[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2015/2016, grupa: Opole XV
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Orzeł Dzierżysław 26 75 25 0 1 151-19 12 0 1 73-12 13 0 0 78-7
2.  Polonia Ściborzyce Wielkie 26 65 21 2 3 133-37 12 0 1 84-19 9 2 2 49-18
3.  Piast Dzbańce 26 59 19 2 5 98-34 9 1 3 50-17 10 1 2 48-17
4.  Sokół Boguchwałów 26 50 16 2 8 103-42 8 2 3 40-20 8 0 5 63-22
5.  Pogranicze Mokre 26 46 14 4 8 88-56 7 2 4 46-22 7 2 4 42-34
6.  Fortuna Chomiąża 26 44 14 2 10 101-58 8 1 4 59-26 6 1 6 42-32
7.  Start Bogdanowice 26 43 13 4 9 77-53 8 2 3 41-21 5 2 6 36-32
8.  Egipt Krzyżowice 26 35 11 2 13 52-69 5 0 8 25-46 6 2 5 27-23
9.  Kresowianka Nowa Wieś 26 25 8 1 17 51-163 4 1 8 25-93 4 0 9 26-70
10.  Ruch Zubrzyce 26 21 6 3 17 51-96 5 2 6 31-35 1 1 11 20-61 2 3 1 0 1 7-7
11.  Zryw Wysoka 26 21 7 0 19 48-131 4 0 9 27-56 3 0 10 21-75 2 3 1 0 1 7-7
12.  Błyskawica Rozumice 26 13 4 1 21 27-147 3 1 9 22-57 1 0 12 5-90
13.  Iskra Zopowy 26 30 10 0 16 44-64 6 0 7 27-30 4 0 9 17-34
 Troja Włodzienin 26 7 2 1 23 22-77 0 0 13 3-39 2 1 10 19-38
Troja Włodzienin wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Iskra Zopowy wycofała się z rozgrywek po 14. kolejce.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Orzeł Dzierżysław    3-1 0-3 3-1 8-0 6-2 7-1 4-0 5-1 7-1 12-1 9-0 5-1 4-0 
 2 Polonia Ściborzyce Wielkie2-3     5-1 4-2 7-3 6-2 3-0* 4-1 21-2 4-2 11-2 10-0 4-1 3-0* 
 3 Piast Dzbańce1-2 1-3     2-1 2-2 2-1 2-3 7-2 3-1 2-1 11-1 11-0 3-0* 3-0* 
 4 Sokół Boguchwałów1-6 1-1 2-3     1-2 5-4 3-3 2-0 2-1 9-0 3-0* 5-0 3-0* 3-0* 
 5 Pogranicze Mokre0-8 1-1 2-1 0-4     0-2 3-0* 2-2 6-0 8-1 5-0 16-0 0-3 3-0* 
 6 Fortuna Chomiąża0-7 3-4 1-1 1-2 2-5     3-1 1-0 19-1 1-0 10-1 11-1 4-2 3-1 
 7 Start Bogdanowice1-5 4-1 1-3 3-1 6-0 3-2     2-2 1-4 3-3 8-0 3-0* 3-0* 3-0* 
 8 Egipt Krzyżowice1-5 0-9 1-4 1-2 1-5 3-8 4-2     3-2 2-1 2-1 6-0 1-3 0-4* 
 9 Kresowianka Nowa Wieś0-13 1-4 1-14 0-31 1-12 2-1 2-2 0-6     8-0 3-5 2-1 2-4 3-0* 
 10 Ruch Zubrzyce0-5 3-4 0-2 2-5 2-2 3-3 1-5 1-4 3-1     4-2 5-0 3-0* 4-2 
 11 Zryw Wysoka1-7 0-6 1-8 0-1 3-0 1-6 0-11* 0-1 3-6 5-3     9-0 3-0* 1-7 
 12 Błyskawica Rozumice0-11 1-9 0-3 1-8 1-5 1-5 2-4 0-3 3-0* 5-3 2-3     3-0* 3-3 
 13 Iskra Zopowy0-3* 0-3* 2-3 4-3 0-3* 0-3* 2-0 0-3* 0-3* 7-2 4-2 3-0*     5-2 
 14 Troja Włodzienin0-3* 0-3* 1-2 1-2 0-3* 0-3* 0-4 0-3* 1-4 0-3* 0-3* 0-3* 0-3*     

Kolejka 1 - 22-23 sierpnia

Kresowianka Nowa Wieś 8-0 Ruch Zubrzyce 23 sierpnia, 17:00
Błyskawica Rozumice 2-3 Zryw Wysoka 23 sierpnia, 17:00
Pogranicze Mokre 1-1 Polonia Ściborzyce Wielkie 23 sierpnia, 17:00
Iskra Zopowy 5-2 Troja Włodzienin 23 sierpnia, 17:00
Sokół Boguchwałów 5-4 Fortuna Chomiąża 23 sierpnia, 17:00
Egipt Krzyżowice 4-2 Start Bogdanowice 23 sierpnia, 17:00
Piast Dzbańce 1-2 Orzeł Dzierżysław 23 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 29-30 sierpnia

Ruch Zubrzyce 0-5 Orzeł Dzierżysław 30 sierpnia, 17:00
Start Bogdanowice 1-3 Piast Dzbańce 30 sierpnia, 17:00
Fortuna Chomiąża 1-0 Egipt Krzyżowice 30 sierpnia, 13:00
Troja Włodzienin 1-2 Sokół Boguchwałów 30 sierpnia, 17:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 4-1 Iskra Zopowy 30 sierpnia, 17:00
Zryw Wysoka 3-0 Pogranicze Mokre 30 sierpnia, 17:00
Kresowianka Nowa Wieś 2-1 Błyskawica Rozumice 30 sierpnia, 17:00

Kolejka 3 - 5-6 września

Błyskawica Rozumice 5-3 Ruch Zubrzyce 6 września, 16:30
Pogranicze Mokre 6-0 Kresowianka Nowa Wieś 6 września, 16:30
Iskra Zopowy 4-2 Zryw Wysoka 6 września, 16:30
Sokół Boguchwałów 1-1 Polonia Ściborzyce Wielkie 6 września, 16:30
Egipt Krzyżowice 0-4 Troja Włodzienin 6 września, 16:30
(wo)
przerwany w 70. minucie przy stanie 0-4 z powodu czynnego znieważenia sędziego przez zawodnika drużyny gospodarzy
Piast Dzbańce 2-1 Fortuna Chomiąża 6 września, 16:30
Orzeł Dzierżysław 7-1 Start Bogdanowice 6 września, 16:30

Kolejka 4 - 12-13 września

Ruch Zubrzyce 1-5 Start Bogdanowice 13 września, 15:00
Fortuna Chomiąża 0-7 Orzeł Dzierżysław 13 września, 13:00
Troja Włodzienin 1-2 Piast Dzbańce 13 września, 15:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 4-1 Egipt Krzyżowice 13 września, 15:00
Zryw Wysoka 0-1 Sokół Boguchwałów 13 września, 15:00
Kresowianka Nowa Wieś 2-4 Iskra Zopowy 13 września, 15:00
Błyskawica Rozumice 1-5 Pogranicze Mokre 13 września, 15:00

Kolejka 5 - 19-20 września

Pogranicze Mokre 8-1 Ruch Zubrzyce 20 września, 15:00
Iskra Zopowy 3-0 Błyskawica Rozumice 20 września, 15:00
(wo)
goście nie dojechali
Sokół Boguchwałów 2-1 Kresowianka Nowa Wieś 20 września, 15:00
Egipt Krzyżowice 2-1 Zryw Wysoka 20 września, 15:00
Piast Dzbańce 1-3 Polonia Ściborzyce Wielkie 20 września, 15:00
Orzeł Dzierżysław 4-0 Troja Włodzienin 20 września, 15:00
Start Bogdanowice 3-2 Fortuna Chomiąża 20 września, 15:00

Kolejka 6 - 26-27 września

Ruch Zubrzyce 3-3 Fortuna Chomiąża 27 września, 15:00
Troja Włodzienin 0-4 Start Bogdanowice 27 września, 15:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 2-3 Orzeł Dzierżysław 27 września, 15:00
Zryw Wysoka 1-8 Piast Dzbańce 27 września, 15:00
Kresowianka Nowa Wieś 0-6 Egipt Krzyżowice 27 września, 15:00
Błyskawica Rozumice 1-8 Sokół Boguchwałów 27 września, 15:00
Pogranicze Mokre 0-3 Iskra Zopowy 27 września, 15:00

Kolejka 7 - 3-4 października

Iskra Zopowy 7-2 Ruch Zubrzyce 4 października, 15:00
Sokół Boguchwałów 1-2 Pogranicze Mokre 4 października, 15:00
Egipt Krzyżowice 6-0 Błyskawica Rozumice 4 października, 15:00
Piast Dzbańce 3-1 Kresowianka Nowa Wieś 4 października, 15:00
Orzeł Dzierżysław 12-1 Zryw Wysoka 4 października, 15:00
Start Bogdanowice 4-1 Polonia Ściborzyce Wielkie 4 października, 15:00
Fortuna Chomiąża 3-1 Troja Włodzienin 4 października, 13:00

Kolejka 8 - 10-11 października

Ruch Zubrzyce 4-2 Troja Włodzienin 11 października, 15:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 6-2 Fortuna Chomiąża 11 października, 15:00
Zryw Wysoka 0-11 Start Bogdanowice 11 października, 15:00
(wo)
przerwany w 44. minucie przy stanie 0-11 z powodu zdekompletowania drużyny gospodarzy
Kresowianka Nowa Wieś 0-13 Orzeł Dzierżysław 11 października, 15:00
Błyskawica Rozumice 0-3 Piast Dzbańce 11 października, 15:00
Pogranicze Mokre 2-2 Egipt Krzyżowice 11 października, 15:00
Iskra Zopowy 4-3 Sokół Boguchwałów 11 października, 15:00

Kolejka 9 - 17-18 października

Sokół Boguchwałów 9-0 Ruch Zubrzyce 18 października, 15:00
Egipt Krzyżowice 1-3 Iskra Zopowy 18 października, 15:00
Piast Dzbańce 2-2 Pogranicze Mokre 18 października, 15:00
Orzeł Dzierżysław 9-0 Błyskawica Rozumice 18 października, 15:00
Start Bogdanowice 1-4 Kresowianka Nowa Wieś 18 października, 15:00
Fortuna Chomiąża 10-1 Zryw Wysoka 18 października, 13:00
Troja Włodzienin 0-3 Polonia Ściborzyce Wielkie 18 października, 15:00
(wo)
gospodarze nie stawili się na mecz

Kolejka 10 - 24-25 października

Ruch Zubrzyce 3-4 Polonia Ściborzyce Wielkie 25 października, 13:30
Zryw Wysoka 1-7 Troja Włodzienin 25 października, 13:30
Kresowianka Nowa Wieś 2-1 Fortuna Chomiąża 25 października, 13:30
Błyskawica Rozumice 2-4 Start Bogdanowice 25 października, 13:30
Pogranicze Mokre 0-8 Orzeł Dzierżysław 25 października, 13:30
Iskra Zopowy 2-3 Piast Dzbańce 25 października, 13:30
Sokół Boguchwałów 2-0 Egipt Krzyżowice 25 października, 13:30

Kolejka 11 - 7-8 listopada

Egipt Krzyżowice 2-1 Ruch Zubrzyce 8 listopada, 13:00
Piast Dzbańce 2-1 Sokół Boguchwałów 8 listopada, 13:00
Orzeł Dzierżysław 5-1 Iskra Zopowy 8 listopada, 13:00
Start Bogdanowice 6-0 Pogranicze Mokre 8 listopada, 13:00
Fortuna Chomiąża 11-1 Błyskawica Rozumice 8 listopada, 13:00
Troja Włodzienin 1-4 Kresowianka Nowa Wieś 8 listopada, 13:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 11-2 Zryw Wysoka 8 listopada, 13:00

Kolejka 12 - 14-15 listopada

Ruch Zubrzyce 4-2 Zryw Wysoka 15 listopada, 13:00
Kresowianka Nowa Wieś 1-4 Polonia Ściborzyce Wielkie 15 listopada, 13:00
Błyskawica Rozumice 3-3 Troja Włodzienin 15 listopada, 13:00
Pogranicze Mokre 0-2 Fortuna Chomiąża 15 listopada, 13:00
Iskra Zopowy 2-0 Start Bogdanowice 15 listopada, 13:00
Sokół Boguchwałów 1-6 Orzeł Dzierżysław 15 listopada, 13:00
Egipt Krzyżowice 1-4 Piast Dzbańce 15 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 21-22 listopada

Piast Dzbańce 2-1 Ruch Zubrzyce 22 listopada, 13:00
Orzeł Dzierżysław 4-0 Egipt Krzyżowice 21 listopada, 13:00
Start Bogdanowice 3-1 Sokół Boguchwałów 22 listopada, 13:00
Fortuna Chomiąża 4-2 Iskra Zopowy 22 listopada, 13:00
Troja Włodzienin 0-3 Pogranicze Mokre 22 listopada, 13:00
(wo)
na boisku 3-3
Polonia Ściborzyce Wielkie 10-0 Błyskawica Rozumice 22 listopada, 13:00
Zryw Wysoka 3-6 Kresowianka Nowa Wieś 22 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 12-13 marca

Ruch Zubrzyce 3-1 Kresowianka Nowa Wieś 13 marca, 15:00
Zryw Wysoka 9-0 Błyskawica Rozumice 13 marca, 15:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 7-3 Pogranicze Mokre 13 marca, 15:00
Troja Włodzienin 0-3 Iskra Zopowy
(wo)
Fortuna Chomiąża 1-2 Sokół Boguchwałów 13 marca, 15:00
Start Bogdanowice 2-2 Egipt Krzyżowice 13 marca, 15:00
Orzeł Dzierżysław 0-3 Piast Dzbańce 13 marca, 15:00

Kolejka 15 - 19-20 marca

Orzeł Dzierżysław 7-1 Ruch Zubrzyce 20 marca, 15:00
Piast Dzbańce 2-3 Start Bogdanowice 20 marca, 15:00
Egipt Krzyżowice 3-8 Fortuna Chomiąża 20 marca, 15:00
Sokół Boguchwałów 3-0 Troja Włodzienin
(wo)
Iskra Zopowy 0-3 Polonia Ściborzyce Wielkie
(wo)
Pogranicze Mokre 5-0 Zryw Wysoka 20 marca, 15:00
Błyskawica Rozumice 3-0 Kresowianka Nowa Wieś 20 marca, 15:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 16 - 2-3 kwietnia

Ruch Zubrzyce 5-0 Błyskawica Rozumice 3 kwietnia, 16:00
Kresowianka Nowa Wieś 1-12 Pogranicze Mokre 3 kwietnia, 16:00
Zryw Wysoka 3-0 Iskra Zopowy
(wo)
Polonia Ściborzyce Wielkie 4-2 Sokół Boguchwałów 3 kwietnia, 16:00
Troja Włodzienin 0-3 Egipt Krzyżowice
(wo)
Fortuna Chomiąża 1-1 Piast Dzbańce 3 kwietnia, 16:00
Start Bogdanowice 1-5 Orzeł Dzierżysław 3 kwietnia, 16:00

Kolejka 17 - 9-10 kwietnia

Start Bogdanowice 3-3 Ruch Zubrzyce 10 kwietnia, 16:00
Orzeł Dzierżysław 6-2 Fortuna Chomiąża 10 kwietnia, 16:00
Piast Dzbańce 3-0 Troja Włodzienin
(wo)
Egipt Krzyżowice 0-9 Polonia Ściborzyce Wielkie 10 kwietnia, 16:00
Sokół Boguchwałów 3-0 Zryw Wysoka 10 kwietnia, 16:00
(wo)
na boisku 2-1
Iskra Zopowy 0-3 Kresowianka Nowa Wieś
(wo)
Pogranicze Mokre 16-0 Błyskawica Rozumice 10 kwietnia, 16:00

Kolejka 18 - 16-17 kwietnia

Ruch Zubrzyce 2-2 Pogranicze Mokre 17 kwietnia, 16:00
w Zopowach; na boisku Iskry
Błyskawica Rozumice 3-0 Iskra Zopowy
(wo)
Kresowianka Nowa Wieś 0-31 Sokół Boguchwałów 17 kwietnia, 16:00
Zryw Wysoka 0-1 Egipt Krzyżowice 17 kwietnia, 16:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 5-1 Piast Dzbańce 17 kwietnia, 16:00
Troja Włodzienin 0-3 Orzeł Dzierżysław
(wo)
Fortuna Chomiąża 3-1 Start Bogdanowice 17 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 23-24 kwietnia

Fortuna Chomiąża 1-0 Ruch Zubrzyce 24 kwietnia, 16:30
Start Bogdanowice 3-0 Troja Włodzienin
(wo)
Orzeł Dzierżysław 3-1 Polonia Ściborzyce Wielkie 24 kwietnia, 16:30
Piast Dzbańce 11-1 Zryw Wysoka 24 kwietnia, 16:30
Egipt Krzyżowice 3-2 Kresowianka Nowa Wieś 24 kwietnia, 16:30
Sokół Boguchwałów 5-0 Błyskawica Rozumice 24 kwietnia, 16:30
Iskra Zopowy 0-3 Pogranicze Mokre
(wo)

Kolejka 20 - 30 kwietnia-1 maja

Ruch Zubrzyce 3-0 Iskra Zopowy
(wo)
Pogranicze Mokre 0-4 Sokół Boguchwałów 1 maja, 17:00
Błyskawica Rozumice 0-3 Egipt Krzyżowice 1 maja, 17:00
Kresowianka Nowa Wieś 1-14 Piast Dzbańce 1 maja, 17:00
Zryw Wysoka 1-7 Orzeł Dzierżysław 1 maja, 17:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 3-0 Start Bogdanowice 1 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Troja Włodzienin 0-3 Fortuna Chomiąża
(wo)

Kolejka 21 - 7-8 maja

Troja Włodzienin 0-3 Ruch Zubrzyce
(wo)
Fortuna Chomiąża 3-4 Polonia Ściborzyce Wielkie 7 maja, 15:00
Start Bogdanowice 8-0 Zryw Wysoka 8 maja, 17:00
Orzeł Dzierżysław 5-1 Kresowianka Nowa Wieś 8 maja, 17:00
Piast Dzbańce 11-0 Błyskawica Rozumice 8 maja, 17:00
Egipt Krzyżowice 1-5 Pogranicze Mokre 8 maja, 17:00
Sokół Boguchwałów 3-0 Iskra Zopowy
(wo)

Kolejka 22 - 14-15 maja

Ruch Zubrzyce 2-5 Sokół Boguchwałów 15 maja, 17:00
Iskra Zopowy 0-3 Egipt Krzyżowice
(wo)
Pogranicze Mokre 2-1 Piast Dzbańce 15 maja, 17:00
Błyskawica Rozumice 0-11 Orzeł Dzierżysław 15 maja, 17:00
Kresowianka Nowa Wieś 2-2 Start Bogdanowice 15 maja, 17:00
Zryw Wysoka 1-6 Fortuna Chomiąża 15 maja, 17:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 3-0 Troja Włodzienin
(wo)

Kolejka 23 - 21-22 maja

Polonia Ściborzyce Wielkie 4-2 Ruch Zubrzyce 22 maja, 17:00
Troja Włodzienin 0-3 Zryw Wysoka
(wo)
Fortuna Chomiąża 19-1 Kresowianka Nowa Wieś 22 maja, 17:00
Start Bogdanowice 3-0 Błyskawica Rozumice 22 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Orzeł Dzierżysław 8-0 Pogranicze Mokre 22 maja, 17:00
Piast Dzbańce 3-0 Iskra Zopowy
(wo)
Egipt Krzyżowice 1-2 Sokół Boguchwałów 22 maja, 17:00

Kolejka 24 - 28-29 maja

Ruch Zubrzyce 1-4 Egipt Krzyżowice 8 czerwca, 18:30
w pierwotnym terminie (29 maja, 17:00) odwołany
Sokół Boguchwałów 2-3 Piast Dzbańce 29 maja, 17:00
Iskra Zopowy 0-3 Orzeł Dzierżysław
(wo)
Pogranicze Mokre 3-0 Start Bogdanowice 29 maja, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Błyskawica Rozumice 1-5 Fortuna Chomiąża 29 maja, 17:00
Kresowianka Nowa Wieś 3-0 Troja Włodzienin
(wo)
Zryw Wysoka 0-6 Polonia Ściborzyce Wielkie 29 maja, 17:00

Kolejka 25 - 4-5 czerwca

Zryw Wysoka 5-3 Ruch Zubrzyce 5 czerwca, 17:00
Polonia Ściborzyce Wielkie 21-2 Kresowianka Nowa Wieś 5 czerwca, 17:00
Troja Włodzienin 0-3 Błyskawica Rozumice
(wo)
Fortuna Chomiąża 2-5 Pogranicze Mokre 5 czerwca, 17:00
Start Bogdanowice 3-0 Iskra Zopowy
(wo)
Orzeł Dzierżysław 3-1 Sokół Boguchwałów 5 czerwca, 17:00
Piast Dzbańce 7-2 Egipt Krzyżowice 5 czerwca, 17:00

Kolejka 26 - 11-12 czerwca

Ruch Zubrzyce 0-2 Piast Dzbańce 12 czerwca, 14:00
Egipt Krzyżowice 1-5 Orzeł Dzierżysław 12 czerwca, 14:00
Sokół Boguchwałów 3-3 Start Bogdanowice 12 czerwca, 14:00
Iskra Zopowy 0-3 Fortuna Chomiąża
(wo)
Pogranicze Mokre 3-0 Troja Włodzienin
(wo)
Błyskawica Rozumice 1-9 Polonia Ściborzyce Wielkie 12 czerwca, 14:00
Kresowianka Nowa Wieś 3-5 Zryw Wysoka 12 czerwca, 14:00

Autor: Adam Broda
Kontakt: opolskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas