[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2003/2004, grupa: Konin
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Warta Dobrów 24 62 20 2 2 90-27 12 0 0 55-9 8 2 2 35-18
2.  Aluminium II Konin 24 58 19 1 4 101-20 10 1 1 64-6 9 0 3 37-14
3.  LZS Wilczyn 24 57 18 3 3 68-26 10 1 1 34-9 8 2 2 34-17
4.  Promotor Strzałkowo 24 45 14 3 7 79-51 8 1 3 53-28 6 2 4 26-23
5.  Warta Krzymów 24 42 13 3 8 85-53 8 2 2 54-22 5 1 6 31-31
6.  Nałęcz Babiak 24 34 9 7 8 55-49 5 4 3 33-18 4 3 5 22-31 2 4 1 1 0 7-1
7.  GKS Lisewo 24 34 10 4 10 56-45 7 3 2 32-12 3 1 8 24-33 2 1 0 1 1 1-7
8.  Start Ziemięcin 24 30 9 3 12 39-46 8 1 3 28-11 1 2 9 11-35
9.  Sparta Barłogi 24 28 8 4 12 30-45 7 1 4 20-15 1 3 8 10-30
10.  Teleszyna Przykona 24 20 5 5 14 34-56 3 3 6 24-30 2 2 8 10-26
11.  Kasztelania II Brudzew 24 19 6 1 17 28-80 5 0 7 17-31 1 1 10 11-49
12.  Orion Skulsk 24 15 4 3 17 28-100 3 2 7 17-33 1 1 10 11-67
13.  Maksymilian Konin 24 4 1 1 22 16-111 1 1 10 9-45 0 0 12 7-66

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Warta Dobrów    3-2 2-1 4-0 5-1 6-1 2-0 4-0 2-1 4-2 8-0 8-1 7-0 
 2 Aluminium II Konin5-0     1-2 0-0 8-0 7-1 1-0 6-1 5-0 5-1 4-0 6-1 16-0 
 3 LZS Wilczyn2-0 0-2     1-1 3-1 3-0 2-0 4-0 3-1 5-1 3-0 5-1 3-2 
 4 Promotor Strzałkowo1-8 2-3 1-6     4-3 2-2 2-1 3-2 5-0 2-1 5-2 18-0 8-0 
 5 Warta Krzymów4-6 3-1 6-0 2-5     2-2 7-4 4-1 6-0 1-1 5-1 9-1 5-0 
 6 Nałęcz Babiak1-3 1-3 1-1 7-4 0-1     7-1 1-1 0-0 3-1 2-2 5-1 5-0 
 7 GKS Lisewo1-2 1-2 2-2 3-2 3-0 0-0     3-0 2-2 3-0 5-0 4-1 5-1 
 8 Start Ziemięcin0-0 1-3 0-1 4-0* 2-4 2-0 3-1     2-0 1-0 5-0 6-1 2-1 
 9 Sparta Barłogi2-2 0-3 1-3 1-2 2-0 1-3 2-0 2-0     1-0 4-1 2-0 2-1 
 10 Teleszyna Przykona0-3 1-10 1-2 0-2 1-1 1-2 3-4 1-1 3-2     4-1 2-2 7-0 
 11 Kasztelania II Brudzew0-3 2-1 1-9 0-1 0-4 2-6 1-4 3-0 2-1 0-1     2-0 4-1 
 12 Orion Skulsk1-4 0-5 1-3 1-2 2-7 3-2 2-2 1-3 0-3 1-1 3-0     2-1 
 13 Maksymilian Konin1-4 0-2 0-4 0-7 1-9 2-3 1-7 3-2 0-0 0-1 1-4 0-2     

Kolejka 1 - 16-17 sierpnia

Pauza: Aluminium II Konin.
 
Warta Krzymów 4-6 Warta Dobrów
Teleszyna Przykona 1-2 Nałęcz Babiak
Start Ziemięcin 0-1 LZS Wilczyn
Sparta Barłogi 4-1 Kasztelania II Brudzew
Maksymilian Konin 0-2 Orion Skulsk
GKS Lisewo 3-2 Promotor Strzałkowo

Kolejka 2 - 23-24 sierpnia

Pauza: Orion Skulsk.
 
GKS Lisewo 5-1 Maksymilian Konin
Kasztelania II Brudzew 0-1 Promotor Strzałkowo
LZS Wilczyn 3-1 Sparta Barłogi
Nałęcz Babiak 1-1 Start Ziemięcin
Warta Dobrów 4-2 Teleszyna Przykona
Aluminium II Konin 8-0 Warta Krzymów

Kolejka 3 - 30-31 sierpnia

Pauza: Warta Krzymów.
 
Teleszyna Przykona 1-10 Aluminium II Konin
Start Ziemięcin 0-0 Warta Dobrów
Sparta Barłogi 1-3 Nałęcz Babiak
Promotor Strzałkowo 1-6 LZS Wilczyn
Maksymilian Konin 1-4 Kasztelania II Brudzew
Orion Skulsk 2-2 GKS Lisewo

Kolejka 4 - 7 września

Pauza: GKS Lisewo.
 
Kasztelania II Brudzew 2-0 Orion Skulsk
LZS Wilczyn 3-2 Maksymilian Konin
Nałęcz Babiak 7-4 Promotor Strzałkowo
Warta Dobrów 2-1 Sparta Barłogi
Aluminium II Konin 6-1 Start Ziemięcin
Warta Krzymów 1-1 Teleszyna Przykona

Kolejka 5 - 14 września

Pauza: Teleszyna Przykona.
 
Start Ziemięcin 2-4 Warta Krzymów
Sparta Barłogi 0-3 Aluminium II Konin
Promotor Strzałkowo 1-8 Warta Dobrów
Maksymilian Konin 2-3 Nałęcz Babiak
Orion Skulsk 1-3 LZS Wilczyn
GKS Lisewo 5-0 Kasztelania II Brudzew

Kolejka 6 - 20-21 września

Pauza: Kasztelania II Brudzew.
 
LZS Wilczyn 2-0 GKS Lisewo
Warta Dobrów 7-0 Maksymilian Konin
Aluminium II Konin 0-0 Promotor Strzałkowo
Warta Krzymów 6-0 Sparta Barłogi
Teleszyna Przykona 1-1 Start Ziemięcin
Orion Skulsk 3-2 Nałęcz Babiak

Kolejka 7 - 27-28 września

Pauza: Start Ziemięcin.
 
Sparta Barłogi 1-0 Teleszyna Przykona
Promotor Strzałkowo 4-3 Warta Krzymów
Maksymilian Konin 0-2 Aluminium II Konin
Orion Skulsk 1-4 Warta Dobrów
GKS Lisewo 0-0 Nałęcz Babiak
Kasztelania II Brudzew 1-9 LZS Wilczyn

Kolejka 8 - 5 października

Pauza: LZS Wilczyn.
 
Nałęcz Babiak 2-2 Kasztelania II Brudzew
Warta Dobrów 2-0 GKS Lisewo
Aluminium II Konin 6-1 Orion Skulsk
Warta Krzymów 5-0 Maksymilian Konin
Teleszyna Przykona 0-2 Promotor Strzałkowo
Start Ziemięcin 2-0 Sparta Barłogi

Kolejka 9 - 12 października

Pauza: Sparta Barłogi.
 
Promotor Strzałkowo 3-2 Start Ziemięcin
Maksymilian Konin 0-1 Teleszyna Przykona
Orion Skulsk 2-7 Warta Krzymów
GKS Lisewo 1-2 Aluminium II Konin
Kasztelania II Brudzew 0-3 Warta Dobrów
LZS Wilczyn 3-0 Nałęcz Babiak

Kolejka 10 - 18 października

Pauza: Nałęcz Babiak.
 
Warta Dobrów 2-1 LZS Wilczyn
Aluminium II Konin 4-0 Kasztelania II Brudzew
Warta Krzymów 7-4 GKS Lisewo
Teleszyna Przykona 2-2 Orion Skulsk
Start Ziemięcin 2-1 Maksymilian Konin
Sparta Barłogi 1-2 Promotor Strzałkowo

Kolejka 11 - 25-26 października

Pauza: Promotor Strzałkowo.
 
Maksymilian Konin 0-0 Sparta Barłogi
Orion Skulsk 1-3 Start Ziemięcin
GKS Lisewo 3-0 Teleszyna Przykona
Kasztelania II Brudzew 0-4 Warta Krzymów
LZS Wilczyn 0-2 Aluminium II Konin
Nałęcz Babiak 1-3 Warta Dobrów

Kolejka 12 - 2 listopada

Pauza: Warta Dobrów.
 
Aluminium II Konin 7-1 Nałęcz Babiak
Warta Krzymów 6-0 LZS Wilczyn
Teleszyna Przykona 4-1 Kasztelania II Brudzew
Start Ziemięcin 3-1 GKS Lisewo
Sparta Barłogi 2-0 Orion Skulsk
Promotor Strzałkowo 8-0 Maksymilian Konin

Kolejka 13 - 8-9 listopada

Pauza: Maksymilian Konin.
 
Orion Skulsk 1-2 Promotor Strzałkowo
GKS Lisewo 2-2 Sparta Barłogi
Kasztelania II Brudzew 3-0 Start Ziemięcin
LZS Wilczyn 5-1 Teleszyna Przykona
Nałęcz Babiak 0-1 Warta Krzymów
Warta Dobrów 3-2 Aluminium II Konin

Kolejka 14 - 21 marca

Pauza: Aluminium II Konin.
 
Promotor Strzałkowo 2-1 GKS Lisewo
Warta Dobrów 5-1 Warta Krzymów
Nałęcz Babiak 3-1 Teleszyna Przykona
LZS Wilczyn 4-0 Start Ziemięcin
Kasztelania II Brudzew 2-1 Sparta Barłogi
Orion Skulsk 2-1 Maksymilian Konin

Kolejka 15 - 28 marca

Pauza: Orion Skulsk.
 
Maksymilian Konin 1-7 GKS Lisewo
Promotor Strzałkowo 5-2 Kasztelania II Brudzew
Sparta Barłogi 1-3 LZS Wilczyn
Start Ziemięcin 2-0 Nałęcz Babiak
Teleszyna Przykona 0-3 Warta Dobrów
Warta Krzymów 3-1 Aluminium II Konin

Kolejka 16 - 4 kwietnia

Pauza: Warta Krzymów.
 
Aluminium II Konin 5-1 Teleszyna Przykona
Warta Dobrów 4-0 Start Ziemięcin
Nałęcz Babiak 0-0 Sparta Barłogi
LZS Wilczyn 1-1 Promotor Strzałkowo
Kasztelania II Brudzew 4-1 Maksymilian Konin
GKS Lisewo 4-1 Orion Skulsk

Kolejka 17 - 18 kwietnia

Pauza: GKS Lisewo.
 
Orion Skulsk 3-0 Kasztelania II Brudzew
Maksymilian Konin 0-4 LZS Wilczyn
Promotor Strzałkowo 2-2 Nałęcz Babiak
Sparta Barłogi 2-2 Warta Dobrów
Start Ziemięcin 1-3 Aluminium II Konin
Teleszyna Przykona 1-1 Warta Krzymów

Kolejka 18 - 25 kwietnia

Pauza: Teleszyna Przykona.
 
Warta Krzymów 4-1 Start Ziemięcin
Aluminium II Konin 5-0 Sparta Barłogi
Warta Dobrów 4-0 Promotor Strzałkowo
Nałęcz Babiak 5-0 Maksymilian Konin
LZS Wilczyn 5-1 Orion Skulsk
Kasztelania II Brudzew 1-4 GKS Lisewo

Kolejka 19 - 2 maja

Pauza: Kasztelania II Brudzew.
 
Nałęcz Babiak 5-1 Orion Skulsk
GKS Lisewo 2-2 LZS Wilczyn
Maksymilian Konin 1-4 Warta Dobrów
Promotor Strzałkowo 2-3 Aluminium II Konin
Sparta Barłogi 2-0 Warta Krzymów
Start Ziemięcin 1-0 Teleszyna Przykona

Kolejka 20 - 8-9 maja

Pauza: Start Ziemięcin.
 
Teleszyna Przykona 3-2 Sparta Barłogi
Warta Krzymów 2-5 Promotor Strzałkowo
Aluminium II Konin 16-0 Maksymilian Konin
Warta Dobrów 8-1 Orion Skulsk
Nałęcz Babiak 7-1 GKS Lisewo
LZS Wilczyn 3-0 Kasztelania II Brudzew

Kolejka 21 - 16 maja

Pauza: LZS Wilczyn.
 
Kasztelania II Brudzew 2-6 Nałęcz Babiak
GKS Lisewo 1-2 Warta Dobrów
Orion Skulsk 0-5 Aluminium II Konin
Maksymilian Konin 1-9 Warta Krzymów
Promotor Strzałkowo 2-1 Teleszyna Przykona
Sparta Barłogi 2-0 Start Ziemięcin

Kolejka 22 - 22-23 maja

Pauza: Sparta Barłogi.
 
Start Ziemięcin 4-0 Promotor Strzałkowo
(wo)
mecz przerwany w 85 min. przy stanie 4-2 z powodu uderzenia sędziego przez zawodnika gości
Teleszyna Przykona 7-0 Maksymilian Konin
Warta Krzymów 9-1 Orion Skulsk
Aluminium II Konin 1-0 GKS Lisewo
Warta Dobrów 8-0 Kasztelania II Brudzew
Nałęcz Babiak 1-1 LZS Wilczyn

Kolejka 23 - 30 maja

Pauza: Nałęcz Babiak.
 
LZS Wilczyn 2-0 Warta Dobrów
Kasztelania II Brudzew 2-1 Aluminium II Konin
GKS Lisewo 3-0 Warta Krzymów
Orion Skulsk 1-1 Teleszyna Przykona
Maksymilian Konin 3-2 Start Ziemięcin
Promotor Strzałkowo 5-0 Sparta Barłogi

Kolejka 24 - 6 czerwca

Pauza: Promotor Strzałkowo.
 
Sparta Barłogi 2-1 Maksymilian Konin
Start Ziemięcin 6-1 Orion Skulsk
Teleszyna Przykona 3-4 GKS Lisewo
Warta Krzymów 5-1 Kasztelania II Brudzew
Aluminium II Konin 1-2 LZS Wilczyn
Warta Dobrów 6-1 Nałęcz Babiak

Kolejka 25 - 13 czerwca

Pauza: Warta Dobrów.
 
Nałęcz Babiak 1-3 Aluminium II Konin
LZS Wilczyn 3-1 Warta Krzymów
Kasztelania II Brudzew 0-1 Teleszyna Przykona
GKS Lisewo 3-0 Start Ziemięcin
Orion Skulsk 0-3 Sparta Barłogi
Maksymilian Konin 0-7 Promotor Strzałkowo

Kolejka 26 - 20 czerwca

Pauza: Maksymilian Konin.
 
Promotor Strzałkowo 18-0 Orion Skulsk
Sparta Barłogi 2-0 GKS Lisewo
Start Ziemięcin 5-0 Kasztelania II Brudzew
Teleszyna Przykona 1-2 LZS Wilczyn
Warta Krzymów 2-2 Nałęcz Babiak
Aluminium II Konin 5-0 Warta Dobrów

Klasa A 2003/2004 (Konin)

Autor: Przemysław Puziak
Kontakt: wielkopolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas