[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2019/2020 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Włocławek
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Tęcza Topólka 20 47 15 2 3 63-21 9 1 0 40-9 6 1 3 23-12
2.  Cukrownik Fabianki 20 36 12 0 8 73-33 8 0 2 53-10 4 0 6 20-23
3.  Wiślanin Bobrowniki 20 35 11 2 7 55-50 7 1 2 33-15 4 1 5 22-35
4.  Sadownik II Waganiec 20 24 7 3 10 46-50 5 1 4 25-15 2 2 6 21-35
5.  Orion Popowo 20 19 5 4 11 25-59 3 2 5 16-26 2 2 6 9-33
6.  Start Stawki 20 13 4 1 15 25-74 3 1 6 16-29 1 0 9 9-45
Łokietek II Brześć Kujawski wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej. Jego wyniki zostały anulowane.

 1  2  3  4  5  6 
 1 Tęcza Topólka    2-1 
5-0 
3-0 
4-1 
1-1 
10-3 
3-1 
4-1 
4-0 
4-1 
 2 Cukrownik Fabianki2-1 
1-3 
    5-0 
9-1 
4-1 
0-3* 
7-0 
6-0 
9-0 
10-1 
 3 Wiślanin Bobrowniki3-3 
1-3 
4-2 
4-1 
    6-2 
5-1 
1-2 
2-0 
5-1 
2-0 
 4 Sadownik II Waganiec3-1 
0-4 
1-2 
4-2 
0-1 
5-0 
    8-1 
0-0 
0-1 
4-3 
 5 Orion Popowo1-6 
0-1 
0-5 
1-4 
1-3 
0-0 
3-2 
3-3 
    4-2 
3-0 
 6 Start Stawki0-1 
1-0 
1-3 
1-0 
6-9 
2-7 
3-2 
0-3* 
1-3 
1-1 
    

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Pauza: Wiślanin Bobrowniki.
 
Start Stawki 1-3 Orion Popowo 22 sierpnia, 17:00
Cukrownik Fabianki 4-1 Sadownik II Waganiec 23 sierpnia, 16:00
w Chełmicy
Tęcza Topólka - Łokietek II Brześć Kujawski 22 sierpnia, 16:00
w Dębiankach, było 7-0, anulowany

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Pauza: Tęcza Topólka.
 
Orion Popowo - Łokietek II Brześć Kujawski 29 sierpnia, 11:00
w Wichowie, było 4-0, anulowany
Sadownik II Waganiec 0-1 Wiślanin Bobrowniki 30 sierpnia, 14:00
w Zbrachlinie
Start Stawki 1-3 Cukrownik Fabianki 9 września, 17:30

Kolejka 3 - 5-6 września

Cukrownik Fabianki 7-0 Orion Popowo 5 września, 16:00
Wiślanin Bobrowniki 5-1 Start Stawki 6 września, 16:00
Tęcza Topólka 1-1 Sadownik II Waganiec 5 września, 15:00
w Dębiankach

Kolejka 4 - 12-13 września

Pauza: Orion Popowo.
 
Sadownik II Waganiec - Łokietek II Brześć Kujawski 10 września, 17:00
było 2-1, anulowany
Start Stawki 0-1 Tęcza Topólka 12 września, 17:00
Cukrownik Fabianki 5-0 Wiślanin Bobrowniki 12 września, 16:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Pauza: Sadownik II Waganiec.
 
Wiślanin Bobrowniki 1-2 Orion Popowo 20 września, 16:00
Tęcza Topólka 2-1 Cukrownik Fabianki 19 września, 16:00
w Dębiankach
Łokietek II Brześć Kujawski - Start Stawki 19 września, 10:00
było 3-2, anulowany

Kolejka 6 - 26-27 września

Pauza: Start Stawki.
 
Orion Popowo 3-2 Sadownik II Waganiec 26 września, 11:00
w Wichowie
Cukrownik Fabianki - Łokietek II Brześć Kujawski 26 września, 16:00
w Bobrownikach, było 6-0, anulowany
Wiślanin Bobrowniki 3-3 Tęcza Topólka 27 września, 14:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Pauza: Cukrownik Fabianki.
 
Tęcza Topólka 3-1 Orion Popowo 3 października, 16:30
w Dębiankach / mecz pierwotnie zaplanowany na 16:15 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia sędziów
Łokietek II Brześć Kujawski - Wiślanin Bobrowniki 4 października, 11:00
w Bobrownikach, było 0-7, anulowany
Sadownik II Waganiec 0-1 Start Stawki 3 października, 11:00
w Zbrachlinie

Kolejka 8 - 10-11 października

Pauza: Wiślanin Bobrowniki.
 
Orion Popowo 4-2 Start Stawki 10 października, 11:00
w Wichowie
Sadownik II Waganiec 1-2 Cukrownik Fabianki 11 października, 11:00
w Zbrachlinie
Łokietek II Brześć Kujawski - Tęcza Topólka 11 października, 11:00
w Dębiankach, było 2-3, anulowany

Kolejka 9 - 17-18 października

Pauza: Tęcza Topólka.
 
Łokietek II Brześć Kujawski - Orion Popowo
w pierwotnym terminie (18 października, 11:00) odwołany / gospodarze wycofali się przed drugim terminem meczu (19 marca)
Wiślanin Bobrowniki 6-2 Sadownik II Waganiec 18 października, 10:30
Cukrownik Fabianki 9-0 Start Stawki 17 października, 15:00
w Chełmicy

Kolejka 10 - 24-25 października

Orion Popowo 0-5 Cukrownik Fabianki 24 października, 11:00
w Wichowie
Start Stawki 6-9 Wiślanin Bobrowniki 24 października, 15:00
Sadownik II Waganiec 3-1 Tęcza Topólka 25 października, 14:00
w Zbrachlinie

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Pauza: Orion Popowo.
 
Łokietek II Brześć Kujawski - Sadownik II Waganiec 8 listopada, 11:00
w Lubrańcu, było 2-3, anulowany
Tęcza Topólka 4-0 Start Stawki 7 listopada, 14:00
w Dębiankach
Wiślanin Bobrowniki 4-2 Cukrownik Fabianki 8 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 11 listopada

Pauza: Sadownik II Waganiec.
 
Orion Popowo 1-3 Wiślanin Bobrowniki 11 listopada, 11:00
w Wichowie
Cukrownik Fabianki 2-1 Tęcza Topólka 11 listopada, 11:00
w Chełmicy
Start Stawki - Łokietek II Brześć Kujawski 11 listopada, 10:00
było 1-2, anulowany

Kolejka 13 - 14-15 listopada

Pauza: Start Stawki.
 
Sadownik II Waganiec 8-1 Orion Popowo 15 listopada, 11:00
w Zbrachlinie
Łokietek II Brześć Kujawski - Cukrownik Fabianki 15 listopada, 11:00
w Chełmicy, było 1-6, anulowany
Tęcza Topólka 3-0 Wiślanin Bobrowniki 14 listopada, 14:00
w Dębiankach

Kolejka 14 - 21-22 listopada

Pauza: Cukrownik Fabianki.
 
Orion Popowo 1-6 Tęcza Topólka 31 października, 11:00
w Wichowie
Wiślanin Bobrowniki - Łokietek II Brześć Kujawski
w pierwotnym terminie (22 listopada, 11:00) odwołany / goście wycofali się przed drugim terminem meczu (26 marca)
Start Stawki 3-2 Sadownik II Waganiec 31 października, 10:00

Kolejka 15 - 2-3 kwietnia

Pauza: Tęcza Topólka, Wiślanin Bobrowniki.
 
Orion Popowo 3-0 Start Stawki 3 kwietnia, 13:00
w Wichowie
Sadownik II Waganiec 4-2 Cukrownik Fabianki 3 kwietnia, 12:00
w Zbrachlinie

Kolejka 16 - 9-10 kwietnia

Pauza: Tęcza Topólka, Orion Popowo.
 
Wiślanin Bobrowniki 5-1 Sadownik II Waganiec 9 kwietnia, 16:00
Cukrownik Fabianki 10-1 Start Stawki 10 kwietnia, 11:00
w Chełmicy

Kolejka 17 - 16-17 kwietnia

Orion Popowo 1-4 Cukrownik Fabianki 16 kwietnia, 17:00
w Wichowie
Start Stawki 2-7 Wiślanin Bobrowniki 16 kwietnia, 14:00
Sadownik II Waganiec 0-4 Tęcza Topólka 17 kwietnia, 12:00
w Zbrachlinie

Kolejka 18 - 23-24 kwietnia

Pauza: Sadownik II Waganiec, Orion Popowo.
 
Tęcza Topólka 4-1 Start Stawki 23 kwietnia, 16:00
w Dębiankach
Wiślanin Bobrowniki 4-1 Cukrownik Fabianki 24 kwietnia, 11:00

Kolejka 19 - 30 kwietnia-1 maja

Pauza: Start Stawki, Sadownik II Waganiec.
 
Orion Popowo 0-0 Wiślanin Bobrowniki 30 kwietnia, 16:00
w Wichowie
Cukrownik Fabianki 1-3 Tęcza Topólka 1 maja, 12:00
w Chełmicy

Kolejka 20 - 7-8 maja

Pauza: Start Stawki, Cukrownik Fabianki.
 
Sadownik II Waganiec 0-0 Orion Popowo 8 maja, 12:00
w Zbrachlinie
Tęcza Topólka 4-1 Wiślanin Bobrowniki 7 maja, 16:00
w Dębiankach

Kolejka 21 - 14-15 maja

Pauza: Wiślanin Bobrowniki, Cukrownik Fabianki.
 
Orion Popowo 0-1 Tęcza Topólka 15 maja, 11:00
w Wichowie
Start Stawki 0-3 Sadownik II Waganiec 14 maja, 14:00
(wo)
na boisku 0-0

Kolejka 22 - 21-22 maja

Pauza: Wiślanin Bobrowniki, Tęcza Topólka.
 
Start Stawki 1-1 Orion Popowo 22 maja, 14:00
Cukrownik Fabianki 0-3 Sadownik II Waganiec 22 maja, 10:00
(wo)
w Chełmicy / na boisku 2-0; w drużynie gospodarzy zagrał nieuprawniony zawodnik

Kolejka 23 - 26-27 maja

Pauza: Orion Popowo, Tęcza Topólka.
 
Sadownik II Waganiec 5-0 Wiślanin Bobrowniki 26 maja, 11:00
w Zbrachlinie
Start Stawki 1-0 Cukrownik Fabianki 26 maja, 11:00

Kolejka 24 - 29-30 maja

Cukrownik Fabianki 6-0 Orion Popowo 28 maja, 16:00
Wiślanin Bobrowniki 2-0 Start Stawki 29 maja, 16:00
Tęcza Topólka 10-3 Sadownik II Waganiec 29 maja, 16:00
w Dębiankach

Kolejka 25 - 4-5 czerwca

Pauza: Orion Popowo, Sadownik II Waganiec.
 
Start Stawki 1-0 Tęcza Topólka 4 czerwca, 15:00
Cukrownik Fabianki 9-1 Wiślanin Bobrowniki 5 czerwca, 11:00
w Chełmicy

Kolejka 26 - 11-12 czerwca

Pauza: Sadownik II Waganiec, Start Stawki.
 
Wiślanin Bobrowniki 2-0 Orion Popowo 11 czerwca, 15:00
Tęcza Topólka 5-0 Cukrownik Fabianki 11 czerwca, 16:00

Kolejka 27 - 18-19 czerwca

Pauza: Start Stawki, Cukrownik Fabianki.
 
Orion Popowo 3-3 Sadownik II Waganiec 4 czerwca, 15:00
w Wichowie
Wiślanin Bobrowniki 1-3 Tęcza Topólka 22 maja, 14:00

Kolejka 28 - 25-26 czerwca

Pauza: Wiślanin Bobrowniki, Cukrownik Fabianki.
 
Tęcza Topólka 4-1 Orion Popowo 10 kwietnia, 13:00
Sadownik II Waganiec 4-3 Start Stawki 30 kwietnia, 12:00
w Stawkach; Sadownik II gospodarzem

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas