[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: Szczecin (północ)
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Flota Świnoujście 30 80 26 2 2 146-28 14 0 1 83-13 12 2 1 63-15
2.  Wicher Brojce 30 76 24 4 2 95-29 13 1 1 55-12 11 3 1 40-17
3.  Mewa Resko 30 67 22 1 7 73-31 12 0 3 35-14 10 1 4 38-17
4.  Masovia Maszewo 30 59 18 5 7 87-55 10 3 2 48-17 8 2 5 39-38
5.  Sparta Gryfice 30 53 17 2 11 74-50 10 1 4 40-23 7 1 7 34-27
6.  Błękitni Trzygłów 30 50 15 5 10 80-60 11 1 3 51-29 4 4 7 29-31
7.  Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 30 49 14 7 9 90-43 8 5 2 57-21 6 2 7 33-22
8.  Promień Mosty 30 46 14 4 12 68-70 9 0 6 38-33 5 4 6 30-37
9.  Pomorzanin Nowogard 30 40 12 4 14 48-52 5 3 7 20-23 7 1 7 28-29
10.  Ehrle Polska Dobra Szczecińska 30 33 9 6 15 64-85 7 3 5 36-29 2 3 10 28-56
11.  Sarmata Dobra 30 30 9 3 18 41-79 6 1 8 24-27 3 2 10 17-52
12.  Orzeł Łożnica 30 26 8 2 20 38-76 4 2 9 21-38 4 0 11 17-38 2 6 2 0 0 3-1
13.  Odrzanka Radziszewo 30 26 7 5 18 43-84 4 2 9 24-42 3 3 9 19-42 2 0 0 0 2 1-3
14.  Tanowia Tanowo 30 21 5 6 19 51-96 2 4 9 28-50 3 2 10 23-46
15.  Pomorzanin Krąpiel 30 17 5 2 23 31-119 3 2 10 19-49 2 0 13 12-70
16.  Fagus Kołbacz 30 16 4 4 22 35-107 4 3 8 21-44 0 1 14 14-63

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Flota Świnoujście    0-3 1-0 9-1 4-0 5-1 2-1 6-1 6-0 8-1 8-0 8-2 11-0 3-2 8-1 4-0 
 2 Wicher Brojce0-3     2-0 4-2 2-1 3-2 3-0 5-1 1-1 5-1 5-0 5-0 1-0 6-0 5-0 8-1 
 3 Mewa Resko3-2 0-1     3-0 3-0 1-4 1-0 0-2 2-1 2-0 1-0 2-1 3-1 3-1 7-0 4-1 
 4 Masovia Maszewo3-3 2-2 3-1     0-1 2-0 3-0 6-1 4-0 1-3 3-2 2-1 1-1 5-1 8-0 5-1 
 5 Sparta Gryfice1-2 0-4 3-2 0-2     1-0 1-0 2-1 4-1 3-3 12-0 3-2 4-2 3-2 0-1 3-1 
 6 Błękitni Trzygłów3-4 2-4 0-5 1-1 3-1     5-3 2-1 3-2 6-1 3-1 5-1 6-3 2-0 8-1 2-1 
 7 Iskierka Śmierdnica (Szczecin)2-2 2-2 2-2 5-1 2-3 3-2     9-1 1-2 4-1 3-1 4-1 0-0 2-2 11-1 7-0 
 8 Promień Mosty0-4 1-3 0-4 4-2 2-1 4-3 1-3     3-2 3-2 2-3 0-2 4-1 3-1 2-0 9-2 
 9 Pomorzanin Nowogard0-4 0-2 1-2 1-1 0-1 2-2 1-4 1-1     2-1 0-1 0-1 1-0 4-2 2-1 5-0 
 10 Ehrle Polska Dobra Szczecińska1-5 2-1 0-2 0-2 4-2 3-3 2-1 2-2 1-3     2-2 3-1 1-3 5-2 9-0 1-0 
 11 Sarmata Dobra1-7 0-2 0-1 1-2 1-4 3-2 0-0 0-1 1-2 5-2     2-1 4-0 0-1 2-1 4-1 
 12 Orzeł Łożnica0-5 4-4 1-3 2-3 0-5 0-2 0-5 0-0 0-3 3-0* 1-4     2-1 4-0 0-2 4-1 
 13 Odrzanka Radziszewo0-4 1-4 0-3 4-6 4-3 1-2 0-4 1-6 0-1 2-2 2-0 0-1     3-3 3-1 3-2 
 14 Tanowia Tanowo1-5 1-2 2-3 0-3 1-1 3-3 0-8 2-7 0-2 4-8 7-1 1-2 1-1     2-1 3-3 
 15 Pomorzanin Krąpiel0-6 1-3 0-3 2-8 0-4 0-3* 3-3 0-4 0-6 6-1 1-1 2-1 2-3 1-3     1-0 
 16 Fagus Kołbacz0-7 1-3 2-7 2-5 1-7 0-0 0-1 1-1 3-2 2-2 2-1 1-0 1-3 2-3 3-2     

Kolejka 1 - 13-14 sierpnia

Sarmata Dobra 1-2 Pomorzanin Nowogard 13 sierpnia, 11:00
Fagus Kołbacz 2-3 Tanowia Tanowo 13 sierpnia, 18:00
Flota Świnoujście 4-0 Sparta Gryfice 13 sierpnia, 17:00
Pomorzanin Krąpiel 1-3 Wicher Brojce 14 sierpnia, 16:00
Mewa Resko 1-4 Błękitni Trzygłów 13 sierpnia, 12:00
Orzeł Łożnica 2-1 Odrzanka Radziszewo 13 sierpnia, 17:00
Masovia Maszewo 6-1 Promień Mosty 14 sierpnia, 18:00
Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 4-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 13 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 20-21 sierpnia

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 9-1 Promień Mosty 20 sierpnia, 11:00
Odrzanka Radziszewo 4-6 Masovia Maszewo 20 sierpnia, 17:00
Błękitni Trzygłów 5-1 Orzeł Łożnica 20 sierpnia, 17:00
Wicher Brojce 2-0 Mewa Resko 20 sierpnia, 18:00
Sparta Gryfice 0-1 Pomorzanin Krąpiel 20 sierpnia, 18:00
Tanowia Tanowo 1-5 Flota Świnoujście 20 sierpnia, 15:00
Pomorzanin Nowogard 5-0 Fagus Kołbacz 20 sierpnia, 17:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 2-2 Sarmata Dobra 20 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 27-28 sierpnia

Sarmata Dobra 0-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 27 sierpnia, 16:00
Fagus Kołbacz 2-2 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 28 sierpnia, 18:00
Flota Świnoujście 6-0 Pomorzanin Nowogard 27 sierpnia, 17:00
Pomorzanin Krąpiel 1-3 Tanowia Tanowo 28 sierpnia, 16:00
Mewa Resko 3-0 Sparta Gryfice 27 sierpnia, 12:00
Orzeł Łożnica 4-4 Wicher Brojce 27 sierpnia, 17:00
Masovia Maszewo 2-0 Błękitni Trzygłów 27 sierpnia, 13:00
Promień Mosty 4-1 Odrzanka Radziszewo 27 sierpnia, 16:00

Kolejka 4 - 3-4 września

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 0-0 Odrzanka Radziszewo 3 września, 11:00
Błękitni Trzygłów 2-1 Promień Mosty 3 września, 16:00
Wicher Brojce 4-2 Masovia Maszewo 3 września, 17:00
Sparta Gryfice 3-2 Orzeł Łożnica 3 września, 15:00
Tanowia Tanowo 2-3 Mewa Resko 3 września, 15:00
Pomorzanin Nowogard 2-1 Pomorzanin Krąpiel 3 września, 16:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-5 Flota Świnoujście 3 września, 11:00
Sarmata Dobra 4-1 Fagus Kołbacz 3 września, 16:00

Kolejka 5 - 10-11 września

Fagus Kołbacz 0-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 11 września, 17:00
Flota Świnoujście 8-0 Sarmata Dobra 10 września, 16:00
Pomorzanin Krąpiel 6-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 11 września, 16:00
Mewa Resko 2-1 Pomorzanin Nowogard 10 września, 12:00
Orzeł Łożnica 4-0 Tanowia Tanowo 10 września, 16:00
Masovia Maszewo 0-1 Sparta Gryfice 11 września, 12:00
Promień Mosty 1-3 Wicher Brojce 10 września, 16:00
Odrzanka Radziszewo 1-2 Błękitni Trzygłów 10 września, 17:00

Kolejka 6 - 17-18 września

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3-2 Błękitni Trzygłów 17 września, 13:00
Wicher Brojce 1-0 Odrzanka Radziszewo 17 września, 17:00
Sparta Gryfice 2-1 Promień Mosty 17 września, 14:00
Tanowia Tanowo 0-3 Masovia Maszewo 17 września, 15:00
Pomorzanin Nowogard 0-1 Orzeł Łożnica 17 września, 16:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 0-2 Mewa Resko 17 września, 11:00
Sarmata Dobra 2-1 Pomorzanin Krąpiel 18 września, 16:00
Fagus Kołbacz 0-7 Flota Świnoujście 18 września, 17:00

Kolejka 7 - 24-25 września

Flota Świnoujście 2-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 24 września, 16:00
Pomorzanin Krąpiel 1-0 Fagus Kołbacz 25 września, 15:00
Mewa Resko 1-0 Sarmata Dobra 24 września, 12:00
Orzeł Łożnica 3-0 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 24 września, 16:00
(wo)
goście nie dojechali
Masovia Maszewo 4-0 Pomorzanin Nowogard 25 września, 12:00
Promień Mosty 3-1 Tanowia Tanowo 24 września, 16:00
Odrzanka Radziszewo 4-3 Sparta Gryfice 24 września, 17:00
Błękitni Trzygłów 2-4 Wicher Brojce 24 września, 16:00

Kolejka 8 - 1-2 października

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2-2 Wicher Brojce 1 października, 13:00
Sparta Gryfice 1-0 Błękitni Trzygłów 1 października, 11:00
Tanowia Tanowo 1-1 Odrzanka Radziszewo 1 października, 15:00
Pomorzanin Nowogard 1-1 Promień Mosty 1 października, 16:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 0-2 Masovia Maszewo 1 października, 11:00
Sarmata Dobra 2-1 Orzeł Łożnica 1 października, 16:00
Fagus Kołbacz 2-7 Mewa Resko 2 października, 16:00
Flota Świnoujście 8-1 Pomorzanin Krąpiel 2 października, 16:00

Kolejka 9 - 8-9 października

Pomorzanin Krąpiel 3-3 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 9 października, 15:00
Mewa Resko 3-2 Flota Świnoujście 8 października, 12:00
Orzeł Łożnica 4-1 Fagus Kołbacz 8 października, 15:00
Masovia Maszewo 3-2 Sarmata Dobra 8 października, 14:00
Promień Mosty 3-2 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 8 października, 15:00
Odrzanka Radziszewo 0-1 Pomorzanin Nowogard 8 października, 15:00
Błękitni Trzygłów 2-0 Tanowia Tanowo 8 października, 15:00
Wicher Brojce 2-1 Sparta Gryfice 8 października, 14:00

Kolejka 10 - 15-16 października

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2-3 Sparta Gryfice 15 października, 13:00
Tanowia Tanowo 1-2 Wicher Brojce 15 października, 15:00
Pomorzanin Nowogard 2-2 Błękitni Trzygłów 15 października, 15:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-3 Odrzanka Radziszewo 15 października, 16:00
Sarmata Dobra 0-1 Promień Mosty 15 października, 15:00
Fagus Kołbacz 2-5 Masovia Maszewo 16 października, 16:00
Flota Świnoujście 8-2 Orzeł Łożnica 15 października, 14:00
Pomorzanin Krąpiel 0-3 Mewa Resko 16 października, 14:30

Kolejka 11 - 22-23 października

Mewa Resko 1-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 22 października, 12:00
Orzeł Łożnica 0-2 Pomorzanin Krąpiel 22 października, 14:00
Masovia Maszewo 3-3 Flota Świnoujście 22 października, 14:00
Promień Mosty 9-2 Fagus Kołbacz 22 października, 15:00
Odrzanka Radziszewo 2-0 Sarmata Dobra 22 października, 15:00
Błękitni Trzygłów 6-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 22 października, 14:00
Wicher Brojce 1-1 Pomorzanin Nowogard 22 października, 14:00
Sparta Gryfice 3-2 Tanowia Tanowo 22 października, 11:00

Kolejka 12 - 29-30 października

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2-2 Tanowia Tanowo 29 października, 13:00
Pomorzanin Nowogard 0-1 Sparta Gryfice 29 października, 14:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 2-1 Wicher Brojce 30 października, 11:00
Sarmata Dobra 3-2 Błękitni Trzygłów 29 października, 14:00
Fagus Kołbacz 1-3 Odrzanka Radziszewo 30 października, 15:00
Flota Świnoujście 6-1 Promień Mosty 29 października, 14:00
Pomorzanin Krąpiel 2-8 Masovia Maszewo 30 października, 14:00
Mewa Resko 2-1 Orzeł Łożnica 29 października, 12:00

Kolejka 13 - 5-6 listopada

Orzeł Łożnica 0-5 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 5 listopada, 13:00
Masovia Maszewo 3-1 Mewa Resko 5 listopada, 13:00
Promień Mosty 2-0 Pomorzanin Krąpiel 5 listopada, 14:00
Odrzanka Radziszewo 0-4 Flota Świnoujście 5 listopada, 13:30
Błękitni Trzygłów 2-1 Fagus Kołbacz 5 listopada, 13:00
Wicher Brojce 5-0 Sarmata Dobra 5 listopada, 13:00
Sparta Gryfice 3-3 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 5 listopada, 11:00
Tanowia Tanowo 0-2 Pomorzanin Nowogard 5 listopada, 13:00

Kolejka 14 - 12-13 listopada

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 1-2 Pomorzanin Nowogard 12 listopada, 13:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 5-2 Tanowia Tanowo 13 listopada, 11:00
Sarmata Dobra 1-4 Sparta Gryfice 12 listopada, 13:00
Fagus Kołbacz 1-3 Wicher Brojce 13 listopada, 13:00
Flota Świnoujście 5-1 Błękitni Trzygłów 12 listopada, 14:00
Pomorzanin Krąpiel 2-3 Odrzanka Radziszewo 13 listopada, 13:00
Mewa Resko 0-2 Promień Mosty 12 listopada, 14:00
Orzeł Łożnica 2-3 Masovia Maszewo 13 listopada, 13:30

Kolejka 15 - 19-20 listopada

Masovia Maszewo 3-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 19 listopada, 13:00
Promień Mosty 0-2 Orzeł Łożnica 19 listopada, 14:00
Odrzanka Radziszewo 0-3 Mewa Resko 19 listopada, 13:30
Błękitni Trzygłów 8-1 Pomorzanin Krąpiel 19 listopada, 13:00
Wicher Brojce 0-3 Flota Świnoujście 19 listopada, 13:00
Sparta Gryfice 3-1 Fagus Kołbacz 19 listopada, 13:00
Tanowia Tanowo 7-1 Sarmata Dobra 19 listopada, 13:00
Pomorzanin Nowogard 2-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 19 listopada, 13:00

Kolejka 16 - 18-19 marca

Ehrle Polska Dobra Szczecińska 2-1 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 18 marca, 11:00
Pomorzanin Nowogard 0-1 Sarmata Dobra 18 marca, 15:00
Tanowia Tanowo 3-3 Fagus Kołbacz 18 marca, 15:00
Sparta Gryfice 1-2 Flota Świnoujście 18 marca, 15:00
Wicher Brojce 5-0 Pomorzanin Krąpiel 19 marca, 11:00
Błękitni Trzygłów 0-5 Mewa Resko 18 marca, 14:00
Odrzanka Radziszewo 0-1 Orzeł Łożnica 18 marca, 15:00
Promień Mosty 4-2 Masovia Maszewo 18 marca, 14:00

Kolejka 17 - 25-26 marca

Promień Mosty 1-3 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 25 marca, 14:00
Masovia Maszewo 1-1 Odrzanka Radziszewo 25 marca, 15:00
Orzeł Łożnica 0-2 Błękitni Trzygłów 26 marca, 14:00
Mewa Resko 0-1 Wicher Brojce 25 marca, 12:00
Pomorzanin Krąpiel 0-4 Sparta Gryfice 26 marca, 16:00
Flota Świnoujście 3-2 Tanowia Tanowo 25 marca, 15:30
Fagus Kołbacz 3-2 Pomorzanin Nowogard 26 marca, 15:00
Sarmata Dobra 5-2 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 25 marca, 15:00

Kolejka 18 - 1-2 kwietnia

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3-1 Sarmata Dobra 1 kwietnia, 18:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-0 Fagus Kołbacz 2 kwietnia, 11:00
Pomorzanin Nowogard 0-4 Flota Świnoujście 1 kwietnia, 16:00
Tanowia Tanowo 2-1 Pomorzanin Krąpiel 1 kwietnia, 15:00
Sparta Gryfice 3-2 Mewa Resko 1 kwietnia, 16:00
Wicher Brojce 5-0 Orzeł Łożnica 2 kwietnia, 13:00
Błękitni Trzygłów 1-1 Masovia Maszewo 1 kwietnia, 15:00
Odrzanka Radziszewo 1-6 Promień Mosty 1 kwietnia, 15:00

Kolejka 19 - 8-9 kwietnia

Odrzanka Radziszewo 0-4 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 8 kwietnia, 16:00
Promień Mosty 4-3 Błękitni Trzygłów 8 kwietnia, 15:00
Masovia Maszewo 2-2 Wicher Brojce 8 kwietnia, 16:00
Orzeł Łożnica 0-5 Sparta Gryfice 8 kwietnia, 16:00
Mewa Resko 3-1 Tanowia Tanowo 8 kwietnia, 12:00
Pomorzanin Krąpiel 0-6 Pomorzanin Nowogard 9 kwietnia, 13:30
Flota Świnoujście 8-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 8 kwietnia, 15:30
Fagus Kołbacz 2-1 Sarmata Dobra 9 kwietnia, 16:00

Kolejka 20 - 15 kwietnia

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 7-0 Fagus Kołbacz 15 kwietnia, 13:00
Sarmata Dobra 1-7 Flota Świnoujście 15 kwietnia, 13:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 9-0 Pomorzanin Krąpiel 15 kwietnia, 13:00
Pomorzanin Nowogard 1-2 Mewa Resko 15 kwietnia, 13:00
Tanowia Tanowo 1-2 Orzeł Łożnica 15 kwietnia, 13:00
Sparta Gryfice 0-2 Masovia Maszewo 15 kwietnia, 13:00
Wicher Brojce 5-1 Promień Mosty 15 kwietnia, 13:00
Błękitni Trzygłów 6-3 Odrzanka Radziszewo 15 kwietnia, 13:00

Kolejka 21 - 22-23 kwietnia

Błękitni Trzygłów 5-3 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 22 kwietnia, 16:00
Odrzanka Radziszewo 1-4 Wicher Brojce 22 kwietnia, 16:00
Promień Mosty 2-1 Sparta Gryfice 22 kwietnia, 15:00
Masovia Maszewo 5-1 Tanowia Tanowo 22 kwietnia, 16:00
Orzeł Łożnica 0-3 Pomorzanin Nowogard 23 kwietnia, 14:00
Mewa Resko 2-0 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 22 kwietnia, 12:00
Pomorzanin Krąpiel 1-1 Sarmata Dobra 22 kwietnia, 16:00
Flota Świnoujście 4-0 Fagus Kołbacz 22 kwietnia, 17:00

Kolejka 22 - 29-30 kwietnia

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2-2 Flota Świnoujście 29 kwietnia, 16:00
Fagus Kołbacz 3-2 Pomorzanin Krąpiel 29 kwietnia, 17:00
Sarmata Dobra 0-1 Mewa Resko 29 kwietnia, 16:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 3-1 Orzeł Łożnica 29 kwietnia, 11:00
Pomorzanin Nowogard 1-1 Masovia Maszewo 29 kwietnia, 16:00
Tanowia Tanowo 2-7 Promień Mosty 29 kwietnia, 15:00
Sparta Gryfice 4-2 Odrzanka Radziszewo 29 kwietnia, 14:00
Wicher Brojce 3-2 Błękitni Trzygłów 29 kwietnia, 13:00

Kolejka 23 - 3 maja

Wicher Brojce 3-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 3 maja, 13:00
Błękitni Trzygłów 3-1 Sparta Gryfice 3 maja, 14:00
Odrzanka Radziszewo 3-3 Tanowia Tanowo 3 maja, 17:00
Promień Mosty 3-2 Pomorzanin Nowogard 3 maja, 16:00
Masovia Maszewo 1-3 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 3 maja, 11:00
Orzeł Łożnica 1-4 Sarmata Dobra 3 maja, 14:00
Mewa Resko 4-1 Fagus Kołbacz 3 maja, 12:00
Pomorzanin Krąpiel 0-6 Flota Świnoujście 3 maja, 15:00

Kolejka 24 - 6-7 maja

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 11-1 Pomorzanin Krąpiel 6 maja, 16:00
Flota Świnoujście 1-0 Mewa Resko 6 maja, 16:00
Fagus Kołbacz 1-0 Orzeł Łożnica 7 maja, 17:00
Sarmata Dobra 1-2 Masovia Maszewo 6 maja, 16:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 2-2 Promień Mosty 6 maja, 11:00
Pomorzanin Nowogard 1-0 Odrzanka Radziszewo 6 maja, 16:00
Tanowia Tanowo 3-3 Błękitni Trzygłów 6 maja, 15:00
Sparta Gryfice 0-4 Wicher Brojce 6 maja, 16:00

Kolejka 25 - 13-14 maja

Sparta Gryfice 1-0 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 13 maja, 15:00
Wicher Brojce 6-0 Tanowia Tanowo 13 maja, 17:00
Błękitni Trzygłów 3-2 Pomorzanin Nowogard 13 maja, 16:00
Odrzanka Radziszewo 2-2 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 13 maja, 17:00
Promień Mosty 2-3 Sarmata Dobra 13 maja, 16:00
Masovia Maszewo 5-1 Fagus Kołbacz 13 maja, 11:00
Orzeł Łożnica 0-5 Flota Świnoujście 13 maja, 16:00
Mewa Resko 7-0 Pomorzanin Krąpiel 13 maja, 12:00

Kolejka 26 - 20-21 maja

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 2-2 Mewa Resko 20 maja, 16:00
Pomorzanin Krąpiel 2-1 Orzeł Łożnica 20 maja, 16:00
Flota Świnoujście 9-1 Masovia Maszewo 20 maja, 16:00
Fagus Kołbacz 1-1 Promień Mosty 21 maja, 17:00
Sarmata Dobra 4-0 Odrzanka Radziszewo 20 maja, 16:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 3-3 Błękitni Trzygłów 20 maja, 11:00
Pomorzanin Nowogard 0-2 Wicher Brojce 20 maja, 16:00
Tanowia Tanowo 1-1 Sparta Gryfice 20 maja, 15:00

Kolejka 27 - 27-28 maja

Tanowia Tanowo 0-8 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 27 maja, 15:00
Sparta Gryfice 4-1 Pomorzanin Nowogard 27 maja, 15:00
Wicher Brojce 5-1 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 27 maja, 11:00
Błękitni Trzygłów 3-1 Sarmata Dobra 27 maja, 16:00
Odrzanka Radziszewo 3-2 Fagus Kołbacz 27 maja, 17:00
Promień Mosty 0-4 Flota Świnoujście 27 maja, 16:00
Masovia Maszewo 8-0 Pomorzanin Krąpiel 28 maja, 12:00
Orzeł Łożnica 1-3 Mewa Resko 28 maja, 14:00

Kolejka 28 - 3-4 czerwca

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 4-1 Orzeł Łożnica 3 czerwca, 16:00
Mewa Resko 3-0 Masovia Maszewo 3 czerwca, 16:00
Pomorzanin Krąpiel 0-4 Promień Mosty 4 czerwca, 13:30
Flota Świnoujście 11-0 Odrzanka Radziszewo 3 czerwca, 17:00
Fagus Kołbacz 0-0 Błękitni Trzygłów 4 czerwca, 17:00
Sarmata Dobra 0-2 Wicher Brojce 3 czerwca, 16:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 4-2 Sparta Gryfice 3 czerwca, 11:00
Pomorzanin Nowogard 4-2 Tanowia Tanowo 3 czerwca, 17:00

Kolejka 29 - 10-11 czerwca

Pomorzanin Nowogard 1-4 Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 9 czerwca, 18:00
Tanowia Tanowo 4-8 Ehrle Polska Dobra Szczecińska 10 czerwca, 14:00
Sparta Gryfice 12-0 Sarmata Dobra 10 czerwca, 15:00
Wicher Brojce 8-1 Fagus Kołbacz 10 czerwca, 17:00
Błękitni Trzygłów 3-4 Flota Świnoujście 10 czerwca, 11:00
Odrzanka Radziszewo 3-1 Pomorzanin Krąpiel 10 czerwca, 17:00
Promień Mosty 0-4 Mewa Resko 10 czerwca, 16:00
Masovia Maszewo 2-1 Orzeł Łożnica 11 czerwca, 15:00

Kolejka 30 - 17 czerwca

Iskierka Śmierdnica (Szczecin) 5-1 Masovia Maszewo 17 czerwca, 16:00
Orzeł Łożnica 0-0 Promień Mosty 17 czerwca, 16:00
Mewa Resko 3-1 Odrzanka Radziszewo 17 czerwca, 16:00
Pomorzanin Krąpiel 0-3 Błękitni Trzygłów 17 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 1-2
Flota Świnoujście 0-3 Wicher Brojce 17 czerwca, 16:00
Fagus Kołbacz 1-7 Sparta Gryfice 17 czerwca, 16:00
Sarmata Dobra 0-1 Tanowia Tanowo 17 czerwca, 16:00
Ehrle Polska Dobra Szczecińska 1-3 Pomorzanin Nowogard 17 czerwca, 16:00

Liga okręgowa 2016/2017 (Szczecin)

Klasa okręgowa 2016/2017 (Szczecin (południe))

Autor: Adrian Celiński
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas