[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2015/2016, grupa: podlaska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sparta Augustów 26 78 26 0 0 104-12 13 0 0 60-3 13 0 0 44-9
2.  Pomorzanka Sejny 26 52 16 4 6 58-34 11 0 2 36-9 5 4 4 22-25
3.  Jasion Jasionówka 26 50 15 5 6 55-30 9 3 1 34-10 6 2 5 21-20
4.  Sudovia Szudziałowo 26 44 13 5 8 52-42 7 3 3 23-15 6 2 5 29-27
5.  Narew Choroszcz 26 37 10 7 9 35-40 4 5 4 19-22 6 2 5 16-18
6.  UM Krynki 26 36 10 6 10 50-42 5 4 4 26-20 5 2 6 24-22
7.  Kora Korycin 26 35 10 5 11 57-47 7 2 4 37-22 3 3 7 20-25
8.  Supraślanka Supraśl 26 34 10 4 12 51-51 6 1 6 30-21 4 3 6 21-30
9.  Pogranicze Kuźnica Białostocka 26 31 8 7 11 34-41 6 4 3 23-13 2 3 8 11-28
10.  LZS Studzianki 26 27 7 6 13 30-45 5 2 6 23-22 2 4 7 7-23 2 3 1 0 1 2-2
11.  BKS Jagiellonia Białystok 26 27 7 6 13 26-46 6 3 4 20-15 1 3 9 6-31 2 3 1 0 1 2-2
12.  Victoria Jedwabne 26 25 7 4 15 49-67 5 1 7 32-31 2 3 8 17-36
13.  Podlasiak Knyszyn 26 20 6 2 18 19-81 1 1 11 8-39 5 1 7 11-42
14.  Skra Wizna 26 17 4 5 17 29-71 1 4 8 10-26 3 1 9 19-45

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Sparta Augustów    2-1 5-1 5-1 5-0 3-0 2-0 3-0 3-0* 3-0 7-0 6-0 8-0 8-0 
 2 Pomorzanka Sejny1-3     4-1 4-0 1-2 2-0 3-1 3-1 2-1 2-0 3-0* 5-0 3-0 3-0* 
 3 Jasion Jasionówka1-2 5-0     3-2 2-1 2-2 2-2 1-1 2-0 4-0 2-0 3-0 3-0* 4-0 
 4 Sudovia Szudziałowo1-2 0-1 1-0     1-0 2-2 3-2 2-0 2-1 0-0 2-1 4-0 1-2 4-4 
 5 Narew Choroszcz0-3 1-1 0-1 2-2     1-4 1-1 2-1 2-2 2-1 3-0 3-2 1-1 1-3 
 6 UM Krynki0-2 1-2 2-1 0-3* 0-2     2-2 3-3 1-1 0-0 1-0 3-2 10-1 3-1 
 7 Kora Korycin2-4 3-2 1-2 2-2 1-2 2-0     1-2 5-0 4-2 1-1 6-2 4-1 5-2 
 8 Supraślanka Supraśl1-3 6-1 1-1 1-2 3-2 3-4 2-1     0-1 0-1 4-1 3-0 1-3 5-1 
 9 Pogranicze Kuźnica Białostocka0-3 1-1 1-0 3-2 3-0* 0-1 4-0 2-4     1-1 0-0 1-1 3-0* 4-0 
 10 LZS Studzianki0-4 2-2 1-3 0-4 1-2 2-1 1-3 1-2 1-0     2-0 1-1 8-0 3-0* 
 11 BKS Jagiellonia Białystok0-4 0-4 2-2 3-0 0-0 3-1 1-0 1-2 4-0 2-0     1-1 0-1 3-0 
 12 Victoria Jedwabne0-4 3-3 2-3 2-3 1-2 0-4 4-2 6-3 5-0 4-0 4-0     0-1 1-6 
 13 Podlasiak Knyszyn1-6 1-3 0-3 0-3 0-0 0-4 0-5 3-0 1-5 0-1 1-2 0-5     1-2 
 14 Skra Wizna2-4 0-1 0-3 2-5 0-3 2-1 0-1 2-2 0-0 1-1 1-1 0-3 0-1     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Skra Wizna 2-2 Supraślanka Supraśl 16 sierpnia, 15:00
Podlasiak Knyszyn 0-3 Jasion Jasionówka 15 sierpnia, 16:00
BKS Jagiellonia Białystok 0-4 Sparta Augustów 16 sierpnia, 11:00
Narew Choroszcz 2-1 LZS Studzianki 15 sierpnia, 11:00
Kora Korycin 2-2 Sudovia Szudziałowo 15 sierpnia, 14:00
Victoria Jedwabne 0-4 UM Krynki 16 sierpnia, 14:00
Pomorzanka Sejny 2-1 Pogranicze Kuźnica Białostocka 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Supraślanka Supraśl 0-1 Pogranicze Kuźnica Białostocka 22 sierpnia, 14:00
UM Krynki 1-2 Pomorzanka Sejny 22 sierpnia, 17:00
Sudovia Szudziałowo 4-0 Victoria Jedwabne 23 sierpnia, 17:00
LZS Studzianki 1-3 Kora Korycin 23 sierpnia, 16:00
Sparta Augustów 5-0 Narew Choroszcz 22 sierpnia, 14:00
Jasion Jasionówka 2-0 BKS Jagiellonia Białystok 22 sierpnia, 16:00
Skra Wizna 0-1 Podlasiak Knyszyn 23 sierpnia, 15:00

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Podlasiak Knyszyn 3-0 Supraślanka Supraśl 29 sierpnia, 17:00
BKS Jagiellonia Białystok 3-0 Skra Wizna 29 sierpnia, 14:30
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Narew Choroszcz 0-1 Jasion Jasionówka 29 sierpnia, 17:00
Kora Korycin 2-4 Sparta Augustów 30 sierpnia, 14:00
Victoria Jedwabne 4-0 LZS Studzianki 30 sierpnia, 14:00
Pomorzanka Sejny 4-0 Sudovia Szudziałowo 30 sierpnia, 16:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 0-1 UM Krynki 30 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Supraślanka Supraśl 3-4 UM Krynki 5 września, 14:00
Sudovia Szudziałowo 2-1 Pogranicze Kuźnica Białostocka 6 września, 15:00
LZS Studzianki 2-2 Pomorzanka Sejny 6 września, 16:00
Sparta Augustów 6-0 Victoria Jedwabne 5 września, 16:30
Jasion Jasionówka 2-2 Kora Korycin 6 września, 15:00
Skra Wizna 0-3 Narew Choroszcz 6 września, 16:00
Podlasiak Knyszyn 1-2 BKS Jagiellonia Białystok 6 września, 16:00

Kolejka 5 - 12-13 września

BKS Jagiellonia Białystok 1-2 Supraślanka Supraśl 13 września, 16:00
Narew Choroszcz 1-1 Podlasiak Knyszyn 12 września, 15:00
Kora Korycin 5-2 Skra Wizna 13 września, 15:00
Victoria Jedwabne 2-3 Jasion Jasionówka 13 września, 14:00
Pomorzanka Sejny 1-3 Sparta Augustów 13 września, 15:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 1-1 LZS Studzianki 13 września, 12:00
UM Krynki 0-3 Sudovia Szudziałowo 13 września, 15:00
(wo)
na boisku 2-1; w drużynie gospodarzy wystąpił nieuprawniony zawodnik

Kolejka 6 - 19-20 września

Supraślanka Supraśl 1-2 Sudovia Szudziałowo 19 września, 14:00
LZS Studzianki 2-1 UM Krynki 20 września, 14:00
Sparta Augustów 3-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka 19 września, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Jasion Jasionówka 5-0 Pomorzanka Sejny 20 września, 14:00
Skra Wizna 0-3 Victoria Jedwabne 20 września, 16:30
Podlasiak Knyszyn 0-5 Kora Korycin 20 września, 16:00
BKS Jagiellonia Białystok 0-0 Narew Choroszcz 19 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Narew Choroszcz 2-1 Supraślanka Supraśl 26 września, 14:00
Kora Korycin 1-1 BKS Jagiellonia Białystok 26 września, 15:00
Victoria Jedwabne 0-1 Podlasiak Knyszyn 27 września, 14:00
Pomorzanka Sejny 3-0 Skra Wizna 15 listopada, 12:00
(wo)
w pierwotnym terminie (26 września, 15:00) goście nie dojechali / w drugim terminie nie odbył się
Pogranicze Kuźnica Białostocka 1-0 Jasion Jasionówka 27 września, 13:00
UM Krynki 0-2 Sparta Augustów 26 września, 16:00
Sudovia Szudziałowo 0-0 LZS Studzianki 27 września, 15:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Supraślanka Supraśl 0-1 LZS Studzianki 3 października, 14:00
Sparta Augustów 5-1 Sudovia Szudziałowo 3 października, 15:00
Jasion Jasionówka 2-2 UM Krynki 4 października, 14:00
Skra Wizna 0-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka 4 października, 15:00
Podlasiak Knyszyn 1-3 Pomorzanka Sejny 3 października, 15:00
BKS Jagiellonia Białystok 1-1 Victoria Jedwabne 3 października, 14:00
Narew Choroszcz 1-1 Kora Korycin 3 października, 13:00

Kolejka 9 - 10-11 października

Kora Korycin 1-2 Supraślanka Supraśl 10 października, 15:00
Victoria Jedwabne 1-2 Narew Choroszcz 11 października, 14:00
Pomorzanka Sejny 3-0 BKS Jagiellonia Białystok 10 października, 14:00
(wo)
na boisku 0-0
Pogranicze Kuźnica Białostocka 3-0 Podlasiak Knyszyn 11 października, 15:30
(wo)
na boisku 1-2
UM Krynki 3-1 Skra Wizna 10 października, 15:30
Sudovia Szudziałowo 1-0 Jasion Jasionówka 10 października, 15:00
LZS Studzianki 0-4 Sparta Augustów 11 października, 14:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Supraślanka Supraśl 1-3 Sparta Augustów 17 października, 14:00
Jasion Jasionówka 4-0 LZS Studzianki 18 października, 14:00
Skra Wizna 2-5 Sudovia Szudziałowo 18 października, 14:00
Podlasiak Knyszyn 0-4 UM Krynki 17 października, 15:00
BKS Jagiellonia Białystok 4-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka 17 października, 15:00
Narew Choroszcz 1-1 Pomorzanka Sejny 17 października, 13:00
Kora Korycin 6-2 Victoria Jedwabne 18 października, 15:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Victoria Jedwabne 6-3 Supraślanka Supraśl 25 października, 14:00
Pomorzanka Sejny 3-1 Kora Korycin 25 października, 13:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 3-0 Narew Choroszcz 25 października, 13:00
(wo)
na boisku 0-1
UM Krynki 1-0 BKS Jagiellonia Białystok 24 października, 15:00
Sudovia Szudziałowo 1-2 Podlasiak Knyszyn 24 października, 15:00
LZS Studzianki 3-0 Skra Wizna 25 października, 14:00
(wo)
na boisku 0-2
Sparta Augustów 5-1 Jasion Jasionówka 24 października, 14:00

Kolejka 12 - 31 października

Supraślanka Supraśl 1-1 Jasion Jasionówka 31 października, 13:00
Skra Wizna 2-4 Sparta Augustów 31 października, 14:00
Podlasiak Knyszyn 0-1 LZS Studzianki 31 października, 14:30
BKS Jagiellonia Białystok 3-0 Sudovia Szudziałowo 30 października, 19:30
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
Narew Choroszcz 1-4 UM Krynki 31 października, 13:00
Kora Korycin 5-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka 31 października, 14:00
Victoria Jedwabne 3-3 Pomorzanka Sejny 31 października, 14:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Pomorzanka Sejny 3-1 Supraślanka Supraśl 8 listopada, 13:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 1-1 Victoria Jedwabne 8 listopada, 13:00
UM Krynki 2-2 Kora Korycin 7 listopada, 11:00
Sudovia Szudziałowo 1-0 Narew Choroszcz 7 listopada, 13:00
LZS Studzianki 2-0 BKS Jagiellonia Białystok 8 listopada, 13:00
Sparta Augustów 8-0 Podlasiak Knyszyn 7 listopada, 13:00
Jasion Jasionówka 4-0 Skra Wizna 8 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Supraślanka Supraśl 5-1 Skra Wizna 2 kwietnia, 14:00
Jasion Jasionówka 3-0 Podlasiak Knyszyn 3 kwietnia, 15:00
(wo)
nie odbył się
Sparta Augustów 7-0 BKS Jagiellonia Białystok 2 kwietnia, 15:00
LZS Studzianki 1-2 Narew Choroszcz 3 kwietnia, 15:00
Sudovia Szudziałowo 3-2 Kora Korycin 3 kwietnia, 15:00
UM Krynki 3-2 Victoria Jedwabne 3 kwietnia, 12:30
Pogranicze Kuźnica Białostocka 1-1 Pomorzanka Sejny 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Pogranicze Kuźnica Białostocka 2-4 Supraślanka Supraśl 10 kwietnia, 16:00
Pomorzanka Sejny 2-0 UM Krynki 10 kwietnia, 15:00
Victoria Jedwabne 2-3 Sudovia Szudziałowo 10 kwietnia, 14:00
Kora Korycin 4-2 LZS Studzianki 9 kwietnia, 17:00
Narew Choroszcz 0-3 Sparta Augustów 10 kwietnia, 14:00
w Białymstoku; na boisku Zespołu Szkół Mechanicznych
BKS Jagiellonia Białystok 2-2 Jasion Jasionówka 10 kwietnia, 11:00
Podlasiak Knyszyn 1-2 Skra Wizna 9 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

Supraślanka Supraśl 1-3 Podlasiak Knyszyn 16 kwietnia, 14:00
Skra Wizna 1-1 BKS Jagiellonia Białystok 17 kwietnia, 15:00
Jasion Jasionówka 2-1 Narew Choroszcz 17 kwietnia, 15:00
Sparta Augustów 2-0 Kora Korycin 16 kwietnia, 15:00
LZS Studzianki 1-1 Victoria Jedwabne 17 kwietnia, 15:00
Sudovia Szudziałowo 0-1 Pomorzanka Sejny 17 kwietnia, 16:00
UM Krynki 1-1 Pogranicze Kuźnica Białostocka 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

UM Krynki 3-3 Supraślanka Supraśl 24 kwietnia, 14:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 3-2 Sudovia Szudziałowo 24 kwietnia, 16:00
Pomorzanka Sejny 2-0 LZS Studzianki 23 kwietnia, 15:00
Victoria Jedwabne 0-4 Sparta Augustów 24 kwietnia, 17:00
Kora Korycin 1-2 Jasion Jasionówka 24 kwietnia, 14:00
Narew Choroszcz 1-3 Skra Wizna 23 kwietnia, 14:00
BKS Jagiellonia Białystok 0-1 Podlasiak Knyszyn 23 kwietnia, 18:00

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Supraślanka Supraśl 4-1 BKS Jagiellonia Białystok 30 kwietnia, 14:00
Podlasiak Knyszyn 0-0 Narew Choroszcz 30 kwietnia, 15:00
Skra Wizna 0-1 Kora Korycin 30 kwietnia, 11:00
Jasion Jasionówka 3-0 Victoria Jedwabne 30 kwietnia, 16:00
Sparta Augustów 2-1 Pomorzanka Sejny 30 kwietnia, 15:00
LZS Studzianki 1-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka 30 kwietnia, 11:00
Sudovia Szudziałowo 2-2 UM Krynki 30 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 7-8 maja

Sudovia Szudziałowo 2-0 Supraślanka Supraśl 7 maja, 16:00
UM Krynki 0-0 LZS Studzianki 7 maja, 16:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 0-3 Sparta Augustów 8 maja, 16:00
Pomorzanka Sejny 4-1 Jasion Jasionówka 7 maja, 15:00
Victoria Jedwabne 1-6 Skra Wizna 8 maja, 17:00
Kora Korycin 4-1 Podlasiak Knyszyn 8 maja, 14:00
Narew Choroszcz 3-0 BKS Jagiellonia Białystok 7 maja, 16:00

Kolejka 20 - 14-15 maja

Supraślanka Supraśl 3-2 Narew Choroszcz 14 maja, 15:00
BKS Jagiellonia Białystok 1-0 Kora Korycin 13 maja, 20:45
Podlasiak Knyszyn 0-5 Victoria Jedwabne 14 maja, 15:00
Skra Wizna 0-1 Pomorzanka Sejny 26 maja, 15:00
Jasion Jasionówka 2-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka 15 maja, 15:00
Sparta Augustów 3-0 UM Krynki 14 maja, 15:30
LZS Studzianki 0-4 Sudovia Szudziałowo 15 maja, 15:00

Kolejka 21 - 21-22 maja

LZS Studzianki 1-2 Supraślanka Supraśl 22 maja, 15:00
Sudovia Szudziałowo 1-2 Sparta Augustów 21 maja, 16:00
UM Krynki 2-1 Jasion Jasionówka 21 maja, 16:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 4-0 Skra Wizna 21 maja, 17:00
Pomorzanka Sejny 3-0 Podlasiak Knyszyn 21 maja, 16:00
Victoria Jedwabne 4-0 BKS Jagiellonia Białystok 22 maja, 17:00
Kora Korycin 1-2 Narew Choroszcz 22 maja, 16:00

Kolejka 22 - 28-29 maja

Supraślanka Supraśl 2-1 Kora Korycin 28 maja, 15:00
Narew Choroszcz 3-2 Victoria Jedwabne 26 maja, 16:00
BKS Jagiellonia Białystok 0-4 Pomorzanka Sejny 29 maja, 17:00
Podlasiak Knyszyn 1-5 Pogranicze Kuźnica Białostocka 29 maja, 17:00
Skra Wizna 2-1 UM Krynki 29 maja, 11:00
Jasion Jasionówka 3-2 Sudovia Szudziałowo 29 maja, 15:00
Sparta Augustów 3-0 LZS Studzianki 28 maja, 15:30

Kolejka 23 - 4-5 czerwca

Sparta Augustów 3-0 Supraślanka Supraśl 4 czerwca, 15:30
LZS Studzianki 1-3 Jasion Jasionówka 5 czerwca, 15:00
Sudovia Szudziałowo 4-4 Skra Wizna 4 czerwca, 16:00
UM Krynki 10-1 Podlasiak Knyszyn 5 czerwca, 14:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 0-0 BKS Jagiellonia Białystok 4 czerwca, 17:00
Pomorzanka Sejny 1-2 Narew Choroszcz 4 czerwca, 16:00
Victoria Jedwabne 4-2 Kora Korycin 5 czerwca, 17:00

Kolejka 24 - 8 czerwca

Supraślanka Supraśl 3-0 Victoria Jedwabne 8 czerwca, 17:00
Kora Korycin 3-2 Pomorzanka Sejny 8 czerwca, 18:00
Narew Choroszcz 2-2 Pogranicze Kuźnica Białostocka 8 czerwca, 17:00
BKS Jagiellonia Białystok 3-1 UM Krynki 8 czerwca, 17:00
Podlasiak Knyszyn 0-3 Sudovia Szudziałowo 8 czerwca, 18:00
Skra Wizna 1-1 LZS Studzianki 8 czerwca, 18:30
Jasion Jasionówka 1-2 Sparta Augustów 8 czerwca, 18:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Jasion Jasionówka 1-1 Supraślanka Supraśl 11 czerwca, 17:00
Sparta Augustów 8-0 Skra Wizna 11 czerwca, 11:00
LZS Studzianki 8-0 Podlasiak Knyszyn 12 czerwca, 11:00
Sudovia Szudziałowo 2-1 BKS Jagiellonia Białystok 12 czerwca, 11:00
UM Krynki 0-2 Narew Choroszcz 12 czerwca, 11:00
Pogranicze Kuźnica Białostocka 4-0 Kora Korycin 11 czerwca, 17:00
Pomorzanka Sejny 5-0 Victoria Jedwabne 11 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Supraślanka Supraśl 6-1 Pomorzanka Sejny 19 czerwca, 16:00
Victoria Jedwabne 5-0 Pogranicze Kuźnica Białostocka 19 czerwca, 14:00
Kora Korycin 2-0 UM Krynki 19 czerwca, 16:00
Narew Choroszcz 2-2 Sudovia Szudziałowo 19 czerwca, 16:00
BKS Jagiellonia Białystok 2-0 LZS Studzianki 19 czerwca, 16:00
Podlasiak Knyszyn 1-6 Sparta Augustów 19 czerwca, 15:00
Skra Wizna 0-3 Jasion Jasionówka 19 czerwca, 16:00

Baraże o udział w IV lidze (podlaska)

IV liga 2015/2016 (podlaska)

Klasa okręgowa 2015/2016 (podlaska I)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas