[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Polski w futsalu 2015/2016

REKLAMA
REKLAMA

1/32 finału - 12-13 grudnia
(Losowanie - 27 listopada 2015 - siedziba PZPN)
GKS Tychy, Heiro Rzeszów, MKF-Renex Grajów, Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice - wolny los

Sztorm Futsal Szczecin 8-5 Vamos Gdańsk 12 grudnia, 20:30
Mateusz Maćkiewicz 26, 29, Michał Wolski 28, Marcin Szewczyk 28, Michał Wójcik 34, 35, 35, Marcin Garlej 35 - Mateusz Osiński 1, 24, Piotr Wardowski 3, Karol Bocheński 6, Wojciech Kopecki 14
MOSiT Chełmża 1-7 Auto Wicherek Oborniki 11 grudnia, 20:00
Bartosz Wiśniewski 32 - Łukasz Laskowski 10, Mikołaj Orczykowski 22, 28, 38, Robert Korasiak 25, 36, Damian Adamski 39
Elegant Orlik Mosina 3-5 AZS UG Gdańsk 13 grudnia, 15:00
Maciej Maśkiewicz 3, Wojciech Majak 29, Mateusz Michałowski 38 - Dominik Depta 11, 17, Tomasz Poźniak 13, 25, Paweł Friszkemut 40
Wodomex Bojano 5-6 Mieszko Gniezno 13 grudnia, 12:00
pd.
Dawid Łaga 1, Łukasz Kwaśnik 11, Daniel Groth 12, 20, Paweł Brzuzy 36 - Mikołaj Bereźnicki 5, 15, Mariusz Sawicki 6, 11, 31, Bartosz Banasik 45
Unisław Team Unisław 2-7 Chemik Bydgoszcz 13 grudnia, 18:00
Mateusz Komur 22, 25 - Patryk Szymański 20, Piotr Papierowski 24, Krzysztof Wasiak 29, Marcin Wanat 33, 40, Arkadiusz Piskorski 35, 37
Zawbud Iława 2-4 AZS UW Warszawa 19 grudnia, 15:00
Łukasz Kuśnierz 17, Daniel Madej 23 - Dawid Kowalski 23 (s), Krzysztof Jarosz 25, Grzegorz Och 29, Michał Klaus 30
Łęczycanie Łęczyca 9-2 Słoneczny Stok Białystok 12 grudnia, 19:00
Michał Sobczak 9, Marcin Karasiński 11, Michał Dębski 17, 17, Robert Czekalski 32, Mariusz Wdowiak 33, 34, Dominik Bonikowski 37, Kamil Łuczak 37 - Mateusz Lisowski 10, Kamil Tomczyk 39
AZS AWF Warszawa 9-6 TAF Euro-Drób Toruń 13 grudnia, 13:45
Rafał Popis 3, 4, Maciej Horna 4, 18, Rafał Lewandowski 25, 31, 32, 36, 39 - Kacper Zboralski 7, Remigiusz Spychalski 13, 19, 29, 30, 38
Genticus II Białystok 4-5 Helios Białystok 12 grudnia, 19:00
Tomasz Grzebieniak 9, 10, Kamil Ulman 27, Karol Zimnoch 40 - Jacek Stefanowicz 1, 18, Marcin Pieciul 8, Bartosz Łuckiewicz 30, 39
Constract Lubawa 8-2 Malwee Łódź 13 grudnia, 16:00
Daniel Sass 2, 6, 14, Sebastian Grubalski 20, Jarosław Szulc 28, Dawid Mederski 37, Damian Jarzembowski 39, Denys Demyszew 40 - Przemysław Olczak 22, Mateusz Sobczak 35
KU AZS UZ Zielona Góra 7-5 Berland OSiR Komprachcice 13 grudnia, 17:00
Michał Bartnicki 6, 25, Mateusz Biereśniewicz 9, 32, Michał Greszczyk 23, Piotr Andrzejczak 29, 40 - Adrian Zyla 12, Rafał Gawin 14, 27, Mateusz Mika 21, 37
Nasz Dom Ruda Śląska 3-3 Remedium Hybryd Pyskowice 13 grudnia, 17:00
pd. k. 3-2
Dariusz Sobiech 1, Adrian Świerkowski 6, Tomasz Hajnc 44 - Marcin Brysz 11, 26, Patryk Oleś 47
Marex Chorzów 2-3 TPH Polkowice 12 grudnia, 15:00
Bartłomiej Tarnówka 12, Grzegorz Gawron 19 - Kamil Cios 18, Dawid Biały 24, Kamil Żbik 36
GAP AZS UEk Kraków 7-4 Stal Mielec 12 grudnia, 18:30
pd.
Adam Wędzony 3, 47, 50, Daniel Bukalski 18, Mateusz Klesiewicz 32, 36, Paweł Doroszko 48 - Tomasz Skowron 5, 18, 33, Kacper Wątróbski 7
Góral Tryńcza 2-7 Futsal Nowiny 13 grudnia, 18:00
Dawid Czyrny 10, Daniel Luch 24 - Michał Łabęcki 2, Paweł Markowicz 11, Tomasz Radomski 14, 27, Dominik Szymkiewicz 25, Andrij Korol 32, Sebastian Dobrodziej 39
ETA Dąbrowa Górnicza 5-4 KS AZS UMCS Lublin 13 grudnia, 17:00
Michał Dyrda 3, Mateusz Wawszczak 11, 30, Michał Terefeńko 25, Michał Skórski 30 - Wojciech Boniaszczuk 16, Karol Banachiewicz 29, Łukasz Mietlicki 40, 40

1/16 finału - 9-10 stycznia
(Losowanie - 27 listopada 2015 - siedziba PZPN)

Sztorm Futsal Szczecin 4-10 Red Devils Chojnice 10 stycznia, 18:30
Mateusz Maćkiewicz 7, Piotr Sochański 20, Radosław Marcyniuk 29, Marcin Szewczyk 40 - Sebastian Wojciechowski 2, 8, 19, Przemysław Laskowski 24, 40, Ołeksandr Bondar 30, 38, 39, Patryk Laskowski 33, 36
Auto Wicherek Oborniki 1-1 Red Dragons Pniewy 9 stycznia, 20:00
pd. k. 4-5
Mikołaj Orczykowski 40 - Łukasz Frajtag 22
AZS UG Gdańsk 4-5 Pogoń 04 Szczecin 8 stycznia, 20:15
Tomasz Musik 4, Tomasz Poźniak 26, 37, Maciej Osłowski 36 - Adam Jończyk 4, Mateusz Jakubiak 22, Ołeksandr Szamotij 34, Marek Bugański 34, Michał Kubik 40
mecz pierwotnie zaplanowany na 20:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem z powodu spóźnienia gości
Mieszko Gniezno 2-4 Chemik Bydgoszcz 10 stycznia, 19:00
Mariusz Sawicki 2, Dariusz Rychłowski 37 - Tomasz Rogóż 35, Piotr Papierowski 36, Krzysztof Wasiak 39, Patryk Podolski 40
AZS UW Warszawa 2-4 FC Toruń 9 stycznia, 20:00
Krzysztof Jarosz 27, Dominik Majewski 36 - Sylwester Kieper 15, Mykoła Morozow 24, Cléverson 26, Mateusz Waszak 30
Łęczycanie Łęczyca 3-8 Gatta Zduńska Wola 10 stycznia, 18:00
Michał Dębski 8, Tomasz Czajkowski 15, 35 - Arkadiusz Szypczyński 4, Michał Szymczak 10, Marcin Stanisławski 25, Daniel Krawczyk 25, Michał Klaus 30, Michał Marciniak 33, 37, Mateusz Olczak 38
AZS AWF Warszawa 4-13 GAF-Omega Gliwice 9 stycznia, 13:00
Bartosz Kwiatkowski 2, 22, 23, Rafał Popis 13 - Damian Ficek 1, Konrad Podobiński 2, Karol Zdunek 8, Michał Grecz 9, 20, 22, 35, Marcin Kiełpiński 15, 22, 30, Maciej Mizgajski 20, 21, 37
Helios Białystok 3-2 Constract Lubawa 9 stycznia, 18:00
pd.
Bartosz Łuckiewicz 45, Przemysław Siuchno 47, Jakub Budźko 50 - Denys Demyszew 49, Miłosz Jarzembowski 50
Orzeł Futsal Jelcz-Laskowice 3-5 Clearex Chorzów 10 stycznia, 18:00
Jacek Żmudziński 27, Marcin Krajewski 30, Marcin Józefowicz 37 - Tomasz Golly 4, Daniel Wojtyna 5, Paweł Budniak 8, Robert Gładczak 18, Mariusz Seget 40
GKS Tychy 3-2 Nbit Gliwice 10 stycznia, 18:30
pd.
Piotr Myszor 8, Patryk Szachnitowski 37, Bartłomiej Sitko 49 - Damian Wojtas 17, Michał Cygnarowski 29
KU AZS UZ Zielona Góra 3-5 Euromaster Głogów 10 stycznia, 18:00
Dominik Skrzyński 12, Piotr Andrzejczak 19, Michał Greszczyk 30 - Kamil Kaczmar 12, Dariusz Pieczyński 12, Piotr Pietruszko 25, Sebastian Szala 28, Grzegorz Nowak 37
Nasz Dom Ruda Śląska 10-3 TPH Polkowice 9 stycznia, 18:00
Artur Opeldus 20, 27, 28, 36, 37, Tomasz Kasprzyk 27, Tomasz Hajnc 37, 37, Łukasz Szczygieł 39, Dariusz Sobiech 40 - Kamil Cios 12, 16, Mateusz Kochman 24
Heiro Rzeszów 2-2 Gwiazda Ruda Śląska 10 stycznia, 16:30
pd. k. 11-12
Sebastian Brocki 5, Andrij Łuciw 47 - Sławomir Pękala 3, Mateusz Krzymiński 50
GAP AZS UEk Kraków 2-9 Rekord Bielsko-Biała 9 stycznia, 18:00
Paweł Doroszko 26, Adam Wędzony 38 - Douglas 2, 20, Artur Popławski 8, 29, Radek Polášek 23, Łukasz Biel 33, Rafał Franz 34, 39, Wojciech Łysoń 40
Futsal Nowiny 4-5 AZS UŚ Katowice 9 stycznia, 17:30
Dominik Szymkiewicz 29, Andrzej Musiał 31, Michał Łabęcki 33, Tomasz Radomski 34 - Tomasz Szczurek 26, 35, Tomasz Dura 29, 36, 37
MKF Solne Miasto Wieliczka 5-4 ETA Dąbrowa Górnicza 9 stycznia, 20:30
Kamil Jeleń 10, 18, 28, 36, Robert Ślęczka 12 - Bartosz Barchan 8, Mateusz Wawszczak 17, Bartosz Derlatka 36, Patryk Taraszkowski 40

1/8 finału - 6-7 lutego
(Losowanie - 27 listopada 2015 - siedziba PZPN)

Red Dragons Pniewy 3-5 Red Devils Chojnice 3 lutego, 20:00
Łukasz Frajtag 23, 34, Adam Wachoński 38 - Łukasz Sobański 4, Ołeksandr Bondar 14, 40, Sebastian Wojciechowski 25, Przemysław Laskowski 25
Chemik Bydgoszcz 7-3 Pogoń 04 Szczecin 3 lutego, 20:30
Marcin Zużydło 12, 32, Patryk Podolski 15, Marcin Wanat 17, 35, Krzysztof Wasiak 23, Piotr Świetlik 35 - Mateusz Jakubiak 17, Michał Kubik 28, 36
FC Toruń 4-4 Gatta Zduńska Wola 3 lutego, 19:00
pd. k. 2-3
Cléverson 8, Marcin Mikołajewicz 24, 41, Mykoła Morozow 29 - Igor Sobalczyk 24, 45, Arkadiusz Szypczyński 25, Marcin Stanisławski 32
Helios Białystok 2-7 GAF-Omega Gliwice 24 stycznia, 17:00
Adam Butkiewicz 2, Marcin Borowik 8 - Tomasz Lutecki 5, Michał Grecz 15, Amadeusz Pasierb 27, 39, João Baptista 32, Piotr Łopuch 34, Damian Ficek 40
GKS Tychy 1-3 Clearex Chorzów 3 lutego, 19:00
Bartłomiej Sitko 11 - Bartosz Siadul 1, Mikołaj Zastawnik 20, Tomasz Golly 29
Nasz Dom Ruda Śląska 2-7 Euromaster Głogów 3 lutego, 18:30
Artur Opeldus 37, Łukasz Szczygieł 38 - Łukasz Pieczyński 11, 27, Daniel Lebiedziński 19, 28, Sebastian Szala 19, 34, Adrian Niedźwiedzki 39 (k)
Gwiazda Ruda Śląska 0-3 Rekord Bielsko-Biała 10 lutego, 18:30
(wo)
Michał Tkacz 33, Jacek Hewlik 46 - Łukasz Biel 37
na boisku 2-1 pd.; w drużynie gospodarzy wystąpiła zbyt duża liczba zawodników spoza Unii Europejskiej
MKF Solne Miasto Wieliczka 6-4 AZS UŚ Katowice 2 lutego, 20:30
pd.
Krzysztof Lipecki 6, Daniel Suchan 27, Michał Gąsior 28, 36, Robert Ślęczka 44, Kamil Jeleń 50 - Adrian Pater 10, 12, Tomasz Szczurek 21, Tomasz Dura 40

1/4 finału - 19-20 marca, 9-10 kwietnia
(Losowanie - 27 listopada 2015 - siedziba PZPN)

Red Devils Chojnice 12-2 Chemik Bydgoszcz 2 marca, 20:00
Sebastian Wojciechowski 3, 13, 39, Marco Aurélio 7, Wadym Iwanow 7, Tomasz Kriezel 10, 29, Przemysław Laskowski 21, 27, Mateusz Frymark 32, 37, Patryk Kubiszewski 38 - Marcin Wanat 30, 40
GAF-Omega Gliwice 3-1 Gatta Zduńska Wola 24 lutego, 19:00
Konrad Podobiński 5, Maciej Mizgajski 24, Tomasz Lutecki 39 - Igor Sobalczyk 13
Clearex Chorzów 2-2 Euromaster Głogów 2 marca, 19:00
Mariusz Seget 7, Adrian Niedźwiedzki 22 (s) - Piotr Pietruszko 29, Daniel Lebiedziński 38
Rekord Bielsko-Biała 6-1 MKF Solne Miasto Wieliczka 2 marca, 18:00
Douglas 9, Roman Wachuła 10, Kamil Kmiecik 22, Łukasz Biel 24, 38, Radek Polášek 37 - Kamil Jeleń 16

Gatta Zduńska Wola 9-5 GAF-Omega Gliwice 9 marca, 18:00
Daniel Krawczyk 15, 18, 20, 29, 37, Michał Marciniak 16, 22, Marcin Stanisławski 28, Adam Miłosiński 39 - Marcin Kiełpiński 12, 25, Michał Grecz 12, Maksym Pautiak 29, Maciej Mizgajski 35
MKF Solne Miasto Wieliczka 1-1 Rekord Bielsko-Biała 9 marca, 17:30
Arkadiusz Lekki 11 - Tomasz Kwater 13 (s)
Euromaster Głogów 3-3 Clearex Chorzów 9 marca, 19:00
Daniel Lebiedziński 15, Dariusz Pieczyński 29, Kamil Kaczmar 32 - Mariusz Seget 2, Krzysztof Salisz 17, Robert Gładczak 35
Chemik Bydgoszcz 3-4 Red Devils Chojnice 23 marca, 20:30
Marcin Wanat 35, 38, Dariusz Dąbrowski 36 - Piotr Wardowski 11, 22, Witalij Kołesnyk 16, Mateusz Frymark 26

1/2 finału - 30 kwietnia
(Losowanie - 21 marca 2015 - Szczecin)

Clearex Chorzów 4-4 Red Devils Chojnice 30 kwietnia, 16:00
pd. k. 1-3
Robert Gładczak 12, 39, 40, Mariusz Seget 34 - Tomasz Kriezel 9, Sebastian Wojciechowski 25, 32, Łukasz Sobański 36
w Zduńskiej Woli
Gatta Zduńska Wola 2-7 Rekord Bielsko-Biała 30 kwietnia, 18:30
Igor Sobalczyk 6, Mariusz Milewski 29 - Kamil Kmiecik 13, 17, Michał Marek 20, 25, 35, 35, Artur Popławski 37
w Zduńskiej Woli

Finał - 1 maja

Red Devils Chojnice 2-1 Rekord Bielsko-Biała 1 maja, 15:00
Ołeksandr Bondar 13, Przemysław Laskowski 27 - Łukasz Biel 9
w Zduńskiej Woli

Autor: Wojciech Korbel

 

Napisz do nas