[ Strona główna ]


Jedyny w swoim rodzaju Skarb Ekstraklasy - statystyki, sylwetki, kariery graczy, historie, osiągnięcia klubówSkarb I ligi - statystyki, kariery graczy, historie i osiągnięcia klubówRozgrywki regionalne 2016/2017 - od IV ligi do Klasy C !Wyszukiwarka klubów, zawodników i sędziów w serwisie 90 MinutJeśli chcesz skontaktować się z redakcją - najpierw to przeczytaj!
90minut.pl
 PZPN
RSSSF

   
   

.: Wyniki | Strzelcy | Statystyki | Ostatnia kolejka :.

Klasa B 2016/2017, grupa: Wrocław III
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Pogoń Miękinia 24 57 18 3 3 93-20 9 2 1 49-8 9 1 2 44-12
2.  Mechanik II Brzezina 24 53 17 2 5 92-28 8 0 4 60-17 9 2 1 32-11
3.  Pogoń Jastrzębce 24 47 14 5 5 52-31 8 2 2 30-18 6 3 3 22-13
4.  Orzeł Bukówek 24 44 14 2 8 79-53 7 1 4 48-27 7 1 4 31-26
5.  Tęcza Kwietno 24 41 12 5 7 53-42 7 2 3 29-18 5 3 4 24-24
6.  Błękitni Chwalimierz 24 40 13 1 10 71-64 5 1 6 31-33 8 0 4 40-31
7.  Piast Lutynia 24 39 12 3 9 60-45 7 1 4 34-19 5 2 5 26-26
8.  Odra Słup 24 26 7 5 12 59-84 4 2 6 30-39 3 3 6 29-45
9.  Błyskawica Lenartowice 24 25 8 1 15 42-63 5 0 7 22-27 3 1 8 20-36
10.  Pagel Komorniki 24 23 7 2 15 52-90 5 1 6 32-37 2 1 9 20-53
11.  Tęcza Pisarzowice 24 22 7 1 16 47-88 3 1 8 22-40 4 0 8 25-48
12.  Wulkan Ogrodnica 24 13 3 4 17 35-98 2 4 6 23-32 1 0 11 12-66
13.  Cosmos Juszczyn 24 20 6 2 16 34-63 5 1 6 22-22 1 1 10 12-41
Cosmos Juszczyn wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
 1 Pogoń Miękinia    1-3 2-2 8-1 1-1 2-0 2-0 2-1 3-0 8-0 11-0 7-0 2-0 
 2 Mechanik II Brzezina0-3     2-0 7-0 0-1 5-2 5-1 5-0 1-3 10-0 3-5 13-0 9-2 
 3 Pogoń Jastrzębce0-0 0-2     1-1 5-1 3-2 2-1 2-7 1-0 4-2 5-2 4-0 3-0* 
 4 Orzeł Bukówek6-2 2-3 0-2     1-4 3-5 3-3 8-2 3-0 7-1 6-2 4-2 5-1 
 5 Tęcza Kwietno3-0* 1-1 0-3* 2-1     2-3 4-1 1-1 5-2 3-1 2-3 3-2 3-0* 
 6 Błękitni Chwalimierz1-6 0-1 0-3 2-4 4-1     2-3 4-1 0-5 4-3 5-2 7-2 2-2 
 7 Piast Lutynia1-3 0-2 3-1 1-3 3-0* 2-3     3-3 5-1 5-1 3-1 5-0 3-1 
 8 Odra Słup0-7 0-5 1-1 0-1 4-4 6-0 4-3     4-3 4-5 1-5 3-5 3-0* 
 9 Błyskawica Lenartowice0-5 1-4 0-3 3-0 0-1 1-7 0-1 2-5     2-1 4-0 6-0 3-0* 
 10 Pagel Komorniki1-5 3-2 3-4 1-7 2-2 2-5 1-5 4-5 3-0     4-2 5-0 3-0* 
 11 Tęcza Pisarzowice0-5 2-5 0-0 0-6 1-4 2-5 1-3 3-1 1-2 4-3     6-0 2-6 
 12 Wulkan Ogrodnica0-5 1-1 1-3 1-4 0-3 3-5 2-2 3-3 4-4 1-2 4-0     3-0* 
 13 Cosmos Juszczyn0-3* 0-3* 1-0 0-3* 3-2 0-3* 0-3* 8-0 6-0 1-1 0-3* 3-1     

Kolejka 1 - 20-21 sierpnia

Pauza: Wulkan Ogrodnica.
 
Mechanik II Brzezina 5-2 Błękitni Chwalimierz 31 sierpnia, 17:00
w pierwotnym terminie (21 sierpnia, 14:00) przerwany przy stanie 0-0; w drugim terminie dokończony
Tęcza Kwietno 5-2 Błyskawica Lenartowice 21 sierpnia, 14:00
Pogoń Miękinia 2-0 Cosmos Juszczyn 21 sierpnia, 14:00
Pogoń Jastrzębce 5-2 Tęcza Pisarzowice 21 sierpnia, 14:00
Piast Lutynia 3-3 Odra Słup 21 sierpnia, 11:00
Pagel Komorniki 1-7 Orzeł Bukówek 21 sierpnia, 14:00

Kolejka 2 - 27-28 sierpnia

Pauza: Orzeł Bukówek.
 
Odra Słup 4-5 Pagel Komorniki 28 sierpnia, 12:00
Tęcza Pisarzowice 1-3 Piast Lutynia 28 sierpnia, 14:00
Cosmos Juszczyn 1-0 Pogoń Jastrzębce 28 sierpnia, 14:00
Błyskawica Lenartowice 0-5 Pogoń Miękinia 28 sierpnia, 13:00
Błękitni Chwalimierz 4-1 Tęcza Kwietno 28 sierpnia, 11:00
Wulkan Ogrodnica 1-1 Mechanik II Brzezina 28 sierpnia, 14:00

Kolejka 3 - 3-4 września

Pauza: Mechanik II Brzezina.
 
Tęcza Kwietno 3-2 Wulkan Ogrodnica 4 września, 14:00
Pogoń Miękinia 2-0 Błękitni Chwalimierz 4 września, 14:00
Pogoń Jastrzębce 1-0 Błyskawica Lenartowice 4 września, 16:00
Piast Lutynia 3-1 Cosmos Juszczyn 4 września, 11:00
Pagel Komorniki 4-2 Tęcza Pisarzowice 4 września, 11:00
Orzeł Bukówek 8-2 Odra Słup 4 września, 14:00

Kolejka 4 - 10-11 września

Pauza: Odra Słup.
 
Tęcza Pisarzowice 0-6 Orzeł Bukówek 11 września, 14:00
Cosmos Juszczyn 1-1 Pagel Komorniki 11 września, 14:00
Błyskawica Lenartowice 0-1 Piast Lutynia 11 września, 13:00
Błękitni Chwalimierz 0-3 Pogoń Jastrzębce 11 września, 11:00
Wulkan Ogrodnica 0-5 Pogoń Miękinia 11 września, 14:00
Mechanik II Brzezina 0-1 Tęcza Kwietno 11 września, 14:00

Kolejka 5 - 17-18 września

Pauza: Tęcza Kwietno.
 
Pogoń Miękinia 1-3 Mechanik II Brzezina 18 września, 17:00
Pogoń Jastrzębce 4-0 Wulkan Ogrodnica 18 września, 11:00
Piast Lutynia 2-3 Błękitni Chwalimierz 18 września, 11:00
Pagel Komorniki 3-0 Błyskawica Lenartowice 18 września, 11:00
Orzeł Bukówek 5-1 Cosmos Juszczyn 18 września, 11:30
Odra Słup 1-5 Tęcza Pisarzowice 18 września, 14:00

Kolejka 6 - 24-25 września

Pauza: Tęcza Pisarzowice.
 
Cosmos Juszczyn 8-0 Odra Słup 25 września, 14:00
Błyskawica Lenartowice 3-0 Orzeł Bukówek 25 września, 13:00
Błękitni Chwalimierz 4-3 Pagel Komorniki 25 września, 11:00
Wulkan Ogrodnica 2-2 Piast Lutynia 25 września, 14:00
Mechanik II Brzezina 2-0 Pogoń Jastrzębce 25 września, 14:00
Tęcza Kwietno 3-0 Pogoń Miękinia 25 września, 14:00
(wo)
na boisku 1-2

Kolejka 7 - 1-2 października

Pauza: Pogoń Miękinia.
 
Pogoń Jastrzębce 5-1 Tęcza Kwietno 2 października, 11:00
Piast Lutynia 0-2 Mechanik II Brzezina 2 października, 11:00
Pagel Komorniki 5-0 Wulkan Ogrodnica 2 października, 11:00
Orzeł Bukówek 3-5 Błękitni Chwalimierz 2 października, 11:30
Odra Słup 4-3 Błyskawica Lenartowice 2 października, 16:00
Tęcza Pisarzowice 2-6 Cosmos Juszczyn 2 października, 14:00

Kolejka 8 - 8-9 października

Pauza: Cosmos Juszczyn.
 
Błyskawica Lenartowice 4-0 Tęcza Pisarzowice 9 października, 14:00
Błękitni Chwalimierz 4-1 Odra Słup 9 października, 11:00
Wulkan Ogrodnica 1-4 Orzeł Bukówek 9 października, 14:00
Mechanik II Brzezina 10-0 Pagel Komorniki 9 października, 14:00
Tęcza Kwietno 4-1 Piast Lutynia 9 października, 14:00
Pogoń Miękinia 2-2 Pogoń Jastrzębce 9 października, 15:00

Kolejka 9 - 15-16 października

Pauza: Pogoń Jastrzębce.
 
Piast Lutynia 1-3 Pogoń Miękinia 16 października, 11:00
Pagel Komorniki 2-2 Tęcza Kwietno 16 października, 11:00
Orzeł Bukówek 2-3 Mechanik II Brzezina 16 października, 11:30
Odra Słup 3-5 Wulkan Ogrodnica 16 października, 15:00
Tęcza Pisarzowice 2-5 Błękitni Chwalimierz 16 października, 14:00
Cosmos Juszczyn 6-0 Błyskawica Lenartowice 16 października, 16:00

Kolejka 10 - 22-23 października

Pauza: Błyskawica Lenartowice.
 
Błękitni Chwalimierz 2-2 Cosmos Juszczyn 23 października, 14:00
Wulkan Ogrodnica 4-0 Tęcza Pisarzowice 23 października, 14:00
Mechanik II Brzezina 5-0 Odra Słup 23 października, 14:00
Tęcza Kwietno 2-1 Orzeł Bukówek 23 października, 14:00
Pogoń Miękinia 8-0 Pagel Komorniki 23 października, 15:00
Pogoń Jastrzębce 2-1 Piast Lutynia 23 października, 15:00

Kolejka 11 - 5-6 listopada

Pauza: Piast Lutynia.
 
Pagel Komorniki 3-4 Pogoń Jastrzębce 6 listopada, 11:00
Orzeł Bukówek 6-2 Pogoń Miękinia 6 listopada, 11:30
Odra Słup 4-4 Tęcza Kwietno 6 listopada, 14:00
Tęcza Pisarzowice 2-5 Mechanik II Brzezina 6 listopada, 14:00
Cosmos Juszczyn 3-1 Wulkan Ogrodnica 6 listopada, 14:00
Błyskawica Lenartowice 1-7 Błękitni Chwalimierz 6 listopada, 11:00

Kolejka 12 - 12-13 listopada

Pauza: Błękitni Chwalimierz.
 
Wulkan Ogrodnica 4-4 Błyskawica Lenartowice 13 listopada, 14:00
Mechanik II Brzezina 9-2 Cosmos Juszczyn 13 listopada, 11:00
Tęcza Kwietno 2-3 Tęcza Pisarzowice 13 listopada, 14:00
Pogoń Miękinia 2-1 Odra Słup 13 listopada, 14:00
Pogoń Jastrzębce 1-1 Orzeł Bukówek 13 listopada, 14:00
Piast Lutynia 5-1 Pagel Komorniki 13 listopada, 11:00

Kolejka 13 - 19-20 listopada

Pauza: Pagel Komorniki.
 
Orzeł Bukówek 3-3 Piast Lutynia 30 października, 11:00
Odra Słup 1-1 Pogoń Jastrzębce 19 listopada, 14:15
Tęcza Pisarzowice 0-5 Pogoń Miękinia 20 listopada, 14:00
Cosmos Juszczyn 3-2 Tęcza Kwietno 20 listopada, 14:00
Błyskawica Lenartowice 1-4 Mechanik II Brzezina 20 listopada, 14:00
Błękitni Chwalimierz 7-2 Wulkan Ogrodnica 20 listopada, 14:00

Kolejka 14 - 18-19 marca

Pauza: Wulkan Ogrodnica.
 
Błękitni Chwalimierz 0-1 Mechanik II Brzezina 19 marca, 11:00
Błyskawica Lenartowice 0-1 Tęcza Kwietno 19 marca, 14:00
Cosmos Juszczyn 0-3 Pogoń Miękinia
(wo)
Tęcza Pisarzowice 0-0 Pogoń Jastrzębce 19 marca, 14:00
Odra Słup 4-3 Piast Lutynia 19 marca, 14:00
Orzeł Bukówek 7-1 Pagel Komorniki 19 marca, 14:00

Kolejka 15 - 25-26 marca

Pauza: Orzeł Bukówek.
 
Pagel Komorniki 4-5 Odra Słup 26 marca, 11:00
Piast Lutynia 3-1 Tęcza Pisarzowice 26 marca, 11:00
Pogoń Jastrzębce 3-0 Cosmos Juszczyn
(wo)
Pogoń Miękinia 3-0 Błyskawica Lenartowice 26 marca, 14:00
Tęcza Kwietno 2-3 Błękitni Chwalimierz 26 marca, 15:00
w Środzie Śląskiej
Mechanik II Brzezina 13-0 Wulkan Ogrodnica 26 marca, 11:00

Kolejka 16 - 1-2 kwietnia

Pauza: Mechanik II Brzezina.
 
Wulkan Ogrodnica 0-3 Tęcza Kwietno 2 kwietnia, 15:00
Błękitni Chwalimierz 1-6 Pogoń Miękinia 2 kwietnia, 14:00
Błyskawica Lenartowice 0-3 Pogoń Jastrzębce 2 kwietnia, 12:00
Cosmos Juszczyn 0-3 Piast Lutynia
(wo)
Tęcza Pisarzowice 4-3 Pagel Komorniki 2 kwietnia, 14:00
Odra Słup 0-1 Orzeł Bukówek 2 kwietnia, 14:00

Kolejka 17 - 8-9 kwietnia

Pauza: Odra Słup.
 
Orzeł Bukówek 6-2 Tęcza Pisarzowice 9 kwietnia, 14:00
Pagel Komorniki 3-0 Cosmos Juszczyn
(wo)
Piast Lutynia 5-1 Błyskawica Lenartowice 9 kwietnia, 11:00
Pogoń Jastrzębce 3-2 Błękitni Chwalimierz 9 kwietnia, 14:00
Pogoń Miękinia 7-0 Wulkan Ogrodnica 19 marca, 15:00
Tęcza Kwietno 1-1 Mechanik II Brzezina 9 kwietnia, 15:00
w Malczycach

Kolejka 18 - 22-23 kwietnia

Pauza: Tęcza Kwietno.
 
Mechanik II Brzezina 0-3 Pogoń Miękinia 23 kwietnia, 14:00
Wulkan Ogrodnica 1-3 Pogoń Jastrzębce 23 kwietnia, 14:00
Błękitni Chwalimierz 2-3 Piast Lutynia 23 kwietnia, 14:00
Błyskawica Lenartowice 2-1 Pagel Komorniki 23 kwietnia, 12:00
Cosmos Juszczyn 0-3 Orzeł Bukówek
(wo)
Tęcza Pisarzowice 3-1 Odra Słup 23 kwietnia, 14:00

Kolejka 19 - 29-30 kwietnia

Pauza: Tęcza Pisarzowice.
 
Odra Słup 3-0 Cosmos Juszczyn
(wo)
Orzeł Bukówek 3-0 Błyskawica Lenartowice 30 kwietnia, 11:00
Pagel Komorniki 2-5 Błękitni Chwalimierz 30 kwietnia, 11:00
Piast Lutynia 5-0 Wulkan Ogrodnica 30 kwietnia, 11:00
Pogoń Jastrzębce 0-2 Mechanik II Brzezina 30 kwietnia, 14:00
Pogoń Miękinia 1-1 Tęcza Kwietno 30 kwietnia, 14:00

Kolejka 20 - 6-7 maja

Pauza: Pogoń Miękinia.
 
Tęcza Kwietno 0-3 Pogoń Jastrzębce 7 maja, 18:00
(wo)
w Malczycach / na boisku 4-1
Mechanik II Brzezina 5-1 Piast Lutynia 7 maja, 16:00
Wulkan Ogrodnica 1-2 Pagel Komorniki 7 maja, 14:00
Błękitni Chwalimierz 2-4 Orzeł Bukówek 3 maja, 11:00
Błyskawica Lenartowice 2-5 Odra Słup 7 maja, 12:00
Cosmos Juszczyn 0-3 Tęcza Pisarzowice
(wo)

Kolejka 21 - 13-14 maja

Pauza: Cosmos Juszczyn.
 
Tęcza Pisarzowice 1-2 Błyskawica Lenartowice 14 maja, 14:00
Odra Słup 6-0 Błękitni Chwalimierz 14 maja, 14:00
Orzeł Bukówek 4-2 Wulkan Ogrodnica 14 maja, 11:00
Pagel Komorniki 3-2 Mechanik II Brzezina 14 maja, 11:00
Piast Lutynia 3-0 Tęcza Kwietno 14 maja, 11:00
(wo)
na boisku 1-4
Pogoń Jastrzębce 0-0 Pogoń Miękinia 14 maja, 14:00

Kolejka 22 - 20-21 maja

Pauza: Pogoń Jastrzębce.
 
Pogoń Miękinia 2-0 Piast Lutynia 21 maja, 18:00
Tęcza Kwietno 3-1 Pagel Komorniki 21 maja, 14:00
Mechanik II Brzezina 7-0 Orzeł Bukówek 21 maja, 14:00
Wulkan Ogrodnica 3-3 Odra Słup 20 maja, 18:00
Błękitni Chwalimierz 5-2 Tęcza Pisarzowice 21 maja, 14:00
Błyskawica Lenartowice 3-0 Cosmos Juszczyn
(wo)

Kolejka 23 - 27-28 maja

Pauza: Błyskawica Lenartowice.
 
Cosmos Juszczyn 0-3 Błękitni Chwalimierz
(wo)
Tęcza Pisarzowice 6-0 Wulkan Ogrodnica 28 maja, 14:00
Odra Słup 0-5 Mechanik II Brzezina 28 maja, 17:00
Orzeł Bukówek 1-4 Tęcza Kwietno 28 maja, 11:00
Pagel Komorniki 1-5 Pogoń Miękinia 28 maja, 11:00
Piast Lutynia 3-1 Pogoń Jastrzębce 28 maja, 11:00

Kolejka 24 - 3-4 czerwca

Pauza: Piast Lutynia.
 
Pogoń Jastrzębce 4-2 Pagel Komorniki 4 czerwca, 11:00
Pogoń Miękinia 8-1 Orzeł Bukówek 4 czerwca, 18:00
Tęcza Kwietno 1-1 Odra Słup 4 czerwca, 11:00
Mechanik II Brzezina 3-5 Tęcza Pisarzowice 4 czerwca, 14:00
Wulkan Ogrodnica 3-0 Cosmos Juszczyn
(wo)
Błękitni Chwalimierz 0-5 Błyskawica Lenartowice 27 maja, 17:00
w Ciechowie

Kolejka 25 - 10-11 czerwca

Pauza: Błękitni Chwalimierz.
 
Błyskawica Lenartowice 6-0 Wulkan Ogrodnica 11 czerwca, 14:00
Cosmos Juszczyn 0-3 Mechanik II Brzezina
(wo)
Tęcza Pisarzowice 1-4 Tęcza Kwietno 11 czerwca, 14:00
Odra Słup 0-7 Pogoń Miękinia 11 czerwca, 14:00
Orzeł Bukówek 0-2 Pogoń Jastrzębce 11 czerwca, 14:00
Pagel Komorniki 1-5 Piast Lutynia 11 czerwca, 14:00

Kolejka 26 - 17-18 czerwca

Pauza: Pagel Komorniki.
 
Piast Lutynia 1-3 Orzeł Bukówek 18 czerwca, 14:00
Pogoń Jastrzębce 2-7 Odra Słup 18 czerwca, 14:00
Pogoń Miękinia 11-0 Tęcza Pisarzowice 18 czerwca, 14:00
Tęcza Kwietno 3-0 Cosmos Juszczyn
(wo)
Mechanik II Brzezina 1-3 Błyskawica Lenartowice 18 czerwca, 14:00
Wulkan Ogrodnica 3-5 Błękitni Chwalimierz 4 czerwca, 11:00

Autor: Łukasz Malesa
Kontakt: dolnoslaskie @ 90minut.pl

 

Napisz do nas