[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Małopolski ZPN - Tarnów - Bochnia

I runda - 8-9 sierpnia
(Losowanie - 28 lipca 2015 - siedziba PPN Bochnia)

Szreniawa Nowy Wiśnicz 0-3 Ceramika Muchówka 9 sierpnia, 15:00
Jakub Kupiec 21, Radosław Krawczyk 51, Karol Stary 84
Czarni Kobyle 2-3 Macierz Lipnica Murowana 9 sierpnia, 18:00
Janusz Topka ?, Łukasz Żak ? - Tomasz Motak ?, Damian Pławecki ?, Michał Cempa ?
Naprzód II Sobolów 0-3 Beskid Żegocina 9 sierpnia, 10:00
Paweł Janiczek 12, Łukasz Kuska 31, Kamil Kącki 54
przerwany w 58. minucie przy stanie 0-3 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy / uznano wynik z boiska
LKS Trzciana 2000 2-1 Tarnavia Tarnawa 9 sierpnia, 18:00
Adrian Grabowski 11, Zbigniew Górka 31 - Marcin Kopanica 15
Raba Niedary 2-1 Żubr Gawłówek 9 sierpnia, 18:00
Tomasz Wilk 55, Piotr Długoszewski 60 - Krystian Guban 37
Błękitni Krzeczów 2-4 Naprzód Sobolów 9 sierpnia, 18:00
Tomasz Wygoda 5, Sebastian Czesak 20 - Łukasz Cefal 3, Dawid Serafin 25, Tomasz Sotoła 50, 70
Husaria Łapczyca 4-1 Raba Książnice 5 sierpnia, 18:00
Bartłomiej Ćwik 21, Michał Juszczyk 37, Mateusz Dudek 73, Rafał Natanek 85 - Grzegorz Jawień 25
Ostrowianka Ostrów Królewski 0-7 Novi/Rzezawianka Rzezawa 9 sierpnia, 15:00
Piotr Chruściel 10, 57, 64, Bartłomiej Mrówka 17, Sebastian Włudyka 34, Bartosz Ważydrąg 50, Dariusz Kica 79
Polanka Nieszkowice 2-3 Górnik Siedlec 12 sierpnia, 18:30
Jarosław Żmudzki 41, Marcin Kita 90 - Dawid Raś 2, 69, Mateusz Nowak 13

II runda - 2 września
(Losowanie - 18 sierpnia 2015, 18:00 - siedziba PPN Bochnia)
Do gry przystąpiły zespoły z IV ligi - GKS Drwinia, Bocheński KS.
Bocheński KS - wolny los

Ceramika Muchówka 5-6 GKS Drwinia 16 września, 17:00
Husaria Łapczyca 3-4 Naprzód Sobolów 2 września, 17:00
Górnik Siedlec 1-1 Macierz Lipnica Murowana 2 września, 17:00
k. 2-1
Adam Dunaj 79 - Łukasz Adamczyk 19
Beskid Żegocina 3-0 Raba Niedary 2 września, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
LKS Trzciana 2000 3-1 Novi/Rzezawianka Rzezawa 9 września, 17:30
Mateusz Mucha 42, Krzysztof Grabias 71, Sławomir Mech 80 - Piotr Chruściel 23

III runda - 11 listopada
GKS Drwinia, LKS Trzciana 2000 - wolny los

Górnik Siedlec 3-1 Naprzód Sobolów 11 listopada, 13:00
Mateusz Nowak 19, Daniel Grabski 43, Adam Dunaj 44 - Wojciech Klebert 89
Beskid Żegocina 5-4 Bocheński KS 11 listopada, 13:00
Paweł Janiczek 15, Łukasz Kuska 28, Mariusz Banat 46, 60, 85 - Mateusz Klesiewicz 5, 55, Sławomir Zubel 40, 89

1/2 finału - 14-15 listopada

Górnik Siedlec 1-4 GKS Drwinia 15 listopada, 13:00
LKS Trzciana 2000 2-4 Beskid Żegocina 15 listopada, 13:00

Finał - 27 kwietnia

Beskid Żegocina 1-8 GKS Drwinia 27 kwietnia, 18:00
Paweł Janiczek ? - nieznany ?, ?, ?, ?, ?, ?, ?, 47
w Żegocinie

Puchar Polski 2015/2016 (Małopolski ZPN - Tarnów)

Puchar Polski 2015/2016 (Małopolski ZPN - Tarnów - Brzesko)
Puchar Polski 2015/2016 (Małopolski ZPN - Tarnów - Tarnów)
Puchar Polski 2015/2016 (Małopolski ZPN - Tarnów - Żabno)

Autor: Grzegorz Bober
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas