[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Wałbrzych
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MKS II Szczawno Zdrój 20 44 14 2 4 85-34 7 1 2 39-16 7 1 2 46-18
2.  Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 19 43 14 1 4 81-21 7 0 3 44-11 7 1 1 37-10
3.  Victoria II Świebodzice 20 35 10 5 5 56-52 6 4 0 30-19 4 1 5 26-33
4.  Podgórze Wałbrzych 20 33 10 3 7 88-45 6 1 3 53-18 4 2 4 35-27
5.  Zagłębie Wałbrzych 20 11 3 2 15 33-62 2 1 7 16-30 1 1 8 17-32
6.  Grodno Zagórze Śląskie 19 3 0 3 16 23-152 0 1 8 14-76 0 2 8 9-76

 1  2  3  4  5  6 
 1 MKS II Szczawno Zdrój    1-4 
1-4 
8-2 
4-1 
1-1 
7-2 
2-1 
4-1 
8-0 
3-0 
 2 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice)1-3 
0-1 
    0-1 
3-1 
7-2 
2-1 
3-1 
3-1 
10-0 
15-0 
 3 Victoria II Świebodzice2-1 
5-1 
2-1 
3-3 
    2-2 
3-2 
4-1 
2-1 
3-3 
4-4 
 4 Podgórze Wałbrzych4-10 
2-2 
1-3 
1-2 
11-0 
2-0 
    6-0 
4-1 
14-0 
8-0 
 5 Zagłębie Wałbrzych1-3 
1-3 
0-9 
1-2 
0-0 
1-3 
0-5 
1-3 
    4-1 
7-1 
 6 Grodno Zagórze Śląskie2-13 
0-9 
0-9 
1-12 
3-6 
4-6 
0-11 
3-3 
1-7 
    

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Pauza: MKS II Szczawno Zdrój, Grodno Zagórze Śląskie.
 
Zagłębie Wałbrzych 0-5 Podgórze Wałbrzych 23 sierpnia, 11:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 0-1 Victoria II Świebodzice 23 sierpnia, 13:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Victoria II Świebodzice 2-1 MKS II Szczawno Zdrój 30 sierpnia, 11:00
Podgórze Wałbrzych 1-3 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 30 sierpnia, 11:00
Grodno Zagórze Śląskie 3-3 Zagłębie Wałbrzych 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Pauza: Zagłębie Wałbrzych, Victoria II Świebodzice.
 
MKS II Szczawno Zdrój 1-1 Podgórze Wałbrzych 6 września, 14:30
Grodno Zagórze Śląskie 0-9 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 6 września, 16:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Pauza: Podgórze Wałbrzych, Victoria II Świebodzice.
 
Grodno Zagórze Śląskie 2-13 MKS II Szczawno Zdrój 13 września, 16:00
Zagłębie Wałbrzych 0-9 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 13 września, 11:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Pauza: Grodno Zagórze Śląskie, Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice).
 
Victoria II Świebodzice 2-2 Podgórze Wałbrzych 20 września, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 1-3 MKS II Szczawno Zdrój 30 września, 19:30
w pierwotnym terminie (20 września, 14:30) w Szczawnie Zdroju odwołany

Kolejka 6 - 26-27 września

Pauza: Zagłębie Wałbrzych, Podgórze Wałbrzych.
 
Grodno Zagórze Śląskie 1-12 Victoria II Świebodzice 27 września, 14:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 1-3 MKS II Szczawno Zdrój 27 września, 13:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Pauza: MKS II Szczawno Zdrój, Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice).
 
Victoria II Świebodzice 4-1 Zagłębie Wałbrzych 25 października, 13:30
w pierwotnym terminie (4 października, 11:00) nie odbył się - goście nie dojechali
Podgórze Wałbrzych 14-0 Grodno Zagórze Śląskie 4 października, 11:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Pauza: MKS II Szczawno Zdrój, Grodno Zagórze Śląskie.
 
Podgórze Wałbrzych 6-0 Zagłębie Wałbrzych 15 listopada, 11:00
w pierwotnym terminie (11 października, 11:00)
Victoria II Świebodzice 2-1 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 11 października, 13:00

Kolejka 9 - 17-18 października

MKS II Szczawno Zdrój 8-2 Victoria II Świebodzice 18 października, 14:30
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 7-2 Podgórze Wałbrzych 18 października, 13:00
Zagłębie Wałbrzych 4-1 Grodno Zagórze Śląskie 18 października, 16:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Pauza: Victoria II Świebodzice, Zagłębie Wałbrzych.
 
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 10-0 Grodno Zagórze Śląskie 25 października, 13:00
Podgórze Wałbrzych 4-10 MKS II Szczawno Zdrój 25 października, 11:00

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Pauza: Podgórze Wałbrzych, Victoria II Świebodzice.
 
MKS II Szczawno Zdrój 8-0 Grodno Zagórze Śląskie 8 listopada, 14:30
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 3-1 Zagłębie Wałbrzych 8 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 11 listopada

Pauza: Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice), Grodno Zagórze Śląskie.
 
Zagłębie Wałbrzych 1-3 MKS II Szczawno Zdrój 11 listopada, 11:00
Podgórze Wałbrzych 11-0 Victoria II Świebodzice 11 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Pauza: Zagłębie Wałbrzych, Podgórze Wałbrzych.
 
Victoria II Świebodzice 3-3 Grodno Zagórze Śląskie 15 listopada, 11:00
MKS II Szczawno Zdrój 1-4 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 15 listopada, 11:00

Kolejka 14 - 21-22 listopada

Pauza: MKS II Szczawno Zdrój, Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice).
 
Zagłębie Wałbrzych 0-0 Victoria II Świebodzice 3 kwietnia, 11:00
w pierwotnym terminie (22 listopada, 11:00) odwołany
Grodno Zagórze Śląskie 4-6 Podgórze Wałbrzych 22 listopada, 14:00

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

MKS II Szczawno Zdrój 3-0 Grodno Zagórze Śląskie 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Victoria II Świebodzice 3-3 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 10 kwietnia, 11:00
Podgórze Wałbrzych 4-1 Zagłębie Wałbrzych 1 maja, 11:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 11:00) odwołany z powodu złego stanu boiska

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

MKS II Szczawno Zdrój 2-1 Zagłębie Wałbrzych 17 kwietnia, 11:00
w Wałbrzychu; MKS II gospodarzem
Podgórze Wałbrzych 2-0 Victoria II Świebodzice 17 kwietnia, 11:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 15-0 Grodno Zagórze Śląskie 17 kwietnia, 13:00

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

MKS II Szczawno Zdrój 1-4 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 24 kwietnia, 11:00
Grodno Zagórze Śląskie 0-11 Podgórze Wałbrzych 24 kwietnia, 15:00
Victoria II Świebodzice 2-1 Zagłębie Wałbrzych 24 kwietnia, 11:00

Kolejka 18 - 7-8 maja

Podgórze Wałbrzych 2-2 MKS II Szczawno Zdrój 8 maja, 11:00
Victoria II Świebodzice 4-4 Grodno Zagórze Śląskie 8 maja, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 1-2 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 8 maja, 11:00

Kolejka 19 - 14-15 maja

MKS II Szczawno Zdrój 4-1 Victoria II Świebodzice 15 maja, 11:00
Grodno Zagórze Śląskie 1-7 Zagłębie Wałbrzych 15 maja, 15:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 2-1 Podgórze Wałbrzych 15 maja, 15:00

Kolejka 20 - 21-22 maja

Zagłębie Wałbrzych 1-3 Podgórze Wałbrzych 22 maja, 11:00
Grodno Zagórze Śląskie 0-9 MKS II Szczawno Zdrój 22 maja, 12:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 3-1 Victoria II Świebodzice 22 maja, 13:00

Kolejka 21 - 26 maja

Grodno Zagórze Śląskie - Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 26 maja, 15:00
gospodarze zrezygnowali z gry
Victoria II Świebodzice 3-2 Podgórze Wałbrzych 26 maja, 11:00
MKS II Szczawno Zdrój 4-1 Zagłębie Wałbrzych 26 maja, 11:00

Kolejka 22 - 28-29 maja

Zagłębie Wałbrzych 1-3 Victoria II Świebodzice 29 maja, 11:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 0-1 MKS II Szczawno Zdrój 29 maja, 13:00
Podgórze Wałbrzych 8-0 Grodno Zagórze Śląskie 29 maja, 11:00

Kolejka 23 - 4-5 czerwca

Grodno Zagórze Śląskie 3-6 Victoria II Świebodzice 5 czerwca, 15:00
MKS II Szczawno Zdrój 7-2 Podgórze Wałbrzych 5 czerwca, 11:00
Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 3-1 Zagłębie Wałbrzych 5 czerwca, 13:00

Kolejka 24 - 11-12 czerwca

Podgórze Wałbrzych 1-2 Unia Bogaczowice (Stare Bogaczowice) 12 czerwca, 11:00
Zagłębie Wałbrzych 7-1 Grodno Zagórze Śląskie 12 czerwca, 11:00
Victoria II Świebodzice 5-1 MKS II Szczawno Zdrój 12 czerwca, 11:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas