[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Skierniewice I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Rawka Bolimów 21 61 20 1 0 119-26 11 0 0 64-14 9 1 0 55-12
2.  Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 21 46 15 1 5 118-40 9 0 2 82-16 6 1 3 36-24
3.  Victoria Zabostów Duży 21 38 12 2 7 72-56 7 2 2 36-16 5 0 5 36-40
4.  Fenix Boczki 21 36 11 3 7 69-51 6 1 3 38-17 5 2 4 31-34
5.  Meteor Reczyce 21 31 10 1 10 81-45 7 1 3 58-20 3 0 7 23-25
6.  Naprzód Jamno 21 21 7 0 14 55-76 6 0 4 40-23 1 0 10 15-53
7.  Płomień Piotrowice 21 9 3 0 18 24-161 2 0 8 19-58 1 0 10 5-103
8.  KS Ostrowiec 21 6 2 0 19 20-103 1 0 9 10-47 1 0 10 10-56

 1  2  3  4  5  6  7  8 
 1 Rawka Bolimów    2-0 
8-1 
6-2 
12-2 
7-2 
5-2 
5-2 9-3 
3-0* 
4-0 3-0* 
 2 Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów0-3     7-2 
8-0 
3-4 
7-3 
6-2 
3-0* 
8-1 9-0 
25-1 
6-0 
 3 Victoria Zabostów Duży3-3 1-2     2-2 
0-1 
3-2 
3-2 
7-1 
3-2 
8-0 1-0 
5-1 
 4 Fenix Boczki2-6 2-2 1-6     0-1 
2-0 
1-0 
6-2 
10-0 
10-0 
4-0 
 5 Meteor Reczyce1-6 
1-4 
2-4 3-1 0-0     2-1 
11-3 
13-0 
11-0 
4-1 
10-0 
 6 Naprzód Jamno2-3 0-7 
3-5 
2-3 4-3 2-1     8-1 
3-0 
10-0 
6-0 
 7 Płomień Piotrowice0-8 
2-9 
1-7 1-9 
0-4 
4-7 1-6 3-0     2-4 
5-4 
 8 KS Ostrowiec0-3 
1-10 
2-6 
3-2 
0-7 1-4 
1-3 
0-7 0-2 2-3     

Kolejka 1 - 27-28 sierpnia

Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 3-4 Fenix Boczki 28 sierpnia, 15:00
Victoria Zabostów Duży 1-0 KS Ostrowiec 28 sierpnia, 11:00
Meteor Reczyce 1-6 Rawka Bolimów 27 sierpnia, 15:00
Naprzód Jamno 8-1 Płomień Piotrowice 27 sierpnia, 17:00

Kolejka 2 - 3-4 września

Fenix Boczki 1-0 Naprzód Jamno 3 września, 18:00
Meteor Reczyce 13-0 Płomień Piotrowice 3 września, 15:00
KS Ostrowiec 0-3 Rawka Bolimów 4 września, 11:00
Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 7-2 Victoria Zabostów Duży 4 września, 15:00

Kolejka 3 - 10-11 września

Victoria Zabostów Duży 2-2 Fenix Boczki 11 września, 11:00
Rawka Bolimów 2-0 Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 10 września, 16:00
Płomień Piotrowice 2-4 KS Ostrowiec 11 września, 14:00
Naprzód Jamno 2-1 Meteor Reczyce 11 września, 11:00

Kolejka 4 - 17-18 września

Fenix Boczki 0-1 Meteor Reczyce 17 września, 17:00
KS Ostrowiec 0-2 Naprzód Jamno 18 września, 11:00
Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 9-0 Płomień Piotrowice 18 września, 15:00
Victoria Zabostów Duży 3-3 Rawka Bolimów 18 września, 11:00

Kolejka 5 - 24-25 września

Rawka Bolimów 7-2 Fenix Boczki 24 września, 16:00
Płomień Piotrowice 1-9 Victoria Zabostów Duży 25 września, 15:00
Naprzód Jamno 0-7 Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 25 września, 11:00
Meteor Reczyce 4-1 KS Ostrowiec 24 września, 15:00

Kolejka 6 - 1-2 października

Fenix Boczki 4-0 KS Ostrowiec 1 października, 16:00
Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 6-2 Meteor Reczyce 2 października, 15:00
Victoria Zabostów Duży 7-1 Naprzód Jamno 2 października, 11:00
Rawka Bolimów 4-0 Płomień Piotrowice 1 października, 16:00
przerwany w 8. minucie przy stanie 4-0 - goście zeszli z boiska / uznano wynik z boiska

Kolejka 7 - 8-9 października

Płomień Piotrowice 4-7 Fenix Boczki 8 października, 15:00
Naprzód Jamno 2-3 Rawka Bolimów 9 października, 14:00
Meteor Reczyce 3-1 Victoria Zabostów Duży 8 października, 16:00
KS Ostrowiec 2-6 Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 9 października, 11:00

Kolejka 8 - 15-16 października

Rawka Bolimów 5-2 Meteor Reczyce 15 października, 15:00
Płomień Piotrowice 3-0 Naprzód Jamno 15 października, 15:00
Fenix Boczki 2-2 Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 15 października, 15:30
KS Ostrowiec 0-7 Victoria Zabostów Duży 16 października, 11:00

Kolejka 9 - 22-23 października

Naprzód Jamno 4-3 Fenix Boczki 23 października, 14:00
Płomień Piotrowice 1-6 Meteor Reczyce 22 października, 15:00
Rawka Bolimów 3-0 KS Ostrowiec 22 października, 15:00
(wo)
nie odbył się
Victoria Zabostów Duży 1-2 Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 23 października, 11:00

Kolejka 10 - 29-30 października

Fenix Boczki 1-6 Victoria Zabostów Duży 29 października, 15:00
Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 0-3 Rawka Bolimów 30 października, 14:00
KS Ostrowiec 2-3 Płomień Piotrowice 30 października, 11:00
Meteor Reczyce 2-1 Naprzód Jamno 29 października, 15:00

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Meteor Reczyce 0-0 Fenix Boczki 6 listopada, 12:00
Naprzód Jamno 10-0 KS Ostrowiec 6 listopada, 11:00
Płomień Piotrowice 1-7 Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 5 listopada, 14:00
Rawka Bolimów 6-2 Victoria Zabostów Duży 6 listopada, 14:00

Kolejka 12 - 1-2 kwietnia

Fenix Boczki 2-6 Rawka Bolimów 1 kwietnia, 16:00
Victoria Zabostów Duży 8-0 Płomień Piotrowice 2 kwietnia, 11:00
Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 8-1 Naprzód Jamno 2 kwietnia, 15:00
KS Ostrowiec 0-7 Meteor Reczyce 2 kwietnia, 11:00

Kolejka 13 - 8-9 kwietnia

KS Ostrowiec 1-4 Fenix Boczki 9 kwietnia, 11:00
Meteor Reczyce 2-4 Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 9 kwietnia, 16:00
Naprzód Jamno 2-3 Victoria Zabostów Duży 9 kwietnia, 14:00
Płomień Piotrowice 0-8 Rawka Bolimów 8 kwietnia, 15:00

Kolejka 14 - 22-23 kwietnia

Fenix Boczki 10-0 Płomień Piotrowice 22 kwietnia, 17:00
Rawka Bolimów 9-3 Naprzód Jamno 22 kwietnia, 17:00
Victoria Zabostów Duży 3-2 Meteor Reczyce 23 kwietnia, 11:00
Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 6-0 KS Ostrowiec 23 kwietnia, 15:00

Kolejka 15 - 29-30 kwietnia

Rawka Bolimów 3-0 Naprzód Jamno 29 kwietnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali
Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 7-3 Fenix Boczki 30 kwietnia, 11:00
Victoria Zabostów Duży 5-1 KS Ostrowiec 30 kwietnia, 11:00
Meteor Reczyce 11-0 Płomień Piotrowice 29 kwietnia, 15:00

Kolejka 16 - 6-7 maja

KS Ostrowiec 1-10 Rawka Bolimów 7 maja, 11:00
Fenix Boczki 2-0 Meteor Reczyce 7 maja, 11:00
Płomień Piotrowice 0-4 Victoria Zabostów Duży 6 maja, 15:30
Naprzód Jamno 3-5 Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 7 maja, 14:30

Kolejka 17 - 13-14 maja

Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 25-1 Płomień Piotrowice 14 maja, 15:00
Rawka Bolimów 5-2 Fenix Boczki 13 maja, 17:00
Meteor Reczyce 10-0 KS Ostrowiec 13 maja, 15:30
Victoria Zabostów Duży 3-2 Naprzód Jamno 14 maja, 11:00

Kolejka 18 - 20-21 maja

KS Ostrowiec 1-3 Fenix Boczki 21 maja, 11:00
Meteor Reczyce 1-4 Rawka Bolimów 20 maja, 15:30
Naprzód Jamno 3-0 Płomień Piotrowice 21 maja, 14:30
Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 8-0 Victoria Zabostów Duży 21 maja, 15:00

Kolejka 19 - 27-28 maja

Victoria Zabostów Duży 3-2 Meteor Reczyce 28 maja, 11:00
Fenix Boczki 6-2 Naprzód Jamno 27 maja, 17:00
Rawka Bolimów 8-1 Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 27 maja, 17:00
Płomień Piotrowice 5-4 KS Ostrowiec 27 maja, 15:00

Kolejka 20 - 3-4 czerwca

Meteor Reczyce 11-3 Naprzód Jamno 4 czerwca, 11:00
Płomień Piotrowice 2-9 Rawka Bolimów 4 czerwca, 11:00
Victoria Zabostów Duży 0-1 Fenix Boczki 4 czerwca, 11:00
KS Ostrowiec 3-2 Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 4 czerwca, 11:00

Kolejka 21 - 10-11 czerwca

Naprzód Jamno 6-0 KS Ostrowiec 11 czerwca, 15:00
Rawka Bolimów 12-2 Victoria Zabostów Duży 11 czerwca, 15:00
Fenix Boczki 10-0 Płomień Piotrowice 11 czerwca, 15:00
Zjednoczenie Bobrowniki Dzierzgów 3-0 Meteor Reczyce 10 czerwca, 16:00
(wo)
nie odbył się

Autor: Michał Turulski
Kontakt: lodzkie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas