[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2015/2016, grupa: Żagań
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Czarni Drągowina 22 52 16 4 2 92-37 8 2 1 48-18 8 2 1 44-19
2.  Płomień Czerna 22 44 14 2 6 74-30 9 1 1 42-11 5 1 5 32-19 2 3 1 0 1 4-3
3.  LKP Stypułów 21 44 14 2 5 74-36 7 1 2 50-19 7 1 3 24-17 2 3 1 0 1 3-4
4.  Kwisa Trzebów 22 41 13 2 7 79-33 6 1 4 43-15 7 1 3 36-18
5.  Piast Wichów 22 38 12 2 8 49-43 7 1 3 32-21 5 1 5 17-22
6.  Raptus Dzikowice 22 35 10 5 7 52-59 7 1 3 33-19 3 4 4 19-40 2 4 1 1 0 6-3
7.  Czarni Przybymierz 22 35 10 5 7 76-53 5 4 2 41-14 5 1 5 35-39 2 1 0 1 1 3-6
8.  Zorza Brzeźnica 22 31 8 7 7 39-47 4 5 2 20-16 4 2 5 19-31
9.  Garbarnia Leszno Górne 22 19 5 4 13 36-81 2 3 6 25-35 3 1 7 11-46
10.  UKS Witków 21 17 4 5 12 63-80 3 1 7 37-44 1 4 5 26-36
11.  Husaria Niegosławice 22 14 3 5 14 31-75 2 2 7 15-22 1 3 7 16-53
12.  Victoria Siecieborzyce 22 1 0 1 21 25-116 0 0 11 14-56 0 1 10 11-60

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Czarni Drągowina    3-1 5-4 3-1 6-0 9-0 4-4 4-2 2-3 3-3 6-0 3-0* 
 2 Płomień Czerna1-3     2-0 2-0 2-1 5-2 2-1 7-0 4-0 3-3 8-0 6-1 
 3 LKP Stypułów1-4 3-2     4-4 3-1 4-1 3-6 3-1 15-0 8-0 6-0 
 4 Kwisa Trzebów1-1 2-4 0-1     1-3 10-0 6-1 6-1 0-1 7-1 5-1 5-1 
 5 Piast Wichów2-3 2-1 1-4 0-5     1-1 4-3 2-1 4-0 4-2 5-1 7-0 
 6 Raptus Dzikowice4-3 3-2 0-1 2-3 0-3     5-2 1-1 3-0 3-2 7-0 5-2 
 7 Czarni Przybymierz1-6 2-2 0-1 5-0 3-0* 1-1     2-2 10-0 2-2 2-0 13-0 
 8 Zorza Brzeźnica2-2 1-0 0-1 0-2 2-0 3-3 5-3     1-1 2-2 2-2 2-0 
 9 Garbarnia Leszno Górne3-4 0-7 1-2 0-6 2-2 2-2 1-2 2-3     6-2 1-1 7-4 
 10 UKS Witków2-5 2-9 7-3 2-3 1-2 3-5 4-5 3-4 4-2     5-5 4-1 
 11 Husaria Niegosławice0-4 0-1 1-1 0-2 1-2 1-2 3-4 0-2 3-0* 4-2     2-2 
 12 Victoria Siecieborzyce2-9 1-3 0-6 0-10 1-3 1-2 2-4 1-2 0-4 2-7 4-6     

REKLAMA

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Raptus Dzikowice 1-1 Zorza Brzeźnica 30 sierpnia, 16:00
Garbarnia Leszno Górne 3-4 Czarni Drągowina 29 sierpnia, 17:00
Płomień Czerna 2-1 Czarni Przybymierz 30 sierpnia, 16:00
LKP Stypułów 6-0 Victoria Siecieborzyce 30 sierpnia, 15:00
w Jeleninie
Piast Wichów 4-2 UKS Witków 30 sierpnia, 12:00
Kwisa Trzebów 5-1 Husaria Niegosławice 22 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (30 sierpnia, 14:00) odwołany

Kolejka 2 - 5-6 września

UKS Witków 5-5 Husaria Niegosławice 6 września, 13:00
Victoria Siecieborzyce 1-3 Piast Wichów 6 września, 16:00
Czarni Przybymierz 0-1 LKP Stypułów 5 września, 16:00
Czarni Drągowina 3-1 Płomień Czerna 6 września, 16:00
Raptus Dzikowice 3-0 Garbarnia Leszno Górne 6 września, 16:00
Kwisa Trzebów 6-1 Zorza Brzeźnica 6 września, 14:00

Kolejka 3 - 12-13 września

Garbarnia Leszno Górne 2-3 Zorza Brzeźnica 12 września, 16:00
Płomień Czerna 5-2 Raptus Dzikowice 13 września, 16:00
LKP Stypułów 1-4 Czarni Drągowina 13 września, 16:00
w Jeleninie
Piast Wichów 4-3 Czarni Przybymierz 11 listopada, 12:00
Husaria Niegosławice 2-2 Victoria Siecieborzyce 13 września, 16:00
Kwisa Trzebów 7-1 UKS Witków 12 września, 13:00

Kolejka 4 - 19-20 września

Victoria Siecieborzyce 0-10 Kwisa Trzebów 20 września, 16:00
Czarni Przybymierz 2-0 Husaria Niegosławice 19 września, 16:00
Czarni Drągowina 6-0 Piast Wichów 20 września, 14:00
Raptus Dzikowice 0-1 LKP Stypułów 20 września, 16:00
Garbarnia Leszno Górne 0-7 Płomień Czerna 19 września, 17:00
UKS Witków 3-4 Zorza Brzeźnica 20 września, 13:00

Kolejka 5 - 26-27 września

Płomień Czerna 7-0 Zorza Brzeźnica 26 września, 16:00
LKP Stypułów 15-0 Garbarnia Leszno Górne 11 listopada, 11:00
w Jeleninie
Piast Wichów 1-1 Raptus Dzikowice 27 września, 12:00
Husaria Niegosławice 0-4 Czarni Drągowina 27 września, 16:00
Kwisa Trzebów 6-1 Czarni Przybymierz 27 września, 14:00
UKS Witków 4-1 Victoria Siecieborzyce 27 września, 13:00

Kolejka 6 - 3-4 października

Czarni Przybymierz 2-2 UKS Witków 4 października, 13:00
Czarni Drągowina 3-1 Kwisa Trzebów 4 października, 14:00
Raptus Dzikowice 7-0 Husaria Niegosławice 4 października, 16:00
Garbarnia Leszno Górne 2-2 Piast Wichów 3 października, 16:00
Płomień Czerna 2-0 LKP Stypułów 4 października, 16:00
Victoria Siecieborzyce 1-2 Zorza Brzeźnica 4 października, 16:00

Kolejka 7 - 10-11 października

LKP Stypułów 3-1 Zorza Brzeźnica 11 października, 12:30
w Jeleninie
Piast Wichów 2-1 Płomień Czerna 11 października, 12:00
Husaria Niegosławice 3-0 Garbarnia Leszno Górne 11 października, 15:00
(wo)
na boisku 0-2
Kwisa Trzebów 10-0 Raptus Dzikowice 11 października, 14:00
UKS Witków 2-5 Czarni Drągowina 11 listopada, 13:45
Victoria Siecieborzyce 2-4 Czarni Przybymierz 11 października, 15:00

Kolejka 8 - 17-18 października

Czarni Drągowina 3-0 Victoria Siecieborzyce 18 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Raptus Dzikowice 3-2 UKS Witków 18 października, 14:00
Garbarnia Leszno Górne 0-6 Kwisa Trzebów 17 października, 15:00
Płomień Czerna 8-0 Husaria Niegosławice 18 października, 15:00
LKP Stypułów 3-1 Piast Wichów 18 października, 15:00
w Jeleninie
Czarni Przybymierz 2-2 Zorza Brzeźnica 18 października, 15:00

Kolejka 9 - 24-25 października

Piast Wichów 2-1 Zorza Brzeźnica 25 października, 12:00
Husaria Niegosławice 1-1 LKP Stypułów 25 października, 14:00
Kwisa Trzebów 2-4 Płomień Czerna 25 października, 14:00
UKS Witków 4-2 Garbarnia Leszno Górne 25 października, 13:30
Victoria Siecieborzyce 1-2 Raptus Dzikowice 25 października, 15:00
Czarni Przybymierz 1-6 Czarni Drągowina 25 października, 15:00

Kolejka 10 - 7-8 listopada

Raptus Dzikowice 5-2 Czarni Przybymierz 8 listopada, 14:00
Garbarnia Leszno Górne 7-4 Victoria Siecieborzyce 7 listopada, 14:00
Płomień Czerna 3-3 UKS Witków 8 listopada, 14:00
LKP Stypułów 4-4 Kwisa Trzebów 7 listopada, 14:00
w Jeleninie
Piast Wichów 5-1 Husaria Niegosławice 8 listopada, 12:00
Czarni Drągowina 4-2 Zorza Brzeźnica 8 listopada, 13:00

Kolejka 11 - 14-15 listopada

Husaria Niegosławice 0-2 Zorza Brzeźnica 14 listopada, 13:00
Kwisa Trzebów 1-3 Piast Wichów 14 listopada, 13:00
UKS Witków 7-3 LKP Stypułów 15 listopada, 13:00
Victoria Siecieborzyce 1-3 Płomień Czerna 15 listopada, 14:00
Czarni Przybymierz 10-0 Garbarnia Leszno Górne 14 listopada, 14:00
Czarni Drągowina 9-0 Raptus Dzikowice 15 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Husaria Niegosławice 0-2 Kwisa Trzebów 3 kwietnia, 16:00
Zorza Brzeźnica 3-3 Raptus Dzikowice 3 kwietnia, 14:00
Czarni Drągowina 2-3 Garbarnia Leszno Górne 3 kwietnia, 14:00
Czarni Przybymierz 2-2 Płomień Czerna 3 kwietnia, 15:00
Victoria Siecieborzyce 0-6 LKP Stypułów 3 kwietnia, 15:00
UKS Witków 1-2 Piast Wichów 3 kwietnia, 13:00

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Zorza Brzeźnica 0-2 Kwisa Trzebów 10 kwietnia, 14:00
Husaria Niegosławice 4-2 UKS Witków 10 kwietnia, 14:00
Piast Wichów 7-0 Victoria Siecieborzyce 10 kwietnia, 12:00
LKP Stypułów 3-6 Czarni Przybymierz 9 kwietnia, 14:00
w Jeleninie
Płomień Czerna 1-3 Czarni Drągowina 10 kwietnia, 16:00
Garbarnia Leszno Górne 2-2 Raptus Dzikowice 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Zorza Brzeźnica 1-1 Garbarnia Leszno Górne 17 kwietnia, 15:00
Raptus Dzikowice 3-2 Płomień Czerna 17 kwietnia, 15:00
Czarni Drągowina 5-4 LKP Stypułów 17 kwietnia, 14:00
Czarni Przybymierz 3-0 Piast Wichów 17 kwietnia, 13:00
(wo)
goście nie posiadali aktualnych badań lekarskich
Victoria Siecieborzyce 4-6 Husaria Niegosławice 17 kwietnia, 16:00
UKS Witków 2-3 Kwisa Trzebów 17 kwietnia, 13:00

Kolejka 15 - 23-24 kwietnia

Zorza Brzeźnica 2-2 UKS Witków 24 kwietnia, 14:30
Kwisa Trzebów 5-1 Victoria Siecieborzyce 24 kwietnia, 14:00
Husaria Niegosławice 3-4 Czarni Przybymierz 24 kwietnia, 16:00
Piast Wichów 2-3 Czarni Drągowina 24 kwietnia, 16:00
LKP Stypułów 4-1 Raptus Dzikowice 23 kwietnia, 16:00
w Jeleninie
Płomień Czerna 4-0 Garbarnia Leszno Górne 24 kwietnia, 16:00

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja

Zorza Brzeźnica 1-0 Płomień Czerna 1 maja, 15:00
Garbarnia Leszno Górne 1-2 LKP Stypułów 30 kwietnia, 13:00
Raptus Dzikowice 0-3 Piast Wichów 1 maja, 15:00
Czarni Drągowina 6-0 Husaria Niegosławice 1 maja, 14:00
Czarni Przybymierz 5-0 Kwisa Trzebów 1 maja, 15:00
Victoria Siecieborzyce 2-7 UKS Witków 30 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 7-8 maja

Zorza Brzeźnica 2-0 Victoria Siecieborzyce 8 maja, 14:30
UKS Witków 4-5 Czarni Przybymierz 8 maja, 13:00
Kwisa Trzebów 1-1 Czarni Drągowina 8 maja, 14:00
Husaria Niegosławice 1-2 Raptus Dzikowice 8 maja, 16:00
Piast Wichów 4-0 Garbarnia Leszno Górne 8 maja, 12:00
LKP Stypułów 3-2 Płomień Czerna 8 maja, 15:00
w Jeleninie

Kolejka 18 - 14-15 maja

Zorza Brzeźnica 0-1 LKP Stypułów 15 maja, 16:00
Płomień Czerna 2-1 Piast Wichów 15 maja, 16:00
Garbarnia Leszno Górne 1-1 Husaria Niegosławice 14 maja, 16:00
Raptus Dzikowice 2-3 Kwisa Trzebów 15 maja, 16:00
Czarni Drągowina 3-3 UKS Witków 14 maja, 17:00
Czarni Przybymierz 13-0 Victoria Siecieborzyce 15 maja, 15:00

Kolejka 19 - 21-22 maja

Zorza Brzeźnica 5-3 Czarni Przybymierz 22 maja, 16:00
Victoria Siecieborzyce 2-9 Czarni Drągowina 22 maja, 16:00
UKS Witków 3-5 Raptus Dzikowice 22 maja, 13:00
Kwisa Trzebów 0-1 Garbarnia Leszno Górne 22 maja, 14:00
Husaria Niegosławice 0-1 Płomień Czerna 22 maja, 16:00
Piast Wichów 1-4 LKP Stypułów 22 maja, 12:00

Kolejka 20 - 28-29 maja

Zorza Brzeźnica 2-0 Piast Wichów 26 maja, 16:00
LKP Stypułów 8-0 Husaria Niegosławice 28 maja, 16:00
Płomień Czerna 2-0 Kwisa Trzebów 29 maja, 16:00
Garbarnia Leszno Górne 6-2 UKS Witków 28 maja, 16:00
Raptus Dzikowice 5-2 Victoria Siecieborzyce 29 maja, 16:00
Czarni Drągowina 4-4 Czarni Przybymierz 29 maja, 14:00

Kolejka 21 - 4-5 czerwca

Zorza Brzeźnica 2-2 Czarni Drągowina 5 czerwca, 16:00
Czarni Przybymierz 1-1 Raptus Dzikowice 5 czerwca, 16:00
Victoria Siecieborzyce 0-4 Garbarnia Leszno Górne 5 czerwca, 16:00
UKS Witków 2-9 Płomień Czerna 4 czerwca, 16:00
Kwisa Trzebów 0-1 LKP Stypułów 5 czerwca, 14:00
Husaria Niegosławice 1-2 Piast Wichów 5 czerwca, 16:00

REKLAMA

Kolejka 22 - 11-12 czerwca

Zorza Brzeźnica 2-2 Husaria Niegosławice 11 czerwca, 16:00
Piast Wichów 0-5 Kwisa Trzebów 11 czerwca, 16:00
LKP Stypułów - UKS Witków 12 czerwca, 16:00
goście nie dojechali
Płomień Czerna 6-1 Victoria Siecieborzyce 12 czerwca, 14:00
Garbarnia Leszno Górne 1-2 Czarni Przybymierz 11 czerwca, 16:00
Raptus Dzikowice 4-3 Czarni Drągowina 11 czerwca, 16:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas