[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Konin I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Zjednoczeni Rychwał 22 51 16 3 3 59-20 8 1 2 30-11 8 2 1 29-9
2.  Warta Pyzdry 22 46 15 1 6 70-49 8 0 3 37-28 7 1 3 33-21
3.  Sokół II Budzisław 22 39 12 3 7 68-37 7 2 2 34-16 5 1 5 34-21
4.  Orły Huta Łukomska 22 37 11 4 7 46-44 7 2 2 28-15 4 2 5 18-29
5.  Czarni Brzeźno 22 35 11 2 9 46-44 9 0 2 30-15 2 2 7 16-29
6.  Orlik Miłosław 22 34 11 1 10 55-46 7 0 4 34-19 4 1 6 21-27
7.  Czarni Ostrowite (k. Konina) 22 30 9 3 10 37-45 6 1 4 22-21 3 2 6 15-24
8.  Victoria II Września 22 27 7 6 9 36-47 4 5 2 25-20 3 1 7 11-27
9.  GKS Lisewo 22 22 7 1 14 41-59 4 0 7 21-28 3 1 7 20-31
10.  GKS Rzgów 22 21 6 3 13 41-50 4 3 4 21-17 2 0 9 20-33
11.  Warta Helenów-Kramsk 22 20 6 2 14 37-67 4 2 5 19-28 2 0 9 18-39
12.  Fanclub Dąbroszyn 22 18 5 3 14 37-65 3 0 8 18-36 2 3 6 19-29

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
 1 Zjednoczeni Rychwał    1-2 2-0 5-1 2-1 6-1 1-2 1-1 2-0 4-0 3-2 3-1 
 2 Warta Pyzdry0-5     4-2 4-1 2-4 2-1 3-2 1-0 6-2 6-5 7-2 2-4 
 3 Sokół II Budzisław2-6 3-1     2-2 1-1 3-0* 0-1 8-0 5-2 3-0 4-1 3-2 
 4 Orły Huta Łukomska0-3 2-2 3-2     5-1 1-2 4-0 2-0 3-0 4-2 2-1 2-2 
 5 Czarni Brzeźno0-1 5-4 0-4 5-0     3-1 2-1 3-2 3-0 2-0 2-1 5-1 
 6 Orlik Miłosław0-1 2-4 4-2 6-1 5-0     4-2 4-1 0-2 2-5 4-1 3-0 
 7 Czarni Ostrowite (k. Konina)0-5 1-4 1-2 2-1 4-1 4-2     3-0 4-1 1-0 0-3 2-2 
 8 Victoria II Września1-1 0-4 2-2 1-2 3-2 2-2 2-0     2-2 2-1 7-1 3-3 
 9 GKS Lisewo0-2 1-5 1-3 0-2 2-0 2-7 2-3 2-3     5-1 4-2 2-0 
 10 GKS Rzgów3-1 1-2 4-1 1-1 1-1 2-3 1-1 0-1 3-2     2-3 3-1 
 11 Warta Helenów-Kramsk1-1 3-2 0-7 2-3 2-5 2-0 1-1 2-0 2-4 3-2     1-3 
 12 Fanclub Dąbroszyn2-3 2-3 0-9 1-4 2-0 0-2 4-2 1-3 1-5 1-4 4-1     

Kolejka 1 - 29-30 sierpnia

Czarni Brzeźno 5-1 Fanclub Dąbroszyn 30 sierpnia, 17:00
Warta Pyzdry 1-0 Victoria II Września 30 sierpnia, 17:00
Warta Helenów-Kramsk 0-7 Sokół II Budzisław 30 sierpnia, 17:00
GKS Rzgów 1-1 Orły Huta Łukomska 29 sierpnia, 17:30
Czarni Ostrowite (k. Konina) 4-1 GKS Lisewo 30 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Rychwał 6-1 Orlik Miłosław 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 5-6 września

Fanclub Dąbroszyn 0-2 Orlik Miłosław 6 września, 17:00
GKS Lisewo 0-2 Zjednoczeni Rychwał 5 września, 16:00
Orły Huta Łukomska 4-0 Czarni Ostrowite (k. Konina) 6 września, 17:00
Sokół II Budzisław 3-0 GKS Rzgów 6 września, 17:00
Victoria II Września 7-1 Warta Helenów-Kramsk 6 września, 17:00
Czarni Brzeźno 5-4 Warta Pyzdry 6 września, 17:00

Kolejka 3 - 12-13 września

Warta Pyzdry 2-4 Fanclub Dąbroszyn 13 września, 17:00
Warta Helenów-Kramsk 2-5 Czarni Brzeźno 13 września, 17:00
GKS Rzgów 0-1 Victoria II Września 12 września, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-2 Sokół II Budzisław 13 września, 17:00
Zjednoczeni Rychwał 5-1 Orły Huta Łukomska 13 września, 17:00
Orlik Miłosław 0-2 GKS Lisewo 12 września, 17:00

Kolejka 4 - 19-20 września

Fanclub Dąbroszyn 1-5 GKS Lisewo 20 września, 16:00
Orły Huta Łukomska 1-2 Orlik Miłosław 20 września, 16:00
Sokół II Budzisław 2-6 Zjednoczeni Rychwał 19 września, 15:00
Victoria II Września 2-0 Czarni Ostrowite (k. Konina) 20 września, 16:00
Czarni Brzeźno 2-0 GKS Rzgów 20 września, 16:00
Warta Pyzdry 7-2 Warta Helenów-Kramsk 20 września, 16:00

Kolejka 5 - 26-27 września

Warta Helenów-Kramsk 1-3 Fanclub Dąbroszyn 27 września, 16:00
GKS Rzgów 1-2 Warta Pyzdry 26 września, 16:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 4-1 Czarni Brzeźno 27 września, 16:00
Zjednoczeni Rychwał 1-1 Victoria II Września 27 września, 16:00
Orlik Miłosław 4-2 Sokół II Budzisław 26 września, 16:00
GKS Lisewo 0-2 Orły Huta Łukomska 26 września, 16:00

Kolejka 6 - 3-4 października

Fanclub Dąbroszyn 1-4 Orły Huta Łukomska 4 października, 16:00
Sokół II Budzisław 5-2 GKS Lisewo 4 października, 16:00
Victoria II Września 2-2 Orlik Miłosław 4 października, 16:00
Czarni Brzeźno 0-1 Zjednoczeni Rychwał 4 października, 16:00
Warta Pyzdry 3-2 Czarni Ostrowite (k. Konina) 4 października, 16:00
Warta Helenów-Kramsk 3-2 GKS Rzgów 4 października, 16:00

Kolejka 7 - 10-11 października

GKS Rzgów 3-1 Fanclub Dąbroszyn 10 października, 16:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 0-3 Warta Helenów-Kramsk 11 października, 16:00
Zjednoczeni Rychwał 1-2 Warta Pyzdry 11 października, 16:00
Orlik Miłosław 5-0 Czarni Brzeźno 10 października, 16:00
GKS Lisewo 2-3 Victoria II Września 10 października, 16:00
Orły Huta Łukomska 3-2 Sokół II Budzisław 10 października, 14:00

Kolejka 8 - 17-18 października

Fanclub Dąbroszyn 0-9 Sokół II Budzisław 18 października, 15:00
Victoria II Września 1-2 Orły Huta Łukomska 18 października, 15:00
Czarni Brzeźno 3-0 GKS Lisewo 18 października, 15:00
Warta Pyzdry 2-1 Orlik Miłosław 18 października, 15:00
Warta Helenów-Kramsk 1-1 Zjednoczeni Rychwał 18 października, 15:00
GKS Rzgów 1-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 17 października, 15:00

Kolejka 9 - 24-25 października

Czarni Ostrowite (k. Konina) 2-2 Fanclub Dąbroszyn 25 października, 14:00
Zjednoczeni Rychwał 4-0 GKS Rzgów 25 października, 14:00
Orlik Miłosław 4-1 Warta Helenów-Kramsk 24 października, 14:00
GKS Lisewo 1-5 Warta Pyzdry 24 października, 14:00
Orły Huta Łukomska 5-1 Czarni Brzeźno 25 października, 14:00
Sokół II Budzisław 8-0 Victoria II Września 25 października, 11:00

Kolejka 10 - 7-8 listopada

Fanclub Dąbroszyn 1-3 Victoria II Września 7 listopada, 11:00
Czarni Brzeźno 0-4 Sokół II Budzisław 8 listopada, 11:00
Warta Pyzdry 4-1 Orły Huta Łukomska 8 listopada, 14:00
Warta Helenów-Kramsk 2-4 GKS Lisewo 8 listopada, 14:00
GKS Rzgów 2-3 Orlik Miłosław 7 listopada, 14:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 0-5 Zjednoczeni Rychwał 8 listopada, 14:00

Kolejka 11 - 14-15 listopada

Zjednoczeni Rychwał 3-1 Fanclub Dąbroszyn 15 listopada, 13:00
Orlik Miłosław 4-2 Czarni Ostrowite (k. Konina) 14 listopada, 13:00
GKS Lisewo 5-1 GKS Rzgów 14 listopada, 13:00
Orły Huta Łukomska 2-1 Warta Helenów-Kramsk 15 listopada, 13:00
Sokół II Budzisław 3-1 Warta Pyzdry 14 listopada, 11:00
Victoria II Września 3-2 Czarni Brzeźno 15 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Fanclub Dąbroszyn 2-0 Czarni Brzeźno 2 kwietnia, 16:00
Victoria II Września 0-4 Warta Pyzdry 3 kwietnia, 16:00
Sokół II Budzisław 4-1 Warta Helenów-Kramsk 3 kwietnia, 15:00
Orły Huta Łukomska 4-2 GKS Rzgów 2 kwietnia, 16:00
GKS Lisewo 2-3 Czarni Ostrowite (k. Konina) 2 kwietnia, 16:00
Orlik Miłosław 0-1 Zjednoczeni Rychwał 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Orlik Miłosław 3-0 Fanclub Dąbroszyn 9 kwietnia, 15:00
Zjednoczeni Rychwał 2-0 GKS Lisewo 10 kwietnia, 15:30
Czarni Ostrowite (k. Konina) 2-1 Orły Huta Łukomska 10 kwietnia, 17:00
GKS Rzgów 4-1 Sokół II Budzisław 9 kwietnia, 17:00
Warta Helenów-Kramsk 2-0 Victoria II Września 10 kwietnia, 17:00
Warta Pyzdry 2-4 Czarni Brzeźno 10 kwietnia, 17:00

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Fanclub Dąbroszyn 2-3 Warta Pyzdry 17 kwietnia, 17:00
Czarni Brzeźno 2-1 Warta Helenów-Kramsk 17 kwietnia, 17:00
Victoria II Września 2-1 GKS Rzgów 17 kwietnia, 17:00
Sokół II Budzisław 0-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 17 kwietnia, 15:00
Orły Huta Łukomska 0-3 Zjednoczeni Rychwał 16 kwietnia, 17:00
GKS Lisewo 2-7 Orlik Miłosław 16 kwietnia, 17:00

Kolejka 15 - 23-24 kwietnia

GKS Lisewo 2-0 Fanclub Dąbroszyn 23 kwietnia, 17:00
Orlik Miłosław 6-1 Orły Huta Łukomska 23 kwietnia, 16:00
Zjednoczeni Rychwał 2-0 Sokół II Budzisław 23 kwietnia, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 3-0 Victoria II Września 23 kwietnia, 17:00
GKS Rzgów 1-1 Czarni Brzeźno 23 kwietnia, 17:00
Warta Helenów-Kramsk 3-2 Warta Pyzdry 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja

Fanclub Dąbroszyn 4-1 Warta Helenów-Kramsk 1 maja, 17:00
Warta Pyzdry 6-5 GKS Rzgów 1 maja, 17:00
Czarni Brzeźno 2-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 1 maja, 17:00
Victoria II Września 1-1 Zjednoczeni Rychwał 1 maja, 17:00
Sokół II Budzisław 3-0 Orlik Miłosław 9 czerwca, 18:00
(wo)
w pierwotnym terminie (30 kwietnia, 13:00) odwołany / w drugim terminie nie odbył się
Orły Huta Łukomska 3-0 GKS Lisewo 26 marca, 12:00

Kolejka 17 - 7-8 maja

Orły Huta Łukomska 2-2 Fanclub Dąbroszyn 7 maja, 17:00
GKS Lisewo 1-3 Sokół II Budzisław 7 maja, 17:00
Orlik Miłosław 4-1 Victoria II Września 7 maja, 16:00
Zjednoczeni Rychwał 2-1 Czarni Brzeźno 8 maja, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-4 Warta Pyzdry 7 maja, 16:00
GKS Rzgów 2-3 Warta Helenów-Kramsk 7 maja, 17:00

Kolejka 18 - 14-15 maja

Fanclub Dąbroszyn 1-4 GKS Rzgów 15 maja, 17:00
Warta Helenów-Kramsk 1-1 Czarni Ostrowite (k. Konina) 15 maja, 17:00
Warta Pyzdry 0-5 Zjednoczeni Rychwał 15 maja, 17:00
Czarni Brzeźno 3-1 Orlik Miłosław 15 maja, 17:00
Victoria II Września 2-2 GKS Lisewo 18 maja, 17:00
Sokół II Budzisław 2-2 Orły Huta Łukomska 14 maja, 13:00

Kolejka 19 - 21-22 maja

Sokół II Budzisław 3-2 Fanclub Dąbroszyn 21 maja, 13:00
Orły Huta Łukomska 2-0 Victoria II Września 21 maja, 17:00
GKS Lisewo 2-0 Czarni Brzeźno 21 maja, 17:00
Orlik Miłosław 2-4 Warta Pyzdry 21 maja, 16:00
Zjednoczeni Rychwał 3-2 Warta Helenów-Kramsk 21 maja, 17:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 1-0 GKS Rzgów 22 maja, 17:00

Kolejka 20 - 28-29 maja

Fanclub Dąbroszyn 4-2 Czarni Ostrowite (k. Konina) 29 maja, 17:00
GKS Rzgów 3-1 Zjednoczeni Rychwał 28 maja, 17:00
Warta Helenów-Kramsk 2-0 Orlik Miłosław 29 maja, 17:00
Warta Pyzdry 6-2 GKS Lisewo 29 maja, 17:00
Czarni Brzeźno 5-0 Orły Huta Łukomska 29 maja, 17:00
Victoria II Września 2-2 Sokół II Budzisław 29 maja, 17:00

Kolejka 21 - 4-5 czerwca

Victoria II Września 3-3 Fanclub Dąbroszyn 5 czerwca, 17:00
Sokół II Budzisław 1-1 Czarni Brzeźno 5 czerwca, 17:00
Orły Huta Łukomska 2-2 Warta Pyzdry 5 czerwca, 17:00
GKS Lisewo 4-2 Warta Helenów-Kramsk 4 czerwca, 17:00
Orlik Miłosław 2-5 GKS Rzgów 4 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Rychwał 1-2 Czarni Ostrowite (k. Konina) 5 czerwca, 17:00

Kolejka 22 - 11-12 czerwca

Fanclub Dąbroszyn 2-3 Zjednoczeni Rychwał 12 czerwca, 14:00
Czarni Ostrowite (k. Konina) 4-2 Orlik Miłosław 12 czerwca, 14:00
GKS Rzgów 3-2 GKS Lisewo 12 czerwca, 14:00
Warta Helenów-Kramsk 2-3 Orły Huta Łukomska 12 czerwca, 11:00
Warta Pyzdry 4-2 Sokół II Budzisław 12 czerwca, 14:00
Czarni Brzeźno 3-2 Victoria II Września 12 czerwca, 14:00

Klasa okręgowa Select 2015/2016 (Konin)

Klasa A 2015/2016 (Konin II)

Autor: Marcin Parus
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas