[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa B 2015/2016, grupa: Żary
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Łużyczanka Lipinki Łużyckie 20 55 18 1 1 74-20 9 1 0 38-11 9 0 1 36-9
2.  Nysa Trzebiel 20 39 12 3 5 56-31 6 1 3 29-12 6 2 2 27-19 2 6 2 0 0 5-3
3.  Fax Bieniów 20 39 13 0 7 73-38 8 0 2 42-18 5 0 5 31-20 2 0 0 0 2 3-5
4.  Huragan Lubomyśl 20 37 12 1 7 62-42 5 1 4 33-30 7 0 3 29-12
5.  Piast Lubanice 20 36 11 3 6 60-32 8 1 1 28-9 3 2 5 32-23
6.  WKS Łaz 20 31 10 1 9 35-38 4 1 5 14-17 6 0 4 21-21
7.  Sparta Grabik 20 28 9 1 10 61-34 5 0 5 38-14 4 1 5 23-20
8.  Tupliczanka Tuplice 20 25 7 4 9 46-65 5 2 3 26-20 2 2 6 20-45
9.  Iskra Jabłoniec 20 15 5 0 15 47-76 2 0 8 26-40 3 0 7 21-36
10.  Zieloni Drożków 20 9 3 0 17 28-96 2 0 8 14-41 1 0 9 14-55 2 3 1 0 1 6-4
11.  Motor Koło 20 9 3 0 17 23-93 2 0 8 17-48 1 0 9 6-45 2 3 1 0 1 4-6
ŁKS Łęknica wycofał się przed rozpoczęciem rozgrywek.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
 1 Łużyczanka Lipinki Łużyckie    3-1 5-1 3-0* 3-1 4-0 4-2 4-4 6-2 3-0 3-0* 
 2 Nysa Trzebiel1-3     2-1 0-3* 1-1 1-2 3-0 2-1 4-1 12-0 3-0 
 3 Fax Bieniów0-3 2-3     3-2 5-4 3-0* 1-0 6-1 4-2 7-1 11-2 
 4 Huragan Lubomyśl3-4 2-2 0-8     3-4 3-4 5-3 3-0* 6-3 5-1 3-1 
 5 Piast Lubanice2-0 1-4 3-0 3-1     2-1 0-0 6-0 3-2 3-1 5-0 
 6 WKS Łaz0-4 0-3 3-1 0-3* 2-1     0-2 1-1 1-2 4-0 3-0* 
 7 Sparta Grabik1-2 6-0 1-3 1-3 2-0 1-3     7-1 1-2 11-0 7-0 
 8 Tupliczanka Tuplice1-2 0-0 0-5 1-4 3-3 3-2 2-0     6-1 4-2 6-1 
 9 Iskra Jabłoniec0-6 3-6 2-7 1-2 2-1 0-2 3-5 12-3     2-6 1-2 
 10 Zieloni Drożków0-5 0-2 3-0* 0-7 1-7 2-4 2-6 2-5 1-5     3-0* 
 11 Motor Koło1-7 2-6 1-5 0-4 1-10 2-3 0-5 2-4 4-1 4-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Pauza: Tupliczanka Tuplice.
 
Zieloni Drożków 0-2 Nysa Trzebiel 23 sierpnia, 17:00
Piast Lubanice 5-0 Motor Koło 23 sierpnia, 17:00
Sparta Grabik 1-2 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 23 sierpnia, 16:00
WKS Łaz 1-2 Iskra Jabłoniec 23 sierpnia, 17:00
Fax Bieniów 3-2 Huragan Lubomyśl 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Pauza: WKS Łaz.
 
Huragan Lubomyśl 5-1 Zieloni Drożków 30 sierpnia, 17:00
Iskra Jabłoniec 2-7 Fax Bieniów 30 sierpnia, 17:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 4-4 Tupliczanka Tuplice 29 sierpnia, 17:00
Motor Koło 0-5 Sparta Grabik 29 sierpnia, 14:00
w Grodziszczu
Nysa Trzebiel 1-1 Piast Lubanice 29 sierpnia, 14:30

Kolejka 3 - 5-6 września

Pauza: Fax Bieniów.
 
Zieloni Drożków 1-7 Piast Lubanice 6 września, 17:00
Sparta Grabik 6-0 Nysa Trzebiel 6 września, 16:00
Tupliczanka Tuplice 6-1 Motor Koło 5 września, 17:00
WKS Łaz 0-4 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 6 września, 17:00
Huragan Lubomyśl 6-3 Iskra Jabłoniec 6 września, 17:00

Kolejka 4 - 12-13 września

Pauza: Huragan Lubomyśl.
 
Iskra Jabłoniec 2-6 Zieloni Drożków 13 września, 16:30
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 5-1 Fax Bieniów 12 września, 16:30
Motor Koło 2-3 WKS Łaz 13 września, 16:30
w Grodziszczu
Nysa Trzebiel 2-1 Tupliczanka Tuplice 12 września, 16:30
Piast Lubanice 0-0 Sparta Grabik 13 września, 16:30

Kolejka 5 - 19-20 września

Pauza: Iskra Jabłoniec.
 
Zieloni Drożków 2-6 Sparta Grabik 20 września, 16:00
Tupliczanka Tuplice 3-3 Piast Lubanice 19 września, 16:00
WKS Łaz 0-3 Nysa Trzebiel 20 września, 16:00
Fax Bieniów 11-2 Motor Koło 20 września, 16:00
Huragan Lubomyśl 3-4 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 20 września, 16:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Pauza: Zieloni Drożków.
 
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 6-2 Iskra Jabłoniec 26 września, 16:00
Motor Koło 0-4 Huragan Lubomyśl 27 września, 16:00
w Grodziszczu
Nysa Trzebiel 2-1 Fax Bieniów 26 września, 16:00
Piast Lubanice 2-1 WKS Łaz 27 września, 16:00
Sparta Grabik 7-1 Tupliczanka Tuplice 27 września, 16:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Pauza: Łużyczanka Lipinki Łużyckie.
 
Zieloni Drożków 2-5 Tupliczanka Tuplice 4 października, 15:30
WKS Łaz 0-2 Sparta Grabik 4 października, 15:30
Fax Bieniów 5-4 Piast Lubanice 4 października, 15:30
Huragan Lubomyśl 2-2 Nysa Trzebiel 4 października, 15:30
Iskra Jabłoniec 1-2 Motor Koło 4 października, 15:30

Kolejka 8 - 10-11 października

Pauza: Motor Koło.
 
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 3-0 Zieloni Drożków 10 października, 15:00
Nysa Trzebiel 4-1 Iskra Jabłoniec 10 października, 15:00
Piast Lubanice 3-1 Huragan Lubomyśl 11 października, 15:00
Sparta Grabik 1-3 Fax Bieniów 11 października, 16:00
Tupliczanka Tuplice 3-2 WKS Łaz 10 października, 15:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Pauza: Nysa Trzebiel.
 
Zieloni Drożków 2-4 WKS Łaz 18 października, 15:00
Fax Bieniów 6-1 Tupliczanka Tuplice 18 października, 15:00
Huragan Lubomyśl 5-3 Sparta Grabik 18 października, 15:00
Iskra Jabłoniec 2-1 Piast Lubanice 18 października, 15:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 3-0 Motor Koło 17 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 10 - 24-25 października

Pauza: Piast Lubanice.
 
Motor Koło 4-3 Zieloni Drożków 25 października, 15:00
w Grodziszczu
Nysa Trzebiel 1-3 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 24 października, 15:00
Sparta Grabik 1-2 Iskra Jabłoniec 25 października, 15:00
Tupliczanka Tuplice 1-4 Huragan Lubomyśl 24 października, 15:00
WKS Łaz 3-1 Fax Bieniów 25 października, 15:00

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Pauza: Sparta Grabik.
 
Huragan Lubomyśl 3-4 WKS Łaz 8 listopada, 14:00
Iskra Jabłoniec 12-3 Tupliczanka Tuplice 8 listopada, 14:00
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 3-1 Piast Lubanice 7 listopada, 14:00
Motor Koło 2-6 Nysa Trzebiel 8 listopada, 14:00
w Grodziszczu
Fax Bieniów 7-1 Zieloni Drożków 8 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 2-3 kwietnia

Pauza: Tupliczanka Tuplice.
 
Nysa Trzebiel 12-0 Zieloni Drożków 2 kwietnia, 16:00
Motor Koło 1-10 Piast Lubanice 3 kwietnia, 15:30
w Grodziszczu
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 4-2 Sparta Grabik 2 kwietnia, 15:30
Iskra Jabłoniec 0-2 WKS Łaz 3 kwietnia, 15:30
Huragan Lubomyśl 0-8 Fax Bieniów 3 kwietnia, 15:30

Kolejka 13 - 9-10 kwietnia

Pauza: WKS Łaz.
 
Zieloni Drożków 0-7 Huragan Lubomyśl 10 kwietnia, 15:30
Fax Bieniów 4-2 Iskra Jabłoniec 10 kwietnia, 15:30
Tupliczanka Tuplice 1-2 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 9 kwietnia, 15:30
Sparta Grabik 7-0 Motor Koło 10 kwietnia, 17:00
Piast Lubanice 1-4 Nysa Trzebiel 10 kwietnia, 11:00

Kolejka 14 - 16-17 kwietnia

Pauza: Fax Bieniów.
 
Piast Lubanice 3-1 Zieloni Drożków 16 kwietnia, 15:00
Nysa Trzebiel 3-0 Sparta Grabik 16 kwietnia, 16:00
Motor Koło 2-4 Tupliczanka Tuplice 17 kwietnia, 16:00
w Grodziszczu
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 4-0 WKS Łaz 16 kwietnia, 16:00
Iskra Jabłoniec 1-2 Huragan Lubomyśl 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 15 - 23-24 kwietnia

Pauza: Huragan Lubomyśl.
 
Zieloni Drożków 1-5 Iskra Jabłoniec 24 kwietnia, 16:00
Fax Bieniów 0-3 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 24 kwietnia, 16:00
WKS Łaz 3-0 Motor Koło 24 kwietnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Tupliczanka Tuplice 0-0 Nysa Trzebiel 23 kwietnia, 16:00
Sparta Grabik 2-0 Piast Lubanice 24 kwietnia, 17:00

Kolejka 16 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Iskra Jabłoniec.
 
Sparta Grabik 11-0 Zieloni Drożków 1 maja, 17:00
Piast Lubanice 6-0 Tupliczanka Tuplice 1 maja, 16:00
Nysa Trzebiel 1-2 WKS Łaz 30 kwietnia, 16:30
Motor Koło 1-5 Fax Bieniów 1 maja, 16:00
w Grodziszczu
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 3-0 Huragan Lubomyśl 30 kwietnia, 16:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry

Kolejka 17 - 7-8 maja

Pauza: Zieloni Drożków.
 
Iskra Jabłoniec 0-6 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 8 maja, 16:00
Huragan Lubomyśl 3-1 Motor Koło 8 maja, 16:00
Fax Bieniów 2-3 Nysa Trzebiel 8 maja, 16:00
WKS Łaz 2-1 Piast Lubanice 8 maja, 17:00
Tupliczanka Tuplice 2-0 Sparta Grabik 7 maja, 16:00

Kolejka 18 - 14-15 maja

Pauza: Łużyczanka Lipinki Łużyckie.
 
Tupliczanka Tuplice 4-2 Zieloni Drożków 14 maja, 17:00
Sparta Grabik 1-3 WKS Łaz 15 maja, 17:00
Piast Lubanice 3-0 Fax Bieniów 26 maja, 17:00
w pierwotnym terminie (15 maja, 17:00) odwołany
Nysa Trzebiel 0-3 Huragan Lubomyśl 14 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-1
Motor Koło 4-1 Iskra Jabłoniec 15 maja, 17:00
w Grodziszczu

Kolejka 19 - 21-22 maja

Pauza: Motor Koło.
 
Zieloni Drożków 0-5 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 22 maja, 17:00
Iskra Jabłoniec 3-6 Nysa Trzebiel 22 maja, 17:00
Huragan Lubomyśl 3-4 Piast Lubanice 22 maja, 17:00
Fax Bieniów 1-0 Sparta Grabik 22 maja, 17:00
WKS Łaz 1-1 Tupliczanka Tuplice 22 maja, 17:00

Kolejka 20 - 28-29 maja

Pauza: Nysa Trzebiel.
 
WKS Łaz 4-0 Zieloni Drożków 29 maja, 17:00
Tupliczanka Tuplice 0-5 Fax Bieniów 28 maja, 17:00
Sparta Grabik 1-3 Huragan Lubomyśl 29 maja, 17:00
Piast Lubanice 3-2 Iskra Jabłoniec 29 maja, 17:00
Motor Koło 1-7 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 29 maja, 17:00

Kolejka 21 - 4-5 czerwca

Pauza: Piast Lubanice.
 
Zieloni Drożków 3-0 Motor Koło 5 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Łużyczanka Lipinki Łużyckie 3-1 Nysa Trzebiel 5 czerwca, 17:00
Iskra Jabłoniec 3-5 Sparta Grabik 5 czerwca, 17:00
Huragan Lubomyśl 3-0 Tupliczanka Tuplice 5 czerwca, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Fax Bieniów 3-0 WKS Łaz 5 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 3-5

REKLAMA

Kolejka 22 - 11-12 czerwca

Pauza: Sparta Grabik.
 
Zieloni Drożków 3-0 Fax Bieniów 11 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 1-8
WKS Łaz 0-3 Huragan Lubomyśl 11 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 3-2
Tupliczanka Tuplice 6-1 Iskra Jabłoniec 11 czerwca, 16:00
Piast Lubanice 2-0 Łużyczanka Lipinki Łużyckie 11 czerwca, 16:00
Nysa Trzebiel 3-0 Motor Koło 11 czerwca, 16:00

Autor: Wojciech Korbel
Kontakt: lubuskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas