[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Zachodniopomorski ZPN - Szczecin

I runda - 15-16 sierpnia

Bałtyk Gostyń 2-4 Pomorzanin Przybiernów 16 sierpnia, 16:00
Andrzej Frańczak 30, 83 - Dariusz Nowak 21, Adrian Kiszka 31, 40, Marcin Miszewski 90
Lotnik Czarne 0-18 Orzeł Łożnica 16 sierpnia, 16:00
Polonia II Płoty 0-3 Jantar Dziwnów 16 sierpnia, 16:00
(wo)
gospodarze nie skompletowali składu
Bałtyk Międzywodzie 3-4 Sowianka Sowno 16 sierpnia, 16:00
Kamil Bajda 22, 70, Kamil Janowski 90 - Jacek Wronowski 7, 29, Jakub Bzdek 50, Karol Bzdek 75
Bizon Cerkwica 3-1 Znicz Wysoka Kamieńska 16 sierpnia, 16:00
Cezary Ścisłowski 25, Tomasz Wlaźlak 72, Mariusz Wlaźlak 80 - Patryk Jankowski 61
Komarex Komarowo 3-2 Dąb Dębice 15 sierpnia, 16:30
Adam Kępiński 72, Paweł Fadziejew 88, Mateusz Jaśkowiak 90 - Tomasz Zawilski 39, Krzysztof Szafran 70
Korona Stuchowo 0-1 Fala Międzyzdroje 16 sierpnia, 16:00
Dariusz Kozłowski 90
Pomorzanin II Nowogard 5-2 Znicz Niedźwiedź 16 sierpnia, 16:00
Kacper Królik 37, Michał Jankowski 40, Andrzej Kujawski 49 (s), Adam Mańka 73, Dawid Jurek 90 - Sebastian Ładowski 33, Adrian Priefer 66
Salos Szczecin 3-0 LZS Kołbaskowo 16 sierpnia, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Piast II Karsko 5-1 Gwiazda Żalęcino 16 sierpnia, 16:00
Grzegorz Dul 10, Rafał Młynik 33, Marek Michalak 35, Przemysław Zduńczyk 51, Kamil Staszewski 73 - Damian Kahl 17
Gryf Nowielin 3-2 Piast Piaseczno 16 sierpnia, 16:00
Wojciech Antczak 5, Marek Niekorek 80, Marek Świętanowski 90 - Michał Kurpiel 11, Rafał Juchlke 49
Zieloni Wyszobór 0-3 Flota Świnoujście 16 sierpnia, 16:00
Oskar Zięty 10, 57, 79
Orzeł Małkocin 3-0 Hanza Goleniów 16 sierpnia, 16:00
Patryk Kolankowski 25, 82, Mariusz Przybyszewski 40
Pomorzanin Krąpiel 3-1 Jedność Przewłoki 16 sierpnia, 16:00
Sebastian Sikorski 5, Tomasz Kubicki 21, 45 - Władysław Wojcieszek 45
CRS Barlinek 0-2 Polonia Giżyn 16 sierpnia, 16:00
Paweł Chorążyczewski 82, Hubert Stępień 90
Świt II Skolwin (Szczecin) 0-3 Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 16 sierpnia, 16:00
(wo)
gospodarze wycofali się z rogrywek
Aquila Szczecin 0-1 KS Wołczkowo-Bezrzecze 16 sierpnia, 16:00
Norbert Domagalski 44
GKS Golenice 7-0 Mercury Nowogródek Pomorski 16 sierpnia, 16:00
Adam Marczak 12, 49, Patryk Rzepnicki 18, 37, Engin Kostusik 26, Bartosz Kwapiszewski 41, Przemysław Szczeciński 57
Zenit Koszewo 0-3 Kasta Majowe (Szczecin) 16 sierpnia, 16:00
Grzegorz Rolak 63, Adrian Bobowicz 81, Sebastian Staniak 86
Czcibor Cedynia 14-0 KLUKS Krzywin 16 sierpnia, 16:00
Marcin Borczyński 8, 34, 45, 53, Krystian Zielas 11, 16, 23, 31, 42, 54, Gracjan Kwiek 38, 44, Mateusz Kołodziejczyk 47, Szymon Makówka 48
Unia Swochowo 4-4 Olimpia Smolnica 16 sierpnia, 16:00
pd. k. 6-5
Damian Cecot 16, Paweł Malanowski 42, Marcin Maćkiewicz 75, Dariusz Marut 88 - Bartosz Cholewiński 11, Arkadiusz Szczepański 38, Piotr Płuska 67, Paweł Andrzejewski 82
Sparta Skalin 3-0 Czarni Marianowo 16 sierpnia, 16:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Rurzyca Nawodna 0-2 Łabędź Widuchowa 16 sierpnia, 16:00
Orzeł Grzędzice 1-2 Kluczevia II Stargard 16 sierpnia, 16:00
Łukasz Krawczyk 34 - Artur Kościukiewicz 76, Paweł Więcek 87
Unia Stargard 3-1 Goplana Żabów 16 sierpnia, 13:00
Oleg Szyroczkin 17, Mateusz Klupp 27, 81 - Patryk Wilgocki 70
Radovia Radowo Małe 0-4 Dąbrovia Stara Dąbrowa 16 sierpnia, 16:00
Wojciech Pluta 23, 67, Bartosz Bartnicki 53, Krzysztof Szyszkowski 73
Gryf Przekolno 4-7 Santos Sarbinowo 16 sierpnia, 16:00
Mateusz Maciąg 8, 21, Dominik Szymczykowski 44, 46 - Mateusz Cacaj 1, 40, Przemysław Bobik 13, Kacper Semeniuk 23, Bartosz Fafuła 28, Mirosław Grykier 36 (s), Jakub Sowiński 89

II runda - 2 września
(Losowanie - 18 sierpnia 2015, 12:00 - siedziba ZZPN)

Pomorzanin Przybiernów 1-3 Rega Trzebiatów 9 września, 17:00
Dawid Chwałek 84 - Radosław Szczepanowicz 47 (s), Seweryn Zelmachowicz 54, Kamil Kordowski 77
Orzeł Łożnica 2-1 Mewa Resko 2 września, 17:15
Łukasz Piątek 45, Kamil Wiśniewski 70 - Arkadiusz Stępień 60 (k)
Jantar Dziwnów 3-2 Sparta Gryfice 2 września, 17:15
Paweł Żabierek 52, 72, Paweł Krysiewicz 53 - Radosław Smela 9, 32
Sowianka Sowno 3-1 Sarmata Dobra 2 września, 17:15
Mateusz Wiejak 27, Wojciech Karcz 53, Jakub Bzdek 85 - Łukasz Olechnowicz 65
Bizon Cerkwica 3-6 Wybrzeże Rewalskie Rewal 1 września, 18:00
Mariusz Wlaźlak 57, 86, Norbert Michalski 78 - Kamil Kocieniewski 10, Cezary Ścisłowski 65 (s), Kamil Bogusz 73, 75, 83, 84
Komarex Komarowo 1-5 Wicher Brojce 2 września, 17:15
Szymon Spas 4 - Jakub Pierścionek 34, 86, Adrian Machuła 49, Jacek Chołys 56, Mariusz Marcinkowski 79
Fala Międzyzdroje 2-3 Promień Mosty 3 września, 18:00
Ernest Paszek 5, Dominik Łaba 46 - Daniel Pracowity 24, 69, Mariusz Kijowski 118
Pomorzanin II Nowogard 2-1 Sparta Węgorzyno 2 września, 17:15
Rafał Mendyk 67, Paweł Jeziorski 80 - Jarosław Konieczny 65
Flota Świnoujście 3-0 Pomorzanin Nowogard 2 września, 17:15
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Jastrząb Łosośnica 0-11 Polonia Płoty 2 września, 17:15
Adam Cymkiej 14, Łukasz Góralski 30, 48, 56, 64, Arkadiusz Krupka 39, 64, Dawid Orzechowski 79, Sebastian Woźniak 81, Sławomir Drzewiecki 85, Mateusz Michnicz 88
Błękitni Trzygłów 10-3 Iskra Golczewo 2 września, 17:15
pd.
Bartłomiej Matela 39, Maciej Cymkiej 71, Patryk Cymkiej 90, Bartłomiej Ułasiuk 91, 116, 118, 119, Łukasz Szwak 95, Paweł Rozentalski 105, Eryk Wróbel 112 - Rafał Witkowski 10, Michał Piotrowski 16, Wojciech Trepkowski 56
Salos Szczecin 2-6 Stal Szczecin 8 września, 18:00
Jacek Bodys 34 (s), Mateusz Rzuchowski 90 - Rafał Bakun 11, Maciej Dochniak 63, Rafał Komar 76, 78, 81, 88
Orzeł Małkocin 0-9 Mechanik Warnice 2 września, 17:15
Michał Kusy 2, 44, Piotr Krawczyk 8, 45, 86, Piotr Stawniak 13, 45, Marek Brzeziński 67, Mateusz Rychlewski 85
Pomorzanin Krąpiel 0-3 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2 września, 17:15
Adam Kanigowski 27, Marcin Piasecki 68, Paweł Wójcik 81
Chemik II Police 6-0 GKS Mierzyn 2 września, 17:15
Szymon Kurczak 24, Paweł Krawiec 44, Krzysztof Filipowicz 51, Daniel Jaroszyński 56, Karol Ława 67, 90
Vielgovia Wielgowo (Szczecin) 2-6 Tanowia Tanowo 2 września, 17:15
Łukasz Adamczyk 41, 48 - Łukasz Wronka 15, 66, Krzysztof Kaliszczak 43, 78, Krzysztof Czapiewski 55, Rafał Blasius 83
KS Wołczkowo-Bezrzecze 0-2 Odrzanka Radziszewo 2 września, 17:15
pd.
Andrzej Ogonowski 105, 115
Grot Gardno 5-2 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 2 września, 17:15
Jacek Borsuk 26, 33, Grzegorz Kruk 76, Grzegorz Chmielowski 77, Rafał Siwek 87 - Amadeusz Kaczmarek 9, Mateusz Topór 17
Kasta Majowe (Szczecin) 3-2 Energetyk Gryfino 2 września, 17:15 (60)
Rolpol Rossow Chlebowo 3-4 Orzeł Pęzino 2 września, 17:15
Dawid Szymczyk 66, 68, Karol Fadecki 80 - Krystian Kostrzewa 15, Tomasz Filocha 63, Dominik Bielan 73, Mateusz Kowalczyk 87
Unia Swochowo 3-4 Błękit Pniewo 2 września, 17:15
Radosław Pluta 31, Barłomiej Nowak 41, Paweł Malanowski 77 - Paweł Plis 4, 19, Grzegorz Kaniecki 54, Jacek Jabłoński 87
Sparta Skalin 2-3 Czarni Lubanowo 2 września, 17:15
Jacek Jaskuła 53, Grzegorz Kamiński 75 - Artur Prostak 18, Arkadiusz Kaźmierczak 25, 36
Łabędź Widuchowa 4-6 Błękitni II Stargard Szczeciński 2 września, 17:15
pd.
Daniel Włoch 80, Konrad Dużalski 85, Leszek Stemski 88, Grzegorz Szymusik 90 (s) - nieznany ?, ?, Patryk Kurant 40, Dawid Wiśniewski 42, Jacek Loduchowski 53, 63
Kluczevia II Stargard 0-3 Zorza Dobrzany 2 września, 17:15
Michał Dutkowski 75, 84, 90
Unia Stargard 3-0 Kłos Pełczyce 2 września, 17:15
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-1 Arkonia Szczecin 2 września, 17:15
Grzegorz Chacuk 27, 66 - Krystian Wójcik 45
Gryf Nowielin 1-3 Zieloni Zielin 2 września, 17:15
Wojciech Antczak 37 - Maciej Mikołajczyk 9, 25, 86
Santos Sarbinowo 1-0 Mieszko Mieszkowice 2 września, 17:15
Przemysław Bobik 6
Biali Sądów 3-1 Sokół Pyrzyce 2 września, 17:15
Jan Kisielewicz 40, Tomasz Jaskólski 63, Jarosław Telej 88 - Kamil Malinowski 30
Sęp Brzesko 3-5 Klon Krzęcin 2 września, 17:15
pd.
nieznany ?, Piotr Nowakowski 75, 90 - nieznany ?, ?, ?, Tomasz Walusiak 2, Wojciech Hermanowicz 8
Czcibor Cedynia 5-1 Koral Mostkowo 2 września, 17:15
Przemysław Bandyszewski 4, 25, Krystian Zielas 9, 65, Marcin Borczyński 49 - Tomasz Sobolewski 14
GKS Golenice 0-3 Piast Karsko 2 września, 17:15
(wo)
Przemysław Szczeciński 40, Kamil Kowalski 68 - Adrian Rozmarniewicz 33
na boisku 2-1
Polonia Giżyn 0-1 Morzycko Moryń 2 września, 17:15
Maciej Ropiejko 35
Piast II Karsko 0-9 Gavia Choszczno 2 września, 17:15
Kacper Zaczek 10, 25, 50, Krzysztof Kucharczyk 15, 20, 80, Paweł Paszkiewicz 30, Arnold Drobisz 40, 60
Orzeł Trzcińsko Zdrój 8-5 Stal Lipiany 2 września, 17:15
Mateusz Pawlus 10, 40, 44, Mateusz Leszczyński 21, Remigiusz Kościkiewicz 26, Damian Wojciechowski 33, 80, Adrian Stańczyk 60 - Tomasz Kozioł 23, 39, 88, Maksymilian Kozak 55, Tomasz Jurkiewicz 67
Fagus Kołbacz 2-0 Orkan Suchań 2 września, 17:15
Kamil Tawrel 46, Tomasz Truszkowski 76
Masovia Maszewo 1-3 Ina Ińsko 2 września, 17:15
Jan Rokoszewski 2 - Marcin Kuryluk 61, Jakub Klym 75, Wojciech Kliś 80
Remor Recz 2-4 Unia Dolice 2 września, 17:15
Marcin Misiek 1, Szymon Tumin 59 - Kamil Jarząbek 23, Bartosz Kamiński 71, 90, Dominik Cimcioch 82

III runda - 23 września
(Losowanie - 8 września 2015 - siedziba ZZPN)
Dąb Dębno - wolny los

Rega Trzebiatów 2-1 Ina Goleniów 23 września, 16:45
Jarosław Jarecki 29, Seweryn Zelmachowicz 86 - Adam Jakubowski 8
Orzeł Łożnica 2-3 Jeziorak Załom (Szczecin) 23 września, 16:45
pd.
Kamil Wiśniewski 2, 88 - Jakub Perske 16, Krzysztof Dominiak 66, Bartosz Targoński 99
Jantar Dziwnów 3-7 Polonia Płoty 23 września, 16:45
Krzysztof Wróbel 55, 57, 78 - Sławomir Drzewiecki 12, 30, 36, Artur Nabrzewski 40, Marek Wałęga 52, Mateusz Michnicz 64, Łukasz Góralski 70
Sowianka Sowno 3-2 Ina Ińsko 23 września, 16:45
pd.
Piotr Ślęzak 27, Bartłomiej Bierciewicz 103, Karol Bzdek 105 - nieznany ?, Radosław Drozd 71
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3-0 Kluczevia Stargard 23 września, 16:45
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Wicher Brojce 3-1 Błękitni II Stargard Szczeciński 23 września, 16:45
Jacek Chołys 47, 55, Arkadiusz Szustek 52 - Jacek Loduchowski 86
Promień Mosty 2-5 Piast Chociwel 23 września, 16:45
Mariusz Liczywek 42, Mariusz Kijowski 75 - Damian Wieliczko 4, 53, Kacper Kalinowski 17, Kordian Kalinowski 71, Krystian Sosna 77
Pomorzanin II Nowogard 3-0 Zorza Dobrzany 23 września, 16:45
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Flota Świnoujście 1-2 Gryf Kamień Pomorski 23 września, 16:15
Michał Nowak 72 - Mateusz Bątkowski 28, Szymon Włodarek 75
Błękitni Trzygłów 3-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 23 września, 16:45
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Zieloni Zielin 3-0 Gavia Choszczno 23 września, 16:45
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Stal Szczecin 2-1 Odra Chojna 30 września, 16:45
Maciej Czyżewski 89, 90 - Mikołaj Daszkiewicz 38
Czarni Lubanowo 1-2 Orzeł Trzcińsko Zdrój 16 września, 16:45
Arkadiusz Kaźmierczak 18 - Adrian Stańczyk 55, Damian Wojciechowski 77
Biali Sądów 2-4 Osadnik Myślibórz 23 września, 16:45
pd.
Jarosław Telej 17, 57 - Kamil Grzeca ?, 20, Marcin Gajewski ?, Paweł Myszkowski 72
Chemik II Police 2-0 Tanowia Tanowo 23 września, 16:45
Mateusz Sowała 58, Daniel Jałoszyński 83
Czcibor Cedynia 2-5 Mechanik Warnice 23 września, 16:45
Przemysław Bandyszewski 60, 64 - Marek Brzeziński 3, Mateusz Rychlewski 20, 36, Wiktor Odya 44, Damian Panasiuk 83
Orzeł Pęzino 3-1 Błękit Pniewo 23 września, 16:45
Kamil Jankowski 57, Adrian Kruk 84, Piotr Karaś 90 - Jacek Jabłoński 90
Grot Gardno 3-7 Morzycko Moryń 23 września, 16:45
Grzegorz Chmielowski 30, 87, Jacek Klimas 60 - Adrian Dębicki 5, Dmytro Donos 10, 22, Jacek Chrzanowski 51, 75, Maciej Ropiejko 65, 77
Kasta Majowe (Szczecin) 1-5 Hutnik Szczecin 23 września, 16:45
Sławomir Ciesielski 10 - Wojciech Horba 18, 85, Marcin Gałkowski 46, Tomasz Janiszewski 50, Łukasz Włodarczyk 59
Fagus Kołbacz 1-4 Unia Dolice 23 września, 16:45
Michał Bąbel 32 - Bartosz Kamiński 45, 62, Paweł Soswa 65, Alan Pelczarski 80
Santos Sarbinowo 1-8 Piast Karsko 23 września, 16:45
Mateusz Niedźwiecki 88 - Krystian Usarkiewicz 9, Adrian Rozmarniewicz 17, 44, Paweł Kałużny 25, 58, Michał Diaków 51, 70, Wojciech Burdziuk 75
Dąbrovia Stara Dąbrowa 4-1 Klon Krzęcin 23 września, 16:45
Tomasz Pluta 30, 39, Bartosz Bartnicki 32, Bartłomiej Pietrzak 55 - Rafał Gibała 5
Unia Stargard 2-1 Odrzanka Radziszewo 23 września, 16:45
Marek Rachtan 28, Łukasz Kostyk 86 - Artur Pawnuk 13

IV runda - 11 listopada
(Losowanie - 1 października 2015, 11:00)

Orzeł Trzcińsko Zdrój 2-4 Morzycko Moryń 11 listopada, 13:00
Szymon Trubicki 13 (s), Mateusz Durasiewicz 34 - Jacek Pohorecki 1, Dmytro Donos 5, 16, Hubert Sobas 23
Orzeł Pęzino 1-3 Unia Dolice 11 listopada, 13:00
Paweł Zybowski 20 - Maksym Sapon 43, 52, Bartosz Kamiński 70
Chemik II Police 1-2 Jeziorak Załom (Szczecin) 11 listopada, 14:30
Grzegorz Tarasewicz 56 - Łukasz Zieliński 63, Dawid Kapczyński 83
Wybrzeże Rewalskie Rewal 5-1 Polonia Płoty 11 listopada, 13:00
Marcin Pietrzak 32, 43, 90, Kamil Kocieniewski 35, Dawid Kujawski 86 - Adam Cymkiej 9
Sowianka Sowno 0-1 Piast Chociwel 11 listopada, 13:00
Łukasz Łaniec 70
Wicher Brojce 0-3 Rega Trzebiatów 11 listopada, 13:00
Seweryn Zelmachowicz 14, 38, Marcin Kocur 17
Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-2 Stal Szczecin 11 listopada, 13:00
Krzysztof Szyszkowski 75 - Rafał Bakun 41, Mateusz Jarząbek 67
Pomorzanin II Nowogard 0-3 Hutnik Szczecin 11 listopada, 13:00
Damian Jankowiak 56, Mateusz Sieciński 71, Maksymilian Czapliński 80
Unia Stargard 1-4 Piast Karsko 11 listopada, 13:00
Daniel Czerniak 34 - Maciej Szarżanowicz 37 (s), Krystian Usarkiewicz 45, 85, Filip Mrzygłód 78
Zieloni Zielin 1-11 Dąb Dębno 11 listopada, 13:00
Patryk Soliński 65 - Łukasz Jackowski 9, 23, 28, 33, 49, 70, Mikołaj Sadowski 10, Paweł Osowski 25 (k), Kamil Walków 52 (k), Roman Majchrzak 56, Konrad Woźniak 60
Błękitni Trzygłów 2-3 Gryf Kamień Pomorski 11 listopada, 13:00
Szymon Sęk 48, 72 - Radosław Misztal 47, Maciej Szwech 55, Szymon Deuter 66
Mechanik Warnice 2-3 Osadnik Myślibórz 11 listopada, 13:00
pd.
Wojciech Fiszer 26, Bartłomiej Kochaniec 89 - Robert Dudek ?, Piotr Gajewski 22, Marcin Gajewski 56

1/8 finału - 28-29 listopada
(Losowanie - 1 października 2015, 11:00)
Do gry dołączają trzecioligowcy.

Morzycko Moryń 0-4 Pogoń II Szczecin 28 listopada, 12:30
Szymon Kapelusz 6, Damian Kowalczyk 63, 80, Aron Stasiak 70
Unia Dolice 1-0 Chemik Police 28 listopada, 12:30
Maksym Sapon 56
Wybrzeże Rewalskie Rewal 3-1 Jeziorak Załom (Szczecin) 28 listopada, 12:30
Kamil Bogusz 17, Jakub Staciwa 22 (s), Krzysztof Andrzejewski 87 - Piotr Kwiatkowski 21
Rega Trzebiatów 3-0 Piast Chociwel 28 listopada, 12:30
Seweryn Zelmachowicz 21, 90, Paweł Samulski 49
Stal Szczecin 5-4 Hutnik Szczecin 28 listopada, 12:30
pd.
Maciej Czyżewski 34, 65, Damian Klowan 52, 118, Krzysztof Stefaniak 107 - Tomasz Burnejko 61 (k), Paweł Kijewski 84, Łukasz Włodarczyk 90, 96
na boisku przy ul. Witkiewicza
Piast Karsko 3-3 Dąb Dębno 28 listopada, 12:30
pd. k. 4-5
Arkadiusz Piasecki 18, 22, 35 - Kamil Walków 49, 67, Łukasz Jackowski 62
Gryf Kamień Pomorski 3-2 Vineta Wolin 28 listopada, 12:30
Norbert Neumann 42, Bartosz Sasin 59, Damian Kaczmarski 74 - Dawid Jeż 50, Bartosz Ława 60
Osadnik Myślibórz 0-6 Świt Skolwin (Szczecin) 28 listopada, 12:30
Marcin Krystek 44, 55, 75, Michał Kołodziejski 70, Patryk Janczak 82, Ernest Graś 88

1/4 finału - 5-6 marca
(Losowanie - 2 grudnia 2015, 11:00)

Wybrzeże Rewalskie Rewal 5-0 Stal Szczecin 5 marca, 13:00
Marcin Pietrzak 45, Antoni Pawłowski 53, Kamil Kocieniewski 55, 74, Kamil Bogusz 75
Unia Dolice 3-0 Dąb Dębno 5 marca, 13:00
(wo)
goście wycofali się z rozgrywek
Gryf Kamień Pomorski 0-2 Pogoń II Szczecin 5 marca, 13:00
Seiya Kitano 67, Dawid Zieliński 90
Rega Trzebiatów 0-2 Świt Skolwin (Szczecin) 5 marca, 14:00
Paweł Krawiec 18, Jarosław Jóźwiak 71

Puchar Polski 2015/2016 (Zachodniopomorski ZPN)

Puchar Polski 2015/2016 (Zachodniopomorski ZPN - Koszalin)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas