[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski 2015/2016, grupa: Lubelski ZPN - Chełm

Runda wstępna - 22-23 sierpnia
(Losowanie - 12 sierpnia 2015, 14:00 - siedziba chełmskiego OZPN)

Vitrum Wola Uhruska 4-2 Start Pawłów 23 sierpnia, 17:00
Arkadiusz Wałczyk ?, ?, ?, Alan Reps ? - nieznany ?, ?
Pomian Chełm 3-6 Vojsławia Wojsławice 23 sierpnia, 17:00
Łukasz Kuna ?, Kamil Pietraszewski ?, Jakub Śnieg ? - Paweł Burda ?, ?, Tomasz Szumilak ?, Tomasz Wieczorek ?, Mateusz Dudzic ?, Kacper Kozaczuk ?
MKS Siedliska 3-2 Malowane Chełm 23 sierpnia, 17:00
Tomasz Olech ?, Kamil Błaszczuk ?, Paweł Grzesiak ? - nieznany ?, ?
Hutnik Dubeczno 3-0 Sport Jupiter Chełm 23 sierpnia, 17:00
(wo)

I runda - 2 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2015, 16:00 - siedziba chełmskiego OZPN)

Hutnik Dubeczno 4-2 Unia Rejowiec 2 września, 16:30
pd.
MKS Siedliska 1-9 Brat Siennica Nadolna 2 września, 16:30
nieznany ? - Krystian Szczepaniuk ?, ?, ?, Arkadiusz Kister ?, ?, ?, Robert Malinowski ?, ?, Piotr Witka ?
Vojsławia Wojsławice 2-1 Spółdzielca Siedliszcze 2 września, 16:30
Kacper Kozaczuk ?, Gabriel Wlaź ? - nieznany ?
Vitrum Wola Uhruska 2-6 Start Krasnystaw 2 września, 16:30
GKS Pławanice/Kamień 0-2 Frassati Fajsławice 2 września, 16:30
Tomasz Madeja 83, 85
Ruch Izbica 1-2 Sawena Sawin 2 września, 16:30
Kłos Chełm 1-3 Unia Białopole 2 września, 16:30
nieznany 20 (k) - Michał Jabłoński 13, 48, Przemysław Rondoś 37
Eko Różanka 3-0 Tatran Kraśniczyn 2 września, 16:30
(wo)
goście nie dojechali
Sparta Rejowiec Fabryczny 1-0 Ogniwo Wierzbica 2 września, 16:30
Jakub Kopciewicz 45

II runda - 23 września
(Losowanie - 10 września 2015, 16:00 - siedziba chełmskiego OZPN)

Vojsławia Wojsławice 0-10 Victoria Żmudź 23 września, 15:30
Eko Różanka 0-1 Włodawianka Włodawa 23 września, 15:30
pd.
Michał Budzyński 118
Hutnik Dubeczno 0-5 Hetman Żółkiewka 23 września, 15:30
Brat Siennica Nadolna 2-1 Start Krasnystaw 23 września, 15:30
Sawena Sawin 0-2 Frassati Fajsławice 23 września, 15:30
Unia Białopole 2-0 Sparta Rejowiec Fabryczny 23 września, 15:30
Mateusz Adamiec 75 (k), Dawid Stepaniuk 83

III runda - 14 października
(Losowanie - 1 października 2015, 16:00 - siedziba chełmskiego OZPN)
Do gry dołącza III-ligowiec: Chełmianka Chełm.

Granica Dorohusk 3-2 Victoria Żmudź 14 października, 15:00
nieznany 19, 59, 65 - Damian Ścibior 51, Mateusz Tywoniuk 87
Frassati Fajsławice 3-2 Unia Białopole 14 października, 15:00
Bartosz Lipa 52, Piotr Trała 82, Rafał Robak 87 - Dawid Stepaniuk 20, 90
Brat Siennica Nadolna 1-2 Chełmianka Chełm 14 października, 15:00
Krystian Szczepaniuk 41 - Ołeksij Prytulak 13, Karol Orzeł 34
Włodawianka Włodawa 6-1 Hetman Żółkiewka 14 października, 15:00
Artur Nielipiuk 8, Norbert Zdolski 10, 88, Michał Budzyński 17, Aleksander Borodijuk 67, Daniel Polak 72 (k) - Paweł Zabielski 37

1/2 finału - 12-13 marca

Frassati Fajsławice 1-0 Granica Dorohusk 13 marca, 14:00
Łukasz Skorek 57
Włodawianka Włodawa 1-4 Chełmianka Chełm 30 marca, 16:00
Michał Budzyński 38 - Piotr Wójcik 34, Kacper Kowalski 71, Damian Koprucha 75, Szymon Jodłowski 86
w pierwotnym terminie (13 marca) odwołany z powodu remontu stadionu gospodarzy

Finał - 18 maja

Frassati Fajsławice 0-6 Chełmianka Chełm 18 maja, 16:30
Hubert Tomalski 15, 53, Ołeksij Prytulak 34, Michał Kobiałka 42, 90, Piotr Wójcik 89
w Fajsławicach

Puchar Polski 2015/2016 (Lubelski ZPN)

Puchar Polski 2015/2016 (Lubelski ZPN - Biała Podlaska)
Puchar Polski 2015/2016 (Lubelski ZPN - Lublin)
Puchar Polski 2015/2016 (Lubelski ZPN - Zamość)

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: lubelskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas