[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: podlaska I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sokół 1946 Sokółka 15 39 13 0 2 57-14 6 0 1 33-5 7 0 1 24-9
2.  GKS Stawiski 16 26 8 2 6 39-26 5 1 2 25-11 3 1 4 14-15
3.  Rospuda Filipów 15 25 8 1 6 34-27 4 1 3 20-12 4 0 3 14-15
4.  Polonia Raczki 16 21 6 3 7 23-28 3 1 4 11-13 3 2 3 12-15
5.  Grab Janówka 16 2 0 2 14 11-69 0 1 7 7-27 0 1 7 4-42

 1  2  3  4  5 
 1 Sokół 1946 Sokółka    5-0 
3-1 
7-1 
4-0 
0-3* 
10-0 
4-0 
 2 GKS Stawiski1-2 
3-0* 
    1-5 
3-2 
1-1 
3-1 
8-0 
5-0 
 3 Rospuda Filipów1-2 
1-2 
3-0 
1-5 
    1-1 
4-1 
3-0* 
6-1 
 4 Polonia Raczki0-2 
1-2 
0-3 
1-0 
2-0 
1-3 
    2-2 
4-1 
 5 Grab Janówka2-8 
0-6 
0-3 
2-2 
1-2 
0-1 
2-4 
0-1 
    

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Pauza: Polonia Raczki.
 
GKS Stawiski 1-5 Rospuda Filipów 23 sierpnia, 17:00
Sokół 1946 Sokółka 10-0 Grab Janówka 23 sierpnia, 16:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Pauza: Grab Janówka.
 
Rospuda Filipów 1-2 Sokół 1946 Sokółka 29 sierpnia, 16:00
Polonia Raczki 0-3 GKS Stawiski 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Pauza: GKS Stawiski.
 
Sokół 1946 Sokółka 4-0 Polonia Raczki 6 września, 16:00
Grab Janówka 1-2 Rospuda Filipów 6 września, 14:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Pauza: Rospuda Filipów.
 
Polonia Raczki 2-2 Grab Janówka 13 września, 16:00
GKS Stawiski 1-2 Sokół 1946 Sokółka 13 września, 13:30

Kolejka 5 - 19-20 września

Pauza: Sokół 1946 Sokółka.
 
Grab Janówka 0-3 GKS Stawiski 19 września, 14:00
Rospuda Filipów 1-1 Polonia Raczki 19 września, 16:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Pauza: Polonia Raczki.
 
Rospuda Filipów 3-0 GKS Stawiski 26 września, 16:00
Grab Janówka 2-8 Sokół 1946 Sokółka 27 września, 13:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Pauza: Grab Janówka.
 
Sokół 1946 Sokółka 7-1 Rospuda Filipów 3 października, 15:00
GKS Stawiski 1-1 Polonia Raczki 4 października, 14:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Pauza: GKS Stawiski.
 
Polonia Raczki 0-2 Sokół 1946 Sokółka 11 października, 15:00
Rospuda Filipów 3-0 Grab Janówka 10 października, 15:30
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 9 - 17-18 października

Pauza: Rospuda Filipów.
 
Grab Janówka 2-4 Polonia Raczki 18 października, 13:00
Sokół 1946 Sokółka 5-0 GKS Stawiski 17 października, 14:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Pauza: Sokół 1946 Sokółka.
 
GKS Stawiski 8-0 Grab Janówka 25 października, 14:00
Polonia Raczki 2-0 Rospuda Filipów 25 października, 14:00

Kolejka 11 - 9-10 kwietnia

Pauza: Polonia Raczki.
 
Rospuda Filipów 1-5 GKS Stawiski 10 kwietnia, 14:00
Grab Janówka 0-6 Sokół 1946 Sokółka 10 kwietnia, 14:00

Kolejka 12 - 16-17 kwietnia

Pauza: Grab Janówka.
 
Sokół 1946 Sokółka - Rospuda Filipów 17 kwietnia, 16:00
goście nie dojechali
GKS Stawiski 3-1 Polonia Raczki 17 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 23-24 kwietnia

Pauza: GKS Stawiski.
 
Polonia Raczki 1-2 Sokół 1946 Sokółka 24 kwietnia, 15:30
Rospuda Filipów 6-1 Grab Janówka 24 kwietnia, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 maja

Pauza: Rospuda Filipów.
 
Sokół 1946 Sokółka 3-1 GKS Stawiski 7 maja, 17:00
Grab Janówka 0-1 Polonia Raczki 8 maja, 14:00

Kolejka 15 - 14-15 maja

Pauza: Sokół 1946 Sokółka.
 
GKS Stawiski 5-0 Grab Janówka 15 maja, 17:00
Polonia Raczki 1-3 Rospuda Filipów 14 maja, 15:30

Kolejka 16 - 21-22 maja

Pauza: Polonia Raczki.
 
GKS Stawiski 3-2 Rospuda Filipów 21 maja, 16:00
Sokół 1946 Sokółka 4-0 Grab Janówka 22 maja, 16:00

Kolejka 17 - 28-29 maja

Pauza: Grab Janówka.
 
Rospuda Filipów 1-2 Sokół 1946 Sokółka 29 maja, 15:00
Polonia Raczki 1-0 GKS Stawiski 29 maja, 15:00

Kolejka 18 - 4-5 czerwca

Pauza: GKS Stawiski.
 
Sokół 1946 Sokółka 0-3 Polonia Raczki 5 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 5-0
Grab Janówka 0-1 Rospuda Filipów 4 czerwca, 14:00

Kolejka 19 - 11-12 czerwca

Pauza: Rospuda Filipów.
 
GKS Stawiski 3-0 Sokół 1946 Sokółka 12 czerwca, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Polonia Raczki 4-1 Grab Janówka 12 czerwca, 11:00

Kolejka 20 - 18-19 czerwca

Pauza: Sokół 1946 Sokółka.
 
Rospuda Filipów 4-1 Polonia Raczki 19 czerwca, 14:00
Grab Janówka 2-2 GKS Stawiski 19 czerwca, 14:00

Autor: Michał Turulski
Kontakt: podlaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas