[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Liga Młodzieżowa 2015/2016

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 29-30 września, 20-21 października
(Losowanie - 1 września 2015, 13:45 - Nyon)

Villarreal CF 2-3 Servette FC Genewa 30 września, 13:00
Simón Moreno 48, Arnau Vega 90 - Jérémy Guillemenot 44, 51, Bruno Caslei 49
APÓEL (Nikozja) 3-3 Puskás Akadémia FC 30 września, 15:00
Giórgos Christodoúlou 27, Chrístos Charalábous 52, Dimítris Charalábous 58 (k) - Zsolt Óvári 6, 45, Bence Szabó 70
FK Senica 0-0 Torino FC 29 września, 18:00
FK Rad (Belgrad) 0-1 NK Domžale 30 września, 14:00
Gaber Petric 38
Stade de Reims 5-3 Middlesbrough FC 30 września, 19:00
Rémi Oudin 3 (k), 58, Andrew Jung 13, Andréa Marques 60, Amadou Sylla 62 - Mitchell Curry 58, Callum Cooke 69, 76 (k)
IF Elfsborg 2-0 Stjarnan (Garðabær) 30 września, 18:00
Arian Kabashi 14, 62 (k)
SK Brann 1-1 RSC Anderlecht 30 września, 19:00
Kapinga Brazy 90 - Clément Petit 51
HJK 0-5 Celtic FC 30 września, 17:30
Regan Hendry 32, Aidan Nesbitt 35, 53, 66, Calvin Miller 37
FC Schalke 04 2-3 AFC Ajax 30 września, 16:00
Fabian Reese 45, Navajo Bakboord 65 (s) - Abdelhak Nouri 7, Matthijs de Ligt 34, Václav Černý 54
Oer-Erkenschwick
1.FK Příbram 2-0 Zimbru Chișinău 30 września, 17:00
Matěj Chaluš 11, Jiří Januška 81
FC Salzburg 4-0 NK Željezničar (Sarajewo) 30 września, 18:00
Dimitri Oberlin 19, Daniel Raischl 26, Marco Hödl 67, Lorenz Grabovac 75
Grödig
FC Midtjylland 3-1 Saburtalo Tbilisi 30 września, 18:00
Simon Sterring 23, Jonas Gemmer 41, Rasmus Nissen 84 - Jonas Gemmer 50 (s)
FK Aktobie 0-2 Beşiktaş JK 30 września, 15:00
Fatih Aksoy 43, Devrim Taşkaya 73
Spartak Moskwa 4-0 Rəvan Baku 30 września, 14:00
Władisław Pantielejew 53, 79, Gieorgij Miełkadzie 61, Zielimchan Bakajew 81
FK Mińsk 2-2 Viitorul Constanța 29 września, 17:00
Dmitrij Biessmiertnyj 6, Iwan Bachar 18 - Răzvan Marin 25 (k), Andrei Ciobanu 67
Liteks Łowecz 1-2 Legia Warszawa 30 września, 18:00
Tonisław Jordanow 51 - Adam Ryczkowski 9, Filip Karbowy 84 (k)

Servette FC Genewa 1-2 Villarreal CF 21 października, 14:00
Patrice Correia 90 - Darío Poveda 56, Ramiro Guerra 85
Puskás Akadémia FC 6-1 APÓEL (Nikozja) 21 października, 18:00
Alex Damásdi 20, 89, Bence Péter 37, 73, Bence Szabó 53 (k), Zsolt Óvári 78 (k) - Giórgos Christodoúlou 15
Torino FC 2-1 FK Senica 21 października, 18:30
Simone Edera 40, 90 - Matej Kosorín 38
NK Domžale 0-1 FK Rad (Belgrad) 20 października, 16:00
k. 2-3
Aleksandar Lutovac 52
Middlesbrough FC 3-0 Stade de Reims 21 października, 20:00
Callum Cooke 75, Junior Mondal 79, Harrison Chapman 90 (k)
Stjarnan (Garðabær) 1-0 IF Elfsborg 21 października, 20:00
Philip Rosberg 2 (s)
RSC Anderlecht 5-0 SK Brann 7 października, 19:30
Dodi Lukebakio 31, Jorn Vanсamp 40, 82, Nelson Azevedo-Janelas 59, Samy Bourard 90
Celtic FC 1-1 HJK 20 października, 20:00
Aidan Nesbitt 61 - Antti Ulmanen 86
Livingston
AFC Ajax 2-0 FC Schalke 04 21 października, 19:00
Kasper Dolberg 40, 62
Zimbru Chișinău 1-2 1.FK Příbram 21 października, 16:00
Vitalie Domașcan 48 (k) - Jiří Januška 27 (k), 82
NK Željezničar (Sarajewo) 2-1 FC Salzburg 14 października, 20:00
Ajdin Mujagić 7, Haris Hajdarević 27 - Marco Hödl 82
Saburtalo Tbilisi 1-2 FC Midtjylland 21 października, 17:00
Giorgi Charaiszwili 62 - Rasmus Nissen 39, Mikael Anderson 53
Beşiktaş JK 4-0 FK Aktobie 21 października, 13:00
Muhammed Enes Durmuş 36, Devrim Taşkaya 62, Hamza Küçükköylü 63, Şamil Başaran 85
Rəvan Baku 0-0 Spartak Moskwa 21 października, 16:00
Viitorul Constanța 5-1 FK Mińsk 21 października, 17:00
Răzvan Marin 54 (k), 86, Robert Grecu 61, Florinel Coman 62, 69 - Walerij Gromyko 29
Ovidiu
Legia Warszawa 3-1 Liteks Łowecz 20 października, 18:00 (350)
Filip Karbowy 45 (k), Arkadiusz Najemski 53, Robert Bartczak 57 - Kirił Despodow 63 (k)
Nowy Dwór Mazowiecki

II runda - 3-4 listopada, 24-25 listopada
(Losowanie - 1 września 2015, 13:45 - Nyon)
Zwycięzcy dwumeczów awansują do 1/16 finału.

FK Rad (Belgrad) 0-1 IF Elfsborg 4 listopada, 14:00
Oscar Iglicar Berntsson 62
RSC Anderlecht 2-2 Servette FC Genewa 6 grudnia, 14:00
Samy Bourard 44, Jorn Vanсamp 58 - Jérémy Guillemenot 31, 34
w pierwotnym terminie (24 listopada, 19:30) odwołany z powodu zagrożenia terrorystycznego / w drugim terminie w Denderleeuw
Beşiktaş JK 1-0 FC Salzburg 4 listopada, 12:00
Şamil Başaran 69
FC Midtjylland 2-0 Legia Warszawa 4 listopada, 18:00 (750)
Mads Olsen 63, Gloire Rutikanga 90 (k)
Puskás Akadémia FC 1-0 Celtic FC 4 listopada, 18:00
Alex Damásdi 90
Spartak Moskwa 0-3 AFC Ajax 4 listopada, 11:00
Zakaria El Azzouzi 44 (k), Kasper Dolberg 49, Ezra Walian 70
1.FK Příbram 2-0 Viitorul Constanța 4 listopada, 17:00
Jan Šrain 33, Michal Hlavatý 72
Middlesbrough FC 3-0 Torino FC 5 listopada, 20:00
Junior Mondal 77, Hayden Coulson 84, Harrison Chapman 87

IF Elfsborg 0-0 FK Rad (Belgrad) 25 listopada, 18:00
Servette FC Genewa 1-2 RSC Anderlecht 2 grudnia, 14:00
Bruno Caslei 53 - Nathan De Medina 49, Dodi Lukebakio 56
FC Salzburg 5-1 Beşiktaş JK 24 listopada, 18:00
Dimitri Oberlin 13, 74, 77, Dayot Upamecano 59, Xaver Schlager 66 - Hüseyin Afkan 36
Grödig
Legia Warszawa 1-3 FC Midtjylland 24 listopada, 16:00
Tomasz Nawotka 73 (k) - Gloire Rutikanga 12, 62 (k), Mads Thychosen 66
Nowy Dwór Mazowiecki
Celtic FC 3-0 Puskás Akadémia FC 25 listopada, 20:00
Livingston
AFC Ajax 2-1 Spartak Moskwa 25 listopada, 18:30
Abdelhak Nouri 26, Kaj Sierhuis 53 - Aleksandr Łomowickij 67
Viitorul Constanța 0-0 1.FK Příbram 25 listopada, 17:00
Ovidiu
Torino FC 3-3 Middlesbrough FC 24 listopada, 20:00
Leonardo Candellone 60, Simone Edera 63, Valerio Mantovani 68 - Harrison Chapman 67, Alex Pattison 87, Junior Mondal 90

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 15-16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2015, 17:45 - Monako)
Zwycięzcy grup awansują do 1/8 finału, wicemistrzowie do 1/16 finału.

Paris Saint-Germain FC 0-0 Malmö FF 15 września, 15:00
Saint-Germain-en-Laye
Real Madrid CF 4-0 Szachtar Donieck 15 września, 16:00
Achraf Hakimi 28, Cristian Cedrés 32, Aleix Febas 59, Alejandro Salto 83

Kolejka 2 - 29-30 września

Szachtar Donieck 1-4 Paris Saint-Germain FC 30 września, 13:00
Ołeksandr Zubkow 73 - Jean-Kévin Augustin 7, 81, Mamadou Doucouré 44, Roli Pereira de Sa 53 (k)
Morszyn
Malmö FF 1-0 Real Madrid CF 30 września, 15:30
Isak Redžić 88

Kolejka 3 - 20-21 października

Malmö FF 5-5 Szachtar Donieck 21 października, 15:30
Teddy Bergqvist 16, Oliver Stojanovic-Fredin 27, Mattias Andersson 46, Dennis Hadzikadunic 59, Andrij Boriaczuk 80 (s) - Dmytro Topałow 13, Ołeksandr Zubkow 53, Giorgi Arabidze 61, Andrij Boriaczuk 62, Ołeksandr Pichalonok 87
Paris Saint-Germain FC 4-1 Real Madrid CF 21 października, 14:00
Félix Eboa Eboa 40, Christopher Nkunku 51, 83, Roli Pereira de Sa 90 - Aleix Febas 57
Saint-Germain-en-Laye

Kolejka 4 - 3-4 listopada

Szachtar Donieck 3-1 Malmö FF 3 listopada, 13:00
Władysław Buhaj 40, Ołeksandr Pichalonok 65 (k), Artur Awahimian 84 - Isak Redžić 17
Morszyn
Real Madrid CF 2-0 Paris Saint-Germain FC 3 listopada, 14:00
José Carlos Lazo 22, Borja Mayoral 57

Kolejka 5 - 24-25 listopada

Malmö FF 0-3 Paris Saint-Germain FC 25 listopada, 15:30
Yakou Méïté 12, Roli Pereira de Sa 19, Odsonne Édouard 90
Szachtar Donieck 2-6 Real Madrid CF 25 listopada, 12:00
Ołeksandr Zubkow 23, Andrij Boriaczuk 73 - Cristian Cedrés 9, 79, 81, José Carlos Lazo 26, Borja Mayoral 59, 86
Morszyn

Kolejka 6 - 8-9 grudnia

Paris Saint-Germain FC 5-2 Szachtar Donieck 8 grudnia, 16:00
Jean-Kévin Augustin 10, Nanitamo Ikoné 58, Yakou Méïté 64, Odsonne Édouard 76, 82 - Ołeksandr Pichalonok 37, Dmytro Topałow 78
Saint-Germain-en-Laye
Real Madrid CF 3-0 Malmö FF 8 grudnia, 16:00
Álvaro Rivero 12, 59 (k), Manu 76

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Paris Saint-Germain FC 6 13 4 1 1 16-6 2 1 0 9-3 2 0 1 7-3
2.  Real Madrid CF 6 12 4 0 2 16-7 3 0 0 9-0 1 0 2 7-7
3.  Malmö FF 6 5 1 2 3 7-14 1 1 1 6-8 0 1 2 1-6
4.  Szachtar Donieck 6 4 1 1 4 13-25 1 0 2 6-11 0 1 2 7-14

Grupa B
 
Kolejka 1 - 15-16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2015, 17:45 - Monako)
Zwycięzcy grup awansują do 1/8 finału, wicemistrzowie do 1/16 finału.

VfL Wolfsburg 2-4 CSKA Moskwa 15 września, 16:00
Leandro Putaro 11, 19 - Michaił Sołowjow 54, Timur Żamaletdinow 66, Fiodor Czałow 67, Aleksandr Makarow 80
PSV Eindhoven 0-3 Manchester United FC 15 września, 14:00
Callum Gribbin 28, Marcus Rashford 47 (k), 67

Kolejka 2 - 29-30 września

Manchester United FC 1-1 VfL Wolfsburg 30 września, 16:00
Marcus Rashford 22 (k) - Anton-Leander Donkor 61
Leigh
CSKA Moskwa 0-0 PSV Eindhoven 30 września, 13:00

Kolejka 3 - 20-21 października

CSKA Moskwa 4-0 Manchester United FC 21 października, 13:00
Timur Żamaletdinow 14 (k), 55 (k), Aleksandr Makarow 45, Astiemir Gordiuszenko 88
VfL Wolfsburg 4-1 PSV Eindhoven 21 października, 16:00
Robin Ziegele 8, Leandro Putaro 41 (k), Orhan Vojić 75, Amara Condé 90 - Ramon-Pascal Lundqvist 13

Kolejka 4 - 3-4 listopada

Manchester United FC 0-0 CSKA Moskwa 3 listopada, 15:00
Leigh
PSV Eindhoven 2-1 VfL Wolfsburg 3 listopada, 16:00
Sam Lammers 63, Joey Konings 90 - Leandro Putaro 90

Kolejka 5 - 24-25 listopada

CSKA Moskwa 1-2 VfL Wolfsburg 25 listopada, 12:00
Konstantin Kuczajew 55 - Anton-Leander Donkor 3, Leandro Putaro 39
Manchester United FC 0-5 PSV Eindhoven 25 listopada, 15:00
Albert Guðmundsson 13, Ramon-Pascal Lundqvist 21, Dirk Abels 37, Sam Lammers 66, Joey Konings 83
Leigh

Kolejka 6 - 8-9 grudnia

VfL Wolfsburg 0-2 Manchester United FC 8 grudnia, 16:00
Axel Tuanzebe 43, Tosin Kehinde 56
PSV Eindhoven 2-1 CSKA Moskwa 8 grudnia, 16:00
Ramon-Pascal Lundqvist 18, Albert Guðmundsson 33 - Timur Żamaletdinow 25

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  PSV Eindhoven 6 10 3 1 2 10-9 2 0 1 4-5 1 1 1 6-4
2.  CSKA Moskwa 6 8 2 2 2 10-6 1 1 1 5-2 1 1 1 5-4 2 4 1 1 0 4-0
3.  Manchester United FC 6 8 2 2 2 6-10 0 2 1 1-6 2 0 1 5-4 2 1 0 1 1 0-4
4.  VfL Wolfsburg 6 7 2 1 3 10-11 1 0 2 6-7 1 1 1 4-4

Grupa C
 
Kolejka 1 - 15-16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2015, 17:45 - Monako)
Zwycięzcy grup awansują do 1/8 finału, wicemistrzowie do 1/16 finału.

Galatasaray SK 1-3 Club Atlético de Madrid 15 września, 15:00
Doğan Davas 41 - Roberto Núñez 75, 78, Ferni 80
SL e Benfica 8-0 FK Astana (2) 15 września, 16:00
Diogo Gonçalves 10, 26, 55, José Gomes 21, 34, Gonçalo Rodrigues 36, Hildeberto Pereira 42, 78
Seixal

Kolejka 2 - 29-30 września

FK Astana (2) 0-3 Galatasaray SK 30 września, 11:00
Kerem Çalışkan 11, Muhammet Yeşilyurt 77, Doğan Davas 80
Club Atlético de Madrid 1-2 SL e Benfica 30 września, 12:00
Juan Moreno 78 - João Carvalho 35, Diogo Gonçalves 89
Majadahonda

Kolejka 3 - 20-21 października

Club Atlético de Madrid 7-1 FK Astana (2) 21 października, 12:00
Roberto Núñez 15, 30, Juan Moreno 24, 36 (k), Lucas Hernández 27, Keidi Bare 57, Salomón Obama 75 - Iljas Kuanyszbaj 22
Majadahonda
Galatasaray SK 1-11 SL e Benfica 21 października, 13:00
Volkan İşsever 17 (k) - Diogo Gonçalves 24, 34, 58, José Gomes 27, 63, 65, Renato Sanches 33, João Carvalho 72, 90 (k), Hildeberto Pereira 76, Francisco Ferreira 78

Kolejka 4 - 3-4 listopada

FK Astana (2) 0-9 Club Atlético de Madrid 3 listopada, 8:00
Nacho Heras 6, Roberto Núñez 28, 57, 57, 84, Andrés Mohedano 45, Théo Hernandez 52, Jaime Almagro 59, Carlos Isaac 79
SL e Benfica 2-0 Galatasaray SK 3 listopada, 14:00
Oliver Šarkić 24, João Carvalho 60
Seixal

Kolejka 5 - 24-25 listopada

Club Atlético de Madrid 4-0 Galatasaray SK 25 listopada, 12:00
Toni Moya 32, 50, Ferni 48, Roberto Núñez 90
Majadahonda
FK Astana (2) 0-5 SL e Benfica 25 listopada, 8:00
José Gomes 28, 72 (k), Czingizchan Asyłchanuły 73 (s), Ricardo Araújo 90, 90

Kolejka 6 - 8-9 grudnia

Galatasaray SK 3-0 FK Astana (2) 8 grudnia, 13:00
Volkan İşsever 36, 42, Kerem Çalışkan 37
SL e Benfica 1-1 Club Atlético de Madrid 8 grudnia, 16:00
José Gomes 61 - Ferni 63
Seixal

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SL e Benfica 6 16 5 1 0 29-3 2 1 0 11-1 3 0 0 18-2
2.  Club Atlético de Madrid 6 13 4 1 1 25-5 2 0 1 12-3 2 1 0 13-2
3.  Galatasaray SK 6 6 2 0 4 8-20 1 0 2 5-14 1 0 2 3-6
4.  FK Astana (2) 6 0 0 0 6 1-35 0 0 3 0-17 0 0 3 1-18

Grupa D
 
Kolejka 1 - 15-16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2015, 17:45 - Monako)
Zwycięzcy grup awansują do 1/8 finału, wicemistrzowie do 1/16 finału.

Manchester City FC 4-1 Juventus FC 15 września, 18:00
Aaron Nemane 22, Patrick Roberts 52, Will Patching 87, Lukas Nmecha 90 - Andrea Favilli 9
Sevilla FC 4-2 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 15 września, 16:00
Rubén Colmenero 13, Eliseo Falcón 20, Adriano Romero 83, 90 - Joshua Holtby 43, Ba-Muaka Simakala 58

Kolejka 2 - 29-30 września

VfL Borussia Mönchengladbach 1900 1-2 Manchester City FC 30 września, 13:00
Ba-Muaka Simakala 1 - Will Patching 62, Aaron Nemane 70
Juventus FC 0-1 Sevilla FC 30 września, 14:00
Marjan Szwed 24
Vercelli

Kolejka 3 - 20-21 października

Juventus FC 2-1 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 21 października, 14:30
Luca Clemenza 38, 90 - Dennis Eckert 48
Vercelli
Manchester City FC 1-1 Sevilla FC 21 października, 18:00
Thierry Ambrose 31 - Miguel Martín 80

Kolejka 4 - 3-4 listopada

VfL Borussia Mönchengladbach 1900 3-2 Juventus FC 3 listopada, 13:30
Tsiy-William Ndenge 4 (k), 35, Joshua Holtby 51 - Francesco Cassata 90, Grigóris Kástanos 90
Sevilla FC 0-2 Manchester City FC 3 listopada, 14:00
Thierry Ambrose 20, 90

Kolejka 5 - 24-25 listopada

Juventus FC 2-1 Manchester City FC 25 listopada, 14:00
Grigóris Kástanos 27, 60 - Thierry Ambrose 90
Vercelli
VfL Borussia Mönchengladbach 1900 2-2 Sevilla FC 25 listopada, 14:00
Dennis Eckert 55, Tsiy-William Ndenge 90 - Francisco Sánchez 26, José María Amo 50

Kolejka 6 - 8-9 grudnia

Manchester City FC 1-1 VfL Borussia Mönchengladbach 1900 8 grudnia, 14:00
Brahim Díaz 45 - Tsiy-William Ndenge 20 (k)
Sevilla FC 1-0 Juventus FC 8 grudnia, 14:00
Francisco Sánchez 57

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Manchester City FC 6 11 3 2 1 11-6 1 2 0 6-3 2 0 1 5-3 2 4 1 1 0 3-1
2.  Sevilla FC 6 11 3 2 1 9-7 2 0 1 5-4 1 2 0 4-3 2 1 0 1 1 1-3
3.  Juventus FC 6 6 2 0 4 7-11 2 0 1 4-3 0 0 3 3-8
4.  VfL Borussia Mönchengladbach 1900 6 5 1 2 3 10-13 1 1 1 6-6 0 1 2 4-7

Grupa E
 
Kolejka 1 - 15-16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2015, 17:45 - Monako)
Zwycięzcy grup awansują do 1/8 finału, wicemistrzowie do 1/16 finału.

TSV Bayer 04 Leverkusen 1-0 BATE Borysów 16 września, 14:00
Benjamin Henrichs 72
AS Roma 0-0 FC Barcelona 16 września, 16:00

Kolejka 2 - 29-30 września

FC Barcelona 1-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 29 września, 16:00
Èric Montes 71 - Paul Gemein 89
BATE Borysów 0-0 AS Roma 29 września, 15:00

Kolejka 3 - 20-21 października

BATE Borysów 0-3 FC Barcelona 20 października, 15:00
Théo Chendri 21, Marc Río 71, Carles Aleñà 75
TSV Bayer 04 Leverkusen 2-1 AS Roma 20 października, 16:00
Marlon Frey 38, Patrik Džalto 90 - Ezequiel Ponce 55

Kolejka 4 - 3-4 listopada

FC Barcelona 2-0 BATE Borysów 4 listopada, 16:00
Carles Aleñà 20, 52
AS Roma 5-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 4 listopada, 14:00
Christian D'Urso 6, 84, Sadiq Umar 27, 34, 57 - Patrik Džalto 83

Kolejka 5 - 24-25 listopada

BATE Borysów 1-1 TSV Bayer 04 Leverkusen 24 listopada, 13:00
Dmitrij Antilewskij 45 - Andrejs Cigaņiks 57 (k)
FC Barcelona 3-3 AS Roma 24 listopada, 12:00
Jordi Tur 21, Carles Aleñà 23, 40 - Ezequiel Ponce 45, 86, Riccardo Marchizza 65 (k)

Kolejka 6 - 8-9 grudnia

TSV Bayer 04 Leverkusen 0-1 FC Barcelona 9 grudnia, 14:30
Álex Blanco 89
AS Roma 3-0 BATE Borysów 9 grudnia, 14:30
Edoardo Soleri 23, 78, Sadiq Umar 75

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Barcelona 6 12 3 3 0 10-4 1 2 0 6-4 2 1 0 4-0
2.  AS Roma 6 9 2 3 1 12-6 2 1 0 8-1 0 2 1 4-5
3.  TSV Bayer 04 Leverkusen 6 8 2 2 2 6-9 2 0 1 3-2 0 2 1 3-7
4.  BATE Borysów 6 2 0 2 4 1-10 0 2 1 1-4 0 0 3 0-6

Grupa F
 
Kolejka 1 - 15-16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2015, 17:45 - Monako)
Zwycięzcy grup awansują do 1/8 finału, wicemistrzowie do 1/16 finału.

GNK Dinamo (Zagrzeb) 0-2 Arsenal FC 16 września, 16:00
Chris Willock 43, Ben Sheaf 66 (k)
Olympiakós SFP (Pireus) 1-0 FC Bayern München 16 września, 11:00
Manólis Sáliakas 82 (k)

Kolejka 2 - 29-30 września

FC Bayern München 1-2 GNK Dinamo (Zagrzeb) 29 września, 14:00
Michael Strein 84 - Ivan Božić 5 (k), Josip Brekalo 18
Arsenal FC 3-2 Olympiakós SFP (Pireus) 29 września, 15:00
Julio Pleguezuelo 14, 63, Ben Sheaf 49 (k) - Giórgos Manthátis 7, Thanássis Androútsos 51
Borehamwood

Kolejka 3 - 20-21 października

Arsenal FC 2-0 FC Bayern München 20 października, 14:00
Alex Iwobi 74, 78
Borehamwood
GNK Dinamo (Zagrzeb) 2-2 Olympiakós SFP (Pireus) 20 października, 15:00
Marijan Čabraja 84, Dani Olmo 90 - Manólis Sáliakas 25 (k), Dimosthénis Chantzáras 73

Kolejka 4 - 3-4 listopada

FC Bayern München 1-1 Arsenal FC 4 listopada, 14:00
Fabian Benko 10 - Ismaël Bennacer 38
Olympiakós SFP (Pireus) 1-3 GNK Dinamo (Zagrzeb) 4 listopada, 18:00
Kóstas Megarítis 56 - Ivan Božić 2, Amer Gojak 12, 85

Kolejka 5 - 24-25 listopada

Arsenal FC 1-2 GNK Dinamo (Zagrzeb) 24 listopada, 15:00
Stephy Mavididi 78 - Josip Brekalo 54, Amer Gojak 69
Borehamwood
FC Bayern München 0-1 Olympiakós SFP (Pireus) 24 listopada, 14:00
Giórgos Manthátis 50

Kolejka 6 - 8-9 grudnia

GNK Dinamo (Zagrzeb) 0-1 FC Bayern München 9 grudnia, 14:00
Marco Stefandl 74
Olympiakós SFP (Pireus) 2-0 Arsenal FC 9 grudnia, 17:00
Giórgos Manthátis 11, Dimosthénis Chantzáras 37

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  GNK Dinamo (Zagrzeb) 6 10 3 1 2 9-8 0 1 2 2-5 3 0 0 7-3 4 7 2 1 1 7-6
2.  Arsenal FC 6 10 3 1 2 9-7 2 0 1 6-4 1 1 1 3-3 4 6 2 0 2 6-6
3.  Olympiakós SFP (Pireus) 6 10 3 1 2 9-8 2 0 1 4-3 1 1 1 5-5 4 4 1 1 2 7-8
4.  FC Bayern München 6 4 1 1 4 3-7 0 1 2 2-4 1 0 2 1-3

Grupa G
 
Kolejka 1 - 15-16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2015, 17:45 - Monako)
Zwycięzcy grup awansują do 1/8 finału, wicemistrzowie do 1/16 finału.

Dynamo Kijów 2-1 FC Porto 16 września, 13:00
Rostysław Taranucha 43, Jewhenij Smyrnyj 80 - Jorge Fernandes 3
Chelsea FC 3-0 Maccabi Tel Awiw 16 września, 14:05
Kasey Palmer 20, 47, Tammy Abraham 78
Stoke d'Abernon

Kolejka 2 - 29-30 września

Maccabi Tel Awiw 1-1 Dynamo Kijów 29 września, 12:00
Gavriel Kanichowsky 24 - Bohdan Mychajliczenko 21
Ramat HaSharon
FC Porto 3-3 Chelsea FC 29 września, 14:00
João Cardoso 35 (k), Tony Djim 52, Rúben Macedo 71 - Kasey Palmer 9, Josimar Quintero 17, Kyle Scott 26
Vila Nova de Gaia

Kolejka 3 - 20-21 października

FC Porto 2-0 Maccabi Tel Awiw 20 października, 14:00
Ran Vaturi 6 (s), João Cardoso 85 (k)
Vila Nova de Gaia
Dynamo Kijów 0-2 Chelsea FC 20 października, 13:00
Tammy Abraham 13, 72

Kolejka 4 - 3-4 listopada

Maccabi Tel Awiw 1-2 FC Porto 4 listopada, 13:00
Tomer Altman 44 - Michael Morais 17, Rui Pedro 40
Ramat HaSharon
Chelsea FC 3-1 Dynamo Kijów 4 listopada, 14:00
Miro Muheim 25, Tammy Abraham 57, 90 - Ołeksij Szczebetun 46
Stoke d'Abernon

Kolejka 5 - 24-25 listopada

FC Porto 0-1 Dynamo Kijów 24 listopada, 14:00
Ołeksij Szczebetun 69
Vila Nova de Gaia
Maccabi Tel Awiw 0-4 Chelsea FC 24 listopada, 13:00
Tammy Abraham 16 (k), 86, Charlie Wakefield 19, Kyle Scott 39
Ramat HaSharon

Kolejka 6 - 8-9 grudnia

Dynamo Kijów 2-0 Maccabi Tel Awiw 9 grudnia, 13:00
Iwan Kalużnyj 20, Wiktor Cyhankow 72
Chelsea FC 0-0 FC Porto 9 grudnia, 14:00
Stoke d'Abernon

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Chelsea FC 6 14 4 2 0 15-4 2 1 0 6-1 2 1 0 9-3
2.  Dynamo Kijów 6 10 3 1 2 7-7 2 0 1 4-3 1 1 1 3-4
3.  FC Porto 6 8 2 2 2 8-7 1 1 1 5-4 1 1 1 3-3
4.  Maccabi Tel Awiw 6 1 0 1 5 2-14 0 1 2 2-7 0 0 3 0-7

Grupa H
 
Kolejka 1 - 15-16 września
(Losowanie - 27 sierpnia 2015, 17:45 - Monako)
Zwycięzcy grup awansują do 1/8 finału, wicemistrzowie do 1/16 finału.

València CF 2-0 Zienit Sankt Petersburg 16 września, 16:00
Carlos Soler 30, Rafa Mir 76
KAA Gent 0-3 Olympique Lyonnais 16 września, 14:00
Romain Del Castillo 10, 63, Florian Ankoué 72

Kolejka 2 - 29-30 września

Olympique Lyonnais 1-0 València CF 29 września, 14:00
Yoann Martelat 63
Zienit Sankt Petersburg 0-1 KAA Gent 29 września, 10:00
Jeff Callebaut 50

Kolejka 3 - 20-21 października

Zienit Sankt Petersburg 3-1 Olympique Lyonnais 20 października, 10:00
Ilja Kubyszkin 36, Nikita Andriejew 44, Pawieł Nazimow 63 - Alexandre Roselli 86
València CF 5-1 KAA Gent 20 października, 16:00
Antonio Martínez 10, Rafa Mir 42, 88, Carlos Soler 64, Álvaro Gómez Martín 82 - Danté Walen 67

Kolejka 4 - 3-4 listopada

Olympique Lyonnais 6-0 Zienit Sankt Petersburg 4 listopada, 15:00
Christopher Martins 2, Gaëtan Perrin 26, 74, Romain Del Castillo 34 (k), Timothé Cognat 38, Yoann Martelat 72
KAA Gent 0-4 València CF 4 listopada, 14:00
Ismael Martínez 17, Rafa Mir 34, 69, Álvaro Gómez Martín 88

Kolejka 5 - 24-25 listopada

Zienit Sankt Petersburg 0-1 València CF 24 listopada, 9:00
Fieliks Szalimow 73 (s)
Olympique Lyonnais 4-0 KAA Gent 24 listopada, 14:00
Christopher Martins 18, 59, Gaëtan Perrin 20, 58

Kolejka 6 - 8-9 grudnia

València CF 1-1 Olympique Lyonnais 9 grudnia, 14:00
Rafa Mir 68 - Gédéon Kalulu 76
KAA Gent 0-2 Zienit Sankt Petersburg 9 grudnia, 14:00
Artiom Ponikarow 62, Siergiej Iwanow 65

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Olympique Lyonnais 6 13 4 1 1 16-4 3 0 0 11-0 1 1 1 5-4 2 4 1 1 0 2-1
2.  València CF 6 13 4 1 1 13-3 2 1 0 8-2 2 0 1 5-1 2 1 0 1 1 1-2
3.  Zienit Sankt Petersburg 6 6 2 0 4 5-11 1 0 2 3-3 1 0 2 2-8
4.  KAA Gent 6 3 1 0 5 2-18 0 0 3 0-9 1 0 2 2-9

1/16 finału - 9-10 lutego
(Losowanie - 14 grudnia 2015, 14:00 - Nyon)

AFC Ajax 3-1 Sevilla FC 9 lutego, 16:00
Gino Dekker 14, Donny van de Beek 49, Abdelhak Nouri 79 - Nané 36
1.FK Příbram 2-2 CSKA Moskwa 10 lutego, 17:00
k. 5-4
Matěj Chaluš 13, Jiří Januška 71 (k) - Konstantin Kuczajew 46, Astiemir Gordiuszenko 56
FC Salzburg 0-4 AS Roma 10 lutego, 16:00
Riccardo Marchizza 8 (k), Sadiq Umar 17, Edoardo Soleri 39, Lorenzo Di Livio 72
RSC Anderlecht 2-0 Arsenal FC 9 lutego, 18:00
Jorn Vanсamp 8, 28
Celtic FC 1-1 València CF 10 lutego, 18:00
k. 3-4
Jack Aitchison 40 - Ismael Martínez 87
IF Elfsborg 1-3 Real Madrid CF 10 lutego, 18:00
Arian Kabashi 63 - Borja Mayoral 48, 84, Aleix Febas 72
Middlesbrough FC 5-0 Dynamo Kijów 9 lutego, 20:00
Callum Cooke 8, Alex Pattison 31, Arnel Jakupović 49, Hayden Coulson 68, Josef Wheatley 78
FC Midtjylland 4-4 Club Atlético de Madrid 10 lutego, 17:00
k. 5-4
Mads Thychosen 32, Mikael Anderson 43, Jákup Thomsen 56, Nicolai Damkjær 67 - Juan Moreno 37, Théo Hernandez 41, Andrés Mohedano 51, Ferni 90

1/8 finału - 23-24 lutego
(Losowanie - 15 lutego 2016, 13:00 - Nyon)

PSV Eindhoven 2-2 AS Roma 24 lutego, 14:00
k. 1-3
Steven Bergwijn 14, Matthias Verreth 73 - Riccardo Marchizza 49 (k), Edoardo Soleri 68
1.FK Příbram 1-1 SL e Benfica 24 lutego, 17:00
k. 3-5
Karsten Ayong 85 - Oliver Šarkić 34
RSC Anderlecht 3-0 GNK Dinamo (Zagrzeb) 23 lutego, 19:00
(wo)
Amer Gojak 46, Josip Brekalo 57
w drużynie gości wystąpił nieuprawniony zawodnik - na boisku 0-2
Olympique Lyonnais 0-3 AFC Ajax 24 lutego, 17:00
Donny van de Beek 18, Abdelhak Nouri 25, Léon Bergsma 51
Chelsea FC 1-1 València CF 23 lutego, 16:00
k. 5-3
Jay Dasilva 44 - Carlos Soler 45 (k)
Stoke d'Abernon
Real Madrid CF 3-1 Manchester City FC 23 lutego, 18:00
Borja Mayoral 35, 41, Achraf Hakimi 86 - Isaac Buckley-Ricketts 63
Paris Saint-Germain FC 1-0 Middlesbrough FC 24 lutego, 16:00
Jean-Kévin Augustin 41
Saint-Germain-en-Laye
FC Barcelona 3-1 FC Midtjylland 23 lutego, 14:00
Théo Chendri 51, Lee Seung-woo 90, Carles Aleñà 90 - Èric Montes 34 (s)

1/4 finału - 8-9 marca
(Losowanie - 15 lutego 2016, 13:00 - Nyon)

Chelsea FC 1-0 AFC Ajax 15 marca, 17:00
Kyle Scott 44
Stoke d'Abernon
Paris Saint-Germain FC 3-1 AS Roma 9 marca, 16:00
Fodé Touré 26, Yakou Méïté 39, Christopher Nkunku 90 - Marco Tumminello 75
Saint-Germain-en-Laye
RSC Anderlecht 2-0 FC Barcelona 8 marca, 18:00
Jorn Vanсamp 53, Antoine Bernier 88
Denderleeuw
Real Madrid CF 2-0 SL e Benfica 8 marca, 16:00
Aleix Febas 66, Alejandro Salto 77

1/2 finału - 15 kwietnia
(Losowanie - 15 lutego 2016, 13:00 - Nyon)

Real Madrid CF 1-3 Paris Saint-Germain FC 15 kwietnia, 17:00
Borja Mayoral 33 (k) - Achraf Hakimi 5 (s), Aka Wilfride Kanga 84, Jean-Kévin Augustin 90
Nyon
Chelsea FC 3-0 RSC Anderlecht 15 kwietnia, 13:00
Kasey Palmer 21, Charlie Colkett 56, Tammy Abraham 75
Nyon

Finał - 18 kwietnia

Paris Saint-Germain FC 1-2 Chelsea FC 18 kwietnia, 17:00
Yakou Méïté 58 - Fikayo Tomori 11, Kasey Palmer 61
Nyon, Centre sportif de Colovray

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas