[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2015/2016, grupa: Sieradz II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  LZS Krzyworzeka 28 73 23 4 1 78-14 10 3 1 30-8 13 1 0 48-6
2.  Prosna Wyszanów 28 58 18 4 6 101-26 11 2 1 66-6 7 2 5 35-20
3.  Piast Ruda 28 57 18 3 7 72-35 9 1 4 32-12 9 2 3 40-23
4.  Zryw Wójcin 28 52 16 4 8 74-48 9 0 5 45-23 7 4 3 29-25
5.  Sparta Mokrsko 27 49 16 1 10 68-47 9 1 4 40-25 7 0 6 28-22
6.  ChKS Chotów 28 45 15 0 13 71-59 10 0 4 43-28 5 0 9 28-31
7.  LZS Staw 28 42 13 3 12 48-43 8 1 5 24-15 5 2 7 24-28
8.  LKS Łyskornia 28 41 12 5 11 48-49 8 2 4 32-21 4 3 7 16-28
9.  Hetman Żdżary 28 36 11 3 14 54-69 7 3 4 30-27 4 0 10 24-42 2 3 1 0 1 5-3
10.  LKS Wierzchlas 28 36 10 6 12 41-53 7 2 5 22-27 3 4 7 19-26 2 3 1 0 1 3-5
11.  LZS Pątnów 28 33 10 3 15 71-71 6 1 7 38-31 4 2 8 33-40
12.  LZS Młynisko 28 28 9 1 18 56-81 6 1 7 38-37 3 0 11 18-44
13.  LZS Ożarów 28 26 7 5 16 45-85 4 3 7 22-35 3 2 9 23-50
14.  LZS Walichnowy (2) 28 23 7 2 19 38-81 4 2 8 22-33 3 0 11 16-48
15.  Start Świątkowice 27 6 2 0 25 20-124 2 0 11 10-63 0 0 14 10-61

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
 1 LZS Krzyworzeka    1-0 1-1 5-0 1-0 1-0 2-1 0-0 1-2 2-0 1-1 4-0 5-2 2-1 4-0 
 2 Prosna Wyszanów1-2     2-1 0-0 3-0 6-0 4-0 5-0 11-1 1-1 9-0 4-0 7-1 8-0 5-0 
 3 Piast Ruda0-1 0-0     0-1 3-2 3-2 2-0 2-0 2-1 0-2 0-2 5-0 2-0 3-1 10-0 
 4 Zryw Wójcin1-2 0-4 2-1     1-2 3-4 5-0 2-3 4-0 2-0 5-0 6-2 7-2 5-2 2-1 
 5 Sparta Mokrsko0-2 2-2 2-3 5-1     2-1 1-3 3-0 3-0 2-4 4-2 1-0 5-4 3-1 7-2 
 6 ChKS Chotów1-3 4-3 3-4 1-2 3-0     1-3 4-2 2-1 3-1 5-3 6-2 5-2 2-1 3-1 
 7 LZS Staw1-1 2-1 1-3 0-1 0-2 4-1     1-2 1-0 3-0 2-0 4-2 0-1 2-0 3-1 
 8 LKS Łyskornia1-3 2-0 3-1 1-2 2-3 2-1 1-1     4-1 2-1 3-2 4-1 2-2 1-3 4-0 
 9 Hetman Żdżary0-5 3-2 2-3 1-1 3-2 0-3 1-0 4-1     1-3 3-3 2-1 1-1 5-2 4-0 
 10 LKS Wierzchlas0-6 0-1 1-4 3-3 0-4 3-2 3-2 0-0 0-4     3-1 4-0 1-0 2-0 2-0 
 11 LZS Pątnów0-2 1-3 1-2 3-5 2-5 3-0 0-3 1-3 4-2 2-2     2-1 4-1 6-0 9-2 
 12 LZS Młynisko1-6 3-6 1-3 3-0 2-4 0-6 1-1 0-3 5-1 1-0 0-4     9-1 7-0 5-2 
 13 LZS Ożarów0-3 0-2 2-2 0-6 1-4 3-2 3-2 1-1 2-3 1-1 4-1 2-4     2-4 1-0 
 14 LZS Walichnowy (2)0-2 2-3 2-5 2-2 1-0 1-3 1-4 3-1 3-1 3-3 1-4 0-2 1-2     2-1 
 15 Start Świątkowice0-10 0-8 0-7 1-5 0-3 3-4 2-0 0-7 3-1 0-10 0-3* 1-4 0-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Pauza: Sparta Mokrsko.
 
LZS Krzyworzeka 5-2 LZS Ożarów 16 sierpnia, 11:30
LZS Walichnowy (2) 1-4 LZS Pątnów 16 sierpnia, 12:00
Piast Ruda 2-1 Hetman Żdżary 16 sierpnia, 17:00
ChKS Chotów 6-2 LZS Młynisko 16 sierpnia, 15:00
LKS Wierzchlas 0-1 Prosna Wyszanów 15 sierpnia, 15:30
Start Świątkowice 3-4 LZS Staw 16 sierpnia, 15:00
LKS Łyskornia 1-2 Zryw Wójcin 16 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Pauza: LZS Staw.
 
LZS Ożarów 0-6 Zryw Wójcin 23 sierpnia, 14:00
Sparta Mokrsko 3-0 LKS Łyskornia 23 sierpnia, 16:00
Prosna Wyszanów 5-0 Start Świątkowice 23 sierpnia, 15:00
LZS Młynisko 1-0 LKS Wierzchlas 23 sierpnia, 14:00
Hetman Żdżary 0-3 ChKS Chotów 23 sierpnia, 17:00
LZS Pątnów 1-2 Piast Ruda 23 sierpnia, 17:00
LZS Krzyworzeka 2-1 LZS Walichnowy (2) 23 sierpnia, 11:30

Kolejka 3 - 29-30 sierpnia

Pauza: Prosna Wyszanów.
 
LZS Walichnowy (2) 1-2 LZS Ożarów 30 sierpnia, 14:00
Piast Ruda 0-1 LZS Krzyworzeka 29 sierpnia, 17:00
ChKS Chotów 5-3 LZS Pątnów 30 sierpnia, 15:00
LKS Wierzchlas 0-4 Hetman Żdżary 30 sierpnia, 14:00
Start Świątkowice 0-3 LZS Młynisko 30 sierpnia, 15:00
(wo)
na boisku 0-1
LKS Łyskornia 1-1 LZS Staw 30 sierpnia, 17:00
Zryw Wójcin 1-2 Sparta Mokrsko 30 sierpnia, 11:00

Kolejka 4 - 5-6 września

Pauza: LZS Młynisko.
 
LZS Ożarów 1-4 Sparta Mokrsko 6 września, 14:00
LZS Staw 0-1 Zryw Wójcin 6 września, 15:00
Prosna Wyszanów 5-0 LKS Łyskornia 6 września, 15:00
Hetman Żdżary 4-0 Start Świątkowice 6 września, 17:00
LZS Pątnów 2-2 LKS Wierzchlas 6 września, 14:00
LZS Krzyworzeka 1-0 ChKS Chotów 6 września, 11:30
LZS Walichnowy (2) 2-5 Piast Ruda 6 września, 14:00

Kolejka 5 - 12-13 września

Pauza: Hetman Żdżary.
 
Piast Ruda 2-0 LZS Ożarów 12 września, 16:00
ChKS Chotów 2-1 LZS Walichnowy (2) 13 września, 15:00
LKS Wierzchlas 0-6 LZS Krzyworzeka 13 września, 14:00
Start Świątkowice 0-10 LZS Pątnów 13 września, 15:00
LKS Łyskornia 4-1 LZS Młynisko 13 września, 14:00
Zryw Wójcin 0-4 Prosna Wyszanów 13 września, 11:00
Sparta Mokrsko 1-3 LZS Staw 13 września, 14:00

Kolejka 6 - 19-20 września

Pauza: LZS Pątnów.
 
LZS Ożarów 3-2 LZS Staw 20 września, 14:00
Prosna Wyszanów 3-0 Sparta Mokrsko 20 września, 15:00
LZS Młynisko 3-0 Zryw Wójcin 20 września, 14:00
Hetman Żdżary 4-1 LKS Łyskornia 20 września, 16:00
LZS Krzyworzeka 4-0 Start Świątkowice 20 września, 11:30
LZS Walichnowy (2) 3-3 LKS Wierzchlas 20 września, 14:00
Piast Ruda 3-2 ChKS Chotów 19 września, 16:00

Kolejka 7 - 26-27 września

Pauza: LZS Krzyworzeka.
 
ChKS Chotów 5-2 LZS Ożarów 27 września, 11:30
LKS Wierzchlas 1-4 Piast Ruda 27 września, 14:00
Start Świątkowice 0-1 LZS Walichnowy (2) 27 września, 15:00
LKS Łyskornia 3-2 LZS Pątnów 27 września, 14:00
Zryw Wójcin 4-0 Hetman Żdżary 27 września, 11:00
Sparta Mokrsko 1-0 LZS Młynisko 27 września, 14:00
LZS Staw 2-1 Prosna Wyszanów 27 września, 14:00

Kolejka 8 - 3-4 października

Pauza: LZS Walichnowy (2).
 
LZS Ożarów 0-2 Prosna Wyszanów 4 października, 14:00
LZS Młynisko 1-1 LZS Staw 4 października, 14:00
Hetman Żdżary 3-2 Sparta Mokrsko 4 października, 15:00
LZS Pątnów 3-5 Zryw Wójcin 4 października, 14:00
LZS Krzyworzeka 0-0 LKS Łyskornia 4 października, 11:30
Piast Ruda 10-0 Start Świątkowice 3 października, 15:30
ChKS Chotów 3-1 LKS Wierzchlas 4 października, 11:30

Kolejka 9 - 10-11 października

Pauza: Piast Ruda.
 
LKS Wierzchlas 1-0 LZS Ożarów 11 października, 14:00
Start Świątkowice 0-3 ChKS Chotów 11 października, 14:00
LKS Łyskornia 1-3 LZS Walichnowy (2) 11 października, 12:30
Zryw Wójcin 1-2 LZS Krzyworzeka 11 października, 11:00
Sparta Mokrsko 4-2 LZS Pątnów 11 października, 14:00
LZS Staw 1-0 Hetman Żdżary 11 października, 15:00
Prosna Wyszanów 4-0 LZS Młynisko 11 października, 15:00

Kolejka 10 - 17-18 października

Pauza: ChKS Chotów.
 
LZS Ożarów 2-4 LZS Młynisko 18 października, 14:00
Hetman Żdżary 3-2 Prosna Wyszanów 18 października, 15:00
LZS Pątnów 0-3 LZS Staw 18 października, 14:00
LZS Krzyworzeka 1-0 Sparta Mokrsko 18 października, 11:30
LZS Walichnowy (2) 2-2 Zryw Wójcin 18 października, 14:00
Piast Ruda 2-0 LKS Łyskornia 18 października, 15:00
LKS Wierzchlas 2-0 Start Świątkowice 18 października, 14:00

Kolejka 11 - 24-25 października

Pauza: LKS Wierzchlas.
 
Start Świątkowice 1-4 LZS Ożarów 25 października, 14:00
LKS Łyskornia 2-1 ChKS Chotów 25 października, 14:00
Zryw Wójcin 2-1 Piast Ruda 25 października, 11:00
Sparta Mokrsko 3-1 LZS Walichnowy (2) 25 października, 14:00
LZS Staw 1-1 LZS Krzyworzeka 25 października, 14:00
Prosna Wyszanów 9-0 LZS Pątnów 25 października, 14:00
LZS Młynisko 5-1 Hetman Żdżary 25 października, 14:00

Kolejka 12 - 31 października

Pauza: Start Świątkowice.
 
LZS Ożarów 2-3 Hetman Żdżary 31 października, 14:00
LZS Pątnów 2-1 LZS Młynisko 31 października, 13:00
LZS Krzyworzeka 1-0 Prosna Wyszanów 31 października, 13:00
LZS Walichnowy (2) 1-4 LZS Staw 31 października, 13:00
Piast Ruda 3-2 Sparta Mokrsko 31 października, 13:00
ChKS Chotów 1-2 Zryw Wójcin 31 października, 13:00
LKS Wierzchlas 0-0 LKS Łyskornia 31 października, 13:00

Kolejka 13 - 7-8 listopada

Pauza: LZS Ożarów.
 
LKS Łyskornia 4-0 Start Świątkowice 8 listopada, 13:00
Zryw Wójcin 2-0 LKS Wierzchlas 8 listopada, 11:00
Sparta Mokrsko 2-1 ChKS Chotów 8 listopada, 13:00
LZS Staw 1-3 Piast Ruda 8 listopada, 13:00
Prosna Wyszanów 8-0 LZS Walichnowy (2) 8 listopada, 13:00
LZS Młynisko 1-6 LZS Krzyworzeka 8 listopada, 13:00
Hetman Żdżary 3-3 LZS Pątnów 8 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 11 listopada

Pauza: LKS Łyskornia.
 
LZS Ożarów 4-1 LZS Pątnów 21 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (11 listopada, 13:00) odwołany
LZS Krzyworzeka 1-2 Hetman Żdżary 11 listopada, 13:00
LZS Walichnowy (2) 0-2 LZS Młynisko 11 listopada, 13:00
Piast Ruda 0-0 Prosna Wyszanów 11 listopada, 13:00
ChKS Chotów 1-3 LZS Staw 11 listopada, 13:00
LKS Wierzchlas 0-4 Sparta Mokrsko 11 listopada, 13:00
Start Świątkowice 1-5 Zryw Wójcin 11 listopada, 13:00

Kolejka 15 - 14-15 listopada

Pauza: Zryw Wójcin.
 
LKS Łyskornia 2-2 LZS Ożarów 15 listopada, 13:00
Sparta Mokrsko 7-2 Start Świątkowice 15 listopada, 13:00
LZS Staw 3-0 LKS Wierzchlas 15 listopada, 13:00
Prosna Wyszanów 6-0 ChKS Chotów 15 listopada, 13:00
LZS Młynisko 1-3 Piast Ruda 15 listopada, 13:00
Hetman Żdżary 5-2 LZS Walichnowy (2) 15 listopada, 13:00
LZS Pątnów 0-2 LZS Krzyworzeka 15 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 19-20 marca

Pauza: Sparta Mokrsko.
 
LZS Ożarów 0-3 LZS Krzyworzeka 20 marca, 14:00
LZS Pątnów 6-0 LZS Walichnowy (2) 20 marca, 14:00
Hetman Żdżary 2-3 Piast Ruda 20 marca, 14:00
LZS Młynisko 0-6 ChKS Chotów 20 marca, 14:00
Prosna Wyszanów 1-1 LKS Wierzchlas 20 marca, 15:00
LZS Staw 3-1 Start Świątkowice 20 marca, 13:00
Zryw Wójcin 2-3 LKS Łyskornia 20 marca, 11:00

Kolejka 17 - 26 marca

Pauza: LZS Staw.
 
Zryw Wójcin 7-2 LZS Ożarów 26 marca, 14:00
LKS Łyskornia 2-3 Sparta Mokrsko 26 marca, 12:30
Start Świątkowice 0-8 Prosna Wyszanów 26 marca, 15:00
LKS Wierzchlas 4-0 LZS Młynisko 26 marca, 15:00
ChKS Chotów 2-1 Hetman Żdżary 26 marca, 15:00
Piast Ruda 0-2 LZS Pątnów 26 marca, 16:00
LZS Walichnowy (2) 0-2 LZS Krzyworzeka 26 marca, 15:00

Kolejka 18 - 2-3 kwietnia

Pauza: Prosna Wyszanów.
 
LZS Ożarów 2-4 LZS Walichnowy (2) 3 kwietnia, 14:00
LZS Krzyworzeka 1-1 Piast Ruda 3 kwietnia, 11:30
LZS Pątnów 3-0 ChKS Chotów 3 kwietnia, 14:00
Hetman Żdżary 1-3 LKS Wierzchlas 3 kwietnia, 14:00
LZS Młynisko 5-2 Start Świątkowice 3 kwietnia, 14:00
LZS Staw 1-2 LKS Łyskornia 3 kwietnia, 13:00
Sparta Mokrsko 5-1 Zryw Wójcin 3 kwietnia, 12:00

Kolejka 19 - 9-10 kwietnia

Pauza: LZS Młynisko.
 
Sparta Mokrsko 5-4 LZS Ożarów 10 kwietnia, 12:00
Zryw Wójcin 5-0 LZS Staw 10 kwietnia, 11:00
LKS Łyskornia 2-0 Prosna Wyszanów 10 kwietnia, 14:00
Start Świątkowice 0-7 Hetman Żdżary 10 kwietnia, 15:00
LKS Wierzchlas 3-1 LZS Pątnów 10 kwietnia, 14:00
ChKS Chotów 1-3 LZS Krzyworzeka 10 kwietnia, 15:00
Piast Ruda 3-1 LZS Walichnowy (2) 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 16-17 kwietnia

Pauza: Hetman Żdżary.
 
LZS Ożarów 2-2 Piast Ruda 17 kwietnia, 14:00
LZS Walichnowy (2) 1-3 ChKS Chotów 16 kwietnia, 16:00
LZS Krzyworzeka 2-0 LKS Wierzchlas 17 kwietnia, 11:30
LZS Pątnów 9-2 Start Świątkowice 17 kwietnia, 14:00
LZS Młynisko 0-3 LKS Łyskornia 17 kwietnia, 14:00
Prosna Wyszanów 0-0 Zryw Wójcin 17 kwietnia, 15:00
LZS Staw 0-2 Sparta Mokrsko 17 kwietnia, 13:00

Kolejka 21 - 23-24 kwietnia

Pauza: LZS Pątnów.
 
LZS Staw 0-1 LZS Ożarów 24 kwietnia, 13:00
Sparta Mokrsko 2-2 Prosna Wyszanów 24 kwietnia, 12:00
Zryw Wójcin 6-2 LZS Młynisko 24 kwietnia, 11:00
LKS Łyskornia 4-1 Hetman Żdżary 24 kwietnia, 14:00
Start Świątkowice 0-10 LZS Krzyworzeka 24 kwietnia, 15:00
LKS Wierzchlas 2-0 LZS Walichnowy (2) 24 kwietnia, 14:00
ChKS Chotów 3-4 Piast Ruda 24 kwietnia, 15:00

Kolejka 22 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: LZS Krzyworzeka.
 
LZS Ożarów 3-2 ChKS Chotów 1 maja, 14:00
Piast Ruda 0-2 LKS Wierzchlas 30 kwietnia, 17:00
LZS Walichnowy (2) 2-1 Start Świątkowice 30 kwietnia, 16:00
LZS Pątnów 1-3 LKS Łyskornia 1 maja, 14:00
Hetman Żdżary 1-1 Zryw Wójcin 1 maja, 14:00
LZS Młynisko 2-4 Sparta Mokrsko 1 maja, 14:00
Prosna Wyszanów 4-0 LZS Staw 1 maja, 15:00

Kolejka 23 - 7-8 maja

Pauza: LZS Walichnowy (2).
 
Prosna Wyszanów 7-1 LZS Ożarów 8 maja, 15:00
LZS Staw 4-2 LZS Młynisko 8 maja, 13:00
Sparta Mokrsko 3-0 Hetman Żdżary 8 maja, 12:00
Zryw Wójcin 5-0 LZS Pątnów 7 maja, 16:00
LKS Łyskornia 1-3 LZS Krzyworzeka 8 maja, 14:00
Start Świątkowice 0-7 Piast Ruda 8 maja, 15:00
LKS Wierzchlas 3-2 ChKS Chotów 8 maja, 14:00

Kolejka 24 - 14-15 maja

Pauza: Piast Ruda.
 
LZS Ożarów 1-1 LKS Wierzchlas 15 maja, 14:00
ChKS Chotów 3-1 Start Świątkowice 15 maja, 15:00
LZS Walichnowy (2) 3-1 LKS Łyskornia 14 maja, 16:00
LZS Krzyworzeka 5-0 Zryw Wójcin 15 maja, 11:30
LZS Pątnów 2-5 Sparta Mokrsko 15 maja, 14:00
Hetman Żdżary 1-0 LZS Staw 15 maja, 15:00
LZS Młynisko 3-6 Prosna Wyszanów 15 maja, 14:00

Kolejka 25 - 21-22 maja

Pauza: ChKS Chotów.
 
LZS Młynisko 9-1 LZS Ożarów 22 maja, 16:00
Prosna Wyszanów 11-1 Hetman Żdżary 22 maja, 15:00
LZS Staw 2-0 LZS Pątnów 22 maja, 13:00
Sparta Mokrsko 0-2 LZS Krzyworzeka 22 maja, 12:00
Zryw Wójcin 5-2 LZS Walichnowy (2) 22 maja, 11:00
LKS Łyskornia 3-1 Piast Ruda 22 maja, 14:00
Start Świątkowice 3-1 LKS Wierzchlas 22 maja, 15:00

Kolejka 26 - 26 maja

Pauza: LKS Wierzchlas.
 
LZS Ożarów 1-0 Start Świątkowice 26 maja, 14:00
ChKS Chotów 4-2 LKS Łyskornia 26 maja, 15:00
Piast Ruda 0-1 Zryw Wójcin 26 maja, 17:00
LZS Walichnowy (2) 1-0 Sparta Mokrsko 26 maja, 16:00
LZS Krzyworzeka 2-1 LZS Staw 26 maja, 15:00
LZS Pątnów 1-3 Prosna Wyszanów 26 maja, 14:00
Hetman Żdżary 2-1 LZS Młynisko 26 maja, 15:00

Kolejka 27 - 28-29 maja

Pauza: Start Świątkowice.
 
Hetman Żdżary 1-1 LZS Ożarów 29 maja, 15:00
LZS Młynisko 0-4 LZS Pątnów 29 maja, 14:00
Prosna Wyszanów 1-2 LZS Krzyworzeka 29 maja, 15:00
LZS Staw 2-0 LZS Walichnowy (2) 29 maja, 13:00
Sparta Mokrsko 2-3 Piast Ruda 29 maja, 17:00
Zryw Wójcin 3-4 ChKS Chotów 29 maja, 11:00
LKS Łyskornia 2-1 LKS Wierzchlas 29 maja, 14:00

Kolejka 28 - 4-5 czerwca

Pauza: LZS Ożarów.
 
Start Świątkowice 2-0 LKS Łyskornia 5 czerwca, 15:00
LKS Wierzchlas 3-3 Zryw Wójcin 5 czerwca, 14:00
ChKS Chotów 3-0 Sparta Mokrsko 5 czerwca, 15:00
Piast Ruda 2-0 LZS Staw 5 czerwca, 17:00
LZS Walichnowy (2) 2-3 Prosna Wyszanów 4 czerwca, 16:00
LZS Krzyworzeka 4-0 LZS Młynisko 5 czerwca, 11:30
LZS Pątnów 4-2 Hetman Żdżary 5 czerwca, 14:00

Kolejka 29 - 11-12 czerwca

Pauza: LKS Łyskornia.
 
LZS Pątnów 4-1 LZS Ożarów 12 czerwca, 13:00
Hetman Żdżary 0-5 LZS Krzyworzeka 12 czerwca, 13:00
LZS Młynisko 7-0 LZS Walichnowy (2) 12 czerwca, 13:00
Prosna Wyszanów 2-1 Piast Ruda 12 czerwca, 13:00
LZS Staw 4-1 ChKS Chotów 12 czerwca, 13:00
Sparta Mokrsko 2-4 LKS Wierzchlas 12 czerwca, 13:00
Zryw Wójcin 2-1 Start Świątkowice 12 czerwca, 13:00

REKLAMA

Kolejka 30 - 18-19 czerwca

Pauza: Zryw Wójcin.
 
LZS Ożarów 1-1 LKS Łyskornia 19 czerwca, 17:00
Start Świątkowice - Sparta Mokrsko 19 czerwca, 17:00
LKS Wierzchlas 3-2 LZS Staw 19 czerwca, 17:00
ChKS Chotów 4-3 Prosna Wyszanów 19 czerwca, 13:00
Piast Ruda 5-0 LZS Młynisko 19 czerwca, 17:00
LZS Walichnowy (2) 3-1 Hetman Żdżary 19 czerwca, 13:00
LZS Krzyworzeka 1-1 LZS Pątnów 18 czerwca, 16:00

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas