[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Opole III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Prosna Zdziechowice 26 67 21 4 1 93-24 12 1 0 56-13 9 3 1 37-11
2.  Budowlani Strojec 26 65 20 5 1 110-25 10 3 0 57-10 10 2 1 53-15
3.  LZS Radawie 26 49 15 4 7 60-32 7 1 5 28-14 8 3 2 32-18
4.  LZS Borki Wielkie 26 48 15 3 8 55-30 8 2 3 31-12 7 1 5 24-18
5.  LZS Bugaj Nowy 26 45 13 6 7 47-35 7 4 2 27-16 6 2 5 20-19 2 6 2 0 0 4-2
6.  LZS Wichrów 26 45 13 6 7 79-47 6 3 4 41-21 7 3 3 38-26 2 0 0 0 2 2-4
7.  Stobrawa Wachowice 26 42 13 3 10 65-54 7 1 5 37-28 6 2 5 28-26
8.  LZS Żytniów 26 40 12 4 10 77-53 7 3 3 49-25 5 1 7 28-28
9.  LZS Przedmość 26 34 10 4 12 54-56 3 3 7 25-24 7 1 5 29-32
10.  Motor Praszka 26 25 7 4 15 41-60 6 0 7 20-26 1 4 8 21-34
11.  LZS Zębowice 26 24 6 6 14 35-78 2 3 8 21-44 4 3 6 14-34
12.  Albor Borki Małe 26 15 4 3 19 41-110 2 2 9 18-52 2 1 10 23-58
13.  LZS Wojciechów 26 12 3 3 20 40-116 2 2 9 19-46 1 1 11 21-70
14.  LZS Radłów 26 7 2 1 23 35-112 0 0 13 18-54 2 1 10 17-58

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Prosna Zdziechowice    3-3 2-1 2-0 3-1 4-2 2-0 5-0 8-3 2-0 7-0 6-1 9-2 3-0* 
 2 Budowlani Strojec0-0     2-1 5-0 3-1 3-3 4-1 3-0 1-1 3-0* 6-1 7-1 11-1 9-0 
 3 LZS Radawie0-1 1-4     0-1 3-1 0-2 6-0 2-0 0-1 1-1 4-0 5-1 1-0 5-2 
 4 LZS Borki Wielkie1-1 2-1 0-1     2-0 2-2 1-2 4-1 2-0 3-1 1-0 0-2 7-1 6-0 
 5 LZS Bugaj Nowy2-1 2-3 0-0 2-1     1-0 0-3 1-1 4-1 3-0* 2-2 2-2 6-1 2-1 
 6 LZS Wichrów1-1 2-3 1-2 0-0 2-3     4-0* 5-3 2-3 5-2 4-0 3-1 3-3 9-0 
 7 Stobrawa Wachowice0-4 0-3 1-2 2-4 1-1 5-1     3-1 3-1 6-4 1-2 4-1 7-3 4-1 
 8 LZS Żytniów2-4 3-3 2-6 2-1 2-0 3-4 2-2     5-1 3-2 1-1 10-1 8-0 6-0 
 9 LZS Przedmość1-2 1-2 1-2 1-2 0-1 2-2 2-1 1-4     0-0 1-2 7-2 6-2 2-2 
 10 Motor Praszka0-3 0-2 0-3 2-1 0-3 1-2 0-5 1-0 2-4     3-0 3-2 5-1 3-0* 
 11 LZS Zębowice1-7 0-7 3-3 2-5 1-1 1-2 0-3 0-4 2-4 2-2     5-2 2-1 2-3 
 12 Albor Borki Małe1-6 0-9 2-2 0-3 0-2 2-5 1-5 1-5 1-4 3-2 3-3     2-1 2-5 
 13 LZS Wojciechów1-5 0-5 1-4 0-3 0-3 1-6 2-2 2-6 0-3 3-3 1-2 3-1     5-3 
 14 LZS Radłów1-2 1-8 3-5 0-3 2-3 1-7 2-4 0-3 2-3 0-4 0-1 3-6 3-5     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Motor Praszka 5-1 LZS Wojciechów 22 sierpnia, 17:00
LZS Wichrów 9-0 LZS Radłów 23 sierpnia, 13:00
LZS Radawie 6-0 Stobrawa Wachowice 23 sierpnia, 17:00
LZS Zębowice 2-5 LZS Borki Wielkie 23 sierpnia, 17:00
Prosna Zdziechowice 8-3 LZS Przedmość 23 sierpnia, 17:00
LZS Żytniów 2-0 LZS Bugaj Nowy 23 sierpnia, 17:00
w Cieciułowie
Budowlani Strojec 7-1 Albor Borki Małe 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

LZS Wojciechów 3-1 Albor Borki Małe 30 sierpnia, 17:00
LZS Bugaj Nowy 2-3 Budowlani Strojec 30 sierpnia, 17:00
w Cieciułowie
LZS Przedmość 1-4 LZS Żytniów 30 sierpnia, 17:00
LZS Borki Wielkie 1-1 Prosna Zdziechowice 30 sierpnia, 17:00
Stobrawa Wachowice 1-2 LZS Zębowice 30 sierpnia, 17:00
LZS Radłów 3-5 LZS Radawie 30 sierpnia, 17:00
w Wichrowie
Motor Praszka 1-2 LZS Wichrów 29 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 5-6 września

LZS Wichrów 3-3 LZS Wojciechów 6 września, 13:00
LZS Radawie 1-1 Motor Praszka 6 września, 16:30
LZS Zębowice 2-3 LZS Radłów 6 września, 16:30
Prosna Zdziechowice 2-0 Stobrawa Wachowice 5 września, 14:00
LZS Żytniów 2-1 LZS Borki Wielkie 6 września, 16:30
w Cieciułowie
Budowlani Strojec 1-1 LZS Przedmość 6 września, 16:30
Albor Borki Małe 0-2 LZS Bugaj Nowy 6 września, 16:30

Kolejka 4 - 12-13 września

LZS Wojciechów 0-3 LZS Bugaj Nowy 13 września, 16:00
LZS Przedmość 7-2 Albor Borki Małe 13 września, 16:00
LZS Borki Wielkie 2-1 Budowlani Strojec 13 września, 13:00
Stobrawa Wachowice 3-1 LZS Żytniów 13 września, 16:00
LZS Radłów 1-2 Prosna Zdziechowice 13 września, 16:00
Motor Praszka 3-0 LZS Zębowice 12 września, 16:00
LZS Wichrów 1-2 LZS Radawie 13 września, 13:00

Kolejka 5 - 19-20 września

LZS Radawie 1-0 LZS Wojciechów 20 września, 16:00
LZS Zębowice 1-2 LZS Wichrów 20 września, 16:00
Prosna Zdziechowice 2-0 Motor Praszka 19 września, 16:00
Budowlani Strojec 4-1 Stobrawa Wachowice 19 września, 16:00
Albor Borki Małe 0-3 LZS Borki Wielkie 20 września, 16:00
LZS Bugaj Nowy 4-1 LZS Przedmość 20 września, 16:00
w Cieciułowie
LZS Radłów 0-3 LZS Żytniów 20 września, 16:00

Kolejka 6 - 26-27 września

LZS Wojciechów 0-3 LZS Przedmość 27 września, 15:00
LZS Borki Wielkie 2-0 LZS Bugaj Nowy 27 września, 13:00
Stobrawa Wachowice 4-1 Albor Borki Małe 27 września, 15:00
LZS Radłów 1-8 Budowlani Strojec 27 września, 15:00
LZS Wichrów 1-1 Prosna Zdziechowice 27 września, 13:00
LZS Radawie 4-0 LZS Zębowice 27 września, 15:00
LZS Żytniów 3-2 Motor Praszka 27 września, 15:00
w Cieciułowie

Kolejka 7 - 3-4 października

LZS Zębowice 2-1 LZS Wojciechów 4 października, 15:00
Prosna Zdziechowice 2-1 LZS Radawie 3 października, 15:00
Budowlani Strojec 3-0 Motor Praszka 4 października, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Albor Borki Małe 2-5 LZS Radłów 4 października, 15:00
LZS Bugaj Nowy 0-3 Stobrawa Wachowice 4 października, 15:00
w Cieciułowie
LZS Przedmość 1-2 LZS Borki Wielkie 4 października, 15:00
LZS Wichrów 5-3 LZS Żytniów 4 października, 15:00

Kolejka 8 - 10-11 października

LZS Wojciechów 0-3 LZS Borki Wielkie 11 października, 15:00
Stobrawa Wachowice 3-1 LZS Przedmość 11 października, 15:00
LZS Radłów 2-3 LZS Bugaj Nowy 11 października, 15:00
Motor Praszka 3-2 Albor Borki Małe 10 października, 15:00
LZS Wichrów 2-3 Budowlani Strojec 11 października, 13:00
LZS Zębowice 1-7 Prosna Zdziechowice 11 października, 15:00
LZS Żytniów 2-6 LZS Radawie 11 października, 15:00
w Cieciułowie

Kolejka 9 - 17-18 października

Prosna Zdziechowice 9-2 LZS Wojciechów 17 października, 15:00
Budowlani Strojec 2-1 LZS Radawie 18 października, 15:00
Albor Borki Małe 2-5 LZS Wichrów 18 października, 15:00
LZS Bugaj Nowy 3-0 Motor Praszka 18 października, 15:00
(wo)
w Cieciułowie / nie odbył się
LZS Przedmość 2-2 LZS Radłów 18 października, 15:00
LZS Borki Wielkie 1-2 Stobrawa Wachowice 18 października, 13:00
LZS Zębowice 0-4 LZS Żytniów 17 października, 15:00

Kolejka 10 - 24-25 października

LZS Wojciechów 2-2 Stobrawa Wachowice 25 października, 13:30
LZS Radłów 0-3 LZS Borki Wielkie 25 października, 13:30
Motor Praszka 2-4 LZS Przedmość 24 października, 14:30
LZS Wichrów 2-3 LZS Bugaj Nowy 25 października, 13:00
LZS Radawie 5-1 Albor Borki Małe 25 października, 13:30
LZS Zębowice 0-7 Budowlani Strojec 24 października, 13:30
LZS Żytniów 2-4 Prosna Zdziechowice 25 października, 13:30
w Cieciułowie

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Budowlani Strojec 0-0 Prosna Zdziechowice 8 listopada, 13:00
Albor Borki Małe 3-3 LZS Zębowice 8 listopada, 13:00
LZS Bugaj Nowy 0-0 LZS Radawie 8 listopada, 13:00
w Cieciułowie
LZS Przedmość 2-2 LZS Wichrów 8 listopada, 13:00
LZS Borki Wielkie 3-1 Motor Praszka 8 listopada, 13:00
Stobrawa Wachowice 4-1 LZS Radłów 8 listopada, 13:00
LZS Wojciechów 2-6 LZS Żytniów 8 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 14-15 listopada

LZS Wojciechów 5-3 LZS Radłów 15 listopada, 13:00
Motor Praszka 0-5 Stobrawa Wachowice 14 listopada, 13:00
LZS Wichrów 0-0 LZS Borki Wielkie 15 listopada, 13:00
LZS Radawie 0-1 LZS Przedmość 15 listopada, 13:00
LZS Zębowice 1-1 LZS Bugaj Nowy 14 listopada, 13:00
Prosna Zdziechowice 6-1 Albor Borki Małe 14 listopada, 13:00
LZS Żytniów 3-3 Budowlani Strojec 15 listopada, 13:00
w Cieciułowie

Kolejka 13 - 21-22 listopada

Budowlani Strojec 11-1 LZS Wojciechów 22 listopada, 13:00
Albor Borki Małe 1-5 LZS Żytniów 22 listopada, 13:00
LZS Bugaj Nowy 2-1 Prosna Zdziechowice 22 listopada, 13:00
w Cieciułowie
LZS Przedmość 1-2 LZS Zębowice 22 listopada, 13:00
LZS Borki Wielkie 0-1 LZS Radawie 22 listopada, 13:00
Stobrawa Wachowice 5-1 LZS Wichrów 22 listopada, 13:00
LZS Radłów 0-4 Motor Praszka 22 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 12-13 marca

LZS Wojciechów 3-3 Motor Praszka 13 marca, 15:00
LZS Radłów 1-7 LZS Wichrów 13 marca, 15:00
Stobrawa Wachowice 1-2 LZS Radawie 13 marca, 15:00
LZS Borki Wielkie 1-0 LZS Zębowice 13 marca, 15:00
LZS Przedmość 1-2 Prosna Zdziechowice 13 marca, 15:00
LZS Bugaj Nowy 1-1 LZS Żytniów 13 marca, 15:00
Albor Borki Małe 0-9 Budowlani Strojec 13 marca, 15:00

Kolejka 15 - 19-20 marca

Albor Borki Małe 2-1 LZS Wojciechów 20 marca, 15:00
Budowlani Strojec 3-1 LZS Bugaj Nowy 20 marca, 15:00
LZS Żytniów 5-1 LZS Przedmość 20 marca, 15:00
Prosna Zdziechowice 2-0 LZS Borki Wielkie 19 marca, 15:00
LZS Zębowice 0-3 Stobrawa Wachowice 19 marca, 15:00
LZS Radawie 5-2 LZS Radłów 20 marca, 15:00
LZS Wichrów 5-2 Motor Praszka 20 marca, 13:00

Kolejka 16 - 2-3 kwietnia

LZS Wojciechów 1-6 LZS Wichrów 3 kwietnia, 16:00
Motor Praszka 0-3 LZS Radawie 2 kwietnia, 16:00
LZS Radłów 0-1 LZS Zębowice 3 kwietnia, 16:00
Stobrawa Wachowice 0-4 Prosna Zdziechowice 3 kwietnia, 16:00
LZS Borki Wielkie 4-1 LZS Żytniów 3 kwietnia, 16:00
LZS Przedmość 1-2 Budowlani Strojec 3 kwietnia, 16:00
LZS Bugaj Nowy 2-2 Albor Borki Małe 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

LZS Bugaj Nowy 6-1 LZS Wojciechów 10 kwietnia, 16:00
Albor Borki Małe 1-4 LZS Przedmość 10 kwietnia, 16:00
Budowlani Strojec 5-0 LZS Borki Wielkie 3 maja, 16:00
w pierwotnym terminie (10 kwietnia, 16:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
LZS Żytniów 2-2 Stobrawa Wachowice 10 kwietnia, 16:00
Prosna Zdziechowice 3-0 LZS Radłów 9 kwietnia, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
LZS Zębowice 2-2 Motor Praszka 9 kwietnia, 16:00
LZS Radawie 0-2 LZS Wichrów 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 16-17 kwietnia

LZS Żytniów 6-0 LZS Radłów 17 kwietnia, 16:00
LZS Wojciechów 1-4 LZS Radawie 17 kwietnia, 16:00
LZS Wichrów 4-0 LZS Zębowice 17 kwietnia, 13:00
Motor Praszka 0-3 Prosna Zdziechowice 16 kwietnia, 16:00
Stobrawa Wachowice 0-3 Budowlani Strojec 17 kwietnia, 16:00
mecz przerwany w 30. minucie przy stanie 0-3 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy; uznano wynik z boiska
LZS Borki Wielkie 0-2 Albor Borki Małe 17 kwietnia, 13:00
LZS Przedmość 0-1 LZS Bugaj Nowy 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 23-24 kwietnia

Motor Praszka 1-0 LZS Żytniów 23 kwietnia, 16:30
LZS Przedmość 6-2 LZS Wojciechów 24 kwietnia, 16:30
LZS Bugaj Nowy 2-1 LZS Borki Wielkie 24 kwietnia, 16:30
Albor Borki Małe 1-5 Stobrawa Wachowice 24 kwietnia, 16:30
Budowlani Strojec 9-0 LZS Radłów 24 kwietnia, 16:30
Prosna Zdziechowice 4-2 LZS Wichrów 23 kwietnia, 16:30
LZS Zębowice 3-3 LZS Radawie 23 kwietnia, 16:30

Kolejka 20 - 30 kwietnia-1 maja

LZS Żytniów 3-4 LZS Wichrów 1 maja, 17:00
LZS Wojciechów 1-2 LZS Zębowice 1 maja, 17:00
LZS Radawie 0-1 Prosna Zdziechowice 1 maja, 17:00
Motor Praszka 0-2 Budowlani Strojec 30 kwietnia, 17:00
LZS Radłów 3-6 Albor Borki Małe 1 maja, 17:00
Stobrawa Wachowice 1-1 LZS Bugaj Nowy 1 maja, 17:00
LZS Borki Wielkie 2-0 LZS Przedmość 1 maja, 13:00

Kolejka 21 - 7-8 maja

LZS Radawie 2-0 LZS Żytniów 7 maja, 17:00
LZS Borki Wielkie 7-1 LZS Wojciechów 8 maja, 13:00
LZS Przedmość 2-1 Stobrawa Wachowice 8 maja, 17:00
LZS Bugaj Nowy 2-1 LZS Radłów 8 maja, 17:00
Albor Borki Małe 3-2 Motor Praszka 8 maja, 17:00
Budowlani Strojec 3-3 LZS Wichrów 8 maja, 17:00
Prosna Zdziechowice 7-0 LZS Zębowice 7 maja, 17:00

Kolejka 22 - 14-15 maja

LZS Żytniów 1-1 LZS Zębowice 15 maja, 17:00
LZS Wojciechów 1-5 Prosna Zdziechowice 15 maja, 17:00
LZS Radawie 1-4 Budowlani Strojec 15 maja, 17:00
LZS Wichrów 3-1 Albor Borki Małe 15 maja, 13:00
Motor Praszka 0-3 LZS Bugaj Nowy 14 maja, 17:00
LZS Radłów 2-3 LZS Przedmość 15 maja, 17:00
Stobrawa Wachowice 2-4 LZS Borki Wielkie 15 maja, 17:00

Kolejka 23 - 21-22 maja

Prosna Zdziechowice 5-0 LZS Żytniów 21 maja, 17:00
Stobrawa Wachowice 7-3 LZS Wojciechów 22 maja, 17:00
LZS Borki Wielkie 6-0 LZS Radłów 22 maja, 13:00
LZS Przedmość 0-0 Motor Praszka 22 maja, 17:00
LZS Bugaj Nowy 1-0 LZS Wichrów 22 maja, 17:00
Albor Borki Małe 2-2 LZS Radawie 22 maja, 17:00
Budowlani Strojec 6-1 LZS Zębowice 21 maja, 17:00

Kolejka 24 - 28-29 maja

LZS Żytniów 8-0 LZS Wojciechów 28 maja, 17:00
Prosna Zdziechowice 3-3 Budowlani Strojec 28 maja, 17:00
LZS Zębowice 5-2 Albor Borki Małe 26 maja, 17:30
LZS Radawie 3-1 LZS Bugaj Nowy 29 maja, 17:00
LZS Wichrów 2-3 LZS Przedmość 29 maja, 13:00
Motor Praszka 2-1 LZS Borki Wielkie 28 maja, 17:00
LZS Radłów 2-4 Stobrawa Wachowice 29 maja, 17:00

Kolejka 25 - 4-5 czerwca

LZS Radłów 3-5 LZS Wojciechów 5 czerwca, 17:00
Stobrawa Wachowice 6-4 Motor Praszka 5 czerwca, 17:00
LZS Borki Wielkie 2-2 LZS Wichrów 5 czerwca, 17:00
LZS Przedmość 1-2 LZS Radawie 5 czerwca, 17:00
LZS Bugaj Nowy 2-2 LZS Zębowice 5 czerwca, 17:00
Albor Borki Małe 1-6 Prosna Zdziechowice 5 czerwca, 17:00
Budowlani Strojec 3-0 LZS Żytniów 5 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 11-12 czerwca

LZS Wojciechów 0-5 Budowlani Strojec 12 czerwca, 14:00
LZS Żytniów 10-1 Albor Borki Małe 12 czerwca, 14:00
Prosna Zdziechowice 3-1 LZS Bugaj Nowy 12 czerwca, 14:00
LZS Zębowice 2-4 LZS Przedmość 12 czerwca, 14:00
LZS Radawie 0-1 LZS Borki Wielkie 12 czerwca, 14:00
LZS Wichrów 4-0 Stobrawa Wachowice 12 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 4-1
Motor Praszka 3-0 LZS Radłów 12 czerwca, 14:00
(wo)

Autor: Adam Broda
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas