[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
REKLAMA
 PZPN
RSSSF
REKLAMA

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Klasa A 2015/2016, grupa: Opole V
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rodło Opole 26 69 23 0 3 121-31 12 0 1 70-13 11 0 2 51-18
2.  Odra II Opole 26 56 18 2 6 95-20 12 0 1 64-2 6 2 5 31-18
3.  LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 26 54 16 6 4 77-40 9 1 3 42-18 7 5 1 35-22
4.  Victoria Żyrowa 26 44 14 2 10 52-44 6 2 5 23-21 8 0 5 29-23
5.  LZS Wrzoski 26 39 11 6 9 56-48 6 4 3 33-25 5 2 6 23-23
6.  LZS Karczów 26 36 10 6 10 43-41 9 1 3 26-15 1 5 7 17-26 2 4 1 1 0 4-1
7.  KS II Krapkowice 26 36 10 6 10 56-66 8 3 2 40-21 2 3 8 16-45 2 1 0 1 1 1-4
8.  Start Dobrodzień 26 30 9 3 14 43-58 6 1 6 28-24 3 2 8 15-34 4 7 2 1 1 7-5
9.  Polonia Prószków 26 30 9 3 14 37-57 4 2 7 22-24 5 1 7 15-33 4 6 2 0 2 5-10
10.  LZS Żywocice 26 30 8 6 12 42-59 5 5 3 22-23 3 1 9 20-36 4 4 1 1 2 9-6
11.  Stal Zawadzkie 26 29 8 5 13 52-67 5 1 7 28-27 3 4 6 24-40
12.  Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 26 24 7 3 16 43-89 5 3 5 31-40 2 0 11 12-49
13.  ZKS Górażdże 26 22 5 7 14 35-66 2 4 7 15-33 3 3 7 20-33
14.  Gazownik Wawelno 26 19 6 1 19 29-95 3 1 9 15-36 3 0 10 14-59

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Rodło Opole    2-1 3-4 5-0 3-0 4-1 13-0 8-2 7-0 6-2 6-2 4-0 4-1 5-0 
 2 Odra II Opole0-1     5-0 2-0 4-0 2-0 2-1 3-0* 4-0 4-0 7-0 5-0 6-0 20-0 
 3 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich)4-2 2-0     3-0 0-2 6-3 4-0 4-1 1-2 3-3 5-1 0-3 3-1 7-0 
 4 Victoria Żyrowa0-3 2-2 2-3     1-5 2-1 6-2 0-1 4-2 1-0 1-1 3-0* 0-1 1-0 
 5 LZS Wrzoski1-7 3-3 3-3 2-3     1-1 1-1 3-2 3-1 5-1 3-0* 3-0 4-1 1-2 
 6 LZS Karczów3-4 2-1 1-1 5-2 1-0     3-0 2-1 0-1 3-0 2-1 3-1 0-3* 1-0 
 7 KS II Krapkowice5-3 3-2 0-3* 0-4* 2-0 1-1     2-0 3-2 5-0 2-2 9-0 2-2 6-2 
 8 Start Dobrodzień1-3 0-3 1-6 0-1 5-0 1-0 2-0     0-1 4-2 2-3 7-1 2-2 3-2 
 9 Polonia Prószków1-2 0-3 1-4 0-2 1-1 2-0 2-2 2-3     2-1 2-3 1-2 2-1 6-0 
 10 LZS Żywocice0-6 3-1 0-0 0-4 0-4 1-1 2-2 0-0 6-0     5-2 2-1 1-1 2-1 
 11 Stal Zawadzkie0-1 0-3* 2-4 4-1 0-0 2-1 4-5 5-0 0-2 0-3     5-3 4-0 2-4 
 12 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie)1-7 1-4 3-3 0-4 4-3 1-5 3-0* 2-2 2-4 3-1 2-2     5-4 4-1 
 13 ZKS Górażdże0-5 0-5 1-1 2-5 1-4 2-2 0-3 2-1 0-0 0-3* 2-2 4-0     1-2 
 14 Gazownik Wawelno2-7 0-3 0-3 0-3 1-4 1-1 3-0* 1-2 3-0 0-4 1-5 3-1 0-3     

REKLAMA

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Gazownik Wawelno 0-3 Victoria Żyrowa 23 sierpnia, 17:00
LZS Karczów 3-0 KS II Krapkowice 23 sierpnia, 17:00
LZS Żywocice 3-1 Odra II Opole 23 sierpnia, 17:00
Stal Zawadzkie 5-0 Start Dobrodzień 22 sierpnia, 17:00
Rodło Opole 3-4 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 22 sierpnia, 17:00
ZKS Górażdże 0-0 Polonia Prószków 22 sierpnia, 17:00
Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 4-3 LZS Wrzoski 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Victoria Żyrowa 1-5 LZS Wrzoski 29 sierpnia, 17:00
Polonia Prószków 1-2 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 30 sierpnia, 17:00
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 3-1 ZKS Górażdże 30 sierpnia, 17:00
Start Dobrodzień 1-3 Rodło Opole 29 sierpnia, 17:00
Odra II Opole 7-0 Stal Zawadzkie 30 sierpnia, 17:00
KS II Krapkowice 5-0 LZS Żywocice 30 sierpnia, 17:00
Gazownik Wawelno 1-1 LZS Karczów 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 5-6 września

LZS Karczów 5-2 Victoria Żyrowa 6 września, 16:30
LZS Żywocice 2-1 Gazownik Wawelno 5 września, 16:30
Stal Zawadzkie 4-5 KS II Krapkowice 6 września, 16:30
Rodło Opole 2-1 Odra II Opole 5 września, 16:30
ZKS Górażdże 2-1 Start Dobrodzień 5 września, 16:30
Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 3-3 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 6 września, 16:30
LZS Wrzoski 3-1 Polonia Prószków 6 września, 16:30

Kolejka 4 - 12-13 września

Victoria Żyrowa 4-2 Polonia Prószków 13 września, 16:00
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 0-2 LZS Wrzoski 13 września, 16:00
Start Dobrodzień 7-1 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 12 września, 16:00
Odra II Opole 6-0 ZKS Górażdże 13 września, 16:00
KS II Krapkowice 5-3 Rodło Opole 13 września, 16:00
Gazownik Wawelno 1-5 Stal Zawadzkie 13 września, 16:00
LZS Karczów 3-0 LZS Żywocice 12 września, 16:00

Kolejka 5 - 19-20 września

LZS Żywocice 0-4 Victoria Żyrowa 20 września, 16:00
Stal Zawadzkie 2-1 LZS Karczów 19 września, 16:00
Rodło Opole 5-0 Gazownik Wawelno 19 września, 16:00
ZKS Górażdże 0-3 KS II Krapkowice 20 września, 16:00
Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 1-4 Odra II Opole 20 września, 16:00
LZS Wrzoski 3-2 Start Dobrodzień 19 września, 16:00
Polonia Prószków 1-4 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 20 września, 16:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Victoria Żyrowa 2-3 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 26 września, 15:00
Start Dobrodzień 0-1 Polonia Prószków 26 września, 15:00
Odra II Opole 4-0 LZS Wrzoski 27 września, 15:00
KS II Krapkowice 9-0 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 27 września, 15:00
Gazownik Wawelno 0-3 ZKS Górażdże 27 września, 15:00
LZS Karczów 3-4 Rodło Opole 26 września, 18:00
LZS Żywocice 5-2 Stal Zawadzkie 26 września, 15:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Stal Zawadzkie 4-1 Victoria Żyrowa 3 października, 15:00
Rodło Opole 6-2 LZS Żywocice 4 października, 15:00
ZKS Górażdże 2-2 LZS Karczów 3 października, 16:00
Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 4-1 Gazownik Wawelno 4 października, 15:00
LZS Wrzoski 1-1 KS II Krapkowice 4 października, 15:00
Polonia Prószków 0-3 Odra II Opole 4 października, 15:00
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 4-1 Start Dobrodzień 4 października, 15:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Victoria Żyrowa 0-1 Start Dobrodzień 10 października, 15:00
Odra II Opole 5-0 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 11 października, 15:00
KS II Krapkowice 3-2 Polonia Prószków 11 października, 15:00
Gazownik Wawelno 1-4 LZS Wrzoski 11 października, 15:00
LZS Karczów 3-1 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 11 października, 15:00
LZS Żywocice 1-1 ZKS Górażdże 10 października, 15:00
Stal Zawadzkie 0-1 Rodło Opole 10 października, 15:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Rodło Opole 5-0 Victoria Żyrowa 17 października, 15:00
ZKS Górażdże 2-2 Stal Zawadzkie 17 października, 15:00
Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 3-1 LZS Żywocice 18 października, 15:00
LZS Wrzoski 1-1 LZS Karczów 17 października, 15:00
Polonia Prószków 6-0 Gazownik Wawelno 18 października, 15:00
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 4-0 KS II Krapkowice 18 października, 15:00
Start Dobrodzień 0-3 Odra II Opole 18 października, 15:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Victoria Żyrowa 2-2 Odra II Opole 25 października, 13:30
KS II Krapkowice 2-0 Start Dobrodzień 25 października, 13:30
Gazownik Wawelno 0-3 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 25 października, 13:30
LZS Karczów 0-1 Polonia Prószków 25 października, 13:30
Stal Zawadzkie 5-3 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 24 października, 14:30
Rodło Opole 4-1 ZKS Górażdże 24 października, 14:30
LZS Wrzoski 5-1 LZS Żywocice 24 października, 14:30

Kolejka 11 - 7-8 listopada

ZKS Górażdże 2-5 Victoria Żyrowa 7 listopada, 13:00
Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 1-7 Rodło Opole 7 listopada, 13:00
LZS Wrzoski 3-0 Stal Zawadzkie 8 listopada, 13:00
(wo)
goście nie dojechali
Polonia Prószków 2-1 LZS Żywocice 8 listopada, 13:00
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 6-3 LZS Karczów 8 listopada, 13:00
Start Dobrodzień 3-2 Gazownik Wawelno 7 listopada, 13:00
Odra II Opole 2-1 KS II Krapkowice 8 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 14-15 listopada

Victoria Żyrowa 6-2 KS II Krapkowice 15 listopada, 13:00
LZS Karczów 2-1 Start Dobrodzień 15 listopada, 13:00
Stal Zawadzkie 0-2 Polonia Prószków 14 listopada, 13:00
Rodło Opole 3-0 LZS Wrzoski 14 listopada, 13:00
ZKS Górażdże 4-0 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 14 listopada, 13:00
Odra II Opole 20-0 Gazownik Wawelno 15 listopada, 13:00
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 3-3 LZS Żywocice 14 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 21-22 listopada

Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 0-4 Victoria Żyrowa 22 listopada, 13:00
LZS Wrzoski 4-1 ZKS Górażdże 22 listopada, 13:00
Polonia Prószków 1-2 Rodło Opole 21 listopada, 13:00
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 5-1 Stal Zawadzkie 22 listopada, 13:00
Start Dobrodzień 4-2 LZS Żywocice 21 listopada, 13:00
Odra II Opole 2-0 LZS Karczów 22 listopada, 13:00
KS II Krapkowice 6-2 Gazownik Wawelno 22 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 12-13 marca

Victoria Żyrowa 1-0 Gazownik Wawelno 13 marca, 15:00
KS II Krapkowice 1-1 LZS Karczów 13 marca, 15:00
Odra II Opole 4-0 LZS Żywocice 13 marca, 15:00
Start Dobrodzień 2-3 Stal Zawadzkie 13 marca, 15:00
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 4-2 Rodło Opole 12 marca, 15:00
Polonia Prószków 2-1 ZKS Górażdże 13 marca, 15:00
LZS Wrzoski 3-0 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 13 marca, 15:00

Kolejka 15 - 19-20 marca

LZS Wrzoski 2-3 Victoria Żyrowa 20 marca, 15:00
Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 2-4 Polonia Prószków 20 marca, 15:00
ZKS Górażdże 1-1 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 19 marca, 15:00
Rodło Opole 8-2 Start Dobrodzień 19 marca, 15:00
Stal Zawadzkie 0-3 Odra II Opole 20 marca, 15:00
(wo)
na boisku 0-1
LZS Żywocice 2-2 KS II Krapkowice 20 marca, 15:00
LZS Karczów 1-0 Gazownik Wawelno 19 marca, 15:00

Kolejka 16 - 2-3 kwietnia

Victoria Żyrowa 2-1 LZS Karczów 2 kwietnia, 16:00
Gazownik Wawelno 0-4 LZS Żywocice 3 kwietnia, 16:00
KS II Krapkowice 2-2 Stal Zawadzkie 3 kwietnia, 16:00
Odra II Opole 0-1 Rodło Opole 3 kwietnia, 16:00
Start Dobrodzień 2-2 ZKS Górażdże 2 kwietnia, 16:00
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 0-3 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 3 kwietnia, 16:00
Polonia Prószków 1-1 LZS Wrzoski 2 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

Polonia Prószków 0-2 Victoria Żyrowa 10 kwietnia, 16:00
LZS Wrzoski 3-3 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 10 kwietnia, 16:00
Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 2-2 Start Dobrodzień 10 kwietnia, 16:00
ZKS Górażdże 0-5 Odra II Opole 10 kwietnia, 16:00
Rodło Opole 13-0 KS II Krapkowice 9 kwietnia, 16:00
Stal Zawadzkie 2-4 Gazownik Wawelno 9 kwietnia, 16:00
LZS Żywocice 1-1 LZS Karczów 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 16-17 kwietnia

Victoria Żyrowa 1-0 LZS Żywocice 17 kwietnia, 16:00
LZS Karczów 2-1 Stal Zawadzkie 17 kwietnia, 13:00
Gazownik Wawelno 2-7 Rodło Opole 16 kwietnia, 16:00
KS II Krapkowice 2-2 ZKS Górażdże 17 kwietnia, 16:00
Odra II Opole 5-0 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 17 kwietnia, 16:00
Start Dobrodzień 5-0 LZS Wrzoski 16 kwietnia, 16:00
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 1-2 Polonia Prószków 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 23-24 kwietnia

LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 3-0 Victoria Żyrowa 24 kwietnia, 16:30
Polonia Prószków 2-3 Start Dobrodzień 24 kwietnia, 16:30
LZS Wrzoski 3-3 Odra II Opole 24 kwietnia, 16:30
Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 3-0 KS II Krapkowice 24 kwietnia, 16:30
(wo)
goście nie dojechali
ZKS Górażdże 1-2 Gazownik Wawelno 23 kwietnia, 16:30
Rodło Opole 4-1 LZS Karczów 23 kwietnia, 16:30
Stal Zawadzkie 0-3 LZS Żywocice 23 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 30 kwietnia-1 maja

Victoria Żyrowa 1-1 Stal Zawadzkie 30 kwietnia, 17:00
LZS Żywocice 0-6 Rodło Opole 30 kwietnia, 14:00
LZS Karczów 0-3 ZKS Górażdże 30 kwietnia, 13:00
(wo)
na boisku 0-0
Gazownik Wawelno 3-1 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 1 maja, 17:00
KS II Krapkowice 2-0 LZS Wrzoski 1 maja, 17:00
Odra II Opole 4-0 Polonia Prószków 1 maja, 17:00
Start Dobrodzień 1-6 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 30 kwietnia, 17:00

Kolejka 21 - 7-8 maja

Start Dobrodzień 0-1 Victoria Żyrowa 7 maja, 17:00
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 2-0 Odra II Opole 8 maja, 17:00
Polonia Prószków 2-2 KS II Krapkowice 8 maja, 17:00
LZS Wrzoski 1-2 Gazownik Wawelno 8 maja, 17:00
Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 1-5 LZS Karczów 8 maja, 17:00
ZKS Górażdże 0-3 LZS Żywocice 7 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-2
Rodło Opole 6-2 Stal Zawadzkie 7 maja, 17:00

Kolejka 22 - 14-15 maja

Victoria Żyrowa 0-3 Rodło Opole 14 maja, 17:00
Stal Zawadzkie 4-0 ZKS Górażdże 14 maja, 17:00
LZS Żywocice 2-1 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 15 maja, 17:00
LZS Karczów 1-0 LZS Wrzoski 15 maja, 14:00
Gazownik Wawelno 3-0 Polonia Prószków 15 maja, 17:00
KS II Krapkowice 0-3 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 15 maja, 17:00
(wo)
na boisku 5-2
Odra II Opole 3-0 Start Dobrodzień 15 maja, 17:00
(wo)
mecz przerwany w 89. minucie przy stanie 1-1 z powodu przepychanek

Kolejka 23 - 21-22 maja

LZS Żywocice 0-4 LZS Wrzoski 22 maja, 17:00
Odra II Opole 2-0 Victoria Żyrowa 22 maja, 17:00
Start Dobrodzień 2-0 KS II Krapkowice 22 maja, 17:00
LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 7-0 Gazownik Wawelno 22 maja, 17:00
Polonia Prószków 2-0 LZS Karczów 22 maja, 17:00
Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 2-2 Stal Zawadzkie 22 maja, 17:00
ZKS Górażdże 0-5 Rodło Opole 21 maja, 17:00

Kolejka 24 - 28-29 maja

Victoria Żyrowa 0-1 ZKS Górażdże 28 maja, 17:00
Rodło Opole 4-0 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 28 maja, 17:00
Stal Zawadzkie 0-0 LZS Wrzoski 28 maja, 17:00
LZS Żywocice 6-0 Polonia Prószków 28 maja, 17:00
LZS Karczów 1-1 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 29 maja, 14:00
Gazownik Wawelno 1-2 Start Dobrodzień 29 maja, 17:00
KS II Krapkowice 3-2 Odra II Opole 29 maja, 17:00

Kolejka 25 - 4-5 czerwca

Gazownik Wawelno 0-3 Odra II Opole 5 czerwca, 17:00
LZS Żywocice 0-0 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 5 czerwca, 17:00
KS II Krapkowice 0-4 Victoria Żyrowa 5 czerwca, 17:00
(wo)
na boisku 1-4
Start Dobrodzień 1-0 LZS Karczów 5 czerwca, 17:00
Polonia Prószków 2-3 Stal Zawadzkie 5 czerwca, 17:00
LZS Wrzoski 1-7 Rodło Opole 5 czerwca, 17:00
Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 5-4 ZKS Górażdże 5 czerwca, 17:00

REKLAMA

Kolejka 26 - 11-12 czerwca

Victoria Żyrowa 3-0 Orzeł Mokre Łany (Strzelce Opolskie) 12 czerwca, 14:00
(wo)
ZKS Górażdże 1-4 LZS Wrzoski 12 czerwca, 14:00
Rodło Opole 7-0 Polonia Prószków 12 czerwca, 14:00
Stal Zawadzkie 2-4 LZS Kadłub (k. Strzelec Opolskich) 12 czerwca, 14:00
LZS Żywocice 0-0 Start Dobrodzień 12 czerwca, 14:00
LZS Karczów 2-1 Odra II Opole 12 czerwca, 14:00
Gazownik Wawelno 3-0 KS II Krapkowice 12 czerwca, 14:00
(wo)
goście nie dojechali

Autor: Adam Broda
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas