[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski kobiet 2015/2016

REKLAMA
REKLAMA

I runda - 21 października
Rysy Bukowina Tatrzańska - wolny los

Helios Białystok 0-1 KS Raszyn 21 października, 18:30
Weronika Bekker 36
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 1-0 Medyk II Konin 28 października, 14:30
Paulina Kłosińska 75
KKP Stomil Olsztyn 1-3 KKP Bydgoszcz 21 października, 11:00
Katarzyna Grzesik 54 - Kornelia Okoniewska 56, Justyna Siwek 75 (k), Adrianna Szlendak 86
na boisku Szkoły Podstawowej nr 18
Błękitni Stargard Szczeciński 3-3 Sztorm Gdańsk 21 października, 15:00
k. 4-3
Małgorzata Ładniak 24, Weronika Szuba 86, 89 - Martyna Zańko 18, 30, Klaudia Kamińska 75
Sokół Kolbuszowa Dolna 1-2 Widok Lublin 21 października
Ewelina Urban 39 - Karolina Barczak 58, Karolina Koss 75
Rolnik Biedrzychowice 1-4 AZS PWSZ Wałbrzych 7 października, 18:15
Ilona Sotor 43 - Katarzyna Brzeska 20, Agata Sobkowicz 30, 74, Nikola Żurawska 90
UKS SMS Łódź 2-0 LKS Goczałkowice Zdrój 21 października, 15:00
Weronika Zasowska 57, 90 (k)

1/8 finału - 4 listopada
Do gry dołącza osiem najlepszych klubów Ekstraligi.

Rysy Bukowina Tatrzańska 0-8 Czarni Sosnowiec 25 października, 14:30
Patrycja Matla 48, 56, 70, Renata Warunek 52, Marlena Konieczna 61, 85, Angelika Gębka 65, Patrycja Luty 78
AZS PWSZ Wałbrzych 0-6 AZS Wrocław 4 listopada, 14:00
Joanna Wróblewska 23, 89, Dominika Grabowska 28, 42, 52, Karolina Gradecka 90
UKS SMS Łódź 3-1 Mitech Żywiec 4 listopada, 11:00
Martyna Wiankowska 3, 74, Michalina Kowalska 47 - Katarzyna Rozmus 22 (k)
KKP Bydgoszcz 0-10 Medyk Konin 3 listopada, 20:00
Aleksandra Sikora 2, Maria Ficzay 19, Agata Tarczyńska 37, 45, 62, 72, Katarzyna Daleszczyk 44, Natalia Pakulska 48, Paulina Zawiślak 60, Paulina Dudek 83
Widok Lublin 0-13 Górnik Łęczna 27 lutego, 14:00
Anna Sznyrowska 4, 13, 16, 45, 63, 75, Paulina Kawalec 12, Dżesika Jaszek 22, 78, Ewelina Kamczyk 41, Agnieszka Jędrzejewicz 55, Patrícia Hmírová 68, 73
w pierwotnym terminie (18 listopada) odwołany
Błękitni Stargard Szczeciński 0-1 Olimpia Szczecin 4 listopada, 14:00
Katarzyna Michalska 44
KS Raszyn 0-5 AZS PSW Biała Podlaska 4 listopada, 14:00
Kinga Niedbała 23, 28, Klaudia Lefeld 73, Ołeksandra Kozłyneć 79, Katarzyna Orzepowska 85
ZTKKF Stilon Gorzów Wielkopolski 0-8 Zagłębie Lubin 4 listopada, 14:00
Emilia Zdunek 5, 61, Joanna Płonowska 22, Sabina Ratajczak 26, Emilia Bezdziecka 27, Ana Jelencić 50, Joanna Bugajska 71, 82

1/4 finału - 15-16 marca

Zagłębie Lubin 3-0 AZS PSW Biała Podlaska 16 marca, 11:00
Emilia Bezdziecka 20, 29, Emilia Zdunek 51
na bocznym boisku
Górnik Łęczna 3-0 Olimpia Szczecin 16 marca, 11:00
(wo)
goście zrezygnowali z gry
UKS SMS Łódź 1-1 Czarni Sosnowiec 16 marca, 15:00
k. 3-1
Weronika Zasowska 15 - Patrycja Matla 67
Medyk Konin 8-0 AZS Wrocław 16 marca, 15:30
Anna Gawrońska 13, 24, Aleksandra Sikora 30, Katarzyna Daleszczyk 34, Lilana Kostowa 40, Patrycja Balcerzak 54, Paulina Zawiślak 68, Agata Tarczyńska 74

1/2 finału - 20 kwietnia

Górnik Łęczna 6-1 Zagłębie Lubin 19 kwietnia, 11:00
Patrícia Hmírová 12, 80 (k), 90, Ewelina Kamczyk 26, Dżesika Jaszek 54, Anna Sznyrowska 73 - Leonarda Balog 78
UKS SMS Łódź 1-5 Medyk Konin 20 kwietnia, 13:00
Marzena Salamon 74 - Agata Tarczyńska 15, Anna Gawrońska 25, 36 (k), Lilana Kostowa 53, Aleksandra Sikora 83

Finał - 26 maja

Medyk Konin 3-0 Górnik Łęczna 26 maja, 17:00 (1157)
Agata Tarczyńska 16, Katarzyna Daleszczyk 57, Anna Gawrońska 81
we Włocławku; na stadionie OSiR

Autor: Michał Turulski

 

Napisz do nas