[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Kraków III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Wisła Jeziorzany 26 62 19 5 2 73-28 11 2 0 40-8 8 3 2 33-20
2.  Gajowianka Gaj 26 60 19 3 4 73-26 9 2 2 32-13 10 1 2 41-13
3.  Strażak Rączna 26 56 17 5 4 85-39 10 3 0 47-12 7 2 4 38-27
4.  Lot Balice 26 54 17 3 6 72-28 11 0 2 46-13 6 3 4 26-15
5.  Radziszowianka Radziszów 26 51 16 3 7 66-32 9 1 3 39-13 7 2 4 27-19
6.  Cedronka Wola Radziszowska 26 42 12 6 8 43-41 5 4 4 23-25 7 2 4 20-16
7.  Nadwiślan Rusocice 25 36 10 6 9 51-51 6 2 4 29-22 4 4 5 22-29
8.  Wiślanie II Jaśkowice 26 34 10 4 12 52-53 4 2 7 24-33 6 2 5 28-20
9.  Tramwaj Kraków 26 31 9 4 13 43-44 5 2 6 30-26 4 2 7 13-18
10.  LKS Libertów 26 26 6 8 12 44-50 3 6 4 26-18 3 2 8 18-32
11.  Iskra Krzęcin 26 20 4 8 14 34-55 2 5 6 18-21 2 3 8 16-34
12.  Iskra Czułów 25 18 5 3 17 30-81 4 1 8 24-33 1 2 9 6-48
13.  Pozowianka Pozowice 26 11 2 5 19 23-87 0 3 10 8-39 2 2 9 15-48
14.  Rzozovia Rzozów 26 8 1 5 20 41-115 1 1 11 19-49 0 4 9 22-66

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Wisła Jeziorzany    2-1 4-1 3-1 1-1 2-0 2-2 4-0 1-0 2-0 6-0 3-1 4-1 6-0 
 2 Gajowianka Gaj1-1     2-4 2-1 1-0 0-1 2-0 2-1 2-1 5-1 1-1 5-0 3-0* 6-2 
 3 Strażak Rączna3-3 1-0     0-0 3-2 3-0 3-3 3-0 2-0 5-1 3-2 9-1 7-0 5-0 
 4 Lot Balice2-0 1-2 4-2     1-0 3-1 6-0 0-4 2-0 2-0 4-0 8-1 7-1 6-2 
 5 Radziszowianka Radziszów4-0 1-2 3-3 0-1     4-2 4-0 1-2 1-0 3-0 4-1 4-0 3-1 7-1 
 6 Cedronka Wola Radziszowska1-1 2-4 3-0 4-3 1-2     3-2 0-6 1-1 1-2 1-1 3-1 1-0 2-2 
 7 Nadwiślan Rusocice1-2 1-3 2-5 4-2 3-1 2-3     1-1 1-0 4-3 3-1 1-1 6-0 
 8 Wiślanie II Jaśkowice0-1 1-1 0-4 0-2 1-4 0-3 2-5     4-1 3-1 1-1 3-0* 1-5 8-5 
 9 Tramwaj Kraków0-2 0-4 2-5 1-1 2-3 0-1 1-2 2-1     3-1 4-1 8-0 2-2 5-3 
 10 LKS Libertów3-5 0-2 1-1 0-0 3-4 0-0 1-1 1-1 0-0     3-1 4-0 1-2 9-1 
 11 Iskra Krzęcin1-2 1-2 3-0 0-2 1-3 1-1 1-1 1-4 1-3 1-1     0-0 6-1 1-1 
 12 Iskra Czułów3-5 1-3 2-4 0-5 1-4 0-2 3-0 4-1 3-4 0-1 2-1     3-1 2-2 
 13 Pozowianka Pozowice0-5 0-7 1-2 0-6 1-3 0-1 0-2 0-3 0-2 2-2 1-3 0-0     3-3 
 14 Rzozovia Rzozów1-6 2-10 0-7 1-2 0-0 1-5 1-4 1-4 0-1 1-5 1-3 1-2 9-0     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Lot Balice 4-0 Iskra Krzęcin 22 sierpnia, 16:00
Pozowianka Pozowice 0-0 Iskra Czułów 22 sierpnia, 17:30
Rzozovia Rzozów 0-7 Strażak Rączna 22 sierpnia, 17:30
Radziszowianka Radziszów 4-0 Wisła Jeziorzany 22 sierpnia, 17:30
Nadwiślan Rusocice 1-1 Wiślanie II Jaśkowice 22 sierpnia, 17:30
Tramwaj Kraków 3-1 LKS Libertów 22 sierpnia, 17:30
Cedronka Wola Radziszowska 2-4 Gajowianka Gaj 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Iskra Krzęcin 1-1 LKS Libertów 30 sierpnia, 17:30
Cedronka Wola Radziszowska 1-1 Tramwaj Kraków 11 listopada, 13:00
Wisła Jeziorzany 2-2 Nadwiślan Rusocice 30 sierpnia, 17:00
Strażak Rączna 3-2 Radziszowianka Radziszów 30 sierpnia, 17:30
Iskra Czułów 2-2 Rzozovia Rzozów 29 sierpnia, 16:00
Lot Balice 7-1 Pozowianka Pozowice 30 sierpnia, 16:00
Gajowianka Gaj 2-1 Wiślanie II Jaśkowice 30 sierpnia, 17:30

Kolejka 3 - 5-6 września

Pozowianka Pozowice 1-3 Iskra Krzęcin 5 września, 17:00
Rzozovia Rzozów 1-2 Lot Balice 11 listopada, 13:00
Radziszowianka Radziszów 4-0 Iskra Czułów 5 września, 17:00
Nadwiślan Rusocice 2-5 Strażak Rączna 6 września, 17:00
Gajowianka Gaj 1-1 Wisła Jeziorzany 6 września, 17:00
Tramwaj Kraków 2-1 Wiślanie II Jaśkowice 5 września, 17:00
Cedronka Wola Radziszowska 1-2 LKS Libertów 5 września, 17:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Iskra Krzęcin 1-1 Cedronka Wola Radziszowska 13 września, 17:00
w Libertowie
Wiślanie II Jaśkowice 3-1 LKS Libertów 13 września, 15:00
Wisła Jeziorzany 1-0 Tramwaj Kraków 13 września, 17:00
Strażak Rączna 1-0 Gajowianka Gaj 13 września, 17:00
Iskra Czułów 3-0 Nadwiślan Rusocice 12 września, 17:00
Lot Balice 1-0 Radziszowianka Radziszów 12 września, 17:00
Pozowianka Pozowice 3-3 Rzozovia Rzozów 13 września, 16:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Rzozovia Rzozów 1-3 Iskra Krzęcin 19 września, 16:30
Radziszowianka Radziszów 3-1 Pozowianka Pozowice 19 września, 16:30
Nadwiślan Rusocice 4-2 Lot Balice 20 września, 16:30
Gajowianka Gaj 5-0 Iskra Czułów 19 września, 16:30
Tramwaj Kraków 2-5 Strażak Rączna 19 września, 16:30
LKS Libertów 3-5 Wisła Jeziorzany 19 września, 16:30
Cedronka Wola Radziszowska 0-6 Wiślanie II Jaśkowice 20 września, 16:30

Kolejka 6 - 26-27 września

Iskra Krzęcin 1-4 Wiślanie II Jaśkowice 27 września, 16:00
Wisła Jeziorzany 2-0 Cedronka Wola Radziszowska 26 września, 16:30
Strażak Rączna 5-1 LKS Libertów 27 września, 16:30
Iskra Czułów 3-4 Tramwaj Kraków 26 września, 16:30
Lot Balice 1-2 Gajowianka Gaj 27 września, 15:00
Pozowianka Pozowice 0-2 Nadwiślan Rusocice 27 września, 16:00
Rzozovia Rzozów 0-0 Radziszowianka Radziszów 26 września, 16:30

Kolejka 7 - 3-4 października

Radziszowianka Radziszów 4-1 Iskra Krzęcin 4 października, 16:00
Nadwiślan Rusocice 6-0 Rzozovia Rzozów 3 października, 16:00
Gajowianka Gaj 3-0 Pozowianka Pozowice 3 października, 16:00
(wo)
na boisku 1-0; w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik
Tramwaj Kraków 1-1 Lot Balice 4 października, 11:00
LKS Libertów 4-0 Iskra Czułów 3 października, 16:00
Cedronka Wola Radziszowska 3-0 Strażak Rączna 4 października, 16:00
Wiślanie II Jaśkowice 0-1 Wisła Jeziorzany 4 października, 15:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Iskra Krzęcin 1-2 Wisła Jeziorzany 11 października, 16:00
Strażak Rączna 3-0 Wiślanie II Jaśkowice 10 października, 16:00
Iskra Czułów 0-2 Cedronka Wola Radziszowska 11 października, 15:00
Lot Balice 2-0 LKS Libertów 11 października, 15:00
Pozowianka Pozowice 0-2 Tramwaj Kraków 11 października, 16:00
Rzozovia Rzozów 2-10 Gajowianka Gaj 10 października, 16:00
Radziszowianka Radziszów 4-0 Nadwiślan Rusocice 10 października, 16:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Nadwiślan Rusocice 3-1 Iskra Krzęcin 18 października, 15:30
Gajowianka Gaj 1-0 Radziszowianka Radziszów 17 października, 15:30
Tramwaj Kraków 5-3 Rzozovia Rzozów 17 października, 15:45
LKS Libertów 1-2 Pozowianka Pozowice 17 października, 15:30
na boisku J&J Sport Center
Cedronka Wola Radziszowska 4-3 Lot Balice 18 października, 15:30
Wiślanie II Jaśkowice 3-0 Iskra Czułów 18 października, 14:00
(wo)
goście nie dojechali
Wisła Jeziorzany 4-1 Strażak Rączna 18 października, 15:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Iskra Krzęcin 3-0 Strażak Rączna 25 października, 14:30
Iskra Czułów 3-5 Wisła Jeziorzany 25 października, 14:30
Lot Balice 0-4 Wiślanie II Jaśkowice 25 października, 14:00
Pozowianka Pozowice 0-1 Cedronka Wola Radziszowska 25 października, 14:30
Rzozovia Rzozów 1-5 LKS Libertów 24 października, 15:30
Radziszowianka Radziszów 1-0 Tramwaj Kraków 25 października, 14:30
Nadwiślan Rusocice 1-3 Gajowianka Gaj 24 października, 15:30

Kolejka 11 - 31 października

Gajowianka Gaj 1-1 Iskra Krzęcin 31 października, 13:00
Tramwaj Kraków 1-2 Nadwiślan Rusocice 31 października, 14:00
LKS Libertów 3-4 Radziszowianka Radziszów 31 października, 14:00
Cedronka Wola Radziszowska 2-2 Rzozovia Rzozów 31 października, 14:00
Wiślanie II Jaśkowice 1-5 Pozowianka Pozowice 31 października, 11:00
Wisła Jeziorzany 3-1 Lot Balice 31 października, 14:00
Strażak Rączna 9-1 Iskra Czułów 31 października, 14:00

Kolejka 12 - 7-8 listopada

Iskra Krzęcin 0-0 Iskra Czułów 8 listopada, 14:00
Lot Balice 4-2 Strażak Rączna 8 listopada, 14:00
Pozowianka Pozowice 0-5 Wisła Jeziorzany 8 listopada, 14:00
Rzozovia Rzozów 1-4 Wiślanie II Jaśkowice 7 listopada, 14:00
Radziszowianka Radziszów 4-2 Cedronka Wola Radziszowska 8 listopada, 14:00
Nadwiślan Rusocice 4-3 LKS Libertów 8 listopada, 14:00
Gajowianka Gaj 2-1 Tramwaj Kraków 7 listopada, 14:00

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Tramwaj Kraków 4-1 Iskra Krzęcin 14 listopada, 13:45
LKS Libertów 0-2 Gajowianka Gaj 14 listopada, 13:30
Cedronka Wola Radziszowska 3-2 Nadwiślan Rusocice 15 listopada, 13:30
Wiślanie II Jaśkowice 1-4 Radziszowianka Radziszów 15 listopada, 13:00
Wisła Jeziorzany 6-0 Rzozovia Rzozów 14 listopada, 12:00
Strażak Rączna 7-0 Pozowianka Pozowice 14 listopada, 13:30
Iskra Czułów 0-5 Lot Balice 15 listopada, 13:45

Kolejka 14 - 2-3 kwietnia

Gajowianka Gaj 0-1 Cedronka Wola Radziszowska 3 kwietnia, 15:00
Iskra Krzęcin 0-2 Lot Balice 3 kwietnia, 16:30
Iskra Czułów 3-1 Pozowianka Pozowice 3 kwietnia, 15:00
Strażak Rączna 5-0 Rzozovia Rzozów 3 kwietnia, 16:30
Wisła Jeziorzany 1-1 Radziszowianka Radziszów 3 kwietnia, 16:00
Wiślanie II Jaśkowice 2-5 Nadwiślan Rusocice 3 kwietnia, 17:00
LKS Libertów 0-0 Tramwaj Kraków 3 kwietnia, 16:00
w Krakowie; na boisku Opatkowianki

Kolejka 15 - 9-10 kwietnia

Wiślanie II Jaśkowice 1-1 Gajowianka Gaj 10 kwietnia, 11:00
LKS Libertów 3-1 Iskra Krzęcin 10 kwietnia, 16:00
Tramwaj Kraków 0-1 Cedronka Wola Radziszowska 9 kwietnia, 16:00
Nadwiślan Rusocice 1-2 Wisła Jeziorzany 10 kwietnia, 17:00
Radziszowianka Radziszów 3-3 Strażak Rączna 9 kwietnia, 17:00
Rzozovia Rzozów 1-2 Iskra Czułów 9 kwietnia, 17:00
Pozowianka Pozowice 0-6 Lot Balice 10 kwietnia, 16:30

Kolejka 16 - 16-17 kwietnia

LKS Libertów 0-0 Cedronka Wola Radziszowska 17 kwietnia, 16:00
w Woli Radziszowskiej; LKS gospodarzem
Iskra Krzęcin 6-1 Pozowianka Pozowice 17 kwietnia, 17:00
Lot Balice 6-2 Rzozovia Rzozów 17 kwietnia, 15:00
Iskra Czułów 1-4 Radziszowianka Radziszów 17 kwietnia, 15:00
Strażak Rączna 3-3 Nadwiślan Rusocice 17 kwietnia, 17:00
Wisła Jeziorzany 2-1 Gajowianka Gaj 17 kwietnia, 17:00
Wiślanie II Jaśkowice 4-1 Tramwaj Kraków 17 kwietnia, 17:30

Kolejka 17 - 23-24 kwietnia

Cedronka Wola Radziszowska 1-1 Iskra Krzęcin 3 maja, 18:00
LKS Libertów 1-1 Wiślanie II Jaśkowice 23 kwietnia, 14:00
Tramwaj Kraków 0-2 Wisła Jeziorzany 24 kwietnia, 18:00
Gajowianka Gaj 2-4 Strażak Rączna 23 kwietnia, 17:00
Nadwiślan Rusocice - Iskra Czułów 24 kwietnia, 17:00
przerwany w 44. minucie przy stanie 0-1 z powodu zamieszek na trybunach
Radziszowianka Radziszów 0-1 Lot Balice 23 kwietnia, 17:30
Rzozovia Rzozów 9-0 Pozowianka Pozowice 23 kwietnia, 17:30

Kolejka 18 - 30 kwietnia-1 maja

Iskra Krzęcin 1-1 Rzozovia Rzozów 30 kwietnia, 17:30
Pozowianka Pozowice 1-3 Radziszowianka Radziszów 1 maja, 17:30
Lot Balice 6-0 Nadwiślan Rusocice 1 maja, 15:00
Iskra Czułów 1-3 Gajowianka Gaj 30 kwietnia, 16:00
Strażak Rączna 2-0 Tramwaj Kraków 1 maja, 17:00
Wisła Jeziorzany 2-0 LKS Libertów 1 maja, 17:00
Wiślanie II Jaśkowice 0-3 Cedronka Wola Radziszowska 1 maja, 16:00

Kolejka 19 - 7-8 maja

Wiślanie II Jaśkowice 1-1 Iskra Krzęcin 8 maja, 17:00
Cedronka Wola Radziszowska 1-1 Wisła Jeziorzany 8 maja, 17:00
LKS Libertów 1-1 Strażak Rączna 8 maja, 17:00
Tramwaj Kraków 8-0 Iskra Czułów 8 maja, 18:00
Gajowianka Gaj 2-1 Lot Balice 7 maja, 16:00
Nadwiślan Rusocice 1-1 Pozowianka Pozowice 8 maja, 17:00
Radziszowianka Radziszów 7-1 Rzozovia Rzozów 7 maja, 17:30

Kolejka 20 - 14-15 maja

Iskra Krzęcin 1-3 Radziszowianka Radziszów 15 maja, 18:00
Rzozovia Rzozów 1-4 Nadwiślan Rusocice 1 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (14 maja, 18:00) odwołany
Pozowianka Pozowice 0-7 Gajowianka Gaj 15 maja, 17:00
Lot Balice 2-0 Tramwaj Kraków 15 maja, 15:00
Iskra Czułów 0-1 LKS Libertów 15 maja, 17:00
Strażak Rączna 3-0 Cedronka Wola Radziszowska 15 maja, 15:00
Wisła Jeziorzany 4-0 Wiślanie II Jaśkowice 14 maja, 17:00

Kolejka 21 - 21-22 maja

Wisła Jeziorzany 6-0 Iskra Krzęcin 22 maja, 17:00
Wiślanie II Jaśkowice 0-4 Strażak Rączna 22 maja, 17:00
Cedronka Wola Radziszowska 3-1 Iskra Czułów 22 maja, 17:00
LKS Libertów 0-0 Lot Balice 22 maja, 17:00
Tramwaj Kraków 2-2 Pozowianka Pozowice 21 maja, 18:00
Gajowianka Gaj 6-2 Rzozovia Rzozów 21 maja, 18:00
Nadwiślan Rusocice 3-1 Radziszowianka Radziszów 22 maja, 17:00

Kolejka 22 - 25-26 maja

Iskra Krzęcin 1-1 Nadwiślan Rusocice 25 maja, 18:00
Radziszowianka Radziszów 1-2 Gajowianka Gaj 25 maja, 18:00
Rzozovia Rzozów 0-1 Tramwaj Kraków 25 maja, 18:00
Pozowianka Pozowice 2-2 LKS Libertów 25 maja, 18:00
Lot Balice 3-1 Cedronka Wola Radziszowska 1 czerwca, 18:00
Iskra Czułów 4-1 Wiślanie II Jaśkowice 25 maja, 17:00
Strażak Rączna 3-3 Wisła Jeziorzany 25 maja, 18:00

Kolejka 23 - 28-29 maja

Strażak Rączna 3-2 Iskra Krzęcin 28 maja, 18:00
Wisła Jeziorzany 3-1 Iskra Czułów 29 maja, 17:00
Wiślanie II Jaśkowice 0-2 Lot Balice 29 maja, 17:00
Cedronka Wola Radziszowska 1-0 Pozowianka Pozowice 15 czerwca, 18:00
w pierwotnym terminie (29 maja, 18:00) odwołany z powodu złych warunków atmosferycznych
LKS Libertów 9-1 Rzozovia Rzozów 29 maja, 17:00
Tramwaj Kraków 2-3 Radziszowianka Radziszów 28 maja, 17:30
Gajowianka Gaj 2-0 Nadwiślan Rusocice 28 maja, 18:00

Kolejka 24 - 4-5 czerwca

Iskra Krzęcin 1-2 Gajowianka Gaj 4 czerwca, 18:00
Nadwiślan Rusocice 1-0 Tramwaj Kraków 4 czerwca, 17:00
Radziszowianka Radziszów 3-0 LKS Libertów 4 czerwca, 18:00
Rzozovia Rzozów 1-5 Cedronka Wola Radziszowska 4 czerwca, 18:00
Pozowianka Pozowice 0-3 Wiślanie II Jaśkowice 5 czerwca, 17:00
Lot Balice 2-0 Wisła Jeziorzany 4 czerwca, 17:00
Iskra Czułów 2-4 Strażak Rączna 5 czerwca, 17:00

Kolejka 25 - 11-12 czerwca

Iskra Czułów 2-1 Iskra Krzęcin 12 czerwca, 14:00
Strażak Rączna 0-0 Lot Balice 11 czerwca, 18:00
Wisła Jeziorzany 4-1 Pozowianka Pozowice 11 czerwca, 18:00
Wiślanie II Jaśkowice 8-5 Rzozovia Rzozów 12 czerwca, 15:00
Cedronka Wola Radziszowska 1-2 Radziszowianka Radziszów 12 czerwca, 15:00
LKS Libertów 1-1 Nadwiślan Rusocice 12 czerwca, 15:00
Tramwaj Kraków 0-4 Gajowianka Gaj 12 czerwca, 12:00

Kolejka 26 - 18-19 czerwca

Iskra Krzęcin 1-3 Tramwaj Kraków 18 czerwca, 18:00
Gajowianka Gaj 5-1 LKS Libertów 18 czerwca, 18:00
Nadwiślan Rusocice 2-3 Cedronka Wola Radziszowska 18 czerwca, 18:00
Radziszowianka Radziszów 1-2 Wiślanie II Jaśkowice 18 czerwca, 18:00
Rzozovia Rzozów 1-6 Wisła Jeziorzany 18 czerwca, 18:00
Pozowianka Pozowice 1-2 Strażak Rączna 18 czerwca, 18:00
Lot Balice 8-1 Iskra Czułów 18 czerwca, 18:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: malopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas