[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2015/2016, grupa: Bydgoszcz V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orłowianka Orłowo 26 60 19 3 4 86-36 11 1 1 42-11 8 2 3 44-25
2.  Mikrus Szadłowice 26 53 16 5 5 88-35 10 2 1 54-11 6 3 4 34-24 2 3 1 0 1 8-4
3.  Kujawy Kozy 26 53 17 2 7 87-54 10 0 3 48-26 7 2 4 39-28 2 3 1 0 1 4-8
4.  Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 26 50 15 5 6 73-36 7 3 3 41-17 8 2 3 32-19
5.  Tarant Wójcin 26 45 13 6 7 60-47 9 2 2 31-18 4 4 5 29-29
6.  Fregata Polanowice 26 43 12 7 7 65-53 9 3 1 43-20 3 4 6 22-33
7.  Unia Leszcze 26 39 12 3 11 62-44 7 2 4 36-20 5 1 7 26-24 2 3 1 0 1 4-3
8.  Kolorowi Krusza Zamkowa 26 39 12 3 11 54-54 9 1 3 36-20 3 2 8 18-34 2 3 1 0 1 3-4
9.  Noteć Inowrocław 26 31 9 4 13 29-46 5 4 4 13-17 4 0 9 16-29
10.  Iskra Sikorowo 26 29 9 2 15 39-76 5 1 7 19-30 4 1 8 20-46
11.  Grom Ostrowo 26 26 7 5 14 49-65 6 4 3 37-24 1 1 11 12-41
12.  Kujawiak Sukowy 26 22 6 4 16 45-85 4 0 9 24-41 2 4 7 21-44
13.  Gopło Kościeszki 26 19 6 1 19 41-89 4 1 8 26-46 2 0 11 15-43
14.  Arkadia Jaksice 26 10 2 4 20 17-75 2 3 8 12-32 0 1 12 5-43
Arkadia Jaksice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orłowianka Orłowo    3-0 3-0 2-4 3-2 2-2 2-0 4-1 1-0 7-0* 2-0 7-2 3-0 3-0* 
 2 Mikrus Szadłowice5-3     5-0 4-0 1-2 1-1 4-0 3-0* 5-0 2-2 5-1 10-2 4-0 5-0 
 3 Kujawy Kozy1-5 4-3     1-2 4-1 4-2 4-3 5-0 4-2 6-4 1-2 3-0* 6-1 5-1 
 4 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie3-4 2-2 2-3     1-1 3-0 3-0 3-0 1-0 5-0 3-3 2-3 9-0 4-1 
 5 Tarant Wójcin2-1 2-3 2-2 2-1     2-1 2-1 4-3 3-1 1-2 4-1 2-2 2-0 3-0* 
 6 Fregata Polanowice3-2 4-2 3-3 0-3 3-3     3-1 4-2 3-0 6-1 5-0 2-2 4-1 3-0* 
 7 Unia Leszcze2-4 1-2 3-0 2-2 4-4 1-3     2-3 3-0* 7-1 3-0 3-0* 3-1 2-0 
 8 Kolorowi Krusza Zamkowa1-3 2-1 3-0 2-1 2-1 7-4 0-2     1-2 5-1 6-1 2-0 2-1 3-3 
 9 Noteć Inowrocław2-2 0-1 1-6 0-4 0-2 0-0 0-0 0-0     1-0 2-0 3-2 1-0 3-0* 
 10 Iskra Sikorowo0-5 2-2 0-3 3-6 3-2 0-5 0-1 2-0 0-4     2-1 0-1 4-0 3-0* 
 11 Grom Ostrowo0-3 2-2 2-4 2-2 3-2 6-0 3-0 1-1 5-0 2-3     5-5 3-2 3-0* 
 12 Kujawiak Sukowy2-5 0-9 3-4 0-2 1-4 1-3 3-4 3-1 1-0 1-2 4-1     2-6 3-0* 
 13 Gopło Kościeszki2-5 2-4 1-11 1-2 1-2 6-1 0-11 3-4 1-3 3-1 3-2 0-0     3-0 
 14 Arkadia Jaksice2-2 0-3* 0-3* 0-3* 3-3 0-0 0-3* 0-3* 1-4 0-3* 1-0 5-2 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Kolorowi Krusza Zamkowa 3-3 Arkadia Jaksice 23 sierpnia, 10:00
Mikrus Szadłowice 1-1 Fregata Polanowice 23 sierpnia, 17:00
Kujawy Kozy 1-5 Orłowianka Orłowo 23 sierpnia, 11:00
w Piotrkowie Kujawskim
Gopło Kościeszki 1-2 Tarant Wójcin 23 sierpnia, 15:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 2-3 Kujawiak Sukowy 23 sierpnia, 17:00
Unia Leszcze 3-0 Grom Ostrowo 23 sierpnia, 17:00
Iskra Sikorowo 0-4 Noteć Inowrocław 23 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Arkadia Jaksice 1-4 Noteć Inowrocław 30 sierpnia, 16:00
Grom Ostrowo 2-3 Iskra Sikorowo 30 sierpnia, 14:00
Kujawiak Sukowy 3-4 Unia Leszcze 29 sierpnia, 17:00
w Polanowicach
Tarant Wójcin 2-1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 30 sierpnia, 11:00
Orłowianka Orłowo 3-0 Gopło Kościeszki 30 sierpnia, 13:00
Fregata Polanowice 3-3 Kujawy Kozy 30 sierpnia, 17:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 2-1 Mikrus Szadłowice 30 sierpnia, 10:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Mikrus Szadłowice 5-0 Arkadia Jaksice 6 września, 16:00
Kujawy Kozy 5-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 6 września, 11:00
w Piotrkowie Kujawskim
Gopło Kościeszki 6-1 Fregata Polanowice 6 września, 15:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3-4 Orłowianka Orłowo 6 września, 16:30
Unia Leszcze 4-4 Tarant Wójcin 6 września, 15:00
Iskra Sikorowo 0-1 Kujawiak Sukowy 6 września, 11:00
Noteć Inowrocław 2-0 Grom Ostrowo 5 września, 17:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Arkadia Jaksice 1-0 Grom Ostrowo 13 września, 15:00
Kujawiak Sukowy 1-0 Noteć Inowrocław 13 września, 15:00
Tarant Wójcin 1-2 Iskra Sikorowo 13 września, 11:00
Orłowianka Orłowo 2-0 Unia Leszcze 13 września, 15:00
Fregata Polanowice 0-3 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 13 września, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 2-1 Gopło Kościeszki 12 września, 17:00
Mikrus Szadłowice 5-0 Kujawy Kozy 13 września, 16:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Kujawy Kozy 5-1 Arkadia Jaksice 20 września, 11:00
w Piotrkowie Kujawskim
Gopło Kościeszki 2-4 Mikrus Szadłowice 20 września, 15:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 20 września, 16:00
Unia Leszcze 1-3 Fregata Polanowice 20 września, 15:00
Iskra Sikorowo 0-5 Orłowianka Orłowo 20 września, 11:00
Noteć Inowrocław 0-2 Tarant Wójcin 19 września, 17:00
Grom Ostrowo 5-5 Kujawiak Sukowy 20 września, 14:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Arkadia Jaksice 5-2 Kujawiak Sukowy 27 września, 15:00
Tarant Wójcin 4-1 Grom Ostrowo 27 września, 11:00
Orłowianka Orłowo 1-0 Noteć Inowrocław 27 września, 15:00
Fregata Polanowice 6-1 Iskra Sikorowo 27 września, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 0-2 Unia Leszcze 27 września, 11:00
Mikrus Szadłowice 4-0 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 27 września, 15:00
Kujawy Kozy 6-1 Gopło Kościeszki 27 września, 11:00
w Piotrkowie Kujawskim

Kolejka 7 - 3-4 października

Gopło Kościeszki 3-0 Arkadia Jaksice 4 października, 15:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 2-3 Kujawy Kozy 4 października, 15:00
Unia Leszcze 1-2 Mikrus Szadłowice 4 października, 15:00
Iskra Sikorowo 2-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 4 października, 11:00
Noteć Inowrocław 0-0 Fregata Polanowice 3 października, 15:30
Grom Ostrowo 0-3 Orłowianka Orłowo 4 października, 14:00
Kujawiak Sukowy 1-4 Tarant Wójcin 4 października, 15:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Arkadia Jaksice 3-3 Tarant Wójcin 11 października, 11:00
Orłowianka Orłowo 7-2 Kujawiak Sukowy 11 października, 14:30
Fregata Polanowice 5-0 Grom Ostrowo 11 października, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-2 Noteć Inowrocław 11 października, 10:00
Mikrus Szadłowice 2-2 Iskra Sikorowo 11 października, 11:00
Kujawy Kozy 4-3 Unia Leszcze 11 października, 11:00
w Piotrkowie Kujawskim
Gopło Kościeszki 1-2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 10 października, 15:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 4-1 Arkadia Jaksice 18 października, 14:30
Unia Leszcze 3-1 Gopło Kościeszki 18 października, 15:00
Iskra Sikorowo 0-3 Kujawy Kozy 18 października, 11:00
Noteć Inowrocław 0-1 Mikrus Szadłowice 17 października, 11:00
Grom Ostrowo 1-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 18 października, 14:00
Kujawiak Sukowy 1-3 Fregata Polanowice 18 października, 15:00
Tarant Wójcin 2-1 Orłowianka Orłowo 18 października, 11:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Arkadia Jaksice 2-2 Orłowianka Orłowo 25 października, 11:00
Fregata Polanowice 3-3 Tarant Wójcin 25 października, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 2-0 Kujawiak Sukowy 25 października, 10:00
Mikrus Szadłowice 5-1 Grom Ostrowo 25 października, 14:00
Kujawy Kozy 4-2 Noteć Inowrocław 25 października, 10:00
w Piotrkowie Kujawskim
Gopło Kościeszki 3-1 Iskra Sikorowo 24 października, 15:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3-0 Unia Leszcze 25 października, 14:00

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Unia Leszcze 2-0 Arkadia Jaksice 8 listopada, 14:00
Iskra Sikorowo 3-6 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 8 listopada, 11:00
Noteć Inowrocław 1-0 Gopło Kościeszki 7 listopada, 13:00
Grom Ostrowo 2-4 Kujawy Kozy 8 listopada, 14:00
Kujawiak Sukowy 0-9 Mikrus Szadłowice 8 listopada, 11:00
Tarant Wójcin 4-3 Kolorowi Krusza Zamkowa 8 listopada, 11:00
Orłowianka Orłowo 2-2 Fregata Polanowice 8 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 11 listopada

Arkadia Jaksice 0-0 Fregata Polanowice 11 listopada, 14:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 1-3 Orłowianka Orłowo 11 listopada, 10:00
Mikrus Szadłowice 1-2 Tarant Wójcin 11 listopada, 14:00
Kujawy Kozy 3-0 Kujawiak Sukowy 11 listopada, 11:00
(wo)
w Piotrkowie Kujawskim / nie odbył się
Gopło Kościeszki 3-2 Grom Ostrowo 11 listopada, 14:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1-0 Noteć Inowrocław 11 listopada, 13:30
Unia Leszcze 7-1 Iskra Sikorowo 11 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Iskra Sikorowo 3-0 Arkadia Jaksice 15 listopada, 11:00
(wo)
na boisku 0-1
Noteć Inowrocław 0-0 Unia Leszcze 15 listopada, 13:30
Grom Ostrowo 2-2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 15 listopada, 13:00
Kujawiak Sukowy 2-6 Gopło Kościeszki 15 listopada, 14:00
Tarant Wójcin 2-2 Kujawy Kozy 15 listopada, 11:00
Orłowianka Orłowo 3-0 Mikrus Szadłowice 15 listopada, 12:00
Fregata Polanowice 4-2 Kolorowi Krusza Zamkowa 15 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Arkadia Jaksice 0-3 Kolorowi Krusza Zamkowa
(wo)
Fregata Polanowice 4-2 Mikrus Szadłowice 2 kwietnia, 16:00
Orłowianka Orłowo 3-0 Kujawy Kozy 3 kwietnia, 14:00
Tarant Wójcin 2-0 Gopło Kościeszki 3 kwietnia, 11:00
Kujawiak Sukowy 0-2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3 kwietnia, 16:15
Grom Ostrowo 3-0 Unia Leszcze 3 kwietnia, 15:00
Noteć Inowrocław 1-0 Iskra Sikorowo 3 kwietnia, 12:00

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Noteć Inowrocław 3-0 Arkadia Jaksice
(wo)
Iskra Sikorowo 2-1 Grom Ostrowo 10 kwietnia, 11:00
Unia Leszcze 3-0 Kujawiak Sukowy 10 kwietnia, 15:00
(wo)
na boisku 0-1
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 1-1 Tarant Wójcin 10 kwietnia, 17:00
Gopło Kościeszki 2-5 Orłowianka Orłowo 10 kwietnia, 16:00
Kujawy Kozy 4-2 Fregata Polanowice 10 kwietnia, 14:30
w Piotrkowie Kujawskim
Mikrus Szadłowice 3-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 9 kwietnia, 17:00
(wo)
w Orłowie / nie odbył się

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Arkadia Jaksice 0-3 Mikrus Szadłowice
(wo)
Kolorowi Krusza Zamkowa 3-0 Kujawy Kozy 17 kwietnia, 11:00
Fregata Polanowice 4-1 Gopło Kościeszki 17 kwietnia, 17:00
Orłowianka Orłowo 2-4 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 17 kwietnia, 14:00
Tarant Wójcin 2-1 Unia Leszcze 17 kwietnia, 11:00
Kujawiak Sukowy 1-2 Iskra Sikorowo 17 kwietnia, 16:15
Grom Ostrowo 5-0 Noteć Inowrocław 17 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Grom Ostrowo 3-0 Arkadia Jaksice
(wo)
Noteć Inowrocław 3-2 Kujawiak Sukowy 24 kwietnia, 11:00
Iskra Sikorowo 3-2 Tarant Wójcin 24 kwietnia, 11:00
Unia Leszcze 2-4 Orłowianka Orłowo 23 kwietnia, 17:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3-0 Fregata Polanowice 24 kwietnia, 17:00
Gopło Kościeszki 3-4 Kolorowi Krusza Zamkowa 24 kwietnia, 16:00
Kujawy Kozy 4-3 Mikrus Szadłowice 24 kwietnia, 11:00
w Piotrkowie Kujawskim

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Arkadia Jaksice 0-3 Kujawy Kozy
(wo)
Mikrus Szadłowice 4-0 Gopło Kościeszki 1 maja, 11:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 2-1 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 30 kwietnia, 17:00
Fregata Polanowice 3-1 Unia Leszcze 30 kwietnia, 16:00
Orłowianka Orłowo 7-0 Iskra Sikorowo 1 maja, 14:30
(wo)
na boisku 7-2
Tarant Wójcin 3-1 Noteć Inowrocław 1 maja, 11:00
Kujawiak Sukowy 4-1 Grom Ostrowo 1 maja, 16:15

Kolejka 19 - 7-8 maja

Kujawiak Sukowy 3-0 Arkadia Jaksice
(wo)
Grom Ostrowo 3-2 Tarant Wójcin 8 maja, 17:30
Noteć Inowrocław 2-2 Orłowianka Orłowo 8 maja, 11:00
Iskra Sikorowo 0-5 Fregata Polanowice 8 maja, 11:00
Unia Leszcze 2-3 Kolorowi Krusza Zamkowa 7 maja, 18:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 2-2 Mikrus Szadłowice 7 maja, 16:00
Gopło Kościeszki 1-11 Kujawy Kozy 8 maja, 16:00

Kolejka 20 - 14-15 maja

Arkadia Jaksice 0-3 Gopło Kościeszki
(wo)
Kujawy Kozy 1-2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 15 maja, 16:00
Mikrus Szadłowice 4-0 Unia Leszcze 14 maja, 17:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 5-1 Iskra Sikorowo 14 maja, 17:00
Fregata Polanowice 3-0 Noteć Inowrocław 14 maja, 16:00
Orłowianka Orłowo 2-0 Grom Ostrowo 14 maja, 17:00
Tarant Wójcin 2-2 Kujawiak Sukowy 15 maja, 11:00

Kolejka 21 - 21-22 maja

Tarant Wójcin 3-0 Arkadia Jaksice
(wo)
Kujawiak Sukowy 2-5 Orłowianka Orłowo 22 maja, 16:15
Grom Ostrowo 6-0 Fregata Polanowice 22 maja, 17:30
Noteć Inowrocław 0-0 Kolorowi Krusza Zamkowa 21 maja, 17:00
Iskra Sikorowo 2-2 Mikrus Szadłowice 22 maja, 11:00
Unia Leszcze 3-0 Kujawy Kozy 22 maja, 15:00
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 9-0 Gopło Kościeszki 22 maja, 17:00

Kolejka 22 - 28-29 maja

Arkadia Jaksice 0-3 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie
(wo)
Gopło Kościeszki 0-11 Unia Leszcze 29 maja, 16:00
Kujawy Kozy 6-4 Iskra Sikorowo 28 maja, 17:00
Mikrus Szadłowice 5-0 Noteć Inowrocław 29 maja, 16:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 6-1 Grom Ostrowo 28 maja, 17:00
Fregata Polanowice 2-2 Kujawiak Sukowy 29 maja, 13:00
Orłowianka Orłowo 3-2 Tarant Wójcin 29 maja, 14:00

Kolejka 23 - 4-5 czerwca

Orłowianka Orłowo 3-0 Arkadia Jaksice
(wo)
Tarant Wójcin 2-1 Fregata Polanowice 5 czerwca, 11:00
Kujawiak Sukowy 3-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 5 czerwca, 16:15
Grom Ostrowo 2-2 Mikrus Szadłowice 5 czerwca, 17:30
Noteć Inowrocław 1-6 Kujawy Kozy 4 czerwca, 17:00
Iskra Sikorowo 4-0 Gopło Kościeszki 5 czerwca, 11:00
Unia Leszcze 2-2 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 5 czerwca, 15:00

Kolejka 24 - 11-12 czerwca

Arkadia Jaksice 0-3 Unia Leszcze
(wo)
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 5-0 Iskra Sikorowo 12 czerwca, 11:00
Gopło Kościeszki 1-3 Noteć Inowrocław 12 czerwca, 11:00
Kujawy Kozy 1-2 Grom Ostrowo 12 czerwca, 14:00
w Piotrkowie Kujawskim
Mikrus Szadłowice 10-2 Kujawiak Sukowy 11 czerwca, 17:00
Kolorowi Krusza Zamkowa 2-1 Tarant Wójcin 12 czerwca, 11:00
Fregata Polanowice 3-2 Orłowianka Orłowo 12 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 18-19 czerwca

Fregata Polanowice 3-0 Arkadia Jaksice
(wo)
Orłowianka Orłowo 4-1 Kolorowi Krusza Zamkowa 19 czerwca, 14:00
Tarant Wójcin 2-3 Mikrus Szadłowice 19 czerwca, 11:00
Kujawiak Sukowy 3-4 Kujawy Kozy 19 czerwca, 16:15
Grom Ostrowo 3-2 Gopło Kościeszki 19 czerwca, 17:30
Noteć Inowrocław 0-4 Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 18 czerwca, 17:00
Iskra Sikorowo 0-1 Unia Leszcze 18 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 25-26 czerwca

Arkadia Jaksice 0-3 Iskra Sikorowo
(wo)
Unia Leszcze 3-0 Noteć Inowrocław 25 czerwca, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z wyjazdu na mecz
Kujawskie Pogranicze Jeziora Wielkie 3-3 Grom Ostrowo 26 czerwca, 17:00
Gopło Kościeszki 0-0 Kujawiak Sukowy 26 czerwca, 16:00
Kujawy Kozy 4-1 Tarant Wójcin 26 czerwca, 11:00
Mikrus Szadłowice 5-3 Orłowianka Orłowo 25 czerwca, 18:30
Kolorowi Krusza Zamkowa 7-4 Fregata Polanowice 25 czerwca, 17:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: kujawsko-pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas