[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2015/2016, grupa: Bydgoszcz IV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zootechnik Kołuda Wielka 24 62 19 5 0 87-23 11 1 0 55-10 8 4 0 32-13
2.  Cukrownik Tuczno 24 55 17 4 3 79-18 8 3 1 29-5 9 1 2 50-13
3.  Pałuczanka Żnin 24 53 17 2 5 68-26 10 0 2 39-12 7 2 3 29-14
4.  LZS Jadowniki 24 49 16 1 7 81-43 9 0 3 35-18 7 1 4 46-25
5.  Notecianka II Pakość 24 43 13 4 7 82-41 7 3 2 59-18 6 1 5 23-23
6.  Hermes Radłowo 24 37 11 4 9 67-58 7 2 3 41-24 4 2 6 26-34
7.  LZS Kościelec Kujawski 24 30 9 3 12 53-60 5 1 6 27-31 4 2 6 26-29
8.  Olimpia Dąbrowa 24 28 9 1 14 54-74 5 1 6 38-28 4 0 8 16-46 2 3 1 0 1 5-5
9.  LZS Grochowiska Księże 24 28 9 1 14 53-56 7 1 4 34-20 2 0 10 19-36 2 3 1 0 1 5-5
10.  LZS Wielowieś 24 24 7 3 14 44-76 4 2 6 24-38 3 1 8 20-38
11.  Pogoń II Mogilno 24 21 6 3 15 48-78 5 1 6 29-26 1 2 9 19-52 2 2 0 2 0 4-4
12.  Promień Szczepanowo 24 21 6 3 15 34-67 3 2 7 19-27 3 1 8 15-40 2 2 0 2 0 4-4
13.  Błyskawica Broniewice 24 0 0 0 24 8-138 0 0 12 6-66 0 0 12 2-72
Cuiavia II Inowrocław wycofała się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Błyskawica Broniewice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Zootechnik Kołuda Wielka    5-2 0-0 4-2 2-1 3-1 5-1 5-0 5-1 3-1 6-1 4-0 13-0 
 2 Cukrownik Tuczno0-0     1-0 5-0 0-1 0-0 2-2 4-1 1-0 4-0 5-1 4-0 3-0* 
 3 Pałuczanka Żnin1-2 0-3*     3-2 3-0* 3-1 3-0* 3-0 4-2 2-1 6-1 4-0 7-0 
 4 LZS Jadowniki1-2 1-5 2-3     5-0 6-3 3-0* 1-0 1-0 5-1 4-3 3-1 3-0* 
 5 Notecianka II Pakość2-2 3-1 0-5 1-6     6-2 4-0 16-0 3-0* 1-1 1-1 5-0 17-0 
 6 Hermes Radłowo0-5 1-1 1-3 2-2 1-4     6-3 5-2 7-1 3-0* 8-2 4-1 3-0* 
 7 LZS Kościelec Kujawski0-2 0-9 2-2 2-5 0-3* 4-2     3-1 2-3 1-2 3-0* 7-1 3-1 
 8 Olimpia Dąbrowa3-5 0-1 2-4 3-2 2-0 2-4 2-2     4-0 1-4 5-1 3-4 11-1 
 9 LZS Grochowiska Księże3-3 2-3 2-0 0-6 3-1 3-0* 1-2 5-1     6-0* 6-2 0-2 3-0* 
 10 LZS Wielowieś1-3 0-4 0-6 3-7 1-1 3-3 1-7 2-4 3-2     5-1 2-0 3-0* 
 11 Pogoń II Mogilno1-4 0-1 4-1 0-5 3-4 2-3 1-0 2-3 5-3 6-0     2-2 3-0* 
 12 Promień Szczepanowo1-1 0-2 0-2 0-3* 3-5 2-4 1-6 0-1 1-0 6-1 2-2     3-0* 
 13 Błyskawica Broniewice0-3* 1-18 0-3* 2-6 0-3* 0-3* 0-3* 0-3* 0-7 0-9 1-4 2-4     

REKLAMA

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Pauza: LZS Wielowieś.
 
LZS Grochowiska Księże 3-0 Hermes Radłowo 22 sierpnia, 16:30
(wo)
na boisku 3-1
Olimpia Dąbrowa 3-5 Zootechnik Kołuda Wielka 22 sierpnia, 17:00
Cukrownik Tuczno 5-1 Pogoń II Mogilno 22 sierpnia, 15:00
Pałuczanka Żnin 7-0 Błyskawica Broniewice 23 sierpnia, 17:00
LZS Jadowniki 5-0 Notecianka II Pakość 23 sierpnia, 11:00
LZS Kościelec Kujawski 7-1 Promień Szczepanowo 22 sierpnia, 18:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Pauza: Hermes Radłowo.
 
Promień Szczepanowo 6-1 LZS Wielowieś 29 sierpnia, 17:30
Notecianka II Pakość 4-0 LZS Kościelec Kujawski 30 sierpnia, 11:00
Błyskawica Broniewice 2-6 LZS Jadowniki 30 sierpnia, 10:30
w Janikowie
Pogoń II Mogilno 4-1 Pałuczanka Żnin 29 sierpnia, 15:00
Zootechnik Kołuda Wielka 5-2 Cukrownik Tuczno 30 sierpnia, 17:00
LZS Grochowiska Księże 5-1 Olimpia Dąbrowa 29 sierpnia, 16:30

Kolejka 3 - 5-6 września

Pauza: Promień Szczepanowo.
 
Olimpia Dąbrowa 2-4 Hermes Radłowo 6 września, 13:00
Cukrownik Tuczno 1-0 LZS Grochowiska Księże 5 września, 17:00
Pałuczanka Żnin 1-2 Zootechnik Kołuda Wielka 5 września, 15:00
LZS Jadowniki 4-3 Pogoń II Mogilno 6 września, 11:00
LZS Kościelec Kujawski 3-1 Błyskawica Broniewice 5 września, 17:00
LZS Wielowieś 1-1 Notecianka II Pakość 6 września, 11:30
w Kościelcu Kujawskim

Kolejka 4 - 12-13 września

Pauza: Notecianka II Pakość.
 
Hermes Radłowo 4-1 Promień Szczepanowo 12 września, 17:00
Błyskawica Broniewice 0-9 LZS Wielowieś 13 września, 10:30
Pogoń II Mogilno 1-0 LZS Kościelec Kujawski 12 września, 15:00
Zootechnik Kołuda Wielka 4-2 LZS Jadowniki 13 września, 15:00
LZS Grochowiska Księże 2-0 Pałuczanka Żnin 12 września, 16:30
Olimpia Dąbrowa 0-1 Cukrownik Tuczno 13 września, 13:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Pauza: Błyskawica Broniewice.
 
Cukrownik Tuczno 0-0 Hermes Radłowo 19 września, 17:00
Pałuczanka Żnin 3-0 Olimpia Dąbrowa 19 września, 15:00
LZS Jadowniki 1-0 LZS Grochowiska Księże 20 września, 11:00
LZS Kościelec Kujawski 0-2 Zootechnik Kołuda Wielka 19 września, 16:00
LZS Wielowieś 5-1 Pogoń II Mogilno 20 września, 11:30
Promień Szczepanowo 3-5 Notecianka II Pakość 19 września, 16:30

Kolejka 6 - 26-27 września

Pauza: Pogoń II Mogilno.
 
Hermes Radłowo 1-4 Notecianka II Pakość 26 września, 16:00
Błyskawica Broniewice 2-4 Promień Szczepanowo 27 września, 16:00
w Janikowie
Zootechnik Kołuda Wielka 3-1 LZS Wielowieś 27 września, 15:00
LZS Grochowiska Księże 1-2 LZS Kościelec Kujawski 27 września, 11:00
Olimpia Dąbrowa 3-2 LZS Jadowniki 27 września, 13:00
Cukrownik Tuczno 1-0 Pałuczanka Żnin 26 września, 15:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Pauza: Zootechnik Kołuda Wielka.
 
Pałuczanka Żnin 3-1 Hermes Radłowo 3 października, 15:00
LZS Jadowniki 1-5 Cukrownik Tuczno 4 października, 11:00
LZS Kościelec Kujawski 3-1 Olimpia Dąbrowa 3 października, 15:00
LZS Wielowieś 3-2 LZS Grochowiska Księże 4 października, 11:30
Promień Szczepanowo 2-2 Pogoń II Mogilno 3 października, 16:30
Notecianka II Pakość 17-0 Błyskawica Broniewice 4 października, 11:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Pauza: LZS Grochowiska Księże.
 
Hermes Radłowo 3-0 Błyskawica Broniewice 10 października, 15:00
(wo)
mecz przerwany w I połowie przy stanie 2-0 z powodu zdekompletowania zespołu gości
Pogoń II Mogilno 3-4 Notecianka II Pakość 10 października, 13:00
w Dąbrówce
Zootechnik Kołuda Wielka 4-0 Promień Szczepanowo 10 października, 16:00
Olimpia Dąbrowa 1-4 LZS Wielowieś 10 października, 16:00
Cukrownik Tuczno 2-2 LZS Kościelec Kujawski 10 października, 15:00
Pałuczanka Żnin 3-2 LZS Jadowniki 10 października, 15:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Pauza: Olimpia Dąbrowa.
 
LZS Jadowniki 6-3 Hermes Radłowo 18 października, 11:00
LZS Kościelec Kujawski 2-2 Pałuczanka Żnin 17 października, 15:00
LZS Wielowieś 0-4 Cukrownik Tuczno 18 października, 11:30
Promień Szczepanowo 1-0 LZS Grochowiska Księże 17 października, 15:00
Notecianka II Pakość 2-2 Zootechnik Kołuda Wielka 18 października, 11:00
Błyskawica Broniewice 1-4 Pogoń II Mogilno 18 października, 15:00
w Janikowie

Kolejka 10 - 24-25 października

Pauza: Cukrownik Tuczno.
 
Hermes Radłowo 8-2 Pogoń II Mogilno 24 października, 15:00
Zootechnik Kołuda Wielka 13-0 Błyskawica Broniewice 24 października, 11:00
LZS Grochowiska Księże 3-1 Notecianka II Pakość 24 października, 15:00
Olimpia Dąbrowa 3-4 Promień Szczepanowo 25 października, 13:00
Pałuczanka Żnin 2-1 LZS Wielowieś 24 października, 14:00
LZS Jadowniki 3-0 LZS Kościelec Kujawski 25 października, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Pauza: Pałuczanka Żnin.
 
LZS Kościelec Kujawski 4-2 Hermes Radłowo 7 listopada, 14:00
LZS Wielowieś 3-7 LZS Jadowniki 8 listopada, 11:30
Promień Szczepanowo 0-2 Cukrownik Tuczno 8 listopada, 14:00
Notecianka II Pakość 16-0 Olimpia Dąbrowa 8 listopada, 11:00
Błyskawica Broniewice 0-7 LZS Grochowiska Księże 8 listopada, 14:00
w Janikowie / przerwany po I połowie przy stanie 0-7 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy; uznano wynik z boiska
Pogoń II Mogilno 1-4 Zootechnik Kołuda Wielka 7 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 11 listopada

Pauza: LZS Jadowniki.
 
Hermes Radłowo 0-5 Zootechnik Kołuda Wielka 11 listopada, 14:00
LZS Grochowiska Księże 6-2 Pogoń II Mogilno 11 listopada, 11:00
Olimpia Dąbrowa 11-1 Błyskawica Broniewice 11 listopada, 15:00
Cukrownik Tuczno 0-1 Notecianka II Pakość 11 listopada, 11:00
Pałuczanka Żnin 4-0 Promień Szczepanowo 11 listopada, 13:00
LZS Kościelec Kujawski 1-2 LZS Wielowieś 11 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Pauza: LZS Kościelec Kujawski.
 
LZS Wielowieś 3-3 Hermes Radłowo 15 listopada, 11:30
Promień Szczepanowo 0-3 LZS Jadowniki 15 listopada, 14:00
(wo)
nie odbył się; gospodarze nie posiadali ważnych kart zdrowia
Notecianka II Pakość 0-5 Pałuczanka Żnin 15 listopada, 11:00
Błyskawica Broniewice 1-18 Cukrownik Tuczno 14 listopada, 14:00
w Janikowie
Pogoń II Mogilno 2-3 Olimpia Dąbrowa 14 listopada, 13:00
Zootechnik Kołuda Wielka 5-1 LZS Grochowiska Księże 14 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Pauza: LZS Wielowieś.
 
Hermes Radłowo 7-1 LZS Grochowiska Księże 2 kwietnia, 16:00
Zootechnik Kołuda Wielka 5-0 Olimpia Dąbrowa 3 kwietnia, 11:00
Pogoń II Mogilno 0-1 Cukrownik Tuczno 3 kwietnia, 16:00
w Dąbrówce
Błyskawica Broniewice 0-3 Pałuczanka Żnin
(wo)
Notecianka II Pakość 1-6 LZS Jadowniki 3 kwietnia, 17:00
Promień Szczepanowo 1-6 LZS Kościelec Kujawski 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Pauza: Hermes Radłowo.
 
LZS Wielowieś 2-0 Promień Szczepanowo 10 kwietnia, 11:30
LZS Kościelec Kujawski 0-3 Notecianka II Pakość 9 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 3-2
LZS Jadowniki 3-0 Błyskawica Broniewice
(wo)
Pałuczanka Żnin 6-1 Pogoń II Mogilno 9 kwietnia, 15:00
Cukrownik Tuczno 0-0 Zootechnik Kołuda Wielka 9 kwietnia, 15:00
Olimpia Dąbrowa 4-0 LZS Grochowiska Księże 10 kwietnia, 13:00

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Pauza: Promień Szczepanowo.
 
Hermes Radłowo 5-2 Olimpia Dąbrowa 16 kwietnia, 16:00
LZS Grochowiska Księże 2-3 Cukrownik Tuczno 16 kwietnia, 16:00
Zootechnik Kołuda Wielka 0-0 Pałuczanka Żnin 16 kwietnia, 12:00
Pogoń II Mogilno 0-5 LZS Jadowniki 17 kwietnia, 16:00
Błyskawica Broniewice 0-3 LZS Kościelec Kujawski
(wo)
Notecianka II Pakość 1-1 LZS Wielowieś 17 kwietnia, 11:00

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Pauza: Notecianka II Pakość.
 
Promień Szczepanowo 2-4 Hermes Radłowo 23 kwietnia, 17:00
LZS Wielowieś 3-0 Błyskawica Broniewice
(wo)
LZS Kościelec Kujawski 3-0 Pogoń II Mogilno 23 kwietnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
LZS Jadowniki 1-2 Zootechnik Kołuda Wielka 24 kwietnia, 11:00
Pałuczanka Żnin 4-2 LZS Grochowiska Księże 23 kwietnia, 15:00
Cukrownik Tuczno 4-1 Olimpia Dąbrowa 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Błyskawica Broniewice.
 
Hermes Radłowo 1-1 Cukrownik Tuczno 30 kwietnia, 16:00
Olimpia Dąbrowa 2-4 Pałuczanka Żnin 30 kwietnia, 16:00
LZS Grochowiska Księże 0-6 LZS Jadowniki 30 kwietnia, 16:00
Zootechnik Kołuda Wielka 5-1 LZS Kościelec Kujawski 30 kwietnia, 15:00
Pogoń II Mogilno 6-0 LZS Wielowieś 1 maja, 16:00
Notecianka II Pakość 5-0 Promień Szczepanowo 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 19 - 7-8 maja

Pauza: Pogoń II Mogilno.
 
Notecianka II Pakość 6-2 Hermes Radłowo 8 maja, 17:00
Promień Szczepanowo 3-0 Błyskawica Broniewice
(wo)
LZS Wielowieś 1-3 Zootechnik Kołuda Wielka 8 maja, 11:30
LZS Kościelec Kujawski 2-3 LZS Grochowiska Księże 7 maja, 17:00
LZS Jadowniki 1-0 Olimpia Dąbrowa 8 maja, 11:00
Pałuczanka Żnin 0-3 Cukrownik Tuczno 7 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-0

Kolejka 20 - 14-15 maja

Pauza: Zootechnik Kołuda Wielka.
 
Hermes Radłowo 1-3 Pałuczanka Żnin 14 maja, 16:00
Cukrownik Tuczno 5-0 LZS Jadowniki 14 maja, 15:00
Olimpia Dąbrowa 2-2 LZS Kościelec Kujawski 15 maja, 13:00
LZS Grochowiska Księże 6-0 LZS Wielowieś 14 maja, 16:00
(wo)
mecz przerwany w 65. minucie przy stanie 6-2 z powodu niesportowego zachowania zawodnika gości
Pogoń II Mogilno 2-2 Promień Szczepanowo 15 maja, 16:00
Błyskawica Broniewice 0-3 Notecianka II Pakość
(wo)

Kolejka 21 - 21-22 maja

Pauza: LZS Grochowiska Księże.
 
Błyskawica Broniewice 0-3 Hermes Radłowo
(wo)
Notecianka II Pakość 1-1 Pogoń II Mogilno 22 maja, 17:00
Promień Szczepanowo 1-1 Zootechnik Kołuda Wielka 21 maja, 17:00
LZS Wielowieś 2-4 Olimpia Dąbrowa 22 maja, 11:30
LZS Kościelec Kujawski 0-9 Cukrownik Tuczno 21 maja, 17:00
LZS Jadowniki 2-3 Pałuczanka Żnin 21 maja, 16:00

Kolejka 22 - 28-29 maja

Pauza: Olimpia Dąbrowa.
 
Hermes Radłowo 2-2 LZS Jadowniki 28 maja, 16:00
Pałuczanka Żnin 3-0 LZS Kościelec Kujawski 28 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Cukrownik Tuczno 4-0 LZS Wielowieś 28 maja, 15:00
LZS Grochowiska Księże 0-2 Promień Szczepanowo 28 maja, 16:00
Zootechnik Kołuda Wielka 2-1 Notecianka II Pakość 28 maja, 16:00
Pogoń II Mogilno 3-0 Błyskawica Broniewice
(wo)

Kolejka 23 - 4-5 czerwca

Pauza: Cukrownik Tuczno.
 
Pogoń II Mogilno 2-3 Hermes Radłowo 5 czerwca, 16:00
Błyskawica Broniewice 0-3 Zootechnik Kołuda Wielka
(wo)
Notecianka II Pakość 3-0 LZS Grochowiska Księże 5 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Promień Szczepanowo 0-1 Olimpia Dąbrowa 4 czerwca, 17:00
LZS Wielowieś 0-6 Pałuczanka Żnin 5 czerwca, 11:30
LZS Kościelec Kujawski 2-5 LZS Jadowniki 4 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 11-12 czerwca

Pauza: Pałuczanka Żnin.
 
Hermes Radłowo 6-3 LZS Kościelec Kujawski 11 czerwca, 16:00
LZS Jadowniki 5-1 LZS Wielowieś 12 czerwca, 11:00
Cukrownik Tuczno 4-0 Promień Szczepanowo 11 czerwca, 15:00
Olimpia Dąbrowa 2-0 Notecianka II Pakość 12 czerwca, 13:00
LZS Grochowiska Księże 3-0 Błyskawica Broniewice
(wo)
Zootechnik Kołuda Wielka 6-1 Pogoń II Mogilno 11 czerwca, 15:00

Kolejka 25 - 18-19 czerwca

Pauza: LZS Jadowniki.
 
Zootechnik Kołuda Wielka 3-1 Hermes Radłowo 18 czerwca, 15:00
Pogoń II Mogilno 5-3 LZS Grochowiska Księże 19 czerwca, 16:00
Błyskawica Broniewice 0-3 Olimpia Dąbrowa
(wo)
Notecianka II Pakość 3-1 Cukrownik Tuczno 19 czerwca, 11:00
Promień Szczepanowo 0-2 Pałuczanka Żnin 18 czerwca, 16:00
LZS Wielowieś 1-7 LZS Kościelec Kujawski 19 czerwca, 11:30

REKLAMA

Kolejka 26 - 25-26 czerwca

Pauza: LZS Kościelec Kujawski.
 
Hermes Radłowo 3-0 LZS Wielowieś 25 czerwca, 17:30
(wo)
goście nie dojechali
LZS Jadowniki 3-1 Promień Szczepanowo 25 czerwca, 13:00
Pałuczanka Żnin 3-0 Notecianka II Pakość 25 czerwca, 17:00
(wo)
odwołany
Cukrownik Tuczno 3-0 Błyskawica Broniewice
(wo)
Olimpia Dąbrowa 5-1 Pogoń II Mogilno 26 czerwca, 13:00
LZS Grochowiska Księże 3-3 Zootechnik Kołuda Wielka 26 czerwca, 18:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas