[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Gorzów Wielkopolski II (Drezdenko)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Arka Mierzęcin 16 42 14 0 2 76-16 7 0 1 34-6 7 0 1 42-10
2.  Noteć Stare Bielice 16 38 12 2 2 68-16 6 1 1 36-12 6 1 1 32-4
3.  GKP Kłodawa 16 35 11 2 3 66-18 6 1 1 29-7 5 1 2 37-11
4.  Zawisza Pławin 16 26 8 2 6 43-24 6 0 2 28-8 2 2 4 15-16 2 3 1 0 1 5-4
5.  Polonia II Lipki Wielkie 16 26 8 2 6 60-51 5 1 2 41-21 3 1 4 19-30 2 3 1 0 1 4-5
6.  Zryw Głęboczek 16 20 6 2 8 55-55 3 2 3 35-22 3 0 5 20-33
7.  Błyskawica Lipie Góry 16 12 3 3 10 28-67 2 2 4 11-33 1 1 6 17-34
8.  Helios Brzoza 16 7 2 1 13 23-82 1 0 7 9-43 1 1 6 14-39
9.  Zorza Marwice 16 3 1 0 15 18-108 1 0 7 13-49 0 0 8 5-59
RKS Rybakowo wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Arka Mierzęcin    1-0 1-0 3-1 2-3 10-1 4-1 6-0 7-0 
 2 Noteć Stare Bielice1-6     2-2 3-2 5-2 5-0 7-0 10-0 3-0 
 3 GKP Kłodawa4-1 0-1     2-1 9-1 4-1 5-0 2-2 3-0* 
 4 Zawisza Pławin1-3 0-1 3-1     4-0 1-0 7-0 5-2 7-1 
 5 Polonia II Lipki Wielkie2-9 3-3 2-5 4-1     6-0 1-0 6-2 17-1 
 6 Zryw Głęboczek1-2 0-4 2-5 2-2 4-1     5-5 6-3 15-0 
 7 Błyskawica Lipie Góry0-6 0-9 1-7 1-1 4-4 1-5     2-0 2-1 
 8 Helios Brzoza0-3* 0-6 0-11 0-5 2-3 2-6 0-7     5-2 
 9 Zorza Marwice1-12 0-8 0-6 1-2 0-5 4-7 5-4 2-5     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Pauza: Helios Brzoza.
 
Arka Mierzęcin 2-3 Polonia II Lipki Wielkie 23 sierpnia, 16:00
Noteć Stare Bielice 7-0 Błyskawica Lipie Góry 23 sierpnia, 12:00
Zorza Marwice 0-6 GKP Kłodawa 23 sierpnia, 14:00
Zawisza Pławin 1-0 Zryw Głęboczek 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Pauza: GKP Kłodawa.
 
Polonia II Lipki Wielkie 6-0 Zryw Głęboczek 29 sierpnia, 14:30
Helios Brzoza 0-5 Zawisza Pławin 30 sierpnia, 17:00
Błyskawica Lipie Góry 2-1 Zorza Marwice 30 sierpnia, 17:00
Arka Mierzęcin 1-0 Noteć Stare Bielice 30 sierpnia, 16:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Pauza: Błyskawica Lipie Góry.
 
Noteć Stare Bielice 5-2 Polonia II Lipki Wielkie 5 września, 17:00
Zorza Marwice 1-12 Arka Mierzęcin 6 września, 14:00
Zawisza Pławin 3-1 GKP Kłodawa 6 września, 14:00
Zryw Głęboczek 6-3 Helios Brzoza 6 września, 12:00
w Drezdenku

Kolejka 4 - 12-13 września

Pauza: Arka Mierzęcin.
 
Polonia II Lipki Wielkie 6-2 Helios Brzoza 13 września, 16:00
GKP Kłodawa 4-1 Zryw Głęboczek 12 września, 17:00
Błyskawica Lipie Góry 1-1 Zawisza Pławin 13 września, 17:00
Noteć Stare Bielice 3-0 Zorza Marwice 12 września, 17:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Pauza: Noteć Stare Bielice.
 
Zorza Marwice 0-5 Polonia II Lipki Wielkie 20 września, 14:00
Zawisza Pławin 1-3 Arka Mierzęcin 20 września, 14:00
Zryw Głęboczek 5-5 Błyskawica Lipie Góry 20 września, 16:00
w Drezdenku
Helios Brzoza 0-11 GKP Kłodawa 20 września, 16:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Pauza: Zorza Marwice.
 
Polonia II Lipki Wielkie 2-5 GKP Kłodawa 27 września, 16:00
Błyskawica Lipie Góry 2-0 Helios Brzoza 27 września, 16:00
Arka Mierzęcin 10-1 Zryw Głęboczek 27 września, 16:00
Noteć Stare Bielice 3-2 Zawisza Pławin 26 września, 16:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Pauza: Polonia II Lipki Wielkie.
 
Zawisza Pławin 7-1 Zorza Marwice 4 października, 14:00
Zryw Głęboczek 0-4 Noteć Stare Bielice 4 października, 16:00
w Drezdenku
Helios Brzoza 0-3 Arka Mierzęcin 4 października, 16:00
(wo)
gospodarze zrezygnowali z gry
GKP Kłodawa 5-0 Błyskawica Lipie Góry 3 października, 15:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Pauza: Zawisza Pławin.
 
Polonia II Lipki Wielkie 1-0 Błyskawica Lipie Góry 11 października, 15:00
Arka Mierzęcin 1-0 GKP Kłodawa 11 października, 15:00
Noteć Stare Bielice 10-0 Helios Brzoza 10 października, 15:00
Zorza Marwice 4-7 Zryw Głęboczek 11 października, 14:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Pauza: Zryw Głęboczek.
 
Zawisza Pławin 4-0 Polonia II Lipki Wielkie 18 października, 14:00
Helios Brzoza 5-2 Zorza Marwice 18 października, 16:00
GKP Kłodawa 0-1 Noteć Stare Bielice 17 października, 15:00
Błyskawica Lipie Góry 0-6 Arka Mierzęcin 17 października, 16:00

Kolejka 10 - 9-10 kwietnia

Pauza: Helios Brzoza.
 
Polonia II Lipki Wielkie 2-9 Arka Mierzęcin 10 kwietnia, 17:30
Błyskawica Lipie Góry 0-9 Noteć Stare Bielice 10 kwietnia, 14:00
GKP Kłodawa 3-0 Zorza Marwice 9 kwietnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Zryw Głęboczek 2-2 Zawisza Pławin 10 kwietnia, 16:30
w Gardzku

Kolejka 11 - 16-17 kwietnia

Pauza: GKP Kłodawa.
 
Zryw Głęboczek 4-1 Polonia II Lipki Wielkie 16 kwietnia, 17:00
Zawisza Pławin 5-2 Helios Brzoza 3 maja, 14:00
w pierwotnym terminie (17 kwietnia, 14:00) odwołany
Zorza Marwice 5-4 Błyskawica Lipie Góry 17 kwietnia, 14:00
Noteć Stare Bielice 1-6 Arka Mierzęcin 17 kwietnia, 15:00

Kolejka 12 - 23-24 kwietnia

Pauza: Błyskawica Lipie Góry.
 
Polonia II Lipki Wielkie 3-3 Noteć Stare Bielice 23 kwietnia, 18:00
Arka Mierzęcin 7-0 Zorza Marwice 24 kwietnia, 15:00
GKP Kłodawa 2-1 Zawisza Pławin 24 kwietnia, 15:00
Helios Brzoza 2-6 Zryw Głęboczek 24 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Arka Mierzęcin.
 
Helios Brzoza 2-3 Polonia II Lipki Wielkie 1 maja, 15:00
Zryw Głęboczek 2-5 GKP Kłodawa 1 maja, 17:00
w Gardzku
Zawisza Pławin 7-0 Błyskawica Lipie Góry 1 maja, 14:00
Zorza Marwice 0-8 Noteć Stare Bielice 1 maja, 14:00

Kolejka 14 - 7-8 maja

Pauza: Noteć Stare Bielice.
 
Polonia II Lipki Wielkie 17-1 Zorza Marwice 7 maja, 18:00
Arka Mierzęcin 3-1 Zawisza Pławin 8 maja, 15:00
Błyskawica Lipie Góry 1-5 Zryw Głęboczek 8 maja, 14:00
GKP Kłodawa 2-2 Helios Brzoza 8 maja, 14:00

Kolejka 15 - 14-15 maja

Pauza: Zorza Marwice.
 
GKP Kłodawa 9-1 Polonia II Lipki Wielkie 14 maja, 17:00
Helios Brzoza 0-7 Błyskawica Lipie Góry 15 maja, 15:00
Zryw Głęboczek 1-2 Arka Mierzęcin 15 maja, 17:00
w Gardzku
Zawisza Pławin 0-1 Noteć Stare Bielice 15 maja, 14:00

Kolejka 16 - 21-22 maja

Pauza: Polonia II Lipki Wielkie.
 
Zorza Marwice 1-2 Zawisza Pławin 22 maja, 14:00
Noteć Stare Bielice 5-0 Zryw Głęboczek 22 maja, 17:00
Arka Mierzęcin 6-0 Helios Brzoza 22 maja, 16:00
Błyskawica Lipie Góry 1-7 GKP Kłodawa 22 maja, 15:00

Kolejka 17 - 28-29 maja

Pauza: Zawisza Pławin.
 
Błyskawica Lipie Góry 4-4 Polonia II Lipki Wielkie 29 maja, 18:00
GKP Kłodawa 4-1 Arka Mierzęcin 29 maja, 18:00
Helios Brzoza 0-6 Noteć Stare Bielice 29 maja, 18:00
Zryw Głęboczek 15-0 Zorza Marwice 29 maja, 18:00

Kolejka 18 - 4-5 czerwca

Pauza: Zryw Głęboczek.
 
Polonia II Lipki Wielkie 4-1 Zawisza Pławin 5 czerwca, 18:00
Zorza Marwice 2-5 Helios Brzoza 5 czerwca, 14:00
Noteć Stare Bielice 2-2 GKP Kłodawa 5 czerwca, 18:00
Arka Mierzęcin 4-1 Błyskawica Lipie Góry 4 czerwca, 16:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas