[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Wrocław II
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Kometa Kryniczno 26 71 23 2 1 110-21 13 0 0 65-7 10 2 1 45-14
2.  Sparta Skarszyn 26 65 21 2 3 123-30 11 1 1 66-16 10 1 2 57-14
3.  Perła Węgrów 25 62 20 2 3 117-36 9 1 2 62-21 11 1 1 55-15
4.  Tomtex Widawa Wrocław 26 56 18 2 6 116-43 10 1 2 57-15 8 1 4 59-28
5.  LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 26 52 17 1 8 122-49 9 1 3 63-17 8 0 5 59-32
6.  SKS Głuchów Górny 26 45 14 3 9 96-51 8 0 5 49-26 6 3 4 47-25
7.  Błyskawica Szewce 26 28 8 4 14 56-56 3 3 7 22-29 5 1 7 34-27 4 6 2 0 2 6-5
8.  Malinka Malin 26 28 8 4 14 67-91 3 3 7 32-46 5 1 7 35-45 4 5 1 2 1 6-6
9.  Sparta Będkowo 26 28 7 7 12 37-73 4 3 6 21-36 3 4 6 16-37 4 5 1 2 1 3-4
10.  Odra Uraz 26 21 6 3 17 55-106 3 2 8 28-40 3 1 9 27-66
11.  Grom Ligota Piękna 26 18 5 3 18 33-94 3 2 8 23-37 2 1 10 10-57 2 4 1 1 0 5-4
12.  Płomień Wisznia Mała 26 18 5 3 18 55-127 3 1 9 41-65 2 2 9 14-62 2 1 0 1 1 4-5
13.  Start Strzeszów 25 17 5 2 18 51-126 4 1 8 36-54 1 1 10 15-72
14.  LKS Krościna Wielka 26 14 4 2 20 34-169 3 1 9 20-78 1 1 11 14-91

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
 1 Kometa Kryniczno    3-0 3-0 3-1 3-0 3-0* 5-1 3-2 5-0 8-1 6-0 9-0 7-1 7-1 
 2 Sparta Skarszyn3-2     0-0 2-3 9-3 3-2 5-0 6-3 4-0 7-1 1-0 15-1 3-0* 8-1 
 3 Perła Węgrów3-7 3-3     6-3 3-1 0-4 2-0 10-1 5-0 12-0 7-0 3-0* 8-2 
 4 Tomtex Widawa Wrocław0-0 2-1 2-5     1-5 5-2 3-1 4-1 2-0 5-0 8-0 12-0 3-0* 10-0 
 5 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia)1-2 0-3 1-4 4-2     1-1 5-0 3-0* 8-3 6-0 9-1 5-0 9-1 11-0 
 6 SKS Głuchów Górny0-2 0-3 3-6 4-1 1-9     1-0 6-1 5-0 6-0 6-1 3-0* 14-0 0-3* 
 7 Błyskawica Szewce2-3 1-6 1-2 1-5 1-4 1-1     0-3* 0-1 6-1 3-0* 2-2 3-0 1-1 
 8 Malinka Malin0-3 1-11 0-7 1-4 2-3 2-2 1-4     1-1 3-3 7-1 0-3 10-1 4-3 
 9 Sparta Będkowo1-2 0-4 0-4 0-9 3-1 0-5 0-2 1-1     3-1 1-1 2-1 2-2 8-3 
 10 Odra Uraz0-4 1-3 1-3 1-8 2-3 1-4 1-1 0-7 4-4     1-2 4-1 3-0 9-0 
 11 Grom Ligota Piękna1-2 0-7 1-3 0-6* 3-4 3-0 0-5 1-4 0-0 0-2     3-3 8-1 3-0* 
 12 Płomień Wisznia Mała3-3 2-7 2-4 5-9 2-1 2-11 4-3 0-3* 0-2 2-12 1-2     4-8 14-0 
 13 Start Strzeszów0-4 1-2 1-4 1-1 1-18 3-4 0-10 9-2 1-3 5-2 5-1 1-3     8-0 
 14 LKS Krościna Wielka0-11 0-7 0-13 0-7 1-7 1-11 0-7 2-7 2-2 3-4 2-1 3-0 6-1     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Błyskawica Szewce 1-5 Tomtex Widawa Wrocław 21 sierpnia, 11:00
Start Strzeszów 5-1 Grom Ligota Piękna 21 sierpnia, 11:00
pierwotnie zweryfikowany jako walkower 0-3
Sparta Skarszyn 3-2 Kometa Kryniczno 21 sierpnia, 17:00
Sparta Będkowo 8-3 LKS Krościna Wielka 21 sierpnia, 14:00
SKS Głuchów Górny 1-9 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 21 sierpnia, 11:00
Płomień Wisznia Mała 0-3 Malinka Malin 21 sierpnia, 17:00
(wo)
na boisku 4-4
Perła Węgrów 12-0 Odra Uraz 21 sierpnia, 11:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Tomtex Widawa Wrocław 5-0 Odra Uraz 28 sierpnia, 11:00
Malinka Malin 0-7 Perła Węgrów 28 sierpnia, 14:00
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 5-0 Płomień Wisznia Mała 28 sierpnia, 11:00
LKS Krościna Wielka 1-11 SKS Głuchów Górny 28 sierpnia, 16:00
Kometa Kryniczno 5-0 Sparta Będkowo 28 sierpnia, 11:00
Grom Ligota Piękna 0-7 Sparta Skarszyn 28 sierpnia, 11:00
Błyskawica Szewce 3-0 Start Strzeszów 28 sierpnia, 11:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Start Strzeszów 1-1 Tomtex Widawa Wrocław 4 września, 11:00
Sparta Skarszyn 5-0 Błyskawica Szewce 4 września, 16:00
Sparta Będkowo 1-1 Grom Ligota Piękna 4 września, 14:00
SKS Głuchów Górny 0-2 Kometa Kryniczno 4 września, 11:00
Płomień Wisznia Mała 14-0 LKS Krościna Wielka 4 września, 11:00
Perła Węgrów 3-1 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 4 września, 11:00
Odra Uraz 0-7 Malinka Malin 4 września, 14:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Tomtex Widawa Wrocław 4-1 Malinka Malin 11 września, 11:00
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 6-0 Odra Uraz 11 września, 11:00
LKS Krościna Wielka 0-13 Perła Węgrów 11 września, 14:00
Kometa Kryniczno 9-0 Płomień Wisznia Mała 11 września, 11:00
Grom Ligota Piękna 3-0 SKS Głuchów Górny 11 września, 11:00
Błyskawica Szewce 0-1 Sparta Będkowo 11 września, 11:00
Start Strzeszów 1-2 Sparta Skarszyn 11 września, 11:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Sparta Skarszyn 2-3 Tomtex Widawa Wrocław 18 września, 16:00
Sparta Będkowo 2-2 Start Strzeszów 18 września, 14:00
SKS Głuchów Górny 1-0 Błyskawica Szewce 18 września, 11:00
Płomień Wisznia Mała 1-2 Grom Ligota Piękna 17 września, 17:00
Perła Węgrów 3-7 Kometa Kryniczno 18 września, 11:00
Odra Uraz 9-0 LKS Krościna Wielka 18 września, 14:00
Malinka Malin 2-3 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 18 września, 11:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Tomtex Widawa Wrocław 1-5 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 25 września, 11:00
LKS Krościna Wielka 2-7 Malinka Malin 25 września, 15:00
Kometa Kryniczno 8-1 Odra Uraz 25 września, 11:00
Grom Ligota Piękna 1-3 Perła Węgrów 25 września, 11:00
Błyskawica Szewce 2-2 Płomień Wisznia Mała 25 września, 11:00
Start Strzeszów 3-4 SKS Głuchów Górny 25 września, 11:00
Sparta Skarszyn 4-0 Sparta Będkowo 25 września, 15:00

Kolejka 7 - 1-2 października

Sparta Będkowo 0-9 Tomtex Widawa Wrocław 2 października, 14:00
SKS Głuchów Górny 0-3 Sparta Skarszyn 2 października, 11:00
Płomień Wisznia Mała 4-8 Start Strzeszów 2 października, 11:00
Perła Węgrów 2-0 Błyskawica Szewce 2 października, 11:00
Odra Uraz 1-2 Grom Ligota Piękna 2 października, 14:00
Malinka Malin 0-3 Kometa Kryniczno 2 października, 13:00
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 11-0 LKS Krościna Wielka 2 października, 11:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Tomtex Widawa Wrocław 10-0 LKS Krościna Wielka 9 października, 11:00
Kometa Kryniczno 3-0 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 9 października, 11:00
Grom Ligota Piękna 1-4 Malinka Malin 9 października, 11:00
Błyskawica Szewce 6-1 Odra Uraz 9 października, 11:00
Start Strzeszów 1-4 Perła Węgrów 9 października, 11:00
Sparta Skarszyn 15-1 Płomień Wisznia Mała 30 października, 14:00
w pierwotnym terminie (9 października, 15:00) odwołany
Sparta Będkowo 0-5 SKS Głuchów Górny 9 października, 14:00

Kolejka 9 - 15-16 października

SKS Głuchów Górny 4-1 Tomtex Widawa Wrocław 16 października, 11:00
Płomień Wisznia Mała 0-2 Sparta Będkowo 16 października, 11:00
Perła Węgrów 3-3 Sparta Skarszyn 16 października, 11:00
Odra Uraz 3-0 Start Strzeszów 16 października, 14:00
Malinka Malin 1-4 Błyskawica Szewce 16 października, 11:00
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 9-1 Grom Ligota Piękna 16 października, 11:00
LKS Krościna Wielka 0-11 Kometa Kryniczno 16 października, 15:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Tomtex Widawa Wrocław 0-0 Kometa Kryniczno 23 października, 11:00
Grom Ligota Piękna 3-0 LKS Krościna Wielka 23 października, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Błyskawica Szewce 1-4 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 23 października, 11:00
Start Strzeszów 9-2 Malinka Malin 23 października, 11:00
Sparta Skarszyn 7-1 Odra Uraz 23 października, 15:00
Sparta Będkowo 0-4 Perła Węgrów 23 października, 14:00
SKS Głuchów Górny 3-0 Płomień Wisznia Mała 23 października, 11:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Płomień Wisznia Mała 5-9 Tomtex Widawa Wrocław 6 listopada, 11:00
Perła Węgrów 0-4 SKS Głuchów Górny 6 listopada, 11:00
Odra Uraz 4-4 Sparta Będkowo 6 listopada, 14:00
Malinka Malin 1-11 Sparta Skarszyn 6 listopada, 11:00
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 9-1 Start Strzeszów 6 listopada, 11:00
LKS Krościna Wielka 0-7 Błyskawica Szewce 6 listopada, 11:00
Kometa Kryniczno 6-0 Grom Ligota Piękna 6 listopada, 12:00

Kolejka 12 - 12-13 listopada

Tomtex Widawa Wrocław 8-0 Grom Ligota Piękna 13 listopada, 11:00
Błyskawica Szewce 2-3 Kometa Kryniczno 13 listopada, 13:00
Start Strzeszów 8-0 LKS Krościna Wielka 13 listopada, 13:00
Sparta Skarszyn 9-3 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 13 listopada, 14:00
Sparta Będkowo 1-1 Malinka Malin 13 listopada, 14:00
SKS Głuchów Górny 6-0 Odra Uraz 13 listopada, 11:00
Płomień Wisznia Mała 2-4 Perła Węgrów 13 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 19-20 listopada

Perła Węgrów 6-3 Tomtex Widawa Wrocław 20 listopada, 11:00
Odra Uraz 4-1 Płomień Wisznia Mała 20 listopada, 14:00
Malinka Malin 2-2 SKS Głuchów Górny 20 listopada, 11:00
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 8-3 Sparta Będkowo 20 listopada, 11:00
LKS Krościna Wielka 0-7 Sparta Skarszyn 20 listopada, 11:00
Kometa Kryniczno 7-1 Start Strzeszów 11 listopada, 11:00
Grom Ligota Piękna 0-5 Błyskawica Szewce 19 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 18-19 marca

Tomtex Widawa Wrocław 3-1 Błyskawica Szewce 19 marca, 14:00
Grom Ligota Piękna 8-1 Start Strzeszów 19 marca, 14:00
Kometa Kryniczno 3-0 Sparta Skarszyn 19 marca, 11:00
LKS Krościna Wielka 2-2 Sparta Będkowo 19 marca, 14:00
w Prusicach
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 1-1 SKS Głuchów Górny 19 marca, 14:00
Malinka Malin 0-3 Płomień Wisznia Mała 19 marca, 11:00
Odra Uraz 1-3 Perła Węgrów 19 marca, 14:00

Kolejka 15 - 25-26 marca

Odra Uraz 1-8 Tomtex Widawa Wrocław 26 marca, 14:00
Perła Węgrów 10-1 Malinka Malin 26 marca, 11:00
Płomień Wisznia Mała 2-1 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 26 marca, 14:00
SKS Głuchów Górny 0-3 LKS Krościna Wielka 26 marca, 14:00
(wo)
na boisku 7-0
Sparta Będkowo 1-2 Kometa Kryniczno 26 marca, 14:00
Sparta Skarszyn 1-0 Grom Ligota Piękna 26 marca, 14:00
w Godzieszowej
Start Strzeszów 0-10 Błyskawica Szewce 26 marca, 14:00

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Tomtex Widawa Wrocław 3-0 Start Strzeszów 2 kwietnia, 11:00
(wo)
goście nie dojechali
Błyskawica Szewce 1-6 Sparta Skarszyn 2 kwietnia, 14:00
Grom Ligota Piękna 0-0 Sparta Będkowo 2 kwietnia, 11:00
Kometa Kryniczno 3-0 SKS Głuchów Górny 2 kwietnia, 11:00
(wo)
na boisku 1-2
LKS Krościna Wielka 3-0 Płomień Wisznia Mała 2 kwietnia, 14:00
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 1-4 Perła Węgrów 2 kwietnia, 14:00
Malinka Malin 3-3 Odra Uraz 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Malinka Malin 1-4 Tomtex Widawa Wrocław 9 kwietnia, 14:00
Odra Uraz 2-3 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 9 kwietnia, 14:00
Perła Węgrów 8-2 LKS Krościna Wielka 9 kwietnia, 11:00
Płomień Wisznia Mała 3-3 Kometa Kryniczno 9 kwietnia, 16:00
SKS Głuchów Górny 6-1 Grom Ligota Piękna 9 kwietnia, 11:00
Sparta Będkowo 0-2 Błyskawica Szewce 9 kwietnia, 14:00
Sparta Skarszyn 3-0 Start Strzeszów 9 kwietnia, 17:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Tomtex Widawa Wrocław 2-1 Sparta Skarszyn 23 kwietnia, 11:00
Start Strzeszów 1-3 Sparta Będkowo 23 kwietnia, 14:00
Błyskawica Szewce 1-1 SKS Głuchów Górny 23 kwietnia, 14:00
Grom Ligota Piękna 3-3 Płomień Wisznia Mała 23 kwietnia, 11:00
Kometa Kryniczno 3-0 Perła Węgrów 23 kwietnia, 11:00
LKS Krościna Wielka 3-4 Odra Uraz 23 kwietnia, 14:00
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 3-0 Malinka Malin 23 kwietnia, 14:00
(wo)
na boisku 2-4

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 4-2 Tomtex Widawa Wrocław 30 kwietnia, 11:00
Malinka Malin 4-3 LKS Krościna Wielka 30 kwietnia, 14:00
Odra Uraz 0-4 Kometa Kryniczno 30 kwietnia, 14:00
Perła Węgrów 7-0 Grom Ligota Piękna 30 kwietnia, 11:00
Płomień Wisznia Mała 4-3 Błyskawica Szewce 30 kwietnia, 10:00
SKS Głuchów Górny 14-0 Start Strzeszów 30 kwietnia, 11:00
przerwany po I połowie przy stanie 14-0; goście zrezygnowali z gry; uznano wynik z boiska
Sparta Będkowo 0-4 Sparta Skarszyn 30 kwietnia, 14:00
w Nowym Dworze

Kolejka 20 - 6-7 maja

Tomtex Widawa Wrocław 2-0 Sparta Będkowo 7 maja, 11:00
Sparta Skarszyn 3-2 SKS Głuchów Górny 3 maja, 14:00
Start Strzeszów 1-3 Płomień Wisznia Mała 7 maja, 14:00
Błyskawica Szewce 1-2 Perła Węgrów 7 maja, 14:00
Grom Ligota Piękna 0-2 Odra Uraz 7 maja, 11:00
Kometa Kryniczno 3-2 Malinka Malin 7 maja, 11:00
LKS Krościna Wielka 1-7 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 7 maja, 11:00

Kolejka 21 - 13-14 maja

LKS Krościna Wielka 0-7 Tomtex Widawa Wrocław 14 maja, 11:00
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 1-2 Kometa Kryniczno 14 maja, 11:00
Malinka Malin 7-1 Grom Ligota Piękna 14 maja, 14:00
Odra Uraz 1-1 Błyskawica Szewce 14 maja, 14:00
Perła Węgrów - Start Strzeszów 14 maja, 11:00
mecz przerwany przy stanie 4-0
Płomień Wisznia Mała 2-7 Sparta Skarszyn 13 maja, 18:00
SKS Głuchów Górny 5-0 Sparta Będkowo 14 maja, 11:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Tomtex Widawa Wrocław 5-2 SKS Głuchów Górny 21 maja, 11:00
Sparta Będkowo 2-1 Płomień Wisznia Mała 20 maja, 17:00
Sparta Skarszyn 0-0 Perła Węgrów 21 maja, 17:00
Start Strzeszów 5-2 Odra Uraz 21 maja, 14:00
Błyskawica Szewce 0-3 Malinka Malin 21 maja, 14:00
(wo)
na boisku 2-2
Grom Ligota Piękna 3-4 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 21 maja, 11:00
Kometa Kryniczno 7-1 LKS Krościna Wielka 21 maja, 11:00

Kolejka 23 - 27-28 maja

Kometa Kryniczno 3-1 Tomtex Widawa Wrocław 28 maja, 11:00
LKS Krościna Wielka 2-1 Grom Ligota Piękna 27 maja, 17:00
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 5-0 Błyskawica Szewce 28 maja, 11:00
Malinka Malin 10-1 Start Strzeszów 28 maja, 14:00
Odra Uraz 1-3 Sparta Skarszyn 28 maja, 14:00
Perła Węgrów 5-0 Sparta Będkowo 28 maja, 11:00
Płomień Wisznia Mała 2-11 SKS Głuchów Górny 28 maja, 10:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Tomtex Widawa Wrocław 12-0 Płomień Wisznia Mała 4 czerwca, 18:00
SKS Głuchów Górny 3-6 Perła Węgrów 4 czerwca, 11:00
Sparta Będkowo 3-1 Odra Uraz 4 czerwca, 14:00
Sparta Skarszyn 6-3 Malinka Malin 4 czerwca, 17:00
Start Strzeszów 1-18 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 4 czerwca, 11:00
Błyskawica Szewce 1-1 LKS Krościna Wielka 4 czerwca, 14:00
Grom Ligota Piękna 1-2 Kometa Kryniczno 4 czerwca, 11:00

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Grom Ligota Piękna 0-6 Tomtex Widawa Wrocław 11 czerwca, 11:00
(wo)
na boisku 1-6
Kometa Kryniczno 5-1 Błyskawica Szewce 11 czerwca, 14:00
LKS Krościna Wielka 6-1 Start Strzeszów 11 czerwca, 11:00
przerwany w 40. minucie przy stanie 6-1 z powodu zdekompletowania drużyny gości / uznano wynik z boiska
LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 0-3 Sparta Skarszyn 11 czerwca, 11:00
Malinka Malin 1-1 Sparta Będkowo 11 czerwca, 14:00
Odra Uraz 1-4 SKS Głuchów Górny 11 czerwca, 14:00
Perła Węgrów 3-0 Płomień Wisznia Mała 11 czerwca, 11:00
(wo)
goście nie dojechali

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Tomtex Widawa Wrocław 2-5 Perła Węgrów 18 czerwca, 11:00
Płomień Wisznia Mała 2-12 Odra Uraz 18 czerwca, 14:00
SKS Głuchów Górny 6-1 Malinka Malin 18 czerwca, 11:00
Sparta Będkowo 3-1 LKS Krzyżanowice (k. Wrocławia) 18 czerwca, 14:00
Sparta Skarszyn 8-1 LKS Krościna Wielka 18 czerwca, 15:00
Start Strzeszów 0-4 Kometa Kryniczno 18 czerwca, 14:00
Błyskawica Szewce 3-0 Grom Ligota Piękna 18 czerwca, 14:00
(wo)
na boisku 3-2

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas