[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Sosnowiec
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Niwy Brudzowice 34 77 24 5 5 97-41 13 4 0 58-18 11 1 5 39-23
2.  SKS Łagisza (Będzin) 34 76 24 4 6 101-35 12 2 3 49-21 12 2 3 52-14 2 6 2 0 0 6-2
3.  Górnik Wojkowice 34 76 24 4 6 119-36 13 2 2 59-16 11 2 4 60-20 2 0 0 0 2 2-6
4.  Górnik Sosnowiec 34 71 22 5 7 68-45 13 3 1 42-21 9 2 6 26-24
5.  CKS Czeladź (2) 34 69 21 6 7 81-40 14 2 1 41-12 7 4 6 40-28
6.  Źródło Kromołów (Zawiercie) 34 66 20 6 8 80-44 12 2 3 41-20 8 4 5 39-24
7.  AKS Niwka Sosnowiec 34 57 18 3 13 68-45 11 2 4 37-15 7 1 9 31-30
8.  MKS Poręba 34 46 13 7 14 65-66 6 3 8 31-34 7 4 6 34-32
9.  Błękitni Sarnów 34 45 13 6 15 44-57 7 3 7 30-29 6 3 8 14-28 2 6 2 0 0 8-2
10.  Ostoja Żelisławice 34 45 14 3 17 58-78 8 2 7 33-40 6 1 10 25-38 2 0 0 0 2 2-8
11.  Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 34 39 12 3 19 77-91 8 0 9 47-51 4 3 10 30-40 2 3 1 0 1 6-4
12.  MKS Sławków 34 39 12 3 19 56-81 7 2 8 28-31 5 1 11 28-50 2 3 1 0 1 4-6
13.  Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 34 37 12 1 21 52-99 8 0 9 32-43 4 1 12 20-56
14.  Skalniak Kroczyce 34 32 9 5 20 57-84 6 2 9 31-39 3 3 11 26-45
15.  Orzeł Dąbie 34 30 9 3 22 43-72 5 2 10 28-35 4 1 12 15-37
16.  Zew Kazimierz (Sosnowiec) 34 29 8 5 21 47-90 5 2 10 21-38 3 3 11 26-52
17.  MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 34 24 8 0 26 43-104 6 0 11 27-42 2 0 15 16-62
18.  Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 34 24 7 3 24 36-84 4 3 10 18-34 3 0 14 18-50
Zagłębie II Sosnowiec wycofało się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Pionier Ujejsce wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18 
 1 Niwy Brudzowice    2-2 2-1 3-1 2-2 4-1 1-0 2-2 1-1 2-1 3-1 4-1 4-0 4-2 6-1 5-0 7-0 6-2 
 2 SKS Łagisza (Będzin)1-3     4-1 1-1 2-2 3-2 3-2 3-0 0-2 6-0 3-4 5-2 4-0 2-1 4-0 3-1 2-0 3-0* 
 3 Górnik Wojkowice3-0 1-2     3-0 2-1 1-1 1-1 3-1 6-0 2-1 3-2 5-1 8-2 2-3 4-0 5-0 7-1 3-0* 
 4 Górnik Sosnowiec2-1 1-1 2-1     1-1 0-5 5-2 3-2 1-0 1-0 3-2 6-0 3-2 1-0 0-0 3-2 7-1 3-1 
 5 CKS Czeladź (2)3-1 1-0 3-2 1-1     3-0 1-0 3-0 3-1 4-1 3-0 4-0 4-0 2-2 1-0 2-1 1-0 2-3 
 6 Źródło Kromołów (Zawiercie)0-2 1-0 1-3 2-1 3-2     1-0 1-1 5-0 3-0 5-1 1-1 4-2 3-0 3-1 0-4 5-0 3-2 
 7 AKS Niwka Sosnowiec2-0 1-2 1-3 2-1 2-0 0-0     0-1 1-1 1-4 3-1 2-0 7-1 2-1 5-0 3-0 2-0 3-0* 
 8 MKS Poręba1-2 1-4 1-4 2-3 1-3 0-0 3-1     2-0 1-4 3-3 4-2 2-0 0-0 1-2 4-0 4-1 1-5 
 9 Błękitni Sarnów1-4 1-4 2-2 0-1 4-3 2-2 0-2 0-2     5-0 2-1 0-2 0-2 2-0 1-0 3-3 4-1 3-0* 
 10 Ostoja Żelisławice1-4 0-4 0-6 1-3 3-5 3-2 1-4 1-1 2-3     1-0 3-2 4-1 4-1 1-0 3-3 2-1 3-0* 
 11 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza)1-4 1-7 1-9 4-0 1-5 1-3 1-7 3-0 1-3 1-2     6-2 1-2 10-1 5-1 4-3 3-2 3-0* 
 12 MKS Sławków2-3 0-3 0-5 0-2 2-1 1-2 2-0 4-4 0-1 2-0 2-0     5-0 2-2 2-1 0-2 3-2 1-3 
 13 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza)1-6 1-4 1-5 1-2 1-6 4-2 4-0 1-4 1-0 2-0 0-3 1-5     3-5 1-0 5-1 2-0 3-0* 
 14 Skalniak Kroczyce2-0 1-7 0-5 2-1 0-4 1-3 2-3 3-2 0-1 1-1 1-2 5-2 2-3     0-3 1-1 7-1 3-0 
 15 Orzeł Dąbie0-2 0-1 1-5 0-2 0-0 0-3 0-3 1-3 0-1 0-1 2-2 4-1 3-0 3-2     8-3 2-4 4-2 
 16 Zew Kazimierz (Sosnowiec)2-2 1-0 1-1 1-2 1-2 1-7 1-3 2-5 2-0 1-3 0-5 0-2 0-2 3-2 2-0     0-2 3-0* 
 17 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)1-2 0-7 0-4 1-2 3-0 0-3 0-3 2-3 3-0 2-7 5-2 0-2 3-1 2-1 1-3 1-2     3-0* 
 18 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)0-3* 1-4 0-3 0-3* 0-3* 0-3* 4-0 0-3* 0-0 4-0 1-1 0-3* 2-2 0-3* 0-3* 2-0 4-0     

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

Górnik Sosnowiec 5-2 AKS Niwka Sosnowiec 15 sierpnia, 17:00
SKS Łagisza (Będzin) 4-0 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 15 sierpnia, 10:00
Skalniak Kroczyce 1-3 Źródło Kromołów (Zawiercie) 15 sierpnia, 17:00
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 15 sierpnia, 17:00
Ostoja Żelisławice 1-4 Niwy Brudzowice 15 sierpnia, 17:00
CKS Czeladź (2) 1-0 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 15 sierpnia, 17:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 5-1 Orzeł Dąbie 15 sierpnia, 17:00
MKS Sławków 0-1 Błękitni Sarnów 15 sierpnia, 17:00
Górnik Wojkowice 3-1 MKS Poręba 15 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 19 sierpnia

AKS Niwka Sosnowiec 0-1 MKS Poręba 18 sierpnia, 18:00
Błękitni Sarnów 2-2 Górnik Wojkowice 19 sierpnia, 17:00
Orzeł Dąbie 4-1 MKS Sławków 19 sierpnia, 18:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 5-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 19 sierpnia, 17:00
Niwy Brudzowice 2-2 CKS Czeladź (2) 19 sierpnia, 17:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-3 Ostoja Żelisławice 19 sierpnia, 18:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-2 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 19 sierpnia, 17:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 3-5 Skalniak Kroczyce 19 sierpnia, 17:00
Górnik Sosnowiec 1-1 SKS Łagisza (Będzin) 19 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 22-23 sierpnia

SKS Łagisza (Będzin) 3-2 AKS Niwka Sosnowiec 22 sierpnia, 17:00
Skalniak Kroczyce 2-1 Górnik Sosnowiec 22 sierpnia, 17:00
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 2-2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 22 sierpnia, 17:00
Ostoja Żelisławice 3-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 22 sierpnia, 17:00
CKS Czeladź (2) 2-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 22 sierpnia, 17:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-4 Niwy Brudzowice 22 sierpnia, 17:00
MKS Sławków 3-2 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 22 sierpnia, 17:00
Górnik Wojkowice 4-0 Orzeł Dąbie 22 sierpnia, 17:00
MKS Poręba 2-0 Błękitni Sarnów 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

AKS Niwka Sosnowiec 1-1 Błękitni Sarnów 29 sierpnia, 17:00
Orzeł Dąbie 1-3 MKS Poręba 29 sierpnia, 17:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-4 Górnik Wojkowice 29 sierpnia, 17:00
Niwy Brudzowice 4-1 MKS Sławków 29 sierpnia, 17:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-5 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 29 sierpnia, 17:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-2 CKS Czeladź (2) 29 sierpnia, 17:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 2-0 Ostoja Żelisławice 29 sierpnia, 12:00
Górnik Sosnowiec 3-1 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 29 sierpnia, 17:00
SKS Łagisza (Będzin) 2-1 Skalniak Kroczyce 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 5 - 2 września

Skalniak Kroczyce 2-3 AKS Niwka Sosnowiec 2 września, 17:00
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 1-4 SKS Łagisza (Będzin) 2 września, 17:00
Ostoja Żelisławice 1-3 Górnik Sosnowiec 2 września, 17:00
CKS Czeladź (2) 4-0 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 2 września, 17:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-3 Źródło Kromołów (Zawiercie) 2 września, 17:00
MKS Sławków 0-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2 września, 17:00
Górnik Wojkowice 3-0 Niwy Brudzowice 2 września, 17:00
MKS Poręba 4-1 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 2 września, 17:00
Błękitni Sarnów 1-0 Orzeł Dąbie 2 września, 17:00

Kolejka 6 - 5-6 września

AKS Niwka Sosnowiec 5-0 Orzeł Dąbie 6 września, 17:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Błękitni Sarnów 5 września, 16:30
Niwy Brudzowice 2-2 MKS Poręba 5 września, 16:30
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-1 Górnik Wojkowice 5 września, 11:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-1 MKS Sławków 6 września, 16:30
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 0-3 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 5 września, 12:00
Górnik Sosnowiec 1-1 CKS Czeladź (2) 5 września, 16:30
SKS Łagisza (Będzin) 6-0 Ostoja Żelisławice 5 września, 16:30
Skalniak Kroczyce 3-0 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 6 września, 16:30

Kolejka 7 - 12-13 września

Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 4-0 AKS Niwka Sosnowiec 12 września, 16:00
Ostoja Żelisławice 4-1 Skalniak Kroczyce 12 września, 16:00
CKS Czeladź (2) 1-0 SKS Łagisza (Będzin) 12 września, 16:00 (200)
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 4-0 Górnik Sosnowiec 12 września, 11:00
MKS Sławków 5-0 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 13 września, 12:00
Górnik Wojkowice 1-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 12 września, 16:00
MKS Poręba 4-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 12 września, 16:00
Błękitni Sarnów 1-4 Niwy Brudzowice 12 września, 16:00
Orzeł Dąbie 2-4 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 12 września, 16:00

Kolejka 8 - 19-20 września

AKS Niwka Sosnowiec 2-0 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 20 września, 16:30
Niwy Brudzowice 6-1 Orzeł Dąbie 19 września, 16:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-0 Błękitni Sarnów 19 września, 16:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-1 MKS Poręba 19 września, 16:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 1-5 Górnik Wojkowice 19 września, 12:00
Górnik Sosnowiec 6-0 MKS Sławków 19 września, 16:00
SKS Łagisza (Będzin) 3-4 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 19 września, 16:00
Skalniak Kroczyce 0-4 CKS Czeladź (2) 19 września, 16:00
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 4-0 Ostoja Żelisławice 19 września, 16:00

Kolejka 9 - 26-27 września

Ostoja Żelisławice 1-4 AKS Niwka Sosnowiec 26 września, 16:00
CKS Czeladź (2) 2-3 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 26 września, 16:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 10-1 Skalniak Kroczyce 26 września, 16:00
MKS Sławków 0-3 SKS Łagisza (Będzin) 26 września, 12:00
Górnik Wojkowice 3-0 Górnik Sosnowiec 26 września, 16:00
MKS Poręba 2-0 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 26 września, 16:00
Błękitni Sarnów 2-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 26 września, 16:00
Orzeł Dąbie 8-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 26 września, 16:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 1-2 Niwy Brudzowice 26 września, 16:00

Kolejka 10 - 3-4 października

AKS Niwka Sosnowiec 2-0 Niwy Brudzowice 3 października, 15:30
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-2 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3 października, 15:30
Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-1 Orzeł Dąbie 3 października, 15:30
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 1-0 Błękitni Sarnów 4 października, 15:30
Górnik Sosnowiec 3-2 MKS Poręba 3 października, 15:30
SKS Łagisza (Będzin) 4-1 Górnik Wojkowice 3 października, 15:30
Skalniak Kroczyce 5-2 MKS Sławków 3 października, 15:30
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 1-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3 października, 15:30
Ostoja Żelisławice 3-5 CKS Czeladź (2) 3 października, 15:30

Kolejka 11 - 10-11 października

CKS Czeladź (2) 1-0 AKS Niwka Sosnowiec 10 października, 15:30
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-2 Ostoja Żelisławice 10 października, 15:30
MKS Sławków 1-3 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 10 października, 15:30
Górnik Wojkowice 2-3 Skalniak Kroczyce 10 października, 14:30
MKS Poręba 1-4 SKS Łagisza (Będzin) 10 października, 15:30
Błękitni Sarnów 0-1 Górnik Sosnowiec 10 października, 15:30
Orzeł Dąbie 3-0 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 10 października, 15:30
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-3 Źródło Kromołów (Zawiercie) 10 października, 15:30
Niwy Brudzowice 5-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 10 października, 15:30

Kolejka 12 - 17-18 października

AKS Niwka Sosnowiec 3-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 17 października, 15:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-2 Niwy Brudzowice 17 października, 15:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 2-0 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 17 października, 15:00
Górnik Sosnowiec 0-0 Orzeł Dąbie 17 października, 15:00
SKS Łagisza (Będzin) 0-2 Błękitni Sarnów 17 października, 15:00
Skalniak Kroczyce 3-2 MKS Poręba 17 października, 15:00
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-3 Górnik Wojkowice 17 października, 15:00
Ostoja Żelisławice 3-2 MKS Sławków 17 października, 15:00
CKS Czeladź (2) 3-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 17 października, 15:00

Kolejka 13 - 24-25 października

Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-7 AKS Niwka Sosnowiec 24 października, 14:30
MKS Sławków 2-1 CKS Czeladź (2) 24 października, 14:30
Górnik Wojkowice 2-1 Ostoja Żelisławice 24 października, 14:30
MKS Poręba 1-5 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 24 października, 14:30
Błękitni Sarnów 2-0 Skalniak Kroczyce 24 października, 14:30
Orzeł Dąbie 0-1 SKS Łagisza (Będzin) 24 października, 14:30
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 1-2 Górnik Sosnowiec 24 października, 14:30
Niwy Brudzowice 4-0 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 24 października, 14:30
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-7 Źródło Kromołów (Zawiercie) 24 października, 14:30

Kolejka 14 - 31 października

AKS Niwka Sosnowiec 0-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 31 października, 13:30
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 5-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 31 października, 13:30
Górnik Sosnowiec 2-1 Niwy Brudzowice 31 października, 13:30
SKS Łagisza (Będzin) 2-0 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 31 października, 13:30
Skalniak Kroczyce 0-3 Orzeł Dąbie 31 października, 13:30
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-0 Błękitni Sarnów 31 października, 13:30
Ostoja Żelisławice 1-1 MKS Poręba 31 października, 13:30
CKS Czeladź (2) 3-2 Górnik Wojkowice 31 października, 13:30
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 6-2 MKS Sławków 31 października, 13:30

Kolejka 15 - 7-8 listopada

MKS Sławków 2-0 AKS Niwka Sosnowiec 7 listopada, 13:30
Górnik Wojkowice 3-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 7 listopada, 13:30
MKS Poręba 1-3 CKS Czeladź (2) 7 listopada, 13:30
Błękitni Sarnów 5-0 Ostoja Żelisławice 7 listopada, 13:30
Orzeł Dąbie 4-2 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 7 listopada, 13:30
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 2-1 Skalniak Kroczyce 7 listopada, 13:30
Niwy Brudzowice 2-2 SKS Łagisza (Będzin) 7 listopada, 13:30
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-2 Górnik Sosnowiec 7 listopada, 13:30
Źródło Kromołów (Zawiercie) 4-2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 7 listopada, 13:30

Kolejka 16 - 11 listopada

AKS Niwka Sosnowiec 7-1 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 11 listopada, 13:00
Górnik Sosnowiec 0-5 Źródło Kromołów (Zawiercie) 11 listopada, 13:00
SKS Łagisza (Będzin) 3-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 11 listopada, 13:00
Skalniak Kroczyce 2-0 Niwy Brudzowice 11 listopada, 13:00
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 4-0 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 11 listopada, 11:00
Ostoja Żelisławice 1-0 Orzeł Dąbie 11 listopada, 13:00
CKS Czeladź (2) 3-1 Błękitni Sarnów 11 listopada, 13:00 (250)
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3-0 MKS Poręba 11 listopada, 13:00
MKS Sławków 0-5 Górnik Wojkowice 11 listopada, 11:00

Kolejka 17 - 14-15 listopada

Górnik Wojkowice 1-1 AKS Niwka Sosnowiec 14 listopada, 13:00
MKS Poręba 4-2 MKS Sławków 14 listopada, 13:00
Błękitni Sarnów 2-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 14 listopada, 13:00
Orzeł Dąbie 0-0 CKS Czeladź (2) 14 listopada, 13:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 2-7 Ostoja Żelisławice 14 listopada, 13:00
Niwy Brudzowice 6-2 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 14 listopada, 13:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-2 Skalniak Kroczyce 14 listopada, 13:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-0 SKS Łagisza (Będzin) 14 listopada, 13:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 1-2 Górnik Sosnowiec 14 listopada, 13:00

Kolejka 18 - 19-20 marca

AKS Niwka Sosnowiec 2-1 Górnik Sosnowiec 19 marca, 15:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 1-4 SKS Łagisza (Będzin) 19 marca, 15:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-0 Skalniak Kroczyce 19 marca, 15:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 3-0 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
(wo)
Niwy Brudzowice 2-1 Ostoja Żelisławice 19 marca, 15:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3-0 CKS Czeladź (2) 19 marca, 15:00
Orzeł Dąbie 2-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 19 marca, 15:00
Błękitni Sarnów 0-2 MKS Sławków 19 marca, 15:00
MKS Poręba 1-4 Górnik Wojkowice 19 marca, 15:00

Kolejka 19 - 26 marca

MKS Poręba 3-1 AKS Niwka Sosnowiec 26 marca, 13:00
Górnik Wojkowice 6-0 Błękitni Sarnów 26 marca, 13:00
MKS Sławków 2-1 Orzeł Dąbie 26 marca, 13:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3-2 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 26 marca, 13:00
CKS Czeladź (2) 3-1 Niwy Brudzowice 26 marca, 12:00
Ostoja Żelisławice 3-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 26 marca, 13:00
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-3 Źródło Kromołów (Zawiercie)
(wo)
Skalniak Kroczyce 2-3 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 26 marca, 13:00
SKS Łagisza (Będzin) 1-1 Górnik Sosnowiec 26 marca, 13:00

Kolejka 20 - 2-3 kwietnia

AKS Niwka Sosnowiec 1-2 SKS Łagisza (Będzin) 2 kwietnia, 16:00
Górnik Sosnowiec 1-0 Skalniak Kroczyce 2 kwietnia, 16:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
(wo)
Źródło Kromołów (Zawiercie) 3-0 Ostoja Żelisławice 2 kwietnia, 16:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-2 CKS Czeladź (2) 2 kwietnia, 16:00
Niwy Brudzowice 3-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 2 kwietnia, 16:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-2 MKS Sławków 2 kwietnia, 16:00
Orzeł Dąbie 1-5 Górnik Wojkowice 2 kwietnia, 16:00
Błękitni Sarnów 0-2 MKS Poręba 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 21 - 9-10 kwietnia

Błękitni Sarnów 0-2 AKS Niwka Sosnowiec 9 kwietnia, 16:00
MKS Poręba 1-2 Orzeł Dąbie 9 kwietnia, 16:00
Górnik Wojkowice 7-1 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 9 kwietnia, 16:00
MKS Sławków 2-3 Niwy Brudzowice 9 kwietnia, 16:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 4-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 9 kwietnia, 16:00
CKS Czeladź (2) 3-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 9 kwietnia, 16:00
Ostoja Żelisławice 4-1 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 9 kwietnia, 16:00
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-3 Górnik Sosnowiec
(wo)
Skalniak Kroczyce 1-7 SKS Łagisza (Będzin) 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 22 - 16-17 kwietnia

AKS Niwka Sosnowiec 2-1 Skalniak Kroczyce 16 kwietnia, 16:00
SKS Łagisza (Będzin) 3-0 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
(wo)
Górnik Sosnowiec 1-0 Ostoja Żelisławice 16 kwietnia, 16:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 1-6 CKS Czeladź (2) 16 kwietnia, 16:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 5-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 16 kwietnia, 16:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-2 MKS Sławków 16 kwietnia, 16:00
Niwy Brudzowice 2-1 Górnik Wojkowice 17 kwietnia, 16:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 2-3 MKS Poręba 16 kwietnia, 16:00
Orzeł Dąbie 0-1 Błękitni Sarnów 16 kwietnia, 16:00

Kolejka 23 - 23-24 kwietnia

Orzeł Dąbie 0-3 AKS Niwka Sosnowiec 23 kwietnia, 16:30
Błękitni Sarnów 4-1 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 23 kwietnia, 16:30
MKS Poręba 1-2 Niwy Brudzowice 23 kwietnia, 16:30
Górnik Wojkowice 5-0 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 23 kwietnia, 16:30
MKS Sławków 1-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 23 kwietnia, 16:30
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 23 kwietnia, 16:30
CKS Czeladź (2) 1-1 Górnik Sosnowiec 23 kwietnia, 16:30
Ostoja Żelisławice 0-4 SKS Łagisza (Będzin) 23 kwietnia, 16:30
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-3 Skalniak Kroczyce
(wo)

Kolejka 24 - 30 kwietnia-1 maja

AKS Niwka Sosnowiec 3-0 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
(wo)
Skalniak Kroczyce 1-1 Ostoja Żelisławice 30 kwietnia, 17:00
SKS Łagisza (Będzin) 2-2 CKS Czeladź (2) 30 kwietnia, 17:00
Górnik Sosnowiec 3-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 30 kwietnia, 17:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 1-5 MKS Sławków 30 kwietnia, 17:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-3 Górnik Wojkowice 1 maja, 14:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-5 MKS Poręba 30 kwietnia, 11:00
Niwy Brudzowice 1-1 Błękitni Sarnów 30 kwietnia, 17:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 1-3 Orzeł Dąbie 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 25 - 4 maja

MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-3 AKS Niwka Sosnowiec 4 maja, 17:00
Orzeł Dąbie 0-2 Niwy Brudzowice 4 maja, 17:00
Błękitni Sarnów 3-3 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 4 maja, 17:00
MKS Poręba 0-0 Źródło Kromołów (Zawiercie) 4 maja, 17:00
Górnik Wojkowice 8-2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 4 maja, 17:00
MKS Sławków 0-2 Górnik Sosnowiec 4 maja, 17:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-7 SKS Łagisza (Będzin) 4 maja, 17:00
CKS Czeladź (2) 2-2 Skalniak Kroczyce 4 maja, 17:00
Ostoja Żelisławice 3-0 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
(wo)

Kolejka 26 - 7-8 maja

AKS Niwka Sosnowiec 1-4 Ostoja Żelisławice 7 maja, 17:00
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-3 CKS Czeladź (2)
(wo)
Skalniak Kroczyce 1-2 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 7 maja, 17:00
SKS Łagisza (Będzin) 5-2 MKS Sławków 7 maja, 17:00
Górnik Sosnowiec 2-1 Górnik Wojkowice 7 maja, 17:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 1-4 MKS Poręba 7 maja, 17:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 5-0 Błękitni Sarnów 7 maja, 17:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-0 Orzeł Dąbie 7 maja, 17:00
Niwy Brudzowice 7-0 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 7 maja, 17:00

Kolejka 27 - 14-15 maja

Niwy Brudzowice 1-0 AKS Niwka Sosnowiec 14 maja, 17:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 1-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 14 maja, 17:00
Orzeł Dąbie 0-3 Źródło Kromołów (Zawiercie) 14 maja, 17:00
Błękitni Sarnów 0-2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 14 maja, 17:00
MKS Poręba 2-3 Górnik Sosnowiec 14 maja, 17:00
Górnik Wojkowice 1-2 SKS Łagisza (Będzin) 14 maja, 11:00
MKS Sławków 2-2 Skalniak Kroczyce 14 maja, 17:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
(wo)
CKS Czeladź (2) 4-1 Ostoja Żelisławice 14 maja, 11:00

Kolejka 28 - 18 maja

AKS Niwka Sosnowiec 2-0 CKS Czeladź (2) 18 maja, 17:00
Ostoja Żelisławice 1-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 18 maja, 17:00
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-3 MKS Sławków
(wo)
Skalniak Kroczyce 0-5 Górnik Wojkowice 18 maja, 17:00
SKS Łagisza (Będzin) 3-0 MKS Poręba 18 maja, 17:00
Górnik Sosnowiec 1-0 Błękitni Sarnów 18 maja, 17:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 1-0 Orzeł Dąbie 18 maja, 17:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 5-0 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 18 maja, 17:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 2-2 Niwy Brudzowice 18 maja, 17:00

Kolejka 29 - 21-22 maja

Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-3 AKS Niwka Sosnowiec 21 maja, 17:00
Niwy Brudzowice 4-1 Źródło Kromołów (Zawiercie) 21 maja, 17:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3-1 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 21 maja, 17:00
Orzeł Dąbie 0-2 Górnik Sosnowiec 21 maja, 17:00
Błękitni Sarnów 1-4 SKS Łagisza (Będzin) 21 maja, 17:00
MKS Poręba 0-0 Skalniak Kroczyce 21 maja, 17:00
Górnik Wojkowice 3-0 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
(wo)
MKS Sławków 2-0 Ostoja Żelisławice 22 maja, 16:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-5 CKS Czeladź (2) 22 maja, 15:00

Kolejka 30 - 28-29 maja

AKS Niwka Sosnowiec 3-1 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 28 maja, 17:00
CKS Czeladź (2) 4-0 MKS Sławków 28 maja, 17:00
mecz przerwany w 62. minucie przy stanie 4-0 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
Ostoja Żelisławice 0-6 Górnik Wojkowice 28 maja, 17:00
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-3 MKS Poręba
(wo)
Skalniak Kroczyce 0-1 Błękitni Sarnów 28 maja, 11:00
SKS Łagisza (Będzin) 4-0 Orzeł Dąbie 28 maja, 17:00
Górnik Sosnowiec 7-1 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 28 maja, 17:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 1-6 Niwy Brudzowice 28 maja, 17:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 0-4 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 28 maja, 17:00

Kolejka 31 - 4-5 czerwca

Źródło Kromołów (Zawiercie) 1-0 AKS Niwka Sosnowiec 4 czerwca, 11:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 0-2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 4 czerwca, 17:00
Niwy Brudzowice 3-1 Górnik Sosnowiec 4 czerwca, 17:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-7 SKS Łagisza (Będzin) 4 czerwca, 17:00
Orzeł Dąbie 3-2 Skalniak Kroczyce 4 czerwca, 17:00
Błękitni Sarnów 3-0 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
(wo)
MKS Poręba 1-4 Ostoja Żelisławice 4 czerwca, 17:00
Górnik Wojkowice 2-1 CKS Czeladź (2) 4 czerwca, 17:00
MKS Sławków 2-0 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 4 czerwca, 17:00

Kolejka 32 - 8 czerwca

AKS Niwka Sosnowiec 2-0 MKS Sławków 8 czerwca, 17:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-9 Górnik Wojkowice 8 czerwca, 17:00
CKS Czeladź (2) 3-0 MKS Poręba 8 czerwca, 17:00
Ostoja Żelisławice 2-3 Błękitni Sarnów 8 czerwca, 17:00
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-3 Orzeł Dąbie
(wo)
Skalniak Kroczyce 7-1 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 8 czerwca, 17:00
SKS Łagisza (Będzin) 1-3 Niwy Brudzowice 8 czerwca, 17:00
Górnik Sosnowiec 3-2 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 8 czerwca, 17:00
Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 4-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 8 czerwca, 17:00

Kolejka 33 - 11-12 czerwca

Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 4-0 AKS Niwka Sosnowiec 11 czerwca, 17:00
Źródło Kromołów (Zawiercie) 2-1 Górnik Sosnowiec 11 czerwca, 17:00
Zew Kazimierz (Sosnowiec) 1-0 SKS Łagisza (Będzin) 11 czerwca, 17:00
Niwy Brudzowice 4-2 Skalniak Kroczyce 11 czerwca, 17:00
MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 3-0 Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza)
(wo)
Orzeł Dąbie 0-1 Ostoja Żelisławice 11 czerwca, 17:00
Błękitni Sarnów 4-3 CKS Czeladź (2) 11 czerwca, 17:00
MKS Poręba 3-3 Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 11 czerwca, 17:00
Górnik Wojkowice 5-1 MKS Sławków 11 czerwca, 17:00

Kolejka 34 - 18-19 czerwca

AKS Niwka Sosnowiec 1-3 Górnik Wojkowice 18 czerwca, 17:00
MKS Sławków 4-4 MKS Poręba 18 czerwca, 17:00
Przemsza Okradzionów (Dąbrowa Górnicza) 1-3 Błękitni Sarnów 18 czerwca, 17:00
CKS Czeladź (2) 1-0 Orzeł Dąbie 18 czerwca, 17:00
Ostoja Żelisławice 2-1 MKS Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 18 czerwca, 17:00
Pionier Ujejsce (Dąbrowa Górnicza) 0-3 Niwy Brudzowice
(wo)
Skalniak Kroczyce 1-1 Zew Kazimierz (Sosnowiec) 18 czerwca, 17:00
SKS Łagisza (Będzin) 3-2 Źródło Kromołów (Zawiercie) 18 czerwca, 17:00
Górnik Sosnowiec 3-2 Promień Strzemieszyce Małe (Dąbrowa Górnicza) 18 czerwca, 17:00

Klasa B 2015/2016 (Sosnowiec)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: slaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas