[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Pomorski ZPN - Słupsk

I runda - 15-16 sierpnia

Jantar II Ustka 2-0 Słupia Charnowo 16 sierpnia, 16:00
Patryk Blank 46, 79
Unison Machowino 0-1 Rowokół Smołdzino 15 sierpnia, 17:30
Bartłomiej Szabat 36
Tylko Pogoń Lębork 1-2 Sokół Szczypkowice 15 sierpnia, 17:00
Bizon Wolinia 5-7 Koral Maszewo Lęborskie 15 sierpnia, 13:00
WKS Nożyno 0-2 Urania Udorpie 16 sierpnia, 16:00
Krzysztof Soldatke 42, Sylwester Wolski 82
Klub Sympatyków Gryf Słupsk 7-2 Błękitni Motarzyno 16 sierpnia, 17:00
Sokół Kuleszewo 2-5 Echo Biesowice 15 sierpnia, 17:00
AP Człuchów 3-6 Victoria/Brda II Przechlewo 16 sierpnia, 17:00

II runda - 2 września

Sokół Szczypkowice 5-4 GKS Pęplino 2 września, 17:30
Kacper Stenka 6, 20, 62, Łukasz Potyński 31, Mateusz Grota 66 - Jakub Gruszowski 12, Adam Gołąb 40, Konrad Kiełczykowski 48, Karol Petrus 88
Rowokół Smołdzino 2-1 Czarni Bruskowo Wielkie 2 września, 17:30
Bartłomiej Wyka 45, Krzysztof Rusinek 61 - Marcin Trukszyn 54
Słupia Kwakowo 3-6 Sparta Sycewice 2 września, 17:30
Adrian Wiązek 21, 71, Łukasz Giełażyn 41 - Kamil Gemza 5, Tomasz Adkonis 12, 84, Bartłomiej Gesek 27, 55, Michał Mytych 57
Dąb Kusowo 3-2 Słupia Kobylnica 2 września, 17:30
Michał Pietrzak 46, 49, Przemysław Bąska 52 - Konrad Praniuk 44 (s), Artur Szymankowski 90
Victoria Słupsk 1-3 Diament Trzebielino 2 września, 17:30
Maciej Molik 88 - Robert Borowiński 2, Mateusz Jaszul 75, 87
Jantar II Ustka 0-0 Wybrzeże Objazda 2 września, 17:30
pd. k. 5-4
Koral Maszewo Lęborskie 3-5 Stal Jezierzyce 2 września, 17:30
Wiesław Kwiatkowski 24, Marcin Zarach 51, Łukasz Świątek 89 - Łukasz Skierka 2, 46, Wojciech Bartkowski 18, Janusz Ogonowski 72, Maciej Miecznikowski 85
Urania Udorpie 2-2 ZS Damnica 2 września, 17:30
pd.
Tomasz Kapeluch 13, Krzysztof Soldatke 27 - Krzysztof Kozłowski 43, Szymon Klassa 54
wynik rzutów karnych nieznany; awans ZS-u
Klub Sympatyków Gryf Słupsk 0-8 Garbarnia Kępice 2 września, 17:30
Leśnik Cewice 1-1 Kaszubia Studzienice 1 września, 17:30
pd. k. 1-3
Michał Maszota 32 - Artur Rzepiński 80
LKS Łebunia 4-3 Skotawa Budowo 2 września, 17:30
Damian Maszota 31, 84, Rafał Dettlaf 44, Szymon Pawlik 71 - Michał Jączyński 12, Tomasz Sparniuk 14, Maciej Rekowski 15
Dolina Gałąźnia Wielka 1-2 Sokół Wyczechy 1 września, 18:30
pd.
Grzegorz Szczegielniak 18 - Ariel Sobczak 76, Łukasz Kościan 93
GKS Kołczygłowy 3-5 Piast Człuchów 2 września, 17:30
pd.
Mateusz Gaca 20, 95, Patryk Hildebrandt 23 - Michał Duraj 38, Jarosław Wójcik 82, 108, 117, Bartosz Urbaniak 107
Echo Biesowice 3-0 Czarni Czarne 2 września, 17:30
Krzysztof Wasilewski 11, 48, 68
GTS Czarna Dąbrówka 1-1 Lipniczanka Lipnica 2 września, 17:30
pd. k. 3-4
Paweł Machnikowski 8 - Fabian Górski 36
Victoria/Brda II Przechlewo 2-10 MKS Debrzno 2 września, 17:30
Radosław Szuryn 45, Dawid Segieta 62 - Paweł Wegner 15, 38, 81, Krystian Szostek 19, Bartłomiej Rutyna 29, 45, Patryk Klejdysz 52, 78, 84, Paweł Władyczak 85

III runda - 23 września
(Losowanie - 10 września 2015 - siedziba Podokręgu Słupsk)

Rowokół Smołdzino 4-2 Sokół Szczypkowice 11 listopada, 13:00
w pierwotnym terminie (30 września, 16:30) i w drugim terminie (21 października, 16:30) odwołany
Dąb Kusowo 2-1 Sparta Sycewice 23 września, 16:30
Mateusz Kałużny 48, Bartosz Kleban 88 - Tomasz Adkonis 33
Jantar II Ustka 0-2 Diament Trzebielino 23 września, 16:30
Mateusz Gostomski 34, Piotr Terefenko 57
ZS Damnica 1-3 Stal Jezierzyce 23 września, 16:30
Krzysztof Kozłowski 32 - Maciej Miecznikowski 43, Mariusz Żurek 72, Mateusz Perlański 90
Kaszubia Studzienice 2-5 Garbarnia Kępice 23 września, 16:30
Michał Borzyszkowski 62, Rafał Soldatke 78 - Karol Kostuch 25, 83, Patryk Sieradzki 51, 73, Dominik Szczepkowski 68
LKS Łebunia 1-4 Sokół Wyczechy 23 września, 16:30
Józef Maszota 50 - Łukasz Kościan 18, 34, 90, Marcin Sobiegraj 60
Echo Biesowice 2-3 Piast Człuchów 23 września, 16:30
Mariusz Feretycki 62, Krzysztof Wasilewski 90 - Błażej Kolter 19, Konrad Nawrocki 45, Wojciech Wrona 64
Lipniczanka Lipnica 0-1 MKS Debrzno 23 września, 16:30
Bartłomiej Rutyna 87

IV runda - 4 listopada
(Losowanie - 26 października 2015 - siedziba Podokręgu Słupsk)
Do gry dołączają III-ligowiec: Gryf Słupsk i IV-ligowcy: Anioły Garczegorze, Brda Przechlewo, Bytovia II Bytów, Jantar Ustka, Pogoń Lębork, Start Miastko, Zawisza Borzytuchom.

Rowokół Smołdzino 0-5 Gryf Słupsk 29 listopada, 12:00
Radosław Terefenko 55, Patryk Pytlak 59, Adrian Sirocki 68, 71, 89
w pierwotnym terminie (18 listopada) odwołany
Dąb Kusowo 0-6 Anioły Garczegorze 4 listopada, 15:00
Marcin Mikułko 47, 49, 64, 72, Krystian Czerwionka 51, Adrian Kwiatkowski 79
Diament Trzebielino 3-0 Zawisza Borzytuchom 4 listopada, 15:00
Patryk Kępa 14, 16, Piotr Terefenko 30
Stal Jezierzyce 2-8 Pogoń Lębork 29 listopada, 12:00
Grzegorz Skórcz 33, 34 - Rafał Morawski 14, 76, Mateusz Sychowski 15, 60, 75, Michał Fudala 29, Gracjan Miszkiewicz 47, 71
Garbarnia Kępice 0-2 Jantar Ustka 6 marca, 12:00
Karol Czubak 90, Piotr Lisowski 90
w pierwotnym terminie (29 listopada, 12:00) odwołany
Sokół Wyczechy 3-0 Start Miastko 4 listopada, 15:00
(wo)
w Czarnem / goście wycofali się z rozgrywek
Piast Człuchów 2-0 Bytovia II Bytów 4 listopada, 14:30
Bartosz Urbaniak 70, Jarosław Wójcik 81
w Dębnicy
MKS Debrzno 2-3 Brda Przechlewo 29 listopada, 12:00
Bartłomiej Rutyna 7, Paweł Wegner 49 - Marcin Szopiński 46, 73, Mateusz Bartel 62 (k)

1/4 finału - 5-6 marca

Anioły Garczegorze 0-2 Gryf Słupsk 1 marca, 15:00
Grzegorz Smolarek 24 (s), Patryk Pytlak 55
Diament Trzebielino 0-6 Pogoń Lębork 6 marca, 12:00
Maciej Wardziński 3, Mateusz Madziąg 27, Rafał Morawski 36, Damian Formela 44, Łukasz Itrych 48 (s), Mateusz Sadowski 90
Piast Człuchów 0-1 Brda Przechlewo 6 marca, 12:00
Dominik Gołuński 35
Sokół Wyczechy 0-1 Jantar Ustka 16 marca, 15:30
Kamil Wójcik 62

Puchar Polski 2015/2016 (Pomorski ZPN)

Puchar Polski 2015/2016 (Pomorski ZPN - Gdańsk)
Puchar Polski 2015/2016 (Pomorski ZPN - Malbork)

Autor: Adam Broda
Kontakt: pomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas