[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa A 2016/2017, grupa: Szczecin II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Światowid 63 Łobez 24 63 20 3 1 111-13 12 0 0 65-6 8 3 1 46-7
2.  Dąb Dębice 24 54 16 6 2 67-36 10 2 0 38-10 6 4 2 29-26
3.  Unia Stargard 24 47 15 2 7 99-41 8 0 4 60-21 7 2 3 39-20 2 3 1 0 1 4-3
4.  Dąbrovia Stara Dąbrowa 24 47 14 5 5 74-33 7 3 2 40-16 7 2 3 34-17 2 3 1 0 1 3-4
5.  Orzeł Pęzino 24 43 12 7 5 68-33 6 4 2 29-15 6 3 3 39-18
6.  Płomień Lisowo 24 39 12 3 9 56-49 7 2 3 29-15 5 1 6 27-34
7.  Orkan Dalewo 24 31 9 4 11 47-50 5 2 5 30-24 4 2 6 17-26
8.  Jedność Przewłoki 24 30 9 3 12 49-59 5 2 5 23-23 4 1 7 26-36
9.  Kluczevia II Stargard 24 23 7 2 15 29-72 3 2 7 15-33 4 0 8 14-39
10.  Rolpol Rossow Chlebowo 24 22 7 1 16 41-65 4 1 7 27-35 3 0 9 14-30
11.  Czarni Marianowo 24 20 6 2 16 34-88 3 1 8 18-28 3 1 8 16-60 2 4 1 1 0 3-1
12.  Zorza Tychowo 24 20 6 2 16 36-104 3 1 8 16-56 3 1 8 20-48 2 1 0 1 1 1-3
13.  WODR Barzkowice 24 8 2 2 20 24-92 0 1 11 14-49 2 1 9 10-43

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Światowid 63 Łobez    4-0 6-2 4-0 4-1 3-2 7-0 3-0 12-1 4-0 5-0 5-0 8-0 
 2 Dąb Dębice1-0     3-0 1-1 2-0 3-3 2-1 7-0 4-2 1-0 4-0 5-1 5-2 
 3 Unia Stargard0-4 6-2     1-2 2-4 8-0 1-2 4-3 5-0 4-1 11-3 10-0 8-0 
 4 Dąbrovia Stara Dąbrowa0-0 4-4 1-3     1-1 1-0 3-1 5-2 2-0 2-0 14-0 7-2 0-3* 
 5 Orzeł Pęzino2-2 0-0 0-0 1-4     2-3 1-1 4-1 4-1 1-0 6-1 7-2 1-0 
 6 Płomień Lisowo0-2 1-3 2-0 2-0 2-2     1-1 3-1 3-0* 2-0 6-2 2-3 5-1 
 7 Orkan Dalewo0-2 2-5 2-2 1-4 0-2 3-1     3-0 4-0 3-4 7-0 4-3 1-1 
 8 Jedność Przewłoki1-4 1-1 2-5 3-5 1-1 4-2 2-1     0-2 4-0 1-2 2-0 2-0 
 9 Kluczevia II Stargard1-1 1-2 1-6 1-1 1-10 1-0 0-3 1-3     4-0 2-0 1-5 1-2 
 10 Rolpol Rossow Chlebowo2-9 2-3 1-5 3-2 3-0* 2-4 3-0* 2-3 2-3     1-4 2-2 4-0 
 11 Czarni Marianowo0-5 1-2 2-4 0-3* 1-4 2-3 3-0 1-1 1-3 0-3*     2-0 5-0 
 12 Zorza Tychowo0-9 2-5 0-7 0-6 1-8 3-6 1-4 1-7 2-1 2-1 1-1     3-1 
 13 WODR Barzkowice0-8 2-2 0-5 0-6 0-6 2-3 2-3 2-5 0-1 3-5 2-3 1-2     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Pauza: Unia Stargard.
 
Rolpol Rossow Chlebowo 1-4 Czarni Marianowo 28 sierpnia, 16:00
Jedność Przewłoki 2-1 Orkan Dalewo 27 sierpnia, 17:00
Zorza Tychowo 0-6 Dąbrovia Stara Dąbrowa 28 sierpnia, 16:00
Kluczevia II Stargard 1-1 Światowid 63 Łobez 28 sierpnia, 13:00
Płomień Lisowo 5-1 WODR Barzkowice 28 sierpnia, 15:00
Orzeł Pęzino 0-0 Dąb Dębice 27 sierpnia, 14:30

Kolejka 2 - 3-4 września

Pauza: Kluczevia II Stargard.
 
Czarni Marianowo 1-2 Dąb Dębice 4 września, 15:00
WODR Barzkowice 0-6 Orzeł Pęzino 3 września, 14:00
Światowid 63 Łobez 3-2 Płomień Lisowo 4 września, 14:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-3 Unia Stargard 3 września, 16:00
Orkan Dalewo 4-3 Zorza Tychowo 4 września, 16:30
Rolpol Rossow Chlebowo 2-3 Jedność Przewłoki 4 września, 16:00

Kolejka 3 - 10-11 września

Pauza: Płomień Lisowo.
 
Jedność Przewłoki 1-2 Czarni Marianowo 10 września, 17:00
Zorza Tychowo 2-1 Rolpol Rossow Chlebowo 10 września, 16:00
Unia Stargard 1-2 Orkan Dalewo 10 września, 17:30
Kluczevia II Stargard 1-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 11 września, 15:00
Orzeł Pęzino 2-2 Światowid 63 Łobez 10 września, 15:30
Dąb Dębice 5-2 WODR Barzkowice 10 września, 16:00

Kolejka 4 - 17-18 września

Pauza: Orzeł Pęzino.
 
Czarni Marianowo 5-0 WODR Barzkowice 17 września, 16:00
Światowid 63 Łobez 4-0 Dąb Dębice 17 września, 16:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-0 Płomień Lisowo 18 września, 15:00
Orkan Dalewo 4-0 Kluczevia II Stargard 18 września, 15:30
Rolpol Rossow Chlebowo 1-5 Unia Stargard 18 września, 15:00
Jedność Przewłoki 2-0 Zorza Tychowo 17 września, 16:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Pauza: Dąb Dębice.
 
Zorza Tychowo 1-1 Czarni Marianowo 24 września, 16:00
Unia Stargard 4-3 Jedność Przewłoki 24 września, 17:00
Kluczevia II Stargard 4-0 Rolpol Rossow Chlebowo 25 września, 15:00
Płomień Lisowo 1-1 Orkan Dalewo 25 września, 15:00
Orzeł Pęzino 1-4 Dąbrovia Stara Dąbrowa 24 września, 15:30
WODR Barzkowice 0-8 Światowid 63 Łobez 25 września, 14:00

Kolejka 6 - 1-2 października

Pauza: WODR Barzkowice.
 
Czarni Marianowo 0-5 Światowid 63 Łobez 1 października, 16:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 4-4 Dąb Dębice 1 października, 16:30
Orkan Dalewo 0-2 Orzeł Pęzino 2 października, 15:30
Rolpol Rossow Chlebowo 2-4 Płomień Lisowo 2 października, 14:30
Jedność Przewłoki 0-2 Kluczevia II Stargard 2 października, 15:00
Zorza Tychowo 0-7 Unia Stargard 1 października, 16:00

Kolejka 7 - 8-9 października

Pauza: Światowid 63 Łobez.
 
Unia Stargard 11-3 Czarni Marianowo 9 października, 15:00
Kluczevia II Stargard 1-5 Zorza Tychowo 9 października, 15:00
Płomień Lisowo 3-1 Jedność Przewłoki 9 października, 14:00
Orzeł Pęzino 1-0 Rolpol Rossow Chlebowo 8 października, 15:00
Dąb Dębice 2-1 Orkan Dalewo 8 października, 15:30
WODR Barzkowice 0-6 Dąbrovia Stara Dąbrowa 9 października, 14:00

Kolejka 8 - 15-16 października

Pauza: Czarni Marianowo.
 
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-0 Światowid 63 Łobez 16 października, 15:00
Orkan Dalewo 1-1 WODR Barzkowice 16 października, 15:00
Rolpol Rossow Chlebowo 2-3 Dąb Dębice 16 października, 13:00
Jedność Przewłoki 1-1 Orzeł Pęzino 16 października, 15:00
Zorza Tychowo 3-6 Płomień Lisowo 15 października, 15:00
Unia Stargard 5-0 Kluczevia II Stargard 16 października, 18:30

Kolejka 9 - 22-23 października

Pauza: Dąbrovia Stara Dąbrowa.
 
Kluczevia II Stargard 2-0 Czarni Marianowo 23 października, 14:00
Płomień Lisowo 2-0 Unia Stargard 23 października, 14:00
Orzeł Pęzino 7-2 Zorza Tychowo 22 października, 15:00
Dąb Dębice 7-0 Jedność Przewłoki 23 października, 12:00
WODR Barzkowice 3-5 Rolpol Rossow Chlebowo 23 października, 14:00
Światowid 63 Łobez 7-0 Orkan Dalewo 22 października, 15:00

Kolejka 10 - 29-30 października

Pauza: Orkan Dalewo.
 
Czarni Marianowo 0-3 Dąbrovia Stara Dąbrowa 29 października, 15:00
(wo)
na boisku 2-2
Rolpol Rossow Chlebowo 2-9 Światowid 63 Łobez 30 października, 13:00
Jedność Przewłoki 2-0 WODR Barzkowice 30 października, 15:00
Zorza Tychowo 2-5 Dąb Dębice 29 października, 14:00
Unia Stargard 2-4 Orzeł Pęzino 29 października, 18:00
Kluczevia II Stargard 1-0 Płomień Lisowo 30 października, 13:00

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Pauza: Rolpol Rossow Chlebowo.
 
Płomień Lisowo 6-2 Czarni Marianowo 6 listopada, 14:00
Orzeł Pęzino 4-1 Kluczevia II Stargard 5 listopada, 14:00
Dąb Dębice 3-0 Unia Stargard 6 listopada, 12:00
WODR Barzkowice 1-2 Zorza Tychowo 6 listopada, 13:00
Światowid 63 Łobez 3-0 Jedność Przewłoki 6 listopada, 13:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 3-1 Orkan Dalewo 6 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 12-13 listopada

Pauza: Jedność Przewłoki.
 
Czarni Marianowo 3-0 Orkan Dalewo 12 listopada, 14:00
Rolpol Rossow Chlebowo 3-2 Dąbrovia Stara Dąbrowa 13 listopada, 13:00
Zorza Tychowo 0-9 Światowid 63 Łobez 12 listopada, 14:00
Unia Stargard 8-0 WODR Barzkowice 13 listopada, 17:30
Kluczevia II Stargard 1-2 Dąb Dębice 13 listopada, 12:00
Płomień Lisowo 2-2 Orzeł Pęzino 13 listopada, 13:00

Kolejka 13 - 19-20 listopada

Pauza: Zorza Tychowo.
 
Orzeł Pęzino 6-1 Czarni Marianowo 19 listopada, 13:00
Dąb Dębice 3-3 Płomień Lisowo 20 listopada, 12:00
WODR Barzkowice 0-1 Kluczevia II Stargard 20 listopada, 13:00
Światowid 63 Łobez 6-2 Unia Stargard 19 listopada, 13:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 5-2 Jedność Przewłoki 19 listopada, 14:00
Orkan Dalewo 3-4 Rolpol Rossow Chlebowo 20 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 18-19 marca

Pauza: Unia Stargard.
 
Czarni Marianowo 0-3 Rolpol Rossow Chlebowo 18 marca, 13:00
(wo)
na boisku 3-3
Orkan Dalewo 3-0 Jedność Przewłoki 19 marca, 15:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 7-2 Zorza Tychowo 18 marca, 16:00
Światowid 63 Łobez 12-1 Kluczevia II Stargard 18 marca, 13:00
WODR Barzkowice 2-3 Płomień Lisowo 19 marca, 15:00
Dąb Dębice 2-0 Orzeł Pęzino 19 marca, 12:00

Kolejka 15 - 25-26 marca

Pauza: Kluczevia II Stargard.
 
Dąb Dębice 4-0 Czarni Marianowo 26 marca, 12:00
Orzeł Pęzino 1-0 WODR Barzkowice 25 marca, 15:00
Płomień Lisowo 0-2 Światowid 63 Łobez 26 marca, 13:00
Unia Stargard 1-2 Dąbrovia Stara Dąbrowa 25 marca, 17:00
Zorza Tychowo 1-4 Orkan Dalewo 25 marca, 15:00
Jedność Przewłoki 4-0 Rolpol Rossow Chlebowo 26 marca, 16:00

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Pauza: Płomień Lisowo.
 
Czarni Marianowo 1-1 Jedność Przewłoki 1 kwietnia, 15:00
Rolpol Rossow Chlebowo 2-2 Zorza Tychowo 2 kwietnia, 15:00
Orkan Dalewo 2-2 Unia Stargard 1 kwietnia, 15:30
Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-0 Kluczevia II Stargard 2 kwietnia, 15:00
Światowid 63 Łobez 4-1 Orzeł Pęzino 1 kwietnia, 13:00
WODR Barzkowice 2-2 Dąb Dębice 2 kwietnia, 15:00

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Pauza: Orzeł Pęzino.
 
WODR Barzkowice 2-3 Czarni Marianowo 9 kwietnia, 16:00
Dąb Dębice 1-0 Światowid 63 Łobez 9 kwietnia, 12:00
Płomień Lisowo 2-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 9 kwietnia, 13:00
Kluczevia II Stargard 0-3 Orkan Dalewo 9 kwietnia, 15:00
Unia Stargard 4-1 Rolpol Rossow Chlebowo 9 kwietnia, 17:30
Zorza Tychowo 1-7 Jedność Przewłoki 8 kwietnia, 15:00

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Pauza: Dąb Dębice.
 
Czarni Marianowo 2-0 Zorza Tychowo 22 kwietnia, 15:00
Jedność Przewłoki 2-5 Unia Stargard 23 kwietnia, 16:30
Rolpol Rossow Chlebowo 2-3 Kluczevia II Stargard 23 kwietnia, 15:00
Orkan Dalewo 3-1 Płomień Lisowo 23 kwietnia, 15:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 1-1 Orzeł Pęzino 22 kwietnia, 15:00
Światowid 63 Łobez 8-0 WODR Barzkowice 22 kwietnia, 16:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Pauza: WODR Barzkowice.
 
Światowid 63 Łobez 5-0 Czarni Marianowo 29 kwietnia, 16:00
przerwany w 22. minucie przy stanie 5-0 - drużyna gości zrezygnowała z dalszej gry / uznano wynik z boiska
Dąb Dębice 1-1 Dąbrovia Stara Dąbrowa 29 kwietnia, 11:00
Orzeł Pęzino 1-1 Orkan Dalewo 29 kwietnia, 15:30
Płomień Lisowo 2-0 Rolpol Rossow Chlebowo 30 kwietnia, 13:00
Kluczevia II Stargard 1-3 Jedność Przewłoki 1 maja, 12:00
Unia Stargard 10-0 Zorza Tychowo 30 kwietnia, 17:00
przerwany po I połowie przy stanie 10-0 - drużyna gości zrezygnowała z dalszej gry / uznano wynik z boiska

Kolejka 20 - 6-7 maja

Pauza: Światowid 63 Łobez.
 
Czarni Marianowo 2-4 Unia Stargard 6 maja, 15:00
Zorza Tychowo 2-1 Kluczevia II Stargard 6 maja, 15:00
Jedność Przewłoki 4-2 Płomień Lisowo 6 maja, 17:00
Rolpol Rossow Chlebowo 3-0 Orzeł Pęzino 7 maja, 15:00
(wo)
na boisku 2-4
Orkan Dalewo 2-5 Dąb Dębice 7 maja, 16:00
Dąbrovia Stara Dąbrowa 0-3 WODR Barzkowice 6 maja, 16:00
(wo)
na boisku 1-0

Kolejka 21 - 13-14 maja

Pauza: Czarni Marianowo.
 
Światowid 63 Łobez 4-0 Dąbrovia Stara Dąbrowa 13 maja, 13:00
WODR Barzkowice 2-3 Orkan Dalewo 13 maja, 16:30
Dąb Dębice 1-0 Rolpol Rossow Chlebowo 13 maja, 14:00
Orzeł Pęzino 4-1 Jedność Przewłoki 13 maja, 15:30
Płomień Lisowo 2-3 Zorza Tychowo 14 maja, 17:00
Kluczevia II Stargard 1-6 Unia Stargard 13 maja, 17:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Pauza: Dąbrovia Stara Dąbrowa.
 
Czarni Marianowo 1-3 Kluczevia II Stargard 20 maja, 15:00
Unia Stargard 8-0 Płomień Lisowo 21 maja, 15:00
Zorza Tychowo 1-8 Orzeł Pęzino 20 maja, 15:00
Jedność Przewłoki 1-1 Dąb Dębice 20 maja, 17:00
Rolpol Rossow Chlebowo 4-0 WODR Barzkowice 21 maja, 15:00
Orkan Dalewo 0-2 Światowid 63 Łobez 21 maja, 16:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Pauza: Orkan Dalewo.
 
Dąbrovia Stara Dąbrowa 14-0 Czarni Marianowo 28 maja, 15:00
Światowid 63 Łobez 4-0 Rolpol Rossow Chlebowo 27 maja, 16:00
WODR Barzkowice 2-5 Jedność Przewłoki 27 maja, 17:00
Dąb Dębice 5-1 Zorza Tychowo 27 maja, 17:00
Orzeł Pęzino 0-0 Unia Stargard 27 maja, 16:00
Płomień Lisowo 3-0 Kluczevia II Stargard 28 maja, 14:00
(wo)
na boisku 1-1

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Pauza: Rolpol Rossow Chlebowo.
 
Czarni Marianowo 2-3 Płomień Lisowo 3 czerwca, 15:00
Kluczevia II Stargard 1-10 Orzeł Pęzino 4 czerwca, 12:00
Unia Stargard 6-2 Dąb Dębice 4 czerwca, 17:00
Zorza Tychowo 3-1 WODR Barzkowice 3 czerwca, 15:00
Jedność Przewłoki 1-4 Światowid 63 Łobez 3 czerwca, 17:00
Orkan Dalewo 1-4 Dąbrovia Stara Dąbrowa 4 czerwca, 16:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Pauza: Jedność Przewłoki.
 
Orkan Dalewo 7-0 Czarni Marianowo 11 czerwca, 16:30
Dąbrovia Stara Dąbrowa 2-0 Rolpol Rossow Chlebowo 10 czerwca, 15:00
Światowid 63 Łobez 5-0 Zorza Tychowo 10 czerwca, 14:00
WODR Barzkowice 0-5 Unia Stargard 10 czerwca, 17:00
Dąb Dębice 4-2 Kluczevia II Stargard 10 czerwca, 17:00
Orzeł Pęzino 2-3 Płomień Lisowo 10 czerwca, 16:00

Kolejka 26 - 17 czerwca

Pauza: Zorza Tychowo.
 
Czarni Marianowo 1-4 Orzeł Pęzino 17 czerwca, 16:00
Płomień Lisowo 1-3 Dąb Dębice 18 czerwca, 16:00
Kluczevia II Stargard 1-2 WODR Barzkowice 18 czerwca, 16:00
Unia Stargard 0-4 Światowid 63 Łobez 18 czerwca, 16:00
Jedność Przewłoki 3-5 Dąbrovia Stara Dąbrowa 18 czerwca, 16:00
Rolpol Rossow Chlebowo 3-0 Orkan Dalewo 18 czerwca, 16:00
(wo)
na boisku 1-2

Baraże o udział w klasie A (Szczecin)

Autor: Michał Turulski
Kontakt: zachodniopomorskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas