[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2018/2019 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 CLJ
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2015/2016, grupa: Opole VI
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Porawie II Większyce 26 67 21 4 1 90-26 9 3 1 39-10 12 1 0 51-16
2.  Victoria Cisek 26 58 18 4 4 101-42 9 2 2 60-22 9 2 2 41-20
3.  LZS Stary Ujazd 26 57 17 6 3 98-29 10 2 1 59-13 7 4 2 39-16
4.  KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 26 47 14 5 7 74-49 8 1 4 46-24 6 4 3 28-25
5.  FC Pilszcz 26 46 14 4 8 70-40 8 2 3 35-20 6 2 5 35-20
6.  Śląsk Reńska Wieś 26 41 13 2 11 67-60 9 0 4 31-26 4 2 7 36-34
7.  LZS Kotlarnia 26 40 13 1 12 61-44 6 1 6 36-24 7 0 6 25-20
8.  Górnik Januszkowice 26 39 12 3 11 50-50 6 2 5 26-19 6 1 6 24-31
9.  Victoria Łany 26 38 11 5 10 59-51 6 3 4 35-25 5 2 6 24-26
10.  Rolnik Lewice 26 22 6 4 16 28-70 3 3 7 18-29 3 1 9 10-41
11.  LZS Łężce 26 20 5 5 16 34-55 3 2 8 21-24 2 3 8 13-31
12.  LZS Głubczyce-Sady 26 16 5 1 20 29-110 2 1 10 15-44 3 0 10 14-66
13.  Pogoń Wojnowice 26 11 3 2 21 28-118 2 1 10 18-52 1 1 11 10-66
14.  Chemik II Kędzierzyn-Koźle 26 19 5 4 17 18-63 3 2 8 9-27 2 2 9 9-36
Chemik II Kędzierzyn-Koźle wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Porawie II Większyce    1-1 4-4 5-0 2-0 2-1 3-0* 1-2 2-0 4-0* 4-1 3-1 8-0 0-0 
 2 Victoria Cisek1-3     2-2 5-2 2-5 7-2 5-1 7-1 3-3 6-1 1-0 8-1 8-1 5-0 
 3 LZS Stary Ujazd3-3 3-4     1-1 2-0 3-1 2-0 5-1 3-1 4-0 7-1 11-0 10-1 5-0 
 4 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle)3-5 1-2 1-2     2-2 5-2 0-4 5-0 4-3 2-1 3-1 12-2 5-0 3-0* 
 5 FC Pilszcz3-5 3-1 3-3 2-2     4-2 2-1 3-0 2-0 0-1 3-0* 4-0 3-1 3-4 
 6 Śląsk Reńska Wieś1-6 2-1 0-4 0-3 3-2     4-1 1-0 4-0 2-3 3-1 6-2 1-0 4-3 
 7 LZS Kotlarnia1-2 3-5 3-2 1-2 1-3 2-2     4-3 0-2 6-1 5-0 1-2 6-0 3-0* 
 8 Górnik Januszkowice1-2 2-2 1-1 3-2 4-1 1-2 0-4     4-0 5-1 1-0 3-0 0-2 1-2 
 9 Victoria Łany1-9 0-2 1-0 3-3 2-1 3-3 0-2 1-3     5-0 2-2 6-0 8-0 3-0* 
 10 Rolnik Lewice1-5 1-6 0-3* 0-1 2-2 2-1 1-2 1-1 2-3     1-1 1-3 3-1 3-0* 
 11 LZS Łężce0-1 2-3 0-1 0-2 0-4 2-1 0-2 2-4 2-5 0-0     8-0 5-1 0-0 
 12 LZS Głubczyce-Sady0-3* 1-5 0-5 3-3 0-3 1-12 0-4 0-3* 0-2 1-2 0-2     6-0 3-0* 
 13 Pogoń Wojnowice1-4 1-6 1-9 1-5 0-9 2-4 2-4 1-3 0-5 4-0 1-1 1-2     3-0* 
 14 Chemik II Kędzierzyn-Koźle0-3* 0-3* 0-3* 1-2 0-3* 0-3* 1-0 0-3* 0-0 2-0 0-3* 2-1 3-3     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

FC Pilszcz 3-0 Górnik Januszkowice 23 sierpnia, 17:00
Victoria Łany 0-2 LZS Kotlarnia 23 sierpnia, 17:00
LZS Stary Ujazd 5-0 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 23 sierpnia, 17:00
LZS Głubczyce-Sady 0-3 Porawie II Większyce 23 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 0-3; w drużynie gospodarzy od 1. do 85. minuty wystąpiła zbyt mała liczba młodzieżowców
Śląsk Reńska Wieś 1-0 Pogoń Wojnowice 22 sierpnia, 17:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 3-1 LZS Łężce 23 sierpnia, 17:00
Victoria Cisek 6-1 Rolnik Lewice 22 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Górnik Januszkowice 5-1 Rolnik Lewice 30 sierpnia, 17:00
LZS Łężce 2-3 Victoria Cisek 30 sierpnia, 17:00
Pogoń Wojnowice 1-5 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 30 sierpnia, 17:00
Porawie II Większyce 2-1 Śląsk Reńska Wieś 30 sierpnia, 17:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 2-1 LZS Głubczyce-Sady 30 sierpnia, 17:00
LZS Kotlarnia 3-2 LZS Stary Ujazd 30 sierpnia, 17:00
FC Pilszcz 2-0 Victoria Łany 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Victoria Łany 1-3 Górnik Januszkowice 5 września, 16:30
LZS Stary Ujazd 2-0 FC Pilszcz 6 września, 16:30
LZS Głubczyce-Sady 0-4 LZS Kotlarnia 6 września, 16:30
Śląsk Reńska Wieś 4-3 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 5 września, 16:30
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 3-5 Porawie II Większyce 6 września, 16:30
Victoria Cisek 8-1 Pogoń Wojnowice 5 września, 16:30
Rolnik Lewice 1-1 LZS Łężce 5 września, 16:30

Kolejka 4 - 12-13 września

Górnik Januszkowice 1-0 LZS Łężce 13 września, 16:00
Pogoń Wojnowice 4-0 Rolnik Lewice 13 września, 16:00
Porawie II Większyce 1-1 Victoria Cisek 13 września, 16:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 1-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 13 września, 16:00
LZS Kotlarnia 2-2 Śląsk Reńska Wieś 12 września, 16:00
FC Pilszcz 4-0 LZS Głubczyce-Sady 13 września, 16:00
Victoria Łany 1-0 LZS Stary Ujazd 12 września, 16:00

Kolejka 5 - 19-20 września

LZS Stary Ujazd 5-1 Górnik Januszkowice 20 września, 16:00
LZS Głubczyce-Sady 0-2 Victoria Łany 20 września, 16:00
Śląsk Reńska Wieś 3-2 FC Pilszcz 19 września, 16:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 0-4 LZS Kotlarnia 20 września, 16:00
Victoria Cisek 5-0 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 20 września, 16:00
Rolnik Lewice 1-5 Porawie II Większyce 20 września, 16:00
LZS Łężce 5-1 Pogoń Wojnowice 20 września, 16:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Górnik Januszkowice 0-2 Pogoń Wojnowice 27 września, 15:00
Porawie II Większyce 4-1 LZS Łężce 27 września, 15:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 2-0 Rolnik Lewice 27 września, 15:00
LZS Kotlarnia 3-5 Victoria Cisek 27 września, 15:00
FC Pilszcz 2-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 27 września, 15:00
Victoria Łany 3-3 Śląsk Reńska Wieś 26 września, 15:00
LZS Stary Ujazd 11-0 LZS Głubczyce-Sady 27 września, 15:00

Kolejka 7 - 3-4 października

LZS Głubczyce-Sady 0-3 Górnik Januszkowice 4 października, 15:00
(wo)
na boisku 0-2; w drużynie gospodarzy wystąpili nieuprawnieni zawodnicy
Śląsk Reńska Wieś 0-4 LZS Stary Ujazd 3 października, 15:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 4-3 Victoria Łany 4 października, 15:00
Victoria Cisek 2-5 FC Pilszcz 3 października, 15:00
Rolnik Lewice 1-2 LZS Kotlarnia 3 października, 15:00
LZS Łężce 0-0 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 4 października, 15:00
Pogoń Wojnowice 1-4 Porawie II Większyce 4 października, 15:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Górnik Januszkowice 1-2 Porawie II Większyce 11 października, 15:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 3-3 Pogoń Wojnowice 11 października, 15:00
LZS Kotlarnia 5-0 LZS Łężce 10 października, 15:00
FC Pilszcz 0-1 Rolnik Lewice 11 października, 15:00
Victoria Łany 0-2 Victoria Cisek 10 października, 15:00
LZS Stary Ujazd 1-1 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 11 października, 15:00
LZS Głubczyce-Sady 1-12 Śląsk Reńska Wieś 10 października, 15:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Śląsk Reńska Wieś 1-0 Górnik Januszkowice 17 października, 15:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 12-2 LZS Głubczyce-Sady 18 października, 15:00
Victoria Cisek 2-2 LZS Stary Ujazd 17 października, 15:00
Rolnik Lewice 2-3 Victoria Łany 17 października, 15:00
LZS Łężce 0-4 FC Pilszcz 18 października, 15:00
Pogoń Wojnowice 2-4 LZS Kotlarnia 18 października, 15:00
Porawie II Większyce 0-0 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 18 października, 15:00

Kolejka 10 - 24-25 października

Górnik Januszkowice 1-2 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 25 października, 13:30
LZS Kotlarnia 1-2 Porawie II Większyce 25 października, 13:30
FC Pilszcz 3-1 Pogoń Wojnowice 25 października, 13:30
Victoria Łany 2-2 LZS Łężce 24 października, 14:30
LZS Stary Ujazd 4-0 Rolnik Lewice 25 października, 13:30
LZS Głubczyce-Sady 1-5 Victoria Cisek 25 października, 13:30
Śląsk Reńska Wieś 0-3 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 24 października, 14:30

Kolejka 11 - 7-8 listopada

KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 5-0 Górnik Januszkowice 8 listopada, 13:00
Victoria Cisek 7-2 Śląsk Reńska Wieś 7 listopada, 13:00
Rolnik Lewice 1-3 LZS Głubczyce-Sady 7 listopada, 13:00
LZS Łężce 0-1 LZS Stary Ujazd 7 listopada, 13:00
Pogoń Wojnowice 0-5 Victoria Łany 8 listopada, 13:00
Porawie II Większyce 2-0 FC Pilszcz 8 listopada, 13:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 1-0 LZS Kotlarnia 8 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 14-15 listopada

Górnik Januszkowice 0-4 LZS Kotlarnia 15 listopada, 13:00
FC Pilszcz 3-4 Chemik II Kędzierzyn-Koźle 15 listopada, 13:00
Victoria Łany 1-9 Porawie II Większyce 15 listopada, 13:00
LZS Stary Ujazd 10-1 Pogoń Wojnowice 15 listopada, 13:00
LZS Głubczyce-Sady 0-2 LZS Łężce 15 listopada, 13:00
Śląsk Reńska Wieś 2-3 Rolnik Lewice 14 listopada, 13:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-2 Victoria Cisek 15 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 21-22 listopada

Victoria Cisek 7-1 Górnik Januszkowice 21 listopada, 13:00
Rolnik Lewice 0-1 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 21 listopada, 13:00
LZS Łężce 2-1 Śląsk Reńska Wieś 21 listopada, 13:00
Pogoń Wojnowice 1-2 LZS Głubczyce-Sady 22 listopada, 13:00
Porawie II Większyce 4-4 LZS Stary Ujazd 22 listopada, 13:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 0-0 Victoria Łany 22 listopada, 13:00
LZS Kotlarnia 1-3 FC Pilszcz 31 października, 13:00

Kolejka 14 - 12-13 marca

Górnik Januszkowice 4-1 FC Pilszcz 13 marca, 15:00
LZS Kotlarnia 0-2 Victoria Łany 12 marca, 15:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 0-3 LZS Stary Ujazd
(wo)
Porawie II Większyce 3-1 LZS Głubczyce-Sady 13 marca, 15:00
Pogoń Wojnowice 2-4 Śląsk Reńska Wieś 12 marca, 15:00
LZS Łężce 0-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 13 marca, 15:00
Rolnik Lewice 1-6 Victoria Cisek 12 marca, 15:00

Kolejka 15 - 19-20 marca

Rolnik Lewice 1-1 Górnik Januszkowice 19 marca, 15:00
Victoria Cisek 1-0 LZS Łężce 19 marca, 15:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 5-0 Pogoń Wojnowice 20 marca, 15:00
Śląsk Reńska Wieś 1-6 Porawie II Większyce 19 marca, 15:00
LZS Głubczyce-Sady 3-0 Chemik II Kędzierzyn-Koźle
(wo)
LZS Stary Ujazd 2-0 LZS Kotlarnia 20 marca, 15:00
Victoria Łany 2-1 FC Pilszcz 19 marca, 15:00

Kolejka 16 - 2-3 kwietnia

Górnik Januszkowice 4-0 Victoria Łany 3 kwietnia, 16:00
FC Pilszcz 3-3 LZS Stary Ujazd 3 kwietnia, 16:00
LZS Kotlarnia 1-2 LZS Głubczyce-Sady 2 kwietnia, 16:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 0-3 Śląsk Reńska Wieś
(wo)
Porawie II Większyce 5-0 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 3 kwietnia, 16:00
Pogoń Wojnowice 1-6 Victoria Cisek 3 kwietnia, 16:00
LZS Łężce 0-0 Rolnik Lewice 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

LZS Łężce 2-4 Górnik Januszkowice 10 kwietnia, 16:00
Rolnik Lewice 3-1 Pogoń Wojnowice 9 kwietnia, 16:00
Victoria Cisek 1-3 Porawie II Większyce 10 kwietnia, 16:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 3-0 Chemik II Kędzierzyn-Koźle
(wo)
Śląsk Reńska Wieś 4-1 LZS Kotlarnia 9 kwietnia, 16:00
LZS Głubczyce-Sady 0-3 FC Pilszcz 10 kwietnia, 16:00
LZS Stary Ujazd 3-1 Victoria Łany 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 16-17 kwietnia

Górnik Januszkowice 1-1 LZS Stary Ujazd 17 kwietnia, 16:00
Victoria Łany 6-0 LZS Głubczyce-Sady 16 kwietnia, 16:00
FC Pilszcz 4-2 Śląsk Reńska Wieś 16 kwietnia, 16:00
LZS Kotlarnia 1-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 16 kwietnia, 16:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 0-3 Victoria Cisek
(wo)
Porawie II Większyce 4-0 Rolnik Lewice 17 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 4-1
Pogoń Wojnowice 1-1 LZS Łężce 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 23-24 kwietnia

Pogoń Wojnowice 1-3 Górnik Januszkowice 24 kwietnia, 16:30
LZS Łężce 0-1 Porawie II Większyce 24 kwietnia, 16:30
Rolnik Lewice 3-0 Chemik II Kędzierzyn-Koźle
(wo)
Victoria Cisek 5-1 LZS Kotlarnia 23 kwietnia, 16:30
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 2-2 FC Pilszcz 24 kwietnia, 16:30
Śląsk Reńska Wieś 4-0 Victoria Łany 23 kwietnia, 16:30
LZS Głubczyce-Sady 0-5 LZS Stary Ujazd 24 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 30 kwietnia-1 maja

Górnik Januszkowice 3-0 LZS Głubczyce-Sady 1 maja, 17:00
LZS Stary Ujazd 3-1 Śląsk Reńska Wieś 30 kwietnia, 17:00
Victoria Łany 3-3 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 30 kwietnia, 17:00
FC Pilszcz 3-1 Victoria Cisek 1 maja, 17:00
LZS Kotlarnia 6-1 Rolnik Lewice 30 kwietnia, 17:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 0-3 LZS Łężce
(wo)
Porawie II Większyce 8-0 Pogoń Wojnowice 1 maja, 17:00

Kolejka 21 - 7-8 maja

Porawie II Większyce 1-2 Górnik Januszkowice 8 maja, 17:00
Pogoń Wojnowice 3-0 Chemik II Kędzierzyn-Koźle
(wo)
LZS Łężce 0-2 LZS Kotlarnia 8 maja, 17:00
Rolnik Lewice 2-2 FC Pilszcz 7 maja, 16:00
Victoria Cisek 3-3 Victoria Łany 7 maja, 17:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 1-2 LZS Stary Ujazd 8 maja, 17:00
Śląsk Reńska Wieś 6-2 LZS Głubczyce-Sady 7 maja, 17:00

Kolejka 22 - 14-15 maja

Górnik Januszkowice 1-2 Śląsk Reńska Wieś 14 maja, 17:00
LZS Głubczyce-Sady 3-3 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 15 maja, 17:00
LZS Stary Ujazd 3-4 Victoria Cisek 15 maja, 17:00
Victoria Łany 5-0 Rolnik Lewice 14 maja, 17:00
FC Pilszcz 3-0 LZS Łężce 15 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
LZS Kotlarnia 6-0 Pogoń Wojnowice 14 maja, 17:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 0-3 Porawie II Większyce
(wo)

Kolejka 23 - 21-22 maja

Chemik II Kędzierzyn-Koźle 0-3 Górnik Januszkowice
(wo)
Porawie II Większyce 3-0 LZS Kotlarnia 22 maja, 17:00
(wo)
na boisku 2-4
Pogoń Wojnowice 0-9 FC Pilszcz 22 maja, 17:00
LZS Łężce 2-5 Victoria Łany 22 maja, 17:00
Rolnik Lewice 0-3 LZS Stary Ujazd 21 maja, 16:00
(wo)
na boisku 0-1
Victoria Cisek 8-1 LZS Głubczyce-Sady 21 maja, 17:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 5-2 Śląsk Reńska Wieś 21 maja, 17:00

Kolejka 24 - 28-29 maja

Górnik Januszkowice 3-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 29 maja, 17:00
Śląsk Reńska Wieś 2-1 Victoria Cisek 28 maja, 17:00
LZS Głubczyce-Sady 1-2 Rolnik Lewice 29 maja, 17:00
LZS Stary Ujazd 7-1 LZS Łężce 29 maja, 17:00
Victoria Łany 8-0 Pogoń Wojnowice 28 maja, 17:00
FC Pilszcz 3-5 Porawie II Większyce 29 maja, 17:00
LZS Kotlarnia 3-0 Chemik II Kędzierzyn-Koźle
(wo)

Kolejka 25 - 4-5 czerwca

LZS Kotlarnia 4-3 Górnik Januszkowice 5 czerwca, 17:00
Chemik II Kędzierzyn-Koźle 0-3 FC Pilszcz
(wo)
Porawie II Większyce 2-0 Victoria Łany 5 czerwca, 17:00
Pogoń Wojnowice 1-9 LZS Stary Ujazd 5 czerwca, 17:00
LZS Łężce 8-0 LZS Głubczyce-Sady 5 czerwca, 17:00
Rolnik Lewice 2-1 Śląsk Reńska Wieś 5 czerwca, 17:00
Victoria Cisek 5-2 KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 5 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 11-12 czerwca

Górnik Januszkowice 2-2 Victoria Cisek 12 czerwca, 14:00
KS Sławięcice (Kędzierzyn-Koźle) 2-1 Rolnik Lewice 12 czerwca, 15:00
Śląsk Reńska Wieś 3-1 LZS Łężce 12 czerwca, 14:00
LZS Głubczyce-Sady 6-0 Pogoń Wojnowice 12 czerwca, 14:00
LZS Stary Ujazd 3-3 Porawie II Większyce 12 czerwca, 14:00
Victoria Łany 3-0 Chemik II Kędzierzyn-Koźle
(wo)
FC Pilszcz 2-1 LZS Kotlarnia 12 czerwca, 14:00

Autor: Adam Broda
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas