[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

III liga kobiet 2015/2016, grupa: warmińsko-mazurska
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Stomil Olsztyn 16 42 13 3 0 78-6 8 0 0 52-2 5 3 0 26-4
2.  Victoria Bartoszyce 16 40 13 1 2 51-7 6 1 1 21-4 7 0 1 30-3
3.  Mamry Giżycko 16 29 9 2 5 49-20 4 1 3 19-13 5 1 2 30-7
4.  Stomil II Olsztyn 16 27 8 3 5 29-22 3 2 3 13-11 5 1 2 16-11
5.  Olimpia Olsztynek 16 20 6 2 8 28-25 2 1 5 9-12 4 1 3 19-13
6.  GKS Wikielec 16 18 6 0 10 20-43 2 0 6 7-25 4 0 4 13-18
7.  Sokół Ostróda 16 13 4 1 11 18-51 3 0 5 12-22 1 1 6 6-29
8.  KKP Stomil II Olsztyn 16 20 6 2 8 28-29 1 2 5 13-18 5 0 3 15-11
 Jurand Barciany 16 0 0 0 16 1-99 0 0 8 1-48 0 0 8 0-51
Atomówki Korsze wycofały się przed rozpoczęciem rozgrywek.
Jurand Barciany wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
KKP Stomil II Olsztyn wycofał się z rozgrywek po 14. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
 1 Stomil Olsztyn    2-0 3-0* 6-2 4-0 3-0 9-0 3-0* 22-0 
 2 Victoria Bartoszyce1-1     2-1 3-0 2-0 8-0 2-0 0-2 3-0* 
 3 Mamry Giżycko1-1 0-2     2-5 4-3 1-2 5-0 3-0* 3-0* 
 4 Stomil II Olsztyn0-4 0-1 1-1     1-1 1-0 4-0 1-4 5-0 
 5 Olimpia Olsztynek1-2 1-3 0-3* 0-0     0-1 4-0 0-3 3-0* 
 6 GKS Wikielec0-8 0-2 0-7 0-2 0-2     3-1 1-3 3-0* 
 7 Sokół Ostróda1-7 0-6 1-6 0-1 1-2 3-0*     3-0* 3-0* 
 8 KKP Stomil II Olsztyn0-0 0-4 0-3* 0-3 0-3* 2-3 2-2     9-0 
 9 Jurand Barciany0-3* 0-12 0-9 0-3* 1-8 0-7 0-3* 0-3*     

REKLAMA

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Pauza: Stomil II Olsztyn.
 
Olimpia Olsztynek 0-3 Mamry Giżycko 30 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 1-2
Sokół Ostróda 3-0 Jurand Barciany 29 sierpnia, 12:00
(wo)
goście nie dojechali
GKS Wikielec 1-3 KKP Stomil II Olsztyn 30 sierpnia, 11:00
Stomil Olsztyn 2-0 Victoria Bartoszyce 30 sierpnia, 16:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18

Kolejka 2 - 5-6 września

Pauza: Olimpia Olsztynek.
 
Stomil II Olsztyn 0-1 Victoria Bartoszyce 6 września, 14:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
KKP Stomil II Olsztyn 0-0 Stomil Olsztyn 6 września, 18:30
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Jurand Barciany 0-7 GKS Wikielec 6 września, 11:00
Mamry Giżycko 5-0 Sokół Ostróda 6 września, 13:00

Kolejka 3 - 12-13 września

Pauza: Sokół Ostróda.
 
Olimpia Olsztynek 0-0 Stomil II Olsztyn 23 września, 16:30
w pierwotnym terminie (13 września, 17:00) odwołany
GKS Wikielec 0-7 Mamry Giżycko 16 września, 17:30
w pierwotnym terminie (13 września, 11:00) odwołany
Stomil Olsztyn 22-0 Jurand Barciany 7 listopada, 15:30
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 / w pierwotnym terminie (13 września, 13:00) odwołany / w drugim terminie (31 października, 13:00) odwołany
Victoria Bartoszyce 0-2 KKP Stomil II Olsztyn 13 września, 14:00

Kolejka 4 - 19-20 września

Pauza: GKS Wikielec.
 
Stomil II Olsztyn 1-4 KKP Stomil II Olsztyn 20 września, 15:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Jurand Barciany 0-12 Victoria Bartoszyce 19 września, 11:00
Mamry Giżycko 1-1 Stomil Olsztyn 20 września, 13:00
w Węgorzewie
Olimpia Olsztynek 4-0 Sokół Ostróda 20 września, 16:30

Kolejka 5 - 26-27 września

Pauza: Stomil Olsztyn.
 
Sokół Ostróda 0-1 Stomil II Olsztyn 26 września, 12:00
na bocznym boisku Stadionu Miejskiego
GKS Wikielec 0-2 Olimpia Olsztynek 27 września, 11:00
Victoria Bartoszyce 2-1 Mamry Giżycko 26 września, 14:00
KKP Stomil II Olsztyn 9-0 Jurand Barciany 27 września, 11:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18

Kolejka 6 - 3-4 października

Pauza: Victoria Bartoszyce.
 
Stomil II Olsztyn 5-0 Jurand Barciany 14 listopada, 15:30
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 / w pierwotnym terminie (3 października, 18:00) przełożony
Mamry Giżycko 3-0 KKP Stomil II Olsztyn 4 października, 13:00
(wo)
w Węgorzewie / na boisku 0-5
Olimpia Olsztynek 1-2 Stomil Olsztyn 4 października, 16:00
Sokół Ostróda 3-0 GKS Wikielec 3 października, 12:00
(wo)
na boisku 0-1

Kolejka 7 - 10-11 października

Pauza: KKP Stomil II Olsztyn.
 
GKS Wikielec 0-2 Stomil II Olsztyn 11 października, 11:00
Stomil Olsztyn 9-0 Sokół Ostróda 10 października, 9:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Victoria Bartoszyce 2-0 Olimpia Olsztynek 11 października, 14:00
Jurand Barciany 0-9 Mamry Giżycko 10 października, 11:00

Kolejka 8 - 17-18 października

Pauza: Jurand Barciany.
 
Stomil II Olsztyn 1-1 Mamry Giżycko 17 października, 11:00
w Stawigudzie
Olimpia Olsztynek 0-3 KKP Stomil II Olsztyn 18 października, 15:30
Sokół Ostróda 0-6 Victoria Bartoszyce 17 października, 12:00
GKS Wikielec 0-8 Stomil Olsztyn 18 października, 11:00

Kolejka 9 - 24-25 października

Pauza: Mamry Giżycko.
 
Stomil Olsztyn 6-2 Stomil II Olsztyn 21 listopada, 17:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Victoria Bartoszyce 8-0 GKS Wikielec 27 października, 16:30
w pierwotnym terminie (25 października, 13:00) odwołany
KKP Stomil II Olsztyn 2-2 Sokół Ostróda 25 października, 11:00
Jurand Barciany 1-8 Olimpia Olsztynek 24 października, 11:00

Kolejka 10 - 16-17 kwietnia

Pauza: Stomil II Olsztyn.
 
Mamry Giżycko 4-3 Olimpia Olsztynek 13 maja, 17:00
Jurand Barciany 0-3 Sokół Ostróda
(wo)
KKP Stomil II Olsztyn 2-3 GKS Wikielec 17 kwietnia, 10:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Victoria Bartoszyce 1-1 Stomil Olsztyn 17 kwietnia, 12:00

Kolejka 11 - 23-24 kwietnia

Pauza: Olimpia Olsztynek.
 
Victoria Bartoszyce 3-0 Stomil II Olsztyn 24 kwietnia, 11:00
Stomil Olsztyn 3-0 KKP Stomil II Olsztyn
(wo)
w pierwotnym terminie (23 kwietnia, 13:00) odwołany / goście wycofali się przed drugim terminem meczu (15 czerwca, 11:00)
GKS Wikielec 3-0 Jurand Barciany
(wo)
Sokół Ostróda 1-6 Mamry Giżycko 24 kwietnia, 13:30

Kolejka 12 - 3 maja

Pauza: Sokół Ostróda.
 
Stomil II Olsztyn 1-1 Olimpia Olsztynek 3 maja, 14:00
Mamry Giżycko 1-2 GKS Wikielec 3 maja, 13:00
Jurand Barciany 0-3 Stomil Olsztyn
(wo)
KKP Stomil II Olsztyn 0-4 Victoria Bartoszyce 3 kwietnia, 12:00
w Bartoszycach; KKP Stomil II gospodarzem

Kolejka 13 - 7-8 maja

Pauza: GKS Wikielec.
 
KKP Stomil II Olsztyn 0-3 Stomil II Olsztyn 8 maja, 14:00
Victoria Bartoszyce 3-0 Jurand Barciany
(wo)
Stomil Olsztyn 3-0 Mamry Giżycko 18 czerwca, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (8 maja, 14:00) odwołany / w drugim terminie goście zrezygnowali z gry
Sokół Ostróda 1-2 Olimpia Olsztynek 8 maja, 13:30

Kolejka 14 - 21-22 maja

Pauza: Stomil Olsztyn.
 
Stomil II Olsztyn 4-0 Sokół Ostróda 22 maja, 16:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Olimpia Olsztynek 0-1 GKS Wikielec 21 maja, 15:00
Mamry Giżycko 0-2 Victoria Bartoszyce 22 maja, 14:00
Jurand Barciany 0-3 KKP Stomil II Olsztyn
(wo)

Kolejka 15 - 28-29 maja

Pauza: Victoria Bartoszyce.
 
Jurand Barciany 0-3 Stomil II Olsztyn
(wo)
KKP Stomil II Olsztyn 0-3 Mamry Giżycko
(wo)
Stomil Olsztyn 4-0 Olimpia Olsztynek 2 kwietnia, 10:00
w Barczewie
GKS Wikielec 3-1 Sokół Ostróda 25 maja, 17:00

Kolejka 16 - 4-5 czerwca

Pauza: KKP Stomil II Olsztyn.
 
Stomil II Olsztyn 1-0 GKS Wikielec 5 czerwca, 15:00
Sokół Ostróda 1-7 Stomil Olsztyn 6 czerwca, 17:00
Olimpia Olsztynek 1-3 Victoria Bartoszyce 1 maja, 12:00
Mamry Giżycko 3-0 Jurand Barciany
(wo)

Kolejka 17 - 11-12 czerwca

Pauza: Jurand Barciany.
 
Mamry Giżycko 2-5 Stomil II Olsztyn 12 czerwca, 14:00
KKP Stomil II Olsztyn 0-3 Olimpia Olsztynek
(wo)
Victoria Bartoszyce 2-0 Sokół Ostróda 12 czerwca, 13:00
Stomil Olsztyn 3-0 GKS Wikielec 11 czerwca, 12:00

REKLAMA

Kolejka 18 - 18-19 czerwca

Pauza: Mamry Giżycko.
 
Stomil II Olsztyn 0-4 Stomil Olsztyn 15 czerwca, 13:00
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18 / w pierwotnym terminie (8 czerwca, 13:00) odwołany
GKS Wikielec 0-2 Victoria Bartoszyce 19 czerwca, 14:00
Sokół Ostróda 3-0 KKP Stomil II Olsztyn
(wo)
Olimpia Olsztynek 3-0 Jurand Barciany
(wo)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: warminsko-mazurskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas