[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki :.

Puchar Europy w Futsalu 2016/2017

I faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 16-21 sierpnia
(Losowanie - 7 lipca 2016, 14:00 - Nyon)

APÓEL (Nikozja) 9-7 AFM Futsal Maniacs 17 sierpnia, 14:00
Erewan
ASUE Erewan 4-6 Jærgersborg Futsal 17 sierpnia, 17:00
Erewan

Kolejka 2 - 16-21 sierpnia

Jærgersborg Futsal 3-4 APÓEL (Nikozja) 18 sierpnia, 14:00
Erewan
ASUE Erewan 3-2 AFM Futsal Maniacs 18 sierpnia, 17:00
Erewan

Kolejka 3 - 16-21 sierpnia

AFM Futsal Maniacs 2-8 Jærgersborg Futsal 20 sierpnia, 14:00
Erewan
APÓEL (Nikozja) 7-7 ASUE Erewan 20 sierpnia, 17:00
Erewan

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  APÓEL (Nikozja) 3 7 2 1 0 20-17 1 1 0 16-14 1 0 0 4-3
2.  Jærgersborg Futsal 3 6 2 0 1 17-10 0 0 1 3-4 2 0 0 14-6
3.  ASUE Erewan 3 4 1 1 1 14-15 1 0 1 7-8 0 1 0 7-7
4.  AFM Futsal Maniacs 3 0 0 0 3 11-20 0 0 1 2-8 0 0 2 9-12

Grupa B
 
Kolejka 1 - 16-21 sierpnia
(Losowanie - 7 lipca 2016, 14:00 - Nyon)

SFA Athína 90 3-2 Tre Fiori FC 16 sierpnia, 18:00
Podgorica
KMF Military Futsal Team (Podgorica) 3-1 Blue Magic Dublin 16 sierpnia, 20:30
Podgorica

Kolejka 2 - 16-21 sierpnia

Blue Magic Dublin 2-4 SFA Athína 90 17 sierpnia, 18:00
Podgorica
KMF Military Futsal Team (Podgorica) 5-0 Tre Fiori FC 17 sierpnia, 20:30
Podgorica

Kolejka 3 - 16-21 sierpnia

Tre Fiori FC 3-3 Blue Magic Dublin 19 sierpnia, 18:00
Podgorica
SFA Athína 90 7-6 KMF Military Futsal Team (Podgorica) 19 sierpnia, 20:30
Podgorica

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  SFA Athína 90 3 9 3 0 0 14-10 2 0 0 10-8 1 0 0 4-2
2.  KMF Military Futsal Team (Podgorica) 3 6 2 0 1 14-8 2 0 0 8-1 0 0 1 6-7
3.  Blue Magic Dublin 3 1 0 1 2 6-10 0 0 1 2-4 0 1 1 4-6 1 1 0 1 0 3-3
4.  Tre Fiori FC 3 1 0 1 2 5-11 0 1 0 3-3 0 0 2 2-8 1 1 0 1 0 3-3

Grupa C
 
Kolejka 1 - 16-21 sierpnia
(Losowanie - 7 lipca 2016, 14:00 - Nyon)

Hamburg Panthers 6-2 Cardiff University FC 18 sierpnia, 15:00
Ciorescu
Classic Chișinău 2-2 Sandefjord Futsal 18 sierpnia, 17:30
Ciorescu

Kolejka 2 - 16-21 sierpnia

Sandefjord Futsal 2-2 Hamburg Panthers 19 sierpnia, 15:00
Ciorescu
Classic Chișinău 1-0 Cardiff University FC 19 sierpnia, 17:30
Ciorescu

Kolejka 3 - 16-21 sierpnia

Cardiff University FC 4-4 Sandefjord Futsal 21 sierpnia, 15:00
Ciorescu
Hamburg Panthers 4-2 Classic Chișinău 21 sierpnia, 17:30
Ciorescu

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Hamburg Panthers 3 7 2 1 0 12-6 2 0 0 10-4 0 1 0 2-2
2.  Classic Chișinău 3 4 1 1 1 5-6 1 1 0 3-2 0 0 1 2-4
3.  Sandefjord Futsal 3 3 0 3 0 8-8 0 1 0 2-2 0 2 0 6-6
4.  Cardiff University FC 3 1 0 1 2 6-11 0 1 0 4-4 0 0 2 2-7

Grupa D
 
Kolejka 1 - 16-21 sierpnia
(Losowanie - 7 lipca 2016, 14:00 - Nyon)

MNK Centar (Sarajewo) 9-3 Lynx FC 17 sierpnia, 16:15
Poniewież
Baltija Poniewież 6-3 İstanbul Üniversitesi SK 17 sierpnia, 18:30
Poniewież

Kolejka 2 - 16-21 sierpnia

İstanbul Üniversitesi SK 3-9 MNK Centar (Sarajewo) 18 sierpnia, 16:15
Poniewież
Baltija Poniewież 4-2 Lynx FC 18 sierpnia, 18:30
Poniewież

Kolejka 3 - 16-21 sierpnia

Lynx FC 4-8 İstanbul Üniversitesi SK 20 sierpnia, 11:15
Poniewież
MNK Centar (Sarajewo) 4-1 Baltija Poniewież 20 sierpnia, 13:30
Poniewież

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  MNK Centar (Sarajewo) 3 9 3 0 0 22-7 2 0 0 13-4 1 0 0 9-3
2.  Baltija Poniewież 3 6 2 0 1 11-9 2 0 0 10-5 0 0 1 1-4
3.  İstanbul Üniversitesi SK 3 3 1 0 2 14-19 0 0 1 3-9 1 0 1 11-10
4.  Lynx FC 3 0 0 0 3 9-21 0 0 1 4-8 0 0 2 5-13

Grupa E
 
Kolejka 1 - 16-21 sierpnia
(Losowanie - 7 lipca 2016, 14:00 - Nyon)

ASV Lebo 11-2 FC Cosmos Tallin 17 sierpnia, 18:00
Wiedeń
SC Kaiserebersdorf Srbija 08 1-2 Göteborg Futsal Club 17 sierpnia, 20:15
Wiedeń

Kolejka 2 - 16-21 sierpnia

Göteborg Futsal Club 3-2 ASV Lebo 18 sierpnia, 18:00
Wiedeń
SC Kaiserebersdorf Srbija 08 3-2 FC Cosmos Tallin 18 sierpnia, 20:15
Wiedeń

Kolejka 3 - 16-21 sierpnia

FC Cosmos Tallin 1-2 Göteborg Futsal Club 20 sierpnia, 18:00
Wiedeń
ASV Lebo 5-4 SC Kaiserebersdorf Srbija 08 20 sierpnia, 20:15
Wiedeń

Grupa E
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Göteborg Futsal Club 3 9 3 0 0 7-4 1 0 0 3-2 2 0 0 4-2
2.  ASV Lebo 3 6 2 0 1 18-9 2 0 0 16-6 0 0 1 2-3
3.  SC Kaiserebersdorf Srbija 08 3 3 1 0 2 8-9 1 0 1 4-4 0 0 1 4-5
4.  FC Cosmos Tallin 3 0 0 0 3 5-16 0 0 1 1-2 0 0 2 4-14

Grupa F
 
Kolejka 1 - 16-21 sierpnia
(Losowanie - 7 lipca 2016, 14:00 - Nyon)

TSU Tbilisi 12-4 Wattcell Futsal Club 17 sierpnia, 15:30
Ylivieska
Sievi Futsal 7-3 Valletta FC 17 sierpnia, 18:00
Ylivieska

Kolejka 2 - 16-21 sierpnia

Valletta FC 0-6 TSU Tbilisi 18 sierpnia, 15:30
Ylivieska
Sievi Futsal 13-3 Wattcell Futsal Club 18 sierpnia, 18:00
Ylivieska

Kolejka 3 - 16-21 sierpnia

Wattcell Futsal Club 3-9 Valletta FC 20 sierpnia, 12:30
Ylivieska
TSU Tbilisi 5-4 Sievi Futsal 20 sierpnia, 15:00
Ylivieska

Grupa F
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  TSU Tbilisi 3 9 3 0 0 23-8 2 0 0 17-8 1 0 0 6-0
2.  Sievi Futsal 3 6 2 0 1 24-11 2 0 0 20-6 0 0 1 4-5
3.  Valletta FC 3 3 1 0 2 12-16 0 0 1 0-6 1 0 1 12-10
4.  Wattcell Futsal Club 3 0 0 0 3 10-34 0 0 1 3-9 0 0 2 7-25

Grupa G
 
Kolejka 1 - 16-21 sierpnia
(Losowanie - 7 lipca 2016, 14:00 - Nyon)

Gatta Zduńska Wola 10-4 ALSS Munsbach Futsal 17 sierpnia, 18:00
Maribor
FC Maribor 4-2 SK Tirana 17 sierpnia, 20:30
Maribor

Kolejka 2 - 16-21 sierpnia

SK Tirana 3-8 Gatta Zduńska Wola 18 sierpnia, 18:00
Maribor
FC Maribor 14-2 ALSS Munsbach Futsal 18 sierpnia, 20:30
Maribor

Kolejka 3 - 16-21 sierpnia

ALSS Munsbach Futsal 5-1 SK Tirana 20 sierpnia, 18:00
Maribor
Gatta Zduńska Wola 4-6 FC Maribor 20 sierpnia, 20:30
Maribor

Grupa G
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Maribor 3 9 3 0 0 24-8 2 0 0 18-4 1 0 0 6-4
2.  Gatta Zduńska Wola 3 6 2 0 1 22-13 1 0 1 14-10 1 0 0 8-3
3.  ALSS Munsbach Futsal 3 3 1 0 2 11-25 1 0 0 5-1 0 0 2 6-24
4.  SK Tirana 3 0 0 0 3 6-17 0 0 1 3-8 0 0 2 3-9

Grupa H
 
Kolejka 1 - 16-21 sierpnia
(Losowanie - 7 lipca 2016, 14:00 - Nyon)

Oxford City Lions 2-3 FC Feniks (Gllogoc) 17 sierpnia, 18:00
Andora
FC Encamp Dicoansa 1-2 ASA Tel Awiw 17 sierpnia, 20:30
Andora

Kolejka 2 - 16-21 sierpnia

ASA Tel Awiw 0-5 Oxford City Lions 18 sierpnia, 18:00
Andora
FC Encamp Dicoansa 0-12 FC Feniks (Gllogoc) 18 sierpnia, 20:30
Andora

Kolejka 3 - 16-21 sierpnia

FC Feniks (Gllogoc) 6-0 ASA Tel Awiw 20 sierpnia, 19:00
Andora
Oxford City Lions 6-2 FC Encamp Dicoansa 20 sierpnia, 21:00
Andora

Grupa H
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FC Feniks (Gllogoc) 3 9 3 0 0 21-2 1 0 0 6-0 2 0 0 15-2
2.  Oxford City Lions 3 6 2 0 1 13-5 1 0 1 8-5 1 0 0 5-0
3.  ASA Tel Awiw 3 3 1 0 2 2-12 0 0 1 0-5 1 0 1 2-7
4.  FC Encamp Dicoansa 3 0 0 0 3 3-20 0 0 2 1-14 0 0 1 2-6

II faza grupowa
 
Grupa 1
 
Kolejka 1 - 11-16 października
(Losowanie - 7 lipca 2016, 14:00 - Nyon)

Győri ETO FC 4-0 FC Maribor 12 października, 14:00
Lwów
Enerhija Lwów 4-1 Kremlin-Bicêtre United 12 października, 17:00
Lwów

Kolejka 2 - 11-16 października

Kremlin-Bicêtre United 3-10 Győri ETO FC 13 października, 14:00
Lwów
Enerhija Lwów 2-6 FC Maribor 13 października, 17:00
Lwów

Kolejka 3 - 11-16 października

FC Maribor 1-2 Kremlin-Bicêtre United 15 października, 14:00
Lwów
Győri ETO FC 3-2 Enerhija Lwów 15 października, 17:00
Lwów

Grupa 1
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Győri ETO FC 3 9 3 0 0 17-5 2 0 0 7-2 1 0 0 10-3
2.  FC Maribor 3 3 1 0 2 7-8 0 0 1 1-2 1 0 1 6-6 2 3 1 0 1 7-4
3.  Enerhija Lwów 3 3 1 0 2 8-10 1 0 1 6-7 0 0 1 2-3 2 3 1 0 1 6-7
4.  Kremlin-Bicêtre United 3 3 1 0 2 6-15 0 0 1 3-10 1 0 1 3-5 2 3 1 0 1 3-5

Grupa 2
 
Kolejka 1 - 11-16 października
(Losowanie - 7 lipca 2016, 14:00 - Nyon)

Araz Naxçıvan 7-1 TSU Tbilisi 11 października, 17:30
Skopje
KMF Železarec (Skopje) 0-5 FC Feniks (Gllogoc) 11 października, 20:00
Skopje

Kolejka 2 - 11-16 października

FC Feniks (Gllogoc) 0-1 Araz Naxçıvan 12 października, 17:30
Skopje
KMF Železarec (Skopje) 0-10 TSU Tbilisi 12 października, 20:00
Skopje

Kolejka 3 - 11-16 października

TSU Tbilisi 3-7 FC Feniks (Gllogoc) 14 października, 13:00
Skopje
Araz Naxçıvan 15-4 KMF Železarec (Skopje) 14 października, 15:30
Skopje

Grupa 2
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Araz Naxçıvan 3 9 3 0 0 23-5 2 0 0 22-5 1 0 0 1-0
2.  FC Feniks (Gllogoc) 3 6 2 0 1 12-4 0 0 1 0-1 2 0 0 12-3
3.  TSU Tbilisi 3 3 1 0 2 14-14 0 0 1 3-7 1 0 1 11-7
4.  KMF Železarec (Skopje) 3 0 0 0 3 4-30 0 0 2 0-15 0 0 1 4-15

Grupa 3
 
Kolejka 1 - 11-16 października
(Losowanie - 7 lipca 2016, 14:00 - Nyon)

Nikars Ryga 5-2 Göteborg Futsal Club 12 października, 17:00
Warna
Grand Pro-Koktejłs Warna 4-5 Hamburg Panthers 12 października, 19:30
Warna

Kolejka 2 - 11-16 października

Hamburg Panthers 1-5 Nikars Ryga 13 października, 17:00
Warna
Grand Pro-Koktejłs Warna 3-1 Göteborg Futsal Club 13 października, 19:30
Warna

Kolejka 3 - 11-16 października

Göteborg Futsal Club 3-4 Hamburg Panthers 15 października, 17:00
Warna
Nikars Ryga 2-1 Grand Pro-Koktejłs Warna 15 października, 19:30
Warna

Grupa 3
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Nikars Ryga 3 9 3 0 0 12-4 2 0 0 7-3 1 0 0 5-1
2.  Hamburg Panthers 3 6 2 0 1 10-12 0 0 1 1-5 2 0 0 9-7
3.  Grand Pro-Koktejłs Warna 3 3 1 0 2 8-8 1 0 1 7-6 0 0 1 1-2
4.  Göteborg Futsal Club 3 0 0 0 3 6-12 0 0 1 3-4 0 0 2 3-8

Grupa 4
 
Kolejka 1 - 11-16 października
(Losowanie - 7 lipca 2016, 14:00 - Nyon)

Lidsielmasz Lida 3-1 SFA Athína 90 12 października, 18:00
Kragujevac
KMF Ekonomac (Kragujevac) 5-1 MNK Nacional (Zagrzeb) 12 października, 20:30
Kragujevac

Kolejka 2 - 11-16 października

MNK Nacional (Zagrzeb) 1-0 Lidsielmasz Lida 13 października, 18:00
Kragujevac
KMF Ekonomac (Kragujevac) 5-2 SFA Athína 90 13 października, 20:30
Kragujevac

Kolejka 3 - 11-16 października

SFA Athína 90 0-6 MNK Nacional (Zagrzeb) 15 października, 18:00
Kragujevac
Lidsielmasz Lida 0-1 KMF Ekonomac (Kragujevac) 15 października, 20:30
Kragujevac

Grupa 4
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  KMF Ekonomac (Kragujevac) 3 9 3 0 0 11-3 2 0 0 10-3 1 0 0 1-0
2.  MNK Nacional (Zagrzeb) 3 6 2 0 1 8-5 1 0 0 1-0 1 0 1 7-5
3.  Lidsielmasz Lida 3 3 1 0 2 3-3 1 0 1 3-2 0 0 1 0-1
4.  SFA Athína 90 3 0 0 0 3 3-14 0 0 1 0-6 0 0 2 3-8

Grupa 5
 
Kolejka 1 - 11-16 października
(Losowanie - 7 lipca 2016, 14:00 - Nyon)

Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 7-1 MNK Centar (Sarajewo) 12 października, 18:00
Foligno
Real Rieti Calcio a 5 1-3 FP Halle-Gooik 12 października, 21:00
Foligno

Kolejka 2 - 11-16 października

FP Halle-Gooik 1-5 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 13 października, 18:00
Foligno
Real Rieti Calcio a 5 7-3 MNK Centar (Sarajewo) 13 października, 21:00
Foligno

Kolejka 3 - 11-16 października

MNK Centar (Sarajewo) 3-4 FP Halle-Gooik 15 października, 18:00
Foligno
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 4-0 Real Rieti Calcio a 5 15 października, 21:00
Foligno

Grupa 5
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 3 9 3 0 0 16-2 2 0 0 11-1 1 0 0 5-1
2.  FP Halle-Gooik 3 6 2 0 1 8-9 0 0 1 1-5 2 0 0 7-4
3.  Real Rieti Calcio a 5 3 3 1 0 2 8-10 1 0 1 8-6 0 0 1 0-4
4.  MNK Centar (Sarajewo) 3 0 0 0 3 7-18 0 0 1 3-4 0 0 2 4-14

Grupa 6
 
Kolejka 1 - 11-16 października
(Losowanie - 7 lipca 2016, 14:00 - Nyon)

City'us Târgu Mureș 3-3 APÓEL (Nikozja) 11 października, 16:30
Chrudim
FK Era-Pack Chrudim 4-1 ŠK Across Pinerola Bratysława 11 października, 19:00
Chrudim

Kolejka 2 - 11-16 października

ŠK Across Pinerola Bratysława 3-8 City'us Târgu Mureș 12 października, 16:30
Chrudim
FK Era-Pack Chrudim 7-0 APÓEL (Nikozja) 12 października, 19:00
Chrudim

Kolejka 3 - 11-16 października

APÓEL (Nikozja) 6-5 ŠK Across Pinerola Bratysława 14 października, 16:30
Chrudim
City'us Târgu Mureș 0-3 FK Era-Pack Chrudim 14 października, 19:00
Chrudim

Grupa 6
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  FK Era-Pack Chrudim 3 9 3 0 0 14-1 2 0 0 11-1 1 0 0 3-0
2.  City'us Târgu Mureș 3 4 1 1 1 11-9 0 1 1 3-6 1 0 0 8-3 1 1 0 1 0 3-3
3.  APÓEL (Nikozja) 3 4 1 1 1 9-15 1 0 0 6-5 0 1 1 3-10 1 1 0 1 0 3-3
4.  ŠK Across Pinerola Bratysława 3 0 0 0 3 9-18 0 0 1 3-8 0 0 2 6-10

III faza grupowa
 
Grupa A
 
Kolejka 1 - 22-27 listopada
(Losowanie - 21 października 2016, 13:30 - Nyon)

Nikars Ryga 4-3 FC Feniks (Gllogoc) 24 listopada, 13:00
Ałmaty
Kajrat Ałmaty 3-2 Real Rieti Calcio a 5 24 listopada, 15:30
Ałmaty

Kolejka 2 - 22-27 listopada

Real Rieti Calcio a 5 7-0 Nikars Ryga 25 listopada, 13:00
Ałmaty
Kajrat Ałmaty 6-0 FC Feniks (Gllogoc) 25 listopada, 15:30
Ałmaty

Kolejka 3 - 22-27 listopada

FC Feniks (Gllogoc) 3-6 Real Rieti Calcio a 5 27 listopada, 10:00
Ałmaty
Nikars Ryga 1-4 Kajrat Ałmaty 27 listopada, 12:30
Ałmaty

Grupa A
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kajrat Ałmaty 3 9 3 0 0 13-3 2 0 0 9-2 1 0 0 4-1
2.  Real Rieti Calcio a 5 3 6 2 0 1 15-6 1 0 0 7-0 1 0 1 8-6
3.  Nikars Ryga 3 3 1 0 2 5-14 1 0 1 5-7 0 0 1 0-7
4.  FC Feniks (Gllogoc) 3 0 0 0 3 6-16 0 0 1 3-6 0 0 2 3-10

Grupa B
 
Kolejka 1 - 22-27 listopada
(Losowanie - 21 października 2016, 13:30 - Nyon)

Gazprom-Jugra Jugorsk 4-0 Hamburg Panthers 23 listopada, 18:00
Zagrzeb
MNK Nacional (Zagrzeb) 2-1 Araz Naxçıvan 23 listopada, 20:30
Zagrzeb

Kolejka 2 - 22-27 listopada

Araz Naxçıvan 0-4 Gazprom-Jugra Jugorsk 24 listopada, 18:00
Zagrzeb
MNK Nacional (Zagrzeb) 11-1 Hamburg Panthers 24 listopada, 20:30
Zagrzeb

Kolejka 3 - 22-27 listopada

Hamburg Panthers 1-5 Araz Naxçıvan 26 listopada, 18:00
Zagrzeb
Gazprom-Jugra Jugorsk 5-1 MNK Nacional (Zagrzeb) 26 listopada, 20:30
Zagrzeb

Grupa B
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Gazprom-Jugra Jugorsk 3 9 3 0 0 13-1 2 0 0 9-1 1 0 0 4-0
2.  MNK Nacional (Zagrzeb) 3 6 2 0 1 14-7 2 0 0 13-2 0 0 1 1-5
3.  Araz Naxçıvan 3 3 1 0 2 6-7 0 0 1 0-4 1 0 1 6-3
4.  Hamburg Panthers 3 0 0 0 3 2-20 0 0 1 1-5 0 0 2 1-15

Grupa C
 
Kolejka 1 - 22-27 listopada
(Losowanie - 21 października 2016, 13:30 - Nyon)

Interviú Boomerang (Madryt) 2-0 FK Era-Pack Chrudim 23 listopada, 16:30
Maribor
FC Maribor 6-2 KMF Ekonomac (Kragujevac) 23 listopada, 19:00
Maribor

Kolejka 2 - 22-27 listopada

KMF Ekonomac (Kragujevac) 1-8 Interviú Boomerang (Madryt) 24 listopada, 16:30
Maribor
FC Maribor 1-4 FK Era-Pack Chrudim 24 listopada, 19:00
Maribor

Kolejka 3 - 22-27 listopada

FK Era-Pack Chrudim 0-1 KMF Ekonomac (Kragujevac) 26 listopada, 18:30
Maribor
Interviú Boomerang (Madryt) 3-1 FC Maribor 26 listopada, 21:15
Maribor

Grupa C
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Interviú Boomerang (Madryt) 3 9 3 0 0 13-2 2 0 0 5-1 1 0 0 8-1
2.  FK Era-Pack Chrudim 3 3 1 0 2 4-4 0 0 1 0-1 1 0 1 4-3 2 3 1 0 1 4-2
3.  FC Maribor 3 3 1 0 2 8-9 1 0 1 7-6 0 0 1 1-3 2 3 1 0 1 7-6
4.  KMF Ekonomac (Kragujevac) 3 3 1 0 2 4-14 0 0 1 1-8 1 0 1 3-6 2 3 1 0 1 3-6

Grupa D
 
Kolejka 1 - 22-27 listopada
(Losowanie - 21 października 2016, 13:30 - Nyon)

Dinamo Moskwa 11-1 City'us Târgu Mureș 24 listopada, 19:00
Odivelas
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 4-1 Győri ETO FC 24 listopada, 21:30
Odivelas

Kolejka 2 - 22-27 listopada

Győri ETO FC 1-5 Dinamo Moskwa 25 listopada, 19:00
Odivelas
Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 16-1 City'us Târgu Mureș 25 listopada, 21:30
Odivelas

Kolejka 3 - 22-27 listopada

City'us Târgu Mureș 0-5 Győri ETO FC 27 listopada, 15:30
Odivelas
Dinamo Moskwa 3-3 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 27 listopada, 18:00
Odivelas

Grupa D
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 3 7 2 1 0 23-5 2 0 0 20-2 0 1 0 3-3 1 1 0 1 0 3-3
2.  Dinamo Moskwa 3 7 2 1 0 19-5 1 1 0 14-4 1 0 0 5-1 1 1 0 1 0 3-3
3.  Győri ETO FC 3 3 1 0 2 7-9 0 0 1 1-5 1 0 1 6-4
4.  City'us Târgu Mureș 3 0 0 0 3 2-32 0 0 1 0-5 0 0 2 2-27

1/2 finału - 28 kwietnia
(Losowanie - 4 marca 2017, 10:45 - Ałmaty)

Interviú Boomerang (Madryt) 3-2 Kajrat Ałmaty 28 kwietnia, 16:30
Ałmaty
Gazprom-Jugra Jugorsk 1-2 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 28 kwietnia, 14:00
Ałmaty

Mecz o 3. miejsce - 30 kwietnia

Kajrat Ałmaty 5-5 Gazprom-Jugra Jugorsk 30 kwietnia, 13:00
k. 3-2
Ałmaty

Finał - 30 kwietnia

Interviú Boomerang (Madryt) 7-0 Sporting Clube de Portugal (Lizbona) 30 kwietnia, 15:30
Ałmaty

Autor: Maciej Kusina

 

Napisz do nas