[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga kobiet 2015/2016, grupa: dolnośląska II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Miedź Legnica 6 18 6 0 0 39-4 3 0 0 22-1 3 0 0 17-3
2.  Akademia Orlik Jelenia Góra 6 15 5 0 1 31-6 2 0 1 8-4 3 0 0 23-2
3.  Zagłębie II Lubin 6 10 3 1 2 32-11 1 0 2 9-9 2 1 0 23-2
4.  Polonia-Stal Świdnica 6 9 3 0 3 31-18 3 0 0 28-1 0 0 3 3-17
5.  Chrobry Głogów 6 5 1 2 3 11-16 1 2 0 10-2 0 0 3 1-14
6.  Ziemia Lubińska Czerniec 6 3 1 0 5 2-58 1 0 2 1-25 0 0 3 1-33
7.  Grom Udanin 6 1 0 1 5 3-36 0 0 3 3-26 0 1 2 0-10

 1  2  3  4  5  6  7 
 1 Miedź Legnica    7-1 5-0 10-0 
 2 Akademia Orlik Jelenia Góra1-3     3-1 4-0 
 3 Zagłębie II Lubin0-4 2-4     7-1 
 4 Polonia-Stal Świdnica    5-1 14-0 9-0 
 5 Chrobry Głogów1-1     9-1 0-0 
 6 Ziemia Lubińska Czerniec0-13 0-12     1-0 
 7 Grom Udanin2-10 0-6 1-10     

REKLAMA

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Pauza: Zagłębie II Lubin.
 
Polonia-Stal Świdnica 5-1 Chrobry Głogów 30 sierpnia, 11:00
Grom Udanin 0-6 Akademia Orlik Jelenia Góra 29 sierpnia, 11:00
Miedź Legnica 10-0 Ziemia Lubińska Czerniec 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 5-6 września

Pauza: Ziemia Lubińska Czerniec.
 
Akademia Orlik Jelenia Góra 1-3 Miedź Legnica 5 września, 13:00
Chrobry Głogów 0-0 Grom Udanin 5 września, 11:00
Zagłębie II Lubin 7-1 Polonia-Stal Świdnica 6 września, 11:00

Kolejka 3 - 12-13 września

Pauza: Polonia-Stal Świdnica.
 
Grom Udanin 1-10 Zagłębie II Lubin 12 września, 11:00
Miedź Legnica 5-0 Chrobry Głogów 13 września, 17:00
Ziemia Lubińska Czerniec 0-13 Akademia Orlik Jelenia Góra 12 września, 11:00

Kolejka 4 - 19-20 września

Pauza: Akademia Orlik Jelenia Góra.
 
Chrobry Głogów 9-1 Ziemia Lubińska Czerniec 19 września, 11:00
Zagłębie II Lubin 0-4 Miedź Legnica 20 września, 14:00
Polonia-Stal Świdnica 9-0 Grom Udanin 20 września, 12:30

Kolejka 5 - 26-27 września

Pauza: Grom Udanin.
 
Miedź Legnica 7-1 Polonia-Stal Świdnica 27 września, 15:00
Ziemia Lubińska Czerniec 0-12 Zagłębie II Lubin 26 września, 11:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 4-0 Chrobry Głogów 26 września, 13:00

Kolejka 6 - 3-4 października

Pauza: Chrobry Głogów.
 
Zagłębie II Lubin 2-4 Akademia Orlik Jelenia Góra 3 października, 13:00
Polonia-Stal Świdnica 14-0 Ziemia Lubińska Czerniec 4 października, 11:00
Grom Udanin 2-10 Miedź Legnica 3 października, 11:00

REKLAMA

Kolejka 7 - 10-11 października

Pauza: Miedź Legnica.
 
Ziemia Lubińska Czerniec 1-0 Grom Udanin 10 października, 11:00
Akademia Orlik Jelenia Góra 3-1 Polonia-Stal Świdnica 10 października, 13:00
Chrobry Głogów 1-1 Zagłębie II Lubin 10 października, 11:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas