[ Strona główna ]

REKLAMA

Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 MPJM
 
REKLAMA
 
 PZPN
RSSSF
 
REKLAMA
 

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

REKLAMA

Centralna Liga Juniorów 2016/2017, grupa: wschodnia
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Legia Warszawa 17 44 14 2 1 51-9 7 1 0 25-2 7 1 1 26-7
2.  UKS SMS Łódź 17 41 13 2 2 47-13 6 1 1 23-7 7 1 1 24-6
3.  Jagiellonia Białystok 17 37 12 1 4 46-11 8 0 0 29-2 4 1 4 17-9
4.  Progres Kraków 17 36 11 3 3 46-29 5 3 1 22-14 6 0 2 24-15
5.  Cracovia 17 28 8 4 5 34-23 5 2 2 22-10 3 2 3 12-13
6.  MKS Polonia Warszawa 17 27 9 0 8 27-20 5 0 4 14-9 4 0 4 13-11
7.  Korona Kielce 17 26 8 2 7 31-32 4 1 3 15-14 4 1 4 16-18
8.  Resovia 17 24 7 3 7 20-32 5 2 2 13-13 2 1 5 7-19 1 3 1 0 0 1-0
9.  Znicz Pruszków 17 24 8 0 9 17-24 3 0 6 6-18 5 0 3 11-6 1 0 0 0 1 0-1
10.  Motor Lublin 17 23 6 5 6 28-27 3 1 5 12-17 3 4 1 16-10
11.  ŁKS Łódź 17 22 7 1 9 16-27 4 1 4 11-15 3 0 5 5-12
12.  Wisła Kraków 17 19 5 4 8 20-28 2 1 5 6-12 3 3 3 14-16
13.  Stal Mielec 17 14 3 5 9 22-34 2 3 3 12-12 1 2 6 10-22
14.  GKS Bełchatów 17 11 3 2 12 21-37 2 1 5 14-18 1 1 7 7-19
15.  TOP 54 Biała Podlaska 17 8 2 2 13 15-42 1 0 7 7-23 1 2 6 8-19
16.  Neptun Końskie 17 5 1 2 14 20-73 0 2 7 12-32 1 0 7 8-41

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
 1 Legia Warszawa    1-0 4-0 1-0 6-0 0-0 3-0 5-1 5-1 
 2 UKS SMS Łódź2-0     1-0 0-3 5-0 1-1 2-0 4-1 8-2 
 3 Jagiellonia Białystok    2-0 5-0 1-0 3-1 4-1 1-0 3-0 10-0 
 4 Progres Kraków1-1 2-1     2-2 3-2 7-2 4-2 2-0 1-1 0-3* 
 5 Cracovia0-3* 0-1     4-0 2-1 2-1 3-3 1-1 4-0 6-0 
 6 MKS Polonia Warszawa0-2 1-3     0-1 1-0 0-1 4-1 3-1 1-0 4-0 
 7 Korona Kielce1-4 1-4 1-2 3-0     3-2 2-0 1-1 3-1 
 8 Resovia0-0 0-5 3-2     1-0 1-1 1-4 2-0 2-1 3-0 
 9 Znicz Pruszków0-3* 0-3 1-5 1-0     0-3 0-1 0-1 2-1 2-1 
 10 Motor Lublin2-5 2-1 1-3 0-2 0-2 1-1     0-1 2-1 4-1 
 11 ŁKS Łódź0-3 1-0 2-1 1-5 0-2     1-1 2-0 3-1 1-2 
 12 Wisła Kraków1-2 2-0 1-3 0-2 0-3 2-1 0-1     0-0 
 13 Stal Mielec2-2 2-2 0-2 1-1 1-2 0-1     3-1 3-1 
 14 GKS Bełchatów0-3 3-1 2-3 0-1 1-3 1-1     1-3 6-3 
 15 TOP 54 Biała Podlaska1-6 1-2 0-3 0-4 0-2 1-2 2-1 2-3     
 16 Neptun Końskie0-3 1-5 0-6 5-6 1-2 0-2 2-5 2-2 1-1     

REKLAMA

Kolejka 1 - 6-7 sierpnia

Wisła Kraków 0-3 Korona Kielce 6 sierpnia, 12:00
Piotr Poński 21, 37, Kamil Koszela 75
w Zabierzowie
MKS Polonia Warszawa 3-1 Stal Mielec 6 sierpnia, 17:00
Kacper Kołodziejski 3, Wiktor Dubiel 18, Michał Kaput 69 - Marcel Stec 50
w Sulejówku
Znicz Pruszków 2-1 TOP 54 Biała Podlaska 6 sierpnia, 11:00
Bartłomiej Faliszewski 59, Jakub Łabęda 82 - Maciej Oleszczuk 22
ŁKS Łódź 0-3 Jagiellonia Białystok 17 sierpnia, 11:00
Patryk Klimala 37, 85, Michał Domański 45
na boisku przy ul. Minerskiej / w pierwotnym terminie (6 sierpnia, 11:00) odwołany z powodu powołania zawodników Jagiellonii do reprezentacji narodowych
Neptun Końskie 1-5 UKS SMS Łódź 6 sierpnia, 17:00
Piotr Zieliński 39 - Karol Korski 7, Bartłomiej Maćczak 19, Adrian Marcioch 37, 65, Maciej Mąkosza 89
Progres Kraków 0-3 GKS Bełchatów 6 sierpnia, 12:00
(wo)
Błażej Radwanek 8, Michał Klimczak 13 (s), Karol Stanek 41, Wojciech Słomka 79, 89 - Aleksander Michalski 32
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków / na boisku 5-1
Resovia 0-0 Legia Warszawa 6 sierpnia, 12:00
Motor Lublin 0-2 Cracovia 6 sierpnia, 12:00
Dariusz Żaba 21, Kacper Malinowski 74
na bocznym boisku Areny Lublin

Kolejka 2 - 13-14 sierpnia

Korona Kielce 3-0 Cracovia 13 sierpnia, 12:00
Dominik Pieprzyca 55 (s), Piotr Poński 60, Dawid Kowalczyk 78
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Legia Warszawa 0-0 Motor Lublin 13 sierpnia, 12:00
na bocznym boisku
GKS Bełchatów 0-1 Resovia 13 sierpnia, 14:00
Kamil Kowal 90
na bocznym boisku
UKS SMS Łódź 0-3 Progres Kraków 13 sierpnia, 12:00
Tomasz Kurek 20, Szymon Pietrzyk 73, Karol Stanek 85
Jagiellonia Białystok 10-0 Neptun Końskie 13 sierpnia, 11:00
Mateusz Prolejko 4, Patryk Klimala 8, 13, 29, 84, Marcin Pigiel 19, Bartosz Ciborowski 25, Michał Domański 53, Damian Toczydłowski 80, 82
na bocznym boisku
TOP 54 Biała Podlaska 2-1 ŁKS Łódź 13 sierpnia, 11:00
Kacper Chudowolski 67, Maciej Oleszczuk 76 - Krzysztof Sut 21
Stal Mielec 1-2 Znicz Pruszków 13 sierpnia, 12:00
Konrad Misztal 41 - Adrian Adamczyk 45, Karol Borowiec 84
w Woli Chorzelowskiej
Wisła Kraków 0-2 MKS Polonia Warszawa 13 sierpnia, 14:00
Michał Kaput 6, 58
w Zabierzowie

Kolejka 3 - 20-21 sierpnia

MKS Polonia Warszawa 0-1 Korona Kielce 20 sierpnia, 15:00
Norbert Wołczyk 40
w Ożarowie Mazowieckim
Znicz Pruszków 0-1 Wisła Kraków 20 sierpnia, 13:00
Ernest Świętek 10
ŁKS Łódź 1-1 Stal Mielec 20 sierpnia, 16:00
Mikołaj Maschera 30 - Dawid Szagała 20
na boisku przy ul. Minerskiej
Neptun Końskie 1-1 TOP 54 Biała Podlaska 20 sierpnia, 17:00
Kamil Kowalczyk 45 - Michał Pyrka 73
Progres Kraków 2-1 Jagiellonia Białystok 20 sierpnia, 12:00
Mateusz Stec 11, Rafał Górecki 63 - Patryk Klimala 73
Resovia 0-5 UKS SMS Łódź 21 sierpnia, 12:00
Adrian Marcioch 19, Bartłomiej Maćczak 26 (k), Michał Wolinowski 53, Krzysztof Socha 54 (s), Adrian Kowalski 76
Motor Lublin 4-1 GKS Bełchatów 20 sierpnia, 14:00
Przemysław Koszel 21, 28, Maksymilian Cichocki 48, Przemysław Ilczuk 83 - Aleksander Michalski 81
na Stadionie MOSiR Bystrzyca
Cracovia 0-3 Legia Warszawa 21 sierpnia, 12:00
(wo)
Dariusz Żaba 19 - Grzegorz Aftyka 15, 60, Mateusz Praszelik 90
na boisku przy ul. Wielickiej / na boisku 1-3

Kolejka 4 - 27-28 sierpnia

Korona Kielce 1-4 Legia Warszawa 21 września, 15:00
Piotr Poński 72 - Aleksander Waniek 14, Patryk Czarnowski 27, Mateusz Leleno 29, Sebastian Walukiewicz 78
na stadionie przy ul. Szczepaniaka / w pierwotnym terminie (28 sierpnia, 16:00) odwołany z powodu powołania zawodnika Legii do reprezentacji
GKS Bełchatów 2-3 Cracovia 28 sierpnia, 15:00
Sebastian Janik 48, Wojciech Byszewski 73 - Sebastian Strózik 21, Dariusz Żaba 75, Grzegorz Gawle 90
UKS SMS Łódź 1-1 Motor Lublin 27 sierpnia, 14:00
Bartłomiej Maćczak 14 (k) - Szymon Kamiński 48
Jagiellonia Białystok 5-0 Resovia 27 sierpnia, 11:00
Artur Renkowski 12, Rafał Kiczuk 51, Patryk Klimala 54 (k), 59, 60
na bocznym boisku
TOP 54 Biała Podlaska 0-3 Progres Kraków 27 sierpnia, 11:00
Wojciech Słomka 17, Tomasz Kurek 45, Dominik Zawadzki 90
Stal Mielec 3-1 Neptun Końskie 27 sierpnia, 12:00
Marcel Stec 63, 85, Szymon Urbaniak 90 - Piotr Zieliński 19
w Woli Chorzelowskiej
Wisła Kraków 0-1 ŁKS Łódź 27 sierpnia, 14:00
Piotr Pyrdoł 36
w Zabierzowie
MKS Polonia Warszawa 0-1 Znicz Pruszków 27 sierpnia, 14:00
Piotr Dróżdż 86
na stadionie Junaka

Kolejka 5 - 3-4 września

Znicz Pruszków 1-0 Korona Kielce 3 września, 12:15
Dawid Kowalczyk 13 (s)
ŁKS Łódź 2-1 MKS Polonia Warszawa 3 września, 12:00
Mateusz Jaworski 75, Dominik Różański 90 - Jan Mater 68 (k)
na boisku przy ul. Minerskiej
Neptun Końskie 2-2 Wisła Kraków 3 września, 15:00
Piotr Zieliński 4, Jakub Banasik 53 - Ernest Świętek 28, Adrian Grzybek 65
Progres Kraków 1-1 Stal Mielec 3 września, 12:00
Łukasz Sikora 16 - Rafał Drożdżal 54
Resovia 2-1 TOP 54 Biała Podlaska 3 września, 12:00
Dominik Pikiel 69, Szymon Feret 87 - Piotr Śledziewski 85
Motor Lublin 2-1 Jagiellonia Białystok 21 września, 16:30
Kacper Waniowski 84, Olaf Martynek 90 - Dawid Polkowski 35
na Stadionie MOSiR Bystrzyca / w pierwotnym terminie (3 września, 16:00) odwołany z powodu powołania zawodników gości do reprezentacji
Cracovia 0-1 UKS SMS Łódź 4 września, 15:00
Bartłomiej Maćczak 11
w Podstolicach
Legia Warszawa 5-1 GKS Bełchatów 3 września, 12:00
Patryk Czarnowski 4, Mateusz Leleno 41, Kamil Orlik 62, Grzegorz Aftyka 63, Michał Góral 68 - Przemysław Zdybowicz 66
na bocznym boisku

Kolejka 6 - 10-11 września

Korona Kielce 1-1 GKS Bełchatów 10 września, 12:00
Kornel Łosak 14 (k) - Hubert Berłowski 90 (k)
na Stadionie Międzyszkolnym
UKS SMS Łódź 2-0 Legia Warszawa 10 września, 12:00
Sebastian Ceglarz 39, Maciej Mąkosza 90
Jagiellonia Białystok 2-0 Cracovia 10 września, 11:00
Patryk Klimala 53, 63
na bocznym boisku
TOP 54 Biała Podlaska 1-2 Motor Lublin 11 września, 12:00
Aleksander Paluch 69 - Szymon Kamiński 36, Przemysław Koszel 66 (k)
Stal Mielec 1-1 Resovia 9 września, 16:00
Marcel Stec 56 - Krzysztof Socha 90
w Woli Chorzelowskiej
Wisła Kraków 1-3 Progres Kraków 10 września, 14:00
Piotr Martuszewski 28 - Wojciech Słomka 8, Bartosz Szcząber 9, Mateusz Stec 83
w Zabierzowie
MKS Polonia Warszawa 4-0 Neptun Końskie 10 września, 13:30
Patryk Zych 47, Jan Mater 63, Wiktor Dubiel 67, Kacper Kołodziejski 90
na stadionie Junaka
Znicz Pruszków 0-1 ŁKS Łódź 10 września, 12:15
Mateusz Jaworski 69

Kolejka 7 - 17-18 września

ŁKS Łódź 1-5 Korona Kielce 17 września, 12:00
Szymon Zwoliński 86 - Piotr Poński 21, Piotr Pierzchała 32, 77, Oskar Koprowski 48 (s), Krystian Wojtal 63 (k)
na boisku przy ul. Minerskiej
Neptun Końskie 0-2 Znicz Pruszków 17 września, 16:00
Karol Borowiec 35, Marcin Popławski 66
Progres Kraków 3-2 MKS Polonia Warszawa 17 września, 12:00
Karol Stanek 21, Tomasz Kurek 27, Łukasz Sikora 72 (k) - Piotr Włodek 43, Patryk Zych 78
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków
Resovia 1-4 Wisła Kraków 17 września, 16:00 (150)
Krzysztof Socha 90 - Przemysław Porębski 23, 85, Krzysztof Wydra 27, Ernest Świętek 45
Motor Lublin 2-1 Stal Mielec 17 września, 12:00
Piotr Waszczyński 27, Mateusz Chyła 58 - Rafał Drożdżal 75
na Stadionie MOSiR Bystrzyca
Cracovia 4-0 TOP 54 Biała Podlaska 17 września, 12:00
Bartłomiej Tymoszuk 18, Kamil Pestka 36, Sebastian Strózik 88, 90
w Podstolicach
Legia Warszawa 1-0 Jagiellonia Białystok 17 września, 17:00 (100)
Patryk Czarnowski 65
na bocznym boisku
GKS Bełchatów 0-3 UKS SMS Łódź 18 września, 11:00
Michał Wolinowski 34, Bartłomiej Maćczak 36, Karol Korski 44

Kolejka 8 - 24-25 września

Korona Kielce 1-4 UKS SMS Łódź 24 września, 12:00
Michał Rybus 89 - Dawid Węglowski 39, Michał Wolinowski 43, 72, 81
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Jagiellonia Białystok 1-0 GKS Bełchatów 24 września, 11:00
Damian Toczydłowski 83
na bocznym boisku
TOP 54 Biała Podlaska 1-6 Legia Warszawa 24 września, 16:30
Maciej Oleszczuk 15 (k) - Grzegorz Aftyka 51, 67, Mateusz Leleno 65, Michał Góral 82, 89, Mateusz Bondarenko 87
Stal Mielec 2-2 Cracovia 24 września, 12:00
Rafał Drożdżal 67, Konrad Misztal 69 - Sebastian Strózik 39, Grzegorz Gawle 86
w Woli Chorzelowskiej
Wisła Kraków 2-1 Motor Lublin 25 września, 14:00
Grzegorz Kociołek 53, Bartłomiej Purcha 64 - Przemysław Koszel 41
w Zabierzowie
MKS Polonia Warszawa 1-0 Resovia 24 września, 16:00 (34)
Piotr Włodek 4
na stadionie Junaka
Znicz Pruszków 1-5 Progres Kraków 24 września, 12:00
Mateusz Kinast 11 - Łukasz Sikora 24, Tomasz Kurek 44, 55, Błażej Radwanek 83, Michał Piszczatowski 85 (s)
ŁKS Łódź 1-2 Neptun Końskie 24 września, 12:00
Krzysztof Sut 56 - Piotr Zieliński 72, Jakub Banasik 77
na boisku przy ul. Minerskiej

Kolejka 9 - 1-2 października

Neptun Końskie 1-2 Korona Kielce 4 października, 15:30
Jakub Banasik 24 - Norbert Wołczyk 7, Kamil Koszela 62
w pierwotnym terminie (1 października, 15:00) odwołany
Progres Kraków 2-0 ŁKS Łódź 1 października, 12:00
Dominik Zawadzki 15, Łukasz Sikora 27
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków
Resovia 1-0 Znicz Pruszków 1 października, 12:00
Kamil Antonik 90
Motor Lublin 0-2 MKS Polonia Warszawa 2 października, 12:00
Jan Mater 59 (k), Wiktor Dubiel 79
na Stadionie MOSiR Bystrzyca
Cracovia 1-1 Wisła Kraków 2 października, 12:00
Grzegorz Gawle 54 - Marcin Jaworski 90
na boisku przy ul. Wielickiej
Legia Warszawa 5-1 Stal Mielec 1 października, 15:30 (105)
Mateusz Bondarenko 6, Grzegorz Aftyka 16, 82, Mateusz Szwed 88, Kamil Orlik 90 - Szymon Urbaniak 78
na bocznym boisku
GKS Bełchatów 1-3 TOP 54 Biała Podlaska 2 października, 15:00
Damian Michalski 71 - Damian Michalski 18 (s), Maciej Oleszczuk 53, Dawid Ejza 86
UKS SMS Łódź 1-0 Jagiellonia Białystok 1 października, 12:00
Krzysztof Wojciechowski 90

Kolejka 10 - 8-9 października

Korona Kielce 1-2 Jagiellonia Białystok 8 października, 11:00
Wiktor Długosz 15 - Marcin Pigiel 34, Damian Toczydłowski 44
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
TOP 54 Biała Podlaska 1-2 UKS SMS Łódź 9 października, 12:00
Maciej Oleszczuk 75 - Michał Wolinowski 7, 52
Stal Mielec 3-1 GKS Bełchatów 8 października, 14:00
Rafał Drożdżal 27, 80, Szymon Urbaniak 37 - Sebastian Janik 90
w Woli Chorzelowskiej
Wisła Kraków 1-2 Legia Warszawa 8 października, 12:00
Ernest Świętek 56 - Mateusz Leleno 52, Piotr Cichocki 80
w Zabierzowie
MKS Polonia Warszawa 1-3 Cracovia 9 października, 13:30
Wiktor Dubiel 67 - Patryk Zaucha 18, 80, Bartłomiej Tymoszuk 45
na bocznym boisku
Znicz Pruszków 0-3 Motor Lublin 8 października, 12:30
Olaf Martynek 36, Maciej Welman 86, Jakub Buczek 90
ŁKS Łódź 0-2 Resovia 8 października, 12:00 (50)
Rafał Michalik 17, Krzysztof Socha 35
na boisku przy ul. Minerskiej
Neptun Końskie 5-6 Progres Kraków 8 października, 15:00
Piotr Zieliński 4, Jakub Banasik 39, Kamil Kowalczyk 78, Arkadiusz Kijewski 90, Bartłomiej Nowakowski 90 - Karol Stanek 27, 61, Błażej Radwanek 54, Dominik Zawadzki 77, Łukasz Sikora 82, Mateusz Reczulski 90

Kolejka 11 - 15-16 października

Progres Kraków 7-2 Korona Kielce 15 października, 12:00
Karol Stanek 12, 83, 90, Dominik Zawadzki 52, 62, Błażej Radwanek 67, 75 - Michał Mazurek 19, Michał Rybus 30 (k)
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków
Resovia 3-0 Neptun Końskie 15 października, 12:00
Daniel Ostrzywilk 8, Szymon Feret 9, Kamil Antonik 79
na bocznym boisku
Motor Lublin 0-1 ŁKS Łódź 15 października, 11:00
Oskar Koprowski 76
na bocznym boisku
Cracovia 2-1 Znicz Pruszków 15 października, 13:00
Patryk Zaucha 48, Sebastian Strózik 77 - Jakub Łabęda 30
w Podstolicach
Legia Warszawa 1-0 MKS Polonia Warszawa 15 października, 17:00 (110)
Mateusz Leleno 30
na bocznym boisku
GKS Bełchatów 1-1 Wisła Kraków 16 października, 15:00
Filip Przybylski 72 - Kacper Wojtczyk 19 (s)
UKS SMS Łódź 4-1 Stal Mielec 13 października, 15:00
Przemysław Jurków 22, Bartłomiej Maćczak 36, 43, Marek Dąbrowski 76 - Damian Baran 49
Jagiellonia Białystok 3-0 TOP 54 Biała Podlaska 15 października, 11:00
Bartosz Ciborowski 86, Damian Toczydłowski 90 (k), Mateusz Nikołajuk 90
na bocznym boisku

Kolejka 12 - 22-23 października

Korona Kielce 3-1 TOP 54 Biała Podlaska 26 października, 15:00
Michał Mazurek 6, Piotr Poński 76 (k), Norbert Wołczyk 76 - Bartosz Magier 90
na Stadionie Międzyszkolnym / w pierwotnym terminie (22 października, 13:00) odwołany z powodu zalania boiska
Stal Mielec 2-2 Jagiellonia Białystok 22 października, 12:00
Szymon Urbaniak 25, Damian Bawor 90 - Damian Toczydłowski 37, 82
w Woli Chorzelowskiej
Wisła Kraków 2-0 UKS SMS Łódź 22 października, 14:15
Kacper Laskoś 34, Przemysław Porębski 39
w Myślenicach
MKS Polonia Warszawa 1-0 GKS Bełchatów 23 października, 13:30
Jan Mater 16 (k)
na bocznym boisku
Znicz Pruszków 0-3 Legia Warszawa 22 października, 10:15
(wo)
Jakub Łabęda 4, Kacper Ciesielski 90 - Kamil Orlik 15, Piotr Cichocki 53, Michał Góral 68, 89
na bocznym boisku stadionu MZOS / na boisku 2-4
ŁKS Łódź 1-0 Cracovia 22 października, 12:00
Mateusz Jaworski 1
na boisku przy ul. Minerskiej
Neptun Końskie 2-5 Motor Lublin 22 października, 14:00
Piotr Zieliński 78, Patryk Wiaderny 85 - Przemysław Koszel 4, Olaf Martynek 7, 63, Kacper Waniowski 84, Bartłomiej Nowakowski 90 (k)
Progres Kraków 4-2 Resovia 22 października, 12:00
Dominik Zawadzki 2, 33, Błażej Radwanek 14, Karol Stanek 90 - Szymon Feret 1, Kamil Antonik 41
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków

Kolejka 13 - 29-30 października

Resovia 3-2 Korona Kielce 29 października, 12:00
Kamil Antonik 15, 45, Jan Pelc 84 - Kamil Koszela 32, Bartosz Guz 72
na bocznym boisku
Motor Lublin 1-3 Progres Kraków 29 października, 14:00
Olaf Martynek 71 - Michał Romuzga 27, Błażej Radwanek 66, Karol Stanek 81
na bocznym boisku
Cracovia 6-0 Neptun Końskie 30 października, 11:00
Sebastian Strózik 18, Sylwester Lusiusz 22, Kacper Malinowski 72, Filip Sroka 76, Bartosz Czarnecki 90, 90
w Podstolicach
Legia Warszawa 3-0 ŁKS Łódź 29 października, 16:00 (60)
Patryk Czarnowski 39, Aleksander Waniek 41, Mateusz Szwed 62
na bocznym boisku
GKS Bełchatów 1-3 Znicz Pruszków 30 października, 13:00
Aleksander Michalski 70 - Mazlum Abul 4, 50, Jakub Łabęda 83
UKS SMS Łódź 5-0 MKS Polonia Warszawa 29 października, 11:00
Paweł Mróz 20, 43, Michał Wolinowski 22, Bartłomiej Maćczak 32, Marek Dąbrowski 73
Jagiellonia Białystok 4-1 Wisła Kraków 29 października, 11:00
Damian Toczydłowski 45, 52, Mateusz Prolejko 76, Rafał Kiczuk 90 - Bartłomiej Purcha 13
na bocznym boisku
TOP 54 Biała Podlaska 2-3 Stal Mielec 30 października, 12:00
Maciej Oleszczuk 34 (k), Kacper Dmitruk 90 - Marcel Stec 10, Fabian Bober 14, Damian Bawor 84

Kolejka 14 - 5-6 listopada

Korona Kielce 2-0 Stal Mielec 5 listopada, 12:00
Wiktor Długosz 8, 39
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Wisła Kraków 0-0 TOP 54 Biała Podlaska 6 listopada, 11:00
w Myślenicach
MKS Polonia Warszawa 0-2 Jagiellonia Białystok 5 listopada, 12:30
Michał Domański 51, 55
na bocznym boisku
Znicz Pruszków 0-3 UKS SMS Łódź 5 listopada, 12:00
Marek Dąbrowski 8, Michał Wolinowski 21, Paweł Mróz 78
ŁKS Łódź 2-0 GKS Bełchatów 5 listopada, 11:00
Mateusz Jaworski 44, 84
na boisku przy ul. Minerskiej
Neptun Końskie 0-3 Legia Warszawa 5 listopada, 13:00
Michał Góral 39, 58, Mateusz Szwed 90
Progres Kraków 2-2 Cracovia 5 listopada, 12:00
Rafał Górecki 78, Szymon Gwiazda 90 - Dominik Pieprzyca 63, Grzegorz Gawle 82
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków
Resovia 1-1 Motor Lublin 6 listopada, 12:00
Kamil Kowal 60 (k) - Szymon Kamiński 70
na bocznym boisku

Kolejka 15 - 12-13 listopada

Motor Lublin 1-1 Korona Kielce 11 listopada, 12:00
Szymon Kamiński 89 - Marcin Chmielowiec 17
na bocznym boisku
Cracovia 2-1 Resovia 12 listopada, 12:15
Sylwester Lusjusz 76, Mateusz Supryn 84 - Szymon Feret 28
w Podstolicach / mecz pierwotnie zaplanowany na 12:00 rozpoczął się z 15-minutowym opóźnieniem
Legia Warszawa 4-0 Progres Kraków 13 listopada, 9:30
Oskar Wojtysiak 37, Kacper Pietrzyk 53, Adrian Małachowski 70, Mateusz Praszelik 90
na stadionie MBOPN
GKS Bełchatów 6-3 Neptun Końskie 13 listopada, 13:00
Przemysław Zdybowicz 67, 71, 73, Filip Przybylski 83, Aleksander Michalski 84, Mateusz Stolarczyk 90 - Cezary Madej 8, 15, Łukasz Skalski 25
UKS SMS Łódź 2-0 ŁKS Łódź 12 listopada, 10:00
Paweł Mróz 9, 36
Jagiellonia Białystok 1-0 Znicz Pruszków 11 listopada, 13:00
Tomasz Zaręba 73
na bocznym boisku
TOP 54 Biała Podlaska 0-4 MKS Polonia Warszawa 12 listopada, 12:00
Mateusz Kijewski 16, Kewin Przygoda 25, Michał Kaput 41, Patryk Zych 88
Stal Mielec 0-1 Wisła Kraków 12 listopada, 12:00
Przemysław Porębski 67
w Woli Chorzelowskiej

Kolejka 16 - 19-20 listopada

Korona Kielce 3-2 Wisła Kraków 19 listopada, 12:00
Dawid Kowalczyk 69, Bartosz Guz 87, Piotr Poński 90 - Adrian Grzybek 33, Mateusz Wyjadłowski 38
na stadionie przy ul. Szczepaniaka
Stal Mielec 0-2 MKS Polonia Warszawa 19 listopada, 14:00
Patryk Zych 34, Michał Kaput 71
w Woli Chorzelowskiej
TOP 54 Biała Podlaska 0-2 Znicz Pruszków 19 listopada, 12:00
Jakub Łabęda 58, Mateusz Kinast 90
Jagiellonia Białystok 3-1 ŁKS Łódź 30 listopada, 12:00
Patryk Klimala 16, 61, Paweł Olszewski 81 - Mateusz Jaworski 26
na bocznym boisku / w pierwotnym terminie (19 listopada, 11:00) odwołany na wniosek gości
UKS SMS Łódź 8-2 Neptun Końskie 19 listopada, 12:00
Paweł Mróz 12, 57, 75 (k), Bartłomiej Maćczak 28, 64, Maciej Majorowicz 35, Karol Korski 66, Patryk Makuch 90 - Tomasz Staromłyński 24, 58
GKS Bełchatów 3-1 Progres Kraków 20 listopada, 14:00
Przemysław Zdybowicz 34 (k), Oskar Mazerant 45, Hubert Berłowski 79 - Wojciech Słomka 90
Legia Warszawa 6-0 Resovia 19 listopada, 14:00
Oskar Wojtysiak 15, Grzegorz Aftyka 45, Michał Góral 70, 75, 81, Piotr Cichocki 90
na stadionie MBOPN
Cracovia 3-3 Motor Lublin 20 listopada, 13:30
Sebastian Strózik 20, 75, Radosław Kanach 60 - Olaf Martynek 5, Przemysław Koszel 30 (k), Szymon Kamiński 90
na stadionie Garbarni

REKLAMA

Kolejka 17 - 26-27 listopada

Cracovia 4-0 Korona Kielce 26 listopada, 12:00
Filip Sroka 16, Bartosz Czarnecki 41, 68, Hubert Adamczyk 75
na stadionie Garbarni
Motor Lublin 2-5 Legia Warszawa 26 listopada, 12:00
Patryk Szysz 72, Piotr Kożuchowski 78 - Michał Góral 11, 19, Mateusz Szwed 68, Mateusz Praszelik 69, Patryk Czarnowski 84
na bocznym boisku
Resovia 2-0 GKS Bełchatów 26 listopada, 12:00
Jan Pelc 60, Kamil Kowal 90
na bocznym boisku
Progres Kraków 1-1 UKS SMS Łódź 26 listopada, 12:00
Tomasz Kurek 54 - Patryk Makuch 21
na Stadionie Miejskim Hutnik Kraków
Neptun Końskie 0-6 Jagiellonia Białystok 26 listopada, 12:00
Mateusz Prolejko 16, Patryk Koncewicz 21, Marcin Pigiel 27, Patryk Klimala 35, 58, 70
ŁKS Łódź 3-1 TOP 54 Biała Podlaska 26 listopada, 12:00
Piotr Pyrdoł 78 (k), 90, Mateusz Jaworski 79 - Bartosz Magier 64
na boisku przy ul. Minerskiej
Znicz Pruszków 2-1 Stal Mielec 26 listopada, 12:00
Przemysław Dwórzyński 4, 57 (k) - Marcel Stec 29
MKS Polonia Warszawa 4-1 Wisła Kraków 26 listopada, 13:00
Adrian Sołoducha 22, Kewin Przygoda 35, 76, Jan Mater 45 (k) - Bartłomiej Purcha 42
na bocznym boisku

Kolejka 18 - 11-12 marca

Korona Kielce - MKS Polonia Warszawa
Wisła Kraków - Znicz Pruszków
Stal Mielec - ŁKS Łódź
TOP 54 Biała Podlaska - Neptun Końskie
Jagiellonia Białystok - Progres Kraków
UKS SMS Łódź - Resovia
GKS Bełchatów - Motor Lublin 12 marca, 14:30
Legia Warszawa - Cracovia

REKLAMA

Kolejka 19 - 18-19 marca

Legia Warszawa - Korona Kielce
Cracovia - GKS Bełchatów
Motor Lublin - UKS SMS Łódź
Resovia - Jagiellonia Białystok
Progres Kraków - TOP 54 Biała Podlaska
Neptun Końskie - Stal Mielec
ŁKS Łódź - Wisła Kraków
Znicz Pruszków - MKS Polonia Warszawa

Kolejka 20 - 25-26 marca

Korona Kielce - Znicz Pruszków
MKS Polonia Warszawa - ŁKS Łódź
Wisła Kraków - Neptun Końskie
Stal Mielec - Progres Kraków
TOP 54 Biała Podlaska - Resovia
Jagiellonia Białystok - Motor Lublin
UKS SMS Łódź - Cracovia
GKS Bełchatów - Legia Warszawa 26 marca, 15:00

Kolejka 21 - 1-2 kwietnia

GKS Bełchatów - Korona Kielce 2 kwietnia, 12:00
Legia Warszawa - UKS SMS Łódź
Cracovia - Jagiellonia Białystok
Motor Lublin - TOP 54 Biała Podlaska
Resovia - Stal Mielec
Progres Kraków - Wisła Kraków
Neptun Końskie - MKS Polonia Warszawa
ŁKS Łódź - Znicz Pruszków

Kolejka 22 - 8-9 kwietnia

Korona Kielce - ŁKS Łódź
Znicz Pruszków - Neptun Końskie
MKS Polonia Warszawa - Progres Kraków
Wisła Kraków - Resovia
Stal Mielec - Motor Lublin
TOP 54 Biała Podlaska - Cracovia
Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
UKS SMS Łódź - GKS Bełchatów

Kolejka 23 - 15 kwietnia

UKS SMS Łódź - Korona Kielce
GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok
Legia Warszawa - TOP 54 Biała Podlaska
Cracovia - Stal Mielec
Motor Lublin - Wisła Kraków
Resovia - MKS Polonia Warszawa
Progres Kraków - Znicz Pruszków
Neptun Końskie - ŁKS Łódź

Kolejka 24 - 22-23 kwietnia

Korona Kielce - Neptun Końskie
ŁKS Łódź - Progres Kraków
Znicz Pruszków - Resovia
MKS Polonia Warszawa - Motor Lublin
Wisła Kraków - Cracovia
Stal Mielec - Legia Warszawa
TOP 54 Biała Podlaska - GKS Bełchatów
Jagiellonia Białystok - UKS SMS Łódź

Kolejka 25 - 29-30 kwietnia

Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
UKS SMS Łódź - TOP 54 Biała Podlaska
GKS Bełchatów - Stal Mielec 29 kwietnia, 15:00
Legia Warszawa - Wisła Kraków
Cracovia - MKS Polonia Warszawa
Motor Lublin - Znicz Pruszków
Resovia - ŁKS Łódź
Progres Kraków - Neptun Końskie

Kolejka 26 - 6-7 maja

Korona Kielce - Progres Kraków
Neptun Końskie - Resovia
ŁKS Łódź - Motor Lublin
Znicz Pruszków - Cracovia
MKS Polonia Warszawa - Legia Warszawa
Wisła Kraków - GKS Bełchatów
Stal Mielec - UKS SMS Łódź
TOP 54 Biała Podlaska - Jagiellonia Białystok

Kolejka 27 - 13-14 maja

TOP 54 Biała Podlaska - Korona Kielce
Jagiellonia Białystok - Stal Mielec
UKS SMS Łódź - Wisła Kraków
GKS Bełchatów - MKS Polonia Warszawa 14 maja, 15:00
Legia Warszawa - Znicz Pruszków
Cracovia - ŁKS Łódź
Motor Lublin - Neptun Końskie
Resovia - Progres Kraków

Kolejka 28 - 20-21 maja

Korona Kielce - Resovia
Progres Kraków - Motor Lublin
Neptun Końskie - Cracovia
ŁKS Łódź - Legia Warszawa
Znicz Pruszków - GKS Bełchatów
MKS Polonia Warszawa - UKS SMS Łódź
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok
Stal Mielec - TOP 54 Biała Podlaska

Kolejka 29 - 27-28 maja

Stal Mielec - Korona Kielce
TOP 54 Biała Podlaska - Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok - MKS Polonia Warszawa
UKS SMS Łódź - Znicz Pruszków
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź 28 maja, 13:00
Legia Warszawa - Neptun Końskie
Cracovia - Progres Kraków
Motor Lublin - Resovia

Kolejka 30 - 3-4 czerwca

Korona Kielce - Motor Lublin
Resovia - Cracovia
Progres Kraków - Legia Warszawa
Neptun Końskie - GKS Bełchatów
ŁKS Łódź - UKS SMS Łódź
Znicz Pruszków - Jagiellonia Białystok
MKS Polonia Warszawa - TOP 54 Biała Podlaska
Wisła Kraków - Stal Mielec

Centralna Liga Juniorów 2016/2017

Centralna Liga Juniorów 2016/2017 (zachodnia)

Autor: Paweł Mogielnicki

 

Napisz do nas