Kamil Klimczyk 29, Stanisław Dudziński 54
Maszycanka Maszyce 0-2 Wanda Nowa Huta (Kraków) 9 sierpnia, 17:30
Dariusz Żółciak 32, Marek Majkut 74
Partyzant Dojazdów 4-3 Czarni 03 Grzegorzowice 8 sierpnia, 17:30
Jakub Sado 35, Krzysztof Matuszczyk 61, Paweł Woźniak 63, Damian Madejski 84 (s) - Damian Korfel 30, 90, Szymon Wesołowski 33
Płomień Kościelec 2-4 Juvenia Prandocin 8 sierpnia, 17:30
Mateusz Ostrowski 22, 66 - Bartłomiej Podolecki 23, 47, Przemysław Lepiarczyk 40, 53
Czarni 03 II Grzegorzowice 4-5 Tytan Polekarcice 8 sierpnia, 17:30
Daniel Orzeł 43, Michał Żurowicz 61, 75, Kamil Orzeł 90 - Grzegorz Kołodziejski 48, Dariusz Świder 58, Michał Kuczkowski 81, 86, Tomasz Grzegórzko 89
Tramwaj Kraków 9-1 Iskra Czułów 8 sierpnia, 17:30
Łukasz Szewczyk 10, Piotr Suślik 26, 45, Michał Martynus 42, Jakub Osuch 56, 58, Mariusz Kijas 62, 81, Dariusz Osuch 79 - Daniel Dukała 70
Rzozovia Rzozów 1-4 Wisła Jeziorzany 8 sierpnia, 17:30
Damian Florek 53 - Daniel Mlostek 22, Krzysztof Tyrała 58, 62, Jonasz Drewnicki 85
Sportowiec Modlniczka 1-3 Lot Balice 8 sierpnia, 17:30
Konrad Nosek 88 - Robert Tokarczyk 36, 66, Tadeusz Marchewczyk 60
Zwierzyniecki KS Kraków 2-5 Radziszowianka Radziszów 8 sierpnia, 17:30
Jakub Dziura 26, Kamil Kosior 86 - Paweł Bodzioch 5, 52, 66, Marek Wcisło 64, Marcin Bierówka 71
w Radziszowie; Zwierzyniecki KS gospodarzem
Cedronka Wola Radziszowska 3-0 Nadwiślan Kraków 9 sierpnia, 17:30
(wo)
nie odbył się
Bronowicki KS Kraków 2-1 Strażak Goszcza 8 sierpnia, 17:30
Grzegorz Musiał 80, Marcin Borcowski 86 - Michał Nawrocki 26
Pychowianka Kraków 0-10 Błękitni Modlnica 8 sierpnia, 17:30
Mirosław Podgajny 22, 36, 39, Krzysztof Szumiec 34, Tomasz Dudek 48, 72, Marcin Zaporowski 52, Kamil Mrózek 58, 66, Daniel Kuciel 82
KS Rybitwy (Kraków) 4-3 Gajowianka Gaj 8 sierpnia, 17:30
Arkadiusz Gamoń 3, Daniel Adamczyk 19, Adrian Bialik 65, 86 - Krzysztof Foryś 33, 78, Marcin Gadocha 45
Trzebol Wielkie Drogi 0-6 LKS Libertów 9 sierpnia, 10:00
Marcin Żurek 20, Przemysław Dobroch 31, 81, Michał Walachnia 40, 43, Konrad Hajto 80
Iskra Krzęcin 4-1 Polonia Kraków 9 sierpnia, 17:30
Sebastian Skorus 20, Dawid Nowak 28, Arkadiusz Czwartek 35, Kamil Sekuła 60 - Michał Tomczuk 18

III runda - 19 sierpnia
(Losowanie - 5 sierpnia 2015 - siedziba PPN Kraków)

LKS Skała 2004 0-7 Michałowianka Michałowice 19 sierpnia, 17:30
Grzegorz Silczuk 12, Piotr Ostrowski 40, 49, 57, 65, Damian Dębowski 75, Przemysław Jurek 86
Bronowicki KS Kraków 2-5 Sokół Kocmyrzów Baranówka 19 sierpnia, 17:30
Grzegorz Musiał 19, Grzegorz Pardela 67 - Sebastian Jagła 27, 32, Andrij Piszczewśkyj 38, Daniel Smętek 45, Karol Osieka 77
Tytan Polekarcice 0-2 Grębałowianka Kraków 19 sierpnia, 17:30
Mariusz Kwater 70, Piotr Jańczyk 83
Partyzant Dojazdów 1-3 Prądniczanka Kraków 19 sierpnia, 17:30
Krystian Biały 35 - Andrzej Kawa 63, Jarosław Kania 77, 85
Orzeł Iwanowice 1-2 TS Węgrzce 19 sierpnia, 17:30
Paweł Kwiatkowski 60 - Jakub Orłowski 26, Michał Tyrka 34
Prądniczanka II Kraków 0-5 Bronowianka Kraków 19 sierpnia, 17:30
Marcin Hajduk 43, Marcin Forysiński 58, Mateusz Kapusta 63, Marcin Gzyl 74, 75
Juvenia Prandocin 3-0 Zieleńczanka Zielonki 19 sierpnia, 17:30
(wo)
Karol Walka 9, Paweł Warchoł 66, 81
na boisku 3-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Pogoń Wronin 0-7 Clepardia Kraków 19 sierpnia, 17:30
Mateusz Błasiak 17, Dawid Lefek 45, 65, 90, Dominik Mączyński 60, Kamil Kwaśny 68, Krzysztof Gumula 89
Orzeł Bębło 1-2 Słomniczanka Słomniki 18 sierpnia, 18:00
Marcin Wiśniewski 15 - Sebastian Zadencki 30, Adrian Kolano 70
Wanda Nowa Huta (Kraków) 3-4 Podgórze Kraków 19 sierpnia, 17:30
Mateusz Wolko 21, Marek Majkut 37, 86 - Wojciech Ochałek 7, 31, Adrian Bańka 45, Krzysztof Niemirski 80
Tęcza Piekary 0-1 Prokocim Kraków 19 sierpnia, 17:30
Dawid Zawada 16
Wisła Jeziorzany 0-3 Kaszowianka Kaszów 19 sierpnia, 17:30
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
LKS Libertów 3-1 Piast Wołowice 16 sierpnia, 18:00
Przemysław Dobroch 10, Bartłomiej Suski 32, 69 - Przemysław Mitana 40
Lot Balice 2-2 Garbarnia II Kraków 19 sierpnia, 17:30
k. 3-2
Janusz Zasadni 34, Paweł Nowakowicz 85 - Mateusz Ząbczyk 19, 42
Iskra Krzęcin 3-0 KS Borek (Kraków) 18 sierpnia, 17:30
(wo)
Łukasz Sekuła II 40, Jacek Pala 61 - Michał Dąbrowski 13, 70, 75, Patryk Perlikowski 63
na boisku 2-4
Cedronka Wola Radziszowska 4-3 Kmita Zabierzów 19 sierpnia, 17:30
Kamil Myśliwiec 10, 20, 30, 40 - Dawid Burzyński 15, Tomasz Wysokiński 60, Kacper Woźniak 75
Błękitni Modlnica 3-0 Pozowianka Pozowice 19 sierpnia, 17:30
(wo)
goście zrezygnowali z gry
Tramwaj Kraków 3-1 Lotnik Kryspinów 19 sierpnia, 17:30
Dariusz Wardęga 1 (s), Mateusz Kijas 4, Marcin Kłagisz 20 - Aleksander Lipiński 28
KS Rybitwy (Kraków) 6-3 Liszczanka Liszki 19 sierpnia, 17:30
Adrian Bialik 12, Artur Janik 38, 75, Daniel Adamczyk 60, 64, 88 - Grzegorz Wlazło 3, Radosław Chciuk 53, Łukasz Szewczyk 66
Radziszowianka Radziszów 1-3 Skawinka Skawina 19 sierpnia, 17:30
Paweł Paciorek 83 - Damian Basista 29, Rafał Śliwa 67, Monsuru Adisa 90

IV runda - 2 września

Grębałowianka Kraków 7-0 Świt Krzeszowice 2 września, 17:00
Sebastian Pikuła 4, 42, 49, 86, Patryk Wójcik 71, Łukasz Lampart 77, 79
Juvenia Prandocin 0-3 TS Węgrzce 2 września, 17:00
Mateusz Kubiak 5, Piotr Antas 10, Dawid Witko 50
Podgórze Kraków 0-3 Michałowianka Michałowice 2 września, 17:00
Przemysław Jurek 38, Tomasz Kozak 55, Daniel Cyganek 63
Prądniczanka Kraków 3-6 Jutrzenka Giebułtów 2 września, 17:00
Jarosław Kania 8, 57, Marcin Czech 60 - Szymon Kiwacki 2, 71, 73, Krzysztof Michalec 7, Piotr Powroźnik 40, Grzegorz Bizoń 84
Bronowianka Kraków 0-2 Clepardia Kraków 2 września, 17:00
Dominik Mączyński 28, Mateusz Mierzwa 64
Słomniczanka Słomniki 5-0 Sokół Kocmyrzów Baranówka 2 września, 17:00
Wojciech Szewczyk 25, Krystian Jagła 68, 75, 80, Adrian Kolano 70
Błękitni Modlnica 0-0 Proszowianka Proszowice 2 września, 17:00
k. 4-2
Cedronka Wola Radziszowska 2-4 Wiślanie Jaśkowice 1 września, 17:00
Artur Górszczak 11, Michał Pawełczak 53 - Konrad Kuliszewski 13, Paweł Szwajdych 66, 70, Patryk Kowalówka 90
Tramwaj Kraków 0-2 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 2 września, 17:00
Adam Wędzony 55, Rafał Strojek 70
KS Rybitwy (Kraków) 1-0 Skawinka Skawina 2 września, 17:00
Rafał Bant 90
LKS Libertów 0-1 Prokocim Kraków 2 września, 17:00
Dominik Kaczorowski 28
Iskra Krzęcin 0-5 Lot Balice 2 września, 17:00
Dariusz Zębala 45, Robert Tokarczyk 50, Maciej Widlarz 65, Szymon Mirochna 79, Wojciech Sapalski 80
Kaszowianka Kaszów 2-2 Cracovia II 2 września, 17:00
k. 3-4
Robert Stanula 71, Sebastian Sobótka 90 - Dawid Surma 63, Marcin Szymczak 75

V runda - 16 września
(Losowanie - 28 sierpnia 2015 - siedziba PPN Kraków)

TS Węgrzce 1-0 Michałowianka Michałowice 16 września, 16:30
Grzegorz Silczuk 46 (s)
Błękitni Modlnica 2-4 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 15 września, 16:30
Krzysztof Szumiec 27, Kamil Mrózek 62 - Mateusz Gamrot 21, Michał Guja 39, 52, Michał Nawrot 49
Clepardia Kraków 0-1 Grębałowianka Kraków 16 września, 16:30
Jakub Rajca 38
Słomniczanka Słomniki 0-3 Jutrzenka Giebułtów 16 września, 16:30
Tomasz Kaczor 19, Szymon Kiwacki 70, Paweł Wojdała 81
KS Rybitwy (Kraków) 0-10 Garbarnia Kraków 16 września, 16:30
Marcin Siedlarz 22, 31, 61, 74, Marcin Cygnarowicz 34, Michał Kozik 41, Patryk Serafin 54, Michał Górecki 64, 89, Antoni Jaroszyński 71
Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 5-2 Wisła II Kraków 15 września, 16:30
Szymon Bruzda 11, Adam Wędzony 19, 63, Piotr Wajda 29, Tomasz Szczytyński 68 - Jakub Dziubas 32, Kevin Kuźba 43
Lot Balice 1-4 Cracovia II 16 września, 16:30
Wojciech Sapalski 62 (k) - Mariusz Panek 12, Hubert Król 64, Eryk Ceglarz 90, Marcin Szymczak 90
Prokocim Kraków 2-3 Wiślanie Jaśkowice 15 września, 16:30
Piotr Gołdowski 60, Piotr Sierant 86 - Rafał Meus 36, Grzegorz Labut 46, Patryk Kowalówka 76

1/4 finału - 11 listopada
(Losowanie - 25 września 2015 - siedziba PPN Kraków)

TS Węgrzce 1-2 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 3 listopada, 15:00
Piotr Antas 82 - Jakub Ochman 69, 84
w pierwotnym terminie (13 października, 15:30) odwołany z powodu złego stanu boiska
Grębałowianka Kraków 1-1 Jutrzenka Giebułtów 11 listopada, 11:00
k. 4-5
Piotr Krawczyk 30 - Arkadiusz Kardas 70
Cracovia II 0-3 Garbarnia Kraków 25 listopada, 13:00 (50)
(wo)
Marcin Szymczak 52, 59 - Marcin Siedlarz 31, Mateusz Pawłowicz 85, Mariusz Stokłosa 90
na bocznym boisku Garbarni / na boisku 2-3; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wiślanie Jaśkowice 4-1 Orzeł Piaski Wielkie (Kraków) 11 listopada, 11:00
Paweł Osiecki 8, Michał Morawski 75, 76, Konrad Kuliszewski 85 - Przemysław Kapera 25

1/2 finału - 30 marca
(Losowanie - 25 września 2015 - siedziba PPN Kraków)

Jutrzenka Giebułtów 3-0 Hutnik Nowa Huta (Kraków) 30 marca, 16:30
(wo)
Arkadiusz Kardas 51 - Mariusz Sierakowski 49, Jerzy Kołakowski 90
na boisku 1-2; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Wiślanie Jaśkowice 1-2 Garbarnia Kraków 30 marca, 16:30
Dawid Węgrzyn 30 - Karol Kostrubała 20, Michał Kitliński 76
w Skawinie

Finał - 13 kwietnia

Jutrzenka Giebułtów 1-1 Garbarnia Kraków 13 kwietnia, 17:00
k. 4-5
Krzysztof Michalec 83 (k) - Marcin Cygnarowicz 69

Puchar Polski 2015/2016 (Małopolski ZPN - Kraków)

Puchar Polski 2015/2016 (Małopolski ZPN - Kraków - Myślenice)
Puchar Polski 2015/2016 (Małopolski ZPN - Kraków - Olkusz)
Puchar Polski 2015/2016 (Małopolski ZPN - Kraków - Wieliczka)

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas